Pomarańczowa sukienka i turkusowe dodatki,a jakie buty?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 07:47   #1
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077

Pomarańczowa sukienka i turkusowe dodatki,a jakie buty??


Kupiłam pomarańczową sukienkę ( nie jest to neonowy pomarańcz, tylko raczej taki pastelowy,a le dośc wyrazisty, troche morelowy, ale na pewno nie koralowy -myśle, że w miare okresliłam kolor )

nie chciałam łączyć pomarańczu z czernią, a że miałam turkusową torebkę to postanowiłam postawic na turkusowe dodatki, więc kupiłam turkusowy pasek do tego.

Teraz zastanawiam się nad kilkoma rzeczami.

Bo dodatki to będzie; turkusowy pasek(cienki), torebka turkusowa i kwiat we włosach turkusowy( ktoey mieni sie w odcieniach morskiej zieleni, troche niebieskiego, kobaltu- ale jest to ogólnie turkusowy kwiatek.

teraz zastanawiam sie nad bizuterią , bo mam tez turkusowe kolczyki, jednak sukienka jest bez dekoltu... i nie wiem czy zdecydowac się na srebrne dodatki ( srebrne kolczyki i jakis wisiorek na szyję??) (pasek ma srebrną klamerke) czy np zrezygnowac z kolczyków turkusowych a założyc turkusowy naszyjnik? (kolczyki mm, naszyjnik musialabym kupic - jaki?) bo chodzi o to , że jak ubieram sukienke to jednak jest pusto dośc w okolicy dekoltu , szyi itp bo sukienka jest prawie pod samą szyję


Ale najważniejsze są buty.... czy buty koloru brudnego nude będą dobre?
mam jeszcze super neonowe szpileczki z noskiem ale są pomarańczowe... i chyba bedzie za duzo pomarańczu.... jeszcze czarne tez mam oczywiscie (ale czy jak zrezygnowałam z czarnych dodatkow, na rzecz turkusowych to czy teraz te czarne buty nie bedą bez sensu?)

na zdj sukienka jest z czarnym paskiem ale pasek bedzie turkusowy, nie mam nowszych zdj z dodatkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka-vert.jpg (91,0 KB, 69 załadowań)
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 12:21   #2
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Pomarańczowa sukienka i turkusowe dodatki,a jakie buty??

Szare szpilki są ok. Dodaj jeszcze jakiś inny szary dodatek [ kolczyki ?] i będzie dobrze.

Pzt, drugi raz dałaś taki sam temat - podejrzewam, że nikt ci nie odpisał, bo połaczenie pomarańczu z turkusem jest trudne i nie widzac tych dodatków na sukience możemy jednynie zgadywac, czy będa się ładnie uzupełniac.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 16:00   #3
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Pomarańczowa sukienka i turkusowe dodatki,a jakie buty??

widziałam, te połączenia na internecie. Szukałam róznych polączeń kolorów , ktore beda ok z pomarańczem, fajny pomysl był z rozem-fuksja. jednak ja nienawidze tego koloru, a nie chcialam też delikatnej sukienki łączyć z czernią.
Praktycznie pomarańczowy mozna polączyc z każdym kolorem, zielonym, granatowym, szarym, fioletem, niebieskim, z Turkusem także,
niektorzy mówią, ze bedzie za bardzo kolorowo, ale przecież beda tu tylko dwa kolory i nie rozumiem,.... pomaranczowy i turkus , bo buty sa koloru skory... wiec dwa kolory, jakby sie uparł to 3. chyba mogą być.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 17:22   #4
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Pomarańczowa sukienka i turkusowe dodatki,a jakie buty??

Teoretycznie każdy kolor można łączyć z każdym, jeśli się ma odwagę i wyobraźnie. Ale jedne odcienie pasują lepiej inne gorzej - nawet jak myślę "turkus" jestem w stanie zobaczyć pewne spektrum kolorystyczne, a nie jeden jedyny odcień i tylko o to mi chodziło.


Ja widzę na zdjęciu szare buty a nie w kolorze skóry
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 07:00   #5
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Pomarańczowa sukienka i turkusowe dodatki,a jakie buty??

szczerze powiedziawszy to mi samej trudno ocenić jaki kolor jest tych butów, bo rzeczywiscie wydają się szare, jednak jak ubiore to raczej sa podobne do skóry , no ale nie maja tego bardziej "pudrowego rózu" koloru.
jest to taki raczej brudny nude.
Na pewno nie jest to typowy szary jak grafit czy chocby ten tutaj przy pisaniu posta
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.