BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA! - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 14:31   #511
chicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

A jeśli po pierwszym użyciu Brevoxylu twarz mnie tylko lekko piekła i miałam zaczerwienioną, a gdy rano wstałam (po ok. 4 h snu) wszystko wróciło do normy - to wtedy mogę od razu używać Brevoxylu codziennie zamiast co dwa dni? Nie podrażni mnie? Bo spodziewałam się gorszego przyjęcia przez moją skórę tego kremu, a nie było źle.
I jeszcze jedno pytanko. Zakupiłam sobie również krem na blizny No-Scar. Jest napisane, że należy stosować na wygojone miejsce...jeżeli używam Brevoxylu np na dekolt (smaruje cały) to po około 30 minutach mogę zastosować również na to samo miejsce No-Scar? Bo na dekolcie mam tylko gdzieniegdzie, pojedyncze krostki, więcej mam właśnie białych plam po nich. I to samo tyczy się ramion. Nie wiem czy to nie będzie ze sobą w jakiś sposób kolidowało? Dziękuje z góry za odpowiedź.
chicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 14:52   #512
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

W przypadku brevoxylu można sobie również zrobić kilkudniowa przerwę - ok 2 do 3 dni. Wskazane jest to wtedy, gdy krem za bardzo wysusza skórę. I faktycznie - podstawą w kuracji tym preparatem jest nawilżanie twarzy
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 21:56   #513
olusia00094
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Ja jestem zadowolona. Miałam straszny tradzik.. ;/ W ogóle na polczkach. Teraz, po dwóch miesiącach nie mam tam nic. No może od czasu do czasu coś małego wyskoczy.. Minusem tej maści jest to że mocno, bardzo mocno wysusza. Ale ja wtedy na dzień smaruje kremem bambino. Polecam ten produkt! A i po ponad 2 miesiacach mam jedno opakowanie, a stosuję go codziennie !
olusia00094 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 10:48   #514
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

też jestem wielką fanką Brevoxylu . używam go już baaardzo długo. zauważyłam tylko, że jeśli przestając go stosować, gdy buzia wygląda już normalnie, po pewnym czasie znów mam straszny wysyp. co w takim razie? używać go potem co kilka dni?
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 16:38   #515
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Ja używam maseczek w trakcie stosowania Brevoxylu i jest ok.
Ja chociaż wyleczyłam się z trądziku to raz na jakiś czas coś mi wyskoczy, mam też zaskórniki dlatego stosuję go jeszcze. Myślę że Ty też powinnaś, zapobiegawczo.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 11:36   #516
ewellka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Mam problem...
Otóż dwa dni temu wieczorem po raz pierwszy użyłam brevoxylu ;d nałożyłm dosyć cienką warstwę, czułam lekkie piczenie na policzkach i brodzie. ( oczywiście gdzies po ok. pół godz. nawilzyłam twarz - humektanem)
Więc na nastepny dzień po południu postanowiłam jeszcze raz uzyć tego brevoxylu, ale tym razem dałam sobię o wiele grubszą warstwe... Noi się zaczeło ;/ na początku czyli około 20 minut prawie nic nie czułam tylko tak jak na poczatku lekkie pieczenie więc jak w miarę wchnonął mi to nałozyłam na twarz humektan i o matko!! jak mnie zaczęło piec ;/ strasznie ...! myślałam że tak ma być więc głupia nic nie zrobiłam tylko czekałam aż przejdzie noi przeszło po ok. 10 minutach ;/ patrze w lustro a mam straszną czerwoną twarz w tych miejscach gdzie się posmarowałam ;/ już mnie nie piekło, czułam tylko gorąc ;( nie wiedziałam co robić miałam w domu tormentiol to się nim posmarowałam.... do wieczora koloryt mojej twarzy się poprawił... Ale dziś rano wstaję i znowu straszne zaczerwienienie. Nie wiem co mam robić, w zasadzie nic nie robię... po prostu czekam ( nic nie nałozyłam żadnego kremu itp. żeby skóra odpoczeła ). Więc teraz mam pytanie cy to całe zaczerwienienie zejdzie mi? Czy mam coś robić? Najważniejsze jest dla mnie żeby to zeszło.. a potem, potem to już będę umiejetnie stosować brevoxyl.
Baaaardzo proszę o radę ;*.
ewellka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:06   #517
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Oczywiście odstaw Brevoxyl dopóki Ci nie przejdzie i koniecznie nawilżaj Twarz. Ja również na początku miałam podrażnioną i przesuszoną twarz. Stosowałam wtedy krem oraz maseczki z miodu i śmietany.
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 14:03   #518
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Musisz go odstawić i poczekać aż twarz dojdzie do siebie
Ja też tak miałam kiedy po Brevoxylu używałam kremów nawilżających.
Przez jakiś czas na noc stosowałam tylko Brevoxyl, bez kremu.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 14:19   #519
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

dziewczyny dobrze radzą, odstaw chwilowo brevoksyl i nawilżaj cerę...


W sumie mnie za każdym razem zostają czerwone placki rano w miejscach gdzie był brevoksyl, ale humektan i filtr łagodzą potem zaczerwienienie.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 14:37   #520
ewellka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Dziękuję wam
więc będę czekać, aż wróci do normy ;p
ewellka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 15:42   #521
ewellka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

A dłuugo będę miała taką czerwoną twarz.?
bo już nie wytrzymuję jak patrze na lustro... jestem kompletnie załamana ;/
nawilżam, nawilżam i nic!!
Teraz widze ze mam strasznie wysuszoną i jakby szorstką skórę, która miałaby się za chwilę złuszczyć, no nie wiem jak to opisac...
ewellka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 15:56   #522
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez ewellka_ Pokaż wiadomość
A dłuugo będę miała taką czerwoną twarz.?
bo już nie wytrzymuję jak patrze na lustro... jestem kompletnie załamana ;/
nawilżam, nawilżam i nic!!
Teraz widze ze mam strasznie wysuszoną i jakby szorstką skórę, która miałaby się za chwilę złuszczyć, no nie wiem jak to opisac...
Też mi się zdarzało mieć szorstką, czerwoną skórę. Trwało to kilka dni, nie pamiętam już ile, może 5 - 6.
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 16:53   #523
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Spróbuj użyć peelingu enzymatycznego a potem porządnej maseczki nawilzającej. Mi pomagało ;]
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 14:35   #524
rogerin21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

CZeść mam do was pytanko stosuje brevoxyl jakiś tydzień i strasznie pryszcze mi wyskoczyły czy wy tez tak miałyście??
rogerin21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 15:05   #525
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Z tego co mi wiadomo, to zależy od typu skóry, tak więc jednemu wyskoczą pryszcze a innemu nie. Mi nie wyskakiwały. Ale mi lekarz powiedział, że w razie gdyby wyskakiwały to smarować dalej bo tak siępoprostu może zdarzyć....
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 20:12   #526
ewellka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Może to być po prostu zbieg okoliczności, że cię wysypało.
Ja takich objawów nie miałam, chociaż ostatnio jak widać wyżej byłam bardzo zdesperowana wyglądem mojej twarzy... Strasznie była czerwona i wgl , ale teraz jest świetnie!! Naprawdę tak się ciesze, że znalazłam ten wątek o brevoxylu * Kurdęę. jak ja dawno nie miałam tak czystej twarzy, no cud miód ; ) Co prawda jeszcze na czółku mam drobne zaskórniki ( te takie co widac je pod światło ), ale nadal go stosuję i mam nadzieję na całkowity efekt.!

a noi co do zaczerwienienia twarzy.. no po prostu tak mam, wieczorem nakładam krem na drugi dzień nawilżam lecz na trzeci robi się lekko czerwona w tych miejscach, ale za każdym razem juz jest coraz mniej. Wydaje mi sie że mam wrazliw skóre i sie ona przzywyczajała.

Życze powodzenia i trzymam kciuki za dziewczyny, które zmagają się z tym problemem, wiem co to znaczy bo sama miałam, a w zaszadzie jeszcze mam.. < tak troszszzkę ; d > tradzik ;p
ewellka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 20:19   #527
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Rogerin21, nie zniechęcaj sie. Kazdy reaguje inaczej. Czasem na poprawę rzeba dłużej zaczekać.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 08:13   #528
rogerin21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Julianka_7oo7 - dzięki za wsparcie oczywiście wszystkim dziękuje, troche lepiej mi się zrobiło na duszy. macie racje kazdy inaczej reaguje na takie kremy. oki to poczekam, chociaż musze powiedzieć ze dzięki bryvoksylowi mam znacznie gładszą skóre ( oprócz tych wulkanów które mi wyszły) ale poczekamy zobaczymy.
pozdrawiam
rogerin21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 18:28   #529
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

mi wyskoczyło dużo nowych i byłam załamana ale wszystko się poprawiło i jest super teraz . Trzymam kciuki za ciebie ;*
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 10:37   #530
rogerin21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Żeczywiście masz racje minło troszke czasu i moja cera jest jak nowo narodzona wiadomo że zostały mi na policzku ślady, blizny ale z tym tez może sie uporam. Naprawde kochani polecam ten produkt niczego lepszego nieznajdziecie .
pozdrawiam
rogerin21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 10:42   #531
ewzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Jeśli chodzi o czerwoną twarz po brevoxylu, to "pryszcz" w porownaniu z tym co stało się z moją twarza... A wiec ok 2 tyg. temu kupilam ten specyfik, smarowalalm twarz troche wysuszylo skora sie złuszczyla, odstawilam na pare dni i jakby te syfki zniknęły, po czym znow zaczęłąm uzywac pierwszy raz posmaropwalam na noc, rano zmyłam, nałożyłam krem nawilżający i wieczorem znow umyłam twarz i nałożyłam naprawdę cieniutką warstwę brevoxylu... Całą noc twarz mninie okropnie swędziała, rano obudzilam sie z czerwoną usianą kaszką twarza, pomyślałam wiec, żedo jutra mi zejdzie i tu sie pomyliłam. Kiedy obudziłam sie nastepnego dnia nie dość ze byłam czerwona TO JESZCZE MIAŁAM SPUCHNIĘTĄ TWARZ, A W SZCZEGÓLNOŚCI OKOLICE OCZU i tak mnie to okropnie piekło i swędziało, dzis mam tę opuchlizne drugi dzień ale nie piecze i nie swędzi bo smarowałam hydrokortizonem i wziełam tabletki claritine spe odczulające. No cóż, mam tylko nadzieje, ze do jutra mi zejdzie opuchlizna oczu bo wygladam jak potwor. Zarzekalam sie tez ze juz nigdy nie uzyje tego swinstwa. A jak wy myslicie? Czy jesli kiedys go uzyje to znow tak zapuchne??? Dodam , ze niddy nie bylam na nic uczulona, a i cere mam zupełnie nie wrażliwa...

Edytowane przez ewzz
Czas edycji: 2009-11-14 o 10:43
ewzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 10:52   #532
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

ewzz, wyglada na to że to jakas reakcja alergiczna. Ja na Twoim miejscu odstawiłabym całkowicie brevoksyl... a spróbowałabym inny specyfik, moze acne derm? Nie wiem, dlaczego tak zareagowałas... moze dlatego ze posmarowałas całą twarz?
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 11:03   #533
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

No cóż nie każdemu jednakowo pasuje używanie brevoxylu, i dlatego też może wywoływać różne reakcje, a w Twoim przypadku alergiczne (uczulające). Tak jak pisze Julianka spróbuj innego środka. A jeśli chodzi o acne derm to on jest na trądzik pospolity i bardziej na blizny potrądzikowe. Ale również polecam
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 11:25   #534
ewzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

A czy możecie powiedzieć jak działa ten acne derm??? Ja to w sumie mam problem z zaskórnikami i czasem jakiś bolący syf mi wyskoczy.
ewzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 12:25   #535
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

http://www.acnederm.pl/?inc_file=acnederm.php poczytaj
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 08:39   #536
Edyrosta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 3
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Witam
Ja też stosuje brevoxyl już od ponad pół roku. Wszędzie mam gładką skórę ale wokół ust jest okropnie. Ja stosuję 15min po użyciu brevoxylu krem Loreal Happyderm nawilżający. Brevoksyl nie za bardzo mi pomaga. Robia mi się cały czas takie duże bolące górki na twarzy. Nie mają one takich białych czubków tylko są czerwone bolące zgrubienia. Co pomoże mi to wyleczyć?
Edyrosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 10:05   #537
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Moja przygoda z Brevoxylem zaczęła się w maju. Miał wyleczyć szpecące syfki. Niestety na p0czątku bardzo wysuszył, pomimo iż nakładałam krem Bambino po. Po tygodniu skóra zrobiła się czerwona - jakby poparzona. Po kolejnym tygodniu zaczęło pojawiać się więcej i więcej tych nieprzyjemnych wyprysków. Pomyślałam sobie, że to normalna reakcja - cera się oczyszcza i musi wszystko co "be" wyjść na powierzchnię. Zaprzestałam stosowanie po miesiącu, ale coś mnie skusiło w lipcu i znów zaczęłam. I to był mój błąd! Pojawiły się owe "bolące górki", o których wspomina Edyrosta. Było ich pełno na brodzie. Doprowadzały mnie do szału. W żaden sposób nie dało się ich ukryć pod makijażem. I wtedy zrobiłam chyba najlepszą rzecz - wyrzuciłam Brevoxyl do kosza! Zaczęłam stosować peeling enzymatyczny dwa razy w tygodniu i powoli, powoli moja broda dochodzi do pierwotnego stanu.
Wniosek - BREVOXYL NIE DLA MNIE!
carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 10:29   #538
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

jest wiele czynników które mogą powodować pogorszenie stanu cery np. zła dieta lub zwykłe dotykanie rękami twarzy w ciągu dnia, lub jeżeli jest super skłonna do wyprysków-wycieranie twarzy ręcznikiem

ja już po 2 tubkach mogę powiedzić że mam oczyszczoną i gładką twarz, nie sądziłam że to może kiedys nastąpić... Brevoxyl to odkrycie roku
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 10:48   #539
ewellka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Zgadzam się z aanneett ;** brevoxyl jest superr.!
tylko może reczywiście nie każdy może go uzywać, a szkoda, bo naprawdę działa ;d
ewellka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 11:49   #540
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

hej dziewczeta ja sie mecze z zaskornikami pryszczykami juz z 10 lat
i wlasnie na wizazu poczytala o tym leku
musze wam powiedziec ze jestem bardzo zadowolona dziala na mnie swietnie juz po jednej tubce mam gladsza buzie zaskorniki na nosie brodzie znikaja
faktycznie troche wysusza ale trzeba nawilzac tylko sluchajcie nie tami kremami jak bambino bo one moga zapychac pory raczej cos lzejszego
co do bolacych grudek na brodzie to zawsze mi sie robily ale brewoxyl radzi sobie z nimi szybciej niz jaki inny krem uff
a i pamietajcie o diecie pijcie duzo wody tez oczyszcza
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-13 15:00:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.