Scent Bar III - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-15, 13:32   #3661
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Tymeno, wiesz co mnie w tym filmie kompletnie zaskoczyło? Źe tak do końca to tam nikt nie był dobry ani też skończenie zły.


Banała napisałam, wiem
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 13:46   #3662
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
O "Plac Zbawiciela" też mi "przegruzował mózg".

nie będzie nietaktem, gdy się pochwalę, że za tym filmem stoi moja siostra Joasia
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 13:47   #3663
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar III

Co do filmów-dręczycieli (nie tylko tych które mnie przeraziły, ale także zachwyciły), to lista jest u mnie... długa. I mniej lub bardziej banalna.
Ostatnio często wracam myślami do Pi i Akiry. Ach, i do Podwójnego życia Weroniki (muzyka!). Mam nadzieję, że bez ukrytego sensu ;]
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Umówiłam się na jutro do fryzjera
I kompletnie nie mam pomysłu na siebie
Ja się uparłam, że pójdę dzisiaj i zrobię (no, każę zrobić ;]) coś z włosami. Mam dość tej smętnej kury na głowie.
Pomysł, owszem, jest. Ale na tyle szalony, że obawiam - łatwo będzie coś spieprzyć.


Nat, trzymam kciuki. Znajdźcie coś szybciutko
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 13:47   #3664
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Ugh no to juz oficjalnie wiem ze od 1 lipca nie bedziemy sie mieli gdzie podziac z pluszakami. Konczy nam sie najem na obecne i nie bedzie dluzej bo wlasciciel robi remont (po 30 latach ale zawsze...). Aktualnie prowadzimy intensywne poszukiwania nowego lokum wiec znowu mam nerwy i urwanie glowy... bu.

Nat
Nat, macie jeszcze sporo czasu. Nie twierdzę, że to pestka, ale myslę, że jesteście na tyle ekspansywni oboje, że dacie radę.


Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Szanowna Pani Feniksowa i Spółka, może być ?
O nie nie nie.
Favkes jest Feniksem w pierwszej, pierwotnej osobie. To jej mąż jest Feniksowy.

Na mojego Królewnę w towarzystwie mówią per "Pan *** (i tu moja ksywa)". Pogodził się, ale wciąż pracuje na własną tożsamość.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość

nie, to ja już wolę waćpannę Ba, nawet waćpana wolę

hahahhahaa

Tez bym wolała waćpana.

A swoją drogą, zauważyłyście, że o ile jest waćpan i waćpani, to jest waćpanna, a waćkawalera nie ma?

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Czytam książkę o życiu pozagrobowym, doszłam do piekła, czyściec jest straszny
Książka jest napisana przez jakąś świętą, która próbuje nam, w nasz mały i niepojęty rozumek przekazać choć troszkę świata duchowego. Jak na razie ciekawe.
Ciekawe, jak takie chore koszmary mają się do duchowości jakiejkolwiek?


Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wiecie może, czy da się rozmontować flakon AA Guerlaina - zepsuł mi się atomizer, tzn. cos się w środku oderwało i nie jestem w stanie tego zreperować, nie mówiąc już o tym, że próbowalam na wiele sposobów i nic nie "psika". Chyba będę musiała przelac reszte to zastępczego atomizera, ale czy któraż z Was rozkręcała kiedyś buteleczkę któregoś z AA?
Aggie, ja próbowałam rozmontować taki atomizer "na stałe", żeby nie musieć psikać i w wyniku tych prób doszłam do wniosku, że najlepszą metodą jest czyste ubicie szyjki młotkiem. Przy skubaniu kombinierkami okropnie kruszy sie szkło.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Od razu przyszedł mi na myśl "Krótki film o zabijaniu" - bardzo długo go pamiętałam i nadal pamiętam to uzcucie, z jakim go oglądałam, choć to było z 10 lat temu
Tak. "Krótki film..." pozwolił mi ostatecznie zwerbalizować, dlaczego jestem przeciw karze śmierci. Jest... dobry.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Tymeno, wiesz co mnie w tym filmie kompletnie zaskoczyło? Źe tak do końca to tam nikt nie był dobry ani też skończenie zły.


Banała napisałam, wiem
Madziu, to jest dokładnie to, co sprawia, że książki czy filmy da się kochać. Nienawidzę papierowych, jednowymiarowych, łatwych postaci. Szczególnie w książkach to po prostu boli.
Bo tak naprawdę nie wierzę w ludzi do końca złych albo do końca dobrych.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 13:54   #3665
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Pamiętam, że gdy właśnie oglądałam Plac Zbawiciela, największe mieszane odczucia budziła we mnie osoba teściowej - oglądałam daną scenę i myślałam, " co za ....", by za chwilę zweryfikować o niej zdanie, jak już zweryfikowałam, to znowu była scena, gdzie ponownie pomyślałam - "co za....." I tak przez cały film aż do końca.

A film, który mną wstrząsnął, ale w taki bardziej pozytywny sposób to "Czerwony" Kieślowskiego, pamiętam, że wyszłam z seansu DKF-u na "miętkich" nogach, ale to co czułam w środku, to była radość



A tak zboczę trochę z tematu filmowego i wejdę na książkowy - mój ulubiony złyc charakter ( choć nie do końca zły, też momentami nie do "zaszufladkowania") to Jason Compson ze "Wściekłości i wrzasku" Faulknera. Poza tym, to jest z kolei książka, która przegruzowała mi mózg.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 13:55   #3666
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Co do filmów-dręczycieli (nie tylko tych które mnie przeraziły, ale także zachwyciły), to lista jest u mnie... długa. I mniej lub bardziej banalna.
Ostatnio często wracam myślami do Pi i Akiry. Mam nadzieję, że bez ukrytego sensu ;]Ja się uparłam, że pójdę dzisiaj i zrobię (no, każę zrobić ;]) coś z włosami. Mam dość tej smętnej kury na głowie.
Pomysł, owszem, jest. Ale na tyle szalony, że obawiam - łatwo będzie coś spieprzyć.


Nat, trzymam kciuki. Znajdźcie coś szybciutko
rachelo, w takim razie koniecznie pochwal się efektami! Ścinasz/farbujesz?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:11   #3667
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar III

Mariolko, obiecuję

Nosku, Rachel - za piękne fryzury

W temacie filmowym mam podobne typy jak Ty Madziczko
- "Plac Zbawiciela" - Mad, pamiętam, że wspominałaś, że reżyserowała go Twoja siostra - smutek, smutek i jeszcze raz smutek, poczucie beznadziei i bezradności,
- "Babel" (wszyscy żyjemy w takim Babelu )
- "Moje własne Idaho" (samotność )
- "Tańcząc w ciemnościach" (sama byłam na siebie zła, że dałam się tak zmanipulować Larsowi... )
- "Fight Club" (za ten cytat - "Co ty możesz wiedzieć o życiu jeśli nigdy nie walczyłeś?")
- "OldBoy" (to jest dopiero film...)

Dużo ich było, ale to tyle tak na szybko
_________

Aha - Homyczku, mój kolega widział Cię na zdjęciu i stwierdził, że jesteś cyt. "ciasteczkowa" haha, czy usłyszałaś kiedyś taki komplement ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 14:19   #3668
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
nie będzie nietaktem, gdy się pochwalę, że za tym filmem stoi moja siostra Joasia
Madlaine -
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:25   #3669
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ciekawe, jak takie chore koszmary mają się do duchowości jakiejkolwiek?
Dlaczego od razu chore? Sab ja wiem, ze masz inne podejście do tego typu rzeczy...a zresztą nie ma sensu o tym dyskutować.
Książkę właśnie skończyłam i najbardziej przeraziło mnie jak mogą wyglądać matki które dokonały aborcji i ojcowie którzy sie do tego przyczynili, a także straszne opisy były dusz które wcześniej brały ślub kościelny, a potem sie rozwiodły i były już na zawsze złączone w cierpieniu.

Tak zapytam od siebie, co sądzicie o aborcji? Dla mnie to jest straszne, najgorsza zbrodnia jaka można uczynić, przecież człowieczek nawet nie jest w stanie sie bronić. Osobiście dla mnie, dla czegoś takiego nie ma żadnego usprawiedliwienia. Ale to sprawa wyłącznie tej osoby, a właściwie osób.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:27   #3670
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Paulinko na pewno jest dobrze!
nie jest no ale trudno....


ja oglądam mało ambitnych filmów, które moglby mna wstrząsnąc...
ale jeden mnie wzruszył i dał do myslenia-jeden jedyny raz plakałam na fimie i sama sie zastanwiam dlaczego... planuje obejrzec jeszcze raz ale nie mogę sie zebrać... a ten film to "Jutro idziemy do kina"
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:30   #3671
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Tak zapytam od siebie, co sądzicie o aborcji? Dla mnie to jest straszne, najgorsza zbrodnia jaka można uczynić, przecież człowieczek nawet nie jest w stanie sie bronić.
[/SIZE][/FONT]
może lepiej nie pytaj bo ilu ludzi, tyle opinii, a na pewno żadna z nas, nie chce tutaj niezdrowych emocji

PS. ja generalnie uwielbiam filmy, które potrafią wryć się w moją głowę na dłużej, po których zwalniam lub niespodziewanie przyspieszam, przerabiam je i trawię w umyśle, bo nie umiem o nich zapomnieć - reszta to jak przerwa na reklamy, gdy wreszcie można iść do toalety
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 14:33   #3672
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
może lepiej nie pytaj bo ilu ludzi, tyle opinii, a na pewno żadna z nas, nie chce tutaj niezdrowych emocji

PS. ja generalnie uwielbiam filmy, które potrafią wryć się w moją głowę na dłużej, po których zwalniam lub niespodziewanie przyspieszam, przerabiam je i trawię w umyśle, bo nie umiem o nich zapomnieć - reszta to jak przerwa na reklamy, gdy wreszcie można iść do toalety

Racja. Ja wczoraj oglądam na tvn Constantine, nawet niezły, ale nie do końca bo zasnęłam.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:35   #3673
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Zuziuniu - ja też myślę, że to zbyt ciężki temat, opinię na ten temat mam ale nie chcę jej tu ujawniać, bo ile osób tyle zdań, każdy ma swoje racje i trudno tu dojść do jakichkolwiek wniosków, zgodności itd..i
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:35   #3674
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Dlaczego od razu chore? Sab ja wiem, ze masz inne podejście do tego typu rzeczy...a zresztą nie ma sensu o tym dyskutować.
Książkę właśnie skończyłam i najbardziej przeraziło mnie jak mogą wyglądać matki które dokonały aborcji i ojcowie którzy sie do tego przyczynili, a także straszne opisy były dusz które wcześniej brały ślub kościelny, a potem sie rozwiodły i były już na zawsze złączone w cierpieniu.

Tak zapytam od siebie, co sądzicie o aborcji? Dla mnie to jest straszne, najgorsza zbrodnia jaka można uczynić, przecież człowieczek nawet nie jest w stanie sie bronić. Osobiście dla mnie, dla czegoś takiego nie ma żadnego usprawiedliwienia. Ale to sprawa wyłącznie tej osoby, a właściwie osób.
Patrz -> post pierwszy w tym wątku. I tego się trzymajmy
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:41   #3675
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Patrz -> post pierwszy w tym wątku. I tego się trzymajmy
Przecież się trzymam, tylko opisywałam książkę. Wstrząsnęła mną, tak samo jak może wstrząsnąć film, nawet nie wiem czy wierze w to co czytam.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:45   #3676
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar III

Ale to w takim razie po co takie pytanie? My Ci nie powiemy, czy w to należy wierzyć. Sama napisałaś, że to sprawa wyłącznie tej osoby.

Albo ja czegoś nie rozumiem
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:53   #3677
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jest jakiś film, który wami wstrząsnął, dał do myślenie, sprawił, że długo go rozpamiętywałyście, dręczył was w jakiś sposób? Nie chodzi mi o fakt, czy film był dobry czy zły, tylko o wasze osobiste odczucia.
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Też mam swojego kandydata - "Requiem dla snu" - matkoicórko....
"Requiem dla snu", zdecydowanie. Nie da się się o nim zapomnieć.


Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
O "Plac Zbawiciela" też mi "przegruzował mózg".
Po "Placu Zbawiciela" czułam się niemal w obowiązku skoczyć z dachu vel podciąć sobie żyły... Masakrycznie przygnębiający film.


Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
]Ja się uparłam, że pójdę dzisiaj i zrobię (no, każę zrobić ;]) coś z włosami. Mam dość tej smętnej kury na głowie.
Pomysł, owszem, jest. Ale na tyle szalony, że obawiam - łatwo będzie coś spieprzyć.
Też myślę o fryzjerze, chyba w przyszłym tygodniu się zabiorę.


Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Dlaczego od razu chore? Sab ja wiem, ze masz inne podejście do tego typu rzeczy...a zresztą nie ma sensu o tym dyskutować.
Książkę właśnie skończyłam i najbardziej przeraziło mnie jak mogą wyglądać matki które dokonały aborcji i ojcowie którzy sie do tego przyczynili, a także straszne opisy były dusz które wcześniej brały ślub kościelny, a potem sie rozwiodły i były już na zawsze złączone w cierpieniu.

Tak zapytam od siebie, co sądzicie o aborcji? Dla mnie to jest straszne, najgorsza zbrodnia jaka można uczynić, przecież człowieczek nawet nie jest w stanie sie bronić. Osobiście dla mnie, dla czegoś takiego nie ma żadnego usprawiedliwienia. Ale to sprawa wyłącznie tej osoby, a właściwie osób.
Zuziu, pamiętaj, że to, co przeczytałaś to fikcja literacka, nie powinnaś brać tego jako coś pewnego.
A o aborcji nie dyskutuje się na forum. I bardzo dobrze.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 15:06   #3678
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
nie będzie nietaktem, gdy się pochwalę, że za tym filmem stoi moja siostra Joasia
Pewnie, że nie będzie nietaktem! Gratuluję siostrze.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ja się uparłam, że pójdę dzisiaj i zrobię (no, każę zrobić ;]) coś z włosami. Mam dość tej smętnej kury na głowie.
Pomysł, owszem, jest. Ale na tyle szalony, że obawiam - łatwo będzie coś spieprzyć.
Rachelo, Ty jesteś jak futrzany kameleon. Serio, nie nadążam.
Ale zdjęcia chcę! Bardzo chcę.

A muzyka do "Podwójnego życia Weronki" jest niesamowita. Przejmująca do szpiku kości, rozwalająca na drobne kawałeczki, piękna do granicy płaczu.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
A tak zboczę trochę z tematu filmowego i wejdę na książkowy - mój ulubiony złyc charakter ( choć nie do końca zły, też momentami nie do "zaszufladkowania") to Jason Compson ze "Wściekłości i wrzasku" Faulknera. Poza tym, to jest z kolei książka, która przegruzowała mi mózg.
Moje też.
Książki wymienić mi łatwiej i są ich dziesiątki:
Diuna, Martin Eden, Trzy stygmaty Palmnera Eldritcha, Medytacje moralne Kartezjusza, Książę Machiavellego, Krzyżowcy Kossak, Ogród czasu Ballarda, Solaris i w ogóle Lem, Kołakowski, Pascal... Z tego jesteśmy uczynieni - z naszych inspiracji.

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
może lepiej nie pytaj bo ilu ludzi, tyle opinii, a na pewno żadna z nas, nie chce tutaj niezdrowych emocji
Ja lubię trudne dyskusje. Ale też jakoś nie wyobrażam sobie rozmowy na ten temat mimochodem, między zdjęciami cieni do powiek i rozświetlaczy.

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Dlaczego od razu chore? Sab ja wiem, ze masz inne podejście do tego typu rzeczy...a zresztą nie ma sensu o tym dyskutować.
Książkę właśnie skończyłam i najbardziej przeraziło mnie jak mogą wyglądać matki które dokonały aborcji i ojcowie którzy sie do tego przyczynili, a także straszne opisy były dusz które wcześniej brały ślub kościelny, a potem sie rozwiodły i były już na zawsze złączone w cierpieniu.
Dlaczego chore to ja nie napiszę w tym miejscu.
Ale napiszę, że widzę różnicę między duchowością, a straszeniem. Ty nie?


Idę dziś postrzelać. Najpierw z łuku, a potem, kiedy się zrobi za ciemno - z palnej.
Królewna będzie zazdrosny.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 15:28   #3679
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Też mam swojego kandydata - "Requiem dla snu" - matkoicórko....
W moim przypadku tak samo - "Requiem dla snu" to film, który zrobił ewidentnie największe wrażenie, żaden inny tak mnie nie poruszył.

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
"Requiem dla snu", zdecydowanie. Nie da się się o nim zapomnieć.
Przyznaję rację
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 15:38   #3680
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
To b. się cieszę Nigdy go nie używałam - maziałam tylko łapę w sklepie Skoro mówisz, że ekstra to czekam z jeszcze większą niecierpliwością
Ja też mam ten róż, ale 15 Orchid Rose i jest cuuuudowny

Dziękuję za odpowiedzi odnośnie wyboru perfum. Ja jeszcze pomyślę

Przeleżałam dzisiaj cały dzień i czuję się zmiętolona... Obżeram się znowu oscypkami. Co do filmów, które zapadły w pamięć - "Requiem dla snu" już dawno z pamięci wywaliłam, hmm... PTASIEK. To jest film, który daje do myślenia.

Pytanko. Czym różni się ta wersja Cristobala od tej?

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2008-05-15 o 16:29
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:23   #3681
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar III

Jestem.

I mam na głowie z jedną dziesiątą tego, co miałam kilka godzin temu.
W głowie mam nadzieję, bez zmian
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:04   #3682
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Spałam d tej pory, a jakie wyraźne sny miałam hehe powodzenie jak ta lala i fajne samochody mi sie śniły i ogromna burza.

Dziewczynki tak więc sorki za pytanie, uznajcie że go nie było


Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:06   #3683
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Jestem.

I mam na głowie z jedną dziesiątą tego, co miałam kilka godzin temu.
W głowie mam nadzieję, bez zmian
fota,fota!
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:08   #3684
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar III

od godziny, albo i dwóch mam włączony wizaz na tej stronie, coś próbuję czytać i nic nie rozumiem, jakaś rozkojarzona jestem
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:08   #3685
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Racja. Ja wczoraj oglądam na tvn Constantine, nawet niezły, ale nie do końca bo zasnęłam.
Ooo, miałam oglądać i w końcu przegapiłam (TŻ oglądał potwórkę Grand Prix na żużlu, a ja też zerkałam, bo Jarek Hampel jechał, a w tym sezonie nie ma stałej karty ).

Rachelko - zdjęcie proszę

Co do filmów... Ja sie wyłamię - Plac Zbawiciela mi się nie podobał. Rozumiem zamysł, ale... Może w złym okresie wtedy byłam na oglądanie tego, ale nie trafił do mnie...

Thier pod tym względem jest straszny i skuteczny. Przełamując fale tak się po mnie przejechało, że nie mam odwagi obejrzeć po raz drugi. Podobnie Tańcząc w ciemnościach.
Jeszcze dopiszę Fortepian i AI. To tak na szybko chyba tyle, choć pewnie więcej tego było...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:13   #3686
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Ooo, miałam oglądać i w końcu przegapiłam
Ja sie też przypadkiem natknęłam, a oglądałaś we wtorek Uwaga faceci? Ja kurde od połowy

Rachelo
czekamy
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:13   #3687
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Aggie, ja próbowałam rozmontować taki atomizer "na stałe", żeby nie musieć psikać i w wyniku tych prób doszłam do wniosku, że najlepszą metodą jest czyste ubicie szyjki młotkiem. Przy skubaniu kombinierkami okropnie kruszy sie szkło.
oszalalas siostrzyczko Sabacie tylko mi powiedz ze przy AA Winter Delice mojej teraz nie grzebalas tymi kombinerkamipowie dz ze nie grzebalasbo padne na zawal jak powiesz ze grzebalas przy tak cudnej buteleczce kombinerkami
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:24   #3688
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

A zapomniałam sie pochwalić jak moje Diorki w użyciu,a więc cienie bardzo naturalne, prawie nie widoczne na powiece, od dawna takich szukałam Konsystencja wiadomo- świetna!
Róż fajnie napigmentowany, ale nie można sobie zrobić nim krzywdy, niby nie ma drobinek ale i matowy nie jest, chodzi mi teraz o tą ciemniejszą stronę, daje efekt takiej poświaty delikatnej.

Teraz mam zamiar dokupić jeszcze jedna 5tkę cieni i bronzer, tylko nie wiem w jakim odcieniu może gdzieś na wizażystce sie spytam
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:26   #3689
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ja sie też przypadkiem natknęłam, a oglądałaś we wtorek Uwaga faceci? Ja kurde od połowy

Rachelo
czekamy
Oglądałaś Chcesz streszczenie końcówki, czy szukasz powtórki?
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:29   #3690
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
oczywiście nie pouczyłam się ani trochę w nocy gupia baba
Tulip - noc, jak sama nazwa wskazuje (), jest od spania

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Wrednie pocieszam się tym, że on to nadrobi...
Hehehe To słodkie

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Czytam książkę o życiu pozagrobowym, doszłam do piekła, czyściec jest straszny
Książka jest napisana przez jakąś świętą, która próbuje nam, w nasz mały i niepojęty rozumek przekazać choć troszkę świata duchowego. Jak na razie ciekawe.
Podasz autorkę i tytuł? (z czystej ciekawości )

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jest jakiś film, który wami wstrząsnął, dał do myślenie, sprawił, że długo go rozpamiętywałyście, dręczył was w jakiś sposób? Nie chodzi mi o fakt, czy film był dobry czy zły, tylko o wasze osobiste odczucia.
"Dziewczyny" pominę milczeniem

Może nie "wstrząsnął", ale ostatnio obejrzałem z prawdziwą przyjemnością (po dłuuugim czasie) "Matkę swojej matki". Janda rządzi!

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Też mam swojego kandydata - "Requiem dla snu" - matkoicórko....
Nieeeee Tyle się nasłuchałem o tym filmie (same pozytywy ), a gdy przyszło mi go obejrzeć, wyłączyłem przed końcem, bo z nudów usiedzieć nie mogłem (a fanem tzw. "filmów akcji" też raczej nie jestem, żeby nie było ).

Moim zdaniem zrobiony trochę "na siłę".

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ach, i do Podwójnego życia Weroniki (muzyka!)
Muzyka Preisnera jest piękna Mam płytę z jego utworami do min. "Podwójnego życia W.", "Trzech kolorów" i "Dekalogu"

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Na mojego Królewnę w towarzystwie mówią per "Pan *** (i tu moja ksywa)". Pogodził się, ale wciąż pracuje na własną tożsamość.
Biedny, stłamszony Królewna...

Cytat:
A swoją drogą, zauważyłyście, że o ile jest waćpan i waćpani, to jest waćpanna, a waćkawalera nie ma?
Jak to nie ma?! Tutaj jestem!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.