Aparaty ortodontyczne cz. XVI - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-03, 11:52   #3271
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

O 17 zakładam dol a ja nadal nie wiem jakie gumki brać żeby bylo je jak najmniej widać... W piątek mam wesele to juz w ogóle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 15:08   #3272
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

14 lipca mam mieć założone gumki, a 19 aparat na górę. Po co zakłada się gumki, by zrobić miejsce między zębami, mam dość wąsko ustawione, czy to dlatego czy też każdy przechodził ten proces na takich samych etapach?
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 16:07   #3273
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
14 lipca mam mieć założone gumki, a 19 aparat na górę. Po co zakłada się gumki, by zrobić miejsce między zębami, mam dość wąsko ustawione, czy to dlatego czy też każdy przechodził ten proces na takich samych etapach?
Separatory? Żeby zrobić miejsce na pierścienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 17:46   #3274
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
14 lipca mam mieć założone gumki, a 19 aparat na górę. Po co zakłada się gumki, by zrobić miejsce między zębami, mam dość wąsko ustawione, czy to dlatego czy też każdy przechodził ten proces na takich samych etapach?
Separatory zakłada się najczęściej po to, aby później na szóstkach osadzić metalowe pierścienie
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 18:25   #3275
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Głupie pytanie. Ma ktoś pierścienie na 7 bo nie ma 6? Ja mialam x lat temu usuniete. I teraz pomiędzy 5 a 7 jest przerwa. No i ten luk ma taki luz jakby. No po prostu nie opiera sie na zamku tylko wisi w powietrzu przez ta szpare po 6. I mysle czy jak bede cos gryzla to on sie nie zlamie w tym miejscu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 19:45   #3276
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Ja tak będę miała prawdopodobnie, ponieważ nie mam jednej szóstki na górze, a na dole mam piątkę i potem od razu ósemkę, więc będzie podobna sytuacja. Chciałam coś wcześniej wstawić w miejsce braków, ale ze względu na operację szczęki muszę poczekać i będę leczyć ortodontycznie zęby z lukami
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 21:40   #3277
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ja tak będę miała prawdopodobnie, ponieważ nie mam jednej szóstki na górze, a na dole mam piątkę i potem od razu ósemkę, więc będzie podobna sytuacja. Chciałam coś wcześniej wstawić w miejsce braków, ale ze względu na operację szczęki muszę poczekać i będę leczyć ortodontycznie zęby z lukami
No ja tak samo operacja. A teraz dziwnie sie czuje i boje gryźć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-05, 06:27   #3278
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Trzeci dzień z aparatem a zeby bola mnie okropnie. Dziś chyba najgorzej. Do tego obciera mnie pierścień... Wcześniej było ok. Wosk nic nie daje bo i tak zaraz odpada. Co jest dobre na obtarcia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 13:43   #3279
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

A u mnie się nic nie dzieję W poniedziałek druga wizyta. Wręcz wydaję mi się, że to co się polepszyło, to znowu jest gorsze. Ale już sama nie wiem, czy tak jest, czy mi się wydaję.
Aparat noszę 4 miesiące i chcialabym już mieć jedynki złączoneMialyscie/macie takie kryzysy, że wydaje wam się, że jest gorzej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 14:38   #3280
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Ja dzisiaj ustaliłam termin zakładania aparatu 6.09

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 15:21   #3281
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Ja to juz mam w ogole kryzys przez moje jedynki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-05, 15:42   #3282
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

U mnie gorzej nie jest ale lepiej też nie
Byłam dzisiaj na wizycie... dostałam nowy łuk na górę i do kompletu drucianą plontaninkę a na dole dalej trwa walka o ustawienie trójki
Dałam się namówić na różowe ligaturki ale jednak nie zostanę fanką kolorów zdecydowanie najlepiej się czuję w srebrnych
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-06, 12:42   #3283
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Oj, ja też srebrne najlepiej.
Apart mam od końca marca, na razie tylko górny łuk, dół będę zakładać we wrześniu.
To normalne, że czasem nie mam ligatur, tylko okręcane druciki?
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-06, 16:42   #3284
Malemalenstwo
Zadomowienie
 
Avatar Malemalenstwo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 040
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Ja od samego początku ligarury birę srebrne, ładnie wyglądają przy aparacie metalowym i nic sie z nimi nie dzieję. Ja na jednym zamku nie mam ligatury, tylko owiniete drucikiem. Nie wiem dlaczego tak, nie dopytalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliwia
Malemalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-06, 16:44   #3285
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Byłam dziś na wizycie i nieśmiało spytałam, czy w ciągu roku zdejmę aparat (zęby bardzo szybko mi się ustawiły, ale leczenie miałam przewidziane na max 2 lata, 2,5, a noszę 8 miesięcy). Odpowiedź ortodontki sprawiła, że prawie spadłam z fotela 'za rok? pani zdejmie o wiele szybciej!' Za miesiąc robię pantomogram i zobaczymy czy korzenie dobrze się ustawiły, a jeśli tak to tylko estetykę będziemy poprawiać. Z jednej strony się cieszę, a z drugiej martwię trochę, czy to nie za szybko - bo wychodziłoby na to, że będę nosić około roku

A ligatury dzisiaj wzięłam czarne
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-06, 17:13   #3286
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Ja od roku slysze " zaraz sciagamy"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-06, 18:47   #3287
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Byłam dziś na wizycie i nieśmiało spytałam, czy w ciągu roku zdejmę aparat (zęby bardzo szybko mi się ustawiły, ale leczenie miałam przewidziane na max 2 lata, 2,5, a noszę 8 miesięcy). Odpowiedź ortodontki sprawiła, że prawie spadłam z fotela 'za rok? pani zdejmie o wiele szybciej!' Za miesiąc robię pantomogram i zobaczymy czy korzenie dobrze się ustawiły, a jeśli tak to tylko estetykę będziemy poprawiać. Z jednej strony się cieszę, a z drugiej martwię trochę, czy to nie za szybko - bo wychodziłoby na to, że będę nosić około roku

A ligatury dzisiaj wzięłam czarne
Wow, ale masz tempo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-06, 20:35   #3288
doma456
Raczkowanie
 
Avatar doma456
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 39
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Byłam dziś na wizycie i nieśmiało spytałam, czy w ciągu roku zdejmę aparat (zęby bardzo szybko mi się ustawiły, ale leczenie miałam przewidziane na max 2 lata, 2,5, a noszę 8 miesięcy). Odpowiedź ortodontki sprawiła, że prawie spadłam z fotela 'za rok? pani zdejmie o wiele szybciej!' Za miesiąc robię pantomogram i zobaczymy czy korzenie dobrze się ustawiły, a jeśli tak to tylko estetykę będziemy poprawiać. Z jednej strony się cieszę, a z drugiej martwię trochę, czy to nie za szybko - bo wychodziłoby na to, że będę nosić około roku

A ligatury dzisiaj wzięłam czarne
To szybko A czarne ligatury boskie są.
__________________
Aparat stały metalowy
góra 20.02.2017 -
dół 20. 02.2017 -
instagram
doma456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 11:08   #3289
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Dziewczyny, pisałam niedawno, że mam mieć dalszy ciąg konsultacji u ortodonty z przedstawieniem planu leczenia. I mam wyrwać 2 górne czwórki i jedną dolną (być może z czasem jeszcze jedną dolną). Mam już skierowanie na wyrwanie górnych i umówioną wizytę na 14 sierpnia. Ale strasznie mi żal rwać zdrowe zęby. Dowiedziałam się, że muszę wyrwać czwórki, bo bez ekstrakcji nie domkną mi się szczęki. Zaproponowałam wyrwanie górnych piątek, bo są mniejsze i w jednej mam małą dziurkę do zrobienia, ale powiedziała, że wtedy leczenie będzie trudniejsze. Już sama nie wiem, co myśleć. Wszędzie czytam, że teraz ortodonci starają się zachować zęby nawet przy dużych stłoczeniach, jak w moim przypadku.
18 lipca mam konsultację z inną ortodontką, która leczy większość przypadków bezekstrakcyjnie.
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-07, 14:00   #3290
Maryd12
Przyczajenie
 
Avatar Maryd12
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 12
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Jenna__ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pisałam niedawno, że mam mieć dalszy ciąg konsultacji u ortodonty z przedstawieniem planu leczenia. I mam wyrwać 2 górne czwórki i jedną dolną (być może z czasem jeszcze jedną dolną). Mam już skierowanie na wyrwanie górnych i umówioną wizytę na 14 sierpnia. Ale strasznie mi żal rwać zdrowe zęby. Dowiedziałam się, że muszę wyrwać czwórki, bo bez ekstrakcji nie domkną mi się szczęki. Zaproponowałam wyrwanie górnych piątek, bo są mniejsze i w jednej mam małą dziurkę do zrobienia, ale powiedziała, że wtedy leczenie będzie trudniejsze. Już sama nie wiem, co myśleć. Wszędzie czytam, że teraz ortodonci starają się zachować zęby nawet przy dużych stłoczeniach, jak w moim przypadku.
18 lipca mam konsultację z inną ortodontką, która leczy większość przypadków bezekstrakcyjnie.
Lepiej nie ryzykować gdybym była w takiej sytuacji tez bym skonsultowała sie z innym ortodonta.
Maryd12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 18:47   #3291
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Ok, wrzucam i chwalę się moimi krzywulcami
Pierwsze zdjęcie (nieostre, ale nie mam innego) po założeniu góry, drugie po założeniu dołu, trzecie dzień dzisiejszy. Musimy sprawdzić na pantomogramie czy prawa jedynka jest przekręcona czy ma taki kształt. Jeśli przekręcona to będziemy walczyć o ustawienie, jeśli nie to będzie dobudowana żeby wyrównać. Do poprawy została jeszcze prawa dwójka na dole
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19829937_1466063483416969_186968428_o.jpg (48,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19807179_1466063473416970_634958144_o.jpg (72,1 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19814278_1466062930083691_1572776608_o.jpg (59,5 KB, 61 załadowań)
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."



Edytowane przez chouette_
Czas edycji: 2017-07-07 o 18:55
chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 19:29   #3292
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

U mnie przebojów ciąg dalszy Dalej mam orto na zastępstwo a zęby wyglądają... źle. Jedynki już nawet same ze sobą nie są równe. Nie wiem co ta kobieta wyprawia ale mam dość.

Tak dla zobrazowania, pierwsze zdjęcie sprzed 3-4 miesięcy, ostatnie to po wtorkowej wizycie. Jedna jedynka wchodzi na drugą, prawa już była na równi z dwojką to przez to teraz znowu się od strony dwójki wysunęła w przód. Szlag mnie trafi. A górny łuk noszę prawie 2,5 roku A nie miałam ekstremalnie krzywych zębów W górnym łuku to była kosmetyka, głównie jedynki do wyprostowania a reszta to zgranie z dolnym łukiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19807491_1371898362845274_1151529724_o.jpg (64,4 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19832466_1370915632943547_2096923826_n.jpg (20,8 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19858532_1370916042943506_910474122_n.jpg (24,3 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19894209_1372829869418790_283125684_n.jpg (28,5 KB, 63 załadowań)
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 19:42   #3293
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U mnie przebojów ciąg dalszy Dalej mam orto na zastępstwo a zęby wyglądają... źle. Jedynki już nawet same ze sobą nie są równe. Nie wiem co ta kobieta wyprawia ale mam dość.

Tak dla zobrazowania, pierwsze zdjęcie sprzed 3-4 miesięcy, ostatnie to po wtorkowej wizycie. Jedna jedynka wchodzi na drugą, prawa już była na równi z dwojką to przez to teraz znowu się od strony dwójki wysunęła w przód. Szlag mnie trafi. A górny łuk noszę prawie 2,5 roku A nie miałam ekstremalnie krzywych zębów W górnym łuku to była kosmetyka, głównie jedynki do wyprostowania a reszta to zgranie z dolnym łukiem.
Czyli dobrze rozumiem, że ta baba nie dość, że nie poprawiła Ci tego co chciałaś, to jeszcze pogorszyła sytuację?
Nie dziwię się, że masz dość... i nawet nie bardzo wiadomo co zrobić. Normalnie jej płacisz za wizyty?
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 19:45   #3294
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Jenna__ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pisałam niedawno, że mam mieć dalszy ciąg konsultacji u ortodonty z przedstawieniem planu leczenia. I mam wyrwać 2 górne czwórki i jedną dolną (być może z czasem jeszcze jedną dolną). Mam już skierowanie na wyrwanie górnych i umówioną wizytę na 14 sierpnia. Ale strasznie mi żal rwać zdrowe zęby. Dowiedziałam się, że muszę wyrwać czwórki, bo bez ekstrakcji nie domkną mi się szczęki. Zaproponowałam wyrwanie górnych piątek, bo są mniejsze i w jednej mam małą dziurkę do zrobienia, ale powiedziała, że wtedy leczenie będzie trudniejsze. Już sama nie wiem, co myśleć. Wszędzie czytam, że teraz ortodonci starają się zachować zęby nawet przy dużych stłoczeniach, jak w moim przypadku.
18 lipca mam konsultację z inną ortodontką, która leczy większość przypadków bezekstrakcyjnie.
Wyrywając czwórki mogą zapaść się policzki, o tym pewnie Ci ortodontka nie wspominała? Ja mam wyrwaną piątkę, właśnie z uwagi na to, że jest to mniejszy ząb, nie stanowi rusztowania dla policzka, a dodatkowo w moim przypadku był bardziej zniszczony. Natomiast ja tego zęba wyrwałam dopiero wtedy, kiedy nie było już innej opcji na przemieszczanie się zębów (czyli po 8 miesiącach leczenia ortodontycznego).
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 19:51   #3295
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Czyli dobrze rozumiem, że ta baba nie dość, że nie poprawiła Ci tego co chciałaś, to jeszcze pogorszyła sytuację?
Nie dziwię się, że masz dość... i nawet nie bardzo wiadomo co zrobić. Normalnie jej płacisz za wizyty?
Tak, dobrze Tzn wg niej teraz zgryz mam idealny i wszystkie przestrzenie pozamykane więc pożegnałam się z wyciągami.
Płacę bo nie bardzo wiem co mam zrobić innego, nie mam chyba siły żeby się wykłocać bo jakikolwiek błąd trudno udowodnić. Nie zmienia to faktu że moja orto przez 2 lata może z raz wzięła za wizyte tyle co ona ode mnie ciągnie za kazdym razem.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 19:57   #3296
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tak, dobrze Tzn wg niej teraz zgryz mam idealny i wszystkie przestrzenie pozamykane więc pożegnałam się z wyciągami.
Płacę bo nie bardzo wiem co mam zrobić innego, nie mam chyba siły żeby się wykłocać bo jakikolwiek błąd trudno udowodnić. Nie zmienia to faktu że moja orto przez 2 lata może z raz wzięła za wizyte tyle co ona ode mnie ciągnie za kazdym razem.
Rozumiem, w ortodoncji łatwo się wymigać, że po prostu zęby nie współpracowały. Sama podpisywałam tonę papierów, że nie gwarantują efektu, bo wszystko zależy od mojego organizmu
A ma chociaż jakiś plan na dalsze leczenie? Czy ona już by zdjęła aparat i zostawiła Cię z tą jedynką?
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-07, 20:00   #3297
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Rozumiem, w ortodoncji łatwo się wymigać, że po prostu zęby nie współpracowały. Sama podpisywałam tonę papierów, że nie gwarantują efektu, bo wszystko zależy od mojego organizmu
A ma chociaż jakiś plan na dalsze leczenie? Czy ona już by zdjęła aparat i zostawiła Cię z tą jedynką?
Planowała cofać tą jedynke i niby wygięła tak drut, a jak to wyszło to widać, zamiast cofnąć się ta wysunięta to pociągnęła za sobą dwa zęby obok
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 11:22   #3298
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Czy któraś z Was miała prostowane zęby, które były po resekcji korzenia?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 20:28   #3299
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Nie lubieeę wyciągów . Teraz dostałam jeden od trójki do piątki i chyba mało się będę uśmiechać w nim
Poza tym dostałam łańcuszek na trzy zęby, nowe druty i nic dziś nie ugryzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ateris
Czas edycji: 2017-07-10 o 20:29
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 20:34   #3300
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Ja noszę wyciągi już ponad dwa miesiące i to na samym przodzie. Zaczepiam górne trójki o dolne. Porażka...nie znoszę ich. Przez pierwsze dwa miesiące nosiłam je nom stop, aby się ich jak najszybciej pozbyć, ale klops...bo dostałam teraz jeszcze grubsze. Łeee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-18 11:10:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.