Duży problem z włosami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-18, 06:02   #1
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490

Duży problem z włosami


Witam wszystkie wizażanki. Mam ostatnio problem dosyć spory z włosami. Zaczeły mi wypadać i już po 2 dniach są mocno przetłuszczone że musze je umyć. Nigdy nie miałam czegoś takiego, włosy zaczynały mi sie przetłuszczać dopiero po 5-6 dniach i to delikatnie, wypadają też bardzo, prawie garściami. Używałam przez dłuższy czas gliss kura, ale odstawiłam bo dowiedziałam się że może być to od niego, teraz myje włosy pantene ale nic się nie zmieniło. Nie biorę żadnych tabletek, włosy farbuje jak farbowałam ale to nie od tego, bo robie to ciągle i nigdy nic nie zauważyłam, ostatnio nawet nie farbowałam tak. Nie mam pojęcia od czego to może być odżywiam się też normalnie, tak jak zawsze, choć myje włosy miekką wodą, ale to chyba nie może mieć złego wpływu?

Prosze o pomoc
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 08:16   #2
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Duży problem z włosami

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki. Mam ostatnio problem dosyć spory z włosami. Zaczeły mi wypadać i już po 2 dniach są mocno przetłuszczone że musze je umyć. Nigdy nie miałam czegoś takiego, włosy zaczynały mi sie przetłuszczać dopiero po 5-6 dniach i to delikatnie, wypadają też bardzo, prawie garściami. Używałam przez dłuższy czas gliss kura, ale odstawiłam bo dowiedziałam się że może być to od niego, teraz myje włosy pantene ale nic się nie zmieniło. Nie biorę żadnych tabletek, włosy farbuje jak farbowałam ale to nie od tego, bo robie to ciągle i nigdy nic nie zauważyłam, ostatnio nawet nie farbowałam tak. Nie mam pojęcia od czego to może być odżywiam się też normalnie, tak jak zawsze, choć myje włosy miekką wodą, ale to chyba nie może mieć złego wpływu?

Prosze o pomoc
Zajrzyj na podforum Pielęgnacja Włosów.
Tam znajdziesz wątki dot. przetłuszczających się włosów, wypadania i odpowiedniej pielęgnacji.
Wystarczy zapoznać się z ich treścią i zastosować się do rad tam zawartych.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.