ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-15, 15:11   #3781
vesper
Rozeznanie
 
Avatar vesper
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 737
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dziewczyny mogę stosować na noc acne dem a na dzień serum flavo-c z BU ?
vesper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 15:27   #3782
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez vesper Pokaż wiadomość
dziewczyny mogę stosować na noc acne dem a na dzień serum flavo-c z BU ?
Możesz. Pamiętaj o filtrach na dzień.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 13:12   #3783
_Amelka
Przyczajenie
 
Avatar _Amelka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witajcie!
Ja dziś zaczynam moją kurację z acne derm, kupiłam w aptece położonej w tesco, zapłaciłam 20 zł z groszami, ale byłam w godzinach, w których mają taniej, na opakowaniu jest napisane: "25 zł". W każdym bądź razie rano się wysmarowałam, starałam się dokładnie i nawet chyba wyszło troszkę więcej niż okładkowe 4 cm. Cera po nałożeniu acne dermu była matowa jak po pudrze, do tego wyglądała na jaśniejszą (i tak mam jasną). Jakoś dwie godzinki później szłam na dwór, więc wysmarowałam się UV 50, niestety cera już nie była tak pięknie matowa :c (ah te tłuste kremy). Z wyglądu twarzy jestem bardzo zadowolona, mam nadzieję, że efekty będą jeszcze bardziej zadowalające. Dam znać za kilka dni, jak tam się miewa twarz ;-*.

*Nakładałam na całość, nie tylko na niedoskonałości.
_Amelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 19:26   #3784
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witajcie!
Chciałabym zacząć dzisiaj ponownie kurację AD. Maść dostałam kilka miesięcy temu od dermatologa i używałam jej tylko na pojedyncze pryszcze. Mam cerę mieszaną, ale przesuszoną (tak twierdzi kosmetyczka). Pryszcze zdarzają mi się bardzo rzadko, moim głównym problemem są wągry i białe krostki na twarzy. Czy Acne-Derm pomaga na wągry? W ciągu ostatnich 3 tygodni stosowałam Garniera Czysta Skóra 3 w 1 (kończy się już, nareszcie, bo bardzo nie lubię tego peelingu), później Nivea Thermo rozgrzewający żel (również się kończy), Tonik Nivei Pure Effect i na koniec krem również Nivei Control Shine. Gdybym teraz zaczęła używać AD to co musiałabym odstawić i czy mogłabym używać żelu i peelingu z serii Ziaja Nuno? I jakiej firmy filtr ochronny kupić (coś w miarę taniego i nie testowanego na zwierzętach, bo jestem 15-latką i nie zarabiam na siebie )? Czy krem Nivei, który posiadam nawilżałby odpowiednio twarz? Mam jeszcze krem barierowy Emolium, kosmetyczka mi go dała po oczyszczaniu twarzy (które NIC nie dało, a bolało okropnie) mówiąc, że on nawilża, ale dermatolog kazał mi go odstawić - może on byłby lepszy? Ogólnie to jak dostałam od dermatologa AD i (podczas następnej wizyty zamiast AD) Skinoren to nie wspominał nic o filtrze ochronnym. A może lepiej nie zaczynać kuracji, bo może we wrześniu uda mi się znowu pójść do niego, ze względu na to, że rzeczy, które od niego dostałam do twarzy skończyły się?

Edytowane przez uncherry
Czas edycji: 2011-08-28 o 08:45
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 15:42   #3785
jojoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 82
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Na mnie A-D dzialal przeciwypryskowo tylko jak stosowalam , a teraz znow mnie wysypalo ech...
__________________
"Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"
jojoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 21:04   #3786
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cześć Dziewczyny

Jestem nowa na tym wątku, bo dopiero od dzisiaj zaczynam przygodę z AD
Kupiłam go ze względu na przebarwienia (ciemne plamy po trądziku), niestety jednak ostatnio mam też problem z zapchanymi porami (nieudany zakup kremu), co spowodowało u mnie liczne niespodzianki i teraz nie wiem czy używać AD rano i wieczorem, czy też tylko na noc a rano żel Benzacne ? Co myślicie ? Czy te dwa leki nie wejdą w jakąś reakcje, w sumie przerwa między jednym a drugim będzie duża, no i czy stosowanie Ad tylko raz dziennie da jakieś efekty ?
Proszę Was o pomoc, bo ostatnio naprawdę walczę z moją cerą,a czytając Wasze dobre opinie na temat Ad postanowiłam go wypróbować, tylko do końca nie wiem jak się za to wszystko zabrać

Pozdrawiam
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 22:01   #3787
Pawel K
Raczkowanie
 
Avatar Pawel K
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 93
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Proponuję nakładać jednej nocy Benzacne a następnej Acne derm. Na dzień filtr.
__________________
Zakazany owoc smakuje najlepiej!
Pawel K jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 06:00   #3788
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Możesz używać benzacne i ad bezproblemowo, tylko pamiętaj o nawilżaniu skóry, bo oba dość mocno wysuszają skórę. Stosuj się do ulotki, jeśli napisane że raz dziennie to raz, jeśli dwa-to wiadomo, że dwa, bo szybciej zobaczysz efekty. I oczywiście tak, jak kolega wyżej już pisał-filtr na dzień minimum 30+.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 19:23   #3789
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Możesz używać benzacne i ad bezproblemowo, tylko pamiętaj o nawilżaniu skóry, bo oba dość mocno wysuszają skórę. Stosuj się do ulotki, jeśli napisane że raz dziennie to raz, jeśli dwa-to wiadomo, że dwa, bo szybciej zobaczysz efekty. I oczywiście tak, jak kolega wyżej już pisał-filtr na dzień minimum 30+.
No właśnie na AD jest napisane, że rano i wieczorem, a na Benzacne raz lub dwa razy dziennie i nie wiem jak to pogodzić ? Dlatego myślałam, żeby AD wieczorem, a Benzacne rano, tylko się boję, że wtedy będą za małe efekty
A o nawilżaniu i filtrach wiem, będę o tym pamiętać
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 19:43   #3790
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

izuś a na czym Ci zależy, jaki masz problem ze skórą? Bardziej chodzi Ci o pozbycie się pryszczy czy przebarwień?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 20:06   #3791
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
izuś a na czym Ci zależy, jaki masz problem ze skórą? Bardziej chodzi Ci o pozbycie się pryszczy czy przebarwień?
Bardziej na przebarwieniach, tylko tak jak pisałam wcześniej po przygodach z jednym kremem mam też kilka takich większych pryszczy
Tak normalnie nie mam jakiś większych problemów z trądzikiem(okazyjnie mi coś wychodzi), tylko ostatnio właśnie coś mi powyskakiwało i strasznie też mnie zapchało, mam dużo wągrów przez to.
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 20:39   #3792
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Jeśli nie masz większych problemów z cerą to ja bym postosowała tylko ad, rano i wieczorem solidnie wcierając, powinno Ci porozjaśniać przebarwienia. Tylko pamiętaj, że stosując preparat z kwasami możesz mieć wysyp pryszczy na początku stosowania, ale to normalne, bo skóra się oczyszcza.

Benzacne raczej jest na trądzik, do tego mocno wysusza skórę. A ad też działa na trądzik, bo tak jak pisałam ma w składzie kwas i przez to ładnie oczyszcza skórę.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 20:47   #3793
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam.
Zastanawiam się nad AD, tylko że w moim przypadku chodzi głownie o zaskórniki , a dokładnie takie jak w załączniku. Tylko że na moim czole jest jakieś 5 razy więcej. Czy jednak AD lepiej nadaje się na typowy trądzik, a nie podskórne wypryski?




Pozdrawiam

Zdjęcie znalezione w internecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Acne_Vulgaris_1_031116.jpg (107,0 KB, 102 załadowań)
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 20:53   #3794
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Witam.
Zastanawiam się nad AD, tylko że w moim przypadku chodzi głownie o zaskórniki , a dokładnie takie jak w załączniku. Tylko że na moim czole jest jakieś 5 razy więcej. Czy jednak AD lepiej nadaje się na typowy trądzik, a nie podskórne wypryski?




Pozdrawiam

Zdjęcie znalezione w internecie
Ja bym spróbowała to potraktować brevoxylem albo benzacne. Ad generalnie jest na przebarwienia i tak najczęściej się go stosuje, mimo że działa też ładnie na pryszcze. Brevoxyl czy benzacne powinny Ci to ładnie podgoić, po nich wysypu mieć nie powinnaś, bo mają troszkę inne działanie, natomiast po ad krost możesz mieć jeszcze więcej, bo większość osób najpierw oczyszcza wypychając cały syf spod skóry na wierzch.

Byłaś u dermatologa?
__________________
Only God can judge me.

Edytowane przez niczka87
Czas edycji: 2011-08-30 o 20:56
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 21:01   #3795
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz większych problemów z cerą to ja bym postosowała tylko ad, rano i wieczorem solidnie wcierając, powinno Ci porozjaśniać przebarwienia. Tylko pamiętaj, że stosując preparat z kwasami możesz mieć wysyp pryszczy na początku stosowania, ale to normalne, bo skóra się oczyszcza.

Benzacne raczej jest na trądzik, do tego mocno wysusza skórę. A ad też działa na trądzik, bo tak jak pisałam ma w składzie kwas i przez to ładnie oczyszcza skórę.
Właśnie rozmawiałam z kuzynką kosmetyczką i poradziła mi żebym stosowała AD rano i wieczorem, a Benzacne np. co drugi dzień na noc zamiasat AD, zobaczym jak to wyjdzie wszystko Tak jak mówiłam bardziej mi zależy na tych przebarwieniach, więc bardziej się przyłożę do AD.

Dziękuję Ci za pomoc
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 21:02   #3796
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

No i tak tez może być. Tylko przy beznacne uważaj żeby skóry nie przesuszyć, ale to już Ci pisałam.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 21:19   #3797
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
No i tak tez może być. Tylko przy beznacne uważaj żeby skóry nie przesuszyć, ale to już Ci pisałam.
Tak wiem, używam Lotionu z Babydream z Rossmanna, bardzo fajnie nawilża moja skórę i tak samo używam tego uniwersalnego żelu z tej serii do mycia twarzy. Z tego pod względem nawilżania jestem bardzo zadowolona i w sumie dzięki temu udało mi się trochę zahamować ten wysyp po tym nieudanym kremie
A krem z filtrem kupiłam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...na.html&next=1
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 22:28   #3798
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Ja bym spróbowała to potraktować brevoxylem albo benzacne. Ad generalnie jest na przebarwienia i tak najczęściej się go stosuje, mimo że działa też ładnie na pryszcze. Brevoxyl czy benzacne powinny Ci to ładnie podgoić, po nich wysypu mieć nie powinnaś, bo mają troszkę inne działanie, natomiast po ad krost możesz mieć jeszcze więcej, bo większość osób najpierw oczyszcza wypychając cały syf spod skóry na wierzch.

Byłaś u dermatologa?
Dziękuję za odpowiedź

Byłam , dostałam próbki Effaclaru i Eucerinu niestety podczas używania ich nie zauważyłam poprawy.
Chciałam teraz sama coś spróbować , a jeżeli to nie pomoże to znowu pójdę.
W takim razie będę polować na te które wymieniłaś
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 06:47   #3799
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

AD jest dobry. ale w moim przypadku skóra dosyc szybko się do niego przyzwyczaja
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 08:25   #3800
Pawel K
Raczkowanie
 
Avatar Pawel K
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 93
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Skóra na kwas azelainowy się nie uodparnia.
__________________
Zakazany owoc smakuje najlepiej!
Pawel K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 08:40   #3801
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Czy w czasie stosowania AD można używać peelingów np. enzymatycznego z Ziai Nuno?
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 09:38   #3802
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź

Byłam , dostałam próbki Effaclaru i Eucerinu niestety podczas używania ich nie zauważyłam poprawy.
Chciałam teraz sama coś spróbować , a jeżeli to nie pomoże to znowu pójdę.
W takim razie będę polować na te które wymieniłaś
Na pryszcze dostałaś próbki kremów? Dobre . Pewnie mieli umowę z nimi podpisaną czy co tam... Żal! Benzacne i brevoxyl zawierają ten sam składnik, który działa na pryszcze czyli nadtlenek benzoilu, benzacne - 50mg nadtlenku, a brevoxyl 40mg nadtlenku czyli praktycznie tak samo, ale benzacne jest 2 razy tańsze, kosztuje ok 10zł, a brevoxyl ok 20zł.


Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Czy w czasie stosowania AD można używać peelingów np. enzymatycznego z Ziai Nuno?
Jasne.
__________________
Only God can judge me.

Edytowane przez niczka87
Czas edycji: 2011-08-31 o 09:44
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 21:29   #3803
60s
Przyczajenie
 
Avatar 60s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 12
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hej dziewczyny moze moje pytanie wyda sie glupie, ale podobno najglupsze to te niezadane mam spore przebarwienia na czole, niedawno doszly mi nowe na policzkach, wszystkie sa moja 'zasluga'
nie moge powiedziec ze mam idealna cera, ale nigdy nie mialam na tyle powaznych problemow ze skora, zadnego mega wysypu itp, by korzystac z pomocy dermatologa. do tego dochodza zaskorniki, ale z nimi jakos daje sobie rade. chcialabym sie dowiedziec czy pomimo tego AD 'wyciagnie' mi wszystko na wierzch, bedzie mialo jakis ladogny przebieg czy nie ma na to reguly?
po kilku wątkach dzisiaj kupilam tubke, ale chyba zbyt pochopnie i sie waham co z nia teraz zrobic
60s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 07:55   #3804
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hey

Mam jeszcze takie pytanie po jakim czasie od nałożenie Acne dermu mogę nałożyć krem nawilżający ? I czy mogę przed posmarowaniem się AD przemyć twarz tonikiem, którego zawsze używałam (Ziaja, Ogórkowa) ?
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 08:43   #3805
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez 60s Pokaż wiadomość
hej dziewczyny moze moje pytanie wyda sie glupie, ale podobno najglupsze to te niezadane mam spore przebarwienia na czole, niedawno doszly mi nowe na policzkach, wszystkie sa moja 'zasluga'
nie moge powiedziec ze mam idealna cera, ale nigdy nie mialam na tyle powaznych problemow ze skora, zadnego mega wysypu itp, by korzystac z pomocy dermatologa. do tego dochodza zaskorniki, ale z nimi jakos daje sobie rade. chcialabym sie dowiedziec czy pomimo tego AD 'wyciagnie' mi wszystko na wierzch, bedzie mialo jakis ladogny przebieg czy nie ma na to reguly?
po kilku wątkach dzisiaj kupilam tubke, ale chyba zbyt pochopnie i sie waham co z nia teraz zrobic
Tak na logikę... wysyp będzie tak duży, jak wiele masz zanieczyszczeń pod skórą. Nie 100% osób używających ad miało wysyp, ale zdecydowana większość, po prostu tak działają kwasy.

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Hey

Mam jeszcze takie pytanie po jakim czasie od nałożenie Acne dermu mogę nałożyć krem nawilżający ? I czy mogę przed posmarowaniem się AD przemyć twarz tonikiem, którego zawsze używałam (Ziaja, Ogórkowa) ?
Ja bym smarowała ad po umyciu skóry żelem/micelem, a nie po toniku.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 08:53   #3806
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Ja bym smarowała ad po umyciu skóry żelem/micelem, a nie po toniku.
To znaczy ja myję delikatnym żelem twarz, ale zanim zaczęłam używać AD po umyciu twarzy, a przed nałożeniem kremu przemywałam jeszcze twarz tonikiem i nie wiem czy nadal tak robić ?
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 10:14   #3807
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
To znaczy ja myję delikatnym żelem twarz, ale zanim zaczęłam używać AD po umyciu twarzy, a przed nałożeniem kremu przemywałam jeszcze twarz tonikiem i nie wiem czy nadal tak robić ?
Przecież napisałam, że ja bym po żelu kładła na twarz ad... Jak Ty chcesz to możesz i po toniku, nie wiem czy jest jakaś różnica, zresztą ten tonik nie wydaje mi się potrzebny w pielęgnacji skóry.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 11:53   #3808
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Przecież napisałam, że ja bym po żelu kładła na twarz ad... Jak Ty chcesz to możesz i po toniku, nie wiem czy jest jakaś różnica, zresztą ten tonik nie wydaje mi się potrzebny w pielęgnacji skóry.
Chyba się źle zrozumiałyśmy, a mianowicie ja Ciebie
Bo są dziewczyny, które rano używają tylko toniku zamiast żelu i myślałam, że Ty mnie tak zrozumiałaś, ale w takim razie skoro uważasz, że jest ten tonik zbędny to zrezygnuję z niego. Pytałam tak tylko czy nie osłabi działania AD.
A możesz mi jeszcze powiedzieć, czy w takim razie taka pielęgnacja jaką stosuje jest wystarczająca ?
Rano myję twarz żelem, czekam trochę i nakładam AD, później przed wyjściem smaruję się filtrem, a wieczorem myję znowu buzię, nakładam AD i po jakiejś godzince krem nawilżający.
Bo rozumiem, że nakładanie kremu na AD nie osłabia jego działania ?
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 12:04   #3809
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
A możesz mi jeszcze powiedzieć, czy w takim razie taka pielęgnacja jaką stosuje jest wystarczająca ?
Rano myję twarz żelem, czekam trochę i nakładam AD, później przed wyjściem smaruję się filtrem, a wieczorem myję znowu buzię, nakładam AD i po jakiejś godzince krem nawilżający.
Bo rozumiem, że nakładanie kremu na AD nie osłabia jego działania ?
Tonik uważam za zbędny kosmetyk, bo w składzie ma pewnie wiele chemii, a za bardzo nie pomaga, chyba że wybrałabyś naturalne hydrolaty [jako tonik] do kupienia na takich stronach jak np. biochemiaurody.com, mazidła.pl .

Co do Twojej pielęgnacji jest jak najbardziej w porządku. Po myciu buzi żelem odczekaj minimum 15minut do nałożenia ad. Krem na ad jak najbardziej wskazany, wręcz musowy.
__________________
Only God can judge me.

Edytowane przez niczka87
Czas edycji: 2011-09-01 o 12:06
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 12:15   #3810
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Tonik uważam za zbędny kosmetyk, bo w składzie ma pewnie wiele chemii, a za bardzo nie pomaga, chyba że wybrałabyś naturalne hydrolaty [jako tonik] do kupienia na takich stronach jak np. biochemiaurody.com, mazidła.pl .

Co do Twojej pielęgnacji jest jak najbardziej w porządku. Po myciu buzi żelem odczekaj minimum 15minut do nałożenia ad. Krem na ad jak najbardziej wskazany, wręcz musowy.
Dziękuję Ci ślicznie

Wolałam się upewnić, gdyż ostatnio po nieudanych próbach z różnymi kosmetykami doszłam do wniosku, że lepiej dla mojej cery mniej i delikatniej Im bardziej chciałam się wszystkiego pozbyć i im więcej wymyślałam tym gorzej było, dlatego teraz tylko AD i filtr i delikatne kosmetyki z Babydream po kilku dniach już widzę różnice. Co ja bym zrobiła bez tego forum
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.