Seksownie - nie umiem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-20, 22:13   #1
zagubionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 29

Seksownie - nie umiem?


Drogie kobietki, mój "problem" polega na tym, że nie umiem się seksownie ubrać. Chciałabym czasem wyglądać inaczej niż na co dzień - dżinsy, t-shirt albo koszula, balerinki, zwłaszcza jak wychodzę gdzieś z TŻtem. Niestety, mam wrażenie, że nie jestem do tego stworzona i po prostu nie umiem
Na figurę raczej nie narzekam - ładne, duże piersi i szczupłe, długie nogi (figura kielicha), ale mimo tego, trudno jest mi się sobie wyobrazić w czymś seksownym czy obcisłym... Mam wrażenie, ze wyglądałoby to komicznie, a TŻ pomyślałbym, że jestem kosmitką. A, nie powiem, czasem jak patrzę na dziewczyny, które z taką lekkością noszą super sukienki i emanują seksapilem, to mnie aż zazdrość bierze, bo ja też chciałabym być raz na ich miejscu Ja w takich ciuchach wyglądam dziwnie, jak przebrana mała dziewczynka, która dorwała się do szafy mamy i nieudolnie stara się ją naśladować. Masakra...
To samo z makijażem - na co dzień używam jedynie maskary i korektora na pojedyncze wypryski, no i noszę okulary (krótkowzroczność), co utrudnia mi jakiekolwiek eksperymenty. Z kreską na powiekach wyglądam tragicznie, koloru boję się użyć, bo nie wiem, jaki pasuje, co powiększy oczy zza szkieł...
Mam 22 lata, więc w sumie czas wyrosnąć z dziewczęcych ciuchów, ale nie mam pomysłu, jak.
__________________
Walka z wypadaniem włosów!
22.06 - piję pokrzywę i biorę witaminy
16.07 - piję drożdże (bleeh) i skrzyp

Ćwiczę z Mel B i chudnę
66.... 57 .....54
zagubionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 07:37   #2
dixie1990
Zakorzenienie
 
Avatar dixie1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 146
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Cytat:
Napisane przez zagubionka Pokaż wiadomość
Drogie kobietki, mój "problem" polega na tym, że nie umiem się seksownie ubrać. Chciałabym czasem wyglądać inaczej niż na co dzień - dżinsy, t-shirt albo koszula, balerinki, zwłaszcza jak wychodzę gdzieś z TŻtem. Niestety, mam wrażenie, że nie jestem do tego stworzona i po prostu nie umiem
Na figurę raczej nie narzekam - ładne, duże piersi i szczupłe, długie nogi (figura kielicha), ale mimo tego, trudno jest mi się sobie wyobrazić w czymś seksownym czy obcisłym... Mam wrażenie, ze wyglądałoby to komicznie, a TŻ pomyślałbym, że jestem kosmitką. A, nie powiem, czasem jak patrzę na dziewczyny, które z taką lekkością noszą super sukienki i emanują seksapilem, to mnie aż zazdrość bierze, bo ja też chciałabym być raz na ich miejscu Ja w takich ciuchach wyglądam dziwnie, jak przebrana mała dziewczynka, która dorwała się do szafy mamy i nieudolnie stara się ją naśladować. Masakra...
To samo z makijażem - na co dzień używam jedynie maskary i korektora na pojedyncze wypryski, no i noszę okulary (krótkowzroczność), co utrudnia mi jakiekolwiek eksperymenty. Z kreską na powiekach wyglądam tragicznie, koloru boję się użyć, bo nie wiem, jaki pasuje, co powiększy oczy zza szkieł...
Mam 22 lata, więc w sumie czas wyrosnąć z dziewczęcych ciuchów, ale nie mam pomysłu, jak.
U mnie jest podobnie ( i nawet tez mam 22 lata ) - tylko , że ja jeszcze te ciuchy bardziej kobiece kupuje a potem zalegaja w szafie Chętnie poczytam czy da się cos z tym zrobic
dixie1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 08:05   #3
spawaczka
Raczkowanie
 
Avatar spawaczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 210
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Jesteście chyba moimi alter ego, które piszą tutaj jak ja śpię :P
Mam to samo. Wyglądam komicznie w eleganckich/ seksownych ciuchach, ale wynika to z tego, że z twarzy wyglądam na jakieś 4 (w porywach do 6 lat mnie). Próbowałam się mocnej malować, ciuchy mam dobrane do figury. Ale nic nie działa.
spawaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 08:35   #4
Tor_Zireael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechy, Praha
Wiadomości: 1 059
Dot.: Seksownie - nie umiem?

dziewczyny powiem tak - w pewnym momencie i pod skrzydlami pewnego faceta starszego ode mnie wowczas 6 lat - wyroslam z tego, po prostu naturalnie zrzucilam skore

moze to jeszcze nie wasz czas, by rozstac sie z adidasami
trzymajcie mlodosc jak najdluzej
Tor_Zireael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 08:39   #5
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Ja też w eleganckich ubraniach wyglądam jakbym była przebrana. Ale przecież można wyglądać seksownie ubierając się bardziej luźno
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 09:48   #6
saakdasadadsad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 445
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Cytat:
Ale przecież można wyglądać seksownie ubierając się bardziej luźno
Właśnie

Myślę, że warto odwiedzić wątek "Styl kobiecy i rockowy jednocześnie". Jest kilka części i mnóóóstwo zdjęć (kilka w załączniku).

Fajne inspiracje można też znaleźć na "Klasycznie, prosto, "nudnie" Dla miłośniczek naturalności i prostoty".

Seksowne ciuchy to nie tylko krótka, obcisła kiecka i szpile. W tym mało kto czuje się komfortowo .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2413736_cats.jpg (55,1 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 152137293632682165_D2xxahQG_c_large.jpg (79,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sparkly4-1.jpg (53,6 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m8umzypkPl1qbwiabo1_1280_large.jpg (22,2 KB, 53 załadowań)
saakdasadadsad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:02   #7
SambaMamba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 202
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Fajne ciuszki i baaardzo sexy, ale na luzie.
SambaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 13:18   #8
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Ja wam powiem, że mam odwrotny problem - właśnie w spodniach, koszulce i balerinach wglądam jak niechluj i jakbym była przerośniętą nastolatką, a w eleganckich ubraniach, sukienkach, spódnicach, szerokich spodniach z wysokim stanem czuję się (i wyglądam) ok. Także równowaga musi być w przyrodzie

Ja bym zaczęła zmianę ze stylu "prostego" wybierając takie same części garderoby, ale nieco bardziej kobiece. Lubisz jeansu, koszulkę i balerinki? Ok, ale może kup sobie kilka bardziej kobiecych topów? Może coś w tym stylu?
http://www.gossip-girl-episodes.com/...s-590x1024.png Do jeansów pasuje naprawdę duuużo, więc możesz sobie poeksperymentować
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 14:41   #9
zagubionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 29
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi!
No, staram się czasem do dżinsów założyć szpilki albo zamiast spodni - spódniczkę, tylko to wszystko wygląda tak... pokracznie i zawsze myślę, że inna dziewczyna z pewnością prezentowałaby się o wiele lepiej.
Mam wrażenie, że po prostu nie jestem stworzona do noszenia fajnych, kobiecych ciuchów albo nie umiem stworzyć z luźnych, wygodnych rzeczy takich stylizacji...
akilegne i abraxas2871, dziękuję za linki i pomysły! Czasem przeglądam blogi modowe ze stylizacjami, żeby podpatrzeć jak się ubierać, ale w praktyce moja wiedza "teoretyczna" w ogóle się nie sprawdza.
Chciałabym kiedyś zaskoczyć mojego TŻ-ta jakimś naprawdę szałowym lookiem, założyć coś, czego nie noszę na co dzień, zwłaszcza, ze we wrześniu szykuje się nasza 3 rocznica, ale boję się, że będzie z tego seksownego wyglądu niewypał
__________________
Walka z wypadaniem włosów!
22.06 - piję pokrzywę i biorę witaminy
16.07 - piję drożdże (bleeh) i skrzyp

Ćwiczę z Mel B i chudnę
66.... 57 .....54

Edytowane przez zagubionka
Czas edycji: 2012-08-21 o 14:45
zagubionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 16:23   #10
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Bezpieczne połączenia to zawsze:
-dopasowane do naszej figury dżinsy+jakieś fajne buty na obsacie + bardziej obcisła góra (topik, czy T-shirt)
-sukienka do okolic kolan, bardziej zwiewna
-lekko rozkloszowana spódnica

Możesz eksperymentować z kolorami, byle nie przesadzić. Jeśli źle się czujesz w bardzo kobiecych zestawach postaw na coś pośredniego. Eksponuj swój atut ale nie pokazuj za dużo. Masz ładne piersi- podkreśl; bluzką i dekoltem, masz ładne biodra i pupę- załóż obcisłe spodnie/opinającą spódnicę.

Ale przede wszystkim umiar. No i ważne byś Ty się dobrze czuła. Seksowny look to w 80% dobre samopoczucie
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 17:23   #11
Vagabunda
Raczkowanie
 
Avatar Vagabunda
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Czasem wystarczy by ciuchy były po prostu dopasowane, by wyglądać seksownie. Np. zwykła gładka bluzka z dekoltem + jeansy, najlepiej rurki (chyba każdemu kto nie jest gruby pasują). Jeśli jesteś zadowolona z piersi, to podkreśl je zamiast nosić luźne t-shirty. Dobrze jest by zawsze podkreślać talię. Talia jest bardzo kobieca, podkreślona przybliża kształt sylwetki do klepsydry.
Poza tym zwróć uwagę na kolory. Moim zdaniem mocne, zdecydowane kolory są dużo bardziej seksowne niż pastele. Ogólnie czerń ma sporą moc Mam taki jeden czarny, przylegający sweter, nawet bez wielkiego dekoltu, tylko taki delikatny łuk, a już parę razy słyszałam "wow" jak mnie ktoś w nim zobaczył. No i staraj się nie nosić miliona warst na sobie. Co z tego, że ma się na sobie seksowną bluzkę, jeśli na to zakłada się jeszcze luźniejszy sweter. Poza tym fajną alternatywą kiedy musisz coś jeszcze na siebie założyć są marynarki. Dobrze dopasowana marynarka to moim zdaniem must have. Nie musisz nosić sukienek ani obcasów jeśli źle się w nich czujesz. Fajnie jeśli baleriny są na malutkim koturnie, prawie go nie czuć, a różnica jest
Każda dziewczyna może wyglądać seksownie. Miałam koleżankę która mówiła to, co ty i zawsze chodziła w luźnych bluzkach. Jak kiedyś zobaczyłyśmy ją w czymś obcisłym i każdy jej mówił że wygląda super, ona nie chciała nam uwierzyć.
Aaaaa, i jeszcze moim zdaniem takie przylegające, dopasowane spódnice są meega seksowne. Mój TŻ jak miał mi coś wybrać do przymieżenia to wybrał właśnie taką spódnicę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9-kolorow-mini-gladka-spodniczka-uni.jpg (57,8 KB, 89 załadowań)
Vagabunda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 18:10   #12
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Nie ważne spodnie czy spódnica.
Może być nawet worek foliowy owinięty sznurkiem.
Wystarczą buty na wysokim obcasie.
Wiem po sobie, zupełnie inaczej się czuję jak założę swoje 15cm botki.
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 18:13   #13
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
Nie ważne spodnie czy spódnica.
Może być nawet worek foliowy owinięty sznurkiem.
Wystarczą buty na wysokim obcasie.
Wiem po sobie, zupełnie inaczej się czuję jak założę swoje 15cm botki.
Przecież na co dzień hasanie w obcasach jest niezdrowe. Moim zdaniem nieważne buty, ważne by podkreślać atuty i się samej dobrze czuć
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 18:21   #14
Vagabunda
Raczkowanie
 
Avatar Vagabunda
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
Nie ważne spodnie czy spódnica.
Może być nawet worek foliowy owinięty sznurkiem.
Wystarczą buty na wysokim obcasie.
Wiem po sobie, zupełnie inaczej się czuję jak założę swoje 15cm botki.
Np. mój TŻ wogóle nie zwraca uwagi na buty. Czasem tylko mi mówi, że jakaś taka wysoka jestem, patrzy w dół i mówi: 'aaa, to dlatego', tyle. czy dzieczyna ma obcas czy nie patrzy tylko żeby ocenić czy rzeczywiście jest wysoka. mnie to trochę dziwi, bo sylwetka wygląda zupełnie inaczej jak się ma wysokie buty. kiedyś się mnie nawet pytał po co dziewczyny je noszą... padłam.
Vagabunda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 18:26   #15
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Cytat:
Napisane przez Vagabunda Pokaż wiadomość
Np. mój TŻ wogóle nie zwraca uwagi na buty. Czasem tylko mi mówi, że jakaś taka wysoka jestem, patrzy w dół i mówi: 'aaa, to dlatego', tyle. czy dzieczyna ma obcas czy nie patrzy tylko żeby ocenić czy rzeczywiście jest wysoka. mnie to trochę dziwi, bo sylwetka wygląda zupełnie inaczej jak się ma wysokie buty. kiedyś się mnie nawet pytał po co dziewczyny je noszą... padłam.
Nie każdy facet zwraca uwagę na szpilki. Mój TŻ woli jak zakładam buty na płaskiej podeszwie. Za to nasz współlokator nie spojrzy nawet na kobietę bez szpilek. Co facet to gust
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 18:44   #16
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Przecież na co dzień hasanie w obcasach jest niezdrowe. Moim zdaniem nieważne buty, ważne by podkreślać atuty i się samej dobrze czuć
Nie czepiam się ale powiedz mi moja droga, co teraz jest zdrowe ?
Nie chodzi o to żeby chodzić w tych butach non stop.

Bo tak prawdę mówiąc wystarczy obcas 5-7 cm i podobny efekt jest.
Nie każda dziewczyna tak jak ja lubi się katować wysokimi obcasami.


Cytat:
Napisane przez Vagabunda Pokaż wiadomość
Np. mój TŻ wogóle nie zwraca uwagi na buty. Czasem tylko mi mówi, że jakaś taka wysoka jestem, patrzy w dół i mówi: 'aaa, to dlatego', tyle. czy dzieczyna ma obcas czy nie patrzy tylko żeby ocenić czy rzeczywiście jest wysoka. mnie to trochę dziwi, bo sylwetka wygląda zupełnie inaczej jak się ma wysokie buty. kiedyś się mnie nawet pytał po co dziewczyny je noszą... padłam.
Zupełnie inaczej kobiece ciało wygląda.
Pierś idzie do przodu, nogi się wydłużają, a i pupa też jest bardziej wyeksponowana.
Zresztą w wysokich butach też wypadało by umieć się poruszać.
Z doświadczenia wiem że nie każdej to wychodzi.
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 18:58   #17
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
Nie czepiam się ale powiedz mi moja droga, co teraz jest zdrowe ?
Nie chodzi o to żeby chodzić w tych butach non stop.

Bo tak prawdę mówiąc wystarczy obcas 5-7 cm i podobny efekt jest.
Nie każda dziewczyna tak jak ja lubi się katować wysokimi obcasami.




Zupełnie inaczej kobiece ciało wygląda.
Pierś idzie do przodu, nogi się wydłużają, a i pupa też jest bardziej wyeksponowana.
Zresztą w wysokich butach też wypadało by umieć się poruszać.
Z doświadczenia wiem że nie każdej to wychodzi.
Co teraz jest zdrowe? Ano dużo rzeczy alke obuwie na obcasie na pewno nie. Lepsze jest płaskie z dobrą podeszwą. Zresztą ile osób tyle opinii. Ja szpilek nie lubię i nie noszę, chyba że na jakieś okazje.
I kobieta na obcasie moim zdaniem wygląda kuriozalnie- jakby ją ktoś przechylił nie w tę co trzeba
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 19:10   #18
Vagabunda
Raczkowanie
 
Avatar Vagabunda
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
I kobieta na obcasie moim zdaniem wygląda kuriozalnie- jakby ją ktoś przechylił nie w tę co trzeba
Chyba większość kobiet w szpilkach nawet nie umie w nich chodzić :/
Rzadko widzę kogoś kto naprawdę ładnie się w nich porusza
Vagabunda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 19:11   #19
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Cytat:
Napisane przez Vagabunda Pokaż wiadomość
Chyba większość kobiet w szpilkach nawet nie umie w nich chodzić :/
Rzadko widzę kogoś kto naprawdę ładnie się w nich porusza
A to też. Straszne jest jak idzie ładnie ubrana laska ma obcasy i ciagle jej kostki na bok latają, potyka się i wygląda jakby zaraz miała się połamać
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 19:14   #20
Vagabunda
Raczkowanie
 
Avatar Vagabunda
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
A to też. Straszne jest jak idzie ładnie ubrana laska ma obcasy i ciagle jej kostki na bok latają, potyka się i wygląda jakby zaraz miała się połamać
Najczęściej chodzą na takich zgiętych kolanach, widać że ciężko jej się idzie :/
Vagabunda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 19:16   #21
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Cytat:
Napisane przez zagubionka Pokaż wiadomość
Drogie kobietki, mój "problem" polega na tym, że nie umiem się seksownie ubrać. Chciałabym czasem wyglądać inaczej niż na co dzień - dżinsy, t-shirt albo koszula, balerinki, zwłaszcza jak wychodzę gdzieś z TŻtem. Niestety, mam wrażenie, że nie jestem do tego stworzona i po prostu nie umiem
Na figurę raczej nie narzekam - ładne, duże piersi i szczupłe, długie nogi (figura kielicha), ale mimo tego, trudno jest mi się sobie wyobrazić w czymś seksownym czy obcisłym... Mam wrażenie, ze wyglądałoby to komicznie, a TŻ pomyślałbym, że jestem kosmitką. A, nie powiem, czasem jak patrzę na dziewczyny, które z taką lekkością noszą super sukienki i emanują seksapilem, to mnie aż zazdrość bierze, bo ja też chciałabym być raz na ich miejscu Ja w takich ciuchach wyglądam dziwnie, jak przebrana mała dziewczynka, która dorwała się do szafy mamy i nieudolnie stara się ją naśladować. Masakra...
To samo z makijażem - na co dzień używam jedynie maskary i korektora na pojedyncze wypryski, no i noszę okulary (krótkowzroczność), co utrudnia mi jakiekolwiek eksperymenty. Z kreską na powiekach wyglądam tragicznie, koloru boję się użyć, bo nie wiem, jaki pasuje, co powiększy oczy zza szkieł...
Mam 22 lata, więc w sumie czas wyrosnąć z dziewczęcych ciuchów, ale nie mam pomysłu, jak.
powoli, nie rzucaj się od razu na głęboką wodę
spróbuj może najpierw z makijażem, poczytaj co będzie dla Ciebie odpowiednie, pooksperymentuj i jak już będziesz czuła się pewnie w mocniejszym makijażu to pomyśl o reszcie czyli zmianach w szafie
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 13:03   #22
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Co teraz jest zdrowe? Ano dużo rzeczy alke obuwie na obcasie na pewno nie. Lepsze jest płaskie z dobrą podeszwą. Zresztą ile osób tyle opinii. Ja szpilek nie lubię i nie noszę, chyba że na jakieś okazje.
I kobieta na obcasie moim zdaniem wygląda kuriozalnie- jakby ją ktoś przechylił nie w tę co trzeba
Dokładnie. Ile osób tyle opinii.
Jednakże dodam tak samo jak Ty, też kilka lat temu nie mogłam patrzeć na buty z wyższym obcasem niż 5cm.
Także może wszytko jeszcze przed Tobą.
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 20:07   #23
zagubionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 29
Dot.: Seksownie - nie umiem?

Kobitki, dzisiaj miałam na sobie sukienkę i obcasy, i powiem Wam, że nie czułam się źle. Tak sobie pomyślałam, że muszę zacząć, więc spróbowałam i nie wiem, czy było seksownie, ale na pewno inaczej
Dziękuję za rady i pomoc, bo może rzeczywiście kiedyś na mnie przyjdzie pora i "rozkwitnę". Mam tylko nadzieję, że przed 40
__________________
Walka z wypadaniem włosów!
22.06 - piję pokrzywę i biorę witaminy
16.07 - piję drożdże (bleeh) i skrzyp

Ćwiczę z Mel B i chudnę
66.... 57 .....54
zagubionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.