Catrice - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-27, 18:46   #4861
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
a jakiś łosoś? albo brzoskwinka? patrzę na stronie ale nie wiem czy można wierzyć
Zdecydowanie Ooops…Nude Did it again!:
http://www.catrice.eu/products/eyes/...olour-340.html
jest świetny- nie mam co prawda, ale notorycznie oglądam tester jak jestem w Naturze
ew. Welcome To Miami Peach
http://www.catrice.eu/products/eyes/...olour-100.html
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2011-12-27 o 18:48
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:05   #4862
miki501
Przyczajenie
 
Avatar miki501
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22
Dot.: Catrice

Mam pytanie, czy może któraś z Was ma paletke smokey eyes set? Jak jest z jakoscią i pigmentacją tych cieni? Z góry dziękuję za odpowiedz
miki501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:19   #4863
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Zapowiedź nowej limitki
http://www.youtube.com/watch?v=clz1WMV9BMY
Mystisch und mytisch ist die Farbwelt unserer Limited Edition "Nymphelia", die ab Februar 2012 erhältlich ist. Kräftige, warme Rot-, Orange- und Brauntöne, kombiniert mit Grüntönen und Nude sorgen für eine natürliche und zugleich moderne wie sinnliche Make-up Kollektion, die ihre Inspiration auf den internationalen Catwalks findet.

Jeśli ktoś coś bardziej niemiecki kojarzy to prosiłabym o przetłumaczenie
Kolory limitowanej edycji "Nymphelia" dostępnej od lutego 2012 roku są mistyczne i mityczne. Głębokie, ciepłe czerwienie, pomarańcze i brązy połączone z zieleniami tworzą naturalną, zmysłową i zarazem nowoczesną kolekcję inspirowaną światowymi trendami.

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób które kupiły zachwalany tu limitowany eyeliner, jaką on ma końcówkę? i czy łatwo się nim maluje? Jak na razie opanowałam używanie eyelinera w żelu a niestety pisakiem posługiwać się jeszcze nie potrafię
Tak jak dziewczyny pisały eyeliner ma sztywną w miarę pisakową końcówkę, mnie bardzo to rozwiązanie odpowiada, dobrze się maluje.

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31245608]obkupiłam się w WTLV mam wszystko, czego pożądałam czyli cienie, fixator, miotacz shimmerków i przez wasze swatche wzięłam też liner, no bo przecież moim ośmiu żelowym linerom przyda się nowy kolega.......... [/QUOTE]

Miotacz shimmerków

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
on nie jest w pisaku, otwiera się i ma pędzelek dość długi z końcówką pisakową, jak dla mnie maluje się ok, tyle że ja musiałam kilka warstw nałożyć, żeby uzyskać kolor, bo pierwsza robiła prześwity trochę i nie wiem czy to mój egzemplarz taki czy wszystkie tak mają
Spróbuj malować nim wolno, wtedy jakby więcej wypływa przez tę końcówkę i krycie jest lepsze.

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
A da się tym cudem wyczarować cieniutką kreseczkę? Bo nie przepadam za grubymi i głównie dlatego wcześniej nie kupiłam linera. Teraz już sama nie wiem co robić.
Moim zdaniem z cienką kreską raczej się nie uda.
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:19   #4864
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zbieram się go zakupu kameleonka. Ale mam do was takie pytanie... czy jakby go wydłubać z opakowania to wszedłby do palety na kwadraty z Inglota? Może któraś z was takową posiada i mogłaby zobaczyc jak to wielkościowo wypada. Albo podać mi wymiary samego cienia - bez opakowania? (tj. długość i szerokość)

Wejdą bo sa odrobinę mniejsze niż kwadraty Inglota.
Ale
Kupiony ostatnio kameleon mi się nie trzyma palety.Bo wytłoczka jest aluminiowa więc albo trzeba go umieścić między innymi cieniami aby go trzymały albo mu dokleić cos u dołu.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:27   #4865
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Catrice

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31250166]takimi końcówkami da się zrobić cienką kreskę - trzeba prowadzić aplikator po powiece jak najbardziej pionowo, nie pod skosem ja właśnie lubię grube krechy i wiem, że tą końcówką trzeba się będzie namachać, żebym uzyskała grubość jaką lubię [/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem z cienką kreską raczej się nie uda.
Dzięki. Jednak się skusiłam i będę próbowała go poskromić.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:44   #4866
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
A da się tym cudem wyczarować cieniutką kreseczkę? Bo nie przepadam za grubymi i głównie dlatego wcześniej nie kupiłam linera. Teraz już sama nie wiem co robić.
Cucuma już odpowiedziała

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
hehe mam go
Czy wygląda na paznokciach tak samo ładnie jak i w buteleczce?
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:58   #4867
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Catrice

W City Forum były pudry fixujące (wzięłam jeden) z 3 paletki, wszystkie lakiery poza czerwonym i jeden liner. Nie było shimmera w prayu, ale tester mnie kompletnie zniechęcił - duży złoty brokat. Acz opakowanie...
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 20:04   #4868
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Zapomniałam jeszcze napisać jaki był stan limitki LV.Piszę o Toruniu,Natura na Starówce.Limitka była prawie pełna-został tylko jeden eyeliner,a reszta była w całości.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 20:14   #4869
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
a z Las Vegas nic nie wzięłam , w metrze centrum na górze zostały pudry, błyszczyki, złoty lakier i 2 eyelinery, tyle, że mega zmacane . Z jakimiś śladami po fluidzie, czy czymś i jedna paletka z pokruszonymi cieniami .
Czyli dwie rzeczy, które mi się podobały były zmacane, więc sobie odpuściłam.
Metro centrum to norma. Już nie raz widziałam, jak panna otwiera nie tester po czym odkłada go na półkę. Ochroniarz chodzi i nic sobie z tego nie robi. A i obsługę mają koszmarną. Kabaty znacznie lepiej wypadają. Mam awersję do ZT i Natur w Centrum. ZT - obsługa - czysty koszmar i tłumy jakby darmo rozdawali, a Natura jeszcze otwieranie nie testerów. Za oba miejsca dziękuję i staram się ich unikać. Najbardziej lubię - Kabacka Natura i Rossmann, Promenada i Arkadia ( w Arkadii jedynie nie lubię dzikich tłumów).

Przejadę się w piątek na Kabaty.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-12-27 o 20:19
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 20:25   #4870
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Metro centrum to norma. Już nie raz widziałam, jak panna otwiera nie tester po czym odkłada go na półkę. Ochroniarz chodzi i nic sobie z tego nie robi. A i obsługę mają koszmarną. Kabaty znacznie lepiej wypadają. Mam awersję do ZT i Natur w Centrum. ZT - obsługa - czysty koszmar i tłumy jakby darmo rozdawali, a Natura jeszcze otwieranie nie testerów. Za oba miejsca dziękuję i staram się ich unikać. Najbardziej lubię - Kabacka Natura i Rossmann, Promenada i Arkadia ( w Arkadii jedynie nie lubię dzikich tłumów).

Przejadę się w piątek na Kabaty.
A tak w ogóle to w Promenadzie jest Essence czy mnie cos ominęło?
Zajrzyj jeszcze czasem do tego Tesco obok Promenady.2 szafy Essence, szafa catrice.
A właśnie była tam dziś limitka WTLV-sporo błyszczyków, paletek, lakierów, pudrów prasowanych i sztucznych rzes.Niemal nienaruszone, tylko pudrów w atomizerze brak.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 21:27   #4871
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Czy wygląda na paznokciach tak samo ładnie jak i w buteleczce?
ja go bardzo lubię, zresztą jak wszystkie z tej serii, a mam ich już 4, jeszcze mi jednego brakuje tego najciemniejszego a jednak 2, bo chyba jest 6
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 21:48   #4872
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
ja go bardzo lubię, zresztą jak wszystkie z tej serii, a mam ich już 4, jeszcze mi jednego brakuje tego najciemniejszego a jednak 2, bo chyba jest 6
No to dobrze,że go lubisz.Może ja również go polubię
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 21:56   #4873
rachuciachu
Rozeznanie
 
Avatar rachuciachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 565
Dot.: Catrice

Jeśli ktoś szuka LV w Warszawie to cała limitka jest w Naturze na Bemowie- jest po kilka sztuk każdego z produktów z wyjątkiem tego "rozpylacza" z drobinkami- on się ostał tylko jeden. Jak patrzyłam, to wszystkie egzemplarze wyglądały na nie-macane a i panie sprzedające są tam miłe. Polecam
Mi co prawda z limitki nic nie przypadło do gustu, ale zakupiłam dziś lakier do paznokci "610 ASHley" i jestem zachwycona! W ogóle jestem pod wrażeniem ile takich neutralnych kolorów ma Catrice- pod tym względem bije Essence na głowę.
__________________

rachuciachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 09:37   #4874
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez rachuciachu Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś szuka LV w Warszawie to cała limitka jest w Naturze na Bemowie- jest po kilka sztuk każdego z produktów z wyjątkiem tego "rozpylacza" z drobinkami- on się ostał tylko jeden. Jak patrzyłam, to wszystkie egzemplarze wyglądały na nie-macane a i panie sprzedające są tam miłe. Polecam
Mi co prawda z limitki nic nie przypadło do gustu, ale zakupiłam dziś lakier do paznokci "610 ASHley" i jestem zachwycona! W ogóle jestem pod wrażeniem ile takich neutralnych kolorów ma Catrice- pod tym względem bije Essence na głowę.


ja też bardzo lubię ten odcień szkoda tylko, że lakiery catrice na moich pazurkach odpryskują po kilku godzinach, jeśli nie przykryję ich żadnym topem...
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 09:53   #4875
pani-radosna
Raczkowanie
 
Avatar pani-radosna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 64
Dot.: Catrice

W Naturze w Dąbrowie Górniczej wczoraj zastałam calutką, nieruszaną limitkę LV. Niczego nie ubyło po mojej wizycie, więc jak ktoś ma blisko może ruszać na łowy.
Stoją (znaczy stały wczoraj) też strzępy z Big Cities, w tym cudem chyba zachowana ostatnia sztuka paletki Berlin.
pani-radosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 11:11   #4876
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to w Promenadzie jest Essence czy mnie cos ominęło?
Zajrzyj jeszcze czasem do tego Tesco obok Promenady.2 szafy Essence, szafa catrice.
A właśnie była tam dziś limitka WTLV-sporo błyszczyków, paletek, lakierów, pudrów prasowanych i sztucznych rzes.Niemal nienaruszone, tylko pudrów w atomizerze brak.
Dzięki Bardzo za info Nie w promenadzie nie ma Za to obsługa tam jest na najwyższym poziomie, mimo, że centrum pochodzi z lat 90-tych.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 11:23   #4877
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Catrice

Miałam ocenić paletkę do brwi i bazę pod cienie Catrice.

Paletka do brwi jest bardzo estetycznie wykonana - podoba mi się opakowanie, gażdżety w postaci mini-pęsetki i pędzelko-szczoteczki też są całkiem urocze. Same cienie są bardzo dobrze dobrane do niezbyt ciemnych brwi - myślę, że blondynkom/szatynkom/rudym będą odpowiadały - ja mam rude włosy i jest idealna, cienie w paletce Essence były dla mnie zbyt ciemne i nienaturalne.

Z bazy pod cienie też jestem bardzo zadowolona. Wcześniej używałam baz w słoiczkach i nie przywykłam do takiej formy aplikacji. Potrzeba naprawdę niewielkiej ilości do rozprowadzenia na powiece. Konsystencja przyjemnie kremowa, nie sprawia problemów w aplikacji. Przedłuża trwałość makijażu i podbija intensywność cieni.

Zarówno z bazy jak i paletki jestem zadowolona.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 11:34   #4878
martady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Catrice

aktualnie jestem w Płocku, więc mogę napisać, że LV jeszcze tu nie ma. ponoć dzisiaj ma być, ale tylko w DN w TSS. w Galerii Mazovia aktualną limitką jest Modern Muse. Panie sprzedające twierdzą, że dostają mail informujące o nowych limitkach, ale te do nich nie dojeżdżają. A w TSS na stan z wczoraj był cały stand z BCL. nienaruszony. jakby ktoś coś potrzebował to jestem jeszcze 2 dni w Płocku.
martady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 12:06   #4879
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Catrice

Z mojej strony małe sprawozdanko z Wrocławia .

Byłam dzisiaj w Magnolii i jak zwykle zajrzałam do DN. Szczerze mówiąc sądziłam, że stand z LV, z Catrice będzie opustoszały, a tu proszę...! Były prawie wszystkie pudry (ja wzięłam jeden, więc pewnie zostały ze 3 albo 4), dwa linery, wszystkie błyszczyki, dużo paletek, sztuczne rzęsy, lakiery i niestety nie było już tego brokatu w buteleczce, został sam tester, ale jeśli komuś zależy to może zajrzeć jeszcze do Astry, która znajduje się całkiem niedaleko Magnolii, więc polecam .

Ja, jak już wspomniałam wzięłam tylko puder. W końcu coś nierozświetlającego w limitce! Podoba mi się wykończenie tego produktu (choć na razie tylko na dłoni :P), jest matowe, ale nie tępe. No i to tłoczenie, piękne . Aż szkoda używać .

W Magnolii wszystkie puderki ładnie zaklejone.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 12:08   #4880
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Catrice

pomyłka

Edytowane przez JustDreaming
Czas edycji: 2011-12-28 o 12:22
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 12:13   #4881
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
możecie coś powiedzieć o tym zestawie pędzelków zalotki i lusterka za 17,99?
To jest coś takiego? Pokaż dokładnie o co chodzi ;P.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 12:17   #4882
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Catrice

jaka cudna nymphelia
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 12:21   #4883
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
To jest coś takiego? Pokaż dokładnie o co chodzi ;P.
ajj pomliłam wątki miało być w rossmanowskim ale gapa ze mnie
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 12:49   #4884
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Miałam ocenić paletkę do brwi i bazę pod cienie Catrice.

Paletka do brwi jest bardzo estetycznie wykonana - podoba mi się opakowanie, gażdżety w postaci mini-pęsetki i pędzelko-szczoteczki też są całkiem urocze. Same cienie są bardzo dobrze dobrane do niezbyt ciemnych brwi - myślę, że blondynkom/szatynkom/rudym będą odpowiadały - ja mam rude włosy i jest idealna, cienie w paletce Essence były dla mnie zbyt ciemne i nienaturalne.

Z bazy pod cienie też jestem bardzo zadowolona. Wcześniej używałam baz w słoiczkach i nie przywykłam do takiej formy aplikacji. Potrzeba naprawdę niewielkiej ilości do rozprowadzenia na powiece. Konsystencja przyjemnie kremowa, nie sprawia problemów w aplikacji. Przedłuża trwałość makijażu i podbija intensywność cieni.

Zarówno z bazy jak i paletki jestem zadowolona.
Potwierdzam, że baza jest bardzo przyjemna w użyciu Czasem używałam jej solo żeby wyrównać kolor powieki, robiłam kreskę i byłam gotowa do wyjścia. Teraz testują bazę z Bell ale już widzę, że lepsza jest ta z Catrice.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 12:54   #4885
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Z bazy pod cienie też jestem bardzo zadowolona. Wcześniej używałam baz w słoiczkach i nie przywykłam do takiej formy aplikacji. Potrzeba naprawdę niewielkiej ilości do rozprowadzenia na powiece. Konsystencja przyjemnie kremowa, nie sprawia problemów w aplikacji. Przedłuża trwałość makijażu i podbija intensywność cieni.
Baza jest boska. Testowałam wcześniej Artdeco i Joko i je obie przebija. Mam zimne paluchy a nią - pach, pach i już jest dobrze nałożona - dla tamtych mam za zimne palce . I cienie się super trzymają.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 13:36   #4886
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Catrice

nowa gazetka natury tj ta obowiazujaca od dzis przewiduje promocje na niektore kosmetyki catrice. Nie wiecie które kosmetyki obejmuje? Oprócz palet BCL?
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 16:06   #4887
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
"Mistyczna i mityczna jest kolorystyka naszej nowej limitowanej edycji "Nymphelia", która będzie dostępna od lutego 2012. Mocne, ciepłe odcienie czerwieni, pomarańczu i brązu, połączone z odcieniami zieleni i nude dostaraczają nam zarazem zmysłowej jak i nowoczesnej kolekcji, która znajduje swoją inspirację na światowych wybiegach."

Proszę

buffy co my bysmy bez Ciebie zrobiły

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
czy catrice ma w ofercie cieni jakąś białą perłę ale nie za chamską? tzn nie aż tak jak jasne perły sleeka tylko coś jak inglot 395 pearl?
395 to takie mało białe jest

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Metro centrum to norma. Już nie raz widziałam, jak panna otwiera nie tester po czym odkłada go na półkę. Ochroniarz chodzi i nic sobie z tego nie robi. A i obsługę mają koszmarną. Kabaty znacznie lepiej wypadają. Mam awersję do ZT i Natur w Centrum. ZT - obsługa - czysty koszmar i tłumy jakby darmo rozdawali, a Natura jeszcze otwieranie nie testerów. Za oba miejsca dziękuję i staram się ich unikać. Najbardziej lubię - Kabacka Natura i Rossmann, Promenada i Arkadia ( w Arkadii jedynie nie lubię dzikich tłumów).

Przejadę się w piątek na Kabaty.
Hhehe, może się trafi że się spotkamy Bo ja się wybieram na te Kabaty, wybieram i jakoś dotrzeć tam nie mogę

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to w Promenadzie jest Essence czy mnie cos ominęło?
Zajrzyj jeszcze czasem do tego Tesco obok Promenady.2 szafy Essence, szafa catrice.
A właśnie była tam dziś limitka WTLV-sporo błyszczyków, paletek, lakierów, pudrów prasowanych i sztucznych rzes.Niemal nienaruszone, tylko pudrów w atomizerze brak.
A gdzie jest ta Promenada ?

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Baza jest boska. Testowałam wcześniej Artdeco i Joko i je obie przebija. Mam zimne paluchy a nią - pach, pach i już jest dobrze nałożona - dla tamtych mam za zimne palce . I cienie się super trzymają.
Werka, a gdzie capnęłaś ta Joko? Jaśmin? Bo ja nie widziałam...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 16:10   #4888
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A gdzie jest ta Promenada ?
Na Ostrobramskiej-to jest Gocław.
Chyba drugie najstarsze CH w Wwa zaraz po Panoramie(która już chyba zdechła).
Ale generalnie nic nie tracisz.Jest to najsłabsze CH w moim odczuciu.Mało popularnych sklepów a i te mają okrojony asortyment(superpharm małe, h&m małe).
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 16:49   #4889
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Catrice

to teraz ja
wytraciłam się ostatnio jak niektórzy wiedzą na obie limitki WTLV i CC z Catrice i Essence - ale muszę przyznać że o ile z CC większość leży i czeka na testy - pewnie w Sylwestra to nastąpi , o tyle z WTLV już praktycznie wszystko poza linerem testowane
pudrem z pińkną pańcią jestem zachwycona - rewelacyjny kolor i efekt na buzi dzisiaj dokupiłam drugą sztukę. Wkurza mnie tylko, że wezmę 2-3 kosmetyki Catrice i już spory rachunek. Wezmę 4 czy więcej to już w ogóle
Co do lakieru czerwonego Lovely Sinner to miałam go na Wigilii 2 warstwy. Trzymał mi się bez uszczerbku przez 3 dni (minimalne otarcia po dwóch dniach). Super kolorek ale faktycznie dziwny trochę, gruby pędzel i hmm niby malowałam na szybko ale nie do końca ładnie mi się na paznokciu rozprowadzał. (nie było tego wiać w każdym razie)
No i te błyszczyki - rewelacja. Na razie mam najciemniejszy - mega ciemny, przyzwyczajam się do takich kolorów dziś dokupiłam najjaśniejszy bo chciałam jeszcze złoty topper przypominają lacquery z CC, i trochę lipstainy z VL. Mega
W ogóle jak dziś byłam w Naturze na Maja to koszyk mi się rozpadł to znaczy odpadła mi rączka i była przy tym pani Naturzanka i stała jak wryta nic nie zrobiła w końcu sama jej wręczyłam (prawie siłą) ten rozwalony koszyk, wzięłam w rękę te 2 rzeczy które miałam (puder i błyszczyk), sprawdziłam czy się nie obtłukły ani nic i do kasy...
kurczę ogólnie fajną tam mają obsługę (okolica mniej fajna), ale ta babka mnie dziś rozwaliła.

Co do HW - mnie się podobają cienie w musie mam takie same kolory cieni z Clinique i uwielbiam kojarzą mi sie z truskawkowo śmietankowymi cukierkami w czekoladzie
reszta e tam
ale muszę się już stopować - obiecałam sobie

Ktoś pytał o Ooops Nude Did It Again - fajny cień nawet, używam go razem z Chameleonem i Copperware Party w kazdym razie pupy nie urywa, taki tam dzienniak bez "zbędnego" bling bling.
Ładnie rozjaśnia wnętrze powieki.

Zauważyłyście, że za chwilę nowy wątek?
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-12-28 o 16:52
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 16:54   #4890
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
to teraz ja
wytraciłam się ostatnio jak niektórzy wiedzą na obie limitki WTLV i CC z Catrice i Essence - ale muszę przyznać że o ile z CC większość leży i czeka na testy - pewnie w Sylwestra to nastąpi , o tyle z WTLV już praktycznie wszystko poza linerem testowane
pudrem z pińkną pańcią jestem zachwycona - rewelacyjny kolor i efekt na buzi dzisiaj dokupiłam drugą sztukę. Wkurza mnie tylko, że wezmę 2-3 kosmetyki Catrice i już spory rachunek. Wezmę 4 czy więcej to już w ogóle
Co do lakieru czerwonego Lovely Sinner to miałam go na Wigilii 2 warstwy. Trzymał mi się bez uszczerbku przez 3 dni (minimalne otarcia po dwóch dniach). Super kolorek ale faktycznie dziwny trochę, gruby pędzel i hmm niby malowałam na szybko ale nie do końca ładnie mi się na paznokciu rozprowadzał. (nie było tego wiać w każdym razie)
No i te błyszczyki - rewelacja. Na razie mam najciemniejszy - mega ciemny, przyzwyczajam się do takich kolorów dziś dokupiłam najjaśniejszy bo chciałam jeszcze złoty topper przypominają lacquery z CC, i trochę lipstainy z VL. Mega
W ogóle jak dziś byłam w Naturze na Maja to koszyk mi się rozpadł to znaczy odpadła mi rączka i była przy tym pani Naturzanka i stała jak wryta nic nie zrobiła w końcu sama jej wręczyłam (prawie siłą) ten rozwalony koszyk, wzięłam w rękę te 2 rzeczy które miałam (puder i błyszczyk), sprawdziłam czy się nie obtłukły ani nic i do kasy...
kurczę ogólnie fajną tam mają obsługę (okolica mniej fajna), ale ta babka mnie dziś rozwaliła.

Co do HW - mnie się podobają cienie w musie mam takie same kolory cieni z Clinique i uwielbiam kojarzą mi sie z truskawkowo śmietankowymi cukierkami w czekoladzie
reszta e tam
ale muszę się już stopować - obiecałam sobie

Czy puder matuje twarz? Od pewnego czasu mam problem z cerą,który nie daje mi spokoju Nakładam podkład na twarz,na to aplikuję niby dosyć dobry puder,który powinien matowić cerę,a po 2 godzinach od zrobienia makijażu miejsca na policzkach gdzie mam rozszerzone pory tak się święcą,że mogę robić za latarnie na dworze Wypróbowałam już wielu pudrów i niestety żaden nie dawał rady...
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.