Szampon i odżywka Hair Jazz - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-28, 21:55   #31
hiisandzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

A wiecie nad czym się zastanawiam??? Jakie moga być skutki uboczne tego, czyli co bedzie jak przestanie się go uzywać ???
hiisandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 15:34   #32
paullaaa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Hair Jazz to dokładnie to samo co Hair Bell, nazwa została zmieniona. Używałam Hairbell i faktycznie działa. Hair Jazz też mam i czeka w kolejce do używania
I jak tam ten Hair Bell? Możesz już napisać coś więcej?

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Gizell Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Miałam wlasnie zakładać wątek odnośnie
Tych produktów , bo rowniez natknęłam sie na nie w internecie .
I z racji tego ze jestem ogromnie zdeterminowania aby jak najszybciej zapuścić swoje włosy , postanowiłam zakupić podwójny zestaw i przetestować .
Używam tego od 5 dni , specjalnie przed kuracją zmierzyłam swoje włosy i miały 54cm , dzis zrobiłam to ponownie i po tych kilku dniach mam 1cm wiecej .
Bede robic pomiar raz na tydzień i po 30 dniach napisze ile mi urosły .
Co do nakładania to szampon jest bardzo wydajny i swietnie sie pieni , jednak włosy po nim są drutowate ( po spłukaniu ) odżywkę cieżko sie nakłada i tez włosy po niej sa sztywne . Na szczęście wieramy ją tylko w skore głowy a na włosy od wysokości ucha nakładam swoja maskę , zeby miec błyszczące włosy . Po kąpieli na gore wlosow używam rowniez odzywki w sprayu . Ale ogólnie jestem zadowolona ze po 5 myciach jest 1cm wiecej
Jak tam twoje efekty?

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Ofka88 Pokaż wiadomość
Hej, tyle opinii się naczytałam, że już sama nie wiedziałam co czynić. 100 zł to nie majątek, kupiłam. Użyłam 3 razy co dwa dni. Włosy się plączą strasznie, są takie tępe, ale dużo maski, potem spray i olejek...da się przeżyć. Wrzucę foto długości, jak tylko ogarnę jak
I jak te fotki?

Edytowane przez paullaaa0
Czas edycji: 2014-12-29 o 15:30
paullaaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 17:23   #33
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez hiisandzia Pokaż wiadomość
A wiecie nad czym się zastanawiam??? Jakie moga być skutki uboczne tego, czyli co bedzie jak przestanie się go używać ???
Albo włosy przestaną rosnąć w szybkim tempie, albo nam wypadną Myślę jednak, że będzie to działało tak samo jak wszystko co do rzęs - włosy przestaną rosnąć a może nawet na jakis czas się zatrzymają.

Ja nadal czekam z fotka do 12 stycznia - pełnego miesiąca używania HJ.

Na ten moment mam takie spostrzeżenia:
- po ok 4 razie (czyli tygodniu) używania zauważyłam że odrost robi się większy.
- włosy są puszyste i ładnie się układają
- absolutnie nie są sianowate i druciane - ale może dlatego, że odzywki używam tylko na skalp, a na resztę włosów nakładam elseve arganine resist - ten w tubce.
- powiedzmy że tak na oko średnio dziennie wypadało mi przy jednorazowym czesaniu ok 15-20 włosów - bardzo dużo. teraz jest to.. ok 3-5 a czasem nawet ZERO
- szampon plącze włosy, ale bez przesady. Jesteście przyzwyczajone do szamponów typu GlissKurr, Elseve czy Palmolive, których zadaniem pobocznym jest już nawet nie wymieniane -ułatwianie rozczesywania. A ten szampon nie ma nawet za bardzo funkcji myjącej, choć ładnie się pieni, co funkcje wstępnego proteinowania. Ja na przyklad CastorOil zmywam szamponem Babydream z Rossmana - o! To dopiero jest plątacz włosów - ale dlatego, że to szampon dla maluszków, ma za zadanie umyć i odtłuścić, a nie wygładzać.
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 09:45   #34
Gizell
Raczkowanie
 
Avatar Gizell
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
Albo włosy przestaną rosnąć w szybkim tempie, albo nam wypadną Myślę jednak, że będzie to działało tak samo jak wszystko co do rzęs - włosy przestaną rosnąć a może nawet na jakis czas się zatrzymają.

Ja nadal czekam z fotka do 12 stycznia - pełnego miesiąca używania HJ.

Na ten moment mam takie spostrzeżenia:
- po ok 4 razie (czyli tygodniu) używania zauważyłam że odrost robi się większy.
- włosy są puszyste i ładnie się układają
- absolutnie nie są sianowate i druciane - ale może dlatego, że odzywki używam tylko na skalp, a na resztę włosów nakładam elseve arganine resist - ten w tubce.
- powiedzmy że tak na oko średnio dziennie wypadało mi przy jednorazowym czesaniu ok 15-20 włosów - bardzo dużo. teraz jest to.. ok 3-5 a czasem nawet ZERO
- szampon plącze włosy, ale bez przesady. Jesteście przyzwyczajone do szamponów typu GlissKurr, Elseve czy Palmolive, których zadaniem pobocznym jest już nawet nie wymieniane -ułatwianie rozczesywania. A ten szampon nie ma nawet za bardzo funkcji myjącej, choć ładnie się pieni, co funkcje wstępnego proteinowania. Ja na przyklad CastorOil zmywam szamponem Babydream z Rossmana - o! To dopiero jest plątacz włosów - ale dlatego, że to szampon dla maluszków, ma za zadanie umyć i odtłuścić, a nie wygładzać.

Czekam wlasnie na Twoje zdjecie z efektami a ty nas tu chcesz przetrzymac do 12 stycznia ? Nie ładnie
Ja swoje efekty umieściłam w linku na 1-wszej stronie tego temu .
Włosy wyraźnie rosna po zastosowaniu tych produktów , a co do tego ze po zakończeniu kuracji miały by niby wypaść to na pewno tak nie bedzie . Pewne przestaną tak szybko rosnąć i tyle .
Ja puki co poza 3-dniowa przerwa świąteczna stosuje nieprzerwanie
__________________
~~~~GIZELL~~~
Gizell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 10:24   #35
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Ok, foto nieprofesjonalne, bo jestem poza domem. Udało mi się znaleźć za uchem partię włosów, gdzie dobrze widać odrost.
Farbowanie - 19.11.2014. Od tego czasu co 2 dzień piję sok z liści pietruszki i z jabłka.
HairJazz używam od 12.12.2014 co 2 dzień.
3 x użyłam Castor Oil.
Tydzień jadłam tabletki Calcium P. w ilości 4 dziennie, ale popsuły mi cerę i już ich nie biorę.

Spektakularnie nie jest jak na 1,5 miesiąca, ale myślę, że i tak jest dobrze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg unnamed.jpg (53,9 KB, 670 załadowań)

Edytowane przez Sweet_nuka
Czas edycji: 2014-12-30 o 10:25
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 00:10   #36
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

ile cm ma ten odrost? możesz zmierzyć? plis
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 11:15   #37
Gizell
Raczkowanie
 
Avatar Gizell
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
Ok, foto nieprofesjonalne, bo jestem poza domem. Udało mi się znaleźć za uchem partię włosów, gdzie dobrze widać odrost.
Farbowanie - 19.11.2014. Od tego czasu co 2 dzień piję sok z liści pietruszki i z jabłka.
HairJazz używam od 12.12.2014 co 2 dzień.
3 x użyłam Castor Oil.
Tydzień jadłam tabletki Calcium P. w ilości 4 dziennie, ale popsuły mi cerę i już ich nie biorę.

Spektakularnie nie jest jak na 1,5 miesiąca, ale myślę, że i tak jest dobrze.
Moim zdaniem nieźle to wyglada
Zmierz ten odrost i powiedz ile Ci włoski urosły jak na moje oko to te 2,5cm conajmniej poszły . A skoro Ty tez jestes zadowolona to musza Ci chociaż odrobine szybciej rosnąć po tych wszystkich specyfikach niz zazwyczaj
__________________
~~~~GIZELL~~~
Gizell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-31, 16:08   #38
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Co ja dla Was robie :P
1. Odrost, Gizelle masz racje, ok 2,5 cm - mierzone na mokrych włosach, bo lepiej mi sie wtedy mierzy.
2. Ja z przodu, po peelingu, bez makijażu (jak coś to zamknijcie oczka Wlosy mam dziś takie, tylko wysuszone i lekko podkręcone - wygładzone na szczotce.
3. Wlosy z tyłu - i tu juz widac kosmar spalonej trwałej. Mialam farbowane wlosy na jasno, po tym moja fryzjerka po ok 2 miesiacach zrobila mi trwałą i prawdopodobnie SPALIŁA wlosy. Na tym zdjeciu wygladaja już duzo lepiej, ale to co przeżyłam w maju to był obłęd. Żadne maski, oleje i cementy nie pomagały. grzywkę mam całą popaloną do dzis i co mnie smuci najbardziej- ona nie rośnie. Od góry do mniej wiecej połowy głowy widac już w jak dobrej kondycji są włoski nie tknięte trwałą. Dlatego zanim w ogóle zaczne realnie zapuszczać, musze zapuszczac aby ściąć te siano
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrosty.jpg (97,9 KB, 586 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (53,0 KB, 668 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z tylu.jpg (73,4 KB, 549 załadowań)
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 16:39   #39
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

żebym ja tak wyglądała bez make upu to by było zaje....
co do zniszczonych włosów to mam to samo, ale u mnie liczne dekoloryzacje zrobiły swoje , końcówki sa mega zniszczone, grzywa tez nie rośnie bo się łamia włosy
Od razu wam napiszę jak już mówimy o zniszczonych włosach to w ogóle jest masakra, mam długośc na boba i nijak tego związać więc widać ze sa zniszczone, ale Mikołaj (w postaci byłego tżta) w tym roku kupił mi babyliss lokówkosuszarkę i to jest rewelacja!!! mam bardzo dużo włosów a teraz ułożenie fryzu zajmuje mi 10 minut z wysuszeniem! włosy po tym lśnią jak psu wiecie co kiedy także baaardzo Wam polecam gdybyście chciały w coś zainwestować co przynajmniej optycznie sprawi ze włosy będą wyglądać lepiej, łatwiej wtedy dotrwac do czasu aż włos odrośnie i będzie można to siano ściąć.
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 17:47   #40
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Thorgal1980 Pokaż wiadomość
w tym roku kupił mi babyliss lokówkosuszarkę i to jest rewelacja!!!
też to mam i tylko dzieki niej włosy nie wyglądają tragicznie - gdy jej nie używam, to...a nawet nie mówie jak wyglądam, bo nie chcę o tym mysleć

Edit, znalazłam fotki z kwietnia, kiedy byłam po trwałej. Miałam mieć piękne i miękkie fale -mialam tylko wgnieść we włosy troche pianki i suszyć na powietrzu, przeczesując palcami i gniotąc włosy:
1. Oto co wyszło, taka jakaś szopa
2. To co zostalo z grzywki
3. Tak wyglądają nie traktowane suszaro-lokówka
4,5 - po lokówko-suszarce.

Także równie tak samo jak Thorgal - polecam to cudo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez su.jpg (74,3 KB, 488 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzy.jpg (98,6 KB, 321 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spalone.jpg (40,3 KB, 300 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po susz.jpg (44,1 KB, 303 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lokowkoszcz.jpg (76,3 KB, 379 załadowań)

Edytowane przez Sweet_nuka
Czas edycji: 2014-12-31 o 18:02
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 17:57   #41
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

no więc wiesz o czym piszę
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-01, 19:41   #42
Gizell
Raczkowanie
 
Avatar Gizell
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
Co ja dla Was robie :P
1. Odrost, Gizelle masz racje, ok 2,5 cm - mierzone na mokrych włosach, bo lepiej mi sie wtedy mierzy.
2. Ja z przodu, po peelingu, bez makijażu (jak coś to zamknijcie oczka Wlosy mam dziś takie, tylko wysuszone i lekko podkręcone - wygładzone na szczotce.
3. Wlosy z tyłu - i tu juz widac kosmar spalonej trwałej. Mialam farbowane wlosy na jasno, po tym moja fryzjerka po ok 2 miesiacach zrobila mi trwałą i prawdopodobnie SPALIŁA wlosy. Na tym zdjeciu wygladaja już duzo lepiej, ale to co przeżyłam w maju to był obłęd. Żadne maski, oleje i cementy nie pomagały. grzywkę mam całą popaloną do dzis i co mnie smuci najbardziej- ona nie rośnie. Od góry do mniej wiecej połowy głowy widac już w jak dobrej kondycji są włoski nie tknięte trwałą. Dlatego zanim w ogóle zaczne realnie zapuszczać, musze zapuszczac aby ściąć te siano
Nie będziemy zamykać oczu bo nie ma takiej potrzeby , wyglądasz bardzo ładnie i masz przepiękną cerę a włosy ci wyraźnie urosły ! a nie pomaga ci na wygładzenie ta maska castrol ? Mi bardzo poprawia kondycje włosów . Jest tez taka kolejna maska cud która zregenerowała mi włosy po moim pierwszym rozjaśnianiu . Kupiłam w sklepie z produktami fryzjerskimi , jest to lisap ultimate plus , włoska marka , cena około 50zl . Włosy dołem wyglądały jak bym je podpaliła zapalniczką a po tygodniu stosowania zostały całkowicie wygładzone .
Już dawno mi sie skończyła bo dawałam ją codzień ale planuje zakupić za jakieś dwa tyg i ponownie stosować na koncówki . Włosy przyniszczyłam przy kolejnym rozjaśnianiu dlatego jak nie użyje castolu to mam dołem lekko spuszone wiec koniecznie muszę sobie sprawić ten lisap i wam tez polecam bo jest na prawdę skuteczny

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Thorgal1980 Pokaż wiadomość
żebym ja tak wyglądała bez make upu to by było zaje....
co do zniszczonych włosów to mam to samo, ale u mnie liczne dekoloryzacje zrobiły swoje , końcówki sa mega zniszczone, grzywa tez nie rośnie bo się łamia włosy
Od razu wam napiszę jak już mówimy o zniszczonych włosach to w ogóle jest masakra, mam długośc na boba i nijak tego związać więc widać ze sa zniszczone, ale Mikołaj (w postaci byłego tżta) w tym roku kupił mi babyliss lokówkosuszarkę i to jest rewelacja!!! mam bardzo dużo włosów a teraz ułożenie fryzu zajmuje mi 10 minut z wysuszeniem! włosy po tym lśnią jak psu wiecie co kiedy także baaardzo Wam polecam gdybyście chciały w coś zainwestować co przynajmniej optycznie sprawi ze włosy będą wyglądać lepiej, łatwiej wtedy dotrwac do czasu aż włos odrośnie i będzie można to siano ściąć.
Zastanawiałam sie właśnie nad kupnem takiej lokówko-suszarki
A nie wyrywa sie przy tym dużo wlosow ? Bo u mnie każdy jest na wagę zlota

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

http://allegro.pl/lisap-ultimate-plu...926056495.html

Jednak kosztuje 40zl nie 50
__________________
~~~~GIZELL~~~
Gizell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 17:45   #43
als2
Przyczajenie
 
Avatar als2
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Witam Was Wszystkie
Zamierzam kupić ten zestaw, więc przeczytałam wasze wszystkie opinie.
Co mogę potwierdzić to że ta suszarko-lokówka to super sprawa, mam ją od dwóch lat i nie umiałabym się z nią rozstać - ja mam akurat Rowente Brush Active, nie wiem czy tak samo działają, po 5 minutach mam włosy jakbym od fryzjera wyszła. Odnośnie szamponu i odżywki wciąż się zastanawiam, mam takie włosy które przy pewnej długości się wykruszają, więc moje najdłuższe włosy w życiu to takie poniżej ramion, a ich stan wtedy był fatalnym.
Powiedzcie mi proszę czy jest jakaś różnica między tymi dwoma firmami? może któraś sprawdzała ich skład?
dzięki za info
als2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 17:55   #44
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez als2 Pokaż wiadomość
może któraś sprawdzała ich skład?
Trzymam właśnie wszystkie 4 butelki przed sobą. Składy obu szamponów i obu odżywek są IDENTYCZNE
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 18:02   #45
als2
Przyczajenie
 
Avatar als2
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Dziękuję bardzo, to teraz szukam kto szybciej wyśle, lub sama będę mogła odebrać
als2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 18:47   #46
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

nie wiem czy nie plącze długich włosów bo mam takie do połowy szyi ale nie wydaje mi się, ja nawet nie oddzielam pasem tylko wkładam szczotkę we włosy i ona sama łapie włosy i nakręca i tak przejezdzam po całej głowie a szczotka kręci naprawde w kilka minut mam podkrecone włosy.
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 21:01   #47
landryna069
Przyczajenie
 
Avatar landryna069
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Witam, ja dzisiaj dostałam swój zestaw szampon + odżywka. Jestem bardzo ciekawa. Aż nie chce mi się w to wierzyć. Na pewno szczerze napiszę o efektach, dzisiaj zaczynam - zobaczymy ile przybędzie na długości po miesiącu. U mnie będzie łatwo zauważyć, ponieważ jakiś czas temu miałam wygolony bok głowy, w tej chwili włosy tam mają ok 2cm. Czekam na cud hehehe......Pozdrawiam
landryna069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 21:57   #48
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

ja bede mogła zamówic dopiero z kolejnej wypłaty wiec bede miała czas zeby oblukac wasze efekty
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 09:35   #49
AnetteKZ
Raczkowanie
 
Avatar AnetteKZ
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 48
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Thorgal1980 Pokaż wiadomość
ja bede mogła zamówic dopiero z kolejnej wypłaty wiec bede miała czas zeby oblukac wasze efekty

hehe ja tak samo
__________________
Wewnętrzne piękno jest okey ale piękne włosy to nic złego
http://kosmetycznyzaulek.blogspot.com

**
Włosy po przymusowym cięciu zniszczonych końcówek :28 cm .. ;(
cel:60 cm
**
Skrzypokrzywa od :15.10.2014
AnetteKZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 11:17   #50
oldus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hej, wczoraj kurier przywiozl paczke. Dzisiaj uzylam szamponu i odzywki. Szampon i odzywka zapach nie podoba mi sie taki mentol czy kamfora. Szampon fajnie sie pieni. Odzywka nie czuc jej po nalozeniu ale to dobrze bo nie obciaaza wlosow i nie przetluszczaa tylji wlosy mialam strszanie suche i konieczna jest maska na wlosy od razu zastosowac trzeba. Po pierwszym stosowaniu nie szuszylam wlosow suszarka niech same wyschna. Wlosy sa blyszczace i koncowki mniej rozdwojone. A co do wypadania wlosow to troche mniej zebralam na szczotce. To narazie tyle. Zobaczymy daalse efekty.
oldus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 18:40   #51
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
Albo włosy przestaną rosnąć w szybkim tempie, albo nam wypadną Myślę jednak, że będzie to działało tak samo jak wszystko co do rzęs - włosy przestaną rosnąć a może nawet na jakis czas się zatrzymają.

Ja nadal czekam z fotka do 12 stycznia - pełnego miesiąca używania HJ.

Na ten moment mam takie spostrzeżenia:
- po ok 4 razie (czyli tygodniu) używania zauważyłam że odrost robi się większy.
- włosy są puszyste i ładnie się układają
- absolutnie nie są sianowate i druciane - ale może dlatego, że odzywki używam tylko na skalp, a na resztę włosów nakładam elseve arganine resist - ten w tubce.
- powiedzmy że tak na oko średnio dziennie wypadało mi przy jednorazowym czesaniu ok 15-20 włosów - bardzo dużo. teraz jest to.. ok 3-5 a czasem nawet ZERO
- szampon plącze włosy, ale bez przesady. Jesteście przyzwyczajone do szamponów typu GlissKurr, Elseve czy Palmolive, których zadaniem pobocznym jest już nawet nie wymieniane -ułatwianie rozczesywania. A ten szampon nie ma nawet za bardzo funkcji myjącej, choć ładnie się pieni, co funkcje wstępnego proteinowania. Ja na przyklad CastorOil zmywam szamponem Babydream z Rossmana - o! To dopiero jest plątacz włosów - ale dlatego, że to szampon dla maluszków, ma za zadanie umyć i odtłuścić, a nie wygładzać.

serio mogą przestać rosnąć włosy jak się odstawi te kosmetyki?
bardzo jestem ciekawa efektów, w tym wątku 2-3 dziewczyny pisały tylko o efektach o ile dobrze przestudiowałam.

jestem bardzo ciekawa efektów, proszę dacie znać w tym wątku jeśli przyspieszy wam porost?
Zapuszczanie włosów - nasza kuracja (bez dyskusji i komentarzy)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 19:17   #52
maya2228
Przyczajenie
 
Avatar maya2228
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Witajcie, zachęcona Waszymi opiniami kupiłam wczoraj wieczorem zestaw. Zrobiłam też już zdjęcie na początku. Jak tylko zacznę kurację, to umieszczę zdjęcie, a następnie zdam relację jak u mnie to działa.
Mam silnie przetłuszczające się włosy przy skalpie i suche na końcówkach, na dodatek od lat przez problemy hormonalne wypadają mi garściami. Próbowałam już wszystkiego od produktów naturalnych własnej roboty po drogie medyczne specyfiki... Może teraz zdarzy się cud i zacznę cieszyć się własnymi włosami
maya2228 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 21:26   #53
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Odstawiłam Hairbell i włosy mi nie wypadły. Nie przestały też rosnąć. Bez obaw
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 00:05   #54
kasik25
Raczkowanie
 
Avatar kasik25
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 39
GG do kasik25
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

1. 08.12
2. aktualne foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hary 08-12-2014.jpg (107,5 KB, 582 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hary 04.01.jpg (82,3 KB, 588 załadowań)

Edytowane przez kasik25
Czas edycji: 2015-01-04 o 12:15
kasik25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 10:24   #55
Despite
Raczkowanie
 
Avatar Despite
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 43
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

No niee.. już czuję że będę musiała i ja zakupić ten zestaw
też staram się zapuścić włoski, z ogromną determinacją.
Ale muszę najpierw przetestować castor oil który zakupiłam a później biorę się za HJ
Despite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 11:24   #56
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Gizell - dziękuje za komplementy. Taka cerę osiągnęłam w 3 tygodnie, nie za wysokim kosztem i poświęcając temu ok 5 minut dziennie, a miałam na prawdę problemy z zaskórnikami. Jak chcesz znać "przepis", wbijaj na priv, co by tu offtopu nie robić.
Castor nie pomaga tak bardzo na wygładzenie włosów, ale tez zapewne nie pomaga mu w tym bardzo postopniowana fryzura i to, że zmywam go szaponami ziołowymi i dziecięcymi, pozbawionymi "wygładzaczy". Dziś zmyję go jakimś bardziej "firmowym" szamponem, może Elseve (o ile da rade ze zmyciem Castora) i zobaczymy jak będzie. A ja z okazji nowego roku zakupiłam kalendarz i wpisuje w nim wszelkie poczynania dotyczące włosow - czym w dany dzień umyłam, jaką odżywkę nałożyłam i co łykam/piję. No i oczywiście ile cm ma odrost Zobaczymy 1 lutego ile zyskałam na długości przez cały styczeń.
EDIT DLA GIZELL: w poscie o Castor Oil wrzuciłam foto po zmyciu go innym zestawem szamponów.
Thorgal - ja mam starszy typ szczotki, bez obrotowych końcówek i sama muszę kręcić za to coraz częściej zastanawiam się nad czymś takim, co ty masz, to tez może pomoże wygładzić mi włosy.
Landryna - czekam na twoje zdjęcia i spostrzeżenia w lutym
oldus - ja też nie przepadam za zapachem szamponu, ale odzywka wydaje mi sie bezzapachowa. To z maseczką to prawda, HairJazz troszkę za mocno wysusza włosy, ale też dzięki temu mniej sie przetłuszczają.
Friese - nie wiem czy przestaną rosnąć. Czytałam, że tak działają odżyki na rzęsy. Po sobie nie wiem, bo używałam tylko 2 tygodnie 4Long Lashes, ale rzęsy zaczęły mi wypadać, więc odstawiłam tą odzywkę (choć szkoda, bo zaczęła już działać i miałam dłuższe rzęsy). Natomiast HairJazz spowodował u mnie zatrzymanie wypadania włosów, więc może i zakończenie stosowania nie będzie się wiązać z niczym przykrym.
maya 2228 powodzenia i pisz o kuracji na bieżąco
hahihehy to dobrze, uspokoiłaś nas. A czemu odstawiłaś? Nie przynosił efektów, uzyskałaś pożądaną długość, czy pokonała Cię cena?
Kasik25 patrze na Twój przyrost i umieram z zazdrości!!!

Edytowane przez Sweet_nuka
Czas edycji: 2015-01-04 o 18:45
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 12:07   #57
fiolka208
Rozeznanie
 
Avatar fiolka208
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 587
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hej, używam od 13 grudnia i wkrotce będę podsumowywac. Jestem dobrej myśli, bo czuję że kędziory rosną 
__________________
http://www.niewyparzonapudernica .pl/
fiolka208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 12:13   #58
Sylwia530
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hej. Mi kurier przywiózł szampon i odżywkę Hair Jazz 29 grudnia i od tamtej pory myłam 3 razy włosy. Są po myciu szorstkie i ciężko się rozczesuje dlatego koniecznie trzeba dorzucić swoją odżywkę. Ja najpierw myję też moim szamponem dopiero potem nakładam Hair Jazz i zostawiam na parę minut. Po spłukaniu nakładam odżywkę Hair Jazz i moją maskę, zakładam czepek i czapkę i tak sobie w tym chodzę jakieś pół godzinki. Potem spłukuję i suszę. Włosy malowałam w wigilię a teraz mam może z 0,5 cm odrostu. Trochę mało ale zobaczymy za tydzień.....
Sylwia530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 12:23   #59
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
też to mam i tylko dzieki niej włosy nie wyglądają tragicznie - gdy jej nie używam, to...a nawet nie mówie jak wyglądam, bo nie chcę o tym mysleć

Także równie tak samo jak Thorgal - polecam to cudo
Cytat:
Napisane przez als2 Pokaż wiadomość
Witam Was Wszystkie
Zamierzam kupić ten zestaw, więc przeczytałam wasze wszystkie opinie.
Co mogę potwierdzić to że ta suszarko-lokówka to super sprawa, mam ją od dwóch lat i nie umiałabym się z nią rozstać - ja mam akurat Rowente Brush Active, nie wiem czy tak samo działają, po 5 minutach mam włosy jakbym od fryzjera wyszła.
Ja tez sie dolaczam do milosniczek szczotek obrotowych. Wlasnie na Swieta dostalam nowa Rowente Brush Active i absolutnie ja uwielbiam!
Mam falujace, puszace sie wlosy i tylko ta lokowka pozwala mi je ujarzmic w odmowych warunkach i bez katowania prostownica. Absolutnie warta zainwestowanych w nia pieniazkow

A na watek weszlam bo sama zastanawiam sie nad zakupem Hair Jazz- nie moge zapuscic wlosow powyzej pewnej dlugosci Zawsze jak ju mi sie uda, to konce san a tyle zniszczone i przesuszone,ze fryzjerzy bezceremonialnie mi je obcinaja i wracam do punktu wyjscia...Poniewaz teraz odstawilam prostownice to mam nadzieje,ze i kondycja wlosow sie polepszy, a szybszy ich wzrost dopelni sukcesu...i tak siedze i dumam czy zamawiac
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 21:21   #60
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
hahihehy to dobrze, uspokoiłaś nas. A czemu odstawiłaś? Nie przynosił efektów, uzyskałaś pożądaną długość, czy pokonała Cię cena?
Byłam na badaniu skóry głowy w Seboradinie i kupiłam polecone produkty, więc odstawiłam wszystko inne żeby zobaczyć czy działają
Długości pożądanej jeszcze nie mam, ale brakuje mi jakieś 7-8 cm, więc - jeśli uda mi się opanować manię podcinania włosów - w wakacje już powinnam mieć tak, długie jak chcę. Druga sprawa - schodzę z henny, więc szybki porost mi sprzyja.
Mam w zapasie jeszcze pół szamponu i połowę odżywki Hairbell, nieotwarty jeszcze zestaw HairJazz oraz szampon i spray Hairforce 1. Niedługo do nich wrócę
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 13:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.