Czym wyleczyć zaskórniki? - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-03, 15:51   #1591
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

a używała może któras z Was toniku z kwasami Aha (klik) lub Bha (klik) z Biochemi Urody na zaskórniki ? Czytałam kiedys że pomagają problemowym cerom, ale czy wlasnie działają na te zaskórniki...
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 07:51   #1592
ania7770
Przyczajenie
 
Avatar ania7770
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 17
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Niedawno dermatolog przepisał mi Duac, i jak narazie widzę poprawę. Boję sie, że jak przestanę go używać to zaskórniki wrócą. Ale to sie okaże za jakis czas.
__________________
Kobieta jest jedną wielką epiczną powieścią: są w niej
wszystkie wątki- dramat, miłość, radość, i codzienność...
ania7770 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 10:49   #1593
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
a używała może któras z Was toniku z kwasami Aha (klik) lub Bha (klik) z Biochemi Urody na zaskórniki ? Czytałam kiedys że pomagają problemowym cerom, ale czy wlasnie działają na te zaskórniki...
wejdź na Biochemiczne KWC
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 21:16   #1594
ginza
Raczkowanie
 
Avatar ginza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Chciałabym zapytać czy zaskórniki to tylko te czarne małe wągry czy również taka biała kaszka podskórna? Mam twarz usianą takim białym szitem podskórnym (zazwyczaj pojedyncze) i nie wiem jak się tego pozbyć :/ Jak stosowałam kremy od dermatologa to było tego mniej, ale teraz nie bylam na wizycie od dłuzszego czasu i problem pojawił się znowu...Niby skóra jest ok, ale pod światło jest tego pełno i doprowadza mnie to do białej gorączki :/
ginza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 07:17   #1595
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez ginza Pokaż wiadomość
Chciałabym zapytać czy zaskórniki to tylko te czarne małe wągry czy również taka biała kaszka podskórna? Mam twarz usianą takim białym szitem podskórnym (zazwyczaj pojedyncze) i nie wiem jak się tego pozbyć :/ Jak stosowałam kremy od dermatologa to było tego mniej, ale teraz nie bylam na wizycie od dłuzszego czasu i problem pojawił się znowu...Niby skóra jest ok, ale pod światło jest tego pełno i doprowadza mnie to do białej gorączki :/
Miałam ten sma problem- wypróbuj naftę i petroleum po uprzednim seansie oczyszczającym (parówka + wyciskanie) dzięki temu będziesz miała oczyszczone pory a po tej miksturze ładnie się zasklepią.
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 15:23   #1596
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez ginza Pokaż wiadomość
Chciałabym zapytać czy zaskórniki to tylko te czarne małe wągry czy również taka biała kaszka podskórna? Mam twarz usianą takim białym szitem podskórnym (zazwyczaj pojedyncze) i nie wiem jak się tego pozbyć :/ Jak stosowałam kremy od dermatologa to było tego mniej, ale teraz nie bylam na wizycie od dłuzszego czasu i problem pojawił się znowu...Niby skóra jest ok, ale pod światło jest tego pełno i doprowadza mnie to do białej gorączki :/
Ta kaszka to własnie zaskórniki. By się ich pozbyć naprawde warto złuszczac naskórek - tylko regularna pielegnacja pozwoli na ozyszczenie cery tak, że krostki nie będa sie tworzyły. Tu niezastąpione są kwasy - pisałam o tym już wielokrotnie, bo nie dość, ze złuszczaja skórę, to jeszcze nawilżają i odzywiają skórę
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 19:57   #1597
Karolka_88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
Miałam ten sma problem- wypróbuj naftę i petroleum po uprzednim seansie oczyszczającym (parówka + wyciskanie) dzięki temu będziesz miała oczyszczone pory a po tej miksturze ładnie się zasklepią.

Ja miałam to samo. I też próbowałam parówkę + wyciskanie, ale jakoś na dłuższą metę nie pomagało. Niedawno zamówiłam sobie na mydlarnia.info.pl Savon Noir, takie specjalne mydło. Podobno można używać do całego ciała, ale ja ograniczam się do twarzy. Jak na razie jestem zadowolona - zaskórniaki zniknęły. Zobaczymy co będzie dalej...
Karolka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 20:30   #1598
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez Karolka_88 Pokaż wiadomość
Ja miałam to samo. I też próbowałam parówkę + wyciskanie, ale jakoś na dłuższą metę nie pomagało. Niedawno zamówiłam sobie na mydlarnia.info.pl Savon Noir, takie specjalne mydło. Podobno można używać do całego ciała, ale ja ograniczam się do twarzy. Jak na razie jestem zadowolona - zaskórniaki zniknęły. Zobaczymy co będzie dalej...
ile kosztowało to mydło??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 23:12   #1599
Karolka_88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
ile kosztowało to mydło??
Płaciłam niecałe 40 zł plus dostawa. Jakieś dwa miesiące temu to było. Widzę, że teraz kosztuje 37 zł. Podsyłam ci linka http://mydlarnia.info.pl/savon-noir-...89-id-295.aspx. Jakbyś miała jakieś pytania to pisz ;-)
Karolka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 08:13   #1600
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez Karolka_88 Pokaż wiadomość
Ja miałam to samo. I też próbowałam parówkę + wyciskanie, ale jakoś na dłuższą metę nie pomagało. Niedawno zamówiłam sobie na mydlarnia.info.pl Savon Noir, takie specjalne mydło. Podobno można używać do całego ciała, ale ja ograniczam się do twarzy. Jak na razie jestem zadowolona - zaskórniaki zniknęły. Zobaczymy co będzie dalej...

Ok. Zgadzam się, że samo oczyszczanie nic nie daje, ale już w połączeniu z petroleum + pichtia - tak! Ja mam już od ponad tygodnia czystą cerę. Nawet już przestałam się tym smarować (a cerę miałam tragiczną! wcale nie przesadzam). Te wszystkie sklepowo- kosmetyczne wynalazki nic nie dają gdy ma się większe problemy na twarzy. A ta mikstura i owszem. Zaznaczam, że nie jestem żadnym przedstawicielem żadnej z firm produkującej te dwa składniki! Wypróbowałam zachęcona Wizażem i potwierdzam, że działa nawet na bardzo zanieczyszczoną skórę, z wieloma podskórnymi zaskórnikami.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Ta kaszka to własnie zaskórniki. By się ich pozbyć naprawde warto złuszczac naskórek - tylko regularna pielegnacja pozwoli na ozyszczenie cery tak, że krostki nie będa sie tworzyły. Tu niezastąpione są kwasy - pisałam o tym już wielokrotnie, bo nie dość, ze złuszczaja skórę, to jeszcze nawilżają i odzywiają skórę
Bujdy! Byłam na kwasach 2 razy i efekty owszem były, ale tylko przez kilka dni. Przy bardzo zanieczyszczonej cerze lepsze jest oczyszczanie i po jakimś czasie kwasy, ale nie same. Ogólnie polecam petroleum + olejek pichtiowy, które to działają cuda! Moja kosmetyczka (była dwa razy na oczyszczaniu, w przeciągu 1,5 miesiąca) i była w szoku, że poprzednie oczyszczanie nic nie dało, a zaskórników jest tyle samo i takie same (ble...). Poradziła mi dermatologa...Czekam ponad miesiąc na wizytę i postanowiłam spróbować ww. miksturę (jak nie pomoże to trudno, a jak zaszkodzi to i tak mam umówioną wizytę ). Jestem bardzo zadowolona- cerę mam gładziutką, bez żadnych krostek. Teraz mam tylko problem z tłustością...
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 09:38   #1601
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez Karolka_88 Pokaż wiadomość
Płaciłam niecałe 40 zł plus dostawa. Jakieś dwa miesiące temu to było. Widzę, że teraz kosztuje 37 zł. Podsyłam ci linka http://mydlarnia.info.pl/savon-noir-...89-id-295.aspx. Jakbyś miała jakieś pytania to pisz ;-)
dziękuję może przy przypływie gotówki się zdecyduję
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 16:14   #1602
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
Ok. Zgadzam się, że samo oczyszczanie nic nie daje, ale już w połączeniu z petroleum + pichtia - tak! Ja mam już od ponad tygodnia czystą cerę. Nawet już przestałam się tym smarować (a cerę miałam tragiczną! wcale nie przesadzam). Te wszystkie sklepowo- kosmetyczne wynalazki nic nie dają gdy ma się większe problemy na twarzy. A ta mikstura i owszem. Zaznaczam, że nie jestem żadnym przedstawicielem żadnej z firm produkującej te dwa składniki! Wypróbowałam zachęcona Wizażem i potwierdzam, że działa nawet na bardzo zanieczyszczoną skórę, z wieloma podskórnymi zaskórnikami.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------



Bujdy! Byłam na kwasach 2 razy i efekty owszem były, ale tylko przez kilka dni. Przy bardzo zanieczyszczonej cerze lepsze jest oczyszczanie i po jakimś czasie kwasy, ale nie same. Ogólnie polecam petroleum + olejek pichtiowy, które to działają cuda! Moja kosmetyczka (była dwa razy na oczyszczaniu, w przeciągu 1,5 miesiąca) i była w szoku, że poprzednie oczyszczanie nic nie dało, a zaskórników jest tyle samo i takie same (ble...). Poradziła mi dermatologa...Czekam ponad miesiąc na wizytę i postanowiłam spróbować ww. miksturę (jak nie pomoże to trudno, a jak zaszkodzi to i tak mam umówioną wizytę ). Jestem bardzo zadowolona- cerę mam gładziutką, bez żadnych krostek. Teraz mam tylko problem z tłustością...
Mi z kolei nic ta fantastyczna mikstura nie dala.
Zaskorniki zamkniete nie reaguja ani troche na nia.
Moze bym ja stosowala dluzej bo nawet jesli nie pomoga to przynajmniej nie szkodzi ale(!) ta tłusta mieszanina nie jest wskazana do tlustej cery.
Ja nie polecam wrecz odradzam.

Wezcie poprawke na to ze kazda skora jest inna i inaczej reaguje.
I nie badzcie naiwne i nie wierzcie w cuda ...
Gdyby mozna bylo sie tak latwo pozbyc zaskornikow zamknietych to nie meczylabym sie z nim tyle lat.
Ale taka jest ludzka natura zeby caly czas probowac
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 16:17   #1603
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

a próbował ktoś z was kwasu salicylowego z Mazideł ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 16:37   #1604
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
a próbował ktoś z was kwasu salicylowego z Mazideł ?
oczywiście, ze tak. poszukaj w odpowiednim wątku
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 12:03   #1605
Karolka_88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Nynka87, naprawdę polecam Towar pierwsza klasa, dostawa też szybciutka Warto wydać tą kasę, bo mnie faktycznie pomaga. Chociaż z drugiej strony tak jak dziewczyny pisały - każda cera może reagować inaczej ;/ Ale miejmy nadzieję, że jeśli się zdecydujesz to i tobie pomoże
Karolka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 20:16   #1606
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Hej dziewczyny Wróciłam własnie od dermatologa (byłam u niego już trzeci raz i krem przez niego przepisywane trochę pomogły) - polecił mi raz na miesiąc-dwa chodzic na oczyszczanie twarzy. Ponoć ma to pomóc w pozbyciu się zaskórników. Mam mieszane uczucia, bo słyszałam, że juz rezygnuje się z tej metody i boje się, że tylko się nacierpię a wyjdę z jakąś poranioną twarzą oprócz tych zaskórników jest znośnie... Co byście doradziły?
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 20:50   #1607
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

hej, ja tu kiedys zagladalam, a pozniej dlugo mnie nie bylo

ja osobiscie na manualne oczyszczanie bym nie poszla...to jednak jest jakby na to niepatrzec bardziej higieniczne ale jednak zwykle wyciskanie

ale sa rozne inne fajne metody oczyszczania teraz, peeling kawitacyjny na przyklad albo mikrodermabrazja (ale to na wieksze problemy raczej)... wiec cos tam na pewno warto robic oczyszczajacego u kosmetyczki

aczkolwiek ja bym nie robila oczyszczania "stara metoda" czyli recznego

mysle, ze mozna pojsc i dowiedziec sie co proponuja

owszem takie reczne oczyszczanie oczywiscie pomoze w pozbyciu sie zaskornikow (bo zostana wycisniete, wiec trudno by nie pomoglo) ale to nie daje trwalego efektu bo pozniej znow wroca...

Edytowane przez quleczka
Czas edycji: 2009-10-12 o 20:52
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 16:33   #1608
Karolka_88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Zgadzam się z quleczką!Teraz jest tyle metod kosmetycznych zwalczania zaskórniaków, że w ręczne oczyszczanie nie ma nawet co się bawić. Kreskaaa pogadaj z dermatologiem raz jeszcze i może znajdziecie wspólnie lepszy sposób na pozbycie się problemu
Karolka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 19:36   #1609
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Dzięki za odpowiedzi! niestety to derm. z przychodni wiec trzeba znów swoje odczekac... w takim razie pójdę do kosmetyczki i spytam o te zamienniki.
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 10:53   #1610
olgicula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk / Heidelberg
Wiadomości: 259
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Hej, czy ktoras z was dodawala zamiast petroleum kwasu hialuronowego z mazidel do olejku pichtowego? Nie wiem, czy tak mozna... Jest to dobry pomysl?
olgicula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 12:46   #1611
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Mi z kolei nic ta fantastyczna mikstura nie dala.
Zaskorniki zamkniete nie reaguja ani troche na nia.
Moze bym ja stosowala dluzej bo nawet jesli nie pomoga to przynajmniej nie szkodzi ale(!) ta tłusta mieszanina nie jest wskazana do tlustej cery.
Ja nie polecam wrecz odradzam.

Wezcie poprawke na to ze kazda skora jest inna i inaczej reaguje.
I nie badzcie naiwne i nie wierzcie w cuda ...
Gdyby mozna bylo sie tak latwo pozbyc zaskornikow zamknietych to nie meczylabym sie z nim tyle lat.
Ale taka jest ludzka natura zeby caly czas probowac
Dziwne...Nie sądzę, że masz gorszą cerę od mojej (ja MIAŁAM całą brodę w maleńkich i trochę większych podskórnych krostkach, trochę w okolicach ust i takie wieksze na policzkach). Jak pisałam próbowałam różnych metod żeby się tego pozbyć, ale pomogło mi petroleum + pichtia po wcześniejszym manualnym oczyszczeniu porów. Sama mikstura bez oczyszczania (ze 2-3 razy tak jej użyłam) faktycznie wiele nie dała...Czytajcie ze zrozumieniem.
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 15:04   #1612
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Beato - Kwasy pomogą, ale nalezy regulowac ich stężenie. Poza tym są bezpieczniejsze dla cery niż klasyczna mechaniczna mikrodermabrazja - Zaczynając kuracje od delikatnego stezenia mozna przygotować cerę do kuracji kwasami. A po serii zabiegów można utrzymać naprawdę ładny i długotrwały efekt
Na zaskórniki kwasy są więc wskazane. Glinkowy w wysokim stężeniu bardzo ładnie oczyści cerę - skóra się pieknie złuszczy, a pomimo to będzie nawilżona i odżywiona
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 19:52   #1613
jovvinka
Raczkowanie
 
Avatar jovvinka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 44
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

a ja polecam fajny kremik effaclar duo z la roche posay - redukuje zaskórniki, grudki i krostki i fajnie matuje skórę no i nie zawiera alkoholu , dlatego nie wysusza skóry.

Edytowane przez jovvinka
Czas edycji: 2009-10-19 o 19:58
jovvinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 20:26   #1614
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

nie no ja juz mam dosc trzeci raz w tym roku mnie wysypalo na czole


w tym roku juz probowalam diacneal, metronidazol, aknemycin plus

teraz się traktuję duakiem

czemu to ciągle powraca?? męczę się tak juz 7 lat
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 07:28   #1615
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Smile Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Beato - Kwasy pomogą, ale nalezy regulowac ich stężenie. Poza tym są bezpieczniejsze dla cery niż klasyczna mechaniczna mikrodermabrazja - Zaczynając kuracje od delikatnego stezenia mozna przygotować cerę do kuracji kwasami. A po serii zabiegów można utrzymać naprawdę ładny i długotrwały efekt
Na zaskórniki kwasy są więc wskazane. Glinkowy w wysokim stężeniu bardzo ładnie oczyści cerę - skóra się pieknie złuszczy, a pomimo to będzie nawilżona i odżywiona
Przepraszam ale według mnie to nie pomagają- byłam dwa razy i owszem efekt był ale na kilka dni. Nawet sama sobie kupiłam taki kwas żeby roić zabieg w domu ale bez rewelacji... może komuś pomaga, ale wszystko zależy od cery. To są tylko moje opinie i obserwacje, a forum jest po to aby sie nimi wymieniać. Pozdrawiam!
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 09:55   #1616
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
Przepraszam ale według mnie to nie pomagają- byłam dwa razy i owszem efekt był ale na kilka dni.
No bo to najczęściej nie jest szybki efekt, zmiany widać dopiero po dłuższym stosowaniu Ogólnie dzięki złuszczaniu przeciwdziałają zapychaniu sie porów i tyle No chyba, że mowimy o naprawde silnych peelingach u dermatologa ale te to maja za zadanie zluszczyc niemal cala skore... te slabsze robi sie jednak seriami i to po wiecej niz 2

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
czemu to ciągle powraca?? męczę się tak juz 7 lat
niestety to świństwo takie jest

Cytat:
W przypadku trądzików zaskórnikowych, grudkowych czy grudkowo ropnych podejmujemy rutynowe leczenie zewnętrzne i ew. doustne /antybiotyki/ oraz zabiegi czyszczące i kosmetyczne. Jeśli leczenie daje efekty poprawy stanu skóry w czasie jego stosowania mówimy, że jest skuteczne. Leczenie takie należy jednak kontynuować z niewielkimi korektami tak długo, jak długo istnieje tendencja do utrzymywania i powstawania nowych zmian skórnych. Jest to proces mozolny i uciążliwy, ale niestety nie mamy innej możliwości. Można ew. zmniejszać częstotliwość stosowania leków zewnętrznych ale nie należy całkowicie odstawiać.
to kawałek ciekawego artykułu http://www.bella-derm.pl/tradzik-mlodzienczy/ oraz http://www.bella-derm.pl/roaccutane/

więc niestety zostaje nam się z tym męczyć tak długo jak nasza skóra ma taką tendencję...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 13:58   #1617
u la la
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

ja stosuje ta misksture z pierwszych stron patroleum +olejek pichtowy i jak dla mnie to jest boski nie potrzebnie kupe kasy wydawalam na te wszystkie specyfiki....
u la la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 17:39   #1618
asia95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 83
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Hej!
Ja właśnie dzisiaj zakupiłam olejek, nafte i petroleum. Zmieszałam jak narazie 40 ml petroleum + 10 ml olejku.
Konsystencja ok. Jestem po pierwszym użyciu ;D
narazie zaobserwowałam ze troche mnie wysuszyło.
Tarłam przez ok 2 min. Skóra zrobiła się minimalnie gładsza, a pryszcze strasznie suche.
Poderzewam, że podczas dłuższego stosowania moga byc efekty, ale trzeba kremik nawilżający

pozdrawiam
asia95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 07:38   #1619
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

"No bo to najczęściej nie jest szybki efekt, zmiany widać dopiero po dłuższym stosowaniu" (kwasy u kosmetyczki) - kogo stać żeby wydawać 120 zł na zabieg co miesiąc przez długi czas? Mnie niestety nie... Mam kwas z allegro i używam go co dwa tyg, razem z oczyszczaniem manualnym, parówkąi maseczką z glinki. To chyba to samo jakbym poszła do salonu urody
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 13:24   #1620
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
"No bo to najczęściej nie jest szybki efekt, zmiany widać dopiero po dłuższym stosowaniu" (kwasy u kosmetyczki) - kogo stać żeby wydawać 120 zł na zabieg co miesiąc przez długi czas? Mnie niestety nie... Mam kwas z allegro i używam go co dwa tyg, razem z oczyszczaniem manualnym, parówkąi maseczką z glinki. To chyba to samo jakbym poszła do salonu urody
jakie kwasy kupiłaś na allegro??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-17 19:56:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.