miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-15, 00:26   #1
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146

miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?


Wypatrzyłam ostatnio w kiosku miesięcznik "Ćwicz razem z nami" z płytką z ćwiczeniami na DVD za 9,9zł. Aktualny numer poświęcony jest Pilates. Myślałam, że to jakaś nowość, ale po lekturze tej stronki http://cwiczrazemznami.pl/ już wiem, że nie. Zatem może któraś z Was zna to pisemko i powie czy warto się skusić? Nie chodzi mi tylko o ten numer (choć też ), ale ogólnie? Kupujecie? Ćwiczycie?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 08:07   #2
elinad
Raczkowanie
 
Avatar elinad
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 316
Dot.: miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?

Cytat:
Napisane przez MagJa
Wypatrzyłam ostatnio w kiosku miesięcznik "Ćwicz razem z nami" z płytką z ćwiczeniami na DVD za 9,9zł. Aktualny numer poświęcony jest Pilates. Myślałam, że to jakaś nowość, ale po lekturze tej stronki http://cwiczrazemznami.pl/ już wiem, że nie. Zatem może któraś z Was zna to pisemko i powie czy warto się skusić? Nie chodzi mi tylko o ten numer (choć też ), ale ogólnie? Kupujecie? Ćwiczycie?
jak to nie jeste pierwszy nr? przeciez pisze ze "Pierwszy numer poświęcony jest metodzie pilates. Oprócz dołączonej do gazety płyty DVD można w nim znaleźć informacje o ćwiczeniach pilates i ich twórcy, wskazówki jak utrzymać szczupłą sylwetkę oraz propozycje błyskawicznej diety.

Program prezentowany na płycie został tak dobrany, aby każdy mógł z niego skorzystać. Autorka zestawu, Lucy Knight, jest doświadczoną instruktorką wielu form fitness i autorką ponad 10 filmów prezentujących pilates, jogę i aerobik. ".ja to sobie jutro kupuje 8-D hehehe
elinad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 08:54   #3
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?

Cytat:
Napisane przez elinad
ja to sobie jutro kupuje 8-D hehehe
Ja też, chociaż TŻ to mnie pewnie z tym z domu wyrzuci bo ja tylko takie rzeczy kupuję i na półkę odkładam, cwiczyć regularnie mi się jeszcze nie udało
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 10:05   #4
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?

Cytat:
Napisane przez elinad
jak to nie jeste pierwszy nr? przeciez pisze ze "Pierwszy numer poświęcony jest metodzie pilates. (...)
No fakt, ale znów niżej jest "Dotychczas ukazały się" i okładki numerów, które już wyszły. O co chodzi

Cytat:
ja to sobie jutro kupuje 8-D hehehe
To daj znać czy warto czy nie.

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
Ja też, chociaż TŻ to mnie pewnie z tym z domu wyrzuci bo ja tylko takie rzeczy kupuję i na półkę odkładam, cwiczyć regularnie mi się jeszcze nie udało
Też się tego samego obawiam Na razie naściągałam trochę filmików, kupiłam porządną matę, ale ćiwiczyć porządnie jeszcze nie ćwiczyłam. Jak obejrzałam te filmiki, to się przeraziłam trochę i stwierdziłam, że padnę po 5 minutach, więc może to pilates byłoby lepsze na początek Co sądzicie?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 11:03   #5
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?

To jest chyba 1 numer, bo gazetka dopiero wchodzi na rynek. Ja bym chętnie kupiła, zobaczyła czy to nie takie shape'owate jest Ale nigdzie tego nie widziałam

Widziałyście to po sklepach?
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 14:15   #6
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?

Ja tam czekam na dalsze numery Widziałam te płyty (bez gazety) w Empiku, ale samodzielnie ta sama płyta kosztuje prawie 30 zł. Jeśli cena tego z gazetą się nie zmieni, to będę miała to samo za niecałe 10 zl. Tylko tak się zastanawiam jak często to bedzie wychodzić (bo obecny numer widzę juz w sklepach od przeszło miesiąca mimo iz to podobno miesięcznik) i czy mam tyle cierpliwości żeby czekać
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 14:19   #7
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?

Cytat:
Napisane przez MagJa
Też się tego samego obawiam Na razie naściągałam trochę filmików, kupiłam porządną matę, ale ćiwiczyć porządnie jeszcze nie ćwiczyłam. Jak obejrzałam te filmiki, to się przeraziłam trochę i stwierdziłam, że padnę po 5 minutach, więc może to pilates byłoby lepsze na początek Co sądzicie?
O, jeszcze nie mam maty do ćwiczeń, może jakbym ja miała to bym ćwiczyła?
Co to pilatesa to mam płytę z Shape'a, padłam w połowie a na usta cisnęły mi się słowa malo cenzuralne Mam ochotę na drugie podejście, może uda się w ten weekend
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 14:27   #8
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
O, jeszcze nie mam maty do ćwiczeń, może jakbym ja miała to bym ćwiczyła?
Kup, to się okaże
Cytat:
Co to pilatesa to mam płytę z Shape'a, padłam w połowie a na usta cisnęły mi się słowa malo cenzuralne Mam ochotę na drugie podejście, może uda się w ten weekend
Nie brzmi to zachęcająco
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 14:29   #9
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?

Cytat:
Napisane przez MagJa
Kup, to się okaże
Poszukam sobie maty w takim razie
Cytat:
Nie brzmi to zachęcająco
Nie brzmi, ale moja kondycja też zachęcająca nie jest
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 14:35   #10
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
Poszukam sobie maty w takim razie
Duży wybór jest w Decathlonie (swoją tam kupiłam), ale i na Allegro też sporo ich jest.
Cytat:
Nie brzmi, ale moja kondycja też zachęcająca nie jest
Moja też nie bardzo...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 14:56   #11
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?

Cytat:
Napisane przez MagJa
Duży wybór jest w Decathlonie (swoją tam kupiłam), ale i na Allegro też sporo ich jest.
Uprzejmie dziękuję za namiary. Jak będę miała matę to na pewno będę ćwiczyć
()
Cytat:
Moja też nie bardzo...
Tak sobie myślę że trzeba coś z tą kondycją zrobić w końcu i dziś ćwiczyłam całe 5 minut na steperze
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 16:03   #12
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?

Cytat:
Napisane przez MagJa
Duży wybór jest w Decathlonie (swoją tam kupiłam), ale i na Allegro też sporo ich jest.

Moja też nie bardzo...
Magja a ile, jeśli można wiedzieć, dałaś za ta w declathonie? i gdzie on jest w krakowie?
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 18:46   #13
elinad
Raczkowanie
 
Avatar elinad
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 316
Dot.: miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?

Cytat:
Napisane przez MagJa
No fakt, ale znów niżej jest "Dotychczas ukazały się" i okładki numerów, które już wyszły. O co chodzi


To daj znać czy warto czy nie.


Też się tego samego obawiam Na razie naściągałam trochę filmików, kupiłam porządną matę, ale ćiwiczyć porządnie jeszcze nie ćwiczyłam. Jak obejrzałam te filmiki, to się przeraziłam trochę i stwierdziłam, że padnę po 5 minutach, więc może to pilates byłoby lepsze na początek Co sądzicie?
wiesz co mi sie zdaje ze to co pisze DOTYCHCZAS UKAZAŁY SIĘ to tylko reklama filmow z tej firmy ,cwiczenia co wyszly wiesz...i chyba wszystkie beda z ta gazeta dodawane
elinad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 19:30   #14
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?

Ja mam tą płytkę fakt w porównaniu z ceną w Empiku 30zł!!! to płytka z gazetą to całkiem niezła inwertycja ale do rzeczy te ćwiczenia są dużo, dużo gorsze niż Izakowitza z Shape'a instruktarz jest kiepski a pani przynajmniej 3 ćwiczenia wykonuje nieprawidłowo!!!!!Dodaje do tego od siebie ćwiczenia których w kanonie Pilatesa nie ma i nad sensem których bym sie kłóciła np "zejście do pompki ze stania" jednak obciąża kręgosłup zwłaszcza przy takiej ilości powtórzeń
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 21:46   #15
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
Dot.: miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?

Zgadzam się z tym co napisała MAGDALENA1982, płyta w porównaniu z tą z shape'a jest kiepska, a dla wyjasnienia: to nie jest gazeta!!!! to sama płyta + coś w rodzaju plakatu z kilkoma zdjęciami i paroma wskazówkami co do diety, tak więc uważam, że starciłam tylko kase kupując to.
__________________
"My life is brilliant.My love is pure."
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 08:24   #16
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?

Dziewczyny, dzięki za wyjasnienie!

W takim razie sobie podaruję
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 14:21   #17
elinad
Raczkowanie
 
Avatar elinad
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 316
Dot.: miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
O, jeszcze nie mam maty do ćwiczeń, może jakbym ja miała to bym ćwiczyła?
Co to pilatesa to mam płytę z Shape'a, padłam w połowie a na usta cisnęły mi się słowa malo cenzuralne Mam ochotę na drugie podejście, może uda się w ten weekend
hihihi a ja spokojnie sopie calego cedeka pierwszy raz pocwiczylam jak kupilam ale teraz jakos mi sie tego nie chce... a co do tego pilatesa z tej gazetki dzis kupilam i mi sie nawet pasuje.. i osobiscie ja nie uwazam zeby to byla strata pieniedzy- ale ze mnie jest straszny chomik co do cwiczen na CD hehehe wszystkie gazety jakie tylko wychodza z czyms co mnie moze zainteresowac kupuje i chomikuje..oczywiscie tez cwicze 8-D heheh ale mam duzo roznych i moge zmieniac i to mi podoba sie poniewaz mi sie dosc szybko cwiczenia nudza jak czesto cwicze a tak moge zmieniac i jest dobrze... tylko czsami mi sie nie chce -wtedy tancze albo nie mam czasu 8-( ale to juz coraz zadziej hihihi pozdrawiam
elinad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 22:18   #18
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?

Cytat:
Napisane przez MAGDALENA1982
Ja mam tą płytkę fakt w porównaniu z ceną w Empiku 30zł!!! to płytka z gazetą to całkiem niezła inwertycja ale do rzeczy te ćwiczenia są dużo, dużo gorsze niż Izakowitza z Shape'a instruktarz jest kiepski a pani przynajmniej 3 ćwiczenia wykonuje nieprawidłowo!!!!!Dodaje do tego od siebie ćwiczenia których w kanonie Pilatesa nie ma i nad sensem których bym sie kłóciła np "zejście do pompki ze stania" jednak obciąża kręgosłup zwłaszcza przy takiej ilości powtórzeń
A mi się ta płyta zdecydowanie lepiej podoba niż ta z Shape. Jest bardziej podobna do jogi, a takie własnie wole. Tak więc to czysto kwestia gustu i upodobań. A co do "kanonu Pilatesa", to mam 6 książek z ćwiczeniami i one się bardzo różnią A kazde ćwiczenie z tej płytki w którejś z tych moich ksiązek jest, specjalnie sprawdzałam A na płytce z Shape jest jakieś dziwne tłumaczenie. Czasem lektor mówi coś innego, a co innego robią i człowiek musi się strasznie pilnowac zamiast się skupiać na ćwiczeniach
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 08:27   #19
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?

Strachul, a widziałaś tą płytę gdzieś u nas? Bo ja ostatnio nawet Shape'a nie mogę dostać.

P.S. No i przy okazji zapytam cię o coś o czym ciągle zapominam. Co za rewolucję masz na głowie?
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-17, 09:57   #20
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: miesięcznik "Ćwicz razem z nami" - warto?

Cytat:
Napisane przez Ami
Strachul, a widziałaś tą płytę gdzieś u nas? Bo ja ostatnio nawet Shape'a nie mogę dostać.
Nie, nigdzie nie wiedziałam.
Cytat:
P.S. No i przy okazji zapytam cię o coś o czym ciągle zapominam. Co za rewolucję masz na głowie?
Wrzucę fotki na chwilę w warszawskim wątku, zobaczysz co Ola uważa za blond
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.

Edytowane przez Różowy Strachulec
Czas edycji: 2006-06-17 o 10:31
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.