Suche jak wiór- >po Nerilu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-18, 21:25   #1
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Question

Suche jak wiór- >po Nerilu


Witam

Od około 4 tygodniu używam szamponu Neril. Efekty owszem, są widoczne- coraz mniej włosów mi wypada, zniknęły problemy z lekkim łupieżem i swędzeniem głowy. Niestety, włosy mimo regularnego używania odżywki i jedwabiu, uschły mi na wiór Nadal są zdrowe, bez rozdwojonych końcówek, ale strasznie "tępe", porowate, nastroszone; zaczęły się zbijać.
Włosy mam niefarbowane (jedynie trochę blond pasemek), myję je co 2-3 dni, niestety, muszę korzystać z suszarki. Nie używam żadnych produktów do stylizacji.

Co kupić i jak tego używać by poprawić ich kondycję?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 08:17   #2
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Suche jak wiór- >po Nerilu

Witaj
Też od dłuzszego czasu używam Nerila i o dziwo moje włosy są gladkie i sliskie podczas ostatniego płukania.Na początku miałam paskudne kołtuny i porowate włosy.Podejrzewam,że to zasługa olejku rycynowego i olejku jojoba.Przed myciem jesli mogę wcieram go we włosy,a na noc zawsze na końcówki raz jest to olejek rycynowy raz jojoba no i efekty są skoro nie wyrywam już włosów przy rozczesywaniu.Może spróbuj.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 09:55   #3
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Suche jak wiór- >po Nerilu

Boniulko, dziękuję
Olejek jojoba dostanę w aptece?
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 10:08   #4
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Suche jak wiór- >po Nerilu

Ja kupiłam w zielarskim a czy w aptece to nie wiem
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 12:34   #5
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Suche jak wiór- >po Nerilu

Z moim wlosami neril zrobił to samo - przesuszył. Szampon nie robił nic, poza przesuszaniem a tonik niszczyl po prostu włosy - byly suche, łamały się i "elektryzowaly". Z tego co pamietam nawet na opakowaniu napisano ze poczatek kuracji neril'em moze wzmagac wypadanie wlosow, co z czasem uzytkowania ma sie ustabilizowac. Moim zdaniem ta seria dziala "na opak".
Rok temu kupilam polecany na wizazu
szampon Dermena .. lekko przesusza włosy, czego mozna uniknac uzywajac dowolna odzywke, ale minal nie caly miesiac i po dzien dzieijszy ma spokoj z wypadajacymi wloskami..z ktorymi walczylam 2 lata. Teraz uzywam go raz na tydzien,2 tygodnie - profilaktycznie.
Nigdy wiecej bym sie nie skusila na Neril'a...brrr
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 19:02   #6
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Suche jak wiór- >po Nerilu

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Z moim wlosami neril zrobił to samo - przesuszył. Szampon nie robił nic, poza przesuszaniem a tonik niszczyl po prostu włosy - byly suche, łamały się i "elektryzowaly". Z tego co pamietam nawet na opakowaniu napisano ze poczatek kuracji neril'em moze wzmagac wypadanie wlosow, co z czasem uzytkowania ma sie ustabilizowac. Moim zdaniem ta seria dziala "na opak".
Rok temu kupilam polecany na wizazu
szampon Dermena .. lekko przesusza włosy, czego mozna uniknac uzywajac dowolna odzywke, ale minal nie caly miesiac i po dzien dzieijszy ma spokoj z wypadajacymi wloskami..z ktorymi walczylam 2 lata. Teraz uzywam go raz na tydzien,2 tygodnie - profilaktycznie.
Nigdy wiecej bym sie nie skusila na Neril'a...brrr
A u mnie jak na razie wręcz odwrotnie

Neril w zeszłym roku, podobnie jak Voodii, przyczynił się do ustąpienia lekkiego łupieżu, swędzenia i wypadania włosów. A w parze z Waxem nie powodował przesuszenia włosów.

Teraz skusiłam się na Dermenę i niestety MEGAprzesuszenie i taka właśnie "tępość" włosów, dodatkowo wydaje mi się, że potęguje swędzenie i łupież.

Także ja z kolei nigdy więcej nie skusiłabym się na Dermenę
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 20:30   #7
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Suche jak wiór- >po Nerilu

No właśnie, u mnie w kontekście wypadania włosów i łupieżu Neril sprawuje się bardzo dobrze- tylko ta suchość Wax, niestety, to nie moja bajka- moje włosy go nie lubią
Jutro poszukam olejku jojoby i kupię rycynowy- jak nie zadziałają, może spróbuję z Dermeną
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-20, 20:44   #8
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Suche jak wiór- >po Nerilu

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
No właśnie, u mnie w kontekście wypadania włosów i łupieżu Neril sprawuje się bardzo dobrze- tylko ta suchość Wax, niestety, to nie moja bajka- moje włosy go nie lubią
Jutro poszukam olejku jojoby i kupię rycynowy- jak nie zadziałają, może spróbuję z Dermeną
Tyle, że Dermena również bardzo wysusza i strasznie plącze włosy.

Pamiętam, że Beliczek gdzieś wspominała, że dużo lepszy jest ten żel Dermeny do wcierania w skórę głowy po myciu - efekt ponoć ten sam, a przesuszenia brak .

Ja z suchością po Dermenie próbuje sobie poradzić nakładając wielką ilość odżywki, czepek foliowy, ręcznik i siedząc z tym godzinę - nie jest tak źle.

Edytowane przez 201804200952
Czas edycji: 2006-09-20 o 21:06
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 18:19   #9
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Suche jak wiór- >po Nerilu

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Podejrzewam,że to zasługa olejku rycynowego i olejku jojoba.Przed myciem jesli mogę wcieram go we włosy,a na noc zawsze na końcówki raz jest to olejek rycynowy raz jojoba no i efekty są skoro nie wyrywam już włosów przy rozczesywaniu.
wcierasz w całą długośc włosa? od samej skóry głowy?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.