NEONAIL- lakiery hybrydowe - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-12, 11:35   #3961
lyssie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 114
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Czy któraś z Was ma może kolory NN Nerine lily oraz Lotus Flower? O ile ze wszystkich w swojej kolekcji zadowolona jestem bardzo to te dwa są dla mnie problematyczne. Trzeba min 3 warstw i czasami nadal widać prześwity . A kolorki cudne
lyssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 11:59   #3962
lilymb
Raczkowanie
 
Avatar lilymb
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 195
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Czasami z kolorami NeoNail tak jest, mam np. Dark Cherry czyli głęboką wiśnię, ciemne kolory mam z różnych firm i tylko od nich po 3 warstwach kolor prześwituje
lilymb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 17:47   #3963
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Mam lotus flower, ale nie mam z nim problemów. Pełne krycie przy dwóch warstwach. Z tym że ja go kupowałam jak tylko weszły te kolory, więc może później coś zmienili. No i używałam go raz, bo to jednak nie mój kolor.
Armara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 10:24   #3964
ythas
grumpythas
 
Avatar ythas
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 727
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cześć

myślę nad zakupem zestawu startowego do hybryd z NeoNail, ale kompletnie się na tym nie znam.
Waham się między tymi trzema zestawami (mam nadzieję, że nikt mnie nie okrzyczy za linkowanie do oficjalnej strony Neonail )
1. http://zestawy.neonail.pl/frame.neon...rice-2017.html
2. http://zestawy.neonail.pl/frame.neon...uv-led-12.html
3. http://zestawy.neonail.pl/frame.neon...akcesoria.html

Różnica między pierwszym, a resztą jest oczywista: słabsza, mniejsza lampa i brak top coatu i bazy (więc pewnie muszę je dokupić dodatkowo). Coś jeszcze?
Zestaw na użytek domowy dla totalnego laika, więc też nie wiem jaką lampę kupić, czy ta 9W wystarcza, czy już lepiej brać tę 12W.

Proszę o pomoc, który najbardziej opłaca się kupić - żeby już nic więcej nie musieć dokupywać, tylko mieć od razu wszystko, co trzeba
ythas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 10:31   #3965
lyssie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 114
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Sama najlepiej sobie skompletuj zestaw na allegro. Lampy 9 W nie bierz. Jest słaba i wiele lakierów będzię się marszczyło. Polecam lampy led o mocy powyżej 24 w.
lyssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 10:32   #3966
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

wszystkie podlinkowane lampy są za słabe. Słaba lampa = możliwość uczulenia + słabszy mani.
Poczytaj o lampach w dedykowanym wątku i nie kupuj gotowego zestawu tylko skompletuj go sama.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 10:42   #3967
ythas
grumpythas
 
Avatar ythas
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 727
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Właśnie wolałabym uniknąć kompletowania samej, bo kompletnie się na tym nie znam.
Gdyby jednak nie patrzeć na moce lamp, to zestaw 2 czy 3 jest bardziej optymalny?
ythas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-17, 10:54   #3968
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

no to żeby robic samemu manicure a nie zrobić sobie krzywdy to musisz trochę liznąć wiedzy a nie kupować w ciemno.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 10:57   #3969
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez ythas Pokaż wiadomość
Właśnie wolałabym uniknąć kompletowania samej, bo kompletnie się na tym nie znam.
Gdyby jednak nie patrzeć na moce lamp, to zestaw 2 czy 3 jest bardziej optymalny?
Na twoim miejscu posłuchałabym dziewczyn. Komfort pracy na mocniejszej lampie jest nieporównywalny, a "dodatki" do zestawu typu pilnik czy patyczki u mnie szybko poszły do kosza (pilniki mają różną gradację i sa tanie więc można testować, od patyczków wolę sondę, oliwkę do skórek kupisz za grosze w rossmannie). I tak będziesz potrzebowała dokupić np. zmywacz Isany do ściągania. A lampa to swego rodzaju inwestycja, będzie ci szkoda później wymieniać i będziesz się męczyć, utwardzać każdą warstwę po 2-3 min. Przy pierwszych trzech mani to nie przeszkadza, ale później robi się irytujące.

Robiłaś kiedyś w ogóle hybrydy w salonie? Jeśli nie to polecam się przejść, zobaczyć jak ci się trzyma hybryda, bo może będziesz potrzebować większego utwardzenia czy wytrawienia płytki.

Jeśli "kompletnie się na tym nie znasz", to poświęć czas i poszukaj, poczytaj, bo inaczej jest duża szansa, że będziesz niezadowolona.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 11:05   #3970
ythas
grumpythas
 
Avatar ythas
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 727
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Na twoim miejscu posłuchałabym dziewczyn. Komfort pracy na mocniejszej lampie jest nieporównywalny, a "dodatki" do zestawu typu pilnik czy patyczki u mnie szybko poszły do kosza (pilniki mają różną gradację i sa tanie więc można testować, od patyczków wolę sondę, oliwkę do skórek kupisz za grosze w rossmannie). I tak będziesz potrzebowała dokupić np. zmywacz Isany do ściągania. A lampa to swego rodzaju inwestycja, będzie ci szkoda później wymieniać i będziesz się męczyć, utwardzać każdą warstwę po 2-3 min. Przy pierwszych trzech mani to nie przeszkadza, ale później robi się irytujące.

Robiłaś kiedyś w ogóle hybrydy w salonie? Jeśli nie to polecam się przejść, zobaczyć jak ci się trzyma hybryda, bo może będziesz potrzebować większego utwardzenia czy wytrawienia płytki.

Jeśli "kompletnie się na tym nie znasz", to poświęć czas i poszukaj, poczytaj, bo inaczej jest duża szansa, że będziesz niezadowolona.
Dzięki za rzeczowy odpis.
No właśnie dopiero się wybieram na pierwszy raz z hybrydami w salonie i jeśli mi się to sprawdzi to szczerze wolałabym raz zapłacić za swój zestaw i na spokojnie bawić się w domu niż płacić co jakiś czas w salonie 6 dyszek. Taka ze mnie cebula
Też nie chciałabym kupić jakiejś wielgachnej tej lampy i dlatego między innymi wpadły mi w oko te słabsze. Ale jak mówicie, że są za słabe to lipa
ythas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 15:50   #3971
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Hot cocoa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Przepraszam, pomyłka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-20, 14:45   #3972
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez ythas Pokaż wiadomość
Dzięki za rzeczowy odpis.
No właśnie dopiero się wybieram na pierwszy raz z hybrydami w salonie i jeśli mi się to sprawdzi to szczerze wolałabym raz zapłacić za swój zestaw i na spokojnie bawić się w domu niż płacić co jakiś czas w salonie 6 dyszek. Taka ze mnie cebula
Też nie chciałabym kupić jakiejś wielgachnej tej lampy i dlatego między innymi wpadły mi w oko te słabsze. Ale jak mówicie, że są za słabe to lipa
Ja kupiłam ten zestaw w Douglasie:

Zestaw - Starter Set Premium z Lampą 9W
279,00 PLN
Numer katalogowy: x5180

i używam już dwa miesiące. Kompletnie nie znałam się na lampach ale muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tej mojej, utwardza w 30 sekund a paznokcie trzymają się na pewno 2 tygodnie - może i dłużej ale wtedy już ściągam bo mi się nudzą. Nic nie odchodzi od płytki, jak nie obieram żadnych ziemniaków to nic mi się nie szczerbi
__________________

Edytowane przez broccolina
Czas edycji: 2017-10-20 o 14:47
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 14:50   #3973
pitu pitu
Rozeznanie
 
Avatar pitu pitu
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 843
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ten zestaw w Douglasie:

Zestaw - Starter Set Premium z Lampą 9W
279,00 PLN
Numer katalogowy: x5180

i używam już dwa miesiące. Kompletnie nie znałam się na lampach ale muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tej mojej, utwardza w 30 sekund a paznokcie trzymają się na pewno 2 tygodnie - może i dłużej ale wtedy już ściągam bo mi się nudzą. Nic nie odchodzi od płytki, jak nie obieram żadnych ziemniaków to nic mi się nie szczerbi
Wg zaleceń neonail takim małym mostkiem powinno się utwardzać 60s, a za krótkie utwardzanie może spowodować powstanie uczulenia.

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
Pudi pudi
pitu pitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 14:55   #3974
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pitu pitu Pokaż wiadomość
Wg zaleceń neonail takim małym mostkiem powinno się utwardzać 60s, a za krótkie utwardzanie może spowodować powstanie uczulenia.

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
Aha no to ja nie widziałam takiego zalecenia. W instrukcji jest, że można utwardzać 30s albo 60s. Może mam szczęście bo mnie nic jeszcze nie uczuliło
__________________
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-21, 16:14   #3975
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
Aha no to ja nie widziałam takiego zalecenia. W instrukcji jest, że można utwardzać 30s albo 60s. Może mam szczęście bo mnie nic jeszcze nie uczuliło
Dobrze napisane "jeszcze nie uczuliło". Im mniejsza moc lampy, tym wskazany dłuższy czas utwardzania.
Armara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 13:35   #3976
Werasss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

jakie wzory są teraz modne ?
Werasss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 08:01   #3977
mirabelka31
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka31
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Geometryczne i błyszczące
https://www.neonail.pl/blog/trendy-m...sien-2017.html
mirabelka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 08:22   #3978
izaa1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 22
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez ythas Pokaż wiadomość
Cześć

myślę nad zakupem zestawu startowego do hybryd z NeoNail, ale kompletnie się na tym nie znam.
Waham się między tymi trzema zestawami (mam nadzieję, że nikt mnie nie okrzyczy za linkowanie do oficjalnej strony Neonail )
1. http://zestawy.neonail.pl/frame.neon...rice-2017.html
2. http://zestawy.neonail.pl/frame.neon...uv-led-12.html
3. http://zestawy.neonail.pl/frame.neon...akcesoria.html

Różnica między pierwszym, a resztą jest oczywista: słabsza, mniejsza lampa i brak top coatu i bazy (więc pewnie muszę je dokupić dodatkowo). Coś jeszcze?
Zestaw na użytek domowy dla totalnego laika, więc też nie wiem jaką lampę kupić, czy ta 9W wystarcza, czy już lepiej brać tę 12W.

Proszę o pomoc, który najbardziej opłaca się kupić - żeby już nic więcej nie musieć dokupywać, tylko mieć od razu wszystko, co trzeba
Mam zestaw nr 3 i jestem bardzo zadowolona uważam, że zawiera wszystkie niezbędne produkty na początek Jeśli potrzebujesz lampy na użytek własny to taka lampa w zupełności wystarczy. Czas utwardzania 60 sek, kolor czarny i biały utwardzam 2x dłużej. Przy hybrydzie zakładanej raz na około 2,3 tygodnie nie jest to jakoś bardzo uciążliwe. Nie zauważyłam kurczenia się lub niedokładnego utwardzenia lakieru. Odkąd robię sama hybrydy w domu, trzymają mi się one dłużej niż te od kosmetyczki Plusem zestawu jest też to, że otrzymujesz dowolnie wybrane 3 lakiery hybrydowe, które bardzo się przydają na początek. Ja polecam

Edytowane przez izaa1807
Czas edycji: 2017-10-23 o 08:27
izaa1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 13:54   #3979
ythas
grumpythas
 
Avatar ythas
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 727
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Zdecydowałam się jednak na samodzielnie skompletowanie zestawu... Mam nadzieję, że wszystko dobrze dobrałam

Pytanie z innej beczki: chcę wybrać jakiś mleczny kolor z Neonail. Waham się między Perfect Milk, albo którymś z frenchowych kolorów, albo Sensitive Princess ale z tych kilku swatchy na internetach wynika, że Perfect Milk i Princess są jednak całkiem kryjące?
Może w ogóle jakiś inny kolor? Mleczny, półtransparentny, najlepiej bez różowych tonów.

Edytowane przez ythas
Czas edycji: 2017-10-23 o 13:59
ythas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-24, 08:19   #3980
anielwis
Raczkowanie
 
Avatar anielwis
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 48
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Perfect Milk jest bardzo ładnym kolorkiem ogółem, jak Ci zależy na poltransparentnosci to powinnas byc zadowolona z 2 cienkich warstw albo nawet 1 dobrze wychodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anielwis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 08:42   #3981
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Sensitive Princess to raczej kolor kryjący przy dwoch warstwach
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 09:44   #3982
mirabelka31
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka31
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

A wiecie może co to za nowości mogą się szykować?

mirabelka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 09:20   #3983
izaa1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 22
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Hej Czy ktoś może porównać Rosy Memory Neonail do Semilaca Indian Roses 097?
izaa1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 19:26   #3984
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa1807 Pokaż wiadomość
Hej Czy ktoś może porównać Rosy Memory Neonail do Semilaca Indian Roses 097?

Oba kolorki sa na pewno bardzo ladne. Z tym , ze to jak dany kolor bedzie wygladal na dloni, sporo zalezy od kolorytu naszego ciala.

Mam jasna karnacje ale o brzoskwiniowo-zoltych tonach. I Indian Roses zlewal mi sie kolorem dloni, byl malo widoczny. U mojej kumpeli, ktora miala chlodny, blady odcien skory bez tych podtonow, to ten kolor wygladal duzo ladniej i byl widoczny.

Natomiast Rosy Memory mam i u mnie jest to widoczny, pastelowy roz w tym sensie, ze nie zlewa mi sie z kolorem dloni. Wyglada subtelnie i ladnie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 13:10   #3985
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dziewczyny czy mozecie napisac jaka jest roznica miedzy Ripe Cherry, a Dark Cherry?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 20:29   #3986
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy mozecie napisac jaka jest roznica miedzy Ripe Cherry, a Dark Cherry?

Dark cherry jest dużo dużo ciemniejsze i czasem wpada trochę w brąz. Jakiś czas temu wrzucałam zdjęcie tutaj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 22:29   #3987
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Wiem, ale wlasnie chodzi o to, ze Dark Cherry mam i chyba jest troche dla mnie za ciemny. Wiec jestem ciekawa jak wypada Ripe, na wzornikach jest niewielka roznica miedzy. Ripe wyglada jak dwie warstwy Dark Cherry (pol tonu jasniejsze).
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 21:33   #3988
paatissiaa
Raczkowanie
 
Avatar paatissiaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 31
GG do paatissiaa
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dziewczyny, a który z kolorów jest najbardziej zbliżony do ripe cherry? Od tygodnia próbuje go dorwać stacjonarnie i online i wszędzie mają braki. A od dzisiaj wchodzi promocja także chętnie się skusze na coś podobnego jeśli za to mam dorwać pyłek
paatissiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 06:52   #3989
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez paatissiaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a który z kolorów jest najbardziej zbliżony do ripe cherry? Od tygodnia próbuje go dorwać stacjonarnie i online i wszędzie mają braki. A od dzisiaj wchodzi promocja także chętnie się skusze na coś podobnego jeśli za to mam dorwać pyłek
A jaka jest promocja? Dwa lakiery i pyłek gratis? Bo zastanawiam się czy nie przejść się dzisiaj do galerii i kupić dwa lakiery z kolekcji Boho
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 17:06   #3990
paatissiaa
Raczkowanie
 
Avatar paatissiaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 31
GG do paatissiaa
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Pylek za grosz do 2 lakierów
paatissiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-04 13:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.