urządzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-19, 12:47   #1
klaviatoorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: park
Wiadomości: 8

urządzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu


Zastanawiam się nad zakupem profesjonalnego urządzenia do peelingu kawitacyjnego,mogłabym korzystać z niego z córką, siostrą i szwagierką,zabieg nie jest przecież skomplikowany, a wydajemy na to mnóstwo kasy u kosmetyczki, nie wspominając o kłopotach z dojazdem.Tylko nie wiem, czy kupić wersję do kawitacji, czy do kawitacji z mezoterapią?I jakie kosmetyki, serum do tego?
klaviatoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 05:01   #2
Martula_F
Raczkowanie
 
Avatar Martula_F
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 105
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

witam.wlasnie mialam zakladac taki watek. zastanawiam sie nad kupnem takiego urzadzenia. czy jednak taki zabieg w domu ma sens. czy lepiej jednak zdac sie na kosmetyczke. jesli ktos posiada takie urzadzenie moglby napisc jak wykonuje zabieg i co do niego urzywa i czy ezultaty sa porownywalne do zabiegu w salonie kosmetycznym
__________________
comptine d'un autre été - yann tiersen
Martula_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 11:56   #3
fyolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Witam
Peeling kawitacyjny bez problemu można wykonać w domu wystarczy do tego np. płyn miceralny lub sól fizjologiczna
Zabieg w gabinecie kosmetycznym jest połączony z innymi elementami, generalnie kosmetyczka moze uzyc peelingu kawitacyjnego na poczatkuu zabbiegu przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, zwiększając jej możliwości absorpcyjne
Należy pamiętać jednak że takie oczyszczanie( kawitacja) należy stosowac raz w tygodniu
Przebieg zabiegu:

Zabieg rozpoczyna się dokładnym demakijażem skóry twarzy. Następnie zwilżamy skórę (płyn micelarny badz sol fizjologiczna) i przesuwamy po niej metalową szpatułkę, która przekazuje ultradźwięki. Peeling jest całkowicie bezbolesny. Na koniec tonizujemy skórę i nakładamy odpowiedni krem.

Uff mysle ze to wszystko
fyolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 14:14   #4
klaviatoorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: park
Wiadomości: 8
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Ok, dzięki za info.Czyli że czystej wody absolutnie nie mogę użyć?
klaviatoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 15:08   #5
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

po pierwsze - peeling domowy odbiega ot tego kawitacyjnego w gabinecie - wszystko dlatego, że urządzeniem wykonuje się tylko cześć zabiegu - dodatkowo stosuje sie również peeling m,echaniczny oraz termiczny, na koniec nakłada się maskę z algami.

Po drugie - bez wody ani rusz. skóra musi być wilgotna.
Urzadzeniem też nalezy posługiwac sie bezpiecznie - fale ultradzwiekowe mogą zaszkodzic np. kobietom w ciaży, dlatego peelingu kawitacyjnego nie wykonuje się u kobiet, które sporziewaja się dziecka.
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 22:37   #6
fyolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Kosmetyczka wykonująca peeling w gabinecie urozmaica zabieg o inne elementy co nie oznacza że sam peeling kawitacyjny nie oczyszcza cery i nie mozna go stosowac samodzielnie w domu

Z kazdym urządzeniem należy sie zapoznac i poczytac o przeciwwskazaniach.
We wszystkim zaleca sie rozsądek i ostrożność użytkowania.

Co do wody woda jest potrzebna jak najbardziej dzieki niej tworzą się mikroskopijne pęcherzyki gazu następuje gwałtowna zmiana ciśnienia i szereg procesów, których efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka.
fyolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 14:29   #7
bejbe1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Czy ktoś może używa w domu peelingu kawitacyjnego z allegro tego skin scrubber Lw-006 czy jakoś tak, interesują mnie efekty po tym urządzeniu bardzo proszę o odpowiedz
bejbe1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 18:14   #8
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Cytat:
Napisane przez bejbe1 Pokaż wiadomość
Czy ktoś może używa w domu peelingu kawitacyjnego z allegro tego skin scrubber Lw-006 czy jakoś tak, interesują mnie efekty po tym urządzeniu bardzo proszę o odpowiedz
http://allegro.pl/peeling-kawitacyjn...249106305.html

o czymś takim myslisz?

też się nad tym zasatnawiam ... ale po pierwsze czy sama dam radę a po drugie czy nie okaże się to totoalnym badziewiem
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 08:09   #9
bejbe1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

dokładnie o czymś takim kurcze mógłby ktoś napisać kto tego używa bo widzę ze dużo tego się sprzedaje a nie mam ochoty wyrzucić pieniądzy w błoto. pozdrawiam
bejbe1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 19:40   #10
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 505
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Ja nie polecam tego urzadzenia - nie wiem jak inne, ale te z allegro czesto okazuja sie bublem. Zamawialam dla kuzynki ten aparat i po 3 uzyciu zaczal kopac pradem ( a nie bylo w tym winy uzytkownika, zapewniam).
entropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 20:14   #11
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Cytat:
Napisane przez entropia Pokaż wiadomość
Ja nie polecam tego urzadzenia - nie wiem jak inne, ale te z allegro czesto okazuja sie bublem. Zamawialam dla kuzynki ten aparat i po 3 uzyciu zaczal kopac pradem ( a nie bylo w tym winy uzytkownika, zapewniam).

no właśnie - tego sie obawiam....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 08:45   #12
majkens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

aparat aparatem ale robienie samemu w domu to ryzykowny pomysł na studiach kosmetycznych widziałam nie jedną agentkę, która skrzywdziła kolezankę kawitacją w trakcie pracowni np. używajac łopatki za blisko oczodołu albo parząc skórę zbyt długim przetrzymaniem w jednym miejscu, czasem lepiej oddać się w ręce fachowca niż rzeźbić samemu, ale jak ktoś chce to wilgotna skóra jest podstawą i raz na 21-28 dni to święte dość tyle odnawia się warstwa rogowa, której w czasie zabiegu się pozbywamy, w kosmetologii jak w życiu- co za dużo to niezdrowo
majkens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 20:33   #13
Krystyna1965
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Ja jestem może starej daty ale jednak uważam że robienie takich zabiegów w domu to jednak ryzyko. Mamy tu doczynienia z prądami także tak jak koleżanka wyżej pisała może dojść do poparzenia lub innych złych rzeczy. Po za tym robienie sobie samemu peelingu kawitacyjnego musi być strasznie nie wygodne. Ja jednak wolałabym oddać się w ręce osób doświadczonych.
Krystyna1965 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 21:59   #14
Karolinka:):)
Raczkowanie
 
Avatar Karolinka:):)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 439
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

a co myślicie o takim urządzeniu :http://beauty-planet.pl/pl/product,1...ny-bp-106.html czy ktoś je stosował? myslicie ze warto?
Karolinka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 14:50   #15
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Cytat:
Napisane przez Karolinka:):) Pokaż wiadomość
a co myślicie o takim urządzeniu :http://beauty-planet.pl/pl/product,1...ny-bp-106.html czy ktoś je stosował? myslicie ze warto?
Też jestem zainteresowana takim urządzeniem. Na all handel takimi urządzeniami kwitnie. Może się ktoś wypowie o urządzeniu i o możliwości zastosowania w domu.
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 20:24   #16
Karolinka:):)
Raczkowanie
 
Avatar Karolinka:):)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 439
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

w międzyczasie kupiłam takie urzadzenie, chociaż nie ten model. Jak na razie jestem zadowolona i polecam
Karolinka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 17:54   #17
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Cytat:
Napisane przez Karolinka:):) Pokaż wiadomość
w międzyczasie kupiłam takie urzadzenie, chociaż nie ten model. Jak na razie jestem zadowolona i polecam
Oooo to super! Kupiłaś na allegro?
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:37   #18
Karolinka:):)
Raczkowanie
 
Avatar Karolinka:):)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 439
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

tak
Karolinka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 18:01   #19
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Cytat:
Napisane przez Karolinka:):) Pokaż wiadomość
tak
To jak można poproszę link na priv
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 09:23   #20
soremi
Raczkowanie
 
Avatar soremi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tychy/Kraków
Wiadomości: 85
GG do soremi
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Dziewczyny zakupiłam na allegro urządzenie do peelingu i sonoforezy z beauty planet. Zrobiłam sobie zabieg-cera super. Jednak kiedy chciałam po 3 godzinach włączyć ponownie urządzenie zeby zrobić twarz mojej mamie przy kotakcie nastąpił lekki wybuch, poszły korki, urządzenie przestało działać. I teraz moje pytanie do kosmetyczki;p Zwarcie nastąpiła przy kontakcie, zabezpieczenie zasilacza powinno ochronic urządzenie, ale zasilacz padł a ma dosyć specyficzne dc: 15V i natężenie 1000mA. Przeciętne zasilacze przy 1000ma mają 12v. Nie wiecie gdzie moge(najlepiej w Krakowie) zakupić zasilacz o takich parametrach? Nie wiem czy gwarancja obejmie to zwarcie a zal urządzenia za 180zł.
soremi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 12:43   #21
sandziorka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Ja tez jestem zainteresowana kupnem urządzenia do peelingu kawitacyjnego w domu. Warto? Czy któraś używa tego mini aparatu? Działa podobnie jak peeling kawitacyjny w gabinecie?
Mnie interesuje aparat tego typu:
http://allegro.pl/peeling-kawitacyjn...547511545.html
sandziorka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 14:07   #22
soremi
Raczkowanie
 
Avatar soremi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tychy/Kraków
Wiadomości: 85
GG do soremi
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Ten model mam teraz, wczesniej miałam jakiś z zielonym napisem skinscruber, nie pamiętam nazwy firmy ale ten bardziej mi odpowiada. Co prawda trafiłam na sprzedawcę na allegro który sprzedawał je z niedorobionymi zasilaczami i musiałam zasilacz wymienić ale generalnie jest fajny. Jak dla mnie ten model jest z salonu, przynajmniej widywałam bo kupuje urządzenia tylko takie na jakich wczesniej mi kosmetyczka robiła zabieg. Mam w domu urządzenie do mikrodermabrazji, d'arsonwal, bioskinlifta i ultradźwięki i porównując je z tym urządzeniem powiem ci że też działa na zmarszczki ale trzeba nim trochę pojeździć i często powtarzać zabieg, do lipolizy kawitacyjnej się nadaje ale przegrzewa się(tj staje się tak ciepły że uwazam ze nalezy go odłączyć na jakiś czas) po 10 minutach więc to nie ma większego sensu, rewelacyjny i nie do pobicia na wszelakie przebarwienia usunęłam tacie jakiś brązowy plamy z rąk a dziadkowi chyba plamy wątrobowe, duże plamy posłonecze już trudniej, ale na pewno bledną, w kwesti trądziku potrafi usunąć pryszcza bez hmm ranienia jak w manualnym oczyszczaniu(peel-rozpęka się pryszcz-dezynfekujesz-woda-peel zeby zaschłą-clean) zostaje tylko lekke zaczerwienienie, wągrów raczej nie rusza(tj na początku ruszyło, ale mikrodermabrazja lepiej sobie radzi)ujędrnnienie i powiększenie piersi(sonoforeza z ziołami) też ekstra efekt, usuwanie zrogowacen z łokci i kolan - sredno lepsza mikro.
soremi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 14:19   #23
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Odświeżam, bo też noszę się z zamiarem kupna takiego urządzenia
Waham się pomiędzy trzema modelami:

Ultrasonic Skin Cleaner KD-8010 http://allegro.pl/skin-cleaner-peeli...602993113.html

Ultrasonic Skin Scrubber LW-006 http://allegro.pl/peeling-kawitacyjn...598800739.html

Ultrasonic SkinSCrubber YL-H01 http://allegro.pl/skin-cleaner-peeli...601150529.html

Czy któraś z was ma doświadczenia z konkretnym modelem i mogłaby go polecić/odradzić

Na razie najbardziej podoba mi się ten pierwszy - gwarancja na 24 miesiące, ale wydaje mi się, że nie ma regulacji natężenia ultradźwięków
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 14:49   #24
Becia_cz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Witam ja kupiłam urzadzenie do peelingu kawitacyjnego i ultradźwieków, i po pół roku zaczęło mnie "kopać prądem", sprzedawca wymienił mi szpatułkę, ale po wymianie sytuacja sie powtórzyła. Boję sie używac tego urzadzenia -NV 233, Bedę reklamować produkt.
Becia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 20:04   #25
unheeded
Raczkowanie
 
Avatar unheeded
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 185
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Bump!

Też się napaliłam na domowy peeling kawitacyjny, głównie ze względu na dość niską cenę urządzeń oferowanych na all, a także możliwość wykonania zabiegu o każdej porze dnia i nocy, bez potrzeby wcześniejszego umawiania się.

Zatem do rzeczy: czy któraś Was ma może urządzenie SkinClear 8010? Jeśli tak, to bardzo proszę o opinie Lub też o opinie na temat innych tego typu zabawek, jednak w przybliżonej cenie.

Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skinclear8010mice.jpg (18,0 KB, 215 załadowań)
unheeded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 17:29   #26
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Cytat:
Napisane przez unheeded Pokaż wiadomość
Bump!

Też się napaliłam na domowy peeling kawitacyjny, głównie ze względu na dość niską cenę urządzeń oferowanych na all, a także możliwość wykonania zabiegu o każdej porze dnia i nocy, bez potrzeby wcześniejszego umawiania się.

Zatem do rzeczy: czy któraś Was ma może urządzenie SkinClear 8010? Jeśli tak, to bardzo proszę o opinie Lub też o opinie na temat innych tego typu zabawek, jednak w przybliżonej cenie.

Pozdrawiam!
ja używam i jestem zadowolona, peeling ten + serum i maska algowa z Bielendy dają przybliżony efekt do tego który uzyskiwałam u kosmetyczki - gładsza cera o ujednoliconym kolorze. Raz w tygodniu robię sobie peeling + serum i maska, a czasem używam doraźnie do zdezynfekowania niespodzianek

niemniej należy dodać, że nie oczekiwałam od niego cudów - byłam u kosmetyczki na takim zabiegu i jestem świadoma że moja tłusta problemowa cera nie będzie od razu gładka i piękna, zabieg ten nie usunie też głębokich wągrów, zaskórników i wszystkich tym podobnych syfów, owszem usuwa nadmiar sebum i razem z maską zwęża pory, dobry dla czasowego poprawienia stanu cery ale na pewno nie leczy problematycznej skóry. Choć i tak myślę, że lepsze to od wszystkich nic nie dających drogeryjnych peelingów.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 12:54   #27
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Szkoda ze tak mało opinii na temat tego urzadzenia czaje sie na all zeby kupic ale mam obawy ze mnie bedzie kopac pradem albo sie popsuje po pierwszym uzyciu
piszcie piszcie jak sie sprawuja urzadzenia do kawitacji
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 10:40   #28
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
Szkoda ze tak mało opinii na temat tego urzadzenia czaje sie na all zeby kupic ale mam obawy ze mnie bedzie kopac pradem albo sie popsuje po pierwszym uzyciu
piszcie piszcie jak sie sprawuja urzadzenia do kawitacji
ja używam już 3 miesiące, do tej pory się nie popsuł, prądem nie kopie. technicznie jest ok, a kupiłam na all ale nie te najtańsze, coś za 150zł wyszło
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 13:42   #29
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

możesz wrzucić fotkę swojego urzadzenia?
i jeszcze takie pytanko odnośnie efektów, stosowanie tago urzadzenia w domu przynosi dobre efekty??
zabieram sie do zakupu bo mi spac po nocach nie daje ze jeszcze nie mam, a jakby sie okazało ze to dobra sprawa taki sprzet to z radosci oszaleje jak zakupie a jak sie okaze klapą to zbankrutuje u kosmetyczki:P
__________________

Edytowane przez oczko1205
Czas edycji: 2011-11-22 o 13:47
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 09:15   #30
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: urzadzenie do peelingu kawitacyjnego- w domu

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
możesz wrzucić fotkę swojego urzadzenia?
i jeszcze takie pytanko odnośnie efektów, stosowanie tago urzadzenia w domu przynosi dobre efekty??
zabieram sie do zakupu bo mi spac po nocach nie daje ze jeszcze nie mam, a jakby sie okazało ze to dobra sprawa taki sprzet to z radosci oszaleje jak zakupie a jak sie okaze klapą to zbankrutuje u kosmetyczki:P
a byłaś na takim zabiegu u kosmetyczki? ogólnie ja byłam raz - cudów moja kosmetyczka nie dokonała (może byłam u kiepskiej a może z moimi zapchanymi, rozszerzonymi porami nie da się więcej zrobić), ale skóra przez 2-3 dni wyglądała trochę lepiej. taki sam efekt osiągam robiąc sama zabieg ( peeling-serum/olej-maska algowa). na początku zrobiłam sobie z 10 takich zabiegów raz w tygodniu, teraz raz w miesiącu i czasem samym peelingiem przelecę. ogólnie fajne w celu doraźnego poprawienia cery, ale jak ktoś spodziewa się cudów typu pozbycie się wszystkich wągrów to radzę odpuścić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0622.jpg (73,1 KB, 507 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0624.jpg (84,7 KB, 478 załadowań)
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-10 14:44:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.