Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-10, 23:42   #181
ekler1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Nos jakoś wielgachny nie jest ale z pół profilu został trochę za długi.Na kontroli nie byłam tylko dzwoniłam do niego z 3 lata temu pytając czy da się cos zrobić z naroślami w środku nosa które również upośledzają oddychanie.On cos bredził o smarowaniu z zewnątrz jakąś maścią na blizny co oczywiście nie miało większego sensu i tyle.Ja nawet na przed operacyjnej konsultacji nie byłam,sama sobie setony z nosa wyciągałam więc potem i na kontrole nie jechałam,zreszta sam nic o tym nie wspominał.
ekler1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 20:14   #182
Prescot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Nie wiem jak to wygląda z nosami ale koretka uszu u dr Skupina to wyrzucenie pieniędzy w błoto, nie polecam.
Prescot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 20:13   #183
xmalutkax88
Przyczajenie
 
Avatar xmalutkax88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Cytat:
Napisane przez ekler1 Pokaż wiadomość
Nos jakoś wielgachny nie jest ale z pół profilu został trochę za długi.Na kontroli nie byłam tylko dzwoniłam do niego z 3 lata temu pytając czy da się cos zrobić z naroślami w środku nosa które również upośledzają oddychanie.On cos bredził o smarowaniu z zewnątrz jakąś maścią na blizny co oczywiście nie miało większego sensu i tyle.Ja nawet na przed operacyjnej konsultacji nie byłam,sama sobie setony z nosa wyciągałam więc potem i na kontrole nie jechałam,zreszta sam nic o tym nie wspominał.
na kontroli nie bylas.. sama po operacji zajmowalas sie noskiem bez konsultacji..
to nie dziwne ze mozesz potem nei byc zadowolona ja jestem 5 mscy po operacji noska u Skupina i bylam z nim w ciaglym kontakcie po operacji i duzo mi to dalo bo jak czulam ze cos jest nei tak od razu moglam zadzwonic napisac lub pojechac i opkazywal mi co jak zrobic gdzie ewentualnie przygniesc nosek zeby polepszyc jeszcze i tak jego super wyglad i teraz jestem w 10000% zadowolona i mam piekniejszy nsoek niz gdziekolwiek indziej bym robila takze jak ktos nie stosuje sie do zalecen po operacyjnych ktore sa baaaaaaaaardzo wazne to nie ma co sie dziwic ze potem moze nie byc zadowolony do konca.
xmalutkax88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 18:39   #184
Mann1509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: dr Piotr Skupin, chirurg plastyk.

Ten lekarz operowal mi nos,kilka lat temu, z nosa prostego z profilu, zrobil mi wklesly, nienaturalnie ścięty...konstrukcja nosa została uszkodzona, przez co nos przy przechylaniu głowy się na boki, również przechyla się i boli. Inny lekarz laryngolog, który także zajmuje się operacjami nosa, powiedział, ze nos się zapada i ze trzeba będzie wykonać rekonstukcje z uzyciem kosci popranej z biodra i chrząstek z ucha. Lepiej byłoby w ogole nie operować tego nosa, noz teraz przechodzić przez poprawki, nie wiadomo z jakim jeszcze skutkiem.
Adam

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska117 Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie: ile kosztuje korekta nosa? Bardzo chcialabym przeprowadzic taka operacje, poniewaz z powodu nosa jestem bardzo nieszczesliwa. Zarabiam 500zl miesiecznie i najprawdopodobiej nie stac mnie na taka operacje? ;( Czekam na szybka odpowiedz z gory dziekuje
Ten lekarz operowal mi nos, z nosa prostego z profilu, zrobil mi wklesly, nienaturalnie ścięty...konstrukcja nosa została uszkodzona, przez co nos przy przechylaniu głowy się na boki, również przechyla się i boli. Inny lekarz laryngolog, który także zajmuje się operacjami nosa, powiedział, ze nos się zapada i ze trzeba będzie wykonać rekonstukcje z uzyciem kosci pobranej z biodra i chrząstek z ucha. Lepiej byłoby w ogole nie operować tego nosa, niz teraz przechodzić przez poprawki, nie wiadomo z jakim jeszcze skutkiem.
Mann1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:45   #185
Wiktoria1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: dr Piotr Skupin, chirurg plastyk.

Witam serdecznie Panie Doktorze
Od dłuższego czasu myślę nad korektą swojego nosa.(jest zbyt duży)
Zastanawiam się,czy pora roku ma znaczenie na wykonanie ewentualnego zabiegu?Czy czas oczekiwania na konsultację jest u Pana odległy?
Proszę o odpowiedz.
Wiktoria1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 22:46   #186
Mann1509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Thumbs down Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

LEKARZ PIOTR SKUPIN operowal mi nos,kilka lat temu, z nosa prostego z profilu, zrobil mi wklesly, nienaturalnie ścięty...konstrukcja nosa została uszkodzona, przez co nos przy przechylaniu głowy się na boki, również przechyla się i boli. Inny lekarz laryngolog, który także zajmuje się operacjami nosa, powiedział, ze nos się zapada i ze trzeba będzie wykonać rekonstukcje z uzyciem kosci pobranej z biodra i chrząstek z ucha. Lepiej byłoby w ogole nie operować tego nosa, niz teraz przechodzić przez poprawki, nie wiadomo z jakim jeszcze skutkiem. POZYTYWNE OPINIE O JEGO PRACY PISZĄ PRZEDEWSZYSTKIM PIELĘGNIARKI.
Adam

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

LEKARZ PIOTR SKUPIN operowal mi nos,kilka lat temu, z nosa prostego z profilu, zrobil mi wklesly, nienaturalnie ścięty...konstrukcja nosa została uszkodzona, przez co nos przy przechylaniu głowy się na boki, również przechyla się i boli. Inny lekarz laryngolog, który także zajmuje się operacjami nosa, powiedział, ze nos się zapada i ze trzeba będzie wykonać rekonstukcje z uzyciem kosci pobranej z biodra i chrząstek z ucha. Lepiej byłoby w ogole nie operować tego nosa, niz teraz przechodzić przez poprawki, nie wiadomo z jakim jeszcze skutkiem. ;POZYTYWNE OPINIE PISZĄ PRZEDEWSZYSTKIM PIELEGNIARKI. MOJ NOS PRZED OPERACJA WYGLADAL LEPIEJ NIZ PO, A TERAZ SIE ZAPADA I BOLI!!! NADODATEK SAM SIE NA TO ZGODZILEM, NIESWIADOMIE I JESZCZE ZAPLACILEM SPORO KASY.
Adam
Mann1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 06:12   #187
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: dr Piotr Skupin, chirurg plastyk.

Cytat:
Napisane przez Mann1509 Pokaż wiadomość
LEKARZ PIOTR SKUPIN operowal mi nos,....
Całe forum już to wie, po co pisać to samo po raz trzeci???????
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa



Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-09-26 o 13:49 Powód: educja cytatu, dubel posta
vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 06:20   #188
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Cytat:
Napisane przez Mann1509 Pokaż wiadomość
LEKARZ PIOTR SKUPIN operowal mi nos,kilka lat temu, z nosa prostego z profilu, zrobil mi wklesly, nienaturalnie ścięty...konstrukcja nosa została uszkodzona, przez co nos przy przechylaniu głowy się na boki, również przechyla się i boli. Inny lekarz laryngolog, który także zajmuje się operacjami nosa, powiedział, ze nos się zapada i ze trzeba będzie wykonać rekonstukcje z uzyciem kosci pobranej z biodra i chrząstek z ucha. Lepiej byłoby w ogole nie operować tego nosa, niz teraz przechodzić przez poprawki, nie wiadomo z jakim jeszcze skutkiem. POZYTYWNE OPINIE O JEGO PRACY PISZĄ PRZEDEWSZYSTKIM PIELĘGNIARKI.
Adam

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

LEKARZ PIOTR SKUPIN operowal mi nos,kilka lat temu, z nosa prostego z profilu, zrobil mi wklesly, nienaturalnie ścięty...konstrukcja nosa została uszkodzona, przez co nos przy przechylaniu głowy się na boki, również przechyla się i boli. Inny lekarz laryngolog, który także zajmuje się operacjami nosa, powiedział, ze nos się zapada i ze trzeba będzie wykonać rekonstukcje z uzyciem kosci pobranej z biodra i chrząstek z ucha. Lepiej byłoby w ogole nie operować tego nosa, niz teraz przechodzić przez poprawki, nie wiadomo z jakim jeszcze skutkiem. ;POZYTYWNE OPINIE PISZĄ PRZEDEWSZYSTKIM PIELEGNIARKI. MOJ NOS PRZED OPERACJA WYGLADAL LEPIEJ NIZ PO, A TERAZ SIE ZAPADA I BOLI!!! NADODATEK SAM SIE NA TO ZGODZILEM, NIESWIADOMIE I JESZCZE ZAPLACILEM SPORO KASY.
Adam
A zdjęcia gdzie?
My na szczęście mamy zdjęcia na potwierdzenie swoich słów

W PL teorie spiskowe mają swoją nazwę;>
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa



Edytowane przez vainilla
Czas edycji: 2013-09-25 o 06:23
vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 10:07   #189
dita7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 17
Dot.: Nosy dr.Skupin-galeria

Cytat:
Napisane przez Mann1509 Pokaż wiadomość
LEKARZ PIOTR SKUPIN operowal mi nos,kilka lat temu, z nosa prostego z profilu, zrobil mi wklesly, nienaturalnie ścięty...konstrukcja nosa została uszkodzona, przez co nos przy przechylaniu głowy się na boki, również przechyla się i boli. Inny lekarz laryngolog, który także zajmuje się operacjami nosa, powiedział, ze nos się zapada i ze trzeba będzie wykonać rekonstukcje z uzyciem kosci pobranej z biodra i chrząstek z ucha. Lepiej byłoby w ogole nie operować tego nosa, niz teraz przechodzić przez poprawki, nie wiadomo z jakim jeszcze skutkiem. POZYTYWNE OPINIE O JEGO PRACY PISZĄ PRZEDEWSZYSTKIM PIELĘGNIARKI.
Adam

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

LEKARZ PIOTR SKUPIN operowal mi nos,kilka lat temu, z nosa prostego z profilu, zrobil mi wklesly, nienaturalnie ścięty...konstrukcja nosa została uszkodzona, przez co nos przy przechylaniu głowy się na boki, również przechyla się i boli. Inny lekarz laryngolog, który także zajmuje się operacjami nosa, powiedział, ze nos się zapada i ze trzeba będzie wykonać rekonstukcje z uzyciem kosci pobranej z biodra i chrząstek z ucha. Lepiej byłoby w ogole nie operować tego nosa, niz teraz przechodzić przez poprawki, nie wiadomo z jakim jeszcze skutkiem. ;POZYTYWNE OPINIE PISZĄ PRZEDEWSZYSTKIM PIELEGNIARKI. MOJ NOS PRZED OPERACJA WYGLADAL LEPIEJ NIZ PO, A TERAZ SIE ZAPADA I BOLI!!! NADODATEK SAM SIE NA TO ZGODZILEM, NIESWIADOMIE I JESZCZE ZAPLACILEM SPORO KASY.
Adam
Adam, czasem sie zdarzaja komplikacje,należy ci się konsultacja i poprawka. Po co piszesz złe opinie jeśli coś można jeszcze poprawic. Wez się w garsc i do doktora marsz!
dita7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 21:52   #190
Maria88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Hej dziewczyny
zamierzam zrobić całkowitą korektę nosa u dr Skupina. Proszę o zdjęcia na maila przed i po operacji, bo ciężko mi znaleźć na necie, a na beauty nie mam dostępu do galeri zamkniętej:/ mail: maria7b@op.pl
Maria88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 14:09   #191
gvsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 17
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

ALe tu cicho, a czy ktoś wie, że..

"Dr Piotr Skupin jest moderatorem portalu www.wizaz.pl w części poświęconej chirurgii plastycznej i estetycznej." - informacja z jego strony.

Ciekawe czy forum też?

Czy jeszcze ktoś niezadowolony z nosa? Marzy mi się termin na wrzesień u doktora !
gvsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 13:30   #192
ewelinkaa2001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Witam, w październiku 2013 roku miałam robioną całkowitą korektę nosa. Doktor SKupin wyprostował mi nos, zmniejszył, podniósł końcówkę. Mój nos był bardzo długi krzywy i zwisający. Teraz po operacji nos jest piękny, prosty i efekt końcowy jest cudny Twarz jest łagodniejsza. Doktor Skupin jest cudotwórca Klinika piękna, wszystko nowe, personel bardzo miły i pomocny. Jeśli ktoś chce skorzystać z usług chirurgi plastycznej to zdecydowanie polecam Doktora Piotra SKupin.
ewelinkaa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 16:57   #193
alaalaalaala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 47
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez gvsia Pokaż wiadomość
ALe tu cicho, a czy ktoś wie, że..

"Dr Piotr Skupin jest moderatorem portalu www.wizaz.pl w części poświęconej chirurgii plastycznej i estetycznej." - informacja z jego strony.

Ciekawe czy forum też?

Czy jeszcze ktoś niezadowolony z nosa? Marzy mi się termin na wrzesień u doktora !
gvsia trzeba szybko działać i wysłać maila do dr z prośbą o konsultację, bo niestety we wrześniu to chyba się nie załapiesz, z tego co wiem to październik. Sama zamierzam wysłać zdjęcia i ustalić termin, tylko trudno mi się zebrać z tymi fotkami. Ja wysłałam maila do dr z kilkoma pytaniami, i odpowiedź przyszła po 2 godz.! Natomiast próbowałam kontaktować się z innym chirurgiem, u którego mam wyznaczony już termin konsultacji i niestety od dwóch tygodni nie odpowiada.Tak więc duży plus, że tak łatwo się skontaktować.

ewelinkaa2001 poratuj nas zdjęciami przed i po, bo decyzja co do operacji bardzo jest bardzo trudna

Edytowane przez alaalaalaala
Czas edycji: 2014-05-12 o 17:01
alaalaalaala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 17:34   #194
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Witam,

ja mam konsultację umówioną na 13 czerwca, ale przyszło mi do głowy, że umówię się wcześniej na termin zabiegu - mnie interesuje październik/początek listopada. Doktor szybko odpisał, poprosił o zdjęcia i o napisanie tego, czego oczekuję Zdjęcia wysłałam dwie godziny temu i czekam
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 00:14   #195
gvsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 17
Cool Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Macie rację, w sierpniu Doktor w ogóle nie przyjmuje, ja mam konsultacje dopiero w lipcu, bo wtedy będę w PL, ale też się umówiłam już na operację. Dopiero na grudzień, bo w październiku zaczynam już nowy semestr, więc zrobię przed świętami aby nie chodzić z podbitymi oczami na uczelnie.

Konsultacje 11 lipiec,
CKN 10 grudzień.

Doktor 11 grudnia ostatni dzień pracuje przed świętami, albo ostatni dzień robi operacje, bo właśnie z nim mailuje.

Na pierwszą jego odpowiedź musiałam czekać kilka dni, ale później był dość aktywny

---------- Dopisano o 01:14 ---------- Poprzedni post napisano o 01:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinkaa2001 Pokaż wiadomość
Witam, w październiku 2013 roku miałam robioną całkowitą korektę nosa. Doktor SKupin wyprostował mi nos, zmniejszył, podniósł końcówkę. Mój nos był bardzo długi krzywy i zwisający. Teraz po operacji nos jest piękny, prosty i efekt końcowy jest cudny Twarz jest łagodniejsza. Doktor Skupin jest cudotwórca Klinika piękna, wszystko nowe, personel bardzo miły i pomocny. Jeśli ktoś chce skorzystać z usług chirurgi plastycznej to zdecydowanie polecam Doktora Piotra SKupin.
może pokażesz efekty? Jakoś mało wiarygodna Twoja opinia .
gvsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 06:29   #196
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Doktor odpisał-29.10 termin operacji

Teraz żeby tylko konsultacja przebiegła pomyślnie i nic nie zachwiało mojej pewności o słuszności podjętej decyzji
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 23:25   #197
gvsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 17
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

angy słyszałaś o wystających kościach dziewczyn po operacji albo znasz/masz kontakt z kimś po operacji???
Zaczynam się coraz bardziej obawiać, widziałam zdjęcia i te kości nie wyglądają dobrze ;(
gvsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 06:10   #198
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez gvsia Pokaż wiadomość
angy słyszałaś o wystających kościach dziewczyn po operacji albo znasz/masz kontakt z kimś po operacji???
Zaczynam się coraz bardziej obawiać, widziałam zdjęcia i te kości nie wyglądają dobrze ;(

Tak słyszałam.
Jestem tez na forum beautywpolsce i tam jest cały wątek (galopujący zresztą) poświęcony Skupinowi. Dziewczyny na bieżąco wklejają swoje zdjęcia.
Myślę sobie (zresztą piszą też o tym dziewczyny na tamtym wątku), że takie komplikacje zdarzają się u wszystkich lekarzy tak naprawdę. Zdaje mi się, że Doktorkowi chętnych nie brakuje, "przerób" jest spory, więc i stosunkowo więcej słychać o tym wszystkim na forach, bo z reguły w sieci aktywniejsi są ci niezadowoleni Mam zamiar na konsultacji zapytać o te komplikacje i ich odsetek.
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 16:59   #199
alaalaalaala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 47
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Hej angy, ja też mam termin operacji na 29.10. Tylko termin konsultacji dopiero 5 września, boję się, że nie będę mogła jechać na konsultację, a potem już nie będzie miejsc przed operacją.
alaalaalaala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 00:06   #200
gvsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 17
Thumbs down Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Tak słyszałam.
Jestem tez na forum beautywpolsce i tam jest cały wątek (galopujący zresztą) poświęcony Skupinowi. Dziewczyny na bieżąco wklejają swoje zdjęcia.
Myślę sobie (zresztą piszą też o tym dziewczyny na tamtym wątku), że takie komplikacje zdarzają się u wszystkich lekarzy tak naprawdę. Zdaje mi się, że Doktorkowi chętnych nie brakuje, "przerób" jest spory, więc i stosunkowo więcej słychać o tym wszystkim na forach, bo z reguły w sieci aktywniejsi są ci niezadowoleni Mam zamiar na konsultacji zapytać o te komplikacje i ich odsetek.
W takim razie mamy te same wieści :P

Właśnie jak będę miała trochę czasu chce przeanalizować podobne przypadki do moich (całkowita korekcja) i zobaczę jak to się ma do powikłań. Oczywiście też doktora zapytam. Tylko właściwie nie wiem jak go zapytać, czy też może mi coś wyjść, co jest powodem (ponoć zawsze mówi, że śluzówka) .

Daj znać co Ci powie, bo ja mam dopiero w lipcu!!!
gvsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 06:51   #201
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez alaalaalaala Pokaż wiadomość
Hej angy, ja też mam termin operacji na 29.10. Tylko termin konsultacji dopiero 5 września, boję się, że nie będę mogła jechać na konsultację, a potem już nie będzie miejsc przed operacją.
Oooo!!! Fajnie, możemy będziemy na jednej sali

Ja bym robiła wszystko, żeby być na konsultacji. Wiem, że to tylko chwila (u niektórych 5 minut, u Skupina ponoć trochę dłużej, ale wylewny nie jest), ale jakoś nie wyobrażam sobie nie spojrzeć mu w oczy, no i chcę zadać parę pytań

Cytat:
Napisane przez gvsia Pokaż wiadomość
W takim razie mamy te same wieści :P

Właśnie jak będę miała trochę czasu chce przeanalizować podobne przypadki do moich (całkowita korekcja) i zobaczę jak to się ma do powikłań. Oczywiście też doktora zapytam. Tylko właściwie nie wiem jak go zapytać, czy też może mi coś wyjść, co jest powodem (ponoć zawsze mówi, że śluzówka) .

Daj znać co Ci powie, bo ja mam dopiero w lipcu!!!
Ja tam cały czas myślę, że na forach jest może ułamek tych, których operował Skupin, i to właśnie tych w większości niezadowolonych, z jakimiś komplikacjami... (jak zresztą w przypadku innych lekarzy). Za te faktyczne Skupin przy poprawce nie bierze kasy (good news), a jeżeli komuś skrzydełko nie pasuje o 0,5 mm to już wtedy coś się płaci

__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 19:40   #202
alaalaalaala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 47
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Ja pytałam dr mailowo o co chodzi z tymi kośćmi i odpisał, ze to opuchlizna wypycha kości z boku nosa, można to w ciagu 6 tygodni po op. zniwelować masażami, ale po tym czasie jak kości się zrosną pozostaje tylko zabieg, łamanie kości i ponowne ustawianie.
alaalaalaala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 23:46   #203
euforiaIK
Przyczajenie
 
Avatar euforiaIK
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Zbieram się na korektę nosa już od paru lat... Mam nosek w łuk ale niestety garbaty i opadającą końcówkę nosa, trochę przerośniętą, niesymetryczną. Przeczytałam pierwsze strony tego postu i jestem w szoku, że kilka lat temu operacje były takie tanie ;/ no ale muszę się zebrać i odłożyć drugą połowę. Czy ktoś wie ile kosztuje konsultacja u dr Skupina?
euforiaIK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 08:09   #204
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez euforiaIK Pokaż wiadomość
Zbieram się na korektę nosa już od paru lat... Mam nosek w łuk ale niestety garbaty i opadającą końcówkę nosa, trochę przerośniętą, niesymetryczną. Przeczytałam pierwsze strony tego postu i jestem w szoku, że kilka lat temu operacje były takie tanie ;/ no ale muszę się zebrać i odłożyć drugą połowę. Czy ktoś wie ile kosztuje konsultacja u dr Skupina?

150 zł.
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 12:20   #205
alaalaalaala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 47
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Będę wdzięczna jeśli ktoś może opisać jak wygląda konsultacja u dr Skupina, czy pokazuje galerię? Czy proponuje jakiś kształt nosa?
alaalaalaala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 06:04   #206
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez alaalaalaala Pokaż wiadomość
Będę wdzięczna jeśli ktoś może opisać jak wygląda konsultacja u dr Skupina, czy pokazuje galerię? Czy proponuje jakiś kształt nosa?
Ja jadę za 3 tygodnie, to się dowiem
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 08:58   #207
638f7fa24dcaa080c4584eeee13316467de720d4_6201b2a8db192
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Witajcie
Jakieś 7 lat temu postanowiłam zoperować nos u dr Skupina. Zresztą pisałam o tym na forum. Minęło trochę czasu, przybyło lat i nadmiaru skóry na powiekach. Oczywiście wybór chirurga był dla mnie oczywisty - Poznań, Piotr Skupin.
Wczoraj robiłam korektę powiek górnych - jak poprzednio: profesjonalnie, miło, konkretnie. Tym razem byłam w Klinice Ziębickiej: pachnie jeszcze świeżością.
O efektach na razie trudno mówić ale jestem przekonana, że będą zadowalające.
Za tydzień jadę na zdjęcie szwów, więc podzielę się wrażeniami za kilka dni.

Pozdrowienia z Warszawy
638f7fa24dcaa080c4584eeee13316467de720d4_6201b2a8db192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 00:08   #208
gvsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 17
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Efffka gdzie można zobaczyć Twoje zdjęcia? Chodzi mi o nos? Albo możesz wysłać na maila?
gvsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 23:23   #209
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez gvsia Pokaż wiadomość

Konsultacje 11 lipiec,
CKN 10 grudzień.
O proszę, może się jeszcze spotkamy Ja mam op 9 grudnia
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 10:59   #210
la_mariquita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 11
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cześć dziewczyny,
Zastanawiam się gorąco nad operacją noska... jest wielki, prosty ale wielki, nawet trochę za szeroki. Mam małą buzię i myśl, że znacznie poprawiłabym swój wygląd zmniejszając go no i zyskała trochę więcej pewności siebie Byłabym wdzięczna jakby któraś podesłała zdjęcia przed i po zabiegu. Słyszałam że dr Skupin nie jest dobry w znacznym zmniejszaniu rozmiaru noska i ze tylko delikatnie go poprawia co o tym myślicie? I ile czasu zajęło wam dojście z buzią do momentu wyjścia z domu? (Muszę zaplanować urlopik...)
la_mariquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-09 15:22:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.