Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-17, 19:29   #4621
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Musze sie przyznać a propo Palmersa ze dopiero doczytałam skład i tam w składzie zamiast masła kakaowego jest ekstrakt z kakao a to chyba inne rzeczy i potem jakies petrolatum ....
Szukam porządnego balsamu z dobrym składem naprawde długo nawilżającego i reperującego skórę ale nie olejku bo nie cierpie się kleić....
Możecie coś poradzić?
Masło kakaowe a ekstrakt z kakao to dwie różne rzeczy....

Ze swojej strony mogę polecić produkty A-dermy, szczególnie ten
http://www.boots.com/en/A-derma-Exom...200ml_1121936/

To tez jest niezle
http://www.boots.com/en/Aveeno-Daily...300ml_1002811/

a jezeli masz ochote na zwykly balsam to dobrze spisuje sie Garnier z mocznikiem


oraz ten z maslem kakaowym z serii Intensive 7 Days

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
TAK
Dziękuję
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2012-05-17 o 19:30
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 16:04   #4622
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Kupiłam sobie ten balsam online na feelunique:

Add to your Shopping Bag
Deep Steep Lavender - Chamomile Organic Body Butter 177ml
Ł7.95 Free Delivery
Change currency

Dry skin doesn't stand a chance with Deep Steep Lavender - Chamomile Organic Body Butter.

A supremely rich & quickly absorbing mixture of Nature's hardest working emollients, intended to restore moisture to skin in need of intensive repair. Butters of Shea and Cocoa moisturise without feeling heavy or greasy on skin.

Recommended for parched skin and arid climates.

Directions for use: Apply Deep Steep Lavender - Chamomile Organic Body Butter to clean, damp skin after bathing to ensure ultimate hydration.

Ingredient highlights: Cocoa Butter is a superb emollient that softens and protects skin. It naturally contains strong antioxidants to help combat free radicals.

Ingredients: Organic Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Infusion of Organic Herbs; Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Organic Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glyceryl Stearate (Vegan), Glycerin (Vegan), Caprylic Acid (Coconut Fatty Acid), Aroma (Organic and Wildcrafted Aroma Blend), Organic Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tocopherol (Vitamin E) Natural, Organic Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Xanthan Gum, Potassium Sorbate.

Prócz tego oni na tej stronie maja tez inne masła firmy Shea Life które składają sie tylko z tegoż masła i np jakiegoś oleju eterycznego. Jeszcze maja w ofercie samo masło
Kakaowe. Wogole na feelunique jest dość duży wybór kosmetyków organicznych i nietestowanych na zwierzętach.
Zamówiłam jeszcze krem do twarzy Green people i samoopalacz tej firmy niby jedyny w Anglii uznany jako organiczny. Cenowo tez nie tak tragicznie to wyglada.
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 16:32   #4623
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
a które dokładanie polecasz kosmetyki? kremy, serum?
wlasciwie cala linia jest bardzo dobra, polecam rowniez
http://www.nealsyardremedies.com/Wild-Rose-Beauty-Balm
troche drogi ale warty

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
O tak, zapomnialam o NYR napisać. Ja też bardzo sobie chwalę Frankincense. I pomyśleć, że pewnie nigdy bym nie sięgnęła po te kosmetyki gdyby nie darmowy krem dołączony do Marie Claire.
ja tez

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia czy pisałyście już o tym czy nie.
Macie jakieś sprawdzone kremy do rąk?
Do skóry suchej, podatnej na podraznienia. Na razie njelpszy okazał się dla mnie Flexitol. ale może coś innego polecicie.
Luno - mnie najlpiej ziaja oliwkowa pomaga, a mam strasznie suche zniszczone rece (ja teraz tej ziaji do wszystkiego uzywam )

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
A sa tam stoiska Origins?

Bo u mnie jest tylko w HOFie. W Bootsie, Debenhamsie, i Selfridgesie nie ma.
ja mam paskudne uczulenie po Origins kremach

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Masło kakaowe a ekstrakt z kakao to dwie różne rzeczy....

Ze swojej strony mogę polecić produkty A-dermy, szczególnie ten
http://www.boots.com/en/A-derma-Exom...200ml_1121936/

To tez jest niezle
http://www.boots.com/en/Aveeno-Daily...300ml_1002811/

a jezeli masz ochote na zwykly balsam to dobrze spisuje sie Garnier z mocznikiem


oraz ten z maslem kakaowym z serii Intensive 7 Days



Dziękuję
Aveeno jest bardzo dobre, stosowalam dla syna z azs - u niego ok bez szalu, ale moje rece calkiem fajnie nawilzone byly (ale wole ziaje bo tansza )
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 19:49   #4624
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ja mam paskudne uczulenie po Origins kremach
O, to dobrze, ze nie dostałam, bo u mnie zapewne tak samo by się skończyło. Choć ja planowałam raczej opchnąć go na ebay. Bo mam już swoje ulubione kosmetyki i nie mam zamiaru ich zmieniać.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 20:10   #4625
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dziękuję za opinie. Pewnie za jakis czas przetestuję resztę.
Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dla mnie Neutrogena granatowa-długo nawilża moje dlonie.
Niestety, na moje dłonie działa doraźnie tylko
Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Moim dotychczasowym ulubieńcem był ten: http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb...prdcode=24243m

Teraz jednak poszukuję jakiegoś organicznego zastępcy dla niego. Całkiem niezły jest ten Burt's Bees: http://www.burtsbees.co.uk/natural-p...and-creme.html
BS rewelacja
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 22:38   #4626
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
BS rewelacja
Cieszę się bardzo, że Ci się spodobał.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 23:18   #4627
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
O, to dobrze, ze nie dostałam, bo u mnie zapewne tak samo by się skończyło. Choć ja planowałam raczej opchnąć go na ebay. Bo mam już swoje ulubione kosmetyki i nie mam zamiaru ich zmieniać.
widzisz u mnie smiesznie z uczuleniem, bo niektore chemiczne dzialaja na mnie kojaco (Clarins) a inne jak plachta na byka...

bardzo lubie rowniez Caudalie i Darphin ( tez kosztuja nie malo, ale tez uwazam ze warto!)

a mialam powiedziec ze wyprobowalam do wlosow kosmetyki (szampon i odzywke) Vatika - sa boskie!!!! ale wcale nie tanie... ale chyba zostane wierna przynajmniej na jakis czas..
wlosy mimo widocznej potzrzeby farby i podciecia nagle odzyly, pieknie pachna, nie przetluszczaja sie i sa mieciutkie
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 23:38   #4628
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Bakteryika
a produkty Vatiki są dostępne tylko na zamówienie czy w sklepach stacjonarnych?
Bo ja w Pl bardzo sobie chwalę olejek kokosowy i z chęcią wypróbuję innych produktów
__________________
UK od 25.05.2012


In interracial relationship since March 2017
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 00:37   #4629
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez ulenka2501 Pokaż wiadomość
Bakteryika
a produkty Vatiki są dostępne tylko na zamówienie czy w sklepach stacjonarnych?
Bo ja w Pl bardzo sobie chwalę olejek kokosowy i z chęcią wypróbuję innych produktów
Vatikę ja znalazłam w takim trochę większym Tesco i to dość szeroki wybór był szampony, odżywki, maski, olejki, amla, henna do włosów.
U mnie w mieście było akurat na ulicy znanej z największej liczebności ludności z Indii itp bo i było na 'hinduskiej' półce z innymi ichnymi kosmetykami
Właśnie też powinnam się wybrać po Vatikę ale sie przeprowadziłam i mi tam nie po drodze..
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 09:05   #4630
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Vatikę ja znalazłam w takim trochę większym Tesco i to dość szeroki wybór był szampony, odżywki, maski, olejki, amla, henna do włosów.
U mnie w mieście było akurat na ulicy znanej z największej liczebności ludności z Indii itp bo i było na 'hinduskiej' półce z innymi ichnymi kosmetykami
Właśnie też powinnam się wybrać po Vatikę ale sie przeprowadziłam i mi tam nie po drodze..
Super brzmi, bo ja u siebie jeszcze tu w Polsce tylko zamawiać mogę, a takie produkty w jednym miejscu stacjonarnym to zbawienie dla włosów

A używasz również może henny do farbowania włosów?
Bo ja do tej pory tylko korzystałam z Khadi, a w UK będę musiała to zmienić i też nie bardzo się orientuję
__________________
UK od 25.05.2012


In interracial relationship since March 2017
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 09:55   #4631
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
widzisz u mnie smiesznie z uczuleniem, bo niektore chemiczne dzialaja na mnie kojaco (Clarins) a inne jak plachta na byka...
U mnie to samo. Ja z kolei jestem zachwycona niektórymi kosmetykami z Clinique. A do natury im daleko. I może mają kosmetyki jedne lepsze inne gorsze, ale żaden mnie nie podrażnił, nie zapchał ani nie uczulił.


Cytat:
a mialam powiedziec ze wyprobowalam do wlosow kosmetyki (szampon i odzywke) Vatika - sa boskie!!!! ale wcale nie tanie... ale chyba zostane wierna przynajmniej na jakis czas..
wlosy mimo widocznej potzrzeby farby i podciecia nagle odzyly, pieknie pachna, nie przetluszczaja sie i sa mieciutkie
Kosmetyki Vatika są drogie w sieciówkach. W sklepach azjatyckich kosztują grosze.

Cytat:
Napisane przez ulenka2501 Pokaż wiadomość
Bakteryika
a produkty Vatiki są dostępne tylko na zamówienie czy w sklepach stacjonarnych?
Bo ja w Pl bardzo sobie chwalę olejek kokosowy i z chęcią wypróbuję innych produktów
U mnie są w Superdrug i Tesco.
Ale ja kupuję w sklepach azjatyckich czy karaibskich, bo są tam przynajmniej o połowę tańsze.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ulenka2501 Pokaż wiadomość
A używasz również może henny do farbowania włosów?
Bo ja do tej pory tylko korzystałam z Khadi, a w UK będę musiała to zmienić i też nie bardzo się orientuję
Ja używam Ayuuri. Tania i bardzo dobra. Tych w saszetkach z z azjatyckich sklepów nie polecam. Sa wybitnie doprawiane chemicznie i strasznie niszczą włosy.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 10:04   #4632
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Ja z kolei jestem zachwycona niektórymi kosmetykami z Clinique. A do natury im daleko. I może mają kosmetyki jedne lepsze inne gorsze, ale żaden mnie nie podrażnił, nie zapchał ani nie uczulił.



Kosmetyki Vatika są drogie w sieciówkach. W sklepach azjatyckich kosztują grosze.


U mnie są w Superdrug i Tesco.
Ale ja kupuję w sklepach azjatyckich czy karaibskich, bo są tam przynajmniej o połowę tańsze.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------


Ja używam Ayuuri. Tania i bardzo dobra. Tych w saszetkach z z azjatyckich sklepów nie polecam. Sa wybitnie doprawiane chemicznie i strasznie niszczą włosy.
Dziękuję serdecznie za odpowiedź
Te sklepy azjatyckie czy karaibskie są w wielu miejscach w UK? Ja dopiero jutro tam zawitam i trochę mi zajmie zapoznanie się z tym wszystkim

I co do henny Ayuuri - gdzie ją kupujesz?
__________________
UK od 25.05.2012


In interracial relationship since March 2017
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 10:26   #4633
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez ulenka2501 Pokaż wiadomość
Dziękuję serdecznie za odpowiedź
Te sklepy azjatyckie czy karaibskie są w wielu miejscach w UK? Ja dopiero jutro tam zawitam i trochę mi zajmie zapoznanie się z tym wszystkim

I co do henny Ayuuri - gdzie ją kupujesz?
Karaibskich w moim mieście jest masa. Praktycznie w każdej dzielnicy. Nazywają się zwykle "Caribbean Hair". Na wystawach mają peruki i różne cuda do włosów.
A azjatyckie to już bardziej w dzielnicach z większa azjatycką populacją.

Ja hennę kupuje w Tesco. Ale można kupić na stronie Ayuuri.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:20   #4634
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Ja Henny nie używam bo farbuje sie na blond... A te Wasze azjatyckie sklepy maja tez azjatycka pilelegnacje?
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:22   #4635
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Ja Henny nie używam bo farbuje sie na blond... A te Wasze azjatyckie sklepy maja tez azjatycka pilelegnacje?

Olejki, oleje, kosmetyki itp.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:25   #4636
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
A ja niewiem gdzie u nas te sklepy są ... Muszę sie rozejrzeć
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:53   #4637
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Mam do Was dwa pytania.

Czy małe (50 ml) masła do ciała z Body Shop różnią się czymkolwiek od dużych? Miałam kilka miesięcy temu marakujowe masło kupione w sklepie i teraz zamówiłam podróżne opakowanie z eBaya i ma to w ogóle inną konsystencję - bardziej jak mleczko do ciała. Zastanawiam się, czy to stare, czy trochę się różni, bo były jakieś wersje.

Używałyście jakichś past wybielających? A konkretniej, usuwających osad. Dentystka moich rodziców poleciła Blanx, rozglądam się tutaj i widzę, że opakowania różnią się od tych polskich, dlatego nie jestem pewna, czy to dokładnie to samo. Może możecie coś polecić?

Widzę, że rozmawiałyście jakiś czas temu o produktach do twarzy. Może jeszcze nie mogę polecić, bo używam niecałe dwa tygodnie, ale na pewno chciałabym zwrócić Waszą uwagę na produkty Palmer's. Zamówiłam kiedyś próbki z ich strony i zapomniałam o nich, jakiś czas temu przypadkiem znalazłam, użyłam i jestem bardzo zadowolona. Żel myjący jest bardzo delikatny, a ładnie oczyszcza twarz, krem też dobrze nawilża (i jest dobry pod makijaż). Nie kojarzyłam do tej pory tej marki z kosmetykami do twarzy, ale myślę, że warto się zainteresować.

Dodam jeszcze, że mnie też bardzo "popsuła się" skóra i włosy od kiedy tu przyjechałam. Nie mam pojęcia, dlaczego i co takiego jest w tej wodzie, ale musiałam dużo zmienić w swojej dotychczasowej pielęgnacji.
__________________

Edytowane przez mbamboo
Czas edycji: 2012-05-24 o 13:55
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 22:09   #4638
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Ja z kolei jestem zachwycona niektórymi kosmetykami z Clinique. A do natury im daleko. I może mają kosmetyki jedne lepsze inne gorsze, ale żaden mnie nie podrażnił, nie zapchał ani nie uczulił.



Kosmetyki Vatika są drogie w sieciówkach. W sklepach azjatyckich kosztują grosze.
Clinique tez mnie nie uczula, ale z drugiej strony niewiele widze efektow po tych kremach, jakos mnie nie przekonaly do siebie.

A ja za Vatike zaplacilam 4.99 w Tesco i 4.99 kosztuje w lokalnych sklepach (ktprych mam kilka).... mowie o odzywce - u ciebie taniej?
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 22:20   #4639
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Clinique tez mnie nie uczula, ale z drugiej strony niewiele widze efektow po tych kremach, jakos mnie nie przekonaly do siebie.

A ja za Vatike zaplacilam 4.99 w Tesco i 4.99 kosztuje w lokalnych sklepach (ktprych mam kilka).... mowie o odzywce - u ciebie taniej?
Ja nie używam kremów z Clinique, bo faktycznie nic nie robią. Szkoda kasy.

A u mnie szampon i odżywka ostatnio kosztowały 1.99.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 00:05   #4640
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

a no to ladnie sie zgadzamy co do Clinique

1.99 za Vatike to za darmo w moich okolicach w takim razie bede chodzic i szukac bo to zdzierstwo w bialy dzien!!!
u mnie jest sklep z hinduskimi/arabskimi kosmetykami - polki od gory do dolu wylozone towarem, a ile cuda moze kiedys bede miala odwage poszperac i poprobowac
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 11:06   #4641
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Im bardziej zapomniana dzielnica, tym taniej
Warto zapuścić się na zakupy, na typowo azjatyckie tereny.
Azjatyckie sklepy, na bardziej zeuropeizowanych gruntach, nie są tak atrakcyjne.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 15:41   #4642
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Może któraś z Was będzie zainteresowana, w dzisiejszym The Telegraph jest kupon na darmowe małe masło do ciała z Body Shop.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 22:19   #4643
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Czy któraś może polecić jakąś semi-permanent farbę do włosów? Nie chcę trwałego koloru a mam ochotę na zmianę.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 11:56   #4644
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Czy któraś może polecić jakąś semi-permanent farbę do włosów? Nie chcę trwałego koloru a mam ochotę na zmianę.
Garnier Movida, Garnier Herbal coś tam, Clairol nice'n easy.
Ale semi-permanent się nie zmywają
Dawno temu się zmywały. Teraz są "ulepszone" i się nie zmywają.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 12:11   #4645
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Robiła któraś z Was tutaj zakupy ? http://www.aromantic.co.uk/
Nie mam ochoty na dłuższą metę ściagać wszystkiego z BU czy Mazideł a prezentuje się ciekawie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 13:14   #4646
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Robiła któraś z Was tutaj zakupy ? http://www.aromantic.co.uk/
Nie mam ochoty na dłuższą metę ściagać wszystkiego z BU czy Mazideł a prezentuje się ciekawie
Wow, suuper ta strona!
Duzo rzeczy sie do mnie usmiecha, ale musze wykonczyc swoje zapasy.
I jakie mile dla kieszeni ceny
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 14:04   #4647
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Robiła któraś z Was tutaj zakupy ? http://www.aromantic.co.uk/
Nie mam ochoty na dłuższą metę ściagać wszystkiego z BU czy Mazideł a prezentuje się ciekawie
Wow, nie znałam tej strony. Jest rewelacyjna. Wielkie dzięki Hexxana.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 14:24   #4648
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Wow, suuper ta strona!
Duzo rzeczy sie do mnie usmiecha, ale musze wykonczyc swoje zapasy.
I jakie mile dla kieszeni ceny
Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Wow, nie znałam tej strony. Jest rewelacyjna. Wielkie dzięki Hexxana.

A ja myślałam, że przychodzę do Was z czymś starym :P i znanym.
Asortyment jak marzenie i wszystko w bardzo przyjaznych cenach, prawda?
Wiem, że w UK zostanę długo jeżeli już nie ma stałe a do Polski nie wybiorę się częściej niż raz czy dwa w ciągu roku no i zaczęłam szukać alternatyw.

Wyszperałam jeszcze takie, co prawda z innej "parafii"

http://www.naturalsoapworks.co.uk/
http://www.lithuaniantouch.com/natur...FVE8fAodXHgWKQ
http://www.suvarna.co.uk/


Aaliyah nie wiem czy pamiętasz ale daaawno temu podesłałaś mi link do francuskiej apteki, która realizuje zamówienia on line i wysyła do UK, masz może gdzieś pod ręką nazwę? chyba, że poleciłabyś coś innego? bo jak narazie podoba mi się kurs euro w stosunku do funta i wydaje mi się, że to byłaby dobra opcja przy większych zakupach.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 15:17   #4649
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że przychodzę do Was z czymś starym :P i znanym.
Asortyment jak marzenie i wszystko w bardzo przyjaznych cenach, prawda?
Wiem, że w UK zostanę długo jeżeli już nie ma stałe a do Polski nie wybiorę się częściej niż raz czy dwa w ciągu roku no i zaczęłam szukać alternatyw.

Wyszperałam jeszcze takie, co prawda z innej "parafii"

http://www.naturalsoapworks.co.uk/
http://www.lithuaniantouch.com/natur...FVE8fAodXHgWKQ
http://www.suvarna.co.uk/


Aaliyah nie wiem czy pamiętasz ale daaawno temu podesłałaś mi link do francuskiej apteki, która realizuje zamówienia on line i wysyła do UK, masz może gdzieś pod ręką nazwę? chyba, że poleciłabyś coś innego? bo jak narazie podoba mi się kurs euro w stosunku do funta i wydaje mi się, że to byłaby dobra opcja przy większych zakupach.
O super, jeszcze więcej przydatnych linków. Dziękuję. Jakbyś znalazła jakieś ciekawe strony tego typu to proszę podziel się na wątku.

Oczywiście, że pamiętam. Ta strona to: www.leguidesante.co.uk

Ale niestety już nie wysyłają za darmo poprzekroczeniu iluśtam funtów a kurier jest obłędnie drogi. Ostatnio nawrzucałam do koszyka kosmetyków na podad 100 funtów i okazało się że mam jeszcze płacić 16 za przesyłkę... No i zrezygnowałam. Niestety nie znalazłam podobnego sklepu od tamtej pory. Jak mi się uda to z pewnością dam znać. Hmm, może przy obecnym kursie funta to się jeszcze będzie opłacało od nich zamawiać? A może zmniejszyły się koszty przesyłki, warto sprawdzić.

Od jakiegoś czasu używam prawie wyłącznie kosmetyków organicznych. Lubie kupować na: www.lovelula.co.uk
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 15:42   #4650
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Czy któraś może polecić jakąś semi-permanent farbę do włosów? Nie chcę trwałego koloru a mam ochotę na zmianę.
To zostaje w sumie tylko Clairol do 8 myć (ale nie działa tak, jak polskie szamponetki (Za którymi tęsknię), szybciej się zmywa itd).
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.