Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014 cz.26 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-04, 12:03   #2491
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

nacytowalam sie i mi zmknelo aplikacje i wszystko poszlo...

zcego co pamietam

Corn koniecznie popros TZta o zrobienia Ci zdjecia w welonie, ale z tych przykladow cowkleilas ten muslinowy jest boski taki kejacy i delikatny!

Elrosa swietny wybor fryzury i ten makijaz pierwszy cudny

Mojakaren komplecik bardzo sexy ja na noc poslubna bede celowala cos z gorsetem bo TZ lubi i w sumie ja tez sie dobrze w takch ciuszkach czuje :p no albo z takim krotkim gorsetem klik

Przezduzeem piekne kolczyki i fryzurka tez, mialam w podobnym stulu na sesji barzeczenskiej tyle, ze mam dluzsze wlosy

Kamilka nawet tak nie mysl zebyscie sobie wszystko wyjasnili

Activelifestyle fajne zaproszenia! co do kawalerskiego w Wielki Piatek, to w sumie kazdy ma swoje sumienie, ja jakos specjalnie zwiazana z Kosciolem nie jestem jednak dziwie sie, ze osoba wierzaca, ktora bierze slub koscielny podjela takie kroki by zorganizowac impreze w taki dzien
CudeTort zapowiada sie pysznie za pozytywna odpiwiedz z rozmowy o prace.

Ad rem za buty

Klaudyna masakra to co piszesz...

Anka piekne te bukiety co wkleilas kurczak mnie nic florystka nie mowila, ze piwonie beda dla mnie za duze , moze mysli, se duza jestem no ale faktycznie Ty jestes drobniutka gratulacje 'urodzin'

Kiss suknia nr 1
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14



Edytowane przez rabbitka
Czas edycji: 2014-04-04 o 12:07
rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 12:29   #2492
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Ach, zapomniałam napisać, że wczoraj w nocy tuż przed zaśnięciem TŻ zaczął sam rozmowę o obrączkach Zapytał, czy mu pokazywałam kiedyś obrączki z zapisem głosu i powiedział, że on by chyba wolał takie, niż z odciskiem palca Ja się ciągle waham nad Bielakiem, ale pójdziemy, popytamy, pooglądamy. Dla mnie to mega słodkie, że sam zaczął ten temat, bo tak rzadko to robiii...
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 12:29   #2493
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez nasturcja1308 Pokaż wiadomość
mi się podoba!



zapowiedzi wygłaszają po spisaniu protokołu przez 2-3 niedziele, w zależności od parafii.
To wiem kochana tylko ciekawi mnie ile czasu przed slubem.
Cytat:
Napisane przez S1lc1a Pokaż wiadomość
U mnie będą wygłoszone w dwie najbliższe niedziele, a ślub 7 czerwca, ksiądz mówił, że ogłaszają od razu po zgłoszeniu się narzeczonych, niezależnie czy do ślubu są 3 miesiące czy miesiąc.
Też ostatnio słyszałam, że swoich nie powinno się słyszeć, najwyżej pójdę do parafii narzeczonego posłuchać.
No to teraz juz wszystko wiem dziekuje
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 12:32   #2494
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
To wiem kochana tylko ciekawi mnie ile czasu przed slubem.
u nas akurat po spisaniu protokołu, czyli koło 3 m-cy przed
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 12:36   #2495
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

An super! Ja też się zawsze tak cieszę jak TŻ sam podejmuje temat ślubny, bo zazwyczaj to ja sie nakręcam i nawijam, o bukiecie, o sukience, o butach, zaproszeniach itd. A jak on wyjdzie z jakąś inicjatywą to az mi serce rośnie
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 13:03   #2496
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
ewaden Tak, to moja pani florystka Mam nadzieję, że będziesz zadowolona, ja jestem pod wrażeniem pomysłów, solidności i przebiegu współpracy. Coś Ci już zaproponowała ? Przyznam, że w oprócz ceremonii kościelnej, to najbardziej nie mogę się doczekać tych kwiatków
Ja też mam taką nadzieję, a raczej wierzę że tak będzie Na razie ja opowiadałam o kościele, restauracji, sukni, druhenkach, mojej podstawowej koncepcji kwiatów, przesłałam jej zdjęcia, i w sobotę się spotykamy Powiedziałam jej, że jestem otwarta na propozycje - na stronie FB ona ma śliczne praktycznie wszystko Jest sympatyczna, komunikatywna, szybko odpowiada na maile, oddzwania gdy mówi że to zrobi (ku mojemu zdziwieniu, nie wszyscy tak mają ) Podałam jej bużet i powiedziała, że na nim będziemy pracować, i że się da zrobić co chcę A co ona u Ciebie robi? Jaki jej dałaś zakres?
Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Dziewczyny...
Jakie macie/będziecie kupować sukienki na poprawiny ? Tzn jaki kolor?
W kolorze przewodnim? Czy w ogóle na to nie patrzycie i bierzecie to co się podoba ?
Ja nie patrzę, choć tak się składa że sukienka, którą mam kupioną na ślub brata, wpisuje się w moją kolorystykę ślubną. Jest w takim delikatnym różowawym łososiu, długości tak nad kolano, z dekoltem w literę V z przodu i z tyłu, wykonana z jedwabnego szyfonu -myślę że się nada w razie czego na obiad rodzinny w niedziele O ile nie znajdę po drodze czegoś co mnie urzeknie, czyt. sztywnej bąbki (ala klosz od lampy ) w kolorze ecru lub białym, to ją właśnie założę.

Velika, zapomniałam wcześniej pochwalić Twojego upolowanego w końcu biustonosza! Jest śliczny, taki z klasą!
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 13:08   #2497
Magheru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 75
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Ja tak jeszcze wrócę do tego kawalerskiego w Wielki Piątek.

Wyobrażanie sobie jak by to mogło po katolicku wyglądać jest bardzo zajmujące.( Chociaż na takie imprezy byłby lepszy Wielki Czwartek, bo przecież pamiątka Ostatniej Wieczerzy, ale pewnie już słyszeli, że trzeba innym stopy umyć i wymiękli... ).

Chłopaki lamentujący nad traconą wolnością Pana Młodego, w pokutnych workach, samobiczujący się... nie przemawia do Was taki obraz?

Pewnie mieli jakieś mega zniżki zważywszy na to, że Polska to katolicki kraj i pewnie nie ma chętnych na balety w Wielki Piątek....
__________________
Zaręczyny 18 grudnia 2013 r.
Ślub 28 czerwca 2014 r.
Magheru jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 13:22   #2498
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość

Dziewuszki, któraś z Was kupiła ten komplet z Intimissimi.
Oglądałam go dzis na żywo i ślinotok , ale orzeknijcie - czy na noc poślubną nie jest za mało ???????
Myślę, że nie za mało Czy czasami do tego kompletu nie ma jeszcze pasu na biodra?

Ja go mam
Tż bardzo podoba się tył stringów


Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość

Widziałaś go na żywo?
Mają mikro rozmiary na mnie?
A są takie ale w wersji czarnej? Nie wiem, czemu ale mojemu tylko taka bielizna pasi
Były mniejsze rozmiary
I jest z czarnymi elementami : http://it.intimissimi.com/product/gr...ategoryId=4881

I jest mega wygodny


Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam problem z TŻ... W Wielki Piątek idzie na wieczór kawalerki do kolegi Święta nie jestem, ale uważam, że to jest lekkie przegięcie. Nie wiem co mam zrobić. Próbowałam mu powiedzieć, żeby nie szedł, a on mówi, że musi Czy uważacie, że przesadzam i nie powinnam się nic odzywać w tym temacie i niech idzie?
Wg mnie przegięcie
Innego terminu nie było?

Cytat:
Napisane przez sweetsunday Pokaż wiadomość
(Właśnie rozmawiałam, z przyjacielem, który za trzy tygodnie ślubuje i on jeszcze nie ma garnituru i twierdzi, że jeszcze przecież ma czas )
Jakbym mojego słyszała
Powiedział, że wybierzemy się na początku maja po garnitur, ale nie zdziwię się jak będzie ciągle to przeciągał

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Ja nie mam poprawin, tylko taki obiad dla najbliższych i śmiałam się do mamy że chcę taką żeby było widać że byłam wczoraj panną młodą Myślę że kupię coś ecru, pudrowy róż, o takim kroju żeby był uniwersalny na później
Też bym tak chciała

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Co gorsze wczoraj rozmawiałam z moją koleżanką i jej siostra ma w czerwcu wesele , niestety w zeszłym tygodniu zmarła im babcia.
I ksiądz zamiast ją pocieszyć i powiedzieć , że żałobę ma się w sercu i niestety śmierci człowiek nie przewidzi to jej powiedział
UWAGA! ! cytuję "No trudno , już tyle wydaliście na wesele to nie ma co odwoływać , najwyżej zatańczysz Pierwszy Taniec a potem będziesz siedzieć a Pan młody będzie tańczył z gośćmi EWENTUALNIE możesz złożyć ofiarę na potrzeby kościoła to załatwimy CI dyspense" .

Szczyt chamstwa , bo inaczej tego nazwać nie można

Ciekawe jak wysoka ta ofiara
Szkoda, że nie kazał im odwołać
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 13:49   #2499
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Anka piekne te bukiety co wkleilas kurczak mnie nic florystka nie mowila, ze piwonie beda dla mnie za duze , moze mysli, se duza jestem no ale faktycznie Ty jestes drobniutka gratulacje 'urodzin'
Dziękuję Nawet nie wiem kiedy te 12 lat minęło Oj wcale taka drobniutka nie jestem

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
anka1897
Bukiety bardzo ładne, delikatne, lekkie
Powiem szczerze, że aż się zdziwiłam tym co Pani Ci powiedziała. To kwiaciarka czy florystka? Bo ma to jednak znaczenie . Jeżeli ktoś robi bukiet z intensywnie pachnących kwiatów ( np. piwonie, konwalie) to trzeba zawsze klienta zapytać czy zapach nie będzie zbyt intensywny itd. A co do doboru kwiatów i kształtu to zależy od kroju sukni. Biedermeierowskie prezentują się pięknie do księżniczek, a odwrócona kropla do empire (tak nam mistrzyni województwa na zajęciach mówiła). Np. gipsówka pięknie wygląda do koronkowej sukni. Jeżeli bukiet z piwonii nie byłby strasznie wielki to nawet do niższej osoby będzie pasował.
dziękuję
kwiaciarka prędzej W mojej metropolii ciężko o florystkę z prawdziwego zdarzenia o krój sukni pytała się (jako jedna z nielicznych ) również z tego powodu odradziła piwonie.
Widzę, że jest jesteś w temacie, czyżby na co dzień zajmowała się kwiatami? może mogłabyś mi doradzić który z nich będzie bardziej pasował do mojej sukni zdjęcie w załączniku

cude

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość


Pół roku do ślubu


Ad rem świetne buciki! jak będą wygodne bierz na ślub

Linaewen pamiętaj, że sny spełniają się na opak, więc wszystko będzie idealnie Po prostu musi tak być

S1lc1a na fajnego księdza trafiliście . Niestety w dzisiejszych czasach to rzadkość

Cytat:
Napisane przez przezduzeem Pokaż wiadomość
Poradnia i zapowiedzi zaliczone, teraz tylko odliczać dni do ślubu
Dziś miałam fryzurę próbną będzie idealna
W załączniku moje kolczyki i kawałek kwiatka, którego będę mieć wpięego we włosy.
Przepraszam za jakość zdjęcia chyba robione kalkulatorem
za poradnię i zapowiedzi. B. ładne kolczyki

Dziewczyny naszły mnie wątpliwości co do sukienki. Że jest za delikatna, taka nijaka, mało ślubna,że nie będę wyróżniała się na weselu i nie spodobam się Tż
Wy wszystkie tak pięknie wyglądacie w swoich sukniach.
Ehh.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sincerity_3781_20131117_1106313223.jpg (43,9 KB, 96 załadowań)
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 13:58   #2500
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Dziewczyny naszły mnie wątpliwości co do sukienki. Że jest za delikatna, taka nijaka, mało ślubna,że nie będę wyróżniała się na weselu i nie spodobam się Tż
Wy wszystkie tak pięknie wyglądacie w swoich sukniach.
Ehh.
no co Ty!!! masz przepiękną suknię! będziesz wyglądać bosko, a Tż na pewno padnie z wrażenia nie będzie się wyróżniała na weselu? no Głuptas!
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 13:59   #2501
kasia1201
Rozeznanie
 
Avatar kasia1201
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 513
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Anka!!! Co Ty pleciesz!! Delikatne suknie są piękne, chyba że chcesz wystąpić w kolejnym odcinku " moje wielkie cyganskie wesele " ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasia1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 14:05   #2502
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość

Dziewczyny naszły mnie wątpliwości co do sukienki. Że jest za delikatna, taka nijaka, mało ślubna,że nie będę wyróżniała się na weselu i nie spodobam się Tż
Wy wszystkie tak pięknie wyglądacie w swoich sukniach.
Ehh.
no proszę, lanie dostaniesz za takie gadanie. Śliczną masz suknię!
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 14:05   #2503
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Anka, powiem Ci, że ja bym o wiele bardziej wolała Twoją suknię od mojej własnej, także nie przejmuj się, wszystkie mamy wątpliwości
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 14:05   #2504
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez kasia1201 Pokaż wiadomość
Anka!!! Co Ty pleciesz!! Delikatne suknie są piękne, chyba że chcesz wystąpić w kolejnym odcinku " moje wielkie cyganskie wesele " ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasia rozwaliłaś system
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 14:07   #2505
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Odnośnie tego księdza, który tak powiedział tej koleżance to...brak słów!
Ja znam księdza(będzie dawał na ślub, rodzina Tżta) który powiedział że ślub się planuje, a pogrzeb nie...
U nas też podobna sytuacja, bo teraz minie dwa tyg.od pochowania babci Tżta, przykro bardzo... Ale nie odwołamy wesela...
I jeszcze mnie wszystko dobija... nie dosyć ze straciłam w grudniu pracę, walczę z tą babką od zaproszeń to teraz nam nasz ukochany pies zachorował... Zmiast być lepiej, to wydaję się być coraz gorszy... Wszystko na nie...
Ehhh, wyzalilam się,,, pRzepraszam...
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 14:09   #2506
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość

Dziewczyny naszły mnie wątpliwości co do sukienki. Że jest za delikatna, taka nijaka, mało ślubna,że nie będę wyróżniała się na weselu i nie spodobam się Tż
Wy wszystkie tak pięknie wyglądacie w swoich sukniach.
Ehh.

Twoja suknia jest piękna, ja też mam delikatną z lekkim tiulowym dołem i koronką na górze bo nie lubię sukni z gorsetem i musze mieć ramiączka, a że nie chciałam takich typowych ramiączek stąd pomysł na całą górę koronkową przez co może się wydawać nieco bardziej strojna od Twojej, ale jak ją widzę (jeszcze nie jest skończona) i przymierzam nawet w salonie na kolejnych przymiarkach to jestem mega w niej zakochana mimo, że efekt końcowy zobaczę dopiero 25 kwietnia.
A co do TŻ - myślę że nasi mężczyźni jak nas zobaczą w tej sukni na chwilę przed sakramentalnym tak, to najmniejsze znaczenie będzie dla nich miało, w jakiej jesteśmy sukni, czy mamy koka czy loki i czy welon z tiulu czy muślinu (który facet to odróżnia?) - cała ta stylizacja jest głównie dla nas po to żeby spełnić nasze marzenia.
Jak ja pokazałam narzeczonemu kilka sukni, to on mówi: kochanie, one wszystkie są dla mnie takie same i w każdej z nich będziesz pięknie wyglądała. Ja wiem że jest ważny nasz wygląd w dniu ślubu itd, ale najważniejsze jest to że zostaniemy żonami naszych ukochanych facetów i rozpoczniemy wspólne życie.
Ale mi wyszło długo, ale jak tak do tego podchodzę i dzięki temu jestem spokojna, bo nawet jeśli bukietu nie będę miała z eustomy to i tak to mi nie zepsuje nastroju w tym dniu!!!!
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 14:11   #2507
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Moje Drogie Panie,

99 dni do slubu
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 14:11   #2508
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Nie pokazywałam Wam mojej kiecki... Już nie wiem, czy dobrze zrobiłam z jej wyborem...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2 (2).jpg (14,0 KB, 103 załadowań)
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 14:21   #2509
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Dziewczyny naszły mnie wątpliwości co do sukienki. Że jest za delikatna, taka nijaka, mało ślubna,że nie będę wyróżniała się na weselu i nie spodobam się Tż
Wy wszystkie tak pięknie wyglądacie w swoich sukniach.
Ehh.
Ty w tej kiecce wyglądasz B-O-S-K-O!!!! A TZ padnie na zawał jak Cię zobaczy!
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 14:53   #2510
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

anka1897 przecież Twoja sukienka jest śliczna nie fisiuj kochana to już moja mi się powoli nie podoba i chyba wybrałabym troszkę inną

A jak przy sukienkach już jesteśmy to mam takie pytanie: czy jeżeli sukienka ma taki tył wycięty (foto w załączniku) tylko że moja nie ma sznureczka tylko zamek - to można założyć jakiś biustonosz?

ps. wczoraj umówiłam się do fryzjerki na czesanie bardzo fajna babka mam nadzieję że mnie nie zawiedzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sliczna-sukienkaki.jpg (12,0 KB, 30 załadowań)
__________________
13.09.2014
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 15:03   #2511
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Velika gratki za cyckonosz!

Ijaa super plan, spokojnie wszystko załatwicie Powiedz co co chodzi z tym czego nie wolno fotografować?

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Lemon Świetny ten komplet. Może byś się jednak odważyła, jest naprawdę ładny ?
Przymierzę coś podobnego i się zobaczy

Ad rem super butki!

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
UWAGA! ! cytuję "No trudno , już tyle wydaliście na wesele to nie ma co odwoływać , najwyżej zatańczysz Pierwszy Taniec a potem będziesz siedzieć a Pan młody będzie tańczył z gośćmi EWENTUALNIE możesz złożyć ofiarę na potrzeby kościoła to załatwimy CI dyspense" .
Szczyt chamstwa , bo inaczej tego nazwać nie można
O matko! Co za cham i burak!

Anka ten pierwszy bukiet cudny
Gratki za 12, baaardzo ładny staż
I baty ci się należą za narzekanie na suknię! przecież wyglądasz w niej świetnie!

przezduzeem fryzurki za bardzo nie widac ale jestem bardzo ciekawa efektu ostatecznego bo zapowiada się super

monia503 witaj! Co wam jeszcze zostało do załatwienia? Robicie wesele/przyjęcie?

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ach, zapomniałam napisać, że wczoraj w nocy tuż przed zaśnięciem TŻ zaczął sam rozmowę o obrączkach Zapytał, czy mu pokazywałam kiedyś obrączki z zapisem głosu i powiedział, że on by chyba wolał takie, niż z odciskiem palca Ja się ciągle waham nad Bielakiem, ale pójdziemy, popytamy, pooglądamy. Dla mnie to mega słodkie, że sam zaczął ten temat, bo tak rzadko to robiii...
Mam tak samo

Uciekam laski - idę na drinka ze znajomymi Do jutra!
Trzymajcie kciuki żebyśmy zdążyli jutro przymierzyć nasze obrączki !
__________________

Edytowane przez Lemon_Drop
Czas edycji: 2014-04-04 o 15:05
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 15:06   #2512
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
To wiem kochana tylko ciekawi mnie ile czasu przed slubem.
U mnie w parafii zapowiedzi wygłaszane są przed samym ślubem, tak że w ostatnim tygodniu bez zapowiedzi jest ślub
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 15:23   #2513
kasia1201
Rozeznanie
 
Avatar kasia1201
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 513
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Nie pokazywałam Wam mojej kiecki... Już nie wiem, czy dobrze zrobiłam z jej wyborem...
Śliczną masz suknię!! Gratuluję

ANKA!!!Specjalnie dla Ciebie foty, które od dzisiaj masz obowiązek oglądać gdy Twoja suknia wyda Ci się za mało strojna!!Twój TŻ pewnie by nie chciał się z tamtym zamienić!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1356292836_article-2094172-1188377A000005DC-210_964x628.jpg (28,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brzydkie-suknie-slubne-14863457.jpg (22,9 KB, 69 załadowań)
kasia1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 15:42   #2514
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez kasia1201 Pokaż wiadomość
Śliczną masz suknię!! Gratuluję

ANKA!!!Specjalnie dla Ciebie foty, które od dzisiaj masz obowiązek oglądać gdy Twoja suknia wyda Ci się za mało strojna!!Twój TŻ pewnie by nie chciał się z tamtym zamienić!
Hahahahahaaaa dobre dobre
__________________
13.09.2014
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 16:17   #2515
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
Fryzura piękna
Bardzo lubię taki styl. Widać, że do Ciebie pasuje
Mam nawet zapisaną fryzurę w podobnym stylu, któraś PM tu wrzucała. Przypomina mi dlaczego podobają mi sie krótkie włosy i dlaczego po ślubie ścinam swoje
my jak zwykle syjamy - też będę ścinać po ślubie

monia503 witaj!

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
An super! Ja też się zawsze tak cieszę jak TŻ sam podejmuje temat ślubny, bo zazwyczaj to ja sie nakręcam i nawijam, o bukiecie, o sukience, o butach, zaproszeniach itd. A jak on wyjdzie z jakąś inicjatywą to az mi serce rośnie
ja mam tak samo

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Myślę, że nie za mało Czy czasami do tego kompletu nie ma jeszcze pasu na biodra?

Ja go mam
Tż bardzo podoba się tył stringów
Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Dziewczyny naszły mnie wątpliwości co do sukienki. Że jest za delikatna, taka nijaka, mało ślubna,że nie będę wyróżniała się na weselu i nie spodobam się Tż
Wy wszystkie tak pięknie wyglądacie w swoich sukniach.
Ehh.

szalona!!!!
ta suknia jest piękna i Ty w niej też
Sto razy lepsza skromna, prosta niż wycudowana

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Nie pokazywałam Wam mojej kiecki... Już nie wiem, czy dobrze zrobiłam z jej wyborem...
ładna!! ale pasek bym usunęła
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 16:33   #2516
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Jestem padnięta po całym dniu na uczelni i ciężkim tygodniu.....


anesthesia ja też lubię jak mój TŻ zaczyna sam z siebie rozmowy o ślubie

Anka, każda z nas ma co chwilę wątpliwości dotyczące sukni.... Ja staram się o tym nie myśleć, bo bym zwariowała chociaż co jakiś czas mi przyjdzie do głowy, że moja jest zbyt skromna .
Twoja suknia jest piękna !
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 16:54   #2517
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
Dziewczyny...
Jakie macie/będziecie kupować sukienki na poprawiny ? Tzn jaki kolor?
W kolorze przewodnim? Czy w ogóle na to nie patrzycie i bierzecie to co się podoba ?

Miłego dnia
ja nie patrze na kolor, a juz na pewno nie mam parcia ze musi byc pod kolor przewodni, o ktorym polowa gosci i tak nie bedzie pamietac
kupie taka jaka mi sie spodoba

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Pół roku do ślubu


Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość

Gratulacje! I tak powinno być My chyba też idziemy - po Wielkanocy. Nie wiem w końcu kiedy wygłaszane są zapowiedzi? Trzy miesiaće czy miesiąc przed? W ogóle ktos ostatnio mi powiedział, że nie powinno się słyszeć własnych zapowiedzi bo pech i coś tam coś tam Ale chyba i tak jesteśmy skazani na niepowodzenie bo TŻ jest organistą I ja właśnie chce zobaczyć reakcje ludzi Jestesmy dosyć znani i kojarzeni w naszej okolicy i jestem straaaasznie ciekawa co zrobią największe plotkary



Bardzo mi się podoba!!! Super

kiss12550 księżniczkowa! zdecydowanie
u nas zapowiedzi sa miesiac wczesniej - ostatni tydzien przed weselem jest już bez. i tez slyszalam ze sie nie powinno swoich zapowiedzi slyszec, mnie ominą, bo zapowiedzi są u nas tylko na sumie, a ja chodzę na rano

jestem po wizycie u alergologa mam uczulenie na prawie wszystko ale czad. cztery rzeczy z listy mnie tylko nie uczulają żyć by parą
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________

Edytowane przez czekooczekolada
Czas edycji: 2014-04-04 o 17:14
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 16:58   #2518
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Ad Rem, Lemon, Say - widzę, że nie jestem sama W oczach mojego TŻ zdecydowanie za dużo nawijam o ślubie, choć naprawdę ostatnio się mega ograniczam, więc jak on sam z siebie cokolwiek mówi to mnie serce rośnie

Anka, suknię masz piękną! Jest prosta, ale nie "ascetyczna", z klasą, piękna! Każdą z nas dopadają wątpliwości, mnie średnio raz w tygodniu, ale na pewno wybrałyśmy najlepiej!

Ilussia, trzymaj się... nieszczęścia niestety często nie chodzą parami, a grupami, ale potem ten zły okres mija i jest znowu dobrze! I na pewno tak będzie też w Twoim przypadku!

Wendetka, z okazji zmiany kodu!

Lemon, trzymam kciuki za obrączki!
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 17:17   #2519
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Mam wrażenie że zapoczątkowałam rozmyślanie nad sukniami

Anka - masz piękna suknię , więcej nie zawsze znaczy lepiej a skoro zdecydowałaś się na nią to jednak czymś musiała Cię urzec Kiedy do niej dojdzie biżuteria makijaż i fryzura oraz nasz błysk w oku i promieniujące szczęście każda z nas będzie najpiękniejszą PM

Kasia- czy mi się wydaje czy na pierwszym zdjęciu Panna Młoda szuka Pana Młodego pokaże te zdjęcia Tżtowi i powiem że będę miała podobną suknie

Anesthesia - ostatnio moja mama stwierdziła że uwaga cytuje:
-"to przecież TYLKO ślub a Ty przeżywasz jakby nie wiadomo co to miało być" - zostawię to bez komentarza

Emdzik - ja nie mam sukni na ślub a Ty się pytasz o poprawiny

Czekooczekolada- jej współczuję naprawdę jest tak dużo tych alergennych produktów?

Ilussia- suknia śliczna , ale ja chyba też zastanowiłabym sie nad paskiem

Mojakaren, Lg-ago - witamy w klubie , też po ślubie ścinam włsoki
Jakis czas temu odwiedziła mnie moja przyszła szwagierka której nie znosze , dawno się nie widziałyśmy i jej pierwszy tekst : "O zapuszczasz włosy na ślub" - poczułam się jak dziewczynka idąca do komunii po raz pierwszy

Edytowane przez kiss12550
Czas edycji: 2014-04-04 o 17:25
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 17:21   #2520
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Aaaaaaaaaaaaaaaaa dziewczyny byłam na przymiarkach, znowu kocham swoją suknię
No i co najważniejsze schudłam na tylę, że spokojnie sie w nią mieszczę nie trzeba poszerzać
Foty w klubie.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-23 00:33:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.