Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy! cz.V - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-26, 19:44   #121
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Dobry wieczór

Trax
Udaaa
Brawo za każdy spadkek

Jak wyszłam z domu o 7 tak wróciłam o 17.30, zjadłam obiad i poleciałam do dentysty. Później się wzięłam za kucharzenie i własnie w piekarniku siedzi brownies z malinami dla Brata na urodziny
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 20:02   #122
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość

Trax
Udaaa
Brawo za każdy spadkek
Dzięki
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 20:46   #123
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Byłam pewna, że to będzie kolejny dzień bez ćwiczeń, ale się spięłam i melduję pierwszy od daaaaawna skalpel Na dłuższą metę nie mogłabym go regularnie robić, ale stęskniłam się za nim I dalej nienawidzę ćwiczenia w pozycji na brzuchu
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 20:53   #124
zdeterminowany kasiek
Rozeznanie
 
Avatar zdeterminowany kasiek
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 517
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Też ich baaardzo nie lubię, nie potrafię tak wysoko podnieść nóg chyba .
Moje dzisiejsze podsumowanie:
I śniadanie: jajecznica z 2 jajek i 1/4 pomidora + 2 kromki chrupkiego pieczywa
II śniadanie: bułeczka razowa z sałatą, pomidorem, rzodkiewką i pieczoną szynką
obiad:pieczona ryba, gotowany brokuł i kasza gryczana
jednak już na samym początku spalilam i wpadły mi lody...ale to będą ogolnie jedyne słodycze na które chcę sobie raz na jakiś czas pozwalać, jednak w związku z tym dziś kolacje odpuszczam, nawet nie chce mi się jeść.
A ćwiczenia to tak:
10 minut rozgrzewki
30 minut biegu
skalpel
8 min abs
100 brzuszków
50 przysiadów
__________________
Sukces to zdolność do przeżywania życia tak, jak się chce.
zdeterminowany kasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 20:59   #125
oligirl21
Raczkowanie
 
Avatar oligirl21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Disneyland
Wiadomości: 129
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Czesc kochane wiem ze mnie dlugo nie bylo.... swiat mi sie zwalil na glowe.... musze sie wynies ze swojego domciu do 25 maja.... wlasciciele wkrecaja mi historyjke ze maja klopoty finansowe i musza sie wprowadzic do mieszkania..... dali mi miesiac czasu na wyprowadzke... pochodzilam po prawnikach i powiedzieli mi ze nie maja prawa mnie wywalic z domu skoro mam podpisana umowe na rok czasu. W pn wysle pismo wlascicielom ze nie ruszam tylka... ale nie wiem co zrobia.

Mam depreche jakas . Odkad jestem w Uk czyli 4 lata zmienialam miejsce zamieszkania 8 razy po prostu nie mialam szczescia. Jak wprowadzalismy sie z chlopakiem to byla mowa o dlugotrminowym wynajmnie. Tak sie cieszylismy bo blisko do pracy, fajne miejsce, domek super... a tu nagle po 7 miesiacach BACH mam dosc nie chce mi sie nic. Nie cwiczylam juz dwa tyg, apetytu wogole nie mam, jem max 3 razy dziennie, zaczelam znow popalac.... a na dodatek nie mam juz @ drugi miesiac

myslelismy juz zeby isc i polozyc sie na torach ale moj TZ powiedzial ze pewnie pociag sie sie spozni i nie bedzie nam sie chcialo czekac, to mowie to przywazmy sobie cegly do kostek i skoczymy do wody ...a on ze pewnie bedzie gleboko do kolan ....
__________________
67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53

Pain is temporary - Pride is forever

Edytowane przez oligirl21
Czas edycji: 2013-04-26 o 21:44
oligirl21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 20:59   #126
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

U mnie dzisiaj tylko 25km rowerka (50 min) i spacer 4km
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 21:01   #127
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez zdeterminowany kasiek Pokaż wiadomość
Też ich baaardzo nie lubię, nie potrafię tak wysoko podnieść nóg chyba .
Moje dzisiejsze podsumowanie:
I śniadanie: jajecznica z 2 jajek i 1/4 pomidora + 2 kromki chrupkiego pieczywa
II śniadanie: bułeczka razowa z sałatą, pomidorem, rzodkiewką i pieczoną szynką
obiad:pieczona ryba, gotowany brokuł i kasza gryczana
jednak już na samym początku spalilam i wpadły mi lody...ale to będą ogolnie jedyne słodycze na które chcę sobie raz na jakiś czas pozwalać, jednak w związku z tym dziś kolacje odpuszczam, nawet nie chce mi się jeść.
A ćwiczenia to tak:
10 minut rozgrzewki
30 minut biegu
skalpel
8 min abs
100 brzuszków
50 przysiadów

Mnie bolą przy tym kości wbijające się w matę
Za ćwiczenia ale jak to co wypisałaś to jest wszystko, co dzisiaj zjadłaś to gdzie zgubiłaś podwieczorek i kolację? Już ważysz malutko, nie możesz tak brzydko jeść
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 21:10   #128
sm1307
Rozeznanie
 
Avatar sm1307
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 758
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Piątek zaliczam do udanych Niedawno TŻ pojechał ode mnie, wypiliśmy wino grejpfrutowe a teraz jestem tak zrelaksowana, że najchętniej poszłabym spać. Ale wykąpię się to może odejdzie ta senność.
W ogóle to nasłuchałam się tyle komplementów od TŻ jaka ja szczuplutka jestem, z dumy nie pękłam o mały włos

Jutro pobudka o 9, trening i trzeba będzie zbierać się do pracy na te 3h. Mam nadzieję, że sobie poradzę, a tymczasem uciekam pod prysznic.

A i witam nowe dziewczyny i za ćwiczenia wszystkim, oby tak dalej!!

Dobranoc
__________________

sm1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 21:17   #129
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

hej dziewczyny!
melduję się i ja
przez 3 dni miałam bardzo ograniczony dostęp do neta-teraz nadrabiam. Dokończyłam właśnie stary wątek. Jutro poczytam ten
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 21:20   #130
Niewymierna
Rozeznanie
 
Avatar Niewymierna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 737
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Trax
Udaaa
Brawo za każdy spadkek

Jak wyszłam z domu o 7 tak wróciłam o 17.30, zjadłam obiad i poleciałam do dentysty. Później się wzięłam za kucharzenie i własnie w piekarniku siedzi brownies z malinami dla Brata na urodziny
jak mi powiesz że z mojewypieki.com to się pojadę do Ciebie i zjem przynajmniej połowe

A ja dzisiaj 25 min stepu + 15 minut brzuszków pogłębianych i na skos, a ponad to ćwiczyłam nogi 30 minut i skręty chyba z 5 min. Czuję się dobrze i zgrzeszyłam odrobiną naczosów ;D

jutro robie pizze pepperoni i zastanawiam się co zrobić żeby była bardziej light ?
__________________
http://aniutte.blogspot.com

Edytowane przez Niewymierna
Czas edycji: 2013-04-26 o 21:23
Niewymierna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 21:28   #131
zdeterminowany kasiek
Rozeznanie
 
Avatar zdeterminowany kasiek
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 517
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Mnie bolą przy tym kości wbijające się w matę
Za ćwiczenia ale jak to co wypisałaś to jest wszystko, co dzisiaj zjadłaś to gdzie zgubiłaś podwieczorek i kolację? Już ważysz malutko, nie możesz tak brzydko jeść
Zapomniałam dodać, ze było jeszcze 20 minut hh, bo dalej mi się wampiry zacięły . To za mało? Obawiałam się, że wręcz przeciwnie. Poza tym-te lody... Boję się jojo po kopenhaskiej, plus mam po niej skurczony żołądek i jakoś tak wyszło
__________________
Sukces to zdolność do przeżywania życia tak, jak się chce.
zdeterminowany kasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 21:30   #132
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez Niewymierna Pokaż wiadomość
jak mi powiesz że z mojewypieki.com to się pojadę do Ciebie i zjem przynajmniej połowe

A ja dzisiaj 25 min stepu + 15 minut brzuszków pogłębianych i na skos, a ponad to ćwiczyłam nogi 30 minut i skręty chyba z 5 min. Czuję się dobrze i zgrzeszyłam odrobiną naczosów ;D

jutro robie pizze pepperoni i zastanawiam się co zrobić żeby była bardziej light ?
Dokładnie tak Czekolada+sernik+maliny=n iebo
Za ćwiczenia
A co do pizzy to możesz zrobić np. ciasto z mąki pełnoziarnistej albo orkiszowej, zawsze to zdrowiej
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 21:32   #133
Niewymierna
Rozeznanie
 
Avatar Niewymierna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 737
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez zdeterminowany kasiek Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, ze było jeszcze 20 minut hh, bo dalej mi się wampiry zacięły . To za mało? Obawiałam się, że wręcz przeciwnie. Poza tym-te lody... Boję się jojo po kopenhaskiej, plus mam po niej skurczony żołądek i jakoś tak wyszło
wampiry mi się dzisiaj nie podobały

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak Czekolada+sernik+maliny=n iebo
Za ćwiczenia
A co do pizzy to możesz zrobić np. ciasto z mąki pełnoziarnistej albo orkiszowej, zawsze to zdrowiej
Chyba pełnoziarnistą mam w domu to zrobię a ciasto nie bedzie za twarde? bo jak robiłam kiedyś pierogi to jakieś takie twardsze mi wyszły z pełnoziarnistej
__________________
http://aniutte.blogspot.com
Niewymierna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 21:38   #134
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez zdeterminowany kasiek Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, ze było jeszcze 20 minut hh, bo dalej mi się wampiry zacięły . To za mało? Obawiałam się, że wręcz przeciwnie. Poza tym-te lody... Boję się jojo po kopenhaskiej, plus mam po niej skurczony żołądek i jakoś tak wyszło
Właśnie mi przypomniałaś, ze mam dwa zaległe odcinki do obejrzenia
Za mało Te trzy pierwsze posiłki ładne, ja bym tylko wywaliła chrupkie pieczywo i zamiast niego wrzuciła razowe czy inne ciemne. Ale później, nawet jeśli loda zaliczysz jako podwieczorek, to kolacja obowiązkowo Ostatni posiłek jemy 2-3 godziny przed snem. Przy ćwiczeniach, a ćwiczysz dużo, musisz tym bardziej więcej jeść.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Niewymierna Pokaż wiadomość
Chyba pełnoziarnistą mam w domu to zrobię a ciasto nie bedzie za twarde? bo jak robiłam kiedyś pierogi to jakieś takie twardsze mi wyszły z pełnoziarnistej
Kiedyś robiłam i było dobre, ale następnym razem dałabym więcej drożdży, bo mogłoby być bardziej miękkie faktycznie. Ale za to z orkiszowej wyszło świetne
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 21:48   #135
zdeterminowany kasiek
Rozeznanie
 
Avatar zdeterminowany kasiek
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 517
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Właśnie mi przypomniałaś, ze mam dwa zaległe odcinki do obejrzenia
Za mało Te trzy pierwsze posiłki ładne, ja bym tylko wywaliła chrupkie pieczywo i zamiast niego wrzuciła razowe czy inne ciemne. Ale później, nawet jeśli loda zaliczysz jako podwieczorek, to kolacja obowiązkowo Ostatni posiłek jemy 2-3 godziny przed snem. Przy ćwiczeniach, a ćwiczysz dużo, musisz tym bardziej więcej jeść.[COLOR="Silver"]
:
Więc obiecuję poprawę ale naprawdę nie mam miejsca w sobie.

Niewymierna wampiry od dłuższego czasu przestały mi się podobać
__________________
Sukces to zdolność do przeżywania życia tak, jak się chce.
zdeterminowany kasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 23:20   #136
Niewymierna
Rozeznanie
 
Avatar Niewymierna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 737
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Ja to je w sumie oglądam, bo zawsze w piątki rano oglądałam przed wykładem i jakoś tak zostało może się w końcu poprawia
__________________
http://aniutte.blogspot.com
Niewymierna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 03:33   #137
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez federleicht Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj szukałam hula hopu i nigdzie nie ma! :-( nie wiecie czy w sklepie sieci decathlon będzie?
Wszystkie jesteście świetne, zazdroszczę tej werwy!!!! :-(
Ja kupiłam w decathlonie Co prawda w innym kraju ale w PL też z pewnością będzie
Cytat:
Napisane przez zdeterminowany kasiek Pokaż wiadomość
Może źle się wyraziłam, chcę schudnąć, ale z samego brzucha który jest "otłuszczony". A jakie ćwiczenia na rzeźbę polecacie?
Nie da się schudnąć tylko z jednej partii Możesz ćwiczyć mięśnie brzucha wtedy będzie on wyglądał lepiej
Cytat:
Napisane przez oligirl21 Pokaż wiadomość
Czesc kochane wiem ze mnie dlugo nie bylo.... swiat mi sie zwalil na glowe....
Faktycznie nieciekawa sytuacja...powodzenia:cmo k:

Brawa za wczorajsze ćwiczenia
Ja po wczorajszych 10km czuje odrobinę uda więc dziś postawię na lekkie ćwiczenia A teraz uciekam do warzywniaka bo w lodówce pusto
__________________
31/40
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 06:02   #138
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Siema

dla Was


Oglałam rolki i drogie są Chyba hh będzie zamiast nich


nie wiem dlaczego, ale przytyłam
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...

Edytowane przez majka5908
Czas edycji: 2013-04-27 o 06:21
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 07:28   #139
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Magda ja tez nie lubię tego ćwiczenia, tez mnie boli kość łonowa szczególnie, podobnie jak nie lubię u Mel B w ćwiczeniach na brzuch tej pozycji siedzącej na boku i robienie w niej brzuchów, moje biodra mówią NIE


Ja się chyba musze zebrać żeby wstawac rano, wieczorami często jestem wypompowana juz i nie mam siły żeby zacząć. Tzn jak zacznę ćwiczyć to jest ok, ale trzeba zacząć.

A teraz siostra tez zaczęła ćwiczyć, więc moze bedzie wstawać razem ze mną, ja będę truchtać a ona na rolkach jeździć.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 07:30   #140
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Ja się chyba musze zebrać żeby wstawac rano, wieczorami często jestem wypompowana juz i nie mam siły żeby zacząć. Tzn jak zacznę ćwiczyć to jest ok, ale trzeba zacząć.

A teraz siostra tez zaczęła ćwiczyć, więc moze bedzie wstawać razem ze mną, ja będę truchtać a ona na rolkach jeździć.
Ja też wieczorem nigdy nie mam sił żeby poćwiczyć. Jak mam wolne to zawsze od rana albo popołudniu coś działam
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 07:43   #141
sm1307
Rozeznanie
 
Avatar sm1307
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 758
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Hej
dzisiaj zobaczyłam 54,2 tralalala Już niedługo osiągnę I cel
Właśnie jem owsiankę, a później włączam Tif Sexy Waist i Mel B na brzuch, do tego 230 przysiadów
Buźka !
__________________

sm1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 07:51   #142
dzovana
Zakorzenienie
 
Avatar dzovana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8 041
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

oligirl trzymaj się!


hej mialam isc biegac, ale jest 25 stopni, wiec odpada.. Wczoraj poszlam na trening w szortach iiii się wstydzilam tego cellulitu, patrzylam tylko, zeby nikogo znajomego nie spotkac i te wszystkie plotkary, ktore przesiaduja na ławkach. Musze zaczac na powaznie pozbyc sie tego cellu, bo czasami masuje je szczotka i oliwka, ale bardzo rzadko w sumie to i cellulit nie znika. Bede jadla wiecej cytrusow, bo to tez pomaga. I na powaznie musze sie wziac za redukcje, bo aktualnie to kilogram mi leci na miesiac.. takim tampem to do 60 nie dojde do wakacji a 60kg to jest minimum, do ktorych musze dojsc. Wtedy juz calkiem fajnie wygladam. Takze wieczorem ide biegac, jak juz sie troche ochłodzi. A niedlugo troche posprzatam, pojde do sklepu, moze drogerie odwiedze, market.
dzovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 07:55   #143
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Oligirl to nie ciekawa sytuacja...
Nie mają was prawa siłą wyrzucić ale dla świętego spokoju ja bym sie zaczęła za czymś rozglądać.
A do do @ - może będziesz mamą ?
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:04   #144
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
nie wiem dlaczego, ale przytyłam
No to pjona im mniej jem tym bardziej moja waga idzie do góry nie byłam ostatnio całkiem grzeczna ale wszystko w granicach rozsądku, widzialas z resztą moje jadlospisy. Bezsensu

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Magda ja tez nie lubię tego ćwiczenia, tez mnie boli kość łonowa szczególnie, podobnie jak nie lubię u Mel B w ćwiczeniach na brzuch tej pozycji siedzącej na boku i robienie w niej brzuchów, moje biodra mówią NIE


Ja się chyba musze zebrać żeby wstawac rano, wieczorami często jestem wypompowana juz i nie mam siły żeby zacząć. Tzn jak zacznę ćwiczyć to jest ok, ale trzeba zacząć.

A teraz siostra tez zaczęła ćwiczyć, więc moze bedzie wstawać razem ze mną, ja będę truchtać a ona na rolkach jeździć.
To z Mel akurat lubie, tam mam problem za to z tym cwiczeniem, gdzie się butelkę z wodą między nogami przeplata

Też mi się wieczorem ciężko zmobilizować. Chcialam wstać dzisiaj o 7 i iść biegać, ale nie dałam rady. Za to teraz pójdę. A z siostrą dobry pomysł

Cytat:
Napisane przez sm1307 Pokaż wiadomość
Hej
dzisiaj zobaczyłam 54,2 tralalala Już niedługo osiągnę I cel
Właśnie jem owsiankę, a później włączam Tif Sexy Waist i Mel B na brzuch, do tego 230 przysiadów
Buźka !

Co Ty robisz, że tak pięknie Ci spada?


Dzień dobry

U mnie dzisiaj pochmurnie, ale chyba z 20 stopni jest.
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.


Edytowane przez magda_lena40
Czas edycji: 2013-04-27 o 08:07
magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:10   #145
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez dzovana Pokaż wiadomość
hej mialam isc biegac, ale jest 25 stopni, wiec odpada.. Wczoraj poszlam na trening w szortach iiii się wstydzilam tego cellulitu, patrzylam tylko, zeby nikogo znajomego nie spotkac i te wszystkie plotkary, ktore przesiaduja na ławkach. Musze zaczac na powaznie pozbyc sie tego cellu, bo czasami masuje je szczotka i oliwka, ale bardzo rzadko w sumie to i cellulit nie znika. Bede jadla wiecej cytrusow, bo to tez pomaga. I na powaznie musze sie wziac za redukcje, bo aktualnie to kilogram mi leci na miesiac.. takim tampem to do 60 nie dojde do wakacji a 60kg to jest minimum, do ktorych musze dojsc. Wtedy juz calkiem fajnie wygladam. Takze wieczorem ide biegac, jak juz sie troche ochłodzi. A niedlugo troche posprzatam, pojde do sklepu, moze drogerie odwiedze, market.

Ja chyba bym się tak samo rozglądała jak Ty gdybym w szortach wyszła mój cell mnie dobija a waga też leci mi 1kg miesięcznie albo skaka sobie w ciągu miesiaca po 2-3kg a na koniec jak mam ważenie to i tak 1kg w dół


Cytat:
Napisane przez sm1307 Pokaż wiadomość
Hej
dzisiaj zobaczyłam 54,2 tralalala Już niedługo osiągnę I cel
Właśnie jem owsiankę, a później włączam Tif Sexy Waist i Mel B na brzuch, do tego 230 przysiadów
Buźka !

już jesteś blisko


oligirl głowa do góry, będzie dobrze a ta @ to pewnie przez stres Ci się spóźnia

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
No to pjona im mniej jem tym bardziej moja waga idzie do góry nie byłam ostatnio całkiem grzeczna ale wszystko w granicach rozsądku, widzialas z resztą moje jadlospisy. Bezsensu


U mnie dzisiaj pochmurnie, ale chyba z 20 stopni jest.

No właśnie ja ostatnio też mniej jem, nie opycham się a waga przedwczoraj 63,7kg a dziś 65,8kg Coś nie halo tylko nie wiem co

U mnie dziś też jakoś pochmurno i jakby na deszcz się zbierało
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:11   #146
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Oglałam rolki i drogie są Chyba hh będzie zamiast nich
nie wiem dlaczego, ale przytyłam
Dobre rolki niestety kosztują sporo a znów tańszych się nie opłaca kupować (wiem z doświadczenia). Pewnie woda Ci się zatrzymała
Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Ja też wieczorem nigdy nie mam sił żeby poćwiczyć. Jak mam wolne to zawsze od rana albo popołudniu coś działam
Mi wieczorem się nie chce, mam za dużego lenia więc jak nie poćwiczę do popołudnia to już nie poćwiczę w ogóle
Cytat:
Napisane przez dzovana Pokaż wiadomość
hej mialam isc biegac, ale jest 25 stopni, wiec odpada..
Ja poszłam mimo, że u mnie bliżej 30 jest ale to był średni pomysł bo poszłam bez wody a i kasy sobie nie wzięłam więc zaliczyłam tylko 7,6km w 50 minut.

Później może jeszcze coś dołożę bo póki co muszę się nawodnić...
__________________
31/40
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:19   #147
Elsay
Zakorzenienie
 
Avatar Elsay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 389
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez sm1307 Pokaż wiadomość
dzisiaj zobaczyłam 54,2 tralalala Już niedługo osiągnę I cel
Super ci ta waga spada.

Wczoraj do porannych ćwiczeń dorzuciłam jeszcze pół godzinki biegania / spacerowania z psem. Ogólnie wczoraj sporo się nachodziłam i mnie nogi wieczorem bolały.
__________________

Elsay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:25   #148
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Może wkońcu się mobilizuje i zacznę biegać. Zobacze czy moje kolana wytrzymają a jak nie to wtedy kupie rolki. Co mówicie?

Tylko motywacji do biegania mi brak
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:43   #149
dzovana
Zakorzenienie
 
Avatar dzovana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8 041
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Ja wiem, że gdybym teraz poszła to łeb by mi nie wytrzymał. Mam problemy ostatnio z bólem głowy spowodowanym tym, ze tak mocno slonce świeci, wczoraj mi też przygrzało i głowa bolała. Muszę powoli sie przyzwyczajać w sumie. W tamtym roku biegalam w lipcu w godzinach 10-12 kiedy bylo najwieksze slonce, ale wtedy bylam przyzwyczajona, teraz-nie. Pije wodę teraz i sie ogarne, pojde do sklepu
dzovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:52   #150
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

hej: wstałam z pozytywnym nastwieniem
miałam odespać cały tydzień, ale słyszalam przyjechał wujek z ciocią rano, Chyba pojdę znów na rower, bo coś nadawali, że moze padać potem..
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.