Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.2011 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-17, 09:28   #3301
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

ja daje kinie prywatnie do koszalina bo i godziny lepsze i dojazd. chyba ze cos sie zmieni to bede probiwac z przedszolem-ogniskiem 3 km od nas i wtedy za darmo ale to tylko jesli bede pracowac krocej, chociaz i tak wydaje mi sie ze jednak prywatne bedzie lepsze
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 10:23   #3302
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Brumku- tak, była na liście przyjętych, na liście zakwalifikowanych( w necie), a od koleżanki się dowiaduję, że jeszcze jakieś oświadczenie woli trzeba ktore trzeba było złożyć do 15.04 do 9:00, a ja byłam 16.04 po 14...niestety nie było dyrektorki, rozmawiałam z panią z sekretariatu i wypełniłam oświadczenie-powiedziała żebym się dowiadywała- po 15 maja wyjaśni się, czy któryś rodzic PRZYAPDKIEM nie podpisał umowy i wtedy może Jula wskoczy na jego miejsce.

AAle-pomyślałam dzisiaj żeby mimo wszystko zadzwonić(niestety nie osobiscie, bo musze być w pracy) do dyrektorki pogadać. Na początku była bardzo niemiła mówiła o tym, że nie dopełniłam formalności, że się nie czyta do końca...itd. po czym jak ja zaczęłam Jej coś tłumaczyć, to mi zaczęła przerywać, więc Jej mówię, że teraz to Pani mnie nie słucha do końca!i ton się zmienił. Koniec końców dopisała jakąś adnotację przy moim wczorajszym oświadczeniu i nieformalnie w końcu ma być Jula przyjętaPowiedziała , że na listach niczego zmieniać nie będzie, bo nie może ingerować w całą komisję, ale koniec końców mamy przyjść podpisać umowę Na wszelki wypadek chyba kupię Jej czekoladki, żeby zdania nie zmieniła
A! Jeszcze jak mi doradziłyście wspomniałam o chorym drugim dziecku, więc wszystkie informacje sprawdzałam tylko w necie
Ale dostałam niespodziewany prezent urodzinowy

Brumciu-dziękuję za życzenia Kiedy pokażesz nam zdjęcia mieszkania?
A co do pracy, to napiszę w k.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Hej Agawoo- z czym nie ruszacie do przodu?

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Nie pisałam Wam-Jula ma temperaturę już drugi dzień taką do 38 wlącznie, przedwczoraj wymiotowała, nie bardzo chce jeść, jest rozbita- P. właśnie jest z Nią u lekarza i zleciła badanie krwi...biedna niunia...oby aby określiła co Jej jest
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek

Edytowane przez Oliweczka1985
Czas edycji: 2014-04-17 o 09:38
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 10:31   #3303
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Oliweczko uff ale masz przygody z tym przedszkolem. Dobrze dogadałaś dyrektorce czekoladki myślę że nie zaszkodzą
No i wszystkiego najlepszego

Pieleszka zazdroszczę wyprawy gorskiej aczkolwiek chyba na majówkę się w góry na pewno wybierzemy już też się doczekać nie mogę

hejka

może komus się przyda poczytać?
http://dziecisawazne.pl/maly-buntown...trudne-chwile/

właśnie skończyłam lekturę i nabrałam trochę pewności siebie bo codzienność z moim małym 'diabełkiem' troche mnie przytłacza ale biorę kolejny głęboki oddech i do przodu

Przygotowujemy się do chrzcin Michała - w poniedziałek wielkanocny. Oby pogoda dopisała
ellika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 11:41   #3304
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Wyskakuje z krzaków
ELLIKA spadłaś mi z nieba z tym e-bookiem. Akurat wczoraj znów miałam ciezki dzień
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 11:46   #3305
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

my chrzcimy w pierwszy dzien swiat. jak to mowia -l epiej pozno niz wcale
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 12:15   #3306
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Oliweczka sto lat
Super, że udało Ci się załatwić to przedszkole!
Zdrówka dla Julci!

Trzymam kciuki za kolejnych przedszkolaków!

Monia oby udało się bez szpitala i operacji! Jesteś na diecie przy karmieniu piersią?

A ja przez 29 lat mieszkałam w górach (albo raczej blisko nich) i dopiero w Krakowie za nimi tęsknię Ech...
__________________
Sposób na drogie paliwo
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 12:25   #3307
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Elliko - uwielbiam autorkę tego ebooka Mądra kobieta i dobry psycholog.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

I powodzenia na chrzcinach! Poniedziałek zapowiadają ładny

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Monia - o, a Wy jeszcze szyciej! Spokojnej uroczystości życzę
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 15:22   #3308
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Brumku- tak, była na liście przyjętych, na liście zakwalifikowanych( w necie), a od koleżanki się dowiaduję, że jeszcze jakieś oświadczenie woli trzeba ktore trzeba było złożyć do 15.04 do 9:00, a ja byłam 16.04 po 14...niestety nie było dyrektorki, rozmawiałam z panią z sekretariatu i wypełniłam oświadczenie-powiedziała żebym się dowiadywała- po 15 maja wyjaśni się, czy któryś rodzic PRZYAPDKIEM nie podpisał umowy i wtedy może Jula wskoczy na jego miejsce.

AAle-pomyślałam dzisiaj żeby mimo wszystko zadzwonić(niestety nie osobiscie, bo musze być w pracy) do dyrektorki pogadać. Na początku była bardzo niemiła mówiła o tym, że nie dopełniłam formalności, że się nie czyta do końca...itd. po czym jak ja zaczęłam Jej coś tłumaczyć, to mi zaczęła przerywać, więc Jej mówię, że teraz to Pani mnie nie słucha do końca!i ton się zmienił. Koniec końców dopisała jakąś adnotację przy moim wczorajszym oświadczeniu i nieformalnie w końcu ma być Jula przyjętaPowiedziała , że na listach niczego zmieniać nie będzie, bo nie może ingerować w całą komisję, ale koniec końców mamy przyjść podpisać umowę Na wszelki wypadek chyba kupię Jej czekoladki, żeby zdania nie zmieniła
A! Jeszcze jak mi doradziłyście wspomniałam o chorym drugim dziecku, więc wszystkie informacje sprawdzałam tylko w necie
Ale dostałam niespodziewany prezent urodzinowy

Brumciu-dziękuję za życzenia Kiedy pokażesz nam zdjęcia mieszkania?
A co do pracy, to napiszę w k.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Hej Agawoo- z czym nie ruszacie do przodu?

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Nie pisałam Wam-Jula ma temperaturę już drugi dzień taką do 38 wlącznie, przedwczoraj wymiotowała, nie bardzo chce jeść, jest rozbita- P. właśnie jest z Nią u lekarza i zleciła badanie krwi...biedna niunia...oby aby określiła co Jej jest
Oliweczko, super, że jednak się udało

Zdrówka dla Juli

A my z niczym nie ruszamy. Głównie chodzi mi o sprawy mieszkaniowe.
Ale to nie temat na główny.
Ech.


Życzę Wam Zdrowych i Spokojnych Świat Wielkanocnych!
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 18:42   #3309
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

hejo Mamolinki

Oliweczko wszystkiego najlepszego:c mok:
Współczuje sytuacji z przedszkolem, nie rozmumem celu oświadczenia woli-skoro wnioskujesz o przyjęcie do przedszkola to oczywiste jes że chcesz aby dziecko chodziło do przedszkola, czy może czegoś nie rozumiem??!!

Pieleszko gratuluje wyjazdu

Trzymam kciuki Elika i Monika za udane chrzciny i od razu żądam zdjęc.

a tak w ogóle to głupio mi że nic nie pisze
ale okropnie się ostatnio czuje, jak wydobrzeje obiecuję poprawę..

Jak wogóle Wasze przygotowania do Świąt kobitki?
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 21:37   #3310
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

hej hej

Gomra trzymam kciuki za miejsce dla Karolka w przedszkolu!

Aaniu w maju lecimy do Egiptu. dzisiaj właśnie wpłacałam resztę pieniążków
kciuki za przedszkole nadal zaciskam

Pieleszko z pieprzowego szczypiorku uśmiałam się nie mało

Oliweczko, ale zakręcone z tym przedszkolem :/
dobrze, że jednak udało się to wszystko odkręcić
zdrowia dla Juli!

Agawoo brawa dla Amelki za rozgadanie się

Ellika, Monia udanych imprez chrzcinowych życzę

Telik trzymaj się!!

u nas marazm totalny,
kompletnie nie czuję Świąt :/ sama z dziewczynami siedzę cały tydzień
Ala dzisiaj straszliwie zrzędliwa była - dawno tak się nie zachowywała. ledwie powieki rano otwarła i zaczął się sajgon - nie wiem czy jej się coś śniło czy co bo ona sama nie wiedziała o co chodzi. przez większą część dnia nie mogła sobie miejsca znaleźć. mimo drzemki w wózku kiedy to po Hanię poszłyśmy (oczywiście jeszcze się nasłuchałam,że ona w tym wózku nie chce jechać a zależało mi na tym bo byłam przekonana, że zaśnie w ten sposób) do wieczora była jak nie ona także wypompowana dzisiaj jestem psychicznie :/

natomiast we wtorek byłam z Alą na dniu otwartym w grupie Hani (takie zajęcia połączone z zebraniem dla rodziców) i do tej pory nie mogę wyjść z oszołomienia jak 2 dzieci z tego samego domu może być różnych od siebie
Ala kompletnie sobie z ludzi nic nie robiła.
zaczepiała dzieci, siedziała w kółku, zaznaczała literki jakie Pani kazała przedszkolakom na kartkach zaznaczać, jak wymalowała całą kartkę to sama poszła do szafki i wyciągnęła sobie nową. tatę jednej z dziewczynek za nogę trzymała jak chciała koło niego usiąść - stałam z boku i obserwowałam
na drugi dzień rano jak zaprowadzałyśmy Hanię to chciała jak dzień wcześniej brać swoje pantofle bo ona jest duża i idzie do przedszkola i będzie z dziećmi tańczyć i jeść
i jeszcze mi aferę zrobiła bo wpisywałam Hanię na taką listę, że jutro i we wtorek normalnie będziemy to Ala mi wykrzyczała, że jeszcze Ali nie zapisałam bo ona tam A jak Ala nie widzi mówię Wam czasami cyrk na kółkach
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 07:06   #3311
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

mamad - do tej pory bylam na diecie beznabialowej. ale nie bylo efektu wiec w szpitalu dali mi mleko i... malej nic nie bylo, wiec nie jestem na diecie
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 15:05   #3312
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

ale cisza
pewnie większość z Was przygotowania Świąteczne poczynia

ja zaraz idę jajca gotować i dziewczyny będą pisanki robić

Aga machałaś mi dzisiaj - ja to ślepa jestem na odległość i nie byłam pewna czy to Ty i do mnie machasz
po chwili jak siedziałam z dziewczynami na ławce to widziałam całą Waszą familię i po dzieciach się kapnęłam, że to pewnie Ty machałaś z placu zabaw

Ala na biegówce zaczyna być nie do opanowania
dzisiaj to normalnie za nią biegałam (a czuję się średnio) i momentami to jedzie a dwoma nogami na raz na boki wymachuje ;P

gdyby mnie czasami jutro nie było bo nie wiem o której się wybierzemy z koszyczkami a później do teściów to już dzisiaj

Życzę Wam Spokojnych i Rodzinnych Świąt
i baaardzo mokrego Dyngusa
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 18:00   #3313
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Hej!


Iwa tak to ja Ci machałam


Ja też już dziś złożę życzenia, bo jutro wyjeżdżamy:

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkiej Nocy!
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 05:27   #3314
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Dziewczyny, zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt!!!

Oliweczko, dobrze że udało się odkręcić sytuację z Julcią.

Trzymam kciuki za udane chrzciny

Iwa, niezła Ala
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 06:35   #3315
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Dziewczyny moje zycze Wam spokojnych i rodzinnych Swiat. Oby czas minal beztrosko i przyjemnie!

i dziewczyny chrzcace powodzenia na chrztach, moze potem jakas fotka do k.?

kurde no, zacmienie mam, nie wiem co wiecej...
No nic, pomalu sie zbieram na kawe , ciacho juze zdazylam zjesc. Buziaki
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 09:16   #3316
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Dziewczynki Wszystkiego co najlepsze z Okazji Świąt
Zdrowia dla Was i dla rodzin
Spokoju, Wesołych Świąt

i MOKREGO DYNGUSA



malowaliśmy jajka, pisakami dmuchanymi, jajka bardzo mi sie podobają ale wszystcy teraz jesteśmy w ciapki na szczescie łatwo schodzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04245.jpg (122,8 KB, 20 załadowań)
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 13:05   #3317
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych! Smacznej święconki, mokrego Dyngusa!
__________________
Sposób na drogie paliwo
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 18:37   #3318
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

spokojnych swiat!!!
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 19:58   #3319
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Wesołych spokojnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-19, 21:56   #3320
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Wesolych Swiat kochane!!!
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 11:08   #3321
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Wesolych swiat mamuski

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 08:00   #3322
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

witam poświątecznie
zleciały te cztery dni, nawet nie wiem kiedy... mieliśmy pierwsze święta bez Haniowej choroby, to korzystaliśmy byliśmy i u teściów i u moich rodziców. śniadanko zjedliśmy sami w trójkę, tak na spokojnie, rodzinnie... padłam jak Haia z poważną minka spytała, gdy razem szykowałyśmy stół do śniadania (mąż był na rezurekcji akurat) "mamo, to są Święta?", ja na to, że tak, to właśnie Święta. a Hania na to" ale Wielkanocne?"
no i oczywiście najlepsze było odkrycie, że zajączek zjadł marchewkę i zostawił w zamian prezent biegówką moje dziecko zachwycone, szybko jej idzie nauka, jeszcze parę przejażdżek i pewnie będę za nią biegać konkretnie
a w pracy od rana nie idzie wytrzymać. układają nam kostkę brukową na parkingu przy biurze i tak walą młotami pneumatycznymi czy czym tam, że ściany się trzęsą, wszystko buczy, i moja głowa nie wyrabia...

Ellika, Monia - jak tam po Chrzcinach??
u mnie w niedzielę Wielkanocną było 10 chrztów podczas Mszy... ledwo się wszyscy rodzice z dzieciaczkami wzdłuż ołtarza zmieścili ;-)
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)

Edytowane przez pieleszka
Czas edycji: 2014-04-22 o 08:14
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 12:59   #3323
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Hej!

No to mamy kolejnego przedszkolaka i pierwszoklasistkę!

Iwa a u Was jak?


Poza tym znowu przeziebieniowo - Zuzka i Antek. Zuzke sama durna matka chyba zalatwila, bo ja w Wielkanoc chyba za cienko ubrałam i ja przewiało, a Antek pewnie zalapal od niej.
Gdybym nie pracowala, nie szla bym do lekarza, ale z racji tego, ze potrzebna mi opieka, wiec musiałam isc. No i znowu pewnie wyszłam na przewrazliwiona matke, bo generalnie nic im nie jest. Jeszcze lekarka mowi, żeby zakaszlaly, a oni jak zaklęci milcza. Teraz za to od powrotu od lekarza, jakbym miała gruzlikow w domu. Zlosliwe dzieci
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 13:14   #3324
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Aga no to super, że się dzieciaki podostawały do placówek
i zdrówka dla Zuzki i Antka!
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 13:42   #3325
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Aga zdrowia dla dzieci!
Ala nigdzie sie nie dostała. Pół dnia przeryczałam. Mam dola strasznego, nie wiem co robić. Na pewno odwołanie napisze ale nie mam już nadziei ze to coś da. Kolejny rok...
Jeszcze wyniki tarczycy totalnie mi sie posypały. zaraz zbieram się na wizytę do endokrynologa. pewnie końską dawkę hormonów dostanę :/


Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.

Edytowane przez Iwa_iw
Czas edycji: 2014-04-23 o 14:30
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 15:03   #3326
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Iwa o kurcze! Wspolczuje! A bylas w przedszkolu, skladalas odwołanie, może ktoś się nie podpisze umowy, wtedy wskoczycie. Poza tym pisalo, ze w jakims przedszkolu na Saskiej (gdzie to jest to nie wiem) jest 50 miejsc wolnych. Wiem, ze wozenie dziecka, to nic wesołego, ale może warto sprobowac?
W każdym razie chodz do sekretariatu co jakiś czas, Przemek tak wychodzil miejsce dla Wiki, gdy tez się nie dostala. Wprawdzie dopiero we wrześniu, ale zawsze cos.


Nie no glupi pomysl z ta Saska, sprawdziłam gdzie to jest...

Edytowane przez AgaGuernsey
Czas edycji: 2014-04-23 o 15:11
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 17:14   #3327
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Aga dzięki
odwołanie złożę na pewno, ale na cud nie liczę :/
byłam jeszcze dzisiaj z Alą w Smerfach (dzieci sąsiadki tam chodzą) no i wszystko fajnie - sale duże, jasne, mają catering, ale jest to firma właściciela przedszkola a nie jakaś zupełnie obca firma
Ali się podobało, pozwiedzała z Panią sale, ja porozmawiałam i kurcze no nie wiem co robić
ciężko bo to trzeba by prawie 700zł miesięcznie płacić i dopóki pracy nie znajdę no to lipa trochę finansowo (zwłaszcza porównując ile za przedszkole Hani płacę)
póki co do jutra mam tam dać znać
w razie czego to nie wiem czy wpisowego nie zapłacimy licząc, że w państwowym coś się zmieni :/

ja nie chcę kolejnego roku w domu siedzieć
mieliśmy plany w związku z moim pójściem do pracy a tak to wszystko leży


byłam też u tej lekarki endokrynolog
ale postrzelona kobita
młoda, sympatyczna, ale gaduła, że hej
dostałam recepty, skierowanie i w czerwcu na kolejną wizytę

TŻ był z dziewczynami u stomatologa
u Hani wszystko super - zero ubytków, mamy jedynie pilnować by porządnie szczotkowała zęby bo minimalne ślady kamienia ma przy dolnych jedynkach
Ala otworzyć buzi nie chciała tyle co lekarka zajrzała to wygląda, że też wszystko ok - a ja idę w poniedziałek
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 20:05   #3328
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Aga gratulacje dla dzieciaków i zdrowia im życzę!

Iwa wspólczuję. W każdym razie próbujcie dalej szukać i pytać o przedszkole.
Koleżanka dzisiaj tez dzwoniła, że jej córka się nie dostała i strasznie zawiedziona jest.
__________________
Sposób na drogie paliwo
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 20:06   #3329
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Dobry wieczór Świeta, święta i po świętach U nas minęły bardzo sympatycznie, przyjechała rodzina na całe święta, wesoło, głośno, ale bardzo swobodnie było, W drugi dzień jeszcze teściowie przyjechali na roczek Bartka, imprezę mogę uznać za udaną Starszym od jubilata dzieciom i tak najbardziej podobała się możliwość pryskania wodą, na szczęście posłuchali i wszystko było z umiarem. Jak nie zasnę za chwilę to wrzucę foty do K.

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
no i oczywiście najlepsze było odkrycie, że zajączek zjadł marchewkę i zostawił w zamian prezent biegówką moje dziecko zachwycone, szybko jej idzie nauka, jeszcze parę przejażdżek i pewnie będę za nią biegać konkretnie
Świetnie, że już tak sobie radzi
Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Hej!

No to mamy kolejnego przedszkolaka i pierwszoklasistkę!
gratuluję!

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Aga zdrowia dla dzieci!
Ala nigdzie sie nie dostała. Pół dnia przeryczałam. Mam dola strasznego, nie wiem co robić. Na pewno odwołanie napisze ale nie mam już nadziei ze to coś da. Kolejny rok...
Jeszcze wyniki tarczycy totalnie mi sie posypały. zaraz zbieram się na wizytę do endokrynologa. pewnie końską dawkę hormonów dostanę :/
Przykro mi Trzymam mocne kciuki, żeby jednak odwołanie coś dało!
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 06:43   #3330
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

ja pamietam ze jakl sie artur nie dostal to sie z nerwow az poryczalam... dlatego daje do prywatnego - na szczescie z doplata miasta wiec calkiem normalne ceny wyszly, 400 zl z wyzywieniem. no i pojdzie dopiero jak do pracy wroce.
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-04 23:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.