Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.2011 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-02, 08:15   #3181
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Gomra, dzięki. Tipi uszyłam z surowej bawełny (o gramaturze 125, nie wiedziałam jaka będzie w dotyku. Teraz bym wzięła bardziej mięsistą- widzę, że są takie 230. Z drugiej strony ta będzie lepiej przepuszczać powietrze). Do zdobienia użyłam zwykłych farbek do tkanin, które po wyschnięciu trzeba zaprasować. Za stelaż posłużyły mi 4 drewniane trzonki od szczotki (długość 150 cm). Do tego maszyna do szycia, 3 dni pracy i gotowe.
Jesteś moją inspiracją kurcze, mam maszynę do szycia, mam bawełne, ale wzorzystą - we wzory jakby geometryczne/aztec. musiałabym popatrzeć na allegro za czymś gładkim. Z kijami od szczotki - w zyciu bym nie wpadła na ten pomysł
Muszę się zastanowić jakby to ugryżć. A korzystalaś z jakiegoś wzoru czy sama wykroiłaś materiał? Acha, i ile mniej więcej Ci poszło całego materiału?

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
a ja mam skierowanie do szpitala dla natalki. skora bez poprawy mimo sterydow, zyrtecu i masci... obcielam tez wlosy bo nie dosc ze wytarte to jeszcze wstretna cimieniucha juz ktorys miesiac sie trzyma...
Ojej... współczuje
Dawaj znać czy jest poprawa

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Co się smusisz?

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2014-04-02 o 08:16
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 09:00   #3182
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

monia współczuję oby zaradzili w tym szpitalu

hejo

wiecie u nas wyniki naboru do przedszkola 15 czerwca zdąże zapomnieć, że dziecko zapisywałam.

w piątek jade z Karolcią na badanie słuchu -nie wiem jak ją uśpię (marinko super, że ze słuchem Igiego w porządku)

tak w ogóle to wózek mi sie zepsuł i jestem lekko uziemiona. tyle, że pożyczyłam wczoraj chuste i jakoś wyjdziemy na spacer.

Karolcia raz w domu raz w przedszkolu - już nie chodzi tak ochoczo jak na początku i też przez tą cholerną zmianę czasu dobudzić z rana jej nie moge. Siebie zresztą też
ellika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 09:07   #3183
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

dotyczyło postu Moni

Na 11.30 idę z Maciem do lekarza-byłam w przychodni i pediatra powiedziała, że to napewno nie po szczepionce-trzymajcie kciuki-PA
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 09:24   #3184
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

hej hej

Marzenko super namiot!
rewelacja!
pisząc o tej surówce - ta bawełna co z niej szyłaś jest taka bardziej miękka? myślisz, że nadawałaby się jako podszewka do torebki? nie chciałabym takie cieniutkiej bawełny bo zależałoby mi na czymś bardziej trzymającym kształt, ale też nie strasznie sztywnym....

ja tam z Alą teraz wolę jeździć niż kiedyś
prędzej coś sobie zaśpiewamy, pogadamy a kiedyś jak jej się jazda nudziła to było marudzenie i płacz
na pewno podróż minie Wam przyjemnie

Oliweczko do Ikei z dziećmi się wybierzcie
moje wręcz ubóstwiają ten sklep

oj oby Mateuszkowi gorączka spadła.
Ala tak raz miała - skoro nic mu więcej nie dolega to ja bym jeszcze odczekała. 38,3 to nie jest jakaś wysoka temp.
doczytałam, że jednak lekarka kazała przyjść - daj znać po wizycie!

Pieleszko oj kupno mieszkania tak jak piszesz - nie łatwa sprawa
kciuki za wyniki z przedszkola!
od razu daj znać!

Monia macie już termin dla Natalki?
bidulka

Ellika o rany to rzeczywiście niezły termin wyników rekrutacji.
ale Karolcia zmienia przedszkole? bo przecież skoro chodzi to wystarczy chyba oświadczenie o kontynuacji uczęszczania dostarczyć?


mi dzisiaj tata jednej z dziewczynek z przedszkola poprawił humor.
składał papiery dla syna w połowie marca do przedszkola do tej filli gdzie ja Alę zapisywałam i Pani z sekretariatu powiedziała, że dopiero 15 podań na filię mają (na 30 miejsc chyba) więc łudzę się, że jest dla nas jakaś nadzieja z miejscówką skoro Hania już tam chodzi....

a co do naszych fryzur to nie ma za bardzo co pokazywać
przy okazji jak sobie jakieś foto strzelimy to się pokażemy. Hania ma tylko troszkę skrócone a ja podcięte i wycieniowane - nie zmieniłam się
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 09:33   #3185
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

A u nas z przedszolem jest wielki znak zapytania. Pytałam dziś dyrektorki jak sprawy wyglądają, i jakie mamy szanse. Rekrytacja zakonczyła się przed wczroraj, i ona juz wie ile dzieci złożyło podania a ile jest wolnych miejsc.
Powiedziała, że może być cięzko, bo jest ponad norme, ale jezeli wszystkie dzieci z z tego pierwszego półrocza odejdą do pierwszej klasy, to nie powinno być probblemu. Musimy czekać. Ale wątpie żeby się udło w tym roku a innego przedszkola nie chce.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 09:39   #3186
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

chyba w poniedzialek jade bo jak przyjde to od razu nas biora. no chyba ze nastapi cudowne ozdrowienie
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 09:40   #3187
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Gomra, ale dzieci z pierwszego półrocza idą do 1-klasy obowiązkowo - więc o tym to już wiadomo, że tych dzieci nie będzie w przedszkolu
wiadomo, że jakieś dziecko może być odroczone, ale umówmy się, że to są jakieś pojedyncze przypadki.
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 09:45   #3188
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Gomra, ale dzieci z pierwszego półrocza idą do 1-klasy obowiązkowo - więc o tym to już wiadomo, że tych dzieci nie będzie w przedszkolu
wiadomo, że jakieś dziecko może być odroczone, ale umówmy się, że to są jakieś pojedyncze przypadki.
Nie koniecznie. Rodzice chodzą do poradni psychologiczno - pedagogicznej, i jezeli poradnia wystawi zaświadczenie, że dziecko nie jest jeszcze gotowe do pierwszej klasy, to dziecko zostaje w przedszkolu.
Podobno poradnie maja teraz oblęzenia niesamowite. Rodzice robią co moga by dzieci nie szły jeszcze do szkoły. Wiele rodziców też daje po prostu w "łape". I tyle podejrzewam, że około połowa zostanie.

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2014-04-02 o 09:48
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 10:41   #3189
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Hej!

pieleszko mocne kciuki. Daj znac czy sie udalo. A mi sie wydawalo,ze ogladanie mieszkan to sama przyjemnosc na pewno coswybierzecie fajnego. Oddaj wlosow. Ja kiedys scielam i troche zaluje jak widze dlugie wlosy u kobiet. Po dupe to bardzo bym chciala.

Gomra u nas podobnie bylo, jednak piecioro dzieci poszlo do pierwszej klasy i nam sie udalo, lacznie z kilkoma innymi trzylatkami.

Eliko pietnastego czerwca? W szoku jestem. Myslalam, ze najpozniej zna sie wyniki w kwietniu. Bo Karolka chodzi do prywatnego, nie? Czyli czekasz na wyniki z publicznego? jak michas? Buziaki na badanie sluchu dla karolinki. Chodzicie moze do medinkusa? bo to chyba kilka punktow rozsianych po polsce, pytam z ciekawosci,my tam bylismy wlasnie.

O, koncze mlody chce jesc ide mu nalac zupy.

a, monia kurde flak...mozeprzejdzie?
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 10:47   #3190
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Iwa a masz potwierdzone info, ze w fili tylko 30 miejsc jest?
Bo przeciez w biezacym roku powstala tam jedna grupa, a potem gdy otworzyli "gore" to powstala druga grupa maluchow i jeszcze jedna mieszana 3 i 4 latkow. I to wszystko w fillii. Chyba ze teraz sie to zmieni?

Gomra u nas z tym odraczaniem tak rozowo nie jest. Rozmawialam z jedna mama od nas z grupy, ktora koniecznie chciala dziecko odroczyc - poszla prywatnie do poradni (czyli placi za usluge) i opinia byla, ze dziecko sie nadaje. Wiec nie wszyscy jednak naginaja prawde.
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 11:10   #3191
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Aga no właśnie to 30 miejsc to mi się mało wydaje
bo tak jak mówisz w tym momencie są 2 grupy 3-latków a o tej mieszanej co mówisz to nawet nie wiedziałam
chyba, że będą coś zmieniać i wtedy część z tych 30 powiedzmy do jednej grupy 3-latków a reszta do mieszanej i tylko tyle 3-latków planują? ale też dziwne by to było chyba, że więcej 3-latków przyjmą do głównego budynku a do filii 4 i 5 latki głównie?
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 11:26   #3192
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

hura! mam przedszkolaka!!
Hania przyjęta tam gdzie chciałam. do przedszkola pierwszej preferencji
dziękuję za kciuki
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 11:49   #3193
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
hura! mam przedszkolaka!!
Hania przyjęta tam gdzie chciałam. do przedszkola pierwszej preferencji
dziękuję za kciuki
extra!!!
gratuluję
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 12:14   #3194
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

dziękuję Iwa
tż się ze mnie śmieje, że się cieszę jakby się Hanka na studia na Oxford dostała
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 13:41   #3195
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
dziękuję Iwa
tż się ze mnie śmieje, że się cieszę jakby się Hanka na studia na Oxford dostała
GRATKI!! Ha ha moj to samo mowil, ale sam sie tes ekscytowal, nawet kazal mi zdjecie listy zrobic, zeby zobaczyc tam nazwisko naszego studenta (oczywiscie nie zrobilam tego)

Jeny, ale mnie kluje w lewwym boku pod zebrami. I mi niedobrze. Co to moze byc...oby nie nerka, bo ja mam z nerkami wieczne przeboje.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 14:05   #3196
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Pieleszka, to fantastyczna wiadomość

Marina, a moze to po prostu nerwobóle?



Idziemy jutro do dentysty... Kciuki poproszę
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 14:16   #3197
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
hura! mam przedszkolaka!!
Hania przyjęta tam gdzie chciałam. do przedszkola pierwszej preferencji
dziękuję za kciuki
super!
Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Jeny, ale mnie kluje w lewwym boku pod zebrami. I mi niedobrze. Co to moze byc...oby nie nerka, bo ja mam z nerkami wieczne przeboje.
Oj, mam nadzieję że to nic poważnego!
Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość

Idziemy jutro do dentysty... Kciuki poproszę
trzymam

A ja się za chwilę zbieram z chłopakami do przyjaciółki, na babskie popołudnie
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 22:00   #3198
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Gomra, ale dzieci z pierwszego półrocza idą do 1-klasy obowiązkowo - więc o tym to już wiadomo, że tych dzieci nie będzie w przedszkolu
wiadomo, że jakieś dziecko może być odroczone, ale umówmy się, że to są jakieś pojedyncze przypadki.
Nie pojedyncze. Od znajomych przedszkolanek słyszę, że to jest nagminne, aż się MEN tym zainteresował i podważa opinie poradni
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 08:13   #3199
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Ellika o rany to rzeczywiście niezły termin wyników rekrutacji.
ale Karolcia zmienia przedszkole? bo przecież skoro chodzi to wystarczy chyba oświadczenie o kontynuacji uczęszczania dostarczyć?
tak - zmienia - teraz chodzi do prywatnego, a chcę żeby chodziła obok nas do przedszkola państwowego.
Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Eliko pietnastego czerwca? W szoku jestem. Myslalam, ze najpozniej zna sie wyniki w kwietniu. Bo Karolka chodzi do prywatnego, nie? Czyli czekasz na wyniki z publicznego? jak michas? Buziaki na badanie sluchu dla karolinki. Chodzicie moze do medinkusa? bo to chyba kilka punktow rozsianych po polsce, pytam z ciekawosci,my tam bylismy wlasnie.
owszem jest medicus we Wrocłwiu, ale my robimy badania w szpitalu po prostu.
Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
hura! mam przedszkolaka!!
Hania przyjęta tam gdzie chciałam. do przedszkola pierwszej preferencji
dziękuję za kciuki
super!

Co do tego przedszkola do którego chcę się dostać (tzn. Karolcia ) to dyrektorka mnie pocieszyła ze akurat z jej przedszkola dużo 6latków idzie do szkoły i będzie 40 miejc dla 3 latków - także szanse mamy spore
ellika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 10:45   #3200
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

dziękuję dziewczyny za gratulacje, naprawdę się cieszę tym przedszkolem... ale zaraz mnie stres dopada, jak to będzie, jak moja "wrażliwa, malutka Haniunia" sobie poradzi w tym tłumie dzieciaczków i o infekcjach aż się boje myśleć...

znowu dzisiaj u pediatry byłyśmy. wylazła hani jakaś wysypka na szyi i w okolicach uszu. widzę, że trochę ja drapie, na początku myślałam, że potówki może... pediatra sama dokładnie nie wiedziała co to. przepisała nam syrop na alergię, bo dodatkowo Hania ma nawracający katar (jakoś od dwóch miesięcy stale)... dla mnie ten katar to bardziej wina tej aury za oknem, ale z lekarką spierać się nie będę..może coś jest an rzeczy... i mam pytanie do Was: ten syrop to delortan. orientuje się któraś z Was czy to przypadkiem nie steryd?? mamy go podawać przez 4 tygodnie...
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 11:15   #3201
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

pieleszka - nie znam tego leku ale artur kiedys przyjmowal podobny, aerius, ktory nie byl sterydem. to leki antyhistaminowe II generacji
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 11:29   #3202
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

dzięki monia, poczytałam właśnie co nieco w necie (i widzę, że lek Hani i Artura to zamienniki chyba nawet?) i tez wydaje mi się, że to jednak nie steryd. i dobrze!

a jak tam Natalia??? w poniedziałek idziecie do szpitala jednak?
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 12:14   #3203
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Witam mamuśki Jestem wciaż studentką psychologii i piszę pracę magisterską dotyczącą satysfakcji z małżeństwa. Bardzo chciałabym już skończyć studia, a żeby tak się stało potrzebuje 30 wypełnionych kwestionariuszy przez małżeństwa z dziećmi nie chodzącymi jeszcze do szkoły.
Jeżeli jesteście chętne do pomocy to proszę o Wasze maila na priv i podeślę Wam ankietki
Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 12:17   #3204
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

pieleszka - daltego o aeriusie ci pisalam bo widze tez ze to zamiennik. w sumie dobry to byl lek

tak, w poniedzialek pojedziemy
teraz na weekend jade do rodzicow a potem szpital. mam nadzieje ze nie bede musiala nocowac... w razie czego wezme chociaz karimate ze sobą...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 13:14   #3205
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Ząbek nie naprawiony
Bał się, ale byłam nastawiona na to ze tak bedzie.
Więc ja i pani stomatolog 20 minut z nim rozmawiałyśmy, miał zrobione zdjęcie ząbka żeby sobie zaocbaczył co i jak. I pani mu tłumczyła że będziemy liczyć z wierceniem do dwóch i przerwa. Chciał ale bał się, więc nic na siłę, nie ma sensu się szarpać.

Ma dwa tygodnie czasu do namysłu, czy na Święta chce mieć zdrowe ząbki, i czy króliczek przyniesie słodkie jajeczka
Zakaz słodyczy, soków/herbat słodzonych, tik taków i ciast nadal obiowiązuje by ząb się nie psuł bardziej niż potrzeba. Za bardzo nie odczuł braku słodyczy, bo ja im nie kupuje wcale, ale jak ktoś mu da wafelka czy coś to ma krzywde że nie moze zjesc, ale się nie buntuje.

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2014-04-03 o 14:22
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 15:40   #3206
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Nie pojedyncze. Od znajomych przedszkolanek słyszę, że to jest nagminne, aż się MEN tym zainteresował i podważa opinie poradni
Niestety muszę sie zgodzić. Są przedszkola gdzie całe grupy chodzą do poradni.

A tak poza tym to witam wszystkich
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 16:01   #3207
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

hej ho

Marina jak tam dzisiaj samopoczucie?

o to nie zdawałam sobie sprawy, że jednak tyle rodziców pragnie odroczyć pójście dziecka do szkoły.
w sumie to się nie dziwię - ja z ogromną ulgą przyjmuję fakt, że Hania jeszcze rok może w przedszkolu zostać...

Pieleszko oby syrop pomógł Hani.

Gomra szkoda, że się nie udało naprawić zęba

chwalę się, że Ala podłapała jazdę na biegówce
dzisiaj zaczęła się odpychać jak należy - jeszcze chwilami próbuje nawet dwoma nogami na raz się odpychać hehe
teraz muszę o zakupie kasku pomyśleć - Ala wymyśliła czerwony.....

https://www.youtube.com/watch?v=3bTF...ature=youtu.be
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:18   #3208
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

iwa brawa dla Ali

my dziś byliśmy rodzinką u dentystki na przeglądzie i ufff Karolcia dała sobie ząbki obejrzeć - wszystko cud miód ja mam dwie dolne ósemki do wyrwania ale to dopiero jak przestanę karmić piersią.

my jutro badanie słuchu - trzymajcie kciuki żeby zasnęła do badania, mamy jakby co hydroksyzynę jej podać choć ponoć na dzieci działa odwrotnie niż na dorosłych i w szał wpadają bedzie cyrk....
ellika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 20:13   #3209
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Elika trzymam kciuki. Pytalam o medikusa, bo my tam dostalismy skierowanie, wczesniej do szpitala na badanie, ale tam nam odmowiono, robia dzieci do roku tylko. W sensie badaja.
U nas dzialala hydroksyzyna.

Iwa milo, ze pytasz. Jednak nerki bo potem bol oscylowal w ich okoliach i promieniowal na boki brzucha. Wzielam proszki i na szczescie tfu tfu jest lepiej, chociaz czuje caly czas dyskomfort.
wow, brawo za biegowke. Super.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 06:47   #3210
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Iwa dla Ali za opanowanie biegówki! super!! strasznie lubię patrzeć jak dzieciaki zasuwają na biegówkach, i nie mogę się doczekać jak Hance kupimy. oby tez złapała bakcyla

Gomra ojj szkoda, że ząbka nie udało się wyleczyć. trzymam kciuki by Bartek się jednak "ugiał"

Elliko kciuki za badanie Karolci!!

Marinko oby nerki już nie bolały!

witam się
zaczęłyśmy sezon na grzebanie w piachu. tzn. w niemalże pustej piaskownicy. u nas zawsze wiosną wymieniają piasek w piaskownicach no i wybrali stary, a nowego nie przywieźli więc omijałam je szerokim łukiem. ale wczoraj musiałyśmy do piwnicy lecieć w trybie natychmiastowym po foremki, bo Hania spotkała swoją koleżankę Zuzię właśnie w piaskownicy i nie dało się jej stamtąd zabrać. no więc bawiły się wymiennie wsypując sobie do wiaderek resztkę piasku
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-04 23:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.