Zmiana koloru. Na jaki?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-29, 18:53   #1
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Smile

:) wakacje-czas na zmiany.


Witam serdecznie
Tak jak w tytule, mam ochote zmienić coś w sobie, bo szcerze mówiąc nie jestem zadowolona ze swojego wyglądu. Od jakiegoś czasu zapuszczam włosy.. z przodu są krótsze..a z tyłu..hmm. Tak do połowy łopatek. Kolor-nijaki;p jestem szatynką. Podobno jestem zimą..
A co do zmian:
Chodzi mi o jakąs fryzurke, kolor włosów.(myślałam nad jakąś fajną czernią, ale postanowiłam wcześniej się poradzić ).
Makijaż..jeżeli macie jakieś fajne propozycje, to chętnie poczytam

No i ogólnie.. czekam na Wasze pomysły.. Jestem otwarta i chętna do zmian..
Noo..tylko.. nie chce ścinać włosów;p Za długo się męczyłam z zapuszczaniem:P

Z góry dziękuję za pomoc.;*

P.S. Dołączam swoje zdjecia. moze nie sa najlepszej jakosci..i ta mina;p hehe. ale nie posiadam w tej chwili innych
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 20:17   #2
filemonka5_35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 26
GG do filemonka5_35
Dot.: :) wakacje-czas na zmiany.

czarne?hmm...ja bym na Twoim miejscu je rozjaśniła
a makijaż.. osobiście lubię delikatny.xd
filemonka5_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 20:45   #3
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: :) wakacje-czas na zmiany.

hm nie widac koloru wlosow na 1 zdj ale fryzura mi sie podoba i ladnie tak wiec ja bym nie zmieniala
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 20:52   #4
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: :) wakacje-czas na zmiany.

Ja bym proponowała raczej rozjaśnić niż przyciemnić.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 01:04   #5
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: :) wakacje-czas na zmiany.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Tak jak w tytule, mam ochote zmienić coś w sobie, bo szcerze mówiąc nie jestem zadowolona ze swojego wyglądu. Od jakiegoś czasu zapuszczam włosy.. z przodu są krótsze..a z tyłu..hmm. Tak do połowy łopatek. Kolor-nijaki;p jestem szatynką. Podobno jestem zimą..
A co do zmian:
Chodzi mi o jakąs fryzurke, kolor włosów.(myślałam nad jakąś fajną czernią, ale postanowiłam wcześniej się poradzić ).
Makijaż..jeżeli macie jakieś fajne propozycje, to chętnie poczytam

No i ogólnie.. czekam na Wasze pomysły.. Jestem otwarta i chętna do zmian..
Noo..tylko.. nie chce ścinać włosów;p Za długo się męczyłam z zapuszczaniem:P

Z góry dziękuję za pomoc.;*

P.S. Dołączam swoje zdjecia. moze nie sa najlepszej jakosci..i ta mina;p hehe. ale nie posiadam w tej chwili innych
Na Twoim miejscu nic bym nie zmieniała. Śliczna z Ciebie dziewczyna. Jedynie zrezygnowałabym z wsuwek/spinek na grzywce.
Pozdrawiam
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 08:14   #6
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: :) wakacje-czas na zmiany.

a mi podobasz sie w ciemnych masz ladne duze ciemne oczy pasuje ci ciemny kolorek z jasnych tylko taki jak nizej ewentualnie
oto moje propozycje kolorow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 11:40   #7
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: :) wakacje-czas na zmiany.

no dziękuję wszystkim;*
Nie chcialam rozjasniac wlosow, bo te odrosty;/ a wlosy mi bardzo szybko rosną, więc byloby ciezko.
Ale zastanowie sie jeszcze
A co do tych wsuwek , to nie nosze;p wtedy to byl wyjatek:P
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 17:58   #8
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: :) wakacje-czas na zmiany.

hmm..a co sądzicie o tej fryzurce?
http://www.youtube.com/watch?v=AXNcY...eature=related

osobiscie mi sie baardzo podoba;]
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:14   #9
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: :) wakacje-czas na zmiany.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
hmm..a co sądzicie o tej fryzurce?
http://www.youtube.com/watch?v=AXNcY...eature=related

osobiscie mi sie baardzo podoba;]
jesli ci sie podoba....
bardzo radykalna zmiana i koloru i dlugosci
osobiscie ci nie doradze poniewaz jestem fanka zapuszczania wlosow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:19   #10
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: :) wakacje-czas na zmiany.

no rozumiem. Bardziej myślałam o samej fryzurce.
W sumie lubie zmiany.. mialam juz boba krótkiego.. teraz zapuściłam włosy.. ale przeciez one odrastają.
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 18:23   #11
aska888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 22
Dot.: :) wakacje-czas na zmiany.

A ja mysle,ze powinnas ocieplic kolor włosów.
aska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 20:28   #12
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: :) wakacje-czas na zmiany.

Cytat:
Napisane przez aska888 Pokaż wiadomość
A ja mysle,ze powinnas ocieplic kolor włosów.
Zdecydowania, napewno nie czarny!!!
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 21:04   #13
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: :) wakacje-czas na zmiany.

Wyglada na to, ze dobrze zrobilam, ze wczesniej tu napisalam
A jezeli ocieplic, to np jaki kolorek? Macie może jakieś pomysły, propozycje?
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 19:46   #14
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Przydałaby się zmiana:)

Witam serdecznie
Od jakiegoś czasu mam ochotę na zmianę. No i pojawia się problem:co ja mam ze sobą zrobić?
Sama już nie mam za bardzo pomysłów, dlatego piszę tutaj. Najbardziej chodzi mi o zmianę fryzury. Może koloru. Włosy mi się puszą, są delikatnie falowane, długie-zaczesane do przodu sięgają za piersi, do tyłu są do połowy pleców. Kolor-obecnie farbowane na czekoladowy brąz, który niestety nie wyszedł dobrze przez pozostałości po wcześniejszej czerni, tak więc są dosyć ciemne, wpadają w czerń.
Nie posiadam obecnie zbyt wielu swoich zdjęć, tak więc dołączam te, które mam mam nadzieje, że coś na nich uda się zobaczyć.
Twarz : raczej kwadratowa, może wpada lekko w okrągłą.

Liczę na jakieś propozycję Wszystkie mile widziane.
pozdrawiam gorąco.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 184868_139305546136817_100001721186440_239822_4767647_n.jpg (16,5 KB, 363 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fe2c55ebb7.jpg (13,2 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z moimi.jpg (16,2 KB, 236 załadowań)
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 20:25   #15
wpatrujacy sie elf
Raczkowanie
 
Avatar wpatrujacy sie elf
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 108
Dot.: Przydałaby się zmiana:)

Ja bym Cie widziala wlasnie w czekoladowym/orzechowym odcieniu brazu. Moze udaj sie do fryzjerki to Ci pomoze .


Ja dzis z blondu, przefarbowalam sie na identyczny kolor jak twoj - i nie wiem czemu Ty chcesz zmieniac
__________________
Razem od 11.11.2009 <3

''Bez popelniania bledow czlowiek nie bylby czlowieczy''
wpatrujacy sie elf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 21:08   #16
Nicoola
Przyczajenie
 
Avatar Nicoola
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 22
Dot.: Przydałaby się zmiana:)

Jeżeli chodzi o kolor to w Twoim wypadku trudno będzie cokolwiek zmienić, chyba że masz ochotę bawić się w ściąganie koloru, co bardzo niszczy włosy. Na początku musiałabyś 'chwilę pochodzić' w rudych włoskach bo takie właśnie są po dekoloryzacji. dopiero później przechodzenie do innych kolorów. Jeżeli masz słabe włosy to odpuść sobie. Jeżeli Ci bardzo zależy to moja rada : wybierz się do DOBREGO fryzjera, lepiej zapłacić kilkanaście złotych więcej, a chociaż trochę oszczędzić włosy. Zresztą jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej, to poczytaj na forum , jest tego trochę. Przykładowy wątek : https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=dekoloryzacja . Jeżeli chodzi o ścięcie.. hmm, piszesz, że Twoje włosy się falują. Dlatego ja na Twoim miejscu wykorzystałabym to i zapuszczałabym , lekko cieniując (dzięki temu kosmyki będą lżejsze i łatwiej będą się podkręcać no i oczywiście układać się), z tym że musisz zadbać, aby było to delikatne cieniowanie.. jeżeli włosy będą za mocno wystrzępione wtedy na głowie zamiast ładnych fal będziesz miała nieład, niekoniecznie artystyczny . A żeby lepiej się kręciły to wspomagaj je czasami piankami i kosmetykami do włosów kręconych !
__________________
Zapuszczam włosy
53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,61,62, 63, 64, 65,66, 67, 68, 69, 70 [cm]
Nicoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:14   #17
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Przydałaby się zmiana:)

O dekoloryzacji trochę wiem. Wiem, jakie konsekwencje za tym idą.
Włosy mam dosyć mocne, aczkolwiek faktycznie- dosyć ryzykowna sprawa.
Zapuszczać włosy-no jestem na tym etapie od ok. 2 lat. więc jakiś efekt już jest. Zobaczymy co z tego wyniknie dalej. A grzywka? Może jakieś propozycje?
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 16:07   #18
minciucha
Przyczajenie
 
Avatar minciucha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: Przydałaby się zmiana:)

Cytat:
Napisane przez wpatrujacy sie elf Pokaż wiadomość
Ja bym Cie widziala wlasnie w czekoladowym/orzechowym odcieniu brazu. Moze udaj sie do fryzjerki to Ci pomoze .


Ja dzis z blondu, przefarbowalam sie na identyczny kolor jak twoj - i nie wiem czemu Ty chcesz zmieniac


Popieram, jakiś brązik byłby OK
A możesz powiedzieć jakiej farby używałaś i czy byłaś u fryzjera czy sama tego dokonałaś? no i do jakiego stopnia miałaś rozjaśnione włosy? Bo jestem na podobnym etapie, tylko się obawiam trochę...
minciucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 16:32   #19
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: Przydałaby się zmiana:)

Tak szczerze mówiąc to za bardzo nie ma co zmieniać bo ładna dziewczyna jesteś przecież!

A propo koloru to ja bym narazie zostawiła i póki Twoje włoski nie są w bardzo dobrej kondycji to jak najwięcej o nie dbaj i dopiero za jakiś czas staraj się dosłownie o 2 tony je rozjaśnić i będzie idealnie.
Proponuję Ci którąś z fryzur Seleny Gomez, dlatego że macie dosyć podobne kształty twarzy i policzki.
Uważam że w każdej z załączonych fryzur będzie Ci do twarzy. Generalnie ja to widzę w ten sposób - długa, skośna grzywka + fale/loki. Odradzam Ci proste włosy bo nie będziesz wyglądała w nich tak efektownie. Dla porównania wklejam jedno zdjęcie Seleny w prostych włosach. Nie wygląda już tak dobrze jak w kręconych prawda?

Poza tym myślę że bardzo dobrze wyglądałabyś z policzkami lekko muśniętymi różem lub bronzerem. Za pomocą bronzera twarzy można nadać takiego charakteru i smukłości, można ją świetnie wymodelować a róż podkreśli kości policzkowe. Myślę że w Twoim wypadku w makijażu należałoby się skupić bardziej na oczach niż na ustach.
Mogłabyś np. mocno wytuszować rzęsy, ewentualnie używać czarnego eyelinera bądź kredki a usta podkreślać delikatną pomadką bądź mieniącym się błyszczykiem w jakimś naturalnym odcieniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Selena_Gomez_red_carpet_curly_hair_blue_background_300x400_090708.jpg (19,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Selena+Gomez+SelenaGomez.jpg (36,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Selena+Gomez+Updos+Bobby+Pinned+updo+vD7lh-NCUP6l.jpg (23,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Selena%25252BGomez%25252Bwallpapers%25252Bfor%25252Bpsp%25252B3.jpg (33,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg selena-gomez.jpg (32,4 KB, 17 załadowań)
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 19:57   #20
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Przydałaby się zmiana:)

Cytat:
Napisane przez LaCandy Pokaż wiadomość
Tak szczerze mówiąc to za bardzo nie ma co zmieniać bo ładna dziewczyna jesteś przecież!

A propo koloru to ja bym narazie zostawiła i póki Twoje włoski nie są w bardzo dobrej kondycji to jak najwięcej o nie dbaj i dopiero za jakiś czas staraj się dosłownie o 2 tony je rozjaśnić i będzie idealnie.
Proponuję Ci którąś z fryzur Seleny Gomez, dlatego że macie dosyć podobne kształty twarzy i policzki.
Uważam że w każdej z załączonych fryzur będzie Ci do twarzy. Generalnie ja to widzę w ten sposób - długa, skośna grzywka + fale/loki. Odradzam Ci proste włosy bo nie będziesz wyglądała w nich tak efektownie. Dla porównania wklejam jedno zdjęcie Seleny w prostych włosach. Nie wygląda już tak dobrze jak w kręconych prawda?

Poza tym myślę że bardzo dobrze wyglądałabyś z policzkami lekko muśniętymi różem lub bronzerem. Za pomocą bronzera twarzy można nadać takiego charakteru i smukłości, można ją świetnie wymodelować a róż podkreśli kości policzkowe. Myślę że w Twoim wypadku w makijażu należałoby się skupić bardziej na oczach niż na ustach.
Mogłabyś np. mocno wytuszować rzęsy, ewentualnie używać czarnego eyelinera bądź kredki a usta podkreślać delikatną pomadką bądź mieniącym się błyszczykiem w jakimś naturalnym odcieniu.

Bardzo Ci dziękuję za rady;*
Właśnie przez pewien czas prostowałam włosy, ale odpuściłam to sobie właśnie ze względu na kondycje moich włosów i o dziwo-podobno wyglądałam lepiej w moich "falujących się" włosach.
Co do makijażu-na ogół mocno tuszuje rzęsy. usta maluje cielistymi kolorami-no na tych zdjęciach akurat tego nie ma.. Chciałabym malować je eyelinerem na górnej powiece, jednak jest to ciężkie w wykonaniu. Mam dosyć głęboko osadzone oczy, co bardzo utrudnia mi wykonanie fajnej kreski..a jeżeli już ona wyjdzie to strasznie szybko się rozpływa i efekt jest odwrotny niestety.:/.
Co do bronzera lub różu-myślę że faktycznie możesz mieć rację. Mam dosyć "pulchną" buźkę więc te kosmetyki mogą dodać mi jakiegoś.hmm...uroku)
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 21:25   #21
Veronica Kane
Raczkowanie
 
Avatar Veronica Kane
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 50
Dot.: Przydałaby się zmiana:)

Twoja twarz przypomina mi nieco Drew Barrymore.
Ta fryzura wyglądałaby super:
http://www.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/jak-dobrac-...1/zdjecie/873/

Kolor jest taki brązowy tj. radziły Ci dziewczyny. Nie powinnaś robić sobie fryzur odsłaniających skronie i uszy, bo to niekorzystnie wpływa na postrzeganie twojej twarzy. Rozpuszczone włosy powinnaś nosić jak najbardziej. A tak to śliczna z Ciebie dziewczyna

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Veronica Kane Pokaż wiadomość
Twoja twarz przypomina mi nieco Drew Barrymore.
Ta fryzura wyglądałaby super:
http://www.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/jak-dobrac-...1/zdjecie/873/

Kolor jest taki brązowy tj. radziły Ci dziewczyny. Nie powinnaś robić sobie fryzur odsłaniających skronie i uszy, bo to niekorzystnie wpływa na postrzeganie twojej twarzy. Rozpuszczone włosy powinnaś nosić jak najbardziej. A tak to śliczna z Ciebie dziewczyna

Zapomniałam, że nie można dawać linków. Już załączam obrazek. http://www.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/jak-dobrac-...1/zdjecie/873/
Veronica Kane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 21:28   #22
Veronica Kane
Raczkowanie
 
Avatar Veronica Kane
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 50
Dot.: Przydałaby się zmiana:)

Twoja twarz przypomina mi nieco Drew Barrymore.
Fryzura, którą załączam wyglądałaby superdrew1.jpg
Kolor jest taki brązowy tj. radziły Ci dziewczyny. Nie powinnaś robić sobie fryzur odsłaniających skronie i uszy, bo to niekorzystnie wpływa na postrzeganie twojej twarzy. Rozpuszczone włosy powinnaś nosić jak najbardziej. A tak to śliczna z Ciebie dziewczyna
Veronica Kane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 23:25   #23
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Przydałaby się zmiana:)

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
usta maluje cielistymi kolorami
Przy Twoim typie urody cieliste usta są niekorzystne. Trzeba Ci koloru. Zwróć uwagę jaki makijaż noszą gwiazdy i celebrytki, podobne do Ciebie pod względem kolorystyki i ogólnie urody. Twoje usta muszą być soczyste. Nude zostaw zimnym blondynkom.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 13:09   #24
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Przydałaby się zmiana:)

no dzięki. poszukam czegoś ciekawego
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 21:22   #25
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Przydałaby się zmiana:)

Witam

Odświeżam swój wątek, żeby podzielić się z Wami moją metamorfozą
Minął już prawie rok od założenia wątku..Wiele się zmieniło Wiele się działo Na załączonym zdjęciu widać obecny efekt
Poza tym.. obecnie wracam do naturalnego koloru włosów. Zapuszczam grzywkę i włosy. Od nowa- w grudniu je ścięłam dosyć krótko, nie sięgały ramion, ale już powoli rosną, z czego się bardzo cieszę

Czekam na opinię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0099.jpg (92,9 KB, 68 załadowań)
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 23:36   #26
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Przydałaby się zmiana:)

Bardzo twarzowa fryzurka, ale co do makijażu to tez uważam, ze cielisty kolor ust ci nie pasuje, przydaloby sie troche koloru jednak,od razu ożywiłoby twarz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 20:42   #27
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Zmiana koloru. Na jaki?:)

Witajcie

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmiana koloru. Chcę, żeby w końcu pasował idealnie do mnie. Obecnie mam na włosach ciemny brąz z kilkoma jaśniejszymi pasemkami. Jeżeli chodzi o typ urody- mieszanka zimy z jesienią.. Ale raczej jesień. Liczę na pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0099.jpg (93,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0074.jpg (88,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0545.jpg (57,6 KB, 51 załadowań)
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 21:19   #28
muzykoholiczka
Raczkowanie
 
Avatar muzykoholiczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 34
GG do muzykoholiczka
Dot.: Zmiana koloru. Na jaki?:)

Hej
A może byś spróbowała miodowy blond? Wydaje mi się że masz ciepłą karnację więc taki odcień powinien pasować
A może bym Cie na mówiła na ścięcie W włosach do brody( np. bob) będziesz wyglądała bosko!
__________________
Muzyka moim jedynym lekarstwem.
Cierpię przez niego..!

Chcę się znaleźć 3 metry nad niebem.
muzykoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 22:22   #29
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Zmiana koloru. Na jaki?:)

Czekoladowy brąz. I trzymaj się tego stopnia intensywności. Na pewno nie rozjaśniaj Polecam ciepłe odcienie z domieszką miedzi i złota, lub ewentualnie typowej rudości (ale bez czerwonego pigmentu). W długich włosach jest ok!
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 07:22   #30
malinkamala
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 18
Dot.: Zmiana koloru. Na jaki?:)

spróbuj czarny, ciemne brązy też będą ok.
malinkamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.