Imię dla dziecka - wątek zbiorczy - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-26, 13:06   #3211
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Dzisiaj na fb na Moda na brzuszek czy jakoś tak było zadane pytanie o imiona jakie dali rodzice i jedna matka napisała Melissa, co sądzicie?

Melissa to ładne imię. Jednak nie dałabym tak na imię córce. Z racji podwójnego nazwiska (oba kończą się na „-ska” i „-cki”) brzmiałoby to zwyczajnie groteskowo


Wysłane z iPhone
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 13:29   #3212
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Melissa ładne, mi sie podoba Mia, ale nie nazwałabym tak chociaz by pasowało do nazwiska. TZ przenigdy by sie nie zgodził :P

Ja nie lubie imion żenskich konczących sie na -sła. typu Wiesława, Mirosława itd.
Znalazłam imie Eunika, ciekawe .
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 13:29   #3213
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

A przypomnialo mi sie , ze u dalszych znajomych urodzily sie blizniaki, dwoch chlopcow. Dorian i Alan. O ile z Alanem sie spotkalam juz, to ten Dorian nieco mnie zdziwil
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 13:29   #3214
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Imię zasłyszane wczoraj w tv- Manfred
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 15:46   #3215
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez vioris Pokaż wiadomość
A kolega mojego tż wczoraj został ojcem drugiej córki. Pierwsza to Paulina a imię drugiej mnie bardzo zaskoczyło, chociaż jest niby normalne. Justyna. Imię kiedyś nadawane a teraz nie słyszałam, aby ktoś takie imię nadawał. Chyba będzie jedyną Justyną w klasie albo i szkole
Czy ja wiem? Może od rejonu zależy. W mojej okolicy znam przynajmniej 6 Justyn z roczników >1999. Dwie mają mniej, niż 10 lat
No i moja siostra, ale faktycznie, to jeszcze rocznik '89.
hje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 17:22   #3216
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Przejrzałam listę dzieci w grupie mojej córki i jestem w szoku. Nie ma ani jednej Julki i Lenki za to jest Pola, Apolonia, Judyta, Victoria (z polskim nazwiskiem...), z chłopaków to rzucił się w oczy Alan i Oliwier.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 19:03   #3217
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
A przypomnialo mi sie , ze u dalszych znajomych urodzily sie blizniaki, dwoch chlopcow. Dorian i Alan. O ile z Alanem sie spotkalam juz, to ten Dorian nieco mnie zdziwil
Ee, Dorian coraz popularniejszy
Ciekawe czy rodzice sie inspirowali Dorianem Greyem
Alan mnie bardziej razi, bo skojarzenie z analem jest jednak dla mnie zbyt narzucajace sie



A Melissa kojarzy mi sie tylko z jednym... a raczej z dwoma. Dwoma butami

Edytowane przez silesianna
Czas edycji: 2014-08-26 o 19:04
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 19:30   #3218
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Ee, Dorian coraz popularniejszy
Ciekawe czy rodzice sie inspirowali Dorianem Greyem
Alan mnie bardziej razi, bo skojarzenie z analem jest jednak dla mnie zbyt narzucajace sie



A Melissa kojarzy mi sie tylko z jednym... a raczej z dwoma. Dwoma butami
No wlasnie tez pomyslalam o Greyu ;D ale tak to na prawde po raz pierwszy spotkalam sie z tym imieniem.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 20:27   #3219
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

mamaya cudowne imię ma Twój syn. Gdyby nie to, że mam siostrzeńca Jeremiasza to pewnie mój syn też by się nazywał Jeremi
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 20:37   #3220
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Haha nie przejrzałam list imion w przedszkolu
ale na pewno byli
Filip, Mateusz, Franek, Oliwier (czyli u mnie w okolicy najpopularnejsze imiona)
z dziewczynek zapamiętałam tylko Zofia i Amelia
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 21:38   #3221
flammis
Raczkowanie
 
Avatar flammis
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 284
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez vioris Pokaż wiadomość
A kolega mojego tż wczoraj został ojcem drugiej córki. Pierwsza to Paulina a imię drugiej mnie bardzo zaskoczyło, chociaż jest niby normalne. Justyna. Imię kiedyś nadawane a teraz nie słyszałam, aby ktoś takie imię nadawał. Chyba będzie jedyną Justyną w klasie albo i szkole
Znam trzy. Mniej więcej w moim wieku. Co ciekawe, łączy je wiele wspólnych cech - wszystkie są spokojne, ułożone, mają dobre serca, ale na dłuższą metę są naprawdę męczące. Ciężko się z nimi rozmawia, a ja raczej nie mam z tym problemu. I mają taki specyficzny, dobrotliwy sposób wypowiadania się. Tak jakby chciały być dobre na siłę. I z takimi cechami kojarzy mi się to imię.

Kiedyś miałam styczność z dziewczynkami w wieku 10 lat o imionach Syntia i Amanda - chodziły do jednej klasy i miały kolegę Kazimierza. Przy okazji, Kaziu fajny był Amanda też
flammis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 07:01   #3222
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

u nas w przedszkolu wśród dziewczynek są dwie Hanie, Lena, Roksana, Matylda, Natalia i Malina. Wśród chłopięcych imion króluje Maksymilian, jest też Ksawery, Tymoteusz, Mikołaj. ale również Jacek i Mariusz - a to wśród trzylatków rzadkie imiona, bynajmniej do tej pory na placach zabaw się nie zetknęłam.
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 07:55   #3223
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Mnie się ogromnie podobał Jędrzej.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 10:04   #3224
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
W mojej miejscowości ostatnio epidemia Antków i Antonin. Córka znajomej Antonina, syn jej koleżanki Antonii, mali sąsiedzi (rodzeństwo) Antek i Antonina, syn kuzynki TŻ Antek, córka sąsiadki znowu Antonina i jeszcze ostatnio w sklepie słyszałam jak pewna Pani woła: " Antoś chodź!". Mam wrażenie, że niedługo wszyscy tu będą Antkami!
O tak! Z ciekawości prowadzę sobie statystykę imion nadawanych w tym roku w moim mieście (dane z lokalnej gazety) i Antoni jest na tę chwilę najpopularniejszym imieniem dla chłopców. Przegonił Jakuba.
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 10:20   #3225
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Mój 10 - tygodniowy Syn ma na imię Jeremi. Reakcja większości ludzi brzmi „Ooo! Oryginalne”
Ja uwielbiam te imię. I uważam, ze każdego rodzica świętym prawem jest nadanie Dziecku takiego imienia, jakie chce.
Jasne, komicznie brzmi Dżejson Kowalski, ale jeśli komuś sie to podoba to coz - czemu nie?

W imieniu mojego Synka większości osób przeszkadza brak możliwości zdrobnienia. Ja mówię do Niego zdrobniale Jimmy lub Jimmek


Wysłane z iPhone
Znam tylko jednego Jeremiego zdrabniany jest do Remika i głównie tą formą wszyscy się do niego zwracają

Cytat:
Napisane przez vioris Pokaż wiadomość
A kolega mojego tż wczoraj został ojcem drugiej córki. Pierwsza to Paulina a imię drugiej mnie bardzo zaskoczyło, chociaż jest niby normalne. Justyna. Imię kiedyś nadawane a teraz nie słyszałam, aby ktoś takie imię nadawał. Chyba będzie jedyną Justyną w klasie albo i szkole
Justyna... jak ja nie cierpię tego imienia :/ znam wiele Justyn i niestety źle mi się kojarzą.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Melissa ładne, mi sie podoba Mia, ale nie nazwałabym tak chociaz by pasowało do nazwiska. TZ przenigdy by sie nie zgodził :P

Ja nie lubie imion żenskich konczących sie na -sła. typu Wiesława, Mirosława itd.
Znalazłam imie Eunika, ciekawe .
Euniki poznałam 2, jedna po prostu Eunika, druga zdrabniana do Niki. Ładne, nie oklepane
Mia mi się podoba, była nawet propozycją mojego męża dla drugiej córki, ale obawialiśmy się problemów z wymową/pisownią, w końcu czyta się Mija.

Melissa mi się podoba, kojarzy mi się z jedną z ulubionych aktorek z dzieciństwa
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 10:59   #3226
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
O tak! Z ciekawości prowadzę sobie statystykę imion nadawanych w tym roku w moim mieście (dane z lokalnej gazety) i Antoni jest na tę chwilę najpopularniejszym imieniem dla chłopców. Przegonił Jakuba.

podejrzewam, że te osoby jeszcze 2 lata temu, gdy to imię nie było tak modne nawet nie pomyślały, że mogłyby tak nazwać dziecko.
Dla maluszka - Antoś nie jest jeszcze tak źle, ale później to będzie ANTEK ( bo dzieci w gimnazjum czy szkole średniej nie będą wołać Antoś czy Antonii)
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 11:13   #3227
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
podejrzewam, że te osoby jeszcze 2 lata temu, gdy to imię nie było tak modne nawet nie pomyślały, że mogłyby tak nazwać dziecko.
Dla maluszka - Antoś nie jest jeszcze tak źle, ale później to będzie ANTEK ( bo dzieci w gimnazjum czy szkole średniej nie będą wołać Antoś czy Antonii)
Mój rejonowy szpital publikuje zdjęcia noworodków i rzeczywiście, przejrzałam kilka ostatnich miesięcy i Antoś się nader często powtarza. Szkoda, bo zanim ja się zacznę rozmnażać to będzie Antonich i Antonin niczym Jakubów i Julii teraz

Jeszcze co druga dziewczynka jest Amelią, Julią, Nadią albo Mają. Żadnej Marysi i może ze dwie Zosie.
U chłopców imiona trochę bardziej zróżnicowane i ogólnie zwrot ku imionom dziadków (Franek, Antek właśnie, Felek, Ignacy itd.) , ale i tak najwięcej Szymonów i Filipów. Zaskoczył mnie mały Kazio Nie znam chyba żadnego Kazimierza poniżej 60tki
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 11:54   #3228
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nelkomama Pokaż wiadomość
Euniki poznałam 2, jedna po prostu Eunika, druga zdrabniana do Niki. Ładne, nie oklepane

faktycznie rzadko spotykane
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 12:22   #3229
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

s

Edytowane przez enzunio
Czas edycji: 2014-08-30 o 22:54
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 12:26   #3230
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
Dla maluszka - Antoś nie jest jeszcze tak źle, ale później to będzie ANTEK ( bo dzieci w gimnazjum czy szkole średniej nie będą wołać Antoś czy Antonii)
gorzej jak będą wołać Tosiek
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 12:31   #3231
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Ja znam jedną Eulalię
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 17:21   #3232
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
podejrzewam, że te osoby jeszcze 2 lata temu, gdy to imię nie było tak modne nawet nie pomyślały, że mogłyby tak nazwać dziecko.
Dla maluszka - Antoś nie jest jeszcze tak źle, ale później to będzie ANTEK ( bo dzieci w gimnazjum czy szkole średniej nie będą wołać Antoś czy Antonii)
Antek mi się podoba
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 17:51   #3233
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nelkomama Pokaż wiadomość



Justyna... jak ja nie cierpię tego imienia :/ znam wiele Justyn i niestety źle mi się kojarzą.
I ja nie znoszę tego imienia. Znam ich kilka i wszystkie są okropne.

Cytat:
Napisane przez Nelkomama Pokaż wiadomość
Euniki poznałam 2, jedna po prostu Eunika, druga zdrabniana do Niki. Ładne, nie oklepane
Okropne. Kojarzy mi się tylko z eunuchem.
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 17:56   #3234
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość
Mój rejonowy szpital publikuje zdjęcia noworodków i rzeczywiście, przejrzałam kilka ostatnich miesięcy i Antoś się nader często powtarza. Szkoda, bo zanim ja się zacznę rozmnażać to będzie Antonich i Antonin niczym Jakubów i Julii teraz

Jeszcze co druga dziewczynka jest Amelią, Julią, Nadią albo Mają. Żadnej Marysi i może ze dwie Zosie.
U chłopców imiona trochę bardziej zróżnicowane i ogólnie zwrot ku imionom dziadków (Franek, Antek właśnie, Felek, Ignacy itd.) , ale i tak najwięcej Szymonów i Filipów. Zaskoczył mnie mały Kazio Nie znam chyba żadnego Kazimierza poniżej 60tki
Od jakiego imienia jest Felek?
Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Mój dziadek ma na drugie Alfons Która chętna ?
Ja znam faceta, który tak ma na pierwsze. Chyba już o tym pisałam, że wybitnie mu to imię pasuje bo drugiego tak popapranego gościa nie widziałam. Sam o sobie mówi, że nosi najstarsze imię świata.
Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Ja znam jedną Eulalię
Kobieta z banku. Strasznie upierdliwa, dlatego mówimy o niej emalia.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 18:50   #3235
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;47888727]Kobieta z banku. Strasznie upierdliwa, dlatego mówimy o niej emalia. [/QUOTE]
Moja była położną na patologii ciąży, w szpitalu tylko raz założyła plakietkę z imieniem bo tak to wszyscy pytali jak ta miła pani się nazywa a nie chciała się przyznać.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 19:59   #3236
flammis
Raczkowanie
 
Avatar flammis
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 284
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Mnie pani Eulalia uczyła muzyki w podstawówce I śmiała się ze mnie, jak śpiewałam Warszawiankę. Ależ ja mam uraz do śpiewania
flammis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 20:07   #3237
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

[QUOTE=itstoolatex3;478823 27]podejrzewam, że te osoby jeszcze 2 lata temu, gdy to imię nie było tak modne nawet nie pomyślały, że mogłyby tak nazwać dziecko.
Dla maluszka - Antoś nie jest jeszcze tak źle, ale później to będzie ANTEK ( bo dzieci w gimnazjum czy szkole średniej nie będą wołać Antoś czy Antonii) [/QUOTE


A mi się bardzo podoba forma Antek nawet bardziej, niż Antoś. Antośka też mi się podoba. Można odmieniać na sto sposobów: Tosia, Tośka, Antka, Antośka, Antoninka, Antonia, Antosia, Antonka i jeszcze inne

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

A Felek to chyba Feliks ?
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 20:12   #3238
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Eunika mnie prowadzi prosto do eugeniki
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 20:13   #3239
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

Właśnie przeglądam pudla i jest Radzimir ( facet, nie imię ) syn Krzesimira. To jakieś staropolskie imiona, czy co...dla mnie dość dziwne.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 20:18   #3240
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Imię dla dziecka - wątek zbiorczy

j

Edytowane przez enzunio
Czas edycji: 2014-08-30 o 22:52
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-25 18:59:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.