Małżeństwo.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-27, 08:09   #1
onaona30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 27

Małżeństwo....


Witam
Bardzo proszę was o obiektywne spojrzenie na mój problem.
Od kilku miesięcy jestem mężatką, ja mam 30 lat, mąż 34. Przed ślubem znaliśmy się prawie trzy lata. Zamieszkaliśmy ze sobą dopiero po ślubie. Dość szybko zdecydowaliśmy że chcemy razem spędzić życie, wobec czego kupiliśmy okazyjnie działkę budowlaną i tuż przed ślubem udało się nam wybudować domek.
Mój TŻ jest fantastycznym człowiekiem, inteligentny przystojny, troskliwy i bardzo pracowity. Dlaczego piszę?
Mąż nie chce się ze mną kochać. Robimy to średnio raz w miesiącu. A jeśli już to nasz seks jest raczej mało czuły (co dziwne bo na co dzień jest "przytulanką") z pieszczotami ograniczonymi do minimum. Rozmowy, płacz (nic nie poradzę, sam przychodzi w czasie rozmów) nic nie dają. TŻ nie widzi problemu, a jego tłumaczenia to jestem zmęczony, oglądam mecz, spać mi się chce, itd.itp.
Ostatnio dużo rzeczy sobie uświadomiłam m.in to że mąż chce mieć dzieci i chyba seks dla niego jest cenny jak mam dni płodne (ostatnio przy pieszczotach zapytał mnie czy jest szansa na dziecko, jak powiedziałam że nie to zaproponował żeby "przełożyć to na inny dzień(!)"
Mąż kiedyś przyznał że seks z poprzednimi partnerkami uprawiał częściej ale twierdzi tylko przez to, że przez to że był młodszy.
Wczoraj coś pękło. Przyszedł do mnie wieczór, przytulił się i po paru gorących buziakach wyszeptał że skoczy pod prysznic i szybciutko do mnie przyjdzie. Po 40min czekania okazało się że w najlepsze ogląda TV.
Nie wytrzymałam i popłakałam się. Próba rozmowy - tłumaczyłam że przy nim przestaje się czuć jak kobieta tylko jak kumpela albo potencjalna mamuśka, że potrzebuję bliskości, że seks raz w miesiącu to nie jest normalne, że przeraża mnie że tak ma być przez całe życie.
Prosiłam żebyśmy poszli do seksuologa - mąż się nie zgadza, dla niego problem nie istnieje.
Co mam robić? Szukać winy w sobie? W nim? W nas? Gdzie szukać pomocy?
Ostatnio mam wrażenie że chyba tak naprawdę mąż mnie nie kocha, a ślub wziął z rozsądku (wiem - absurdalne, ale pasuje)
Mam wielki mętlik

Edytowane przez onaona30
Czas edycji: 2013-11-27 o 08:13 Powód: edit: po wczorajszej akcji coś we mnie pękło i wyrzuciłam go z łóżka
onaona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:17   #2
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Małżeństwo....

Cytat:
Napisane przez onaona30 Pokaż wiadomość
Witam
Bardzo proszę was o obiektywne spojrzenie na mój problem.
Od kilku miesięcy jestem mężatką, ja mam 30 lat, mąż 34. Przed ślubem znaliśmy się prawie trzy lata. Zamieszkaliśmy ze sobą dopiero po ślubie. Dość szybko zdecydowaliśmy że chcemy razem spędzić życie, wobec czego kupiliśmy okazyjnie działkę budowlaną i tuż przed ślubem udało się nam wybudować domek.
Mój TŻ jest fantastycznym człowiekiem, inteligentny przystojny, troskliwy i bardzo pracowity. Dlaczego piszę?
Mąż nie chce się ze mną kochać. Robimy to średnio raz w miesiącu. A jeśli już to nasz seks jest raczej mało czuły (co dziwne bo na co dzień jest "przytulanką") z pieszczotami ograniczonymi do minimum. Rozmowy, płacz (nic nie poradzę, sam przychodzi w czasie rozmów) nic nie dają. TŻ nie widzi problemu, a jego tłumaczenia to jestem zmęczony, oglądam mecz, spać mi się chce, itd.itp.
Ostatnio dużo rzeczy sobie uświadomiłam m.in to że mąż chce mieć dzieci i chyba seks dla niego jest cenny jak mam dni płodne (ostatnio przy pieszczotach zapytał mnie czy jest szansa na dziecko, jak powiedziałam że nie to zaproponował żeby "przełożyć to na inny dzień(!)"
Mąż kiedyś przyznał że seks z poprzednimi partnerkami uprawiał częściej ale twierdzi tylko przez to, że przez to że był młodszy.
Wczoraj coś pękło. Przyszedł do mnie wieczór, przytulił się i po paru gorących buziakach wyszeptał że skoczy pod prysznic i szybciutko do mnie przyjdzie. Po 40min czekania okazało się że w najlepsze ogląda TV.
Nie wytrzymałam i popłakałam się. Próba rozmowy - tłumaczyłam że przy nim przestaje się czuć jak kobieta tylko jak kumpela albo potencjalna mamuśka, że potrzebuję bliskości, że seks raz w miesiącu to nie jest normalne, że przeraża mnie że tak ma być przez całe życie.
Prosiłam żebyśmy poszli do seksuologa - mąż się nie zgadza, dla niego problem nie istnieje.
Co mam robić? Szukać winy w sobie? W nim? W nas? Gdzie szukać pomocy?
Ostatnio mam wrażenie że chyba tak naprawdę mąż mnie nie kocha, a ślub wziął z rozsądku (wiem - absurdalne, ale pasuje)
Mam wielki mętlik
a jak wyglądał seks przed ślubem?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:18   #3
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Małżeństwo....

Może jest gejem i się ukrywa, może ma małe potrzeby? Ciężko stwierdzić ale faktycznie to dziwne...
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:25   #4
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Małżeństwo....

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
Może jest gejem i się ukrywa, może ma małe potrzeby? Ciężko stwierdzić ale faktycznie to dziwne...
o rany, zaraz gejem.... może faktycznie jest zmęczony? ślub, budowa domu, praca, nowe życie - dużo naraz przecież
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:28   #5
onaona30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 27
Dot.: Małżeństwo....

Cytat:
Napisane przez Beata_Batumi Pokaż wiadomość
Może jest gejem i się ukrywa, może ma małe potrzeby? Ciężko stwierdzić ale faktycznie to dziwne...
Mam tysiące myśli - że mnie zdradza, że ja go nie pociągam, że jest chory, przemęczony, stres, i w końcu że jest gejem - O wszystko go pytałam i wszystkiemu z oburzeniem zaprzeczył.

Przed ślubem seks też był rzadko, ale jak mówilam nie mieszkaliśmy ze sobą. Kochaliśmy się jak nocowaliśmy u siebie, już wtedy stanowił to dla mnie problem, ale mąż twierdził że jak zamieszkamy i będziemy mieć swobodę i czas to wszystko się zmieni. Teraz widzę jak bardzo byłam naiwna i dałam się złapać na "wszystko zmieni się po ślubie" wstyd mi z tego powodu
onaona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:29   #6
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Małżeństwo....

Cytat:
Napisane przez onaona30 Pokaż wiadomość
Mam tysiące myśli - że mnie zdradza, że ja go nie pociągam, że jest chory, przemęczony, stres, i w końcu że jest gejem - O wszystko go pytałam i wszystkiemu z oburzeniem zaprzeczył.

Przed ślubem seks też był rzadko, ale jak mówilam nie mieszkaliśmy ze sobą. Kochaliśmy się jak nocowaliśmy u siebie, już wtedy stanowił to dla mnie problem, ale mąż twierdził że jak zamieszkamy i będziemy mieć swobodę i czas to wszystko się zmieni. Teraz widzę jak bardzo byłam naiwna i dałam się złapać na "wszystko zmieni się po ślubie" wstyd mi z tego powodu
a jest bardzo wierzący?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:32   #7
onaona30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 27
Dot.: Małżeństwo....

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
o rany, zaraz gejem.... może faktycznie jest zmęczony? ślub, budowa domu, praca, nowe życie - dużo naraz przecież

Tylko wiesz.. do mnie dotarło że tak jest od zawsze.. fakt że dużo pracuje, ale mimo wszystko biorąc pod uwagę całość to jest nienormalne. A ja próbuję szukać winy w sobie, bo mam wrażenie że z innymi dziewczynami nie bylo takiego problemu. Stąd moje pokręcone myśli że ożenil się z rozsądku

Edit: Jesteśmy bardzo umiarkowanie wierzący, to nie przyczyna

Edytowane przez onaona30
Czas edycji: 2013-11-27 o 08:34 Powód: dopisek
onaona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 08:35   #8
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Małżeństwo....

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
o rany, zaraz gejem.... może faktycznie jest zmęczony? ślub, budowa domu, praca, nowe życie - dużo naraz przecież

Plus dodam że możliwe że ma dość niski temperament, nie każdy facet ma ochotę często uprawiać seks. Do tego może być tak że aby doszło do stosunku musi mieć odpowiednią atmosferę, nie każdy się potrafi "skupić" gdy ma sporo spraw na głowie, kiedy doszło do jakiejś sprzeczki albo ma stresujący okres. Do tego może się czuć przymuszany i całą chęć diabli biorą bo sobie wyobraża że na pewno będziesz go nagabywać.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:36   #9
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Małżeństwo....

Jeden text mnie zastanowił - z tym byciem młodszym. 34 lata to nie geriatria jeszcze - może ma jakiś problem medyczny nazwijmy to i ci nie powiedział? i się wstydzi?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:36   #10
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Małżeństwo....

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
o rany, zaraz gejem.... może faktycznie jest zmęczony? ślub, budowa domu, praca, nowe życie - dużo naraz przecież


szkoda, że mąż nie chce się zgodzić na wizytę u seksuologa.
A może kup mu witaminy? Podobno żeń-szeń jest na wzmocnienie libido.
No i surówka z selera - naturalny afrodyzjak.

No i zaskocz go kup ładną, erotyczną bieliznę. Gorset, stringi, pończochy. Ubierz szlafrok i jak wróci z pracy to otwórz mu drzwi i go zdejmij Może nawet odważ się na przebranie?
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:43   #11
onaona30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 27
Dot.: Małżeństwo....

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Jeden text mnie zastanowił - z tym byciem młodszym. 34 lata to nie geriatria jeszcze - może ma jakiś problem medyczny nazwijmy to i ci nie powiedział? i się wstydzi?
Rozmawialiśmy o tym. Nie ma przyczyn medycznych, rozmowa o tym wieku też mnie zastanawia i irytuje. Podkreślanie że jak był młodszy (jak to brzmi..) to częściej miał ochotę stanowi dla mnie zakamuflowany komunikat: miałem fajniejsze laski.

Lemmy - owszem, nie mamy łatwego życia, ale stresujący okres nie trwa 3 lata. To ma jakąś głębszą przyczynę.

Ja myślę żeby samej się przejść do seksuologa, tylko obawiam się że będzie to niecelowe bez drugiej osoby.
Wszelkie wabienie go kończy się tym, że mowi że ma sporo pracy i dyskretnie się zwija..
Z erotyczną bielizną jest tak że nawet jak założę to w łóżku prędzej się w niej uśpię, niż się go doczekam (wstaje o 5 rano, on o 7,30)
onaona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 08:45   #12
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Małżeństwo....

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Jeden text mnie zastanowił - z tym byciem młodszym. 34 lata to nie geriatria jeszcze - może ma jakiś problem medyczny nazwijmy to i ci nie powiedział? i się wstydzi?

A to już jest kwestia podejścia. Są ludzie dla których 40 lat to wiek średni i bardzo możliwe że mąż autorki uważa się za pana który się zbliża do takiego wieku.

Ja bym poradziła nie cudować z wymyślną bielizną bo pan może się poczuć napastowany (ja chyba też bym tak miała), więcej ruchu, zdrowsza dieta, więcej wspólnie spędzonego czasu.

Cytat:
Napisane przez onaona30 Pokaż wiadomość
Rozmawialiśmy o tym. Nie ma przyczyn medycznych, rozmowa o tym wieku też mnie zastanawia i irytuje. Podkreślanie że jak był młodszy (jak to brzmi..) to częściej miał ochotę stanowi dla mnie zakamuflowany komunikat: miałem fajniejsze laski.

Lemmy - owszem, nie mamy łatwego życia, ale stresujący okres nie trwa 3 lata. To ma jakąś głębszą przyczynę.

Ja myślę żeby samej się przejść do seksuologa, tylko obawiam się że będzie to niecelowe bez drugiej osoby.
Wszelkie wabienie go kończy się tym, że mowi że ma sporo pracy i dyskretnie się zwija..
Z erotyczną bielizną jest tak że nawet jak założę to w łóżku prędzej się w niej uśpię, niż się go doczekam (wstaje o 5 rano, on o 7,30)

Twój mąż może mieć tak że każdy stres powoduje u niego obniżenie libido, ba dla niego może być tak że od kilku lat żyje w permanentnym stresie (takie może mieć odczucia i tak się czuć, mimo że obiektywnie żyje "normalnie"). Do tego macie inny trochę rytm dnia i wasze potrzeby mogą się rozmijać.

Edytowane przez Lemmy is God
Czas edycji: 2013-11-27 o 08:53
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:50   #13
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Małżeństwo....

wydaje mi się, że problemem tu jest czy da się go zmusić do szczerości w jakiś sposób.... rozmowy, rozmowy, rozmowy... najlepiej bez płaczów itp. cudów... cokolwiek się dzieje, powinien Ci powiedzieć, o co chodzi...

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
A to już jest kwestia podejścia. Są ludzie dla których 40 lat to wiek średni i bardzo możliwe że mąż autorki uważa się za pana który się zbliża do takiego wieku.

Ja bym poradziła nie cudować z wymyślną bielizną bo pan może się poczuć napastowany (ja chyba też bym tak miała), więcej ruchu, zdrowsza dieta, więcej wspólnie spędzonego czasu.
No dobra, ale 40 a 34 to różnica.... Ciekawe ilu trzydziestolatków stwierdza, że są za starzy na seks...
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:50   #14
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Małżeństwo....

Cytat:
Napisane przez onaona30 Pokaż wiadomość
Rozmawialiśmy o tym. Nie ma przyczyn medycznych, rozmowa o tym wieku też mnie zastanawia i irytuje. Podkreślanie że jak był młodszy (jak to brzmi..) to częściej miał ochotę stanowi dla mnie zakamuflowany komunikat: miałem fajniejsze laski.

Lemmy - owszem, nie mamy łatwego życia, ale stresujący okres nie trwa 3 lata. To ma jakąś głębszą przyczynę.

Ja myślę żeby samej się przejść do seksuologa, tylko obawiam się że będzie to niecelowe bez drugiej osoby.
Wszelkie wabienie go kończy się tym, że mowi że ma sporo pracy i dyskretnie się zwija..
Z erotyczną bielizną jest tak że nawet jak założę to w łóżku prędzej się w niej uśpię, niż się go doczekam (wstaje o 5 rano, on o 7,30)
sama sobie wkręcasz jakieś paranoje

Według mnie najbardziej prawdopodobna jest opcja opisana przez Lemmy.Facet ma mały temperament,a naciskany unika seksu jeszcze bardziej.
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:51   #15
onaona30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 27
Dot.: Małżeństwo....

Dieta, ruch, czas - wszystko było, chociażby w podróży poślubnej, kiedy kochaliśmy się aż 2 razy.
Aha przeczytałam wszystkie książki Lwa-Starowicza i ani trochę nie jestem bliżej przyczyn problemu.
Najgorsze jest to że na codzień jesteśmy fajnie funkcjonującą parą, ale powolutku przez łóżko wszystko zaczyna się psuć. Ja obrastam w kompleksy, on w frustracje

Edytowane przez onaona30
Czas edycji: 2013-11-27 o 08:51 Powód: literówka
onaona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:54   #16
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Małżeństwo....

Cytat:
Napisane przez onaona30 Pokaż wiadomość
Dieta, ruch, czas - wszystko było, chociażby w podróży poślubnej, kiedy kochaliśmy się aż 2 razy.
Aha przeczytałam wszystkie książki Lwa-Starowicza i ani trochę nie jestem bliżej przyczyn problemu.
Najgorsze jest to że na codzień jesteśmy fajnie funkcjonującą parą, ale powolutku przez łóżko wszystko zaczyna się psuć. Ja obrastam w kompleksy, on w frustracje
dlaczego tak sądzisz? może dla niego jest ok?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:58   #17
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Małżeństwo....

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość

No dobra, ale 40 a 34 to różnica.... Ciekawe ilu trzydziestolatków stwierdza, że są za starzy na seks...

Znam kilku którzy by tak z powodzeniem mogli stwierdzić. Twierdzą że nie są już najmłodsi, porównują się do swoich ojców/dziadków którzy w tym wieku już mieli dzieci odchowane i ogólnie uważają się za statecznych panów
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 09:08   #18
DiamondDust
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 273
Dot.: Małżeństwo....

Przerabialam to.....czulam sie dokladnie tak jak ty....on byc moze jest gejem...
DiamondDust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 09:12   #19
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Małżeństwo....

Tutaj żadne działania raczej nie przyniosą efektu ,chłop ma inne ważniejsze priorytety w życiu ,rozminęliście się w tym względzie ,przy takim jego podejściu należy brać pod uwagę że cała ewentualna ciąża ,będzie bez seksu jak i zapewne długi czas po niej .Musi sam stawić czoła problemowi ,wewnętrznie przetłumaczyć sobie potrzeby zmiany ,ciekawe czy się masturbuje ?
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 09:21   #20
onaona30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 27
Dot.: Małżeństwo....

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
dlaczego tak sądzisz? może dla niego jest ok?
Frustracje bo on nie cierpi tych rozmów, irytują go i bagatelizuje to co mam dopowiedzenia (choć z drugiej strony kiedyś stwierdził że brak seksu to koniec związku)
Jakieś 3 miesiące temu stwierdził że wystarczy mu seks raz w tygodniu i że taki jeden dzień (noc) w tyg będziemy mieli dla siebie. Oczywiście nic z tego nie było.
Dziwne jest dla mnie też to że jak pisałam w sam seks to w zasadzie penetracja (wstrętne słowo ), wszystko takie na odczepne, choć oczywiście TŻ temu zaprzecza

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Tutaj żadne działania raczej nie przyniosą efektu ,chłop ma inne ważniejsze priorytety w życiu ,rozminęliście się w tym względzie ,przy takim jego podejściu należy brać pod uwagę że cała ewentualna ciąża ,będzie bez seksu jak i zapewne długi czas po niej .Musi sam stawić czoła problemowi ,wewnętrznie przetłumaczyć sobie potrzeby zmiany ,ciekawe czy się masturbuje ?
Obawiam się że masz rację. Nie widzi (nie chce widzieć?) problemu, więc trudno żeby mu stawiał czoła.
Nie wiem czy się masturbuje
onaona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 09:21   #21
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Małżeństwo....

Musisz nim wstrząsnąć i powiedzieć, że wyszłaś za mąż, a nie wybrałaś sobie współlokatora, że nie czujesz się żoną, że czujesz się odrzucona i że problem JEST, ale Twój mąż chowa głowę w piasek. Powiedz mu, że Ty idziesz do seksuologa, bo Ty czujesz się skrzywdzona, zraniona i chcesz naprawić Wasze życie, a on najwyraźniej ma Cie w d..., skoro nie jest skłonny do takiego działania.

Jak można wyjść za mąż będąc takim egoistą jak Twój mąż?
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 09:28   #22
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Małżeństwo....

A co jesli bez kombinowania ze stres, ze gej, ze mu sie nie podobasz przyjmiesz opcje ze on faktycznie ma male potrzeby?..Ktore z wiekiem beda u niego jeszcze pewnie malec..Czy potrafisz z tym zyc?
Zostaja ci wtedy 3 wyjscia:
1. zyc wlasciwie bez sexu, sfrustrowana i pewnie w rezultacie doprowadzi to do wyjscia nr 2
2. rozwod
3.kochanek.
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 09:29   #23
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Małżeństwo....

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 09:31   #24
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Małżeństwo....

Cytat:
Napisane przez banana84 Pokaż wiadomość
A co jesli bez kombinowania ze stres, ze gej, ze mu sie nie podobasz przyjmiesz opcje ze on faktycznie ma male potrzeby?..Ktore z wiekiem beda u niego jeszcze pewnie malec..Czy potrafisz z tym zyc?
Zostaja ci wtedy 3 wyjscia:
1. zyc wlasciwie bez sexu, sfrustrowana i pewnie w rezultacie doprowadzi to do wyjscia nr 2
2. rozwod
3.kochanek.
z drugiej strony dziwi mnie Twoje podejście, że seks albo rozwód/kochanek... jeśli byliby dobrym małżeństwem pod każdym innym względem?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 09:34   #25
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Małżeństwo....

Dlatego zapytalam czy ona bedzie potrafila zyc z nim wlasciwie bez sexu...bo jego brak zacznie coraz mocniej przekladac sie na atmosfere ich zwiazku..i to co do tej pory miedzy nimi sie ukladalo zacznie szwnakowac..

Edytowane przez banana84
Czas edycji: 2013-11-27 o 09:36
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 09:40   #26
onaona30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 27
Dot.: Małżeństwo....

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
Musisz nim wstrząsnąć i powiedzieć, że wyszłaś za mąż, a nie wybrałaś sobie współlokatora, że nie czujesz się żoną, że czujesz się odrzucona i że problem JEST, ale Twój mąż chowa głowę w piasek. Powiedz mu, że Ty idziesz do seksuologa, bo Ty czujesz się skrzywdzona, zraniona i chcesz naprawić Wasze życie, a on najwyraźniej ma Cie w d..., skoro nie jest skłonny do takiego działania.

Jak można wyjść za mąż będąc takim egoistą jak Twój mąż?
Wszystko to wypowiedziałam wczoraj. Mąż mówi że nie jest maszyną i nie ma ochoty na zawołanie. Oczywiście nie oczekuję na zawołanie, ale do jasnej cholery trochę częściej i czulej niż jak teraz.
Jest egoistą szczególnie w tym względzie, w innych sprawach czasem mu się zdarzają samolubne zachowania.

Kocham męża, rozwód ani kochanek nie wchodzą w grę.

Falabella - TŻ jest dobrym człowiekiem ale nie jest idealny, ma swoje wady. Niektóre zaakceptowałam, niektóre się uczę akceptować, z niektórymi walczę.
onaona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 09:46   #27
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Małżeństwo....

A to nie jest przypadkiem tak że każda rozmowa na ten temat kończy się płaczem, oskarżeniami, żalami i pretensjami? Do tego częste rozmowy na ten temat mogą sprawiać wrażenie ze tobie zależy TYLKO na seksie.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 09:55   #28
onaona30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 27
Dot.: Małżeństwo....

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
A to nie jest przypadkiem tak że każda rozmowa na ten temat kończy się płaczem, oskarżeniami, żalami i pretensjami? Do tego częste rozmowy na ten temat mogą sprawiać wrażenie ze tobie zależy TYLKO na seksie.
Tak, tak się kończy. TŻ odwraca kota ogonem, zdarza się że usiłuje i wcisnąć że to ja mam problem więc wymiękam i zaczynam płakać.
To są regularne rozmowy, ale czy częste? co 2-3 miesiące jak nie mogę się doczekać obiecanej zmiany
onaona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 10:02   #29
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Małżeństwo....

Cytat:
Napisane przez onaona30 Pokaż wiadomość
Przed ślubem seks też był rzadko, ale jak mówilam nie mieszkaliśmy ze sobą.
I też był tak fatalnej jakości?
Cytat:
Napisane przez onaona30 Pokaż wiadomość
Podkreślanie że jak był młodszy (jak to brzmi..) to częściej miał ochotę stanowi dla mnie zakamuflowany komunikat: miałem fajniejsze laski.
Raczej "powiem cokolwiek, żeby nie myślała, że jestem gejem, przecież i tak nie sprawdzi"
Nie znam faceta, który by mówił, że z poprzednimi partnerkami było rzadko, beznadziejnie, nigdy mu się nie chciało, nie stawał, nie dochodził itp.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 10:03   #30
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Małżeństwo....

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
sama sobie wkręcasz jakieś paranoje

Według mnie najbardziej prawdopodobna jest opcja opisana przez Lemmy.Facet ma mały temperament,a naciskany unika seksu jeszcze bardziej.
Jak czytam:
"A jeśli już to nasz seks jest raczej mało czuły (co dziwne bo na co dzień jest "przytulanką") z pieszczotami ograniczonymi do minimum."

"ostatnio przy pieszczotach zapytał mnie czy jest szansa na dziecko, jak powiedziałam że nie to zaproponował żeby "przełożyć to na inny dzień(!)""

...to daleka jestem od stwierdzenia, że autorka sobie wkręca paranoje - to jej mąż jej te paranoje wkręca. Dodajmy do tego jego stwierdzenie, że z innymi uprawiał seks częściej i deprecha murowana.

Autorko, tylko na dziecko się na razie nie decyduj.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.