Co ostatnio upolowaliście? Część III - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-09, 15:00   #1471
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Sama trwam (prawie) dzielnie na odwyku i pozwolilam sobie jedynie na klikniecie Wisha i Addict Eau Fraiche.
,
Kattarino jesteś wielka Twoja kolekcja już mi się śni po nocach Gratuluję serdecznie wszystkich wspaniałości.
Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Prawie o rany Kasiu. Gratuluje serdecznie. Czekam na aktualizacje kolekcjiTe wszystkie fiołki kolo siebie
Ryjku ja także chętnie obejrzałabym uaktualnioną kolekcję Kasi To byłaby czysta rozkosz

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Wiesz co, myśle że Ci sie bardzo spodoba, tylko kup sobie edp...moim zdaniem sa o wiele ciekawsze niż edt....podobnie jak w przypadku allure
Mulierku kochana wiesz kupiłam i zaposiadłam małą 35 -tkę EDP oczywiście, ale już czaję się na coś większego, chociaż maluszek zużywa się powoli, bo to naprawdę jest szalenie mocny i trwały zapach (raz przesadziłam z ilością i na dodatek wyruszyłam w podróż samochodem bez śniadania, oj myślałam że źle się to skończy ).
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 19:37   #1472
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Homyku- serdecznie gratuluje i ciesze sie, ze Le Parfum przypadly Ci do gustu
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Sama trwam (prawie) dzielnie na odwyku i pozwolilam sobie jedynie na klikniecie Wisha i Addict Eau Fraiche.
Czekam tez, az dojada do mnie: EdM, Flowerbomba i kilka flaszek upolowanych dzieki Kasi na allegro,
Wish i Flowerbomb Gratuluję Kattarino Jestem tylko ciekawa jaką wersję Flowerbomb zamówiłaś. Moja FB Extreme przyleciała wczoraj. Jest piękna, a ja jestem bardzo zadowolona
Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Listonosz zgubił list z moimi grubo przepłaconymi próbkami Avignon i Zagorsk...
Eiri strasznie mi przykro Trzymam kciuki może jednak się odnajdzie


Mulier gratuluje serdecznie nowego aniołka
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 19:52   #1473
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

cieszę się Waszymi zdobyczami
czytam o tych Waszych polowaniach i mnie też dopadła chęć kupienia czegoś typowego na lato, kliknęłam więc Pamplelunę i Ogródek Nilowy, a dziś kupiłam jeszcze malutką Zieloną Herbatę EA (w Superpharmie prawie za darmo 30 za 32zł, grzech nie kupić )
a teraz obiecuję publicznie, że następne buteleczki najwcześniej we wrześniu
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 20:57   #1474
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Listonosz zgubił list z moimi grubo przepłaconymi próbkami Avignon i Zagorsk...
Podobno przeszukał cały rejon - listu nie ma... Zostałam z samym awizo.
Ojej... straszna szkoda Ale jestem pewna, że sprawa się wyjaśni i nawet jeśli przesyłka się nie znajdzie to PP wypłaci odszkodowanie

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Sama trwam (prawie) dzielnie na odwyku i pozwolilam sobie jedynie na klikniecie Wisha i Addict Eau Fraiche.
Czekam tez, az dojada do mnie: EdM, Flowerbomba i kilka flaszek upolowanych dzieki Kasi na allegro,
Kat, szalejesz Ja również nie mogę się doczekać momentu nacieszenia oka Twoją aktualną kolekcją

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
dzisiaj przyszła paczka z B Cashmere
Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
cieszę się Waszymi zdobyczami
czytam o tych Waszych polowaniach i mnie też dopadła chęć kupienia czegoś typowego na lato, kliknęłam więc Pamplelunę i Ogródek Nilowy, a dziś kupiłam jeszcze malutką Zieloną Herbatę EA (w Superpharmie prawie za darmo 30 za 32zł, grzech nie kupić )
a teraz obiecuję publicznie, że następne buteleczki najwcześniej we wrześniu
Gratulacje


Ja postanowiłam się ograniczać i zdecydować na kilka zapachów, do których się przywiążę i z którymi będe mogła być identyfikowana Teraz mam kilkanaście zapachów i zaczyna mnie to trochę męczyć

Kliknęła mi się Euphoria - śliczny zapach z mojej ukochanej kategorii zapachowej Obawiałam się, że nie będzie do mnie pasował, ale w końcu to ja stawiam warunki czy coś do mnie pasuje czy nie. No!

Upolowałam też kilka obłędnie pachnących kosmetyków (jadalne błyszczyki Dessert Treats, balsam waniliowy ze złotymi drobinkami oraz masło do ciała o zapachu czekoladowo-kakaowym z Body Shopu) Kocham pachnidełka...
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 21:14   #1475
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Kasiulko, Homyczku, Daigee-
Homyku- moja Fbomba , to klasyczna EdP, o innej tutaj nie slyszeli - i tak sie ciesze, ze je upolowlam, chociaz musze czekac na "sprowadzenie"

Agnysko, smerfeto- gratuluje zakupow

Kota- gratuluje Czarnego Koszmara

taka taka - gratuluje swietnych lupow i zycze wytrwalosci w abstynencji zakupowej

Daigee- gratuluje Euphorii i smakowitych mazidel

Co do aktualizacji zdjec kolekcji- musze poczekac az perfumy dojada
A troche tego bedzie Zestaw Shalik Light, Angel Violette-tester, Violetta di Parma, Verte Violette, Black KC, Flowerbomka, EdM, Addict eau Fraiche i dzisiejsze slodkie grzechy : 100ml Insolence i 30ml Smoczego ekstraktu
Walcze tez ze soba, by nie kliknac La Rose de Rosine , ktore kusza fioleczkiem w skladzie
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 21:26   #1476
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Co do aktualizacji zdjec kolekcji- musze poczekac az perfumy dojada
A troche tego bedzie Zestaw Shalik Light, Angel Violette-tester, Violetta di Parma, Verte Violette, Black KC, Flowerbomka, EdM, Addict eau Fraiche i dzisiejsze slodkie grzechy : 100ml Insolence i 30ml Smoczego ekstraktu
Walcze tez ze soba, by nie kliknac La Rose de Rosine , ktore kusza fioleczkiem w skladzie

Kat
Zaszalałaś
W takim tempie do końca wakacji uzyskasz magiczną liczbę STU buteleczek w swojej kolekcji
Gratuluję serdecznie.
Ciekawa jestem strasznie Twojego odbioru VdP i porówniania w Verte Violette - bo dla mnie są bardzo podobna. Czasem wręcz ich nie odrózniałam, chociaż Verte jest radośniejsze a VdP bardziej ... jak by to ująć ... ziemista.
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 21:38   #1477
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Kat
Zaszalałaś
W takim tempie do końca wakacji uzyskasz magiczną liczbę STU buteleczek w swojej kolekcji
Gratuluję serdecznie.
Ciekawa jestem strasznie Twojego odbioru VdP i porówniania w Verte Violette - bo dla mnie są bardzo podobna. Czasem wręcz ich nie odrózniałam, chociaż Verte jest radośniejsze a VdP bardziej ... jak by to ująć ... ziemista.
O nie! Jesli VdP sa blizniakiem V.V. , to ja ich nie chce
Verte Violette sa tak banalne, ze az zenujace Gdybym nie wiedziala, ze to jest "niszowiec" pomyslalabym, ze to niedopracowana woda toaletowa.
Mam wlasnie w domu swieze fiolki i V.V. ma niewiele wspolnego z ich zapachem
To juz Angel Violette ma nute bardziej zblizona do prawdziwych fiolkow- oczywiscie trzeba sie dobrze wwachac, by ja wyczuc przez sciane angelowej woni
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 21:39   #1478
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
A ja sobie kliknelam na balsam Black Cashmere. Nie moglam sie oprzec...
Gratuluję ! - jest czego
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 22:01   #1479
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
O nie! Jesli VdP sa blizniakiem V.V. , to ja ich nie chce
Verte Violette sa tak banalne, ze az zenujace Gdybym nie wiedziala, ze to jest "niszowiec" pomyslalabym, ze to niedopracowana woda toaletowa.
Mam wlasnie w domu swieze fiolki i V.V. ma niewiele wspolnego z ich zapachem
To juz Angel Violette ma nute bardziej zblizona do prawdziwych fiolkow- oczywiscie trzeba sie dobrze wwachac, by ja wyczuc przez sciane angelowej woni
Sama Kat powąchasz to zobaczysz.
Jak dla mnie to oba wiernie odzwierciedlają zapach fiołeczków.
Wiadomo inna, skóra inny odbiór - zobaczysz zresztą sama.
Nie łam się
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 22:10   #1480
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Mariolu, ja też gratuluję, szczególnie że chociaż sama bardzo lubię Eau du Soir, to uważam, że 100ml tego zapachu to prawdziwe wyzwanie
Dla mnie taka mała 15tka byłaby w sam raz.
A znasz Soir de Lune...? Mnie chyba bardziej podoba się ta gorzka miodowość, gorzko-słodka, gęsta i ciemna No i jest jakby bardziej przystępny
Ja "pije" perfumy, wiec zadna ilosc nie jest dla mnie wyzwaniem A poza tym nie mialam wyboru, to byla ostatni flakon na polce, a bardzo chcialam je miec Niestety Soir de Lune nie znam, bo nie mialam nigdzie okazji przetestowac, a flakonu w ciemno nie zamowie ze wzgledu na cene. Czytalam bardzo rozne opinie na temat tego zapachu i troche mnie odstraszyly szczerze mowiac... Ale piszesz o nich bardzo obiecujaco, wiec chyba sie skusze zamowic jakas miniaturke czy cos...
(ostatnio troche poszalalam i przydalby sie jakis odwyk

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Gratuluję ! - jest czego
Dziekuje Absolutnie kocham te perfumy, dlatego ostatnio uszczelilam jeszcze 50 ml w zestawie z 100 ml i kolejna 50-tke. Ciagle sie boje, ze mi ich zabraknie i nie beda do dostania NIGDZIE, a ja nie wyobrazam sobie zycia bez nich.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-09, 22:26   #1481
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Mariolu, wlasnie sobie uswiadomilam, ze z najwieksza przyjemnoscia zobaczylabym Twoja kolekcje, w odpowiednim watku
Moze zechcialabys cyknac fotki- chetnie pomoge je zmniejszyc ?

Favkes- dzieki , poczekam jeszcze az VdP doleca do mnie
Wiesz ja mam duze wymagania, jesli chodzi o odzwierciedlenie zapachu kwiatow w perfumach. To, ze V.V. maja "jakas tam" nutke fioleczka, to dla mnie za malo Sztuka polega na tym, zebym wyczula podobienstwo perfum, do prawdziwych kwiatkow, podczas bezposrednich testow
Na razie znalazlam przepiekne fiolki w masce do wlosow firmy Lush (ale trudnio sie nia poperfumowac )
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 23:56   #1482
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Mariolu, wlasnie sobie uswiadomilam, ze z najwieksza przyjemnoscia zobaczylabym Twoja kolekcje, w odpowiednim watku
Moze zechcialabys cyknac fotki- chetnie pomoge je zmniejszyc ?
Dziekuje Kattarino, ale sie zmniejszac fotki juz umiem . Brakuje mi tylko troche smialosci, a tak serio kilku flakonikow do pelni szczescia. Dokladnie trzech Potem bede cykac. Problem jest z dostepnoscia tych trzech flakonikow i chwilowa potrzeba jedzenia i uregulowania oplat. Czyli za okolo miesiac pewnie fotki beda w odpowiednim watku. Obiecuje To bedzie dla mnie jak publiczne obnazenie Poza moim TZ nikt nigdy nie ogladal moich zbiorow
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 00:12   #1483
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dziekuje Kattarino, ale sie zmniejszac fotki juz umiem . Brakuje mi tylko troche smialosci, a tak serio kilku flakonikow do pelni szczescia. Dokladnie trzech Potem bede cykac. Problem jest z dostepnoscia tych trzech flakonikow i chwilowa potrzeba jedzenia i uregulowania oplat. Czyli za okolo miesiac pewnie fotki beda w odpowiednim watku. Obiecuje To bedzie dla mnie jak publiczne obnazenie Poza moim TZ nikt nigdy nie ogladal moich zbiorow
Zatem czekam cierpliwie na zdjecia
Rozumiem tez brak smialosci, chociaz uwierz prosze: nie taki diabel straszny... etc. - grunt to nie przejmowac sie zlosliwymi uwagami- (wiem cos o tym )
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 00:22   #1484
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dziekuje Kattarino, ale sie zmniejszac fotki juz umiem . Brakuje mi tylko troche smialosci, a tak serio kilku flakonikow do pelni szczescia. Dokladnie trzech Potem bede cykac. Problem jest z dostepnoscia tych trzech flakonikow i chwilowa potrzeba jedzenia i uregulowania oplat. Czyli za okolo miesiac pewnie fotki beda w odpowiednim watku. Obiecuje To bedzie dla mnie jak publiczne obnazenie Poza moim TZ nikt nigdy nie ogladal moich zbiorow
Oj, ja tak jak i Kattarina, bardzo chciałabym zobaczyć Twoje maleństwa Jestem pewna, ze masz wspaniała kolekcję Więc nie miejsce tu na nieśmiałość Skoro ja pokazałam co mam ( takie mizerniutkie cosik ) ...

Cytat:
Napisane przez Kattarina Rozumiem tez brak smialosci, chociaz uwierz prosze: nie taki diabel straszny... etc. - grunt to nie przejmowac sie zlosliwymi uwagami- (wiem cos o tym
Kat, kochana, złośliwymi uwagami ?
Przy tak wspaniałej kolekcji jak Twoja ?
Nie ... Nie i jeszcze raz nie ... to chyba, że tylko z zazdrości ...ehhh, rzeczywiście nie ma się czym przejmować

W każdym razie ja Cię podziwiam. No, może raczej Twoją kolekcję ... ale zawsze
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 01:19   #1485
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Chciałam podziękować wszystkim Wam za słowa pocieszenia Nawet nie sądziłam, że będzie mi tak smutno z powodu głupich próbek.


Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Ja "pije" perfumy, wiec zadna ilosc nie jest dla mnie wyzwaniem A poza tym nie mialam wyboru, to byla ostatni flakon na polce, a bardzo chcialam je miec Niestety Soir de Lune nie znam, bo nie mialam nigdzie okazji przetestowac, a flakonu w ciemno nie zamowie ze wzgledu na cene. Czytalam bardzo rozne opinie na temat tego zapachu i troche mnie odstraszyly szczerze mowiac... Ale piszesz o nich bardzo obiecujaco, wiec chyba sie skusze zamowic jakas miniaturke czy cos...
(ostatnio troche poszalalam i przydalby sie jakis odwyk
Znam Soir de Lune, faktycznie może być uznane za bardziej przystępny zapach od Eau de Soir, ale jednak nie jest to "przystępny" zapach. Warto go poznać, ma w sobie ducha siedemnastowiecznego balu u króla, jest troszkę gorzki i niesamowicie wytworny
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 09:59   #1486
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Znam Soir de Lune, faktycznie może być uznane za bardziej przystępny zapach od Eau de Soir, ale jednak nie jest to "przystępny" zapach. Warto go poznać, ma w sobie ducha siedemnastowiecznego balu u króla, jest troszkę gorzki i niesamowicie wytworny
Musze przyznac, ze coraz bardziej jestem zaintrygowana Soir de Lune... a wiec chyba sie skusze na jakas miniaturke w celach testowych...

eiri Zaluje, ze nie mam tych zapachow, bo z mila checia wyslalabym ci probki na pocieszenie...
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 15:02   #1487
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Mi sie też kliknęło 100ml Tumulte na Truskawie i wczoraj nabyłam Truth ok 70ml
Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
bzinko a moze i mi klikniesz kiedys na truskawce. Kompletnie nie wiem jak dokonywac tam transakcji, nie czuje bluesa
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
a mi? a mi też?
I mnie tam kusi kilka rzeczy, a też zupełnie nie wiem jak się za to zabrać, kręcę się na truskawie dobre kilka miesięcy i nie wiem jak się za to zabrać
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 15:47   #1488
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

To może zrobimy jakieś hurtowe zamówienie ? hmmm ????


Ps. Złamałam embargo .... nie wytrzymałam nawet w oczekiwaniu na próbkę i jako, ze trafiła się fajna okazja na allegro - strzeliłam w Blac Cashmere .... Mam nadzieję , że strzał będzie trafiony Bo jak nie, to sobie nie daruję, ze nie wykazałam się odrobinkę chociaż większą cierpliwością i wtedy sama sobie zrobię ....

Edytowane przez Favkes
Czas edycji: 2007-06-10 o 17:28
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 17:32   #1489
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Dziewczyny gratuluję zdobyczy!!!
Ja dzisiaj upolowałam dwa cuda w ciemno La perlę Love Frills Languid Vanilla i Ruby Perlage kompletnie nie znam nut ,ale flakoniki są tak zachęcające ,że nie mogłam się oprzeć i jestem happy (ostatnio byłam unhappy)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 17:49   #1490
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

no wlasnie agatko widzialam ze zaszalalaś z vanilią koniecznie opisz te rarytasiki

A unhappy wywal do kosza na śmieci
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 17:51   #1491
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
no wlasnie agatko widzialam ze zaszalalaś z vanilią koniecznie opisz te rarytasiki

A unhappy wywal do kosza na śmieci
Kasiu bardzo się cieszę ,że ostatnio lepiej żeśmy się poznały dzięki za wsparcie!
Jak tylko dostanę moje ,,perły'' to od razu opiszę i w razie czego wyślę próbeczki
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 17:58   #1492
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 19:12   #1493
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Przed chwilą kliknęłam w CK be. W ciemno, bo chociaż zapach ma już 10 lat, to jeszcze się nie poznaliśmy. Bazuję na opisach , ale myślę, że się polubimy...
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 20:04   #1494
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Dziewczyny gratuluję łowów!

Właśnie wróciłam z piwka i co? I zakupy na rauszu.. nie tylko muszę w końcu poznać Innocenta ja go po prostu musiałam od razu mieć !

Dwa piwa + malibu z sokiem ananasowym = Innocent 25 ml + kości Vegas
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 20:10   #1495
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

nie ma jak kości na koniec weekandu


A ja oglądam koncert na tvp2 i September ma oczy jak moja pierwsza lalka sto lat temu
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 20:19   #1496
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
nie ma jak kości na koniec weekandu


A ja oglądam koncert na tvp2 i September ma oczy jak moja pierwsza lalka sto lat temu

A to ta w różowym była?

Tyle wiem o kościach co o Innocencie Może sobie chociaż wejdę, recenzje poczytam
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 20:24   #1497
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Innocent jest pociągający
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 21:42   #1498
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
A to ta w różowym była?

Tyle wiem o kościach co o Innocencie Może sobie chociaż wejdę, recenzje poczytam
Innocent cudny Kości do kitu
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 06:45   #1499
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Ojejku Dziewczęta jakie łowy Gratuluję serdecznie! Widzę, że mimo weekendu nie próżnowałyście

Favkes, bluegirl co do zbiorowego zamówienia to jestem za
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-11, 08:18   #1500
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Favkes, bluegirl co do zbiorowego zamówienia to jestem za
Ja również jestem jak najbardziej za bo sama nie potrafię.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.