Jestem za ładna...źle mi z tym - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 20:25   #181
NYC Star
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Skąd wiesz, że autorka jest rzeczywiście ładna? nie pokazała zdjęcia.
o to mi m.in.tez chodzilo ale niektore kobity tutaj maja problem z ogarnieciem paru slow zakladaja swoje i rzucaja sie na tych co sadza inaczej bo przeciez wszyscy sa zazdrosni bo pani napisala ze jest naj super mega i chociaz nikt tego nie widzial to tak jest
ja sie wogole nie emocjonuje raczej bawie ale zaczyna byc zenujaco wiec nie ma co tych pyskowek ciagnac,niektorzy widac tylko na to zcekaja zeby sobie poklepac
NYC Star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 20:26   #182
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez NYC Star Pokaż wiadomość
pliz a ty myslisz ze autorka watku jest kim?prezydentem zebym sie miala przejmowac jej opinia? i jej zdanie i twoje i kazdego z netu jak bezsensownie klepie jest dla mnie niewazne i rowniez nie musze nic udowadniac.
eot bo to sie robi zenujace a przepychanki malo inteligentne[COLOR="Silver"]
Chyba nie załapałaś o co mi chodziło. Ale nie chce mi się tłumaczyć. Proponuje wrócić na właściwy temat.
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 20:27   #183
hashii
Raczkowanie
 
Avatar hashii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 160
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez krolewnazdrewna87 Pokaż wiadomość
Problem nie jest wyimaginowany opisałam Wam swoje doświadczenia, chciałam się wyżalić...po prostu źle mi z samą sobą...

Nie maluję się, jedynie rzęsy czasami więc ciężko żebym z makijażem przesadziła. Nie ubieram się prowokacyjnie, zazwyczaj jeansy+ tunika lub jakiś sweterek( coś w tym stylu).

Niestety większość wypowiedzi jest taka jak codzienny ustosunkowanie dziewczyn co do mojej osoby. Skoro na forum tyle jadu i agresji w moją stronę to nie rozumiem jak co niektórzy nie mogą pojąć, że w życiu realnym podobnie jestem traktowana (przez kobiety).

Nie jestem wyniosła- raczej zamknięta w sobie.

Gdybym chciała się dowartościować nie robiłabym tego anonimowo i nie prosiłabym o rady tylko wstawiła swoje zdjęcie do wątku typu" metamorfoza" i zapytała co zmienić w swoim wyglądzie. Poza tym nie widzę sensu wstawiania swojego zdjęcia, nie napisałam tego posta z prośbą o ocenę tego jak wyglądam i czy według Was jestem piękna czy też nie. Napisałam tego posta ponieważ liczyłam na wsparcie, jak sobie poradzić z tym wszystkim...może z cichą nadzieją że ktoś ma podobny problem...
staram się Ciebie zrozumieć, naprawdę, i bardzo Tobie współczuję, że nie znalazłaś TU pocieszenia.. widać, niektórym przez myśl nie może przejść, że ktoś uważa się za atrakcyjną kobietę.. co więcej.. ma z tym duży problem.. A większość wypowiadających się, doszukuje się w tym kłamstwa..

Może powinnaś porozmawiać z osobami, które z Tobą pracują? Ale tak szczerze.. znaleźć osobę, której mogłabyś się zwierzyć.. a jak najbliższe otocznie? Rodzice, rodzeństwo? Na pewno znają Cię lepiej i mogliby Tobie coś poradzić

Pozdrawiam Cię ciepło, więcej odwagi i uśmiechu

Edytowane przez hashii
Czas edycji: 2010-09-10 o 20:31
hashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 20:32   #184
NYC Star
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Chyba nie załapałaś o co mi chodziło. Ale nie chce mi się tłumaczyć. Proponuje wrócić na właściwy temat.
tia,napisalas po chinsku i nie zalapalam no comment ,zreszta masz race,zabilas mnie blyskotliwoscia
tu juz nie ma o czym gadac,ogolnie zostalo powiedziane,teraz to jest bicie piany ,zreszta napisac mozna wszystko,net jest cierpliwy a dla mnie problem i tak jest wydumany i niewart dyskusji z powodow ktore podalam wczesniej.dla mnie problem ma autorka z soba.finito.
NYC Star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 20:35   #185
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Dziewczyny dacie już spokój z tymi zdjęciami..To się zaczyna robić żenujące Każda każdej za wszelką cenę chce udowodnić jaka to ona olśniewająca bogini nie jest.
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 20:38   #186
siarczan_sodu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 015
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez NYC Star Pokaż wiadomość
o to mi m.in.tez chodzilo ale niektore kobity tutaj maja problem z ogarnieciem paru slow zakladaja swoje i rzucaja sie na tych co sadza inaczej bo przeciez wszyscy sa zazdrosni bo pani napisala ze jest naj super mega i chociaz nikt tego nie widzial to tak jest
ja sie wogole nie emocjonuje raczej bawie ale zaczyna byc zenujaco wiec nie ma co tych pyskowek ciagnac,niektorzy widac tylko na to zcekaja zeby sobie poklepac
Oj, ale po co zaczynasz od razu taką dyskusję?
Przeczytaj jeszcze raz pierwszy post tego wątku - tam jest pytanie, które zadała autorka. Może to Cię naprowadzi na właściwy temat wątku.
__________________
it's over.
siarczan_sodu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 20:39   #187
hashii
Raczkowanie
 
Avatar hashii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 160
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;21988906]Dziewczyny dacie już spokój z tymi zdjęciami..To się zaczyna robić żenujące Każda każdej za wszelką cenę chce udowodnić jaka to ona olśniewająca bogini nie jest.[/QUOTE]

hashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 20:43   #188
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez NYC Star Pokaż wiadomość
tia,napisalas po chinsku i nie zalapalam no comment ,zreszta masz race,zabilas mnie blyskotliwoscia
tu juz nie ma o czym gadac,ogolnie zostalo powiedziane,teraz to jest bicie piany ,zreszta napisac mozna wszystko,net jest cierpliwy a dla mnie problem i tak jest wydumany i niewart dyskusji z powodow ktore podalam wczesniej.dla mnie problem ma autorka z soba.finito.
Na razie to ty toczysz pianę najbardziej...
POza tym ciebie nie interesuje zdanie ludzi z neta, a swoje powatrzasz jak mantre... A kogo to obchodzi?
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 20:49   #189
Afrolla_113
Raczkowanie
 
Avatar Afrolla_113
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 69
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Na razie to ty toczysz pianę najbardziej...
POza tym ciebie nie interesuje zdanie ludzi z neta, a swoje powatrzasz jak mantre... A kogo to obchodzi?
proszę Was nie kłóćcie się.
każda z nas ma jakieś kompleksy (krzywe nogi, za duży brzuch , jedno oko większe, pieprzyk nie tam gdzie powinien być) i to jest w pewnym sensie zabawne. Coś nas łączy, więc nie ma sensu toczyć sporów.

dziewczyna, która założyła ten wątek według mnie powinna zrobic prosty test: tak jak mówiłyście proste ubranie, bez makijażu i podejść do któregoś z tych gamoni w jej pracowni i powiedzieć : 'dzisiaj zrobię to, to i tamto, jakieś sprzeciwy?? nie ma? w takim razie dziękuję' i będzie mogła pokazać, że bycie atrakcyjną nie równa się z byciem głupią.

takie jest moje zdanie
Afrolla_113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 21:11   #190
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Po zobaczeniu tematu, od razu wiedziłam, że będzie ostro.
Ja autorkę wątku rozumiem, sama znam dziewczynę, która obiektywnie mówiąc jest ładna, ale nie jest jakąś znowu boginią i ma identyczny problem jak autorka . Koleżanek praktycznie wcale, faceci chcą tylko przelecieć, ale to nie chodzi o urodę. Ale o sposób w jaki się zachowuje... Ty nie jesteś w stanie obiektywnie stwierdzić, czy jesteś skromna, odpowiednio się zachowująca itp. Może kokietujesz facetów? Jakiś język ciała, gesty, ruchy ? Przewracanie oczyma, bycie zbytnio miłym, nie utrzyywanie dystansu ? Wsłuchaj się w siebie i odpowiedz na te pytania. Bo wierz mi, że zjawiskowa uroda + fajny charakter na pewno nie przysporzyłby Ci takich problemów. Coś z Tobą jest nie tak po prostu. I zwalaj tego na urodę, poproś mamę o oobiektywną ocenę Twojego zachowania.


A kobiety były, są i będą zazdrosne.

dziewczyny, mam nadzieje ,ze to co napisalam da sie przeczytac, bo jestem tak padnieta, ze chyba skladnia mi padla
__________________
Jest git

Edytowane przez bubus900
Czas edycji: 2010-09-10 o 21:14
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 21:16   #191
Marmolada25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 99
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Bardzo mi przykro - jesteś taka biedna sama nie wiem co mam Ci poradzić.

Łza się w oku kręci

Może zagadaj do jakiejś pięknej kobiety - nie brzydkiej czy przeciętnej, może choć taka Cię zrozumie bidulo.
Marmolada25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 21:23   #192
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

A ja autorkę rozumiem. Sama mam problem, który jest dokładną odwrotnoscią opisanej sytuacji. Jestem brzydka, jestem odbierana jako osoba nieatrakcyjna. I stąd całe życie mam problemy, towarzyskie itp. Czy obiektywnie jestem potworzycą-ogrzycą? Chyba nie. Ale to siedzi raczej w głowie... w każdym razie poza świadomoscią.
Wierzę, że autorka tematu czuje się tak jak się czuje. I tylko rady dobrej nie mam.
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 22:24   #193
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Oglądnijcie sobie, moje drogie, taki film pt. MALENA. Może niektórym szczekaczkom rozjaśni się w główkach.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 22:30   #194
kostia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
GG do kostia
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Mi się właśnie wydaje że niektórym "użytkowniczkom" trzeba by wkleić poszczególne wieszaki z ciuchami o których mówi autorka żeby "naocznie" stwierdziły że przypadkiem nie przesadza. Litości... i empatii. I trochę "Maleny". I rezerwy jeśli to troll lub diamteralnie inna sytuacja.
kostia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 22:42   #195
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Człowiek wraca do domu, a na Wizażu jak zwykle rozróba .

Autorko droga Przede wszystkim to, nad czym radziłabym popracować, to niska samoocena. Tu znów kłania się wizyta u psychologa (nie wiem czemu traktowana jako rodzaj tragedii i ostatecznego upokorzenia przez niektórych) plus praca nad sobą.

Na pewno jesteś bardzo ładna. Ale moim zdaniem Twoje wyobrażenie o stosunku innych osób do ciebie jest przez Ciebie wyolbrzymione, zapewne z góry zakładasz, że jesli ktoś krzywo spojrzy, nie odpowie "cześć" etc. to musi się to brać z wiadomego powodu. Nie. Zapewniam Cię, że nie.

Przypomina mi to moja koleżankę ze studiów- miała niewiele ponad 150 cm i z tego powodu olbrzymie kompleksy. Również uważała, że "wszyscy się na nia gapią" czy że dyskryminują ją przez wzrost, co było wierutną bzdurą.Raz nawet, kiedy osiągnęłam w obcasach szlachetny wzrost 180 cm zaczęła monolog (pół żartem-pół serio niby), że faceci lubią tylko drobinki, więc po co mi obcasy. Po czym zmieniła front na to, że jest jej źle, bo nie jest dostrzegana etc. Dla mnie jej wzrost był sprawą ósmorzędną, jednak po kilku takich wybrykach sama patrzyłam na nia poprzez ten pryzmat.

Sama lubię swój wygląd i czuję się dobrze ze sobą, więc jesli pojawi się jakies buraczysko, które miałoby mnie znienawidzić przez wygląd, to cóż...zdenerwowałabym się moim zwyczajem i tyle. Natomiast ja UWIELBIAM patrzec się na piękne kobiety, ilekroć widzę pannę superzgrabną, wysoką i śliczną, nie mogę od niej oderwac wzroku i chętnie bym się z nią zaprzyjaźniła. I nie jestem w tym odosobniona.

Dbaj więc o swą urodę, ciesz się z niej, ale koniecznie pracuj nad sobą i swoją oceną, bo się wykończysz. I zgadzam się z jedną z wizażanek- spróbuj swoich sił w modelingu etc.

PS- Ciebie przynajmniej przyjął ktoś na staż, ja wciąż szukam pracy. Ale nie sądzę, żebym nie dostawała jej dlatego, że moja uroda rzuca na kolana (choć to prawda ) Trzymaj się!
__________________
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Małżeństwo nie gwarantuje posiadania męża.
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 22:48   #196
Suziii90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Polska:)
Wiadomości: 372
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Z mojego punktu widzenia to masz za wielkie mniemanie o sobie i zero skromności... Bo jak można powiedzieć o sobie " jestem za ładna" ?? Każdy jest jaki jest... Są brzydsi i ładniejsi... i w 1 i 2 przypadku są problemy... Problem leży w Twoim byciu sobą , charakterze... Może jesteś zbyt próżna i widzisz to co chcesz... i chcesz być postrzegana za taka ładną... nie wiem ... ale jak Ci to nie odpowiada to zmień środowisko , nie musisz się pięknić i pokazywać co to nie jesteś... malować sie ubierać jak gwiazda.. to nie hollywood tylko Polska... trochę skromności i wizytę u psychologa radze ...
Suziii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 22:48   #197
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez mel89 Pokaż wiadomość
ja radziłabym chyba wizytę u psychologa.

co do ładnych dziewczyn - w top model polskim jest parę naprawdę ładnych lasek ;p
o tak! moja ulubienica http://modelki.plejada.pl/998,16632,...k,1,wideo.html (ale głównie dlatego, że podobna do mnie, tylko kolor włosów trzeba zmienić, haha ).

a co do tematu : coś z Twoim charakterem musi być nie halo. Nie uwierzę, że skromna, sympatyczna osoba zrażałaby do siebie innych. Moje kumpele często stwierdzają, że lepiej mnie do klubu nie brać , i często śmieją się, że będą określane jako 'koleżanki tej ładnej' (studiujemy na uczelni technicznej i często zdarza się, że faceci chcą poznać - najpierw mnie, potem dopiero resztę ). U wykładowców też mam względy
ale nigdy nie spotkałam się z negatywnymi reakcjami od osób, które mnie znają.
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2010-09-10 o 22:50
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 22:57   #198
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Najgorsze jest to, że tak naprawdę nie jest problemem wielka uroda kobiety, a stosunek innych ludzi do tejże.

Owszem, można spotkać w życiu osoby, które bez względu na urodę będą chciały się z kimś zaprzyjaźnić. Ale można spotkać też te zazdrosne, zawistne, albo po prostu nieprzyjemne, które przez pryzmat urody ocenią kogoś z góry i kaplica.

Dlaczego z góry zakładacie, że Autorka na pewno trafiła w życiu na te miłe osoby, tylko winą jest jej charakter?
A może miała pecha i natrafiała tylko na meżczyzn, którzy albo chcieli ją przelecieć, albo ich onieśmielała, na kobiety, które albo były zazdrosne i obgadywały ją za plecami, albo czuły się gorsze w jej towarzystwie i po prostu jej unikały? Przez to zamknęła się w sobie, nie potrafi otworzyć na inne osoby, bo z góry spodziewa się ataku, ten mur to swego rodzaju obrona, której może nawet nie być świadoma!

Ileż to na Wizażu jest wątków dziewcząt, które są same, nie mają kolezanek, kolegów, ileż wątków o "wirtualnych przyjaciółkach", o poznawaniu się, ile wątków o kobietach zamkniętych w sobie, które mają trudności z otwarciem się na świat, które z góry zakładają, że nikt ich nie polubi, ze nikt ich nie chce. I jakoś w tych wątkach nie widać nagonki na Autorki, bo uwaga - nie napisały, że są zbyt piękne.
Nawet jeśli uroda nie jest głównym problemem, nawet jesli problem lezy głębiej, w psychice Autorki, to czy naprawdę sie dziwicie, ze obwinia swoją urodę?
A może usłyszała raz, drugi, trzeci od "życzliwej koleżanki" - "Ty jesteś za ładna, nie mogę sie z tobą kolegować, nie chcę być zawsze na drugim planie" i w to uwierzyła?

A poza tym... Czy każda z was byłaby taka wyrozumiała, gdyby wasz chłopak nagle oświadczył wam, ze tak naprawdę chce zbliżyć się z waszą pomocą do waszej pięknej przyjaciółki?
Czy każda z was byłaby taka szczęśliwa, gdyby wiecznie żyła w cieniu ładniejszej przyjaciółki, gdyby wiecznie na imprezie nią interesowali się wszyscy chłopcy, a na was nie zwracali uwagi?

Są kobiety silne, pewne siebie, które nie przejęłyby się takimi sytuacjami. Ale jest też gro kobiet z niskim poczuciem wartości, niepewnych siebie, zakompleksionych, dla których piękna koleżanka jest po prostu zagrożeniem! Czy tak trudno to zrozumieć?

Poza tym piękna kobieta może być nieśmiała, zamknięta w sobie, wrażliwa. Niekoniecznie jest pyskata, niekoniecznie umie walczyć o swoje racje, niekoniecznie umie pokazywać swoją wartość. Niektórzy ludzie potrzebują zachęty do mówienia. Jeśli jej nie ma - milcza, bo boją się coś powiedziec i w ten sposób przykleja im się etykiety - "małomowny", "burkliwy", "zarozumiały", "zadziera nosa".

Ludzie są RÓŻNI!

Więc otwórzcie swoje umysły i zrozumcie, że problemy też bywają różne. I miarą ich wagi jest tylko to, co dana osoba mająca dany problem na ten temat myśli. Bo nawet jeśli dla 1000 osób coś nie jest problemem, dla 10001szej może nim być.

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Ach i dodam jeszcze od siebie - za młodu miałam okres gdy byłam "tą najładniejszą" w gronie koleżanek, chociaż myślę, że to nie tyle o urodę chodziło, co o charakter. To do mnie pierwsi zagadywali chłopcy, wokół mnie bywał zawsze wianuszek wielbicieli, ja miałam ogromne powodzenie, a koleżanki zwykle przebierały wśród chłopaków, których najpierw miałam ja.
I mimo że miałam stałe grono koleżanek i jedną przyjaciółkę, którą mam od dziecka i raczej będę mieć do końca zycia, mimo że jestem osobą otwartą, pewną siebie, sympatyczną, nieco ostrą w obejściu, ale bardzo fair, szczerą i honorową, a z chłopcami, którzy mnie otaczali, nigdy nie dochodziło do tak zwanego "czegoś więcej", mimo że cnotę trzymałam hardo aż do dwudziestego roku życia - i mnie spotykały komentarze typu "puszczalska" itd., i wobec mnie były osoby nastawione wrogo, miałam wiele nieprzyjemnych sytuacji, w których nie zawiniłam nawet słowem (miałam też wiele nieprzyjemnych sytuacji, w których jak najbardziej byłam winna, ale nie o tym mowa ).

Ale ja jestem pyskata, wygadana, nie dam sobie w kaszę dmuchać, szłam przez życie niczym lodołamacz, takie coś mnie nie załamywało, nie zamknęłam się w sobie, wręcz przeciwnie, z uporem maniaka udowadniałam ludziom naokoło, że to, czego powinni mi zazdrościć to sprawny mózg, a nie długie nogi.

Autorka jednak taka nie jest. I to trzeba zrozumieć. I pomóc jej otworzyć się. A nie z góry oceniać - ja jej się nie dziwię, że ma takie podejście do życia, jeśli na zywo spotyka takie same osoby, jak niektóre w tym wątku.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 22:57   #199
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Suziii90 Pokaż wiadomość
Z mojego punktu widzenia to masz za wielkie mniemanie o sobie i zero skromności... Bo jak można powiedzieć o sobie " jestem za ładna" ?? Każdy jest jaki jest... Są brzydsi i ładniejsi... i w 1 i 2 przypadku są problemy... Problem leży w Twoim byciu sobą , charakterze... Może jesteś zbyt próżna i widzisz to co chcesz... i chcesz być postrzegana za taka ładną... nie wiem ... ale jak Ci to nie odpowiada to zmień środowisko , nie musisz się pięknić i pokazywać co to nie jesteś... malować sie ubierać jak gwiazda.. to nie hollywood tylko Polska... trochę skromności i wizytę u psychologa radze ...
Co za roznica czy Polska czy Hollywood? To w Polsce nie mozna byc pieknym i sie stroic itp? Powiedzialas to tak jakby w Hollywood byly same pieknosci a w Polsce same kocmoluchy....
Poza tym autorka watku napisala ze maluje rzesy i sie nie stroi...
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 23:03   #200
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Mam przyjaciolke. Jest atrakcyjna osoba, z piekna figura: wysoka, szczupla, ale nie za chuda, ze swietnym gustem ciuchowym. Mozna sie klocic, czy jest piekna, ale jest niesamowicie atrakcyjna. Faceci do niej lgna jak muchy.

Nie, nie chca z nia rozmawiac, nie chca byc z nia w zwiazku. Chca puknac.

Kobiety mowia o niej, ze jest zarozumiala suka i ze jest glupia.

Serio.

Ja osobiscie nie uwazam jej za przesadnie piekna, ale nie moge jej odmowic perfekcyjnego makijazu, dbalosci o szczegoly i tego, ze efekt koncowy jest swietny. Poza tym pieknie sie porusza i jest baaaardzo "wow"...
To wystarczy, by tak wiele osob produkowalo jad w jej kierunku. Znajac to z wlasnego podworka wierze, ze nie jest to prowokacja...

Ja kiedys tez bylam dosyc atrakcyjna, na szczescie sie roztylam i teraz nie lubia mnie tylko za charakter ;P
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 23:04   #201
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość

Autorka jednak taka nie jest. I to trzeba zrozumieć. I pomóc jej otworzyć się. A nie z góry oceniać - ja jej się nie dziwię, że ma takie podejście do życia, jeśli na zywo spotyka takie same osoby, jak niektóre w tym wątku.
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 23:20   #202
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Troszeczkę Cię rozumiem autorko i radzę
- zrezygnować całkiem z makijażu skoro jestes taka ładna to obejdziesz się bez niego.
-faceta szukać wsrod tych ktorzy nie robią od pierwszego zobaczenia ah i oh,
-a przyjaciolki same sie znajda,jesli nie teraz to za kilka lat,ale takie prawdziwe

ps. dziewczyno ,ktora dodałas fotke piekna jestes.moje marzenie rude włosy + zielone oczy
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 23:41   #203
NaOSTRO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 148
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Suziii90 Pokaż wiadomość
Z mojego punktu widzenia to masz za wielkie mniemanie o sobie i zero skromności... Bo jak można powiedzieć o sobie " jestem za ładna" ?? Każdy jest jaki jest... Są brzydsi i ładniejsi... i w 1 i 2 przypadku są problemy... Problem leży w Twoim byciu sobą , charakterze... Może jesteś zbyt próżna i widzisz to co chcesz... i chcesz być postrzegana za taka ładną... nie wiem ... ale jak Ci to nie odpowiada to zmień środowisko , nie musisz się pięknić i pokazywać co to nie jesteś... malować sie ubierać jak gwiazda.. to nie hollywood tylko Polska... trochę skromności i wizytę u psychologa radze ...
zgodzę się z tym ,że mówi ,że jest taka skromna ,a na forum chwali-żali ,że jest za ładna
wydaje mi się ,że skromne osoby nawet nie sądzą ,że są ładne ,bo nie zwracają zbytnio na to uwagi bądź nie zdają sobie sprawy ze swojej urody

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość

ps. dziewczyno ,ktora dodałas fotke piekna jestes.moje marzenie rude włosy + zielone oczy
B. dziękuję za miłe i nie tylko miłe ale szczere komentarze wszystkim
NaOSTRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 23:46   #204
anyanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 144
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Też od razu pomyślałam o filmie Malena z Monicą Bellucci. To niby tylko film ale obejrzyjcie sobie... Uroda kobiecie zniszczyła życie, każdy patrzący na nią facet chciał ją przelecieć a każda kobieta (żona owego faceta) nienawidziła - ani jedni ani drudzy nie zadali sobie trudu, żeby z nią porozmawiać, poznać.
anyanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 00:34   #205
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez NaOSTRO Pokaż wiadomość
zgodzę się z tym ,że mówi ,że jest taka skromna ,a na forum chwali-żali ,że jest za ładna
wydaje mi się ,że skromne osoby nawet nie sądzą ,że są ładne ,bo nie zwracają zbytnio na to uwagi bądź nie zdają sobie sprawy ze swojej urody
To są osoby, przepraszam najmocniej, ale głupie, nie skromne. Ignorowanie własnych atutów to głupota.
A Autorka nie zauważyłam, żeby się chwaliła. Stwierdziła fakt - naprawdę nie rozróżniasz tego od chwalenia się?

To takie wkurzające, ta fałszywa skromność... dlaczego w naszym społeczeństwie akceptuje się panienki które będą przed lustrem narzekac "o jaka ja brzydka, gruba, głupia" i to jest ok, natomiast osoba, która uwaga - JEST ŚWIADOMA SWOICH ZALET od razu zostaje uznana za zarozumiałą chwalipiętę?

Na litość, ludzie! Nie bójmy się mówić o tym, co mamy w sobie pięknego! Nie bójmy się wyjść na świat i powiedzieć - Tak, ja mam piękne nogi i jestem z nich dumna, tak, mam piękne oczy/włosy/dłonie, tak - jestem atrakcyjną kobietą, jestem seksowna i pociągająca!

Żyjemy w potwornie zakompleksionym społeczeństwie gdzie każdy przejaw poczucia własnej wartości i pewności siebie jest od razu tłamszony przez liczne, zakompleksione jednostki, mimo że pozornie wszędzie aż roi się od rad - uwierz w siebie, znajdź swoje atuty, doceń swoje zalety, pokaż się światu!
Suma sumarum o kant tyłka można sobie te rady potłuc.

Nawet głupi wątek na Wizażu pt "Nasze zalety" czy jakoś tak umarł śmiercią naturalną, bo mało kto miał odwagę przyznac się do swoich atutów, w obawie, żeby ktoś czasem nie wytknął palcem i nie powiedział - przechwala się, próżna i zarozumiała baba.

To jest chore. Rozróżniajcie chwalenie się, próżność, zarozumialstwo od racjonalnej oceny swojego wyglądu. Ja nie zauważyłam, by Autorka chwaliła się czymś, po prostu stwierdziła fakt, że jest piękna, może nawet zbyt piękna i sądzi, że stąd biorą się jej problemy.

Natomiast koleżanka NaOstro wręcz kipi samochwalstwem niemalże w każdym poście równocześnie plując jadem i pokrzykując o "skromności". Toż to woła o pomstę do nieba, czysta hipokryzja.


Zastanówcie się nad sobą. Ja rozumiem, że młodość rządzi sie własnymi prawami, ale kurcze, może by tak postarać się wyjsć z ciemnej masy i zrozumieć kilka rzeczy? To wszystkim na dobre wyjdzie.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."



Edytowane przez Narrhien
Czas edycji: 2010-09-11 o 00:35
Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 01:26   #206
NaOSTRO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 148
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

o haha sorry ale ja nigdzie nie powiedziałam ,że jestem skromna -wręcz przeciwnie nie jestem skromną osobą i uważam to za atut uważam ,że lepiej być pewną siebie i zadowoloną z siebie i dumna z atutów swoich niż zakompleksioną i zgodzę się z tym ,że nasze społeczeństwo chwali zakompleksione osoby i skromne - a wcale to nie są pozytywne cechy

ALE autorka sama twierdzi ze jest skromna sama powiedziała ze jest skromna i cicha szara osoba - a pisze ze jest za ładna - takie rozdwojenie jaźni - pisze ze wszyscy ja ignorują bo jest taka ładna ,a za chwile twierdzi ze jest szara skromna i zwykła

ja nie pokrzykuje o skromność narhienn czytaj ze zrozumienie ,nie wymagam od nikogo skromności ,tylko ze autorka pisze raz tak raz siak

---------- Dopisano o 02:07 ---------- Poprzedni post napisano o 02:02 ----------

ogólnie nic nie wymagam od nikogo to po pierwsze
tylko wyrażam tutaj swoje zdanie bo mam do tego prawo ,a widzę ,że wzbudza to zainteresowanie np. twoje ,nie moj problem ,ja tylko mowie co widze co mi sie zdaje i jak ja definiuje skromnośc jak ją postrzegam -

---------- Dopisano o 02:23 ---------- Poprzedni post napisano o 02:07 ----------

z ciemnej masy to powinnaś wyjść ty bo chyba nie rozumiesz tego co piszą ludzie
masz dziwne założenie,że kobiety są zazdrosne o POST - jak można być zazdrosną o notkę o jakieś tam słowa- rozumiem jakby się pokazała i była faktycznie niesamowicie piękna albo ładna a ludzie by zaczęli mówić a jesteś fu obrzydliwa ,to można by kogokolwiek o to posądzić ale bez przesady ,że jak komuś się wydaje ,że to prowokacja albo farsa to od razu jest zazdrosnym -bez przesady
Prawda jest taka ,że wielu nie podoba się czyjeś zdanie bo jest inne ,bo nie wierzy autorce ,bo twierdzi to bo twierdzi tamto ...
Trzeba zauważyć ze jest 40 milionów osób na świecie i każdy ma prawo myśleć co innego -jakby sie przyczepić kazdego mozna by stworzyć kupę teorii i smiesznych hipotez
a takim apelem świata nie naprawisz

---------- Dopisano o 02:26 ---------- Poprzedni post napisano o 02:23 ----------

miałam napisać w Polsce* jest późno i kupy się nie trzyma co piszę sorry i dobranoc
NaOSTRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 06:09   #207
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Jak dotąd wątek ten stał się batalią na temat tego jak i jak bardzo - jest bądź nie jest- urodziwa NaOSTRO, trochę niezgodne to z tematem. Zresztą zdjęcia powyższej wizażanki, wprost sugerujące przez nią samą, że jest olśniewająca (oczy i włosy) pojawiały się już na Wizażu i nadal są. Zastanawiam się kto ma większy problem, autorka wątku czy osoba, która zdominowała jej temat w celu zwrócenia na siebie uwagi (niby po co komentować jej zdjęcia?), ale cóż, sama twierdzi, że nie jest skromna , a my skromność polecamy autorce, ironia losu.
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 06:40   #208
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez siarczan_sodu Pokaż wiadomość
Nigdy nie lubiłam tego typu gadania, babcia to mnie wysyłała do Afryki, zebym zobaczyła głodne dzieci, bo nie lubię rosołu i go nie jem



wierz mi, że też nie lubię tego typu gadania, może moje brzydactwo nie pozwala poczuć empatii do autorki, ale ludzie mają o wiele wiele większe problemy niż to, że są za urodziwi. i tyle.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 07:22   #209
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Mrs Bella Pokaż wiadomość
Za ładna, za brzydka, za chuda , za gruba, za niska, za wysoka, za proste włosy, za bardzo krecone włosy, za długie nogi, za krótkie nogi, za duże oczy, za małe oczy i tak dalej

ZWARIOWAC mozna jak sie jest kobietą !!!

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Pff wiekszosc nie widząc jej stwierdziła, ze jest zarozumiała, poniewaz zwykle kazda robi wszytsko, by podkreslic walory, byc ładniejszą, stad taki problem dla nich to jakis kosmos. A to moze byc problem, choc wg mnie błahy, poniewaz mozna nauczyc sie korzystac z tego, co natura dała, jesli sie jest madrym. Autroka nie zrobiła nic, zeby uznac ja za zarozumiałą, nic tez takiego nie naisała. Nie przyszło nikomu do głowy, ze mogła opisac po prostu fakty, a nie własne wyobrazenia?
Uroda moze byc problemem- bo dziewczyny unikaja ładniejszych od siebie, a faceci sie kreca, zeby zaliczyc, czy pochwalic sie przed kolegami.
Zgadzam się z wypowiedzą koleżanki.Dziewczyna opisała swój problem,a wątek wzbudził tyle kontrowersji.Czy tak trudno pojąc,że są na świecie osoby,które swoją urodą wzbudzają zachwyt?prawdopodobnie autorka należy właśnie do takich kobiet.Sama mijając "taką"kobietę muszę się za nią obrócic,bo jest tak piękna,że nie sposób przejśc obok niej obojętnie.I ja wiem droga autorko,że uroda może byc dla Ciebie problemem
Przez częśc wypowiedzi niestety,ale przemawia zwykła zazdrośc z niektórych jad aż kipi-niesmacznie się to czyta,ale cóż...
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 07:26   #210
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Jeden z powodow, dla ktorych czuje sie lepiej za granica niz w Polsce, to autentyczne celebrowanie swoich zalet i osiagniec przez ludzi tutaj. Kiedy ktos mi powie "O, super sandaly" odpowiadam "Dzieki" a nie "A daj spokoj, stare dziady". Kiedy opowiadam ciekawostki kolegom w pracy, jest "Wow, skad ty to wiesz? Super!" a nie "Nie masz zycia ze takie bzdury czytasz" (moje hobby sa ekhmmm... niszowe ;P).

Skromnosc jest nieco przereklamowana moim zdaniem. Uwazam, ze znacznie wazniejszy jest szacunek dla innych ludzi niz skromnosc. Ja szczerze uwazam, ze kiedy bylam chuda bylam naprawde sliczna i ze moja figura dla mnie byla "idealna" - i moze to smiesznie brzmi, ale na pytanie "jak chcialabys wygladac" opowiedzialabym "jak ja 7 lat temu". Widze swoje wady i zalety. Nie oznacza to, ze bylam Angelina Jolie i ze wygralabym konkursy urody - jestem niska, mam nieco okragly nos, dosyc mysi kolor wlosow - ale po prostu calkowicie akceptuje moja urode jako punkt wyjscia do wygladu i jestem z niej zadowolona.

Nie wszyscy tacy sa, ale nie oznacza to, ze osoby zadowolone ze swojego wygladu nalezy wtloczyc w schemat, obrazic, obrzydzic do wlasnego siebie!
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-09 19:15:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.