Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II) - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-01, 09:51   #2281
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

wg mnie z Wojtkiem tez spała, pokazane bylo w jednym odcinku jaki to oni maja super kontakt, przyjaźnią sie, przytulają itp
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 12:18   #2282
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Ewelina na swoim prywatnym profilu napisała : "aj spokoj Klaudia Sobiło szkoda slow na takie typiary. Pewnie miala albumy z kazdym z chlopakow z WS ale ze zaliczyla Ptysia, Swiezego i Alana to pewnie ich albuy juz usunela xd hahaha"
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 12:20   #2283
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Ptysia
Jak można spać z Ptysiem

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Albo świeży jej nie szanuje bo obciągnij mi a tu proszę
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 12:23   #2284
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

A Trybsiaki to wieśniakiiiiiiii i dali tego dowód w ostatnim odcinku.
Są tak zblazowani i jadą patologią, że masakra. Coś im się w głowach poprzestawiało. A już kopanie w fotel Eweliny i teksty, żeby się przesunęła to dno totalne. Niech spadają do bagażnika jak im coś nie pasuje, przecież już nie są częścią ekipy, sami zrezygnowali, ale widzę, że nie potrafią odpuścić 5 minut sławy
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 12:51   #2285
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Dla mnie Trybson i Eliza to są osoby strasznie zakłamane i konfliktowe. Może i Paweł z Eweliną też mają dużo 'za uszami', ale tamci to przebijają wszystko na głowę.
Ja np nie wyobrażam sobie miny tej córki Trybsonów jak zobaczy co oni robili. Sory, ale w mojej głowie to jest niepojęte. Ok są młodzi, zabawa zabawą, nikt święty nie jest, ale moim zdaniem są jakieś granice (zwłaszcza, że to jest nagrywane w tv i puszczane w sieć a wiadomo, że w internecie nic nie ginie). chociaż może za kilka lat świat się tak zmieni, że nikogo nie będzie gorszyć taka sytuacja.
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 13:04   #2286
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
Dla mnie Trybson i Eliza to są osoby strasznie zakłamane i konfliktowe. Może i Paweł z Eweliną też mają dużo 'za uszami', ale tamci to przebijają wszystko na głowę.
Ja np nie wyobrażam sobie miny tej córki Trybsonów jak zobaczy co oni robili. Sory, ale w mojej głowie to jest niepojęte. Ok są młodzi, zabawa zabawą, nikt święty nie jest, ale moim zdaniem są jakieś granice (zwłaszcza, że to jest nagrywane w tv i puszczane w sieć a wiadomo, że w internecie nic nie ginie). chociaż może za kilka lat świat się tak zmieni, że nikogo nie będzie gorszyć taka sytuacja.
Najbardziej mnie rozśmieszyło jak Wojtek bronił Elizki,że ma prawo do imprezy bo musi odreagowac a sam Trybson powiedział Elizie,że ma się ogarnąć. Ciekawe ...

Wojtek Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy Magdalena, jak juz oficjalnie wiesz Pawła nie bedzie w kolejnym sezonie - ekipa bedzie zgrana jak nigdy, wreszcie ;D
Lubię to! ¡ 16 ¡ Wczoraj o 09:33
__________________


Edytowane przez nikita343
Czas edycji: 2015-09-01 o 13:06
nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 13:12   #2287
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Ciekawe o co chodzi z tym Pawłem. Moim zdaniem to Wojtka powinni wywalić bo tak szczerze to on nic nie wnosi do programu jest mdły jak diabli.

No ok, Elizka miała prawo iść się zabawić, przecież to, że jest matką to nie oznacza, że powinna siedzieć w domu i koniec. Jeśli ma z kim dziecko zostawić to proszę bardzo, ale nie że się uchlała jak taka świnka i jeszcze się cieszy rzygała i miała lesbijskie zapędy. Naprawdę było by mi wstyd za taką matkę.

Jak córka pójdzie do szkoły to może mieć nieprzyjemności z tego powodu, dzieci są okrutne w szkole względem siebie (nie zawsze i nie wszystkie- wiem, ale piszę to z autopsji jak ze mnie się śmiały, że nie było mnie na wszystko stać i nie miałam bogatych rodziców- tylko, że ja to zlewałam ciepłym moczem, a nie każdy tak umie).
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 15:36   #2288
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
Ewelina na swoim prywatnym profilu napisała : "aj spokoj Klaudia Sobiło szkoda slow na takie typiary. Pewnie miala albumy z kazdym z chlopakow z WS ale ze zaliczyla Ptysia, Swiezego i Alana to pewnie ich albuy juz usunela xd hahaha"
Matulu Nie wierzę, Ptysia?! I Świeżaka! Bosze nie dość, że mały patol to jeszcze puszczalski mały patol

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
A Trybsiaki to wieśniakiiiiiiii i dali tego dowód w ostatnim odcinku.
Są tak zblazowani i jadą patologią, że masakra. Coś im się w głowach poprzestawiało. A już kopanie w fotel Eweliny i teksty, żeby się przesunęła to dno totalne. Niech spadają do bagażnika jak im coś nie pasuje, przecież już nie są częścią ekipy, sami zrezygnowali, ale widzę, że nie potrafią odpuścić 5 minut sławy
Dokładnie, Trybson tym kopniakiem w fotel Eweliny pokazał jaki jest naprawdę - cham i prostak. Teraz tylko czekać aż przestaną działać na niego buziaczki Elizki i jej też niedługo przygrzmoci Dno, totalne dno...
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 15:47   #2289
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

wyobrażacie sobie kiedyś jak ta ich córeczka zapyta Elizki, czy to prawda, że chciała usunąć ciążę :O bo w końcu wyszło, że miała takie myśli.
Żeby nie było ja nie neguję osób, które są za aborcją, jednakże trochę dziwnie "chwalić" się tym w internecie
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 16:23   #2290
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Oni się tacy brudni położyli do łóżek po całej nocy? W ciuchach? W makijażach? Nawet ząbków nie umyli? Fuuuuuuuuuu.....
__________________
dumał nie dumał carem nie budiesz
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 16:27   #2291
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
wyobrażacie sobie kiedyś jak ta ich córeczka zapyta Elizki, czy to prawda, że chciała usunąć ciążę :O bo w końcu wyszło, że miała takie myśli.
Żeby nie było ja nie neguję osób, które są za aborcją, jednakże trochę dziwnie "chwalić" się tym w internecie
Bylo ze zastanawiala sie czy wziac tabletke po a nie nad aborcja

Chyba ze masz jakies swiezsze info?
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 16:39   #2292
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

[1=82ba76aed757f69c4e37c65 900372947b4f89ae5;5260722 6]Dzięki wielkie, wildDaisy

Faktycznie, z Alanem coś kiedyś było

Racja, ale co z tego, skoro mentalnie pozostała dresiarą [/QUOTE]

"Zaraz, zaraz, to wszystkich znajoma stara, kto?! GŁUPIA SPIĘTA DRESIARA" bezustannie https://www.youtube.com/watch?v=--p4DGIrj8w
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 16:40   #2293
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Matulu Nie wierzę, Ptysia?! I Świeżaka! Bosze nie dość, że mały patol to jeszcze puszczalski mały patol

Ale to chodziło o chłopaków z 2 sezonu, że niby z nimi się przespała.

Edit : że świeżaka ?
Ewelina kiedyś pisała o chłopcach zaliczoych przez malą z 2 edycji
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."

Edytowane przez Marina1
Czas edycji: 2015-09-01 o 16:42
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 16:42   #2294
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
Dla mnie Trybson i Eliza to są osoby strasznie zakłamane i konfliktowe. Może i Paweł z Eweliną też mają dużo 'za uszami', ale tamci to przebijają wszystko na głowę.
Ja np nie wyobrażam sobie miny tej córki Trybsonów jak zobaczy co oni robili. Sory, ale w mojej głowie to jest niepojęte. Ok są młodzi, zabawa zabawą, nikt święty nie jest, ale moim zdaniem są jakieś granice (zwłaszcza, że to jest nagrywane w tv i puszczane w sieć a wiadomo, że w internecie nic nie ginie). chociaż może za kilka lat świat się tak zmieni, że nikogo nie będzie gorszyć taka sytuacja.
Nooo, np. córeczka zobaczy jak Paweł robi mamie palcówkę w wannie bez wody sex Frytki w jacuzzi ciągle w pamięci społeczeństwa
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 16:48   #2295
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Nooo, np. córeczka zobaczy jak Paweł robi mamie palcówkę w wannie bez wody sex Frytki w jacuzzi ciągle w pamięci społeczeństwa
Kurde, no faktycznie!

Kiedyś puszczali na mtv stare odcinki i to w wannie między pawłem a elizą to nie było jednorazowe, w łóżku prawie się przespali, normalnie za gołe piersi ją trzymał, bo było pokazane bez cenzury wszytko...potem się nabijał z jej miny "szczytującej" jak ją nazwał.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 17:23   #2296
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Bylo ze zastanawiala sie czy wziac tabletke po a nie nad aborcja

Chyba ze masz jakies swiezsze info?
no przepraszam zagalopowałam się chyba z tym, ale ogólnie wiadomo o co chodzi
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 17:32   #2297
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

To co, Ewelina juz nie powinna miec dzieci? Bo dala popis w pierwszym odcinku? I kazdy bedzie sie smial z jej potomstwa?

Snooki z Jersey Shore tez miala sporo za uszami, a teraz ma swoje szkraby, stworzyla rodzine i jest szczęsliwa.

Chodzi bardziej o to, ze kobieta po urodzeniu dziecka powinna sie stac dla niego jakims autorytetem, a nie sikać miedzy autami i bluznic co drugie slowo.

Zdziwiło mnie pod postem Duzej o całowaniu sie z dziewczynami, ze wiekszość ludzi w komentarzach to popiera. Wiele dziewczyn deklaruje, ze na imprezach lubi sie całowac raz z chlopakami, raz z dziewczynami. Ot taki relaks i forma rozrywki.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 17:54   #2298
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

No niestety szybko sie to nie zmieni ze facet z facetem - fuj, kobieta z kobieta - sam seks :d taka kultura narodu
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:06   #2299
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

To tez, ale bardziej mi chodziło o to, ze komentatorzy całowanie na imprezkach uważaja za blahostke Za "moich czasów" (haha) to było coś wyjatkowego i zarezerwowanego dla jednej ukochanej osoby.

Tak wiec calkiem mozliwe, ze za 10-15 lat przygodny seks bedzie tylko zaspokojeniem swoich potrzeb, a Wiki oglądajac odcinkiWS tylko ziewnie
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 18:11   #2300
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

no dokładnie, też tak może być a tak na marginesie, jeśli tak by było to ja chyba nie chcę tego dożyć
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:17   #2301
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Takie tam "dla beki" słoneczko na środku parkietu
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 20:33   #2302
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
To tez, ale bardziej mi chodziło o to, ze komentatorzy całowanie na imprezkach uważaja za blahostke Za "moich czasów" (haha) to było coś wyjatkowego i zarezerwowanego dla jednej ukochanej osoby.

Tak wiec calkiem mozliwe, ze za 10-15 lat przygodny seks bedzie tylko zaspokojeniem swoich potrzeb
, a Wiki oglądajac odcinkiWS tylko ziewnie
mózg mnie boli jak cie czytam

za twoich czasów to trzymałas się z grupą dzieci kukurydzy chyba, bo jak świat stary pocałunki i przygodny seks w pewnych kręgach to nic szokującego. powiem nawet, że było to przed twoim urodzeniem, ale ciężko ci będzie uwierzyć
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 20:39   #2303
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

A do czego teraz służy przygodny seks skoro dopiero za 10 lat będzie miał na celu zaspokajanie potrzeb?
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 20:40   #2304
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
A do czego teraz służy przygodny seks skoro dopiero za 10 lat będzie miał na celu zaspokajanie potrzeb?
teraz służy do leczenia schorzeń
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 20:42   #2305
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
teraz służy do leczenia schorzeń
To może tworazka przemysli jednak to swoje może jestem staroswiecka i za moich czasów i zainteresuje się tym zagadnieniem xd
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 20:58   #2306
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
To co, Ewelina juz nie powinna miec dzieci? Bo dala popis w pierwszym odcinku? I kazdy bedzie sie smial z jej potomstwa?

Snooki z Jersey Shore tez miala sporo za uszami, a teraz ma swoje szkraby, stworzyla rodzine i jest szczęsliwa.


Chodzi bardziej o to, ze kobieta po urodzeniu dziecka powinna sie stac dla niego jakims autorytetem, a nie sikać miedzy autami i bluznic co drugie slowo.

Zdziwiło mnie pod postem Duzej o całowaniu sie z dziewczynami, ze wiekszość ludzi w komentarzach to popiera. Wiele dziewczyn deklaruje, ze na imprezach lubi sie całowac raz z chlopakami, raz z dziewczynami. Ot taki relaks i forma rozrywki.
Nie no, niech sobie ma dzieci ile chce, rodzinę, niech się ogarnia życiowo, niechże będzie szczęśliwa i w ogóle. Tyle że musi się liczyć z tym, że jej wybryki młodości mogą ujrzeć światło dzienne w każdym momencie jej życia. Podejrzewam, że sporo ludzi odwaliło w młodości takie szopki, że ze wstydu można się zapaść pod ziemię, ale niekoniecznie zostało to nagrane przez telewizję na szczęście
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 21:09   #2307
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Przecież przygodny seks istniał od zawsze , nie wspominając o całowaniu. Z tego były nieślubne dzieci i afery. Oczywiście zawsze winne były kobiety. Niedobre kusicielki, tfu.
__________________
dumał nie dumał carem nie budiesz
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 21:26   #2308
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 318
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Przygodny seks istniał, istnieje i będzie istniał, ale przed kamerami to już coś innego. Każdy to widzi i może użyć tego przeciwko nim lub ich rodzinom.
Zresztą czy rzeczywiście teraz tak się młodzież zachowuje? Chodzę na imprezy, jestem stosunkowo młoda, ale nigdy nie całowałam koleżanek "bo poniósł mnie melanż".
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 21:38   #2309
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
Przygodny seks istniał, istnieje i będzie istniał, ale przed kamerami to już coś innego. Każdy to widzi i może użyć tego przeciwko nim lub ich rodzinom.
Zresztą czy rzeczywiście teraz tak się młodzież zachowuje? Chodzę na imprezy, jestem stosunkowo młoda, ale nigdy nie całowałam koleżanek "bo poniósł mnie melanż".
cóż ja ci mam powiedzieć xd
faktycznie jeszcze nigdy nie poniósł cię melanż
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 21:56   #2310
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
Zresztą czy rzeczywiście teraz tak się młodzież zachowuje? Chodzę na imprezy, jestem stosunkowo młoda, ale nigdy nie całowałam koleżanek "bo poniósł mnie melanż".


chyba, ze ni zaliczam się do "teraz", bo od ostatniej takiej sytuacji minęły juz z 4 lata? 5? Hm nie. WS jest od dwóch, wiec 5 lat to jednak nie az tak dawno, jak sie moze wydawac, dlatego po prostu zgodze sie z drabiną. I nie, nie jesteśmy "malymi patolami" xd

Edytowane przez 201604130936
Czas edycji: 2015-09-01 o 21:59
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-11 12:01:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.