Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-13, 20:37   #181
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Swoja droga, jakas zakompleksiona (naprawde) malobiusciasta moze popasc w jeszcze wieksze kompleksy trafiajac na ten watek...
nooo
szczera prawda.
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 22:02   #182
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Pewnie to padło 1000 razy już w tym wątku ale na zdjęciu są ładne piersi i śliczne sutki Nic tylko się nimi bawić Więc obstawiam, że to prowokacja

albo

oboje macie niepokolej w głowie
Ty dlatego, że uwierzyłaś w problem którego nie ma i trudno mieć tu jakieś wątpliwości a on dlatego, że wymyśla jakieś bzdury zamiast powiedzieć prawdę. Może podobają mu się naprawdę wielkie piersi ale to co zrobił jest karygodne.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 22:40   #183
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

jak to jest wg niego chłopięca klatka piersiowa to ja nie chcę wiedzieć, jakich on ma kolegów.

wg mnie to jak facet szuka dużego biustu to takiego szuka i mało go interesuje, że dziewczyna jest mądra czy fajna. Nie jest zainteresowany i się nie zakochuje, tak jak nie każdy chlopak potrafi zakochać się w dziewczynie, która mu się fizycznie nie podoba, ale za to jest np. świetnym kumplem.
Masz w porządku biust, wg mnie facet ma jakieś problemy emocjonalne; Bridżet Dzons pewnie napisałaby o nim ''popapranie'' i kazała trzymać się od niego na kilometr.
W mojej osobistej ocenie natomiast to mega dupek z jakimś tam skrzywieniem psychicznym i tyle ; totalnie nie przejmuj się jego zdaniem a zamiast łazić po specjalistach kup sobie ładnych bluzek i sukienek z dekoltem.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2013-12-13 o 22:43
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 08:43   #184
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Masz cycuszki jak marzenie, nie wiem co więcej powiedzieć.
Na prawdę są piękna, średniej wielkości, stoją na miejscu, nie rozbiegają się, nie wiszą.

Zakładam, że facet po prostu miał inny powód, ale chciał Ci na odchodne dokopać co mu się wspaniale udało.

ps. dla mnie wyglądają jak sztuczne, bo są zbyt idealne. Odbierz to jako komplement, ale szczerze chyba bym miała problemy z uwierzeniem, że to czysta natura :P
zgadzam sie
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 09:44   #185
mscoldasice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Swoja droga, jakas zakompleksiona (naprawde) malobiusciasta moze popasc w jeszcze wieksze kompleksy trafiajac na ten watek...
Właśnie ja pogłębiłam je pzdr
mscoldasice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 10:07   #186
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

ogólnie autorko to ja sobie np. nie wyobrażam, że
a) chłopak spotyka się z grubą/zbyt szczupłą/wysoką dziewczyną, chociaż takie mu się nie podobaja, bo dziewczyna jest miła wesoła i fajna.
b) zakochuje się w niej
c) zrywa z nią, bo jest za gruba, za szczupła czy za wysoka.

No nie.
Wg mnie autor ma coś ze sobą i zwalił odpowiedzialność za rozbicie związku na Ciebie, nie przejmuj się tak. Może jest po prostu taki wewnętrznie skomplikowany , że sam nie wie, czego chce, a może uznal, że to nie dla niego, takie bliskie relacje, i woli być sam.

mega chamskie jest to, że sprowadził problem do Twojego biustu i jeszcze Ci wmawiał, że czuł się jakby całował się z facetem . Jak jeszcze raz nie daj B. trafisz na takiego buca to powiedz mu, że ''uff, co za ulga, bo nie wyobrażasz sobie dalszego udawania że jest dobry w łóżku'' (albo: ''dalszego udawania, że wcale nie ma małego penisa'').

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2013-12-14 o 10:10
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 16:58   #187
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ogólnie autorko to ja sobie np. nie wyobrażam, że
a) chłopak spotyka się z grubą/zbyt szczupłą/wysoką dziewczyną, chociaż takie mu się nie podobaja, bo dziewczyna jest miła wesoła i fajna.
b) zakochuje się w niej
c) zrywa z nią, bo jest za gruba, za szczupła czy za wysoka.

No nie.
Wg mnie autor ma coś ze sobą i zwalił odpowiedzialność za rozbicie związku na Ciebie, nie przejmuj się tak. Może jest po prostu taki wewnętrznie skomplikowany , że sam nie wie, czego chce, a może uznal, że to nie dla niego, takie bliskie relacje, i woli być sam.

mega chamskie jest to, że sprowadził problem do Twojego biustu i jeszcze Ci wmawiał, że czuł się jakby całował się z facetem . Jak jeszcze raz nie daj B. trafisz na takiego buca to powiedz mu, że ''uff, co za ulga, bo nie wyobrażasz sobie dalszego udawania że jest dobry w łóżku'' (albo: ''dalszego udawania, że wcale nie ma małego penisa'').
Zgadzam się. Dupek, który pewnie wstydził się powiedzieć prawdę o co chodzi i wymyślił tak z czapy powód, w ogóle nie myślać, jak to wpłynie na dziewczynę. Taki zapatrzony w siebie chłoptaś.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 17:35   #188
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Sorry ale wg moich standardów to, to są wielkie cyce
Jeśli ktoś serio powiedział o nich, że są płaskie jak u faceta to ma ostro nierówno pod sufitem...albo ma taki fetysz, że lubi naprawdę ogromne piersi- no ale czy są ogromne czy nie to można ocenić przy pierwszym spotkaniu- więc po cholerę wchodzić w związek z kimś kto nie spełnia oczekiwań.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 18:17   #189
Marti99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 149
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Jestem przekonana,że ten facet ma ogromny problem ze swoją seksualnością,skoro potrzebuje wielkiego biustu do tego,by czuć,że jest z kobietą,skoro musi zapewniać,że nie jest gejem,doprawdy dziwnie bym się poczuła gdyby mi jakiś mężczyzna mówił -wiesz ja nie jestem gejem...
Twój biust jest po prostu normalny według mnie.
Ponadto skoro według niego jesteś męska/czuje się jak z mężczyzną a nie jest gejem to raczej nie powinien osiągać jakiegoś pobudzenia seksualnego,a pisałaś,że był "napalony".
Jest to człowiek pełen sprzeczności i w moim przekonaniu skupiony na ukryciu czegoś czego w sobie mocno nie akceptuje.
__________________
"Nic, co działo się potem nie było już nawet podobne do jej wcześniejszego życia i istnienie stało się dławiąco nieznośne.
Świat, wszystko i wszyscy oddalili się na tyle, że zdawało się jej, że ogląda ich zza szyby, że nie sposób widzieć bardziej wyraźnie, uczestniczyć realnie."
Marti99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 18:37   #190
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

W ogóle co za chłoptaś tak mówi, ja bym mu rzuciła na odchodne, że ma jakiegoś nieforemnego.BTW Ja mam 2 albo 3 razy mniejsze, płaskie, a Ty tu wstawiasz takie, i mówisz, że są brzydkie. Zaakceptuj się dziewczyno . Dla mnie facet ma problemy psychiczne.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 18:40   #191
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Cytat:
Napisane przez mscoldasice Pokaż wiadomość
Właśnie ja pogłębiłam je pzdr
ciekawe,czy na widok pomarańczy nie dostajesz depresji
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 19:12   #192
marzycielka_
Rozeznanie
 
Avatar marzycielka_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: miasto królów polskich
Wiadomości: 580
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Dziewczyno ja chce taki jędrny, okrągły fajny biust a nie mój niby C/D ale w fatalnym jak na moje oko stanie

Masz piękny biust i nie przejmuj się jakimś pajacem który nie jest Ciebie wart.
marzycielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 09:05   #193
mscoldasice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
ciekawe,czy na widok pomarańczy nie dostajesz depresji
Depresję mam, ale nie jestem tak zboczona, żeby miec ciągle skojarzenia tylko z jednym. ;]
mscoldasice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 12:07   #194
LaVitaBella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 18
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

jak dla mnie to prowokacja bo biust na zdjęciu jest genialny <3 jędrny, kształtny, większość lasek o takim marzy!
LaVitaBella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 12:43   #195
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Cytat:
Napisane przez LaVitaBella Pokaż wiadomość
jak dla mnie to prowokacja bo biust na zdjęciu jest genialny <3 jędrny, kształtny, większość lasek o takim marzy!
O tym samym pomyślałam. Tym bardziej że facet przedstawiony jest jako inteligenty i w ogóle och ach, ideał. Trochę kupy się to wszystko nie trzyma, że taki ideał we wszystkich dziedzinach wyjeżdża nagle z takim tekstem. TYM BARDZIEJ że piersiom ze zdjęcia nic zarzucić nie można. Prowo jak nic.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 17:08   #196
kicie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 47
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Cytat:
Napisane przez _cherry_ Pokaż wiadomość
O tym samym pomyślałam. Tym bardziej że facet przedstawiony jest jako inteligenty i w ogóle och ach, ideał. Trochę kupy się to wszystko nie trzyma, że taki ideał we wszystkich dziedzinach wyjeżdża nagle z takim tekstem. TYM BARDZIEJ że piersiom ze zdjęcia nic zarzucić nie można. Prowo jak nic.
Ręcę mi się załamują. Jeśli ktos sądzi, że to prowokacja, to po co się udziela? Nie nudzi mi się, nie mam w sobie aż tyle sama-nie-wiem-czego, by swoje cycki ot tak wstawiać na każdym forum co popadnie. Argument, prowo, bo facet opisany jako idealny ach ach - no moja wina, że robił doktorat i o mnie zabiegał. Fakt, mogłabym to pominąć, opisać go np. jako złego od początku - wtedy każdy by mi uwierzył i można by było na mnie popsioczyć, że widziały gały co brały. Co mnie podkusiło, żeby napisać, jak było. Chyba to normalne, że na początku związku są piekne czasy, motylki w brzuchu, jednorożce - szkoda, że o tym nikt wcześniej nie pomyslał. Mogłam sobie wziąć jakiegoś głupka, wtedy by nikt się nie dziwił, jak można z takim tekstem wyjechać. No tak, bo zawsze wszystko jest albo 100% dobre albo 100%, w na świecie istnieją albo same ideały albo degeneraci.

I jak wam ciężko uwierzyć, że tak było - mi jeszcze ciężej było uwierzyć, że moje piersi mogą być aż takim problemem, żeby to zakonczyć. Stąd też taki slad na psychice. Więc już może lepiej dziwić się, że za mocno to przezywam, bo mam lustro w domu i sama umiem oceniać. Ot tak było bajecznie, ale jeden "szczegół" zaważył.

Jeśli to kogoś interesuje, w przyszłym tygodniu mam zamiar z nim porozmawiać. CHyba że stchórzę. I mam nadzieję, że ten okropny rozdział zostawię już definitywnie za sobą. No i że moj nowy kolega da się zaprosić po świętach do kina

Edytowane przez kicie
Czas edycji: 2013-12-15 o 17:11
kicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 20:37   #197
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

kicie - pokazałam ten wątek i zdjęcie swojemu facetowi swojemu i się załamał! mówi, że nie masz powodów, żeby mieć kompleksy a z gościem jest coś ewidentnie mocno nie tak
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 21:17   #198
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Cytat:
Napisane przez kicie Pokaż wiadomość
Ręcę mi się załamują. Jeśli ktos sądzi, że to prowokacja, to po co się udziela? Nie nudzi mi się, nie mam w sobie aż tyle sama-nie-wiem-czego, by swoje cycki ot tak wstawiać na każdym forum co popadnie. Argument, prowo, bo facet opisany jako idealny ach ach - no moja wina, że robił doktorat i o mnie zabiegał. Fakt, mogłabym to pominąć, opisać go np. jako złego od początku - wtedy każdy by mi uwierzył i można by było na mnie popsioczyć, że widziały gały co brały. Co mnie podkusiło, żeby napisać, jak było. Chyba to normalne, że na początku związku są piekne czasy, motylki w brzuchu, jednorożce - szkoda, że o tym nikt wcześniej nie pomyslał. Mogłam sobie wziąć jakiegoś głupka, wtedy by nikt się nie dziwił, jak można z takim tekstem wyjechać. No tak, bo zawsze wszystko jest albo 100% dobre albo 100%, w na świecie istnieją albo same ideały albo degeneraci.

I jak wam ciężko uwierzyć, że tak było - mi jeszcze ciężej było uwierzyć, że moje piersi mogą być aż takim problemem, żeby to zakonczyć. Stąd też taki slad na psychice. Więc już może lepiej dziwić się, że za mocno to przezywam, bo mam lustro w domu i sama umiem oceniać. Ot tak było bajecznie, ale jeden "szczegół" zaważył.

Jeśli to kogoś interesuje, w przyszłym tygodniu mam zamiar z nim porozmawiać. CHyba że stchórzę. I mam nadzieję, że ten okropny rozdział zostawię już definitywnie za sobą. No i że moj nowy kolega da się zaprosić po świętach do kina
A od kiedy to w wątku mogą udzielać się tylko osoby które zgadzają się z jego autorem?
Ciekawa jestem jak ta rozmowa miała by przebiegać, bo ja gdyby mi ktoś z takim tekstem wyskoczył nie chciała bym ucinać sobie z nim pogawędek. Bo i co tu wyjaśniać czy zamykać, tym bardziej po czasie?
Sprawa jest tym bardziej dziwna, że stanika sobie nie wypychałaś- wiec amator dużego biustu nie mógł poczuć się oszukany
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 21:24   #199
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

O czym chcesz z nim rozmawiać?

Wysłane z mojej el dziewiątki
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 21:32   #200
kicie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 47
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Cytat:
Napisane przez _cherry_ Pokaż wiadomość
A od kiedy to w wątku mogą udzielać się tylko osoby które zgadzają się z jego autorem?
Ciekawa jestem jak ta rozmowa miała by przebiegać, bo ja gdyby mi ktoś z takim tekstem wyskoczył nie chciała bym ucinać sobie z nim pogawędek. Bo i co tu wyjaśniać czy zamykać, tym bardziej po czasie?
Sprawa jest tym bardziej dziwna, że stanika sobie nie wypychałaś- wiec amator dużego biustu nie mógł poczuć się oszukany
A czy nie widzisz różnicy między niezgadzaniem się a obwieszczaniem na 7 stronie dyskusji (dość rozwniętej), że to prowo? No super olśnienie, Twoje domysły są na pewno na miejscu, a wiele wnoszą do wątku. Brawo Sherlocku!

Widzę, że nie czytałaś całego wątku, albo niedokładnie - pani psycholog sugerowała mi, że powinnam to zrobić. Idąc za głosem specjalisty, przymierzam się do tego. Podobno ma mi to pomoc zapomnieć o tym i patrzeć na siebie normalnie. Może dla Ciebie nie ma co wyjaśniać, jak pisałam, też nie bardzo wiem, do czego niby ta rozmowa ma zmierzać. Ale zamierzam spórbowac zawalczyć o siebie. Bez rozmowy się nie da jak widać, bo czas mija, a jest coraz gorzej.

I też radzę się wczytać, zanim wydawać osądy - zanim obwieścił że mam męską klatkę widział je niejednokrotnie, więc tekst o wypychaniu też nie wiem czemu miałby służyć

I podkreślę - Tobie ciiężko uwierzyć, że tak się stało - mi ciężej na początku było uwierzyć, że jest ze mną tak źle że musiał to zakonczyć, a po czym jak pogodziłam się z tym, że to koniec - dziś trudno mi uwierzyć (a dzięki temu wątkowi i wielu przyjaznym głosom - jets łatwiej!:roza , że to on ma najpewniej jakieś skrzywienia psychiczne.

Jeśli nie wierzysz - trudno, ale zdaj sobie sprawę z tego, że odpisuje Ci prawdziwa dziewczyna z prawdziwym problem, która szuka tu pomocy.

Cytat:
O czym chcesz z nim rozmawiać?
Sama nie wiem dokładnie. Chcę zamknąć rozdział w życiu.
kicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 21:42   #201
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Forum jest po to zeby wyrazić swoje zdanie i zakładając temat trzeba się z tym liczyć. A że 7 strona- gdzie jest napisane, że posiadanie innego zdania niż autor należy umieścić na pierwszej stronie?
Ale o czym tu rozprawiać? Powiedział co wiedział, chyba że koniecznie chcesz mu uświadomić w jakim jest błędzie i że to on ma problem to wydrukuj mu wątek

Czytaj ze zrozumieniem- tekst o wypychaniu- gdybyś wypychała to amator dużych piersi mógł by poczuć się zawiedziony. A tak to widziały gały co brały, więc rzucenie takim tekstem ma się nijak do rzeczywistości. Bo skoro je widział, zażaleń i skarg nie zgłaszał aż tu nagle się mu odmieniło- no dla mnie brzmi to zupełnie niewiarygodnie, kupy się nie trzyma. Takie jest moje zdanie. Jeszcze ta psycholog co to karze Ci z nim rozmawiać, ehhh

Edytowane przez _cherry_
Czas edycji: 2013-12-15 o 21:53
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 21:45   #202
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Albo Ci najbardziej idiotyczną ściemę walnął albo PROWO!
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 21:57   #203
SnowBlue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 25
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Weszłam sobie z ciekawości w ten wątek... Myślę sobie tak: Dziewczyna pewnie jest całkiem płaska. Co prawda charakter ważniejszy, ale nienaturalnie mały biust też ma prawo się nie podobać. Już mam pisać, że facet mimo wszystko mógł wybrnąć subtelniej... Kiedy otwieram link i moim oczom ukazują się wyjątkowo ładne piersi. I nie, że całkiem znośne, tylko wyjątkowo ładne.
Podejrzewam, że powód leżał w ogóle w czymś innym.

Edytowane przez SnowBlue
Czas edycji: 2013-12-15 o 22:00
SnowBlue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 22:35   #204
ja i moj kot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 405
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Dziewczyno puknij się w głowę! Powinnaś od każdej z nas dostać kopa w d**ę za takie myślenie. Nie widzę tu żadnego małego biustu. Jest idealny, jak z obrazka. Ja nie mam połowy tego, co ty. A pana doktoranta nic tylko obśmiać. Zrozumiałabym, gdyby powód zerwania odpowiadał rzeczywistości, ale jest zupełnie od czapy.
ja i moj kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 23:00   #205
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Cytat:
Napisane przez kicie Pokaż wiadomość
Nie radzę sobie. Minęło już tyle czasu, a dopiero teraz czuję się tak zle. Poznaliśmy się na początku zeszłego roku akademickiego. W wydziałowej bibliotece. Szukał Pana od punktu ksero, jak i ja – pomogliśmy w tym sobie nawzajem. Myślałam, że jest studentem, więc mówiłam do niego na Ty. Przyszedł pan od ksero, okazało się, że szukał książki, w której wpisują się doktoranci, doktorzy etc. Zrobiło mi się głupio, przeprosiłam go – on się zaczął śmiać, tak zaczęliśmy rozmawiać. Okazało się, że inetersujemy się zupełnie odmiennymi dziedzinami naszego „zawodu”. Nasze niemalże codziennie spotkania w bibliotece stały się rutyną – miałam dużo na glowie, jak i on. Zaczęliśmy siadać razem, chodzić w przerwie na kawę i obiad. Mieliśmy pełno tematów do rozmowy. Stopniowo zaczęliśmy rozmawiać na tematy bardziej prywatne, wychodzić po zajęciach. Zamiast spędzać w bibliotece czas od rana do zamknięcia, szliśmy wieczorem na spacer.
Zanim się spostrzegłam… zakochiwałam się na maksa. Pociągał mnie swoim intelektem, tym, jaki jest oczytany i mądry. Imponował mi swoją wiedzą i tym, że mimo mojego stereotypowego wyglądu (długie blond włosy, za co niektórzy mi starsznie dopiekają) podkreślał, że jestem dla niego ewenementem. Że jestem starsznie dojrzała, mądra i ambitna. Czułam się taka doceniona! Traktował mnie po królewsku, rozpieszczał, troszczył się, nawet jak nie było między nami pocałunków, ale przyjacielskie relacje. Mogę z pewnością powiedzieć, że przez kilka miesięcy stal się mi bardzo bliski, zwierzałam się mu, płakałam się i śmiałam z nim. Znajomi zaczęli mówić, ze jesteśmy dla siebie stworzeni, a ja jestem odmieniona – rozporomieniona, wesola, cholernie szczęśliwa, bardziej pewna siebie, kobieca. Zaczęłam ubierać się nieco bardziej seksownie (ale bez przesady), zaczęłam nosić sukienki, również podkreślałam swoje piersi. Strasznie mu się to podobało. Boże dziewczyny, on tak o mnie zabiegał. Nikt nigdy tak nie zabiegał o mnie. Niespodzianki. Mogłabym wymieniać do jutra.
Mieszanka tego zabiegania i jego intelektu sprawiły, że się zakochałam. Zaczął mnie niebiańsko pociągać, uwielbiałam jego uśmiech. To były najpiękniejsze miesiące życia. Pewnego razu miałam egzamin na certyfikat językowy, bałam się cholernie. Przyjechał przed moim wejściem na salę z misiem i małą różyczką na szczęście. Kiedy wyszłam – poszło mi dobrze – rzuciłam mu się z euforii na szyję, on mnie pocałował. Poszliśmy na kolację. Obgadaliśmy wszytsko – jesteśmy ze sobą. Nie było żadnych obaw, że będę miała z nim zajęcia. Jego przedmiot i pokrewne miałam na II roku. Zresztą w tym roku ja koczę mgr a on te doktoranckie. Na uczelni mieliśmy zachowywać się neutralnie. Chciałam nie spieszyć się z seksem, zaakceptował to. TZn. nie chciałam być czysta do slubu, ale nie chciałam od razu w zakochanczej euforii iść do łóżka. Wolalałam poznawać nasze ciała stopniowo. Uczyć się ich, pieścić.
CO do moich piersi. Uważałam zawsze że są ok. Dla mnie były neutralne. Jednakże w wielkim skrócie. Na początku on zachowywał się Normanie, kiedy widział je nago. Całował itp. Od razu napiszę, że do seksu między nami nie doszło w ogóle. On zacząłbyć powoli oziębły w łóżku. Później zaczęliśmy spotykać się coraz rzadziej. Tłumaczyłam to sobie stresem. Rozmawialiśmy o tym wielkoronie. Aż pewnego dnia powiedział, że nie chce mnie zranić, ale musi być ze mną szczery. Powiedział, że jestem cudowna, ale w łóżku jest nie tak. Okazało się, że nie czuje się przy mnie męsko. Ja głupia myslalam, że ma jakieś kompleksy , zaczęłam mu mowić, jaki jest dla mnie idealny… A on.. powiedział, że chodzi o mnie. Zę moja klatka piersiowa jets płaska, jak mnie widzi czuje się jak z facetem w łózku, że jak całuje moje peirsi ma wrazenie ze całuje faceta. Mowił, że on nie je gejem, że potrzebuje bardziej kobiecej dziewczyny. Operacje odpadają, bo nie chce żebym robiła sobie krzywdę. Nie może tak dłużej. Dla mnie to był cios. Zerwaliśmy.

/edit: zaznaczę, że to nie była jego pierwsza reakcja na moje nagie piersi. zanim mi to wyznał widział je wielokrotnie i było okej. to sie zmieniło z czasem.../

Opłakiwałam go długo, on się po tym nie odezwał poza przeprosinami za szczerość. Do teraz nie ma nikogo. Nie chodziło o inną. Na początku jakoś jego bardziej opłakiwałam niż swoje piersi. To było na drugim planie. Dziś jak go widzę jest mi wstyd. Unikam go. Ostatnio na randkę chce mnie zaprosić usilnie jeden z moich kolegów. Nie zgadzam się. Nie dlatego, że jets jakiś dziwny. Dlatego, że się wstydzę boję i nie czuję się pewnie. Zdałam sobie sprawę, że w lato ani razu nie zaozyłam bikini (nad jeziorem siedziałam w majtkach i tshircie), zaczęłam nosić pushapy – staniki wybieram patrząc na grubość gąbki. Nigdy tego nie robiłam, ba brzydziłam się tego, bo to oszustwo. Nie noszę dekoltów. Nie przebieram się nawet przy przyjaciółce. Ba, nikt o tym nie wie, dlaczego zerwaliśmy, bo jest mi wstyd. Nawet ona. Nie patrzę już na swoje piersi. Ostatnio stwierdziłam, że mam męską szczękę. Kwadratową. Ze w ogole jestem męska. Zapytałam mamy, czy miałam kiedyś problemy hormonalne.
Na szczęście zdałam sobie sprawę że wariuję. Ze to tylko opinia jednej osoby. On był drugim, który widział moje piersi. Pierwszy mówił tylko, że są małe ale ok. Wstydzę się komuś je pokazać. Wiem , że internet jest do bolu szczery – wstawiam swoje zdjęcia. Liczę na szczerośc, nie na pocieszenie. Chcę działać. Może rzeczywiście potrzebuję jakichś hormonów.
Przede wszystkim nie chce zranić nowego kolegi. Mogę go odrzucić, skłamać lub powiedzieć prawdę, że się boję o piersi. Mogę się zgodzić na randkę, na dalszy rozwój, ale wiem, że nigdy mu się nie pokażę. Nie chcę tak. Chcę normalnego związku. Boję się mu zaufać, żeby on pomogł mi z tym problemem. Nie chcę. Boje się. Nie znam go dobrze.
Proszę, powiedzcie mi szczerze, czy potrzebuję pomocy… nauczcie mnie jak akceptować swoje piersi…. Nie chcę iść pod noż. Chcę by było jak dawniej !!!


+edit od moderacji - [TREŚĆ I ZDJĘCIE AUTORYZOWANE PRZEZ MODERACJĘ - O ILE NIE ŁAMIE PRAW AUTORSKICH - PROSZĘ NIE ZGŁASZAĆ ]
Looool.

Dla mnie sytuacja jest jasna. Facet albo jest psychopatycznym chamem, pogromcą studentek, albo fanem silikonowego porno (zaznaczam, że silikonowego, większość aktorek porno nosi narzędzie pracy w miseczkach oznaczonych którąś z pierwszych liter alfabetu, ponoć ), albo...gejem.

Naprawdę, są miliony takich przypadków. Ciumki, chrumki, on(a ) rozumie, można się zwierzyć, przytulić, iść na zakupy, ale kiedy zaczyna się coś dziać w sferze intymnej, nagle wielka ucieczka bez konkretnego powodu.
I do teraz nie ma nikogo. Idę o zakład, że prędzej czy później spotkasz go w towarzystwie sympatycznego młodzieńca.


Następnym razem zwiąż się z kimś, kto jest pewny własnej orientacji.
a co do gruczołów mlecznych...
Amatorów wielkiego biustu jest tyle samo, co miłośników małego. Znam tuziny kobiet o małych piersiach, które są w szczęśliwych, wieloletnich związkach.

Nie martw się, żyj. Ja lubię to, czym mnie natura obdarowała, ale kiedy mam kupić bluzkę, sukienkę, lub płaszcz, przeklinam mój rozmiar i obiecuję sobie, że kiedys to cholerstwo zmniejszę. Małe piersi mają tyle samo plusów, co duże.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 23:24   #206
gretelka
Raczkowanie
 
Avatar gretelka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 80
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Piersi masz bardzo ładne i jak tu pełno dziewczyn napisało, większe niż ich (i niż moje też :P), niejedna by chciała takie mieć, olej byłego i idź śmiało w nowy związek, życzę powodzenia
gretelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 23:35   #207
niezawodny28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 27
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Parę słów od mężczyzny, Twoje piersi są bardzo ładne a facet z którym byłaś najprawdopodobniej zerwał dla Ciebie z innego powodu. Nie masz powodu do tego zeby mieć kompleksy a męska i płaska klata wygląda tak:



Twoje piersi tak nie wyglądają.
niezawodny28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 23:39   #208
Currahee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Generalnie to podzielam zdanie poprzedniczek i poprzedników - spodziewałem się, że po otwarciu zdjęcia mym oczom ukażą się same brodawki, a tutaj SZOK - całkiem dorodne piersiwo . Nie jestem jakimś wielkim znawcą, ale po zdjęciu stwierdzam, że Twój biust (przynajmniej w mojej opinii) to taki średnio-duży. Wygląda na większy niż u większości moich koleżanek, które moim zdaniem bynajmniej nie mają małych piersi i same też nie mają kompleksów z tego tytułu. Nie przejmuj się opinią tamtego pacana - jak ktoś już stwierdził musi to być kryptogej albo jakiś inny 'niedowarzeniec', ponieważ żaden NORMALNY chłopak nie powiedziałby Tobie, że masz mały biust, bo taki po prostu nie jest. Zapomnij o tamtym padalcu, ciesz się ze swoich wdzięków i nie wstydź ich, bo naprawdę nie masz czego . Gwarantuję Tobie, że jeżeli trafisz w końcu na Tego Właściwego i zdecydujesz się Mu powiedzieć o tym 'incydencie' to facet będzie kompletnie zszokowany i stwierdzi to samo, co my tutaj 'Pedał albo pop.....lony'.
Śle uściski i uszy do góry
Currahee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 07:43   #209
kicie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 47
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Dziękuję kochani. Powoli do mnie wsyzstko dociera. Przemgłam się wczoraj i zwierzyłam się ze wszystkiego mamie, była w szoku. Nie uwierzyła mi na początku, tzn. nie mogła uwierzyć bo to przecież taki porądny chłopak...
Generalnie powiedziała mniej więcej to samo jak:
Cytat:
Naprawdę, są miliony takich przypadków. Ciumki, chrumki, on(a ) rozumie, można się zwierzyć, przytulić, iść na zakupy, ale kiedy zaczyna się coś dziać w sferze intymnej, nagle wielka ucieczka bez konkretnego powodu.
I do teraz nie ma nikogo. Idę o zakład, że prędzej czy później spotkasz go w towarzystwie sympatycznego młodzieńca
Dodała też, że dziwne że nikogo nie ma, bo podobno widziała moją przyjaciółkę z nim kiedyś na spacerze (!) - ale nic mi nie mowila, zeby mnie nie martwic, ani o nim nie przypominać. Mam mętlik w głowie, ale jest o NIEBO lepiej - dzięki wam, duzo mi pomogło zwierzenie się mamie. Jednak gdyby nie ten wątek nigdy bym jej nie powiedziala... Mama mowi tez, że rozmowa z nim chyba nie jest super pomyslem - ma takie watpliwosci jak ja, mimo zdania pscyhologa. W przyszłym tygodniu postara się mnie wcisnąc do innego lekarza ) CO mnie bardzo zdziwilo, mama zasugerowala mi, zebym popytala moich znajomych gejow, czy on nie udziela się w takich środowiskach..

jeszcze raz wszystkim dziękuję!
kicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 11:37   #210
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Zerwał, bo przez moje piersi czuł się ze mną jak.. gej

Cytat:
Napisane przez niezawodny28 Pokaż wiadomość
Parę słów od mężczyzny, Twoje piersi są bardzo ładne a facet z którym byłaś najprawdopodobniej zerwał dla Ciebie z innego powodu. Nie masz powodu do tego zeby mieć kompleksy a męska i płaska klata wygląda tak:



Twoje piersi tak nie wyglądają.
albo tak:
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.