Gatta ?Bye Cellulite? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-10-06, 09:30   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Gatta ?Bye Cellulite?


Cellulit to problem, z którym zmaga się większość kobiet. Dotyka on bowiem ponad 80% pań po 25 roku życia. Żeby pozbyć się skórki pomarańczowej można masować, smarować, ćwiczyć ? możliwości i rozwiązań jest wiele. Gatta jednak ma swoją receptę na ten defekt. Rajstopy ?Bye Cellulite?, które dzięki specjalnym włóknom stymulują komórkową przemianę materii, poprawiają ukrwienie skóry, a w ostatecznym rezultacie wspomagają usuwanie skórki pomarańczowej. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 09:47   #2
emis_89
Raczkowanie
 
Avatar emis_89
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 172
Dot.: Gatta ?Bye Cellulite?

Już od ponad miesiąca mam te rajstopy. Fajnie ściskają, wyszczuplają... nie wiem jak będzie z cellulitem :P po 4 tyg. mają być efekty, tylko chodzić tyle czasu w rajstopach to nie bardzo ;p
emis_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-08, 18:53   #3
taska18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Gatta ?Bye Cellulite?

Myślę właśnie nad zakupem tych rajstop. Daj znać, czy coś podziałało
Buziaki
taska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 20:46   #4
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: Gatta ?Bye Cellulite?

up!
to działaja?
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 20:17   #5
Bomblica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
GG do Bomblica
Dot.: Gatta ?Bye Cellulite?

jeszcze nie wiem. kupiłam rozmiar ten co zwykle kupuje i kurde..... myslalam ze tego na tyłek nie wciągne! strasznie ciasne :P ale za to wyglądam duzo szczuplej ;]
Bomblica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 14:13   #6
nnatalcia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 21
Dot.: Gatta ?Bye Cellulite?

A czy dobrze one sciskaja biorda i uda?? Nie chodzi mi o efekty w pozbyciu sie cellulitu bo to chyba dzieki nim nie mozliwe a o efekt optycznego wyszczuplenia po nalożeniu... Czy działają na zasadzie bielizny modelujaco-korygujacej???
nnatalcia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 14:39   #7
Ukano
Przyczajenie
 
Avatar Ukano
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: Gatta ?Bye Cellulite?

Rastopy są świetne. W to, że zwalczają cellulit - nie wierzę
Świetnie modelują sylwetkę. Kupiłam je przypadkiem i od tej pory chodze tylko w nich, dokupiłam wszystkie kolory. Są bardzo długie, nie zsuwają się, łydki, uda, brzuch, posladki, talia - wyglądają zgrabniej. Fakt, nakłada się je dosyć trudno - za pierwszym razem pomyślałam, że dali mi jakis dziecięcy rozmiar .
Ukano jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 15:09   #8
emidu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Gatta ?Bye Cellulite?

Ja tez nie wiem jeszcze czy rajstopy dzialaja na cellulit, co nie zmienia faktu, ze sa rewelacyjne. Faktycznie, dosyc mocno sciskaja uda i biodra, co bardzo mi odpowiada, a do tego sa mile w dotyku, ladne, no i przez to obciskiwanie pozostaja na miejscu (a juz mi sie pare razy zdarzylo wrocic do domu z kroczem rajstop na wysokosci kolan - dobrze, ze plaszcz mam dluzszy Aha, i jeszcze jeden plus - obszar od polowy uda wzwyz jest grubszy, wiec jest cieplej
emidu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 09:07   #9
Sylvia0306
Przyczajenie
 
Avatar Sylvia0306
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 23
Dot.: Gatta ?Bye Cellulite?

Witam
Kupiłam te rajstopy z myślą o pozbyciu się chociaż w minimalnym stopniu cellulitu. Nosze je dość często i jak na razie zauważyłam tylko minimalne zmniejszenie obwodu w biodrach oraz brzuchu. Cellulit jak był tak jest,ale może jeszcze za mało je nosiłam . W cuda nie wierze . Zobaczymy. A tymczasem zdrowych i wesołych Świąt.
Sylvia0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 12:10   #10
slowacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Gatta ?Bye Cellulite?

Porażka!! Pozatym, że są ciepłe na zime i że są wytrzymałe to cała reszta to bzdura. Nosiłam je ponad 3 miesiące po min 8 godzin dziennie. Często gęsto po 12h i 16h. Niestety nie widziałam minimalnej zmiany w walce z cellulitem. A wręcz zauważyłam popękane naczynka
. Kiedyś czytałam artykuł w gazecie o rajstopach pomagających w walce z cellulitem. Redaktorka testowała właśnie takie rajstopy - nosiła je cały dziań i całą noc (spała w nich) i po 7 dniach zauważyła sporą poprawę. Jej cellulit widocznie się zmiejszył a skóra stała się bardziej jędrna. To była jakaś marka rajstop z UK . Zafascynowana tym artykułem postanowiłam spróbować z Gattą. Cieszyłam się, nawet specialnie przestałam ćwiczyć aby być pewną, że jeśli zminimalizuje cellulit to dzięki tym rajstopom i że będę mogła walczyć z moim cellulitem w czasie pracy. Niestety bardzo się rozczarowałam i nikomu nie polecam. Zero efektów po prawie 4 miesiącach!!
slowacja jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.