Tłusta cera. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-18, 13:46   #181
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Dziewczyny błagam pomóżcie mi !! ;(

Cytat:
Napisane przez aniielica
Przesuszasz skórę spirytusem salicylowym i woda utlenioną. Krem czekoladowy pewnie zapycha Ci pory. Zrezygnuj z tego i zacznij dobrze nawilżać skóre jakimś beztłuszczowym kremem a jej stan powinien się poprawić. A i zrezygnuj z kremu matującego- one zazwyczaj przesuszają skórę, przez co ta zaczyna sie znowu przetłuszczać... takie błedne koło.
O, tak. Bardzo dobrze powiedziane. Poza tym, skoro uważasz, że Twoja buzia przetłuszca się 'ponad normę', może warto odwiedzić dermatologa?
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 13:46   #182
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Dziewczyny błagam pomóżcie mi !! ;(

Oj, przepraszam. Niechcący powtórzyłam odp .
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 17:14   #183
Domisinia
BAN stały
 
Avatar Domisinia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 171
GG do Domisinia
Arrow Dot.: Dziewczyny błagam pomóżcie mi !! ;(

no to pisze dkład firme itd.
Face&body
Chocolate Cream
Energizing with magnesium , krem energetyzujący
DAX cosmetics
polecany do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała
SKŁADNIKI
(uwaga uwaga chwila prawdy!)
Agua , Isopropyl Myristate , Paraffin Oil , Glycerin , Glycerin Stearate , steareth-25 , ceteth20 , stearyl alkohol , dimethicone , caramel , theobroma cacao , sea salt , soya lecithin , D-panthenol , trilaureth-4-phosphate , sorbitol,propylane glycol , citris acid , saccharomyces cerevisiae extract , sodium , polyacrylate, disodium EDTA , BHA , ethylparaben , mathylparaben , 2-bromo-2-nitropropane-1,30-diol,parfum
Domisinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 17:14   #184
Domisinia
BAN stały
 
Avatar Domisinia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 171
GG do Domisinia
Dot.: Dziewczyny błagam pomóżcie mi !! ;(

i cio
Domisinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 17:26   #185
kamisan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 97
Dot.: Dziewczyny błagam pomóżcie mi !! ;(

ooo i pojawia się isopropyl myristate i to jeszcze na początku składu...z tego co wiem to należy on do tzw. grupy zapychaczy,więc raczej ten krem nie jest dobry jeżeli chciałabyś pozbyć się wągrów.Pozdrawiam
__________________
....wake...create...sleep ...dream...
- nie ma nic lepszego od peelingu kawowego-
kamisan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 18:06   #186
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: Dziewczyny błagam pomóżcie mi !! ;(

Jak wyżej. Zrezygnuj całkowicie z tego kremu i wody utlenionej, nivea też bym wymieniła- niektórym PONOĆ służą, ale... dla mnie to tylko przereklamowany pic dla nastolatek ze zdrową skórą. Pomyśl poważnie o jakiś kosmetykach aptecznych, nawet niekoniecznie do skóry tłustej, a wrażliwej- nie wysusza ci dodatkowo skóry, to i sebum nie będzie produkowane
ja z własnych doświadczeń mogę polecić polski Iwostin no i standardowo Avene i La Roche-Posay. Czasami warto zainwestować w jeden, a porządny krem apteczny niż paćkać się zapychajacymi syfami z drogerii
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 20:05   #187
Bejbiś
Przyczajenie
 
Avatar Bejbiś
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
GG do Bejbiś
Dot.: Dziewczyny błagam pomóżcie mi !! ;(

wiec...mam ten sam problem tylko moze w łagodniejszym stopniu... ja przemywam twarz afrodytą...moża ją kupić w aptece a kosztuje około 4zł..po tygodniu efekty są naprawde duże...sprubuj może tobie też sie uda...
Bejbiś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 20:30   #188
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Dziewczyny błagam pomóżcie mi !! ;(

Cytat:
Napisane przez Bejbiś
wiec...mam ten sam problem tylko moze w łagodniejszym stopniu... ja przemywam twarz afrodytą...moża ją kupić w aptece a kosztuje około 4zł..po tygodniu efekty są naprawde duże...sprubuj może tobie też sie uda...
afrodyta jest na bazie spirytusu (podobnie jak acnosan T), wiec tez odradzam.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 20:38   #189
Domisinia
BAN stały
 
Avatar Domisinia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 171
GG do Domisinia
Red face Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

tak tylko dermatolog mi polecił spirytus salicynowy ! ;/ co mnie nie dziwiło bo się nie znam , ale wasze opinie .. ok ! to kupie tą afrosyte czy jak jej tam , tania jest to co mi tam , ale powiedzcie mi czy peeling z CYRASY (produkcja wyłącznie dla sieci sklepów PLUS) on jest w formie żelu z niebieskimi kuleczkami nie zaszkodzi ?? bo słyszałam że to tylko roznosi wągry a mam taki peeleng i nie wiem co i jak w takim razie ;( błagam odp. !!
Domisinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 20:53   #190
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

echhh ... zmien dermatologa wode utleniona i spirytus wyrzuc nie wolno tego robic mozna to robic w wyjatkowych sytuacjach ale nie non stop!!! zamiast tego kup sobie masc cynkowa w aptece wysuszy troche cere.. druga sprawa idz do aslonu an dezinkrustacje odciazy twoja skore z sebum.. jesli nie wiesz co do dezinkrustacja to jest to zabieg polegajacy na zmydlaniu przy uzyciu sody oczyszczonej co wyciagnie z ciebie to sebum... ten duzy nadmiar.. pare zabiegow powinno pomoc...
pielengacja twoja jest troche nie na miejscu.. jesli masz taki duzy klopot z tym warto zainwestowac w dobre kosmetyki dobry krem czy tonik...polecam taka pielegnacje:
zel do mycia twarzy cera wrazliwa albo mydlo dla dzieci
do przemywania i dezynfekcji zamiast tej nieszczesnej wody davercin ( do kupna w aptece ok 8 zl)
emulsje matujaca iwostinu do cery tradzikowej tlustej ( apteka ok 30 zl ale starcza na dlugo)
dwa razy w tyg maseczka z glinki zielonej ok 5 zl
dwa razy w tyg peeling tywarzy
na noc krem odzywczy regenereujacy iwostinu do cery tradzikowej wrazliwej

zabieg u kosmetyczki : dezinkrustacja.. jontoforeza do cery tradzikowej, kawitacja kosmetyczka bedzie wiedzial co ci z tego wybrac

to powinno pomoc
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 01:33   #191
Uni
Przyczajenie
 
Avatar Uni
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7
Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

Jak wyżej: zapomnij o przesuszaniu skóry spirytusem i wodą utlenioną raz na zawsze! Krem czekoladowy itp tym bardziej. Ogrzewanie twarzy jeszcze straszniej...
Domowe sposoby:
1. po umyciu buzi spłucz chłodną ale nie lodowatą wodą
2. Gdy wycierasz twarz raczej dotykaj ręcznikiem niż "wycieraj"
3. Zwróć uwagę na krem na dzień i na noc: nawilżaj a nie natłuszczaj. Kupując krem zwróć uwagę na konsystencję kremu ma być lekka i nawet trochę jakby "wodnista". Nic co może ci się choć troszkę skojarzyć z tłustym. Zapomnij o Nivei - nie dla ciebie.
4. Tonik to dobra rzecz. Jeśli po eksperymentach z wyciskaniem zostały ci ślady - zielona herbata Taki tonik możesz zrobić sama: herbatka liściasta koniecznie nie w torebce. Zaparzyć wystudzić i możesz zaszaleć i zamiast przecierać po prostu opłukać twarz. Proponuję na noc.
5. Staraj się unikać dotykania twarzy. Jeśli wyrobisz sobie nawyk niedotykania jej tym lepiej dla ciebie.
6. Unikaj pocierania jej: wysuszaj dotykając, krem wklepuj bez przesadzania w ilości, peeling - hmmm lepiej nie piaskowy, poszukaj maseczej innego rodzaju np takich które nakładasz wysychają i ściągasz je w całości.
7. Nie wiem ile masz lat ani nie widziałam twojej skóry więc nie polecam ci konkretnych kosmetyków. To rzecz niezwykle indywidualna.

POWODZENIA! Daj znać jak ci idzie)
Uni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-19, 07:30   #192
Domisinia
BAN stały
 
Avatar Domisinia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 171
GG do Domisinia
Exclamation Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

www.domisinia.fotka.pl < to ja , nie wiem czy tam widać moje problemy bo foty zostały zrobione w dzień , ale napewno zaóważysz trochę chrost a wągry są za małe więc maskują się na zdjęciu ,a co do lat .... (16)
Domisinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 07:47   #193
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

Rany, co za wredny dermatolog wyrządził Ci taką krzywdę
Zastosuj się do rad dziewczyn, odstaw wszystko co zawiera alkohol (tej afrodyty też nie kupuj) i będzie lepiej.

Od siebie polecam glinkę zieloną algiertz Przejżyj KWC pod kątem lekkich kremów nawilżających i koniecznie zmień dermatologa!!
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 12:22   #194
Domisinia
BAN stały
 
Avatar Domisinia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 171
GG do Domisinia
Arrow Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

tak , ale którego mi polecicie !? niestety nie znam dobrych dermatologów CO MOŻNA Z ŁATWOŚCIĄ WYDEFINIOWAĆ !! ;[ <ZŁA> jestem z poznania
Domisinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 13:44   #195
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

Jeśli jesteś z Poznania, to ostatnio jedna koleżanka na forum polecała dr Jankowiaka.
Ten Pan doktor moderował kiedyś nawet nasze forum na wizażu i z tego co czytałam, dziewczyny są niego bardzo zadowolone.
Wpisz w wyszukiwarkę dr Jankowiak i napewno znajdziesz namiary na klinikę w której pracuje
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 21:21   #196
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

Cytat:
Napisane przez MoniaK
Jeśli jesteś z Poznania, to ostatnio jedna koleżanka na forum polecała dr Jankowiaka.
Ten Pan doktor moderował kiedyś nawet nasze forum na wizażu i z tego co czytałam, dziewczyny są niego bardzo zadowolone.
Wpisz w wyszukiwarkę dr Jankowiak i napewno znajdziesz namiary na klinikę w której pracuje
widze Moniu, ze poczta pantoflowa dziala .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 07:19   #197
Domisinia
BAN stały
 
Avatar Domisinia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 171
GG do Domisinia
Exclamation Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

dobrze , udam się do niego dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Domisinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 09:31   #198
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

równizeż jestem na dermatologiem , szczególnie przy bardzo sielnym łojotokiem i zmianach ropnych. w gabinecie kosnetycznym możecie poprosić o zabieg dezinkrustacji jewst t o wykorzystanie ultradzwięków i jakiegoś kosmoceutyku, ozonoterapii, galwanizacji, czy darsonwalizacji. zabieg 2, 3 lub 4 powinny być stosowane również po oczyszczaniu skóry , jako dezynfekcja i wyciszenie gruczołów łojowych poniekąd
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 15:32   #199
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

Witam,

mam tłustą cerę o rozszerzonych porach. Zakupiłam maseczkę z glinki zielonej Argiletz oprócz tego robię maseczkę aspirynową i stosuję tonik Lysanel z kwasami , czy oprócz tego mogę uzywać Acne-derm lub differin?

i jeszcze jedno czy jesienią trzeba uzywac kremy z wysokimi filtrami?
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 16:25   #200
kasiaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zach pom
Wiadomości: 80
Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

ja miałam naprawde SUPRERtłusta cere, pozbyłam sie jej dzieki diane35
kasiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 19:40   #201
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

Witam,

mam tłustą cerę o rozszerzonych porach. Zakupiłam maseczkę z glinki zielonej Argiletz oprócz tego robię maseczkę aspirynową i stosuję tonik Lysanel z kwasami , czy oprócz tego mogę uzywać Acne-derm lub differin?

i jeszcze jedno czy jesienią trzeba uzywac kremy z wysokimi filtrami?
kremy z filtrami sa potrzebne przez cały rok bo promieniowanie UVA jest tak samo silne przez cały rok niestety!!! nie zależnie od pory dnia czy też roku kremy z filtrem podstawa i jedyny najskuteczniejszy sposoob przez zmarszczkami. oczywiscie mam na mysli wysobie IPD i PPD. możesz używać differin, ale pamietaj o częstotliwosci np na początku co 4 dni uzywaj a w przerwach nawilzaj skórę , maseczkę aspirynowa rób dalej, ronik też używaj jak zawsze. poźniej możesz zwiększyć częstotliwość jeśli chodzi o retinoidy co 2 dni. pamietaj o możliwości łuszczenia czy też o wysypie- nie przestawaj uzywać tylko mniejsz częstotliwosć i nie obdzieraj skórek z twarzy! oczywiscie retinoidy na noc! no i differin jak juz wspomniałam to retinoid- adapalen dokładniej. acne derm to zaź kwas azelainowy. teżmożesz go uzywać, ale nie razem, bo zareagują negatyn\wnie na siebie. differin na noc , tak po godzi możesz nałożyć na niego acne derm, lub też a d rano. lub w czasie dnia, gdy nie wychodzisz , bo słońca kwas nie lubi za bardzo. lub też- taka opcja bedzie najlepsza 1 noc retinoid , druga kwas azelainowy

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2006-08-25 o 20:02
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 08:05   #202
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

No właśnie, jak tu używać kremów z filtrami kedy one są takie tłuste. Po argiletz i maseczce aspirynowej mam taką fajną cerę a jak tylko nałoże filtr to albo zaraz mi cos wyskoczy albo świecę się niesamowicie, wiec zaprzestałam tych filtrów, za to na dzień kupiłam LP Active C, nie wiem czy to dobry pomysł ale nie ma dla mnie lekkiego kremu z filtrami.
Mam jeszcze dwa pytania
1. Czy przy planowaniu dziecka powinnam odstawić któryś z tych kosmetyków:acne-derm, tonic lysanel, maseczka aspirynowa, LP active C
2. Chciałam zastosować terapię kwasami w domu (mikrodembrazja lirene lub vichy), skoro jeszcze nie jestem w ciąży czy mogę to zrobić.
dzięki
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 08:14   #203
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

aha, zapomniałam jeszcze biorę DROMIN-3x3 tabl.
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 12:35   #204
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

merra, jeśłi stosujesz filtry to do lekkiego swiecenia musisz sie przyzwyczaić. uzywasz active c ale w wersji z filtrami? musisz chodzić po aptekach i pytać o proobki i zobaczysz jaki krem z foltrami jest dla Ciebie najodpowiedniejszy.jeśłi nie masz rozszerzonych naczyń krwionośnych , ani wrażliwej cery to jest taki filtr najlzeszy jakie są na rynku, vichy do cery tustej , ale nie możesz mieć tgo co napisałam wcześniej bo on ma duzo alkoholu (przez co lepiej się wchania) i może pobudzać naczynka, czy też podrażniać cerę.

jeśłi chodzi o ciąże to kremu z wit C nie musisz odkładać , mozesz stosować podczas ciązy i karmienia. natomiast jeśłi chdozi o acne derm to niestety będziesz musisała go odstawic zarówno będą c w ciąży jak i karmiąc. tonik lysanel zawiera kwasy AHA i BHA też kwas azelainowy czyli odstaw to też.ewentualnie mozesz zostawić maseczke aspirynową, lub jeśłi bedzie Cię dręczyc trądzik czy tłusta cera to ewentualnie effaclar LRP. jeśłi chodzi o mikrodermabrazje to możesz ją robic, tylko pamietaj że kwasy w czasie ciązy odstawic, lepiej przeczekać ten czas dla zdrowia dziecka.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 14:15   #205
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

dzięki Emilio,

Czy jeśli zamienię Active C LP na Active C XL to juz wystarczy jako bloker na dzień?
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 14:23   #206
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

xl ma słabe - PPD 7 czyli niewielka ochrona , ale liepij to nic wcale. na c xl możesz też nałozyć filtry tej samej firmy anthelios mleczko, ma lekką konsystencję. z tym ze xl nie mieszaj z innymi filtrami, więc albo active c i inny filtre, albo active c xl i filtr rózniwż LRP
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 15:09   #207
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

Wielkie dzięki Emilio,

Gdybyś mogła jeszcze zerknąc na zestaw, który sobie opracowałam na podstawie tego forum i zamierzam go stosować, czy aby jakies preparaty sie nie gryzą:
noc1: maseczka z glinki-argiletz, tonic- lysanel, effaclair K
dzień1: zel do mycia twarzy iwostin puritin, tonic-lysanel, krem active c -LP, filtr, makijaz
noc2: maseczka aspirynowa, tonic-lysanel, dermedic acne expert lub krem antyb.AA (jeszcze nie wiem)
dzień2= dzień1
I tak na przemian. Chciałam jeszcze o jedno zapytac jestem juz po 30 i ostatnio pojawiła mi się pionowa bruzda nad górną wargą i pod okiem ( przypuszczam ze to od spania na tym boku), czy mozesz poradzic jak ją zlikwidować. A może zamiast Dermedic Acne na noc lub AA powinnam stosowac cos mocniejszego
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 15:37   #208
Królewianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11
Dot.: Bardzo tłusta cera- dziewczyny błagam pomóżcie mi!

Wiatam!
Osobiście-jak jeszcze chodzilam do dermatologa, to stosowałam mydła szare"Biały jeleń". Już nie chozdzę do dermatologa, bo biore Diane 35 z poczatku były na pryszcze, ale teraz są jako środek antykoncepcyjny
Królewianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 12:58   #209
maartus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 579
Dot.: Maseczki do cery trądzikowej

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
ja włąśnie ją zmyłam <dobrze się zmywa, nie tak jak ERisu>. FAJNA konsystencja nie za żadkie, nie za gęste. Pachnie migdałkami . Oczyszcza, skóra gładsza, ale nie wysuszona . Już widzę, że będzie to jedna z moich ulubionych . Oczywiście będę polować dalej na błotko . Wczoraj w zielarskim pani chciała mi wcisnąć błotko w pojemniku za 160 zł...podziękowałam

i zakupiłam 5 saszetek dermaglinu bo były po 3 zł, a w ROSSMANIE 4,99

dermaglin to jest ta glinka kambryjska? I kupilas ja za 3 zl w sklepie zielarskim? Bo tak sobie mysle czy tez sobie kupic, ale jesli w tym zielarskim jest taka sama glinka kambryska jak w roosmanie to chyba lepiej kupic w zielarskim bo jak sie ma dlugo tego urzywac to duzo mozna zaszczedzic.
Kusi mnie jeszcze ta maseczka lerosett dermatlog mi ja polecila...
Co kupic?
maartus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 12:40   #210
Moniak19
Raczkowanie
 
Avatar Moniak19
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 203
Pomocy...cera tłusta - wrażliwa chce pić!!

Tak wiem, wiem pytałam się o to 150 razy a gdybym użyła wyszukiwarki to też pewnie pojawiłoby się 150 podobnych wątków, ale niestety jestem już tak zdesperowana że musze zapytać prawie że osobiście?? Dziewczyny!! Domyślam się że wśród was są i takie które mają cere tłustą a do tego niemiłosiernie wrażliwą i naczynkową?? Prosze powiedzcie jak ją oczyszczacie i jak wygląda wasza pielęgnacja na codzień oraz ta specjalna raz w tygodniu?? Moze macie jakieś domowe sposoby na te rózne dziwne problemy związane z taką cerę. Ostatnio mój stan się troche pogorszył dlatego własnie zakładam ten wątek...moja cera się niemiłosiernie przesuszyła pomimo tego ze zmywam twarz Physiogelem używam toników nawilżających oraz wody termalnej.Pod oczami skóra zrobiła mi się tak delikatna że widać wszystkie zyłki które są podspodem. Prosze was o rade oraz i pomoc, powtórze piszcie jak wygląda wasza codzienna pielęgnacja i ta w sytuacjach kryzysowych.Pozdrawiam: *.
__________________
Jeśli zapomnisz, że jestem. Pamiętaj że byłam.

Ty...to tylko cały mój Świat.
Moniak19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-22 20:48:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.