Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-29, 10:23   #2521
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Neonko28 Trzymam za pomyslne wyjscie z sytuacji.

Szara Różo witam serdecznie!
_________________
A w temacie Flowerbomb EDT
Mariolu i jak wrażenia z wersji EDT? Prawda, że piękne? Już z własnej flaszki pachniesz?

ja dziś chyba też Flowerbomb EDT, narobiłaś mi smaku

EDIT

Już doczytałam w wątku o polowaniach gratuluję jeszcze raz
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 10:32   #2522
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Mariolu i jak wrażenie z wersji EDT? Prawda, że piękne? Już z własnej flaszki pachniesz?

ja dziś chyba też Flowerbomb EDT, narobiłaś mi smaku
O moich wrazeniach pisalam juz w innym watku, gdzie zdarzylam sie juz pochwalic . W zupelnosci zgadza sie z twoja recenzja na KWC. A flaszka juz moja I to od razu w takiej pojemnosci, bo znam siebie i wiem, ze w okresie jesienno-zimowym mam duzo czesciej ochote na slodkosci Moze to i wersja letnia , ale wedlug mnie mniej inwazyjna i moge sie teraz zlewac do woli, czyli do pepka.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 10:43   #2523
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Gucci Eau de Parfum II i czekam z niecierpliwością na Escape
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 10:45   #2524
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

odkurzyłam flakon Neonatury Cocon. w chłodzie trzyma sie bliżej skóry, niestety...
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 11:00   #2525
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Gucci Eau de Parfum II i czekam z niecierpliwością na Escape
Ten Gucio kojarzy mi się z moją maturą ustną z polskiego Za waszą radą użyłam ich wtedy w minimalnej ilości chociaż tak naprawdę nie podobał mi się znowu tak bardzo Ale matura to nie miejsce na myślenie o perfumach (no - przynajmniej nie przede wszystkim )

Genralnie wspomnienia bardzo fajne I ten zapach podobał się nawet mojej babci jak mój małoktóry, bo babcia mówi, że za mocnych perfum używam (co jest oczywistą ściemą, bo czasem zaczaja się i chyłkiem przemyka do mojego pokoju i tam czyta gazetki, bo mówi, że u mnie tak ładnie pachnie ).

O ile dobrze pamiętam, to nawet z ust innych osób padały komplementy Flakonik oddałam już dość dawno. Czas na przypomnienie ich sobie ?

Na razie jeszcze niczym nie pachnę, siedzę rozmemłana, że aż strach i nie mogę się zmusić do wyprawy na Pocztę. To prawdziwa wyprawa, nie przesadzam W obie strony w sumie z 3-4km
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 11:07   #2526
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Rano nie pachniałam niczym, bo miałam straszną migrenę i bałam się, że jakikolwiek zapach tylko ją zintensyfikuje, a miałam do pozałatwiania mnóstwo spraw.
Teraz- po zażyciu odpowiedniej dawki leków- ból głowy już trochę mniejszy i może sobie ostrożnie zaaplikuję kropelkę Tresora.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 11:29   #2527
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Mialam dzisiaj nie pachniec ( spotkanie z Wroclawiankami!) a tu klops, po prysznicu odruchowo siegnelam po Dune. To sie nazywa uzaleznienie
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 11:33   #2528
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Jestem zła i nie pachnę. Wkurzył mnie jakiś chłopak na gronie, wyskoczył z tak żenująco dziecinnymi tekstami (typu "takimi bajeczkami, że Walory się obraża na kogoś, bo go nie było na egzaminie, to możecie swoich kolegów z gimnazjum straszyć." - ???), że aż mi ciśnienie skoczyło. I bądź tu człowieku miły!
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 11:34   #2529
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Dziś mam na sobie incensy CdG. Własnie poznaję te kadzidełka i póki co oczarował mnie Zagorsk i Ouarzazate
__________________
Bloguję ---> Po godzinach

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2007-08-29 o 11:36 Powód: nazwa kadzidlaka to Ouarzazate, nie Quarzazate!
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 11:40   #2530
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

O jej, przepraszam za błąd w nazwie
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 11:41   #2531
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Zdarzało się najlepszym

Chyba z okazji dzisiejszego sabatu nie będę pachnieć niczym.
Tylko tak trochę głupio...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 11:46   #2532
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam wspaniały dzień z Miel de Bois ... Ach te drewno!....

Na pierwszym planie (mój ulubiony) dąb w parze z cudnie soczystym, głęboko-bursztynowym miodem... aż chce sie lizać nargarstek
Z czasem coraz śmielej iskrzą i falują na skórze irysy, ale nigdy nie wybijają się za wysoko ponad drzewno-miodowy szkielet kompozycji. Nawet teraz, 16 godzin od aplikacji, czuję wzlatującą w nozdrza apetyczną mgiełkę... Mniam!


--------------------


I tak przy okazji... witam serdecznie wszystkie Perfumomaniaczki. Ślędzę to forum od dość dawna, więc pora w końcu coś skrobnąć...
Witaj Szara Różo.

Przyznaję, że z mojego punktu widzenia, miałaś wejście najlepsze z możliwych, bo Miel de Bois właśnie do mnie leci.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 12:03   #2533
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Hypnotic Poison. Dzisiaj jadę do Bytomia.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 12:10   #2534
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ten Gucio kojarzy mi się z moją maturą ustną z polskiego Za waszą radą użyłam ich wtedy w minimalnej ilości chociaż tak naprawdę nie podobał mi się znowu tak bardzo Ale matura to nie miejsce na myślenie o perfumach (no - przynajmniej nie przede wszystkim )

Genralnie wspomnienia bardzo fajne I ten zapach podobał się nawet mojej babci jak mój małoktóry, bo babcia mówi, że za mocnych perfum używam (co jest oczywistą ściemą, bo czasem zaczaja się i chyłkiem przemyka do mojego pokoju i tam czyta gazetki, bo mówi, że u mnie tak ładnie pachnie ).

O ile dobrze pamiętam, to nawet z ust innych osób padały komplementy Flakonik oddałam już dość dawno. Czas na przypomnienie ich sobie ?

Na razie jeszcze niczym nie pachnę, siedzę rozmemłana, że aż strach i nie mogę się zmusić do wyprawy na Pocztę. To prawdziwa wyprawa, nie przesadzam W obie strony w sumie z 3-4km
Angelku moim zdaniem zapach cudowny, pamiętam że w tamtym roku kupiłam moją 75 -tkę zaraz po ślubie i właśnie ją kończę, używałam sporo ostatniej jesieni i naprawdę super się komponowała, malinowo pieprzny charakterek z lekko zadymionymi, mglistymi porankami Lubiłam i lubię nadal, to zapach który zawsze muszę mieć przy sobie...

A Escape właśnie przyszło i jestem zachwycona, wydaje mi się być jeszcze bardziej intensywny niż jak miałam tester, już jakiś czas temu, wiem że tylko mi się wydaje Jest piękny, zadusił mojego Gucciego na szyi, tak tu powiewa z nadgarstka...Ma charakterek, już nie mogę się doczekać, gdy go użyję globalnie, pewnie jutro
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 12:44   #2535
czarnaorchidea
Rozeznanie
 
Avatar czarnaorchidea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 745
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ten Gucio kojarzy mi się z moją maturą ustną z polskiego Za waszą radą użyłam ich wtedy w minimalnej ilości chociaż tak naprawdę nie podobał mi się znowu tak bardzo Ale matura to nie miejsce na myślenie o perfumach (no - przynajmniej nie przede wszystkim )

Genralnie wspomnienia bardzo fajne I ten zapach podobał się nawet mojej babci jak mój małoktóry, bo babcia mówi, że za mocnych perfum używam (co jest oczywistą ściemą, bo czasem zaczaja się i chyłkiem przemyka do mojego pokoju i tam czyta gazetki, bo mówi, że u mnie tak ładnie pachnie ).

O ile dobrze pamiętam, to nawet z ust innych osób padały komplementy Flakonik oddałam już dość dawno. Czas na przypomnienie ich sobie ?

Na razie jeszcze niczym nie pachnę, siedzę rozmemłana, że aż strach i nie mogę się zmusić do wyprawy na Pocztę. To prawdziwa wyprawa, nie przesadzam W obie strony w sumie z 3-4km
Aniołku, ja jestem ich wielką fanką, więc jakbyś miała ochotę odświeżyć sobie pamięć, to z chęcią wyślę Ci próbkę
__________________
"Natura jest niewygodna. Trawa jest twarda, wilgotna, pełna obrzydliwych insektów. Gdyby natura była wygodna, ludzkość nie wymyśliłaby architektury."
Oscar Wilde

czarnaorchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 12:53   #2536
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Angelku moim zdaniem zapach cudowny, pamiętam że w tamtym roku kupiłam moją 75 -tkę zaraz po ślubie i właśnie ją kończę, używałam sporo ostatniej jesieni i naprawdę super się komponowała, malinowo pieprzny charakterek z lekko zadymionymi, mglistymi porankami Lubiłam i lubię nadal, to zapach który zawsze muszę mieć przy sobie...

A Escape właśnie przyszło i jestem zachwycona, wydaje mi się być jeszcze bardziej intensywny niż jak miałam tester, już jakiś czas temu, wiem że tylko mi się wydaje Jest piękny, zadusił mojego Gucciego na szyi, tak tu powiewa z nadgarstka...Ma charakterek, już nie mogę się doczekać, gdy go użyję globalnie, pewnie jutro
Kasiu, dzięki za opis Rzeczywiście tak je pamiętam Ale mają w sobie jeszcze jakieś minimalne ilości "zieloności" (coś jak świeżo zerwana drzewna gałązka), które mi chyba nie do końca odpowiadają

Na temat Escape jeszcze muszę doczytać, bo z tego co zauważyłam to chyba kontrowersyjny zapach

------------------------------------

K., z nieba mi bejbi spadasz Za chwilkę wszystko dogadamy

Awatarów z Marilyn też mam kilka w zapasie - czekają na lepsze czasy
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 13:15   #2537
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Neonko- wspolczuje Zgadzam sie z poissonivy: wrew pozorom to Ty rozdajesz karty i jesli , traktowana bez szacunku, zdecydujesz sie odejsc z pracy-wowczas pani dyrektor bedzie miala prawdziwy powod do narzekania

Szara Rozo- witaj na forum

----------------------------------------------------------------------
Od rana unosze sie na obloku Dzongkhi

Wieczorem zamierzam wyprobowac najnowsza mieszanke wybuchowa: Mahore+Angel , ktora wczoraj zachwycila moja przyjaciolke- dlatego sadze, ze pora na masowe testy
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 13:15   #2538
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Na temat Escape jeszcze muszę doczytać, bo z tego co zauważyłam to chyba kontrowersyjny zapach

------------------------------------

Ach, Escape- moje pierwsze prawdziwe perumy Dostałam miniaturkę 5ml czystych perfum i byłam wniebowzięta. Oczywiście oszczędzałam je jak się dało i używałam tylko na tzw specjalne okazje.
Teraz ani mi się podobają, ani odrzucają- całkowita obojętność.

W temacie: wróciłam właśnie od fryzjera i pachnę jakąś odżywką L'oreala- bardzo owocowo.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 13:21   #2539
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Chyba nie musze pisać czym pachnę Oczywiście AS
I ja, i ja pachnę aksamitną ambrą Sułtana.
Tymeno, serdecznie gratuluję wspaniałego nabytku, niech Ci się dobrze nosi.

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
tematycznie - New Harlem
Tako Tako, skrobnij cos na temat New Harlem. Co prawda czytałam kilka recenzji tych perfum między innymi wspaniały opis Elve na blogu, ale informacji nigdy za wiele.
Interesuje mnie zwłaszcza to, czy ta kawowa woń rzeczywiście jest wystarczająco ogrzana i osłodzoną przez wanilię. No i czy paczula nie wybija się zanadto.
Bardzom ciekawa Twoich odczuć względem tejże kompozycji.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
A flaszka juz moja I to od razu w takiej pojemnosci, bo znam siebie i wiem, ze w okresie jesienno-zimowym mam duzo czesciej ochote na slodkosci Moze to i wersja letnia , ale wedlug mnie mniej inwazyjna i moge sie teraz zlewac do woli, czyli do pepka.

Mariolu, uciechy z nowej flaszki życzę

Szara Różo , serdecznie witamy w gronie perfumoholiczek.

2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 13:48   #2540
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Pachnę Alchemią z próbki i do złudzenia przypomina mi Olimpię-wodę toaletową z POlleny.

ale masakra...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 13:51   #2541
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;5134162]I ja, i ja pachnę aksamitną ambrą Sułtana.
Tymeno, serdecznie gratuluję wspaniałego nabytku, niech Ci się dobrze nosi.[/quote]

Dziękuję ślicznie Kijanko

Bożeszz, ten bursztyn, kadzidła i zioła powalaja mnie na kolana. Aż mi sie kręci głowie (właśnie się dopsikałam)

A powiedz jak z trwałoscią na Twojej skórze, bo ja mam wrażenie, że po 3 godz. go nie czuję
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 14:01   #2542
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie Kijanko

Bożeszz, ten bursztyn, kadzidła i zioła powalaja mnie na kolana. Aż mi sie kręci głowie (właśnie się dopsikałam)

A powiedz jak z trwałoscią na Twojej skórze, bo ja mam wrażenie, że po 3 godz. go nie czuję
No ja na trwałość narzekać nie mogę. Czuję je po aplikacji nawet i z 5 godzin.
Twoja potrzeba „doopsikania” wynika zapewne z zachłanności na tą niesamowitą woń
Co zresztą jest dla mnie całkowicie zrozumiałe
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 14:01   #2543
czarnaorchidea
Rozeznanie
 
Avatar czarnaorchidea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 745
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
K., z nieba mi bejbi spadasz Za chwilkę wszystko dogadamy

Awatarów z Marilyn też mam kilka w zapasie - czekają na lepsze czasy
A ja niedawno znalazłam ten avatar i zdecydowałam, że 'ponoszę' go jakiś czas Tak mi się spodobał

Pachnę Gucci II [przy okazji robienia próbki dla Ciebie popsikałam trochę na palce], na jednym nadgarstku Rockin' Rio [odkopałam próbkę], a na drugim Escada Into The Blue [postanowiłam zużyć do końca próbkę]. Także wielki, wesoły miks
__________________
"Natura jest niewygodna. Trawa jest twarda, wilgotna, pełna obrzydliwych insektów. Gdyby natura była wygodna, ludzkość nie wymyśliłaby architektury."
Oscar Wilde

czarnaorchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 14:02   #2544
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Dzisiaj pachnę całkiem niezidentyfikowanie byłam w Gdyni i przypadkiem trafiłam do perfumerii ,,Styl'' w Batorym
Bardzo miła Pani pokazała mi kilka zapachów w tym ,,Mandragore'' Annick Goutal - jestem wniebowzięta najchętniej kupiłabym sobie limitowaną flaszkę z motylkiem tego zapachu ,ale to aż 550zł
Przetestowałam również takie zapachy jak Songes (upewniłam się ,że to kolejny zapach ,który muszę mieć), Fleur de Rocaille Caron (piękny, bardzo kobiecy, myślę ,że za parę lat z chęcią kupię dla siebie flakonik)
, jakiś niebieski Lalique (nie pamiętam nazwy, bardzo mi się podoba, świeży,kwiatowy, elegancki), Silver Rain z brokatem, Idole Lubin, muszla Lacroix i więcej grzechów nie pamiętam
Teraz pozostaje mi uzbieranie pieniążków na ten szlachetny cel i lecę na zakupy
Po za tym ... ale to zaraz wpiszę do wątku co upolowałam heh

P.S - dostałam próbeczki zapachowe od Geonii czekają mnie wielkie testy
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 14:07   #2545
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Nevado, niebieski Lalique to może być Flora Bella - rzeczywiście, bardzo delikatny, przyjemny zapach
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 14:13   #2546
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dzisiaj pachnę całkiem niezidentyfikowanie byłam w Gdyni i przypadkiem trafiłam do perfumerii ,,Styl'' w Batorym
Nevado, spotykamy się właśnie tam "trójmiejsko"w sobotę.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 14:16   #2547
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Nevado, niebieski Lalique to może być Flora Bella - rzeczywiście, bardzo delikatny, przyjemny zapach
To nie była Flora Bella
To był taki zapach jak niżej na obrazku (właśnie wyszukałam w necie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lalique.jpg (3,7 KB, 1 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 14:20   #2548
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Nevado, spotykamy się właśnie tam "trójmiejsko"w sobotę.
Już zapowiedziałam nas w tej perfumerii Pani się tylko spojrzała ,ale myślę ,że równie miło nas wszystkie ugości
Nawet zaproponowała mi abym wypełniła jakąś ,,ankietę'' aby wybrać zapach najbardziej mi odpowiadający ale nie miałam za bardzo czasu...

Mam nadzieję ,że Angel przyjdzie, prawda aniołku?
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 14:21   #2549
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;5134629]No ja na trwałość narzekać nie mogę. Czuję je po aplikacji nawet i z 5 godzin.
Twoja potrzeba „doopsikania” wynika zapewne z zachłanności na tą niesamowitą woń
Co zresztą jest dla mnie całkowicie zrozumiałe[/quote]

Może to i prawda, co rusz go macam z tej radości Dopytam się małża czy go czuć na mnie wieczorem, bo jeszcze okaże się, że wszyscy popadają przy mnie jak muchy
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 14:37   #2550
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Może to i prawda, co rusz go macam z tej radości Dopytam się małża czy go czuć na mnie wieczorem, bo jeszcze okaże się, że wszyscy popadają przy mnie jak muchy
A niechby nawet, w końcu my rasowe perfumoholiczki nie przejmujemy się takimi drobiazgami . Tylko małża szkoda , tu potrzebny jest umiar.

A macanie jest normalne, tak to już jest jak się pała gorącym uczuciem

Edytowane przez 2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Czas edycji: 2007-08-29 o 14:40
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.