Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.2011 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-19, 16:08   #3001
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Byliśmy dziś u dentysty znów, druga szóstka jest zalakowana, oj dzisiaj ślicznie współpracował, żeby tak za tydzień było jak będziemy wiercić zęba...

U Was tez tak dzis wieje?
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 07:41   #3002
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Hop hop- Mamy wiosnę dziewczynki:j upi:

Marzenka- superowy futerał
Chyba faktycznie musicie pomyśleć o zmianie dentysty

Juli temperatura minęła ot tak i nie skończyło to się niczym złym
Mateusz za to ciągle robi rzadko-gęste kupy-sporo tego wszystkiego jest, a jeszcze On taki szczuplutki Jeszcze biedny o północy zrobił kupę, aż wyszła na prześcieradło dajemy Mu smectę-mam nadzieję, że pomoże, bo tyłek już jak u pawiana.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 08:06   #3003
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Dzień dobry
Wiosna czuć w powietrzu, dziś pięknie, słonecznie, oby tak dalej

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Byliśmy dziś u dentysty znów, druga szóstka jest zalakowana, oj dzisiaj ślicznie współpracował, żeby tak za tydzień było jak będziemy wiercić zęba...

U Was tez tak dzis wieje?
U nas już nie, najgorzej było w weekend.

Powodzenia w dalszych wizytach!

Marzenko, ale się Wam dentystka trafiła

Oliweczka, zdrówka dla dzieci!
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 08:23   #3004
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Aniu- Bartek nadal ranny ptaszek?

Myślicie, że mogę jutro iść z Mateuszkiem na szczepienie(ospa) pomimo tych kupek? Może jakby dzisiaj już robił normalnie to iść?Moja lekarka strasznie jest dokładna i może coś takiego wykluczyć.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 08:32   #3005
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

ja bym nie szla, przeciez mozesz z tydzien odwlec
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 08:37   #3006
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Oliweczko ja też bym nie szła jak mu przejdzie biegunka, a wiesz od czego tak ma? oby smecta pomogła
ellika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 08:42   #3007
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Marzenka tak czytam o tej dentystce, co u niej byłyscie, i ja na Twoim miejscu powiedziałabym jej kilka słów.
Kurcze, pzecież to nie tylko od rodzica zależy żeby dziecko dało sobie zrobić ząbki, ale właśnie też od dentysty.

My chodziliśmy z Bartkiem do kilku, i podejścia jakoś specjalnego nie mieli, ale nie walili takimi tekstami, i to wystarczyło, żeby dziecko skutecznie zniechęcić.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 08:42   #3008
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Dzień dobry wiosennie!
U Nas wczoraj było deszczowo i niezbyt ciepło- Hania szalała biegając po kałużach. A dzisiaj piękne słońce i termometr pokazuje 15 stopni. (a podobno ma być 18)

Oliweczko, ja bym się wstrzymała ze szczepieniem. Poczekałabym na normalne kupki i poszłabym pewnie tydzień później.

Aaniu, zapomniałam napisać- gratuluję dokończenia pracy! To kiedy mamy trzymać kciuki?

Gomra, trzymam kciuki, żeby następna wizyta poszła równie dobrze.

Szykując śniadanie słyszę jak Hania wyciąga wagę. Po chwili przybiega i mówi: Zważyłam sobie nogi, wiesz mamo? Więc odpowiadam Taaaak? To ile ważą? Dwadzieścia sześć i sześć .
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 09:01   #3009
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Aniu- Bartek nadal ranny ptaszek?

Myślicie, że mogę jutro iść z Mateuszkiem na szczepienie(ospa) pomimo tych kupek? Może jakby dzisiaj już robił normalnie to iść?Moja lekarka strasznie jest dokładna i może coś takiego wykluczyć.
Nadal Choć mu sie przestawiło, i zamiast wstawać zawsze o 5., zdarza się że dosypia do 6.00

Ja bym chyba nie szła, poczekaj trochę.
Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość

Aaniu, zapomniałam napisać- gratuluję dokończenia pracy! To kiedy mamy trzymać kciuki?

Szykując śniadanie słyszę jak Hania wyciąga wagę. Po chwili przybiega i mówi: Zważyłam sobie nogi, wiesz mamo? Więc odpowiadam Taaaak? To ile ważą? Dwadzieścia sześć i sześć .
Trudno powiedzieć, chyba w czerwcu, choć wolałabym w lipcu, zobaczymy czy mi się tak uda

To ciężkie ma nogi Adaś jak się waży, twierdzi że ma "osiemdziesiąt osiem"
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 09:08   #3010
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Ellika- w niedzielę, poniedziałek i wtorek pił sok jabłkowo-gruszkowy...i po nim tak Go czysci równo...Już nie pierwszy raz tak miał z jakimś piciem.
On wogóle często robi kupki-suche placki i kiedyś dałam Mu jakiegoś właśnie soku na lepsze/normalne kupki- to zaczęły się biegunkowe...

To nie idę, poczekam aż będzie w pełni zdrowy.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 09:31   #3011
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

hej ho!
nadal nie nadrobiłam, tylko ostatnią stronę...
Oliweczko, pewnie to od soku, ale ja bym oprócz smecty podała też probiotyk, jakiś lakcid czy coś... bo mu pewnie we florze w jelitkach tez poczyściło... i jakąś marchwianko-ryżówkę, żeby kupki zescalić
na szczepienie bym nie szła
zdrówka dla niego!

Marzenko to Hania ma kawałek nogi

Aaniu ja również gratuluję ukończenia pracy!

u nas też wiosna w końcu wróciła. pięknie dzisiaj, po wczorajszym deszczowym, zimnym dniu...
ale co z tego. Hania znowu chora. właśnie od pediatry wróciłam, bo wczoraj smarała, a dzisiaj paskudny kaszel od rana i gluty silnie zielone. dostała antybiotyk. bo mimo, że osłuchowo czysto to za długo jej się te przeziębienia cigną..a wiadomo, jak to z Hanią... no i do tego morze syropków i jakiś kropli do nosa i znowu 100 zł nie moje...
ja już nie mam sił do tych chorób
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 11:13   #3012
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

O, dzięki- probiotyk podam! Marchwianki nie ruszy

Ojoj- niedobrze- zdrówka dla Hani
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 12:36   #3013
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

witam się

Gomra super, że udało się zęba zalakować!
kciuki za następną wizytę zaciśnięte

Oliweczko ja też bym odczekała ze szczepieniem....
tak jak Pieleszka radzi probiotyk bym podałam a jak bardzo dużo tych kupek to i elektrolity jakieś nie zaszkodzą.

Pieleszko oj zdrówka dla Hani!

my od wczoraj do jutra mamy TŻ w domy to ja do południa korzystam
zaprowadzam Hanię do przedszkola, Ala zostaje z tatą a ja wczoraj byłam na zakupach, jutro wybieram się na cmentarz (dawno nie byłam a akurat mija kolejna rocznica śmierci dziadka)
TŻ robi uprawnienia i jeździ na 14 na szkolenie

zrobiłam wczoraj czapkę z sową
miałam jutro do koleżanki jechać i dla jej syna robiłam, ale odwiedziny nie wypaliły więc czapka póki co musi zaczekać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10007422_721693904541630_1456122627_n.jpg (59,7 KB, 35 załadowań)
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 12:50   #3014
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Swietna czapka, mamy taką samą świnkę kwikukwiku
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 08:39   #3015
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Dzień dobry
A co to taka cisza

U nas o 8 rabno 13 stopni w cieniu
Założyłam dziś Bartkowi do przedszkola kamizelkę bezrękawnik.
Cienką.

A na wieszakach w przedszkolu wiszą ---> zimowe kurtki i stoją zimowe buty
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 08:46   #3016
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Pięknie wiosna się zaczęła

hejo
wczoraj pół dnia na dworze i dzisiaj chyba też
a wieczorkiem jedziemy do warszawy - 4 h drogi trochę się boję jak to mały zniesie...
jedziemy do rodzinki na urodziny ulubionej kuzynki Karolci -Ewy - kończy 5 lat. Zapowiada się miły rodzinny weekend

A co do strojów dzieci to wczoraj z przerażeniem patrzyłam na te biedne wyubierane dzieci na palcu zabaw w pełnym słońcu, podczas gdy rodzice w krótkich rękawkach
ellika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 08:58   #3017
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

hej hej

u nas też piękna wiosna
Hania wstała rano i mówi popatrz mamo wiosna dzisiaj przyszła i w drodze do przedszkola patrzyła do ogródków ile kwiatków przez noc urosło

co do ubiorów to ja właśnie wczoraj na placu zabaw widziałam dziewczynkę na oko 2 lata może ciut mniej w puchowej kurtce i szalikiem pod szyją a dziadek jej się pyta czy jej nie zimno
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 09:01   #3018
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

moje biegaja w polarach - wczoraj bylo 12 st. ale bezwietrznie o slonecznie. dzis wietrze pierzynki i robie pranie - gigant: zabawki, posciel, koce, kurtki zimowe... my od woch tygodni chodzimy w wiosennych kurtkach
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 09:08   #3019
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

hanka jak jest taka pogoda to biega we wiosennej kurtce i rajstopkach + spódniczka. buty wiosenne już od połowy marca nosi. lekką czapeczkę i chustka cienka pod szyjką (u mnie na osiedlu wieje zawsze, bo to na górce takiej leży).
a dzisiaj tak pięknie i ciepło, że bym najchętniej z pracy zwagarowała szkoda, że jak wrócę to na spacer nie pójdziemy. lekarka pozwoliła na jeden, nie długi i nie męczący spacerek w ciągu dnia, więc Hania z nianią wyjdzie, a potem będziemy w domu kiblować...
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 09:12   #3020
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
moje biegaja w polarach - wczoraj bylo 12 st. ale bezwietrznie o slonecznie. dzis wietrze pierzynki i robie pranie - gigant: zabawki, posciel, koce, kurtki zimowe... my od woch tygodni chodzimy w wiosennych kurtkach

my też już awet dłuzej niż dwa tygodnie chodzimy w lekkich kurtkach, Karol w kurtce nawet podszewki nie ma, ta kurtka jest bardziej jak cienka bluza na jego ubranie...
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 09:20   #3021
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość

A na wieszakach w przedszkolu wiszą ---> zimowe kurtki i stoją zimowe buty
I pewnie długo jeszcze takie widoki będą... wczoraj - Bartuś w body, cienka kurtka, a dziecko obok- czapa, szalik, gruby koc w wózku..... aż mi żal tych dzieci :|

pieleszko, dziękuję

Oliweczko, jak dziś Mateusz?

Na przywitanie wiosny umyłam sobie właśnie wszystkie okna w domu
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 09:46   #3022
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

witam wiosennie

Co za piekna pogoda-az chce się zyc!!! dziecko tez szczęśliwe. Już podobno czeka az wróce z pracy, żeby isc na plac zabaw. Wczoraj nie mogłąm jej z tamtad wyciagnac.

My się ubieramy w bluze i bezrękawnik. Natalka to samo martyna miała wczoraj na głowie chusteczke bo trochę wiało u nas.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Ja tez wczoraj tez podobne obserwacje prowadziąłm na placu zabaw-czesc dzieci poubierana na zimowo
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 09:49   #3023
alibany
Rozeznanie
 
Avatar alibany
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 824
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
dzień dobry


I pewnie długo jeszcze takie widoki będą... wczoraj - Bartuś w body, cienka kurtka, a dziecko obok- czapa, szalik, gruby koc w wózku..... aż mi żal tych dzieci :|

pieleszko, dziękuję

Oliweczko, jak dziś Mateusz?

Na przywitanie wiosny umyłam sobie właśnie wszystkie okna w domu
Cześc,



Z oknami planuje jutro się rozprawić, co by ta wiosna weszła też do domu, bo póki co jak słońce zaświeci to zasłaniam okna bo nie mogę na nie patrzec

Ala też do p-kola śmiga w wiosennej kurteczce, zdecydowanie jedna wartswa na nózkach (legginsy, rajstopki), ale słyszałam, jak Panie wczoraj informowały rodziców, by zmienić garderobę na lżejszą bo w zimówkach, ciepłych czapach dzieciaki jeszcze chodzą :/
My mamy z kolei problem z butami Kupiłąm 2 tyg. temu ALi trzewiczki korneckiego, któe jak się okazało obcierają jej piętki
Jakby ktras z Was miała tę markę sprawdzoną na dzieciach to z chęcią odsprzedam je za cokolwiek, bo na allegro szkoda mi zachodu zakładać aukcje. Rozmiar 26 wkładka 17cm.

I w temacie stópek, czy są na wątku jeszcze dzieci, które nagminnie praktycznie w większości chadzają na palcach? Nawet w butkach na spacerku?
I czy słynne paputki są jeszcze u Was w użyciu? Wczoraj w p-kolu Pani na prośbę właścicielki delikatnie mnie podpytywała o te paputki, czy aby na pewno sa odpowiednie dla małej stópki, bo Ala "paluszkowa" bo powinny do kostki sztywne itp. Odpowiedziałam oczywiście, że są jak najbardziej odpowiednie i w porządku, odebrałam to tak, jakbym była nieświadoma, robiła krzywdę dziecku, nie wiedząc, ze sztywny zapiętek....i ta cała śpiewka

No to tyle tytułem wstępu

Miłęgo wiosennego dnia Wam życzę!!!
alibany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 09:52   #3024
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Hej.

Aniu- już coraz lepiej z Mateuszkiem, coraz mniej tych kupek robi, ale ich konsystencja jeszcze daje wiele do życzenia i czuć, że są kwaśne, więc odrazu odparzony tyłeczek

Mi też nie chce się siedzieć w pracy dzisiaj nuuudy, zaraz usnę
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 09:54   #3025
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Alibany my nadal tylko w paputkach. niebawem trzeba będzie o nowych pomyśleć, bo obecne już styrane mocno
nam takie paputki nawet sam ortopeda zalecił, jak byliśmy dawno temu na tej ostatniej kontroli, z chodzącym dzieckiem.
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 09:57   #3026
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Alibany- mój Mateusz biega od czasu do czasu w paputkach, ale to inny przedział wiekowy
Belli Lilka albo Lenka chodzi na palcach.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Paputki to tak, jakby dziecko było na bosaka, więc nic się nie może uszkodzić w stópce.

Okna-ojjj trzeba się za to wziąść, bo świata nie widać
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 10:14   #3027
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Dzień dobry

U Nas też ludzie jakby z opóźnieniem wiosnę załapują.
Hania wczoraj w samej bluzie i babcie z pozawijanymi wnuczkami po sam czubek nosa rzucały w Nas gromami.
Wraz z pierwszym dniem wiosny otworzyłyśmy sezon ławkowych lodożerców- ale Hania miała radochę.

Ellika
, bezpiecznej podróży i udanej imprezki.

Iwa, super czapa.

Aaniu, to dopiero chłopak dużej wagi z Adasia.

Uszyłam Hani koronę do kompletu różdżki. I moja wiosenna potworella w gratisie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1156.jpg (59,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dino.jpg (107,1 KB, 56 załadowań)
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 10:18   #3028
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

ALIBANY ja właśnie kupiłam Martynie już 3 pare paputków
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 10:18   #3029
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Kurka a moj w zimowce wczoraj i zimowe buty dalej. Ale tak okropnie wietrznie wczoraj bylo, no niesamowicie , glowy nam chcialo pourywac. Dzisiaj mniej troche, ale dalej wieje. Przy tym huraganie wczoraj i ja mialam zimowke...
Bylismy w srode znow na badaniu skluchu w rzeszowie. Bo dwa razy nie wyszko u lekaarza w mielcu. I wszystko w porzaadku! wyszlo pieknie. I mamy juz spokoj ze sluchem. Wczoraj bylam z wynikami u naszego laryngologa i jeszcze skierowanie dostalam do neuro i kolejnego logopedy. Do neuro dopiero koncem maja. Tak do kontroli, bo ostatni raz byl rok temu. No nic, pojdziemy. Strzezonego pan bog strzeze dzisiaj tez do logopedy mamy.

Pieleszko jeju biedactwo. Duzo zdrowka dla was. A to moze byc jakis wirus razem z tymi wymiotami Hania?
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 10:20   #3030
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

MARZENA ale kapitalna bluza
Martyna taka korona by nie pogardziła. Zmieniła już preferencje i nie chce już być rycerzem tylko księżniczka
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-04 23:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.