Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-26, 21:20   #3961
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;29644790]
On nie jest przypadkiem pro? Jest ciemniejszy/intensywniejszy od przykładowo Bamboo?[/QUOTE]

to jest róż, i jest w pro tak jak sie tobie wydaje
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 21:30   #3962
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
to jest róż, i jest w pro tak jak sie tobie wydaje
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 13:02   #3963
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Nowa pomadka Lady Danger i lekko użyta High Tea szuka nowego domu
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 15:46   #3964
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Nowa pomadka Lady Danger i lekko użyta High Tea szuka nowego domu


Herbatkę wezmę
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 18:04   #3965
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Nowa pomadka Lady Danger i lekko użyta High Tea szuka nowego domu
High Tea ładna
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 18:59   #3966
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Lady Danger też Szkoda, że robię akurat przerwę od zakupów...

KNK: Ja wczoraj dostałam Woodwinked. Dzięki

Jest ekstra, tylko nie mam pomysłu jakby go użyć, bo wychodzi mi trochę 'rudo', a w panie i w sklepie wygląda dosyć chłodno . Macie jakieś pomysły? Może na jakąś ciemną bazę...hmm.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 19:15   #3967
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Lady Danger też Szkoda, że robię akurat przerwę od zakupów...

KNK: Ja wczoraj dostałam Woodwinked. Dzięki

Jest ekstra, tylko nie mam pomysłu jakby go użyć, bo wychodzi mi trochę 'rudo', a w panie i w sklepie wygląda dosyć chłodno . Macie jakieś pomysły? Może na jakąś ciemną bazę...hmm.
Spróbuj np. na paint pota Groundwork, ale możesz go również zmiksować z innym satynowym lub matowym cieniem, albo ciemniejszym
Ja go dzisiaj użyłam poł na pół z Ricepaper i przyciemniłam w zewnętrznym kąciku Carbonized, a w załamaniu Soba wyciagnięta pod łuk Orb (zestawienie owo to patent Vanth )
W załączniku zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9ricwood.jpg (25,4 KB, 71 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-09-27 o 21:45
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 00:57   #3968
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cieszę się, że moje pomysły wykorzystujesz Choć u Ciebie prezentuje się ten zestaw zupełnie inaczej, niż na moich oczach. Makijaż - piękny, dopracowany w najmniejszym szczególe - i fantastycznie wyciąga brąz Twojej tęczówki ! Pasuje Ci Woodwinked, więc nie obawiaj sie go stosować - i wcale tak drastycznie nie błyszczy!
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 07:30   #3969
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Cieszę się, że moje pomysły wykorzystujesz Choć u Ciebie prezentuje się ten zestaw zupełnie inaczej, niż na moich oczach. Makijaż - piękny, dopracowany w najmniejszym szczególe - i fantastycznie wyciąga brąz Twojej tęczówki ! Pasuje Ci Woodwinked, więc nie obawiaj sie go stosować - i wcale tak drastycznie nie błyszczy!
Dziękuję Vanth Domyślam się, ze na Tobie zupełnie inaczej sie te kolory prezentowały - pewnikiem bardziej subtelniej i lepiej roztarłaś je.
Dzisiaj z kolei powtórzyłam Twój spotkaniowy ostatni i oczywiście u mnie jest mocniejszy, nie ma takich delikatnych przejść kolorów, jak u Ciebie. Chyba mam za mocną rękę do pędzelków
A co do Woodwinked, wnerwia mnie, ze w panie taki piękny zimny, a na oczach po prostu rudy wychodzi !
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 08:58   #3970
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dzięki za propozycje Corii, na pewno coś w tym stylu przetestuję (bo wszystkich wymienionych cieni nie mam). Ja spróbuję jeszcze go dać na jakąś ciemną kredkę...tylko w sumie nie mam się gdzie tak mocno malować ani specjalnie mi to nie pasuje.
Też trochę zła jestem, że taki rudy się robi...często go testowałam na ręku i wcale taki nie był. Na swatchach też raczej chłodniejszy się wydaje. Niby rudy pasuje mi do brązowych oczu, ale tak do całej twarzy to już niekoniecznie.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 09:23   #3971
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Dzięki za propozycje Corii, na pewno coś w tym stylu przetestuję (bo wszystkich wymienionych cieni nie mam). Ja spróbuję jeszcze go dać na jakąś ciemną kredkę...tylko w sumie nie mam się gdzie tak mocno malować ani specjalnie mi to nie pasuje.
Też trochę zła jestem, że taki rudy się robi...często go testowałam na ręku i wcale taki nie był. Na swatchach też raczej chłodniejszy się wydaje. Niby rudy pasuje mi do brązowych oczu, ale tak do całej twarzy to już niekoniecznie.
Otóz to Damaris, mam ten sam problem, dlatego samego na cała powiekę go nie daję, tak samo, jak cały w załamanie też nie, bo efekt będzie nieciekawy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 09:30   #3972
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Spróbuj np. na paint pota Groundwork, ale możesz go również zmiksować z innym satynowym lub matowym cieniem, albo ciemniejszym
Ja go dzisiaj użyłam poł na pół z Ricepaper i przyciemniłam w zewnętrznym kąciku Carbonized, a w załamaniu Soba wyciagnięta pod łuk Orb (zestawienie owo to patent Vanth )
W załączniku zdjęcie
Eve
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 09:49   #3973
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Eve
Olu, zawstydzasz mnie, bo to nic spejszyl ale niemniej dziękuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 10:03   #3974
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Corii, jadę do Ciebie na makijaż! Genialny Ci wyszedł. Niech się macówki schowają - robiły mi już oko wiele razy, ale nigdy tak ładnie. Marnują się u mnie te cienie, nie ma co. Jeszcze rozblendować przejścia umiem, ale ostatnio mam problemy z ładnym kształtem cieni w górnej, zewnętrznej części powieki - wiecie, co mam na myśli? Robię za daleko, albo za płasko - nigdy mi taki cudny migdał nie wychodzi, jak bym chciała.
U mnie Woodwinked to zimne, stare złoto - wcale nie rudy, choć ostatnio pokochałam akurat ciepłe kolory na oczach i nic bym przeciw rudemu nie miała. Zrobiłam sobie właśnie włosy na rudawy, karmelowy kolor i najfajniej mi w zdecydowanie czerwonawych, gorących kolorach typu Antiqued, Mythology, Hot Paprica.
Dziewczyny, już dawno mam ochotę zaproponować Wam zabawę - czy napiszecie, jaki jest wasz ulubiony macowy ever kolor: cienia, różu, szminki, błyszczyka? Ja swoje typy mam, ale może potem dopiszę. Z góry dzięki!
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 10:40   #3975
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Będę first z tymi ever

cien: Sketch
pigment: Sunnydaze
róż: Stunner
pomadka: chyba Fleshpot, albo See Sheer
błyszczyk: lipglass Painted On
kredka: Blackline
efekty specjalne: MSF Pink Porcelain
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 10:43   #3976
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Corii, jadę do Ciebie na makijaż! Genialny Ci wyszedł. Niech się macówki schowają - robiły mi już oko wiele razy, ale nigdy tak ładnie. Marnują się u mnie te cienie, nie ma co. Jeszcze rozblendować przejścia umiem, ale ostatnio mam problemy z ładnym kształtem cieni w górnej, zewnętrznej części powieki - wiecie, co mam na myśli? Robię za daleko, albo za płasko - nigdy mi taki cudny migdał nie wychodzi, jak bym chciała.
U mnie Woodwinked to zimne, stare złoto - wcale nie rudy, choć ostatnio pokochałam akurat ciepłe kolory na oczach i nic bym przeciw rudemu nie miała. Zrobiłam sobie właśnie włosy na rudawy, karmelowy kolor i najfajniej mi w zdecydowanie czerwonawych, gorących kolorach typu Antiqued, Mythology, Hot Paprica.
Dziewczyny, już dawno mam ochotę zaproponować Wam zabawę - czy napiszecie, jaki jest wasz ulubiony macowy ever kolor: cienia, różu, szminki, błyszczyka? Ja swoje typy mam, ale może potem dopiszę. Z góry dzięki!
Najado, dziękuje, jest mi niezmiernie miło na Twoje słowa Wiesz, nic nie mam przeciwko aby Ci podoradzać Chociaż ja swoich wytworów wcale tak dobrze ie oceniam. No, ale to każdy jest najbardziej krytyczny wobec swoich makijaży, prawda?
Uwierzysz, ze jakieś 2 lata temu malowałam jeszcze oczy tylko tuszem?
Pomalutku zaczynałam od cienie Diora i pacynek, trafiłam tutaj na maca i zaczęłam się metoda prób i błędów rozkręcać i ciągle mi daleko do perfekcji
Jakże Ci zazdroszcze tego iż Woodwinked jest na Twoich oczach zimny to nie masz pojęcia A juz nie wspomnę o czerwono-rudym kolorze włosów, który łazi za mną od dawna, ale nie moge zmienić, bo obecnie mam ciemny brąz (miałam czarne) i gdybym chciała czerwonawy musiałabym odbarwić obecny, a na to się nie zdobęde, bo i tak gubię kudełki i nie chce ich więcej osłabiać

Podoba mi się Twoja zabawa, no to odpowiadam:
róż - Stunner
cień -Gazette Grey - ale ciężko tak tylko jeden wymienić
szminka - Angel
błyszczyk - brak, bo posiadam tylko Baby Sparks, jestem szminkowa laska
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-09-28 o 10:46
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 10:44   #3977
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

O, muszę obadać Painted On i Sunnydaze, bom ciemna masa w temacie . Dzięki za pierwszą wypowiedź i nowe, ciekawe kategorie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:02   #3978
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Heh, ja chyba takiego rankingu nie potrafię zrobić, bo nie mam aż tak dużo rzeczy z Maca (np do ust wcale).

A mi się dopiero teraz pojawił makijaż Corii w tamtym poście, rzeczywiście super, jak każdy zresztą Fajnie, że tak szybko doszłaś do takiego poziomu, może jest dla mnie jakaś nadzieja, hehe. Ja w sumie maluję już się od dawna, ale zwykle to był tylko eyeliner, tusz...i cień nakładany palcem (!). :P Teraz mam pędzelki, więcej kolorów itd... No ale mi niestety coś nie idzie malowanie, jakoś nie umiem wyczuć swoich oczu i nigdy się sobie nie podobam. Wszystko nie tak.

Jezu, a wszyscy tak zachwalają Stunnera, czemu ja go nie wzięłam??
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:21   #3979
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Heh, ja chyba takiego rankingu nie potrafię zrobić, bo nie mam aż tak dużo rzeczy z Maca (np do ust wcale).

A mi się dopiero teraz pojawił makijaż Corii w tamtym poście, rzeczywiście super, jak każdy zresztą Fajnie, że tak szybko doszłaś do takiego poziomu, może jest dla mnie jakaś nadzieja, hehe. Ja w sumie maluję już się od dawna, ale zwykle to był tylko eyeliner, tusz...i cień nakładany palcem (!). :P Teraz mam pędzelki, więcej kolorów itd... No ale mi niestety coś nie idzie malowanie, jakoś nie umiem wyczuć swoich oczu i nigdy się sobie nie podobam. Wszystko nie tak.

Jezu, a wszyscy tak zachwalają Stunnera, czemu ja go nie wzięłam??
Ponad 2 lata to raczej powolny proces, zważywszy, ze wciąż się uczę
Cwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz. Bez zniechęcania sie i wmawiania sobie, ze jest źle - to taka expresowa rada

Nie chcę Cię dobijać, ale Stunner to pierwszy róż, który mi w 200% pasuje, a ja nieróżowa jestem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 11:44   #3980
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
O, muszę obadać Painted On i Sunnydaze, bom ciemna masa w temacie . Dzięki za pierwszą wypowiedź i nowe, ciekawe kategorie.
limitowanki, sunydaze ciezko dostepny a szkoda bo to ładny błyszczący jasny taupe
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:29   #3981
aneczka03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Drogie Wizażanki Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze koloru podkładu MAC Studio Fix Powder. Wątek jest tak obszerny, że nie zdołałam odnaleźć podpowiedzi. Ale Wy jesteście już takie oblatane, że wierzę, że mi pomożecie. Panuję mój pierwszy zakup kosmetyku MAC'a i chciałabym trafić - bo tanio niestety nie jest.
W moim mieście salonu nie ma więc jestem zdana na wybór "w ciemno"

Podkłady innych firm jakich używałam to: EL double wear ECRU (1N1 / 16); Clinique Almost Powder Makeup LIGHT o3; loreal true match C2; neutrogena healthy skin iquid makeup 040 nude.

Jak widać raczej ze mnie "bladzioch".

Mam nadzieję, że mi pomożecie. Przepraszam jeśli pytanie pojawiło się już kiedyś, ale jest tego tyle, że nie jestem w stanie się "przekopać" przez cały wątek. Liczę na Wasza pomoc i mam nadzieję, że dołączę do fanek MAC'a
aneczka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:33   #3982
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dziewczyny, już dawno mam ochotę zaproponować Wam zabawę - czy napiszecie, jaki jest wasz ulubiony macowy ever kolor: cienia, różu, szminki, błyszczyka? Ja swoje typy mam, ale może potem dopiszę. Z góry dzięki!
Jejku, bardzo bym chciała wziąć udział w zabawie, ale ... nie potrafię . Ja mam w każdej z kategorii kilku faworytów i nie mogłabym wybrać jednego, jedynego, a poza tym co chwila się to u mnie zmienia ...
Jedno mogę napisać na już, zresztą po raz kolejny - Stunner jest piękny . Wg mnie on ma taki odcień, że pasuje chyba wszystkim typom urody. A dla spóźnialskich mam radę - trzeba polować na Ebay'u, póki jeszcze są oferty - ja tak kupiłam, z przesyłką zapłaciłam w sumie 105 zł, wieć za wiele nie przepłaciłam, a warto .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:58   #3983
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Kurczę, bo ja myślałam, że on będzie dla mnie za jasny? Taki strasznie pastelowy w sklepie się wydawał.
105 zl to faktycznie niedużo...muszę to przemyśleć.
Lubię w sumie taki delikatny, świeży efekt...nie przepadam za mocnym konturowaniem itd.

Corii, dzięki za wsparcie, na pewno się nie poddam. Po prostu raz jest lepiej, raz gorzej, a często czuję się za bardzo 'wymalowana' i tracę zapał.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 13:04   #3984
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

tu jest fajna porównywarka podkładów http://www.temptalia.com/foundation-matrix
najpierw wybierasz typ czy ciepły czy chłodny oraz jasność

potem sprawdzasz odcienie
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 13:04   #3985
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Kurczę, bo ja myślałam, że on będzie dla mnie za jasny? Taki strasznie pastelowy w sklepie się wydawał.
105 zl to faktycznie niedużo...muszę to przemyśleć.
Lubię w sumie taki delikatny, świeży efekt...nie przepadam za mocnym konturowaniem itd.

Corii, dzięki za wsparcie, na pewno się nie poddam. Po prostu raz jest lepiej, raz gorzej, a często czuję się za bardzo 'wymalowana' i tracę zapał.
Stunner własnie daje taki delikatny, dziewczęcy efekt, nie nachalny - i to mnie w nim uwiodło własnie

Nie ma za co dziękować Ja tez czasami trace zapał, jak pare razy pod rząd efekt mi się nie spodoba, ale wiesz, zbieram się i dalej kombinuje, do skutku Dasz radę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 19:55   #3986
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

cien: Shale lub Naked Lunch
pigment: Vanilla lub Deckchair
róż: Pinch-o-peach
pomadka: Viva Glam V lub Bombshell
błyszczyk: plushglass Posh It Up
kredka: -------
efekty specjalne: Silver Dusk
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:34   #3987
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Melduję się po przedsprzedaży, nie rozpoznałam nikogo z forum, ale też i nie szeptałam do kupujących tajemniczo: "Wizaż? Wizaż?"
Nabytki na zdjęciu (z komórki, przepraszam za jakość). Na szybko Wam tylko napiszę, że Porcelain Pink mnie powalił na kolana (duochrom koraloróżowy ze złotymi iskierkami, mogłabym go zjeść!), a dwa złote PP prezentują się fenomenalnie. Lakier Rain of Flowers (genialny vampy superciemnofioletowy, z jagodowymi przebłyskami) jest genialny w buteleczce, na paznokciach macowej dziewczyny już mniej, ale ona go już nosi tydzień, więc miał prawo stracić nieco na urodzie.
Dorcia, poka, co masz?:b rzydal:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fall_1.jpg (36,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fall2.jpg (44,2 KB, 27 załadowań)
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:36   #3988
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Melduję się po przedsprzedaży, nie rozpoznałam nikogo z forum, ale też i nie szeptałam do kupujących tajemniczo: "Wizaż? Wizaż?"
Nabytki na zdjęciu (z komórki, przepraszam za jakość). Na szybko Wam tylko napiszę, że Porcelain Pink mnie powalił na kolana (duochrom koraloróżowy ze złotymi iskierkami, mogłabym go zjeść!), a dwa złote PP prezentują się fenomenalnie. Lakier Rain of Flowers (genialny vampy superciemnofioletowy, z jagodowymi przebłyskami) jest genialny w buteleczce, na paznokciach macowej dziewczyny już mniej, ale ona go już nosi tydzień, więc miał prawo stracić nieco na urodzie.
Dorcia, poka, co masz?:b rzydal:
MSF po 115 tak?
A co w nim takiego powalającego?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:37   #3989
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

ja mam mini-zbiory, więc wybór ograniczony, ale z nich:
cien: Shale
pigment: posiadam tylko próbkę niewypróbowaną Naked, więc na razie brak typu
róż: Plum Foolery (mój jedyny róż MAC)
pomadka: Oh-Oh-Oh
błyszczyk: mam parę na stanie, ale czekają nieotwarte na swa kolej, więc brak typu
kredka: Technakohl Earthline, moja wielka miłość
efekty specjalne: brak typu, chyba że można podpiąć tu podkład ProLongWear - jest super!
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 20:43   #3990
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
MSF po 115 tak?
A co w nim takiego powalającego?
A nie - 110, czyli zaoszczędziłam całe 5 zeta
No pisałam - lśni kilkoma kolorami na raz z efektem holo niemal, a niestety to na mnie działa zabójczo. Jest subtelny, ale wyraźnie widoczny, będzie świetnym rozświetlaczem, ale i subtelnym różem na dzień też - do ciepłych i neutalnych mejkapów się nada. Ale co tam przydatność - on zwyczajnie śliczny jest, jako gadżet (znaczy sroka ze mnie wyłazi).

Rozważałam też zakup pigmentu któregoś, najchętniej Blue Storm - też lśni jednocześnie fioletem i granatem, no piękny. Ale całego nie chcę, czy nie ma paru chętnych do rozbiórki?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.