Prezent na Chrzciny - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-17, 23:46   #421
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: co kupić na chrzest? na niedziele :)

Cytat:
Napisane przez marlen1366 Pokaż wiadomość
Jestem chrzestną córeczki mojej siostry i jej na prezent kupiłam platerowane srebrem łyżeczki do herbaty i łyżeczkę do cukru, na której wygrawerowałam inicjały małej i datę chrztu. Rodzice kupili złote kolczyki z cyrkoniami, z angielskim zapięciem niestety nie mam ich zdjęcia. Rodzice małej byli zadowoleni a czy obdarowanej się będą podobać to się dowiem za jakiś czas Pieniądze to moim zdaniem średni pomysł, ja lubię dawać i dostawać praktyczne rzeczy, ale takie które zostają na długo. Dla dziecka mata edukacyjna czy bujaczek za lat kilka czy kilkanaście nie będzie pamiątką, ale to tylko moje zdanie.
Właśnie sobie uświadomiłam, że sama na chrzest dostałam srebrne sztućce, mam do dzisiaj oczywiście
Myślę, że faktycznie warto się kierować również zamożnością rodziców bo jeśli którymś brakuje kasy na podstawy typu krzesełko do karmienia to pewnie przyda się ono bardziej niż złoty łańcuszek, ale w sumie tutaj chyba Twój wybór autorko był bardzo dobry
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 06:39   #422
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: co kupić na chrzest? na niedziele :)

Ja żałuję że na chrzest dałam kasę pfff teraz na komunię nie popełnie tego błędu
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 13:34   #423
niebieskooka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 203
Thumbs down Chrześniak - prezent na chrzciny

Witam!
Zostałam matką chrzestną u synka mojej kuzynki i mam do Was baaaaardzo ogromną prośbę, a mianowicie: doradźcie mi co można kupić dla chłopca na chrzciny od chrzestnej Chciałabym kupić coś co będzie pamiątką (+ dać kasę i tu również problem, bo nie wiem nawet ile się daje kasy), dla dziewczynki to wiem, że kupuje się złote medaliki, ale dla chłopaka niestety brak pomysłu...
Liczę na Wasze pomysły i propozycje!
__________________
"Szybować nad chmury tak jak ptak
Zwyczajnie wolności poczuć smak
By w życiu swym znaleźć miejsce
Otwórz serce swe!"


SINGIELKA

Edytowane przez niebieskooka91
Czas edycji: 2012-06-28 o 13:35
niebieskooka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 13:35   #424
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

Chłopczykowi tez przecież możesz kupić złoty krzyżyk na łańcuszku
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 13:42   #425
niebieskooka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 203
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Chłopczykowi tez przecież możesz kupić złoty krzyżyk na łańcuszku


Słyszam, że nie powinno się dawać komuś krzyżyków... A po za tym myślę, że chłopak raczej i tak by nie nosił złotego łańcuszka...
__________________
"Szybować nad chmury tak jak ptak
Zwyczajnie wolności poczuć smak
By w życiu swym znaleźć miejsce
Otwórz serce swe!"


SINGIELKA
niebieskooka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 14:05   #426
Kwaśna truskawka
Rozeznanie
 
Avatar Kwaśna truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 936
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

Na Twoim miejscu nie dawałabym pieniędzy- to nie będzie prezent dla dziecka, ale raczej trafi do portfela rodzciów

Moim zdaniem fajnym pomysłem jest album (etapy zycia, pamiętnik) dla dziecka, który uzupełniany będzie przez rodziców (data urodzenia, data chrztu, przybieranie na wadze, pierwsze kroki) pełno takich jest chociażby na allegro - to jako pamiątka

poza tym kupiłabym jakąś zabawkę ( w moim otoczeniu chrzestni tak kupuja )- mata edukacyjna, może leżaczek lub huśtawka- przyda się na pewno bardziej niż lańcuszek
__________________
20.09.2014r.
Kwaśna truskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 14:21   #427
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

przerabiałam ten temat kilka tygodni temu.
Nie chcialam dawać kasy, nie kupowałam też srebnych smoczków itp (pełno jest sklepów w necie co oferują takie pamiątki).
Kupilam fotelik/bujaczek z fisher price, do tego ksiązka cos w stylu pierwszr rok naszego dziecka, plus pamiątka w formie księgi z opowiadanami do czytania jak będzie troche bardziej kumaty
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 15:08   #428
niebieskooka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 203
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
przerabiałam ten temat kilka tygodni temu.
Nie chcialam dawać kasy, nie kupowałam też srebnych smoczków itp (pełno jest sklepów w necie co oferują takie pamiątki).
Kupilam fotelik/bujaczek z fisher price, do tego ksiązka cos w stylu pierwszr rok naszego dziecka, plus pamiątka w formie księgi z opowiadanami do czytania jak będzie troche bardziej kumaty
A masz może linka może do tego fotelika?

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Kwaśna truskawka Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu nie dawałabym pieniędzy- to nie będzie prezent dla dziecka, ale raczej trafi do portfela rodzciów

Moim zdaniem fajnym pomysłem jest album (etapy zycia, pamiętnik) dla dziecka, który uzupełniany będzie przez rodziców (data urodzenia, data chrztu, przybieranie na wadze, pierwsze kroki) pełno takich jest chociażby na allegro - to jako pamiątka

poza tym kupiłabym jakąś zabawkę ( w moim otoczeniu chrzestni tak kupuja )- mata edukacyjna, może leżaczek lub huśtawka- przyda się na pewno bardziej niż lańcuszek
Ale w sumie chcialam jakas pamiatke z chrziny zeby ozstala, a zabawka to chyba nie bardzo, co ?
__________________
"Szybować nad chmury tak jak ptak
Zwyczajnie wolności poczuć smak
By w życiu swym znaleźć miejsce
Otwórz serce swe!"


SINGIELKA
niebieskooka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 15:11   #429
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

Jak chcesz dać coś wartościowego to zamiast pieniędzy lepiej kupić sztabkę złota.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 15:20   #430
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

Coś co ja dałam chrześniakowi - dwie butelki porto w ładnej drewnianej skrzynce, jedno by otworzyć na osiemnastkę drugie na ślub, święcenia (jeśli żadne z tych to zawsze jakaś okazja ważna w życiu się znajdzie). Znawca doradził mi konkretne wino takie i siakie żeby przeżyło tyle lat w warunkach jakie ma się w piwnicy czy na strychu.

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
poza tym kupiłabym jakąś zabawkę ( w moim otoczeniu chrzestni tak kupuja )- mata edukacyjna, może leżaczek lub huśtawka- przyda się na pewno bardziej niż lańcuszek
Prawdę mówiąc to złoto z chrztu sprzedałam w tym roku leżało to szkaradztwo i się kurzyło, wiadomo kolczyki kupione pod koniec lat 80/poczatek 90 trochę wyszły z mody a ja nigdy ich nie nosiłam. W ogóle złota nie noszę. A łańcuszek i tak był zerwany więc dla mnie kupowanie złota to trochę bez sensu.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 16:02   #431
Kwaśna truskawka
Rozeznanie
 
Avatar Kwaśna truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 936
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

Cytat:
Napisane przez niebieskooka91 Pokaż wiadomość
A masz może linka może do tego fotelika?

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------



Ale w sumie chcialam jakas pamiatke z chrziny zeby ozstala, a zabawka to chyba nie bardzo, co ?
Pytanie o link nie do mnie, ale :
http://allegro.pl/akcesoria-dla-dzie...hustawki-82596


Książka/album to będzie pamiątka (to kosztuje max 50 zł) a do tego lezaczek, hustawka czy mata edukacyjna jako prezent na teraz, bo przeciez kupujesz prezent dla małego dziecka, a takie rzeczy sie przydadzą
__________________
20.09.2014r.

Edytowane przez Kwaśna truskawka
Czas edycji: 2012-06-28 o 16:05
Kwaśna truskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 16:13   #432
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

mata edukacyjna, wielki pluszowy miś, książeczka do wypełniania w stylu "pierwszy rok dziecka". pieniądze bez sensu raczej
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 16:19   #433
Bamtaro
Raczkowanie
 
Avatar Bamtaro
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: sama się zastanawiam:)
Wiadomości: 48
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

Moja kuzynka założyła konto oszczędnościowe i co rok na urodziny wpłaca dwieście złotych.
Na osiemnastkę będzie miało jak znalazł i przynajmniej tedy zrobi z nimi coś pożytecznego
Ja bym się ucieszyła mając konto z pieniędzmi teraz
__________________
na diecie
walczę z kilogramami
Fashion, kpop, Japan, Korea
Jest 73
Było i musi być 52 HELP
Bamtaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 16:19   #434
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

Album na pierwszy rok życia + jakaś przydatna zabawka na teraz - mata, fotelik, ew. huśtawka, etc.

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
wielki pluszowy miś
Niemowlaki raczej nie przepadają za misiami.

Kasy bym też nie dawała, bo do dziecka i tak pewnie ona nie trafi. Chyba, ze rodzice założyli mu konto, na którym będą gromadzić dla niego pieniążki otrzymane od kogoś. Do 18 lat sporo by się pewnie nazbierało.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 18:31   #435
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

Cytat:
Napisane przez niebieskooka91 Pokaż wiadomość
A masz może linka może do tego fotelika?

kupiłam dokładnie taki
http://allegro.pl/fisher-price-lezac...424075054.html

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Coś co ja dałam chrześniakowi - dwie butelki porto w ładnej drewnianej skrzynce, jedno by otworzyć na osiemnastkę drugie na ślub, święcenia (jeśli żadne z tych to zawsze jakaś okazja ważna w życiu się znajdzie). Znawca doradził mi konkretne wino takie i siakie żeby przeżyło tyle lat w warunkach jakie ma się w piwnicy czy na strychu.
bardzo fajny pomysł

Cytat:
Napisane przez Bamtaro Pokaż wiadomość
Moja kuzynka założyła konto oszczędnościowe i co rok na urodziny wpłaca dwieście złotych.
też super o ile ktos ma tyle zaparcia, żeby wpłacać co rok
a to juz na urodziny nie bedzie dostawał prezentu jak na książeczke 200zł?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 19:00   #436
keine_angst
Wtajemniczenie
 
Avatar keine_angst
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Z fotela:)
Wiadomości: 2 244
GG do keine_angst
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

Ostatnio widziałam, że karierę robią ozdobne, srebrne, wygrawerowane łyżeczki
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

keine_angst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 19:22   #437
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

Cytat:
Napisane przez niebieskooka91 Pokaż wiadomość
Słyszam, że nie powinno się dawać komuś krzyżyków... A po za tym myślę, że chłopak raczej i tak by nie nosił złotego łańcuszka...
Pierwszy powód: zastanów się, czy wierząc w zabobony podejmowanie się czynnego uczestnictwa w chrzcie w kościele jest świetnym rozwiązaniem?

Bo co Bóg by zrobił, gdybyś podarowała swojemu chrześniakowi krzyżyk, który nie tylko jest symbolem śmierci Jezusa, ale też całkowitego oddania i miłości do ludzi? W ramach podpowiedzi dodam, że teoretycznie Jezus jest podobno synem Boga... Więc wracając do tego pytania, co też Bóg mógłby przyszykować Twojemu chrześniakowi widząc na jego szyi połyskujący łańcuszek z krzyżykiem?

Powód drugi: jest rozsądny, tylko część chłopców jest w stanie nosić zloty łańcuszek z krzyżykiem. Większość łańcuszków na męskich szyjach widziałam w kolorze srebrnym lub na rzemyku.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 19:48   #438
catlady
Raczkowanie
 
Avatar catlady
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 305
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

Ja się wypowiem, jako że na początku czerwca miałam ten sam dylemat. Kupiłam swojemu chrześniakowi taką łyżeczkę. Rodzice młodego zachwyceni - zawiera dane dziecka (wzrost, waga, godzina i data urodzenia), jest naprawdę ładna i wiadomo - chłopiec łańcuszków nie nosi, szkoda by rzucił pamiątkę w kąt.
Można dostać taką w sklepach jubilerskich lub w internecie. Poleciłabym ci stronę z której korzystałam przy zamawianiu, ale nie bardzo wiem czy nie zostanie to uznane za reklamę.
Ja zamówiłam łyżeczkę z darmowym grawerowaniem, posrebrzaną płytkę z dedykacją i welurowe etui. Wszystko przyjechało już zapakowane Polecam.
__________________

catlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 20:46   #439
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

Ja kupiłam srebrny medalik z MB - nie miałam akurat kasy na nic więcej, a rodzinę mam rozsądną, więc nie protestowali (przynajmniej dopóki byłam na imprezie )
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 21:03   #440
anegdotka
Raczkowanie
 
Avatar anegdotka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 106
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

niedawno przez to przechodziliśmy z TŻ-tem, kupiliśmy matę edukacyjną, i taki u jubilera srebrny smoczek który sie przekręcało i miał taką małą "kieszonke" na pierwszy ząbek który wypadnie , były też srebrne łyżeczki z grawerunkiem, grzechotki, bransoletki a można też kupić obrazek ze srebra
__________________
....nie ufam psu, który nie szczeka....
anegdotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 22:03   #441
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

Ja swojemu chrześniaczkowi kupiłam złoty łańcuszek z medalikiem, bo u mnie w rodzinie nie kupuje się krzyżyków Kosztowało mnie to ok 400zł, ale wiem, że za paręnaście lat powie - o to dostałem od Kasi Tak jak mówię to ja po 20 paru latach i mój brat. W sumie każdy u nas dostał na chrzest łańcuszek...
Zabawki jak dla mnie można kupić na inną okazję niż chrzest. Np. urodziny, dzień dziecka itp.
Gratuluję pomysłu z kontem Super
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 22:52   #442
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

ja znalazłam urokliwą książeczkę na pchlim targu, taki katechizm dla dzieci, książka nie była wznawiana od 25 lat, przepisuję i drukuję na nowo, uzupełniając zdjęciami
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 23:04   #443
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

książeczka gdzie można wklejać zdjęcia i opisywać najważniejsze daty-super pamiątka
jeśli chcesz coś kupic na teraz to leżaczek bujaczek fajny pomysł, krzesełko do karmienia również no i inne tego typu rzeczy
prawda jest taka ze tak naprawdę mało co zostaje na :za parę lat będzie pamiątka, często tez jak człowiek dorasta to te pamiątki tak czy siak leża gdzieś zakurzone albo zakopane , a równie często nikt o tym nie pamięta, dlatego coś na teraz jest fajna opcją
oczywiście jak trafisz na coś fajnego co za parę lat bedze dla faceta super sprawą bo dostał od chrzestnej-to jak najbardziej kupodkładanie kasy na konto bądź zakup jakiegoś programu regularnego oszczędzania itd-fajna opcja i na pewno przyszłościowa

co do samego dawania kasy ja przeciwnie niz inni uważam ze jeśli znasz rodziców i wiesz z ekasa nie pójdzie do nich to bym dała kasę-prosto, bez ceregieli (z tym ze ja jestem osobą która jesli kasa jest przeznaczona dla mojego dziecka-choćby sie waliło, paliło kasa jest nie do ruszenia i juz!) na chrzest dostaliśmy pieniądze i całość była przeznaczona dla młodego
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 23:33   #444
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

zalezy w jakim wieku chrzesniak moj mial 3 lata i dostal drewniana Arke Noego (statek ze zwierzatkami) sa zazwyczaj od 3 lat ze wzg na male czesci, ale jesli jest malutki zawsze do tego dorosnie

kase rowniez dalam, ale raczej symbolicznie zeby mogl sobie sam cos kupic

Jesli nie chcesz lancuszkow, krzyzykow w zlocie/srebrze zawsze mozesz poszukac monet ceny zlota dobrze sie trzymaja, pamiatka ladna a w razie czego sprzeda i na chleb bedzie

drabineczka - jakkolwiek prezent twoj podsunal mi dobry pomysl, jakos na chrzest nie widzi mi sie skad wiem ze rodzice sie nie dobiora (u mnie by nie przetrwalo )

ps. moj wlasny syn jeszcze nie ochrzczony - chcialabym dla niego Biblie ladnie wydana, Arke Noego (ta wlasnie sama) albo srebrna skarbonke. Ewentualnie pokazywalam kiedys na Mamie z Klasa (dziewczynom niekoniecznie sie podobalo choc ja wciaz zakochana) takiego aniolka: http://www.pakamera.pl/anioly-i-figu...l-nr611958.htm
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 11:17   #445
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Niemowlaki raczej nie przepadają za misiami.
Nie wiem, skąd takie stwierdzenie. Rodzice obdarowanych przeze mnie dzieci nie mieli takich spostrzeżeń. Ja też nie.
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 11:23   #446
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

Cytat:
drabineczka - jakkolwiek prezent twoj podsunal mi dobry pomysl, jakos na chrzest nie widzi mi sie skad wiem ze rodzice sie nie dobiora (u mnie by nie przetrwalo )
Wiadomo, trzeba wiedzieć komu się daje wino mozna wypić, łyżeczkę opchnąć, medalik tak samo, kasę rozchrzanić
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 13:28   #447
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jak chcesz dać coś wartościowego to zamiast pieniędzy lepiej kupić sztabkę złota.
Bardzo fajny pomysł
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 13:41   #448
niebieskooka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 203
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

motylek1007 bardzo fajny jest ten bujak! Zastanawiam sie nad pomysłem anegdotka z tym smoczkiem na pierwszy ząbek

Ogólnie nie mam pojęcia ile kasy przeznaczyć?
__________________
"Szybować nad chmury tak jak ptak
Zwyczajnie wolności poczuć smak
By w życiu swym znaleźć miejsce
Otwórz serce swe!"


SINGIELKA
niebieskooka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 08:11   #449
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

motylek1007 - Tyle na ile Cię stać
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 10:04   #450
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: Chrześniak - prezent na chrzciny

Moim zdaniem, jeśli wiesz, że rodzice dziecka przeznaczą pieniądze z prezentu na coś sensownego dla tego dziecka, to możesz spokojnie dać pieniądze i do tego coś na pamiątkę, np. książkę czy album.
Podoba mi się jeszcze pomysł lokaty na chrzest czy potem komunię. Dziecko jak dorośnie to na pewno to doceni
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-09 08:36:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.