Mam talent - część II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-21, 21:02   #1
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527

Mam talent - część II


http://mamtalent.plejada.pl/



Kontynuacja wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276883

__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:04   #2
Liama
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 224
Dot.: Mam talent - część II

Szybko się nam Mam Talent rozrosło :P
Madox wywołał dyskusję??
__________________
Młoda żonka bloguje
Jak być kobietą i nie zwariować?
http://gohaa.blogspot.com/
Zapraszam
Liama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:05   #3
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mam talent - część II

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA--JESTEM MEGA WSCIEKŁA.tak liczyłam,że steper przejdzie z palcem w ,a tu ZONK .
zeby jeszcze kto inny,ale ta śpiewająca dziewczyna,ktorej nawet nie zapamiętałam?
PEWNIE TO ZASŁUGA RADIA ZET.

cieszę się,że przeszedł KRUK I BLACHA,bo wyrzuciłabym TV przez balkon,gdyby przeszedł MADOX .







edit-z tym paznokciem żartowałam

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-11-21 o 21:07
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:05   #4
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Mam talent - część II

Ja nie mogę odżałować grupy Ocelot.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2009-11-21 o 21:09 Powód: Ocelot oczywiście. :D
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:07   #5
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Mam talent - część II

Kurde ja miałam nadzieje że przejdzie madox a w następnym odcinku frodo i molo, byłoby idealnie
ECH
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:07   #6
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez Marvola88 Pokaż wiadomość
Piszecie, ze wielu uczestników, a zwłaszca uczestniczek ma lepszy głos. No ma, i co z tego? I nic, bo na rynku mamy dużo wokalistek ze świetnym głosem za to bez repertuaru, charyzmy i pomsyłu na siebie.
Traktujesz Madoxa jako wokalistkę?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:07   #7
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja nie mogę odżałować grupy Camelot.
ocelot
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 21:09   #8
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
ocelot
Ah, dziękuję, wciąż jestem w szoku.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:09   #9
eternal_a
Zadomowienie
 
Avatar eternal_a
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mam talent - część II

Czy ktoś może mi wytłumaczyć czym zachwyca Kruk i Blacha ? Dla mnie byli żałośni.
__________________
". . tylko podaruj mi coś czego nie zdobędę sama ( . . .)"
eternal_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:11   #10
Marvola88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 111
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Traktujesz Madoxa jako wokalistkę?
A gdzie tak napisałam? Napisałam, że piszecie, że wiele uczetników, a zwłaszca uczestniczek ma lepszy głos. W podtekście "lepszy niż Madox" co wynikać miało z dalszego toku mojego wywodu. Możliwe, że nie wyraziłam się jasno
__________________
soldier of fortune
Marvola88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:11   #11
pmega20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 34
Dot.: Mam talent - część II

ale oni byli z białegostoooku! xd
pmega20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 21:17   #12
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mam talent - część II

Madox i pomysł na siebie?

Molo i Frodo muszą przejść, na castingu byli świetni.
No i świetnie, że Ania przeszła. Jej byłam pewna, a Kruk i Blacha - niebanalni
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:18   #13
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez eternal_a Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi wytłumaczyć czym zachwyca Kruk i Blacha ? Dla mnie byli żałośni.
podaj denifinicję żałosności ,a ja ci podam,dlaczego mi się podobali.
czy byli żałośni ogólnie,czy ich występ był żałosny i dlaczego?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:21   #14
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez eternal_a Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi wytłumaczyć czym zachwyca Kruk i Blacha ? Dla mnie byli żałośni.
Pomysłowością ? Tym, że pokazali coś innego i - tak jak wspomniał któryś z jurorów - nie dającego się sklasyfikować, zaszufladkować ?
Żałośni to według mnie kiepskie określenie. Mogli być co najwyżej nieciekawi.

W następnym odcinku liczę na dobry występ duetu tańczących panów i na pana z akordeonem
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:30   #15
aneczka2701
Raczkowanie
 
Avatar aneczka2701
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 40
Dot.: Mam talent - część II

A ja tak w sumie średnio jestem zadowolona z dzisiejszych wyników...
A wg mnie:
Grupa taneczna - jak dla mnie wszystkie te gupy są na jedno kopyto, nic nowego odkrywczego, jak zawsze pocięte piosenki, a ta wstawka 'kuba zatancz z nami' czy jakoś tak bezsensu...
Dominika - fajny pomysł z tą kulą, jakby kula śniegowa ale to jej kręcenie mnie nie porwało
Agata - jak oglądałam ten materiał o niej, to czułam się jakaś taka zażenowana... i potem jeszcze ta piosenka Chylińskiej, no bez przesady... chociaż muszę przyznać, że głos ma faaajny. Ale ogólny wizerunek i ta cała miłość do Chylińskiej to nie bardzo mi leży
Kruk i Blacha - nie wiem, może nie mam gustu, ale jak dla mnie to było słabiutkie, w ogóle mi się nie podobało i nie mogę zrozumieć skąd te zachwyty
Pan stepujący -czaaaad! byłam przekonana, że przejdzie, a tu niestety coś nowego, odkywczego, świetny był
Ania - mi się podobała, lubie takie klimaty smęcące, także nie rozumiem czemu tak jury się jej przyczepiło, a zwłaszcza jej ojca.. także byłam mega zadowolona, że przeszła, ona sama się chyba nie spodziewała
Ocelot - super! świetni byli, fajnie wymyślili tę historię, a ta dziewczynka z ich zespołu urocza
Madox - spodziewałam się czego innego, myślałam, ze zaśpiewa coś po francusku, coś nie oklepanego, a tu taki wybór, było niestety dosyć słabo, chociaż i tak wolałam jego niż Kruka i Blachę
__________________
"Jest powód, dla którego ludzie kłamią - to działa. Pozwala społeczeństwu funkcjonować.
To odróżnia człowieka od zwierzęcia"
aneczka2701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:46   #16
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez aneczka2701 Pokaż wiadomość
A ja tak w sumie średnio jestem zadowolona z dzisiejszych wyników...
A wg mnie:
Grupa taneczna - jak dla mnie wszystkie te gupy są na jedno kopyto, nic nowego odkrywczego, jak zawsze pocięte piosenki, a ta wstawka 'kuba zatancz z nami' czy jakoś tak bezsensu...
Dominika - fajny pomysł z tą kulą, jakby kula śniegowa ale to jej kręcenie mnie nie porwało
Agata - jak oglądałam ten materiał o niej, to czułam się jakaś taka zażenowana... i potem jeszcze ta piosenka Chylińskiej, no bez przesady... chociaż muszę przyznać, że głos ma faaajny. Ale ogólny wizerunek i ta cała miłość do Chylińskiej to nie bardzo mi leży
Kruk i Blacha - nie wiem, może nie mam gustu, ale jak dla mnie to było słabiutkie, w ogóle mi się nie podobało i nie mogę zrozumieć skąd te zachwyty
Pan stepujący -czaaaad! byłam przekonana, że przejdzie, a tu niestety coś nowego, odkywczego, świetny był
Ania - mi się podobała, lubie takie klimaty smęcące, także nie rozumiem czemu tak jury się jej przyczepiło, a zwłaszcza jej ojca.. także byłam mega zadowolona, że przeszła, ona sama się chyba nie spodziewała
Ocelot - super! świetni byli, fajnie wymyślili tę historię, a ta dziewczynka z ich zespołu urocza
Madox - spodziewałam się czego innego, myślałam, ze zaśpiewa coś po francusku, coś nie oklepanego, a tu taki wybór, było niestety dosyć słabo, chociaż i tak wolałam jego niż Kruka i Blachę
z wiekszoscia sie zgadzam . natomiast jak dla mnie
Dominika pokazala jeszcze mniej niz na castingu, jedyna nowoscia byla kula...
Pan od stepowania- jakos mnie nie zachwycil. juz na castingu mnie nie porwal..
kruk i blacha byli wg mnie zabawni , idealnie zsynchronizowni -widac ze wlozyli w to duzo pracy

z reszta sie zgadzam : jak dla mnie Agata to przejaw lizustwa...ladnie spiwala , ale troche za duzo slodzenia jurorce.


Madox- widzialyscie ze na widowni siedzila dziewczyna wygladajaca prawie identycznie? ciekawe czy siostra czy dziewczyna ale obstawiam 2 opcje

Edytowane przez Cappuccino
Czas edycji: 2009-11-21 o 21:47
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:48   #17
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mam talent - część II

czemu nie przeszedl madox lub ocelot grupa
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:48   #18
eternal_a
Zadomowienie
 
Avatar eternal_a
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
podaj denifinicję żałosności ,a ja ci podam,dlaczego mi się podobali.
czy byli żałośni ogólnie,czy ich występ był żałosny i dlaczego?
Może rzeczywiście użyłam nieodpowiedniego słowa. Wg mnie byli po prostu nieciekawi, nie widziałam w ich występie ani kropli talentu, nie bawili mnie, a wręcz drażnili. Byłam całym sercem za Anią i Tap Dj-em, ewentualnie za Madoxem i Ocelotem i czuję się zawiedziona werdyktem.
__________________
". . tylko podaruj mi coś czego nie zdobędę sama ( . . .)"
eternal_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:53   #19
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Mam talent - część II

Ocelot zrobili na prawde dobre show, podobalo mi sie

chciałam żeby przeszli kruk i blacha, i stepujący Tomek.

Nie powiem, zdziwiona bylam jak sie okazalo ze 1 miejsce zajela dziewczyna ktorej nie pamietam nawet z imienia, nie dawalam jej zadnych szans. Myslalam ze Madox bedzie mial najwiecej glosow.
Ciesze sie ze Kuba nie wybral Madoxa, bo on juz zaistniał i mysle ze wiecej mu do szczescia nie potrzeba, bo itak pewnie dostanie jakies oferty ;p

Jak Kuba dzisiaj budowal napiecie.... :P Uwielbiam go :P
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 21:54   #20
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez aneczka2701
Agata - jak oglądałam ten materiał o niej, to czułam się jakaś taka zażenowana... i potem jeszcze ta piosenka Chylińskiej, no bez przesady... chociaż muszę przyznać, że głos ma faaajny. Ale ogólny wizerunek i ta cała miłość do Chylińskiej to nie bardzo mi leży
Zgadzam się. Jak pisałam wcześniej, uważam, że jej rockowy styl na scenie nijak ma się do jej osobowości w prywatnym życiu. Na filmie była zupełnie inna. Śmieszne jest dla mnie to uwielbienie Chylińskiej przez Agatę.

Cytat:
Napisane przez aneczka2701
Kruk i Blacha- nie wiem, może nie mam gustu, ale jak dla mnie to było słabiutkie, w ogóle mi się nie podobało i nie mogę zrozumieć skąd te zachwyty
Ja tak samo. Ale przyzwyczaiłam się do tego, ze nie zachwycają mnie ludzie, którzy zachwycają większość osób na tym wątku. Bardziej na przejście do finału zasługiwał

Cytat:
Napisane przez aneczka2701
Pan stepujący
Cytat:
Napisane przez aneczka2701
-czaaaad! byłam przekonana, że przejdzie, a tu niestety coś nowego, odkywczego, świetny był
Cytat:
Napisane przez aneczka2701
Ania- mi się podobała, lubie takie klimaty smęcące, także nie rozumiem czemu tak jury się jej przyczepiło, a zwłaszcza jej ojca.. także byłam mega zadowolona, że przeszła, ona sama się chyba nie spodziewała
A mi się nie podobała. Cóż, różne są gusta
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."

Edytowane przez veronicas15
Czas edycji: 2009-11-21 o 21:57
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:57   #21
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Mam talent - część II

O nowy wątek ;D
żałuję że gość co stepował nie przeszedł i ocelot ;(
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 22:01   #22
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez Marvola88
A ja bardzo cenię w Madox'ie tę właśnie odmienność, bo na Polskiej scenie muzycznej tego brakuje. Wszycy są tacy sami. Szczerze mówiąc to myślę, że MJ u nas by kariery nie zrobił (przyszedł z zachodu, więc szał, ale jakby w Polsce chciał zacząć...)
Piszecie, ze wielu uczestników, a zwłaszca uczestniczek ma lepszy głos. No ma, i co z tego? I nic, bo na rynku mamy dużo wokalistek ze świetnym głosem za to bez repertuaru, charyzmy i pomsyłu na siebie. Giną one wszytskie w tłumie, mieszają mi się potwornie i w ogóle icvh istnienie wisi mi i powiewa na porannym wietrze.
I dlatego żałuję, że Madox nie przeszedł. Bo był zapowiedzią czegoś innego, ciekawego...
Właściwie to słucham przezde wszystkim szeroko pojętego rocka i reagge, ale i tak mi przeszkadza nuda ziejące z polskiej sceny muzycznej!
I tutaj się zgodzę. Może Madox nie miał tak czystego głosu jak wiele innych uczestników Mam talent, ale zdecydowanie się wyróżniał, miał charyzmę i to "coś". Na polskiej scenie muzycznej jest naprawdę sporo wokalistów, którzy mają świetne głosy, ale co z tego, skoro ich muzyka jest tak nieciekawa, że po jednym singlu słuch o nich ginie?
Nie wiem czemu wybrał akurat taki utwór na półfinał, może bał się, że jeśli zaśpiewa coś oryginalnego i nieznanego to odpadnie.
__________________



Edytowane przez *Antoinette*
Czas edycji: 2009-11-21 o 22:02
*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 22:04   #23
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez eternal_a Pokaż wiadomość
Może rzeczywiście użyłam nieodpowiedniego słowa. Wg mnie byli po prostu nieciekawi, nie widziałam w ich występie ani kropli talentu, nie bawili mnie, a wręcz drażnili. Byłam całym sercem za Anią i Tap Dj-em, ewentualnie za Madoxem i Ocelotem i czuję się zawiedziona werdyktem.
no dobra teraz ja.

ANIA I MADOX byli dla mnie jednostajni.zero werwy w głosie,charyzmy,czy dreszczy.
śpiew jak śpiew,prędzej podobał mi się występ agaty,bo tam się coś działo.

KRUK I BLACHA-po pierwsze,aby tańczyc,czy poruszac się synchronicznie potrzeba wiele pracy,treningów i talentu czyt.poczucia rytmu.
po drugie ich występ to połączenie tańca i efektów dźwiękowych z nutką kabaretu.
coś innego,nietypowego,nietuz inkowego.
oczywiście bardziej zachwycił mnie występ na eliminacjach,jednak wolałam ich niż powyższą dwójkę śpiewaków.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Pokaż wiadomość
I tutaj się zgodzę. Może Madox nie miał tak czystego głosu jak wiele innych uczestników Mam talent, ale zdecydowanie się wyróżniał, miał charyzmę i to "coś". Na polskiej scenie muzycznej jest naprawdę sporo wokalistów, którzy mają świetne głosy, ale co z tego, skoro ich muzyka jest tak nieciekawa, że po jednym singlu słuch o nich ginie?
Nie wiem czemu wybrał akurat taki utwór na półfinał, może bał się, że jeśli zaśpiewa coś oryginalnego i nieznanego to odpadnie.
no,będzie drugi kontrowersyjny Wisniewski
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 22:05   #24
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez aneczka2701 Pokaż wiadomość
A ja tak w sumie średnio jestem zadowolona z dzisiejszych wyników...
A wg mnie:
Grupa taneczna - jak dla mnie wszystkie te gupy są na jedno kopyto, nic nowego odkrywczego, jak zawsze pocięte piosenki, a ta wstawka 'kuba zatancz z nami' czy jakoś tak bezsensu...
Dominika - fajny pomysł z tą kulą, jakby kula śniegowa ale to jej kręcenie mnie nie porwało
Agata - jak oglądałam ten materiał o niej, to czułam się jakaś taka zażenowana... i potem jeszcze ta piosenka Chylińskiej, no bez przesady... chociaż muszę przyznać, że głos ma faaajny. Ale ogólny wizerunek i ta cała miłość do Chylińskiej to nie bardzo mi leży
Kruk i Blacha - nie wiem, może nie mam gustu, ale jak dla mnie to było słabiutkie, w ogóle mi się nie podobało i nie mogę zrozumieć skąd te zachwyty
Pan stepujący -czaaaad! byłam przekonana, że przejdzie, a tu niestety coś nowego, odkywczego, świetny był
Ania - mi się podobała, lubie takie klimaty smęcące, także nie rozumiem czemu tak jury się jej przyczepiło, a zwłaszcza jej ojca.. także byłam mega zadowolona, że przeszła, ona sama się chyba nie spodziewała
Ocelot - super! świetni byli, fajnie wymyślili tę historię, a ta dziewczynka z ich zespołu urocza
Madox - spodziewałam się czego innego, myślałam, ze zaśpiewa coś po francusku, coś nie oklepanego, a tu taki wybór, było niestety dosyć słabo, chociaż i tak wolałam jego niż Kruka i Blachę
Jak oglądałam ten materiał, czułam dokładnie to samo. Myślałam, że jestem przewrażliwiona, bo nie podoba mi się jej głos... I to jej całe bycie Wielką Fanką, zaśpiewanie ( a właściwie podrobienie) piosenki Chylińskiej było jakieś takie... niesmaczne. No po prostu, to mały lizodup, aczkolwiek nieźle dziś wypadła. No i ostatnio jak słyszę jakąkolwiek piosenkę Agnieszki, to dziwnie się czuję,bo od razu przypomina mi się ta jej nowa straszna płyta...
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 22:08   #25
eternal_a
Zadomowienie
 
Avatar eternal_a
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
no dobra teraz ja.

ANIA I MADOX byli dla mnie jednostajni.zero werwy w głosie,charyzmy,czy dreszczy.
śpiew jak śpiew,prędzej podobał mi się występ agaty,bo tam się coś działo.

KRUK I BLACHA-po pierwsze,aby tańczyc,czy poruszac się synchronicznie potrzeba wiele pracy,treningów i talentu czyt.poczucia rytmu.
po drugie ich występ to połączenie tańca i efektów dźwiękowych z nutką kabaretu.
coś innego,nietypowego,nietuz inkowego.
oczywiście bardziej zachwycił mnie występ na eliminacjach,jednak wolałam ich niż powyższą dwójkę śpiewaków.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------


no,będzie drugi kontrowersyjny Wisniewski

Ok, de gustibus non disputandum est.
Ale co do porównania do Wiśniewskiego to się nie zgadzam - Madox ma dobry, charakterystyczny głos, a Wiśniewski śpiewać nie umie.
__________________
". . tylko podaruj mi coś czego nie zdobędę sama ( . . .)"
eternal_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 22:10   #26
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez veronicas
Ale przyzwyczaiłam się do tego, ze nie zachwycają mnie ludzie, którzy zachwycają większość osób na tym wątku.
Grupa Ocelot Ci się nie podobała?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 22:15   #27
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Mam talent - część II

Czytam te kilka stron wątku, które spłodziłyście podczas programu i myslę czemu nie mogę cytować . Bez sensu teraz nie wiem do kogo chcialam sie odnieść :P .

Najlepszy był tekst Goski 9już ktoś pisal): po raz pierwszy widzę cos takiego, po raz kolejny metamorfoza. No to pierwszy czy kolejny .

Moim zdaniem poprzedni odcinek był na duuużo wyższym poziomie. Mało paznokci nie nauczylam się obgryzać przy ogłaszaniu wyników . A teraz calkiem spokojnie. denerwować sie zaczęłam dopiero jak Madox nie przeszedł pierwszy. A jak nie przeszedl w ogóle to sie wściekłam!!! Miałam trzech faworytów śpiewających- dwóch nie przeszło w ogóle do półfinału (Kasie), jeden do finału> bez sensu :/ .

A ta Ania mnie pozytywnie zaskoczyła. NIe podobał mi sie jej występ na eliminacjach, kopia Amy odzwierciedlona w 100%. A tutaj fajnie. Szkoda, zę taka a nie inna piosenka, ale głos ma bardzo ładny.

Występ tej małej od hula-hop baaaardzo efektowny, jak z bajki. no ale słaby .

No ale najgorsza to była ta mała Chylińska! NIe ma kompletnie w głosie nic poza tym, ze nie fałszuje (no ale tak jest u 90% dzieci).

Podobał mi sie też dosyć występ tych Ocelotów i tych co przeszli. Jednak moim zdnaiem z Anią powinien przejsć Madox i juz!
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 22:29   #28
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mam talent - część II

no ania ma fajny glos ale piosenka ... slabiutka nie pokazala sie
no przeszla dalej
przy czym uwazam ze madox jest swietny na necie jego paparazzi *_* fajowe
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 22:43   #29
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Mam talent - część II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
no dobra teraz ja.

ANIA I MADOX byli dla mnie jednostajni.zero werwy w głosie,charyzmy,czy dreszczy.
śpiew jak śpiew,prędzej podobał mi się występ agaty,bo tam się coś działo.

KRUK I BLACHA-po pierwsze,aby tańczyc,czy poruszac się synchronicznie potrzeba wiele pracy,treningów i talentu czyt.poczucia rytmu.
po drugie ich występ to połączenie tańca i efektów dźwiękowych z nutką kabaretu.
coś innego,nietypowego,nietuz inkowego.
oczywiście bardziej zachwycił mnie występ na eliminacjach,jednak wolałam ich niż powyższą dwójkę śpiewaków.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------


no,będzie drugi kontrowersyjny Wisniewski
Nie porównywałabym go do Wiśniewskiego, który skandalami i do bólu tandetnym wizerunkiem chciał się po prostu dorobić trafiając do mas :P Myślę, że Madox miał więcej do zaoferowania.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 23:26   #30
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Mam talent - część II

Nie rozumiem na czym polega coniektorych zachwyt nad Madoxem..takich emo chodzi mnostwo po Ziemii, nie ma on talentu (prosze, niech ktos nie mowi,ze potrafi spiewac)..
Polska krajem malo tolerancyjnym-wielka szkoda.
Jednak jak wyzej- czym on sie wyroznia? Kolczyk, blond wloski i trampeczki..pelno takich na ulicach

Szkoda,ze odszedl ten od stepu..
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-09 15:19:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.