Fryzjer - Częstochowa - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-10, 10:10   #121
kaerlynn
Raczkowanie
 
Avatar kaerlynn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 62
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Bardzo dziękuję anie_gabi za polecenie mi Hair Factory i Kuby )))

Jestem zachwycona, włoski są śliczne. Szczególnie polecam właścicielkom kręconych włosów - tak ładnie ich jeszcze nikt nie obciął

Widziałam też pracę innych fryzjerów - coś świetnego, także polecam gorąco Hair Factory xxxx
__________________
In your arms I feel sunshine
Moja wymianka

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-28 o 15:52 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum
kaerlynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 16:07   #122
wefhq
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Witam! Ja mogę podzielić sie moimi wrażeniami z :

1.)L'oreal (na przeciwko elektryka)-pierwszy raz jak poszłam robiłam fryzurkę u p.Renatki byłam bardzo zadowolona,pote m na sylwestra u p.Żanetki-kompletnie nie po mojej myśli,za przeproszeniem zchrz***ła mi fryzurę,poprosiłam o poprawienie i musiała wszystko rozplątywać w końcu zrobiła taką "ujdzie".Płaciłam ok 60zł.
Następnie nie dawno postanowiłam zrobić sobie pasemka ze strzyżeniem u p.Renatki.Efekt był dobry jednak nie rewelacyjny.Chciałam żeby mi coś doradziła a tam należy iść raczej jeżeli dokładnie wiesz czego chcesz.Zapłaciłam 180zł

2.)Tiffani -po wizycie w tym salonie wyszłam zażenowana.Robiłam tam pasemka ze strzyżeniem.Trzeba przyznać że sama fryzura była bardzo dobra,dokładnie taka jak chciałam,pani która mnie czesała nawet mi je wyprostowała.Jednak moje zażenowanie wynika z tego że jak zadzwoniłam i zapytałam o cene podano mi od 80-90.Kiedy przyszłam fryzjerka mogła juz ocenic stan i długość włosów powiedziała ze max100. W trakcie czesania zmieniały sie fryzjerki.Kazała mi sobie samej wysuszyc włosy!!!a do obcięcia kazała mi wstawać "żeby było równo"....ale o nie wszystko na koniec zażyczyła sobie 120zł!!! Szok.

3.)U Doroty(chyba)-farbowałam do spodu ciemne na wierzchu jasne+ obcięcie.Z fryzury byłam zadowolona,odcienie farb źle dobrane gdyż nie przechodziły płynnie tylko mocno ze sobą kontrastowały.Płaciłam ok 70,80 zł nie pamiętam dokładnie.

Jak widać nie mam szczęścia do fryzurdlatego nadal szukam takiego salonu w którym:
-stylista doradziłby mi fryzurę
-koszty mieściłyby się za baleyage+strzyżenie do 200
-i taka wyszłabym z salonu!

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-25 o 16:52 Powód: edytowana ulica
wefhq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 20:00   #123
ola007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

hej gdzie w czestochowie pracuja na produktach loreala? chcialam zrobic koloryzacje...nie wiecie ile taka przyejmnosc kosztuje na srednich wlosach?
dzieki z gory
ola007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 13:53   #124
nymphetaminegirl
Zadomowienie
 
Avatar nymphetaminegirl
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pieklo
Wiadomości: 1 236
GG do nymphetaminegirl
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

dziewczyny chce poddac sie dekoloryzacji wlosow robila to ktoras z was z czwy? jezeli tak prosze podajcie adres salonu cena nie gra roli. musze sciagnac czarny kolor(jakies 2 lata temu bylam blondynka) i pofarbowac na ciemny blond/ karmelowy. potrzebny mi naprawde ktos dobry i sprawdzony. dodam ze mam troche zniszczone grube dlugie wlosy
odp
nymphetaminegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 10:51   #125
Norik0
Rozeznanie
 
Avatar Norik0
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 989
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez nymphetaminegirl Pokaż wiadomość
dziewczyny chce poddac sie dekoloryzacji wlosow robila to ktoras z was z czwy? jezeli tak prosze podajcie adres salonu cena nie gra roli. musze sciagnac czarny kolor(jakies 2 lata temu bylam blondynka) i pofarbowac na ciemny blond/ karmelowy. potrzebny mi naprawde ktos dobry i sprawdzony. dodam ze mam troche zniszczone grube dlugie wlosy
odp
czarny kolor jest bardzo ciężko ściągnąć wiem to po sobie, bo mój naturalny kolor to blond, a teraz mam czarne
xxxxxxxjest (brama za Romeo i Julia), ale to kosztuje niestety...
ale ludzie wychodzą zadowoleni, jeszcze nie spotkałam osoby, której się coś nie podobało a zaprowadziłam tam wielu moich znajomych
Musiałabyś przedzwonić i się zapytać
aaaaaaaaaaa i co najważniejsze - zależy jakiej farby używasz !
z palete najtrudniej usunąć kolor
__________________
NaiLs bY N0rik0

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-28 o 15:50 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum
Norik0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 18:57   #126
anusienka0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

czesc dziewczynki

mam pytanie a le bierze za obciecie Mosiołek??? orientujecie sie?
anusienka0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 16:02   #127
mmarsi
Raczkowanie
 
Avatar mmarsi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 225
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Dziewczyny a korzystalyście może z usług Pani Ilony z salonu Gracja xxxx Jakie wrażenia?
Mam zamiar czesać się tam na ślub.
Macie moźe jeszcze jakieś inne sprawdzone fryzjerki, godne polecenia - chodzi o fryzurę ślubną!

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-30 o 20:55 Powód: prosze zapoznac sie z regulaminem forum
mmarsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 16:21   #128
kamilkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 336
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez mmarsi Pokaż wiadomość
Dziewczyny a korzystalyście może z usług Pani Ilony z salonu Gracja na rakowie koło A-Donga?? Jakie wrażenia?
Mam zamiar czesać się tam na ślub.
Macie moźe jeszcze jakieś inne sprawdzone fryzjerki, godne polecenia - chodzi o fryzurę ślubną!
Czesc, sluchaj jak chcesz tam isc to ja jako stala bywalczyni tego salonu jak najbardziej Ci polecam jednak z mala zmiankaą pani AGNIESZKA tylko Ona jest rewelacyjna naprawde....sama sie wybieram do niej bo mam dwa wesela i napewno nie bede zalowala jak zawsze super !
kamilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 19:42   #129
anusienka0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

ja wlasnie dzis bylam w salnie "Natura" .polecam bardzo, dzieki temu forum znalazlam ten salon i jestem bardzo zadowolona

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-06-30 o 21:35 Powód: zasady forum nadal dzialaja
anusienka0000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 11:25   #130
agnieszka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

spam

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-02 o 08:47 Powód: reklama
agnieszka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 11:27   #131
agnieszka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

spam

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-02 o 08:47
agnieszka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 11:31   #132
agnieszka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

[quote=kaerlynn;7271168]Hej, dziewczyny Czytam sobie ten wątek i czytam, ale nadal nie jestem pewna, gdzie iść do fryzjera...

moje włosy są NAPRAWDĘ ciężkie to uczesania kręcone, ale każdego dnia są inne, raz bardzo mocno kręcone, innym razem proste przy głowie i dalej delikatne loczki, innym razem puchate :/ odkąd wyjechałam na studia do innego miasta moje włosy wyglądają jeszcze gorzej - nie pasuje im tamtejsza woda (w Częstochowie trochę odżywają zawsze)... na dodatek farbowałam się tam - i fryzjerka spartoliła robotę, stały się na dodatek suche i nieprzyjemne.

jednym słowem: dramat!!! nie wiem nawet, czy z moich włosów da się zrobić fryzurę - można ściąć na skos prawie, a i tak nie widać że coś się zmieniło, bo tak różnie się kręcą a BARDZO mi zależy na czymś innym niż mam, bo już od kilku lat wyglądam dokładnie tak samo...

czyli: potrzebuję naprawdę dobrego fryzjera. nie mam pomysłu, co mogłabym mieć na głowie, nawet nie mogę przynieść zdjęcia z sieci - bo każde włosy kręcone inne i się nie da 'powtórzyć' efektu. dlatego to powinien być człowiek, który spojrzy, i będzie wiedział, co można zrobić, żeby fajnie wyglądało jest wielu dobrych fryzjerów, którzy są świetni jeśli chodzi o proste włosy, ale jakby nie znają się na kręconych i potem kiepsko wychodzi

nie mam jakoś bardzo dużo kasy, ale za dobry efekt jestem w stanie wyskoczyć trochę z pieniędzy ^^

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-02 o 08:47 Powód: reklama jest platna
agnieszka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 18:19   #133
jane...
Raczkowanie
 
Avatar jane...
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 196
GG do jane...
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

NORIK0
"co do salonu fryzjerskiego..
dziś w gazecie pisali o stylistach z Częstochowy, którzy czeszą gwiazdy z programu: "Taniec z Gwiazdami" i "Jak Oni Śpiewają"
Są to: Dariusz Suchecki i Jakub Chmielowski z Hair Factory Także nie ma wątpliwości, że to specjaliści."



a wiecie może na jakiej ulicy oni sie znajdują. bardzo chciałabym się do nich wybrać. i jak by ktoś wiedział jakie ceny tam mają. wiem ze nie są tani ale chciałabym wiedzieć ile mam do portfela włożyć;p
jane... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 15:02   #134
Demee
Przyczajenie
 
Avatar Demee
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez mmarsi Pokaż wiadomość
Dziewczyny a korzystalyście może z usług Pani Ilony z salonu Gracja xxxx Jakie wrażenia?
Mam zamiar czesać się tam na ślub.
Macie moźe jeszcze jakieś inne sprawdzone fryzjerki, godne polecenia - chodzi o fryzurę ślubną!
Ja mam sprawdzoną fryzjerkę, nie prowadzi salonu tylko robi wszystko u klientki w domu. Wychodziłam za mąż i czesała mnie 3 tyg. temu, byłam bardzo zadowolona. Aha, ceny przyzwoite
Demee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 15:03   #135
Demee
Przyczajenie
 
Avatar Demee
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Hair Factory jest xxxxxx Ceny - chyba najdrożej w Czewce strzyżenie ok. 150 zł

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-03 o 22:17 Powód: podanie nazwy ulicy
Demee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 22:18   #136
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Demee, czy moglabys zapoznac sie z regulaminem?
i prosze nie pisz postow pod postem...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 23:00   #137
Demee
Przyczajenie
 
Avatar Demee
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Jasne, tylko jaki sens forum czyli wymiany informacji z taką cenzurą?
Demee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 23:07   #138
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez Demee Pokaż wiadomość
Jasne, tylko jaki sens forum czyli wymiany informacji z taką cenzurą?
ten temat juz byl poruszany i doglebnie wyjasniony....
mozesz na PV podawac namiary , to nie problem
no i zawsze mozna zmienic forum,jak komus nie odpowiada regulamin
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 10:37   #139
kamilkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 336
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

ja polecam GRACJE i panią Agnieszke , ide tam sie czesac juz ktorys razi jest ok. zna sie na tym co robi to najwazniejsze spojrzy, dotknie wlosy i juz wie co i jak poprostu polecam
kamilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 22:10   #140
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

ja takze polecam Nature, i to zaden Spam. Dowiedzialam sie o niej z tego forum.

Edytowane przez NowaIza
Czas edycji: 2008-07-08 o 22:13 Powód: pomyłka
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 09:31   #141
madine
Raczkowanie
 
Avatar madine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 46
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Dziewczyny, potrzebuje dobrego i niedrogiego fryzjera, i chodzi mi tu o farbowanie a nie cięcie. Kogoś kto jest godny polecenia, i nie bierze dużo za farbowanie, pasemka, czy odrosty. I najlepiej zeby salon był czynny do 20:00 bo pracuję do późna i niestety cięko mi się gdziekolwiek załapać. Pomóżcie, pozdrawiam
madine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 21:40   #142
aanioooleczek85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
czesc dziewczyny!!!

mam prosbe czy ktoras z Was mogla by mi polecic fryzjera, który obetnie mnie dokładnie jak na tym zdjeciu

sory nie wkleilo mi sie http://ikf.com.pl/fryzury-emo/fryzura14930.htm

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-15 o 16:59 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycji i multicytowania.
aanioooleczek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 18:09   #143
oleshka87
Raczkowanie
 
Avatar oleshka87
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 133
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

wybieram się do salonu natura...jak myślicie która z pracujących tam fryzjerek jest obecnie najlepsza??? proszę o poradę, z góry dziękuje
oleshka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 13:45   #144
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Hej dziewczyny W poniedziałek idę do Mosiołka na pasemka czy balejage z podcięciem. Zobaczymy, myślę, że będzie OK piszecie, że jest bardzo dobry. Po wizycie oczywiście zdam relację.Pozdrawiam
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 12:53   #145
mroowa1991
Raczkowanie
 
Avatar mroowa1991
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 312
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez oleshka87 Pokaż wiadomość
wybieram się do salonu natura...jak myślicie która z pracujących tam fryzjerek jest obecnie najlepsza??? proszę o poradę, z góry dziękuje
Mnie obcinała taka z czarnymi włosami, świetna kobieta, można sobie z nią pogadać i byłam bardzo zadowolona z fryzury, tym bardziej że nie przyszłam do niej z bez żadnego pomysłu na fryz A co najlepsze jak myła mi włosy to powiedziała 'tylko nie mów, że wyczytałaś o nas w internecie' hahaha a dokładnie tak było, tutaj wyczytałamo salonie Natura i podobno nie tylko ja
__________________
Pozbieram się w sobie
i zacznę wszystko od nowa.
?

Bo powiedziałeś, że dam radę, ale bez Ciebie...

mroowa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 16:01   #146
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Hej, dziewczyny byłam wczoraj u xxxxxxx.Zapłaciłam 170 zł, za balejage blond i strzyżenie, włosy prawie do ramion.Nie jestem zadowolona, mało tego chyba nigdy nie byłam tak niezadowolona z fryzjera, cięcie O.K., ale kolor-podobny kiedyś sama sobie zrobiłam w domu, żółty z przebłyskiem pomarańczu. Owszem lubię pomarańczowy, ale nie na głowie Chciałam orzechowy blond z z jasnymi blond pasemkami, gdzieniegdzie jasnobrązowe. Pokazywałam swoje zdjęcia jak miałam wcześniej, średni blond, trochę jasnego prawie platynowego i trochę moich naturalnych ciemnobrązowych.
Jak zmyli mi farby czy rozjaśniacze wyglądało to spoko, widzę cieniutkie jasne pasemka i trochę moich ciemnych. Później mi nałożyli toner czy coś takiego( na samą nasadę włosów, żeby zejść z mojego naturalnego ciemnego koloru na odrostach), i to chyba od tego mam takie żółte. Na szczęście ten toner ponoć się trochę zmywa, mam nadzieję, że zejdzie szybko. Wkurzona jestem jak cholera

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-21 o 20:00 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum.
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 21:04   #147
Kamisiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Cześć, szukam dobrego fryzjera( zreszta jak wszyscy tutaj) chodzi mi o podcięcie i farbowanie na jasny braz czy miodowy, miala zamiar isc do mosiołka ale z komantarza jaki umieściła SYLA-78 juz zmieniłam zdanie,zastanawiam sie tez nad Sebastianem xxxxx bardzo dużo dobrego wypisujecie o NATURZExxxxx) ale tylko o tym jak obcinaja a jak farbują? jesli znacie jeszcze kogos dobrego z Czewy, to prosze napiszcie, POZDRAWIAM

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-08-19 o 23:30 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
Kamisiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 19:30   #148
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Kamisiii , nie wiem jak by Tobie zrobił włosy pan Mosiołek, ale ja mam naprawdę żółte, gdzieniegdzie jasnopomarańczowe.Kiedy mu powiedziałam, że włosy wyszły jaśniejsze niż się spodziewałam ostentacyjnie wziął pasmo moim włosów i obrażonym tonem powiedział:proszę mi powiedzieć gdzie ma pani popalone włosy? W salonie nie wyglądało to tak źle, dopiero później zauważyłam.Dziewczyny w życiu nie miałam tak spieprzonych w sensie koloru włosów u fryzjera, nie wiem co mam zrobić, chyba jutro do niego zajrze.Wyobraźcie sobie, mam ciemne oczy, czarne rzęsy i prawie czarne brwi, jak ja wyglądam, bo najbardziej żółte mam przy twarzyAż mnie trzęsie z nerwów.Mało tego pan szef walił mi później na"ty" ok. mogłabym być z wieku jego córką, ale sorry, do innych klientek mówił per pani, do tego palił papierosy w salonie przy "recepcji". Bez przesady, pierwszy raz widzę, żeby ktoś kopcił w salonie, co z tego, że to właściciel, może innym przeszkadza? Sama palę, ale trochę kultury, wyszedł by na dwór, tym bardziej, że salon jest w podwórku. Przerost formy nad treścią, dużo szumu, co chwilę wykrzykuje:ile jeszcze minut?, za 5 minut aktywacja! pamiętaj technika jest najważniejsza( do uczennic) i jeszcze wiele innych okrzyków, jak dla mnie marketing.Doradźcie, iść z reklamacją?
Zapomniałam dodać, że spóźniłam się 10 minut, wcześniej dzwoniłam, że się spóźnię i przeprosiłam, następnie weszłam i też przeprosiłam za spóźnienie a pan Mosiołek,żebym przyszła za 2 godziny bo mają opóźnienie, ani przepraszam ani pocałuj mnie w d..., a ja przepraszałam za 10 minut...

Edytowane przez syla-78
Czas edycji: 2008-08-20 o 19:59
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 17:24   #149
Kamisiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Syla-78 i co przyszłas dopiero po 2 godz? Widać z Twojej wiadomości ze pan Mosiołek za bardzo czuje sie pewnie swoim fachu i uważa siebie za nie wiadomo kogo, kazdy fryzjer moim zdaniem nawet ten najlepszy powinien wysluchac uwag klientek, a w szczegolnosci taki ktoremu placi sie dość spore kwoty pieniedzy i oczekuje sie rownie wysokiego efektu pracy. Gdyby byl ok to przejal by sie tym ze ci sie nie podoba jak Cie ufarbowal czy jak wykonal swoja prace. Jesli jestes odwazna i masz silny charakter to mozesz isc do niego z reklamacja chyba ze powie Ci, ze po odejsciu od kasy reklamcji nie uwzglednia;] ale jesli jestes przekonana ze wygladasz starsznie i inni tez tak mowia, to uloż sobie w domu najpierw jakas dobra mowe i do dziela
Kamisiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:59   #150
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Tez mi sie wydaje ze ten pan Mosiolek jest juz troche przereklamowany. Moze i niektorym klientkom potrafi zrobic fajna fryzurke, ale nie ma chyba u niego za grosz szacunku do klientki. Drogo nie zawsze znaczy dobrze. Co do fryzjerow to polecam dziewczyny z salonu 'Edyta' na Blesznie, bardzo ladnie obcinaja no i pieknie czesze (w szczegolnosci wieczorowe fryzurki) . Ostatnie moje dwie weselne fryzurki byly swietne i oryginalne. Jeszcze dlugo pozniej mi sie kolezanki pytaly gdzie sie czesalam. Polecam. Nie polecam natomiast salonu Trendy w okraglaku przy xxxxxxxxx. Bylam tam pare razy i jakos nie bardzo mi sie podobaly fryzurki - juz o podcinaniu grzywki nie wspominajac. Kompletnie nie dobrane do ksztaltu twarzy.
Salon Gracja - tez jak najbardziej ok. Dziewczyny mile, sympatyczne, ladnie czesza i obcinaja no i niedrogo jest.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-27 o 15:05 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-26 18:48:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.