Keratynowe prostowanie -część II - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-07, 09:35   #2041
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
włosy wracają do stanu poprzedniego ale w moim przypadku bardzo powoli, mam kręcone, a po 6 miesiącach mialam jedynie 2 duże fale z tyłu i lekko zawinięte końcówki, puch się nie pojawil


ja dzisiaj w ramach oszczędności (nie chcialam wydawać 50zł na szampon Biodermy node) i kupiłam organiczny Urterkram głogowy (26zł)

oto jego skład:
inci: aqua, aloe barbadenis gel, cocamidopropyl betaine, coco-glucoside, sodium coco sulfate, glycerin, levulinic acid, sodium cocyl glutamate, p-anisic acid, sodium citrate, crataegus monogyna extract, citrus aurantium bergamia oil, citral, geraniol, linalool, limonene

mam nadzieję, że się nada i nie wejdzie w reakcję z keratyną (niektóre odżywki po jej dodaniu się ważą)
Fajny skład

Ale to Ty dodajesz keratynę do całej butli? Nie boisz się, że szybciej kosmetyk Ci się popsuje albo nie wiem, zmieni się jego ph?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 09:54   #2042
MarinaRR
Przyczajenie
 
Avatar MarinaRR
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 29
Thumbs up Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
za to kultury Ci brakuje obrażając ludzi!
"od kumpeli" yhy zdjęcia od dwóch lat krążą w sieci więc fajne masz kumpele. Guzik wiesz jakich rzeczy używałam do prostowania włosów, jak byś przeczytała wątek a nie tylko reklamowała to byś wiedziała kto i czego tu próbował!!!! I to jest II część pierwszego wątku który był głównie tylko o encanto, a dziewczyny zaczęły się wypowiadać co innego próbowały dlatego sie to rozkręciło. Widać że ewidentnie robisz reklamę a nie dzielisz się doświadczeniem z CC. To Ty jako pierwsza wyjeżdżasz na encanto ze to syf a nie my na Twoje czokoloko srutututu.

co do zdjęc 1 i 2 nie są zdjęciami CC. Ty je zrobiłaś że Twierdzisz że nimi są?
A ty uważasz się za kulturalną napadając na nowe Użytkowniczki i wymyślając kłamstwa, że niby coś reklamuje, a testowany przez mnie kosmetyk nie jest godny zaufania???
CHYBA KAŻDY MA TU WOLNOŚĆ SŁOWA i możliwość wypowiedzenia się pozytywnie o wypróbowanych kosmetykach???
Czy tylko Ty i Twoja pseudo reklama Encanto....?
Widać, że nic nie robisz tylko mierzysz ile Twoje włosy mają długości, a jak jesteś taka obeznana w tematyce rozlewania tego środka, to pewnie sama go sprzedajesz na Allegro, skoro od razu podejrzewasz innych o nieuczciwe zamiary- uderz w stół....

Co do zdjęć to są ORYGINALNE zdjęcia po zabiegu CocoChoco, ale ,że krążą w necie i różne firmy je podbierają, to raczej nie jest nowość i niestety nikogo nie dziwi...

FORMALDEHYD to przeszłość teraz głównym utrwalaczem są substancje naturalnego pochodzenia jak ekstrakt z kakaowca, oraz inne naturalne wspomagacze.

Od kilku lat miałam bardzo duży problem z włosami po ciężkiej chorobie i bardzo dużo czytałam na ten temat. Owszem spróbowałam rok temu Encanto, ale to był błąd, bo bardzo podrażnił moją skórę głowy i wyniszczył włosy..
Od tamtej pory szukałam produktu z przystępnej cenie, ale najważniejsze bezpiecznego dla osób takich jak ja- z dużą nadwrażliwością.

Zabieg, który miałam wykonany produktami CocoChoco zupełnie inaczej się sprawdził niż Encanto, o składnikach możecie poczytać na stronie http://www.cocochoco.pl/index.php/o-...cocochoco.html i nie jest to absolutnie reklama, tylko chęć poinformowania i polecenia godnego zaufania kosmetyku.

Zresztą co tu reklamować jak to produkty profesjonalne do salonów, więc jakby co to "powinnam" umieścić info na forum fryzjerskim w celach promocyjnych.

Pozdrawiam Wszystkie Eksperymentujące Wizazanki


pszczola2000 nie wchodzę już z Tobą w dyskusje, bo niepotrzebnie obie tracimy czas.


Wesołych Świąt życzę!
MarinaRR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 10:20   #2043
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez MarinaRR Pokaż wiadomość
A ty uważasz się za kulturalną napadając na nowe Użytkowniczki i wymyślając kłamstwa, że niby coś reklamuje, a testowany przez mnie kosmetyk nie jest godny zaufania???
CHYBA KAŻDY MA TU WOLNOŚĆ SŁOWA i możliwość wypowiedzenia się pozytywnie o wypróbowanych kosmetykach???
Czy tylko Ty i Twoja pseudo reklama Encanto....?
Widać, że nic nie robisz tylko mierzysz ile Twoje włosy mają długości, a jak jesteś taka obeznana w tematyce rozlewania tego środka, to pewnie sama go sprzedajesz na Allegro, skoro od razu podejrzewasz innych o nieuczciwe zamiary- uderz w stół....

Co do zdjęć to są ORYGINALNE zdjęcia po zabiegu CocoChoco, ale ,że krążą w necie i różne firmy je podbierają, to raczej nie jest nowość i niestety nikogo nie dziwi...

FORMALDEHYD to przeszłość teraz głównym utrwalaczem są substancje naturalnego pochodzenia jak ekstrakt z kakaowca, oraz inne naturalne wspomagacze.

Od kilku lat miałam bardzo duży problem z włosami po ciężkiej chorobie i bardzo dużo czytałam na ten temat. Owszem spróbowałam rok temu Encanto, ale to był błąd, bo bardzo podrażnił moją skórę głowy i wyniszczył włosy..
Od tamtej pory szukałam produktu z przystępnej cenie, ale najważniejsze bezpiecznego dla osób takich jak ja- z dużą nadwrażliwością.

Zabieg, który miałam wykonany produktami CocoChoco zupełnie inaczej się sprawdził niż Encanto, o składnikach możecie poczytać na stronie http://www.cocochoco.pl/index.php/o-...cocochoco.html i nie jest to absolutnie reklama, tylko chęć poinformowania i polecenia godnego zaufania kosmetyku.

Zresztą co tu reklamować jak to produkty profesjonalne do salonów, więc jakby co to "powinnam" umieścić info na forum fryzjerskim w celach promocyjnych.

Pozdrawiam Wszystkie Eksperymentujące Wizazanki


pszczola2000 nie wchodzę już z Tobą w dyskusje, bo niepotrzebnie obie tracimy czas.


Wesołych Świąt życzę!
Co do tego mierzenia długości włosów użytkowniczki- takie prywatne wycieczki nie są zgodne z regulaminem... Już nie mówiąc o tym, że wiele zapuszczających włosy użytkowniczek forum to robi. Ale jak to coś, co należy wyśmiewać...

No dobrze, zajrzałam na stronę, wszystko fajnie, ale po 1. nie ma tam substancji, o której napisałaś, że jest "naturalnym utrwalaczem", a po 2. nie jest to skład INCI chyba I nie piszę tego, żeby prowokować do jakiejś kłótni, ja jestem ciekawa wszelkich preparatów do prostowania. A jak trafi się jakiś dobry kosmetyk nie zawierający formaldehydu, to chętnie go przetestuję. Ale jak na razie skład podany na tronie mnie nie przekonał, bo owszem, jest bardzo fajny, dużo w nim substancji odżywczych, no ale brakuje tam czegoś, co by ten efekt utrwaliło... Patrząc na podany skład, to zabieg owszem, wygładziłby włosy, ale na pewno nie na miesiąc czy więcej.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 10:36   #2044
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Co do tego mierzenia długości włosów użytkowniczki- takie prywatne wycieczki nie są zgodne z regulaminem... Już nie mówiąc o tym, że wiele zapuszczających włosy użytkowniczek forum to robi. Ale jak to coś, co należy wyśmiewać...

No dobrze, zajrzałam na stronę, wszystko fajnie, ale po 1. nie ma tam substancji, o której napisałaś, że jest "naturalnym utrwalaczem", a po 2. nie jest to skład INCI chyba I nie piszę tego, żeby prowokować do jakiejś kłótni, ja jestem ciekawa wszelkich preparatów do prostowania. A jak trafi się jakiś dobry kosmetyk nie zawierający formaldehydu, to chętnie go przetestuję. Ale jak na razie skład podany na tronie mnie nie przekonał, bo owszem, jest bardzo fajny, dużo w nim substancji odżywczych, no ale brakuje tam czegoś, co by ten efekt utrwaliło... Patrząc na podany skład, to zabieg owszem, wygładziłby włosy, ale na pewno nie na miesiąc czy więcej.

troszke poszperalam w necie i znalzlam skolad inci ...i wychodzi na to ,ze niby nie zawiera FORMALDEHYDE ,ale zawiera ALDEHYDE COMPOUND

Ingredients
Ingredients CocoChoco Brazilian keratin treatment does NOT contain FORMALDEHYDE, it contains ALDEHYDE COMPOUND, that work the same and are less harmful. Aqua, Cetyl Alcohol, Stearic acid, Pure Keratin, Oryza Sativa (Rice) Bran extract, Beta Vulgaris (Beet) Root extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)Bark/ leaf/Twig extract, Calendula Officinalis flower extract, Anthemis Nobilis (Chamomile) flower extract, Camellia Sinensis (Green tea) Extract, Behentrimonium Chloride, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed oil, Butyrospermum Parkii (Shea butter), Oenothera Bienis (Evening Primrose) oil, Hippophae Rhamnoides oil, Chondrus Crispus (Carageenan) extract, Maris Sal (Dead Sea salt), Dehydroacetic acid, Aloe (Vera) Barbadensis leaf juice, Allantoin, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Squalane, Ascorbic acid, Borago Officinalis (Borage) seed oil, Fragrance, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohaxene Carboxaldehyde, Butylphenyl methylpropinonal, Coumarin, Linalool, Limonene, Alpha-isomethyl ionone, Benzyl salicylate.


sklad ma nawet fajny no ale tak jak napisaly wczesniej dziewczyny nie ma co sie oszukiwac ,ze nie ma tam czegos co musi ten efekt prostych wlosow utrzymac ;D

zrodlo
http://www.amazon.com/COCOCHOCO-Braz.../dp/B004GL6FDA





!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2012-04-07 o 10:44
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 12:39   #2045
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez MarinaRR Pokaż wiadomość
A ty uważasz się za kulturalną napadając na nowe Użytkowniczki i wymyślając kłamstwa, że niby coś reklamuje, a testowany przez mnie kosmetyk nie jest godny zaufania???
CHYBA KAŻDY MA TU WOLNOŚĆ SŁOWA i możliwość wypowiedzenia się pozytywnie o wypróbowanych kosmetykach???
Czy tylko Ty i Twoja pseudo reklama Encanto....?
Widać, że nic nie robisz tylko mierzysz ile Twoje włosy mają długości, a jak jesteś taka obeznana w tematyce rozlewania tego środka, to pewnie sama go sprzedajesz na Allegro, skoro od razu podejrzewasz innych o nieuczciwe zamiary- uderz w stół....

Co do zdjęć to są ORYGINALNE zdjęcia po zabiegu CocoChoco, ale ,że krążą w necie i różne firmy je podbierają, to raczej nie jest nowość i niestety nikogo nie dziwi...

FORMALDEHYD to przeszłość teraz głównym utrwalaczem są substancje naturalnego pochodzenia jak ekstrakt z kakaowca, oraz inne naturalne wspomagacze.

Od kilku lat miałam bardzo duży problem z włosami po ciężkiej chorobie i bardzo dużo czytałam na ten temat. Owszem spróbowałam rok temu Encanto, ale to był błąd, bo bardzo podrażnił moją skórę głowy i wyniszczył włosy..
Od tamtej pory szukałam produktu z przystępnej cenie, ale najważniejsze bezpiecznego dla osób takich jak ja- z dużą nadwrażliwością.

Zabieg, który miałam wykonany produktami CocoChoco zupełnie inaczej się sprawdził niż Encanto, o składnikach możecie poczytać na stronie http://www.cocochoco.pl/index.php/o-...cocochoco.html i nie jest to absolutnie reklama, tylko chęć poinformowania i polecenia godnego zaufania kosmetyku.

Zresztą co tu reklamować jak to produkty profesjonalne do salonów, więc jakby co to "powinnam" umieścić info na forum fryzjerskim w celach promocyjnych.

Pozdrawiam Wszystkie Eksperymentujące Wizazanki


pszczola2000 nie wchodzę już z Tobą w dyskusje, bo niepotrzebnie obie tracimy czas.


Wesołych Świąt życzę!
w każdej swojej wypowiedzi podajesz linka do tej strony. Nie wstyd Ci za taką nieopłacaną reklamę?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 12:44   #2046
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
troszke poszperalam w necie i znalzlam skolad inci ...i wychodzi na to ,ze niby nie zawiera FORMALDEHYDE ,ale zawiera ALDEHYDE COMPOUND

Ingredients
Ingredients CocoChoco Brazilian keratin treatment does NOT contain FORMALDEHYDE, it contains ALDEHYDE COMPOUND, that work the same and are less harmful. Aqua, Cetyl Alcohol, Stearic acid, Pure Keratin, Oryza Sativa (Rice) Bran extract, Beta Vulgaris (Beet) Root extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)Bark/ leaf/Twig extract, Calendula Officinalis flower extract, Anthemis Nobilis (Chamomile) flower extract, Camellia Sinensis (Green tea) Extract, Behentrimonium Chloride, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed oil, Butyrospermum Parkii (Shea butter), Oenothera Bienis (Evening Primrose) oil, Hippophae Rhamnoides oil, Chondrus Crispus (Carageenan) extract, Maris Sal (Dead Sea salt), Dehydroacetic acid, Aloe (Vera) Barbadensis leaf juice, Allantoin, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Squalane, Ascorbic acid, Borago Officinalis (Borage) seed oil, Fragrance, Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohaxene Carboxaldehyde, Butylphenyl methylpropinonal, Coumarin, Linalool, Limonene, Alpha-isomethyl ionone, Benzyl salicylate.


sklad ma nawet fajny no ale tak jak napisaly wczesniej dziewczyny nie ma co sie oszukiwac ,ze nie ma tam czegos co musi ten efekt prostych wlosow utrzymac ;D

zrodlo
http://www.amazon.com/COCOCHOCO-Braz.../dp/B004GL6FDA
Dzięki, kochana Super, że chciało Ci się poszukać

No fakt, skład fajny, ale w Encanto też nie jest najgorszy A aldehyd oczywiście jest. Tzn. ja uważam, że jak np. ktoś pali (czynnie czy biernie ) to jemu i tak powinno być wszystko jedno, aczkolwiek kontakt ze skórą z (form)aldehydem może spowodować silną alergię. Z drugiej strony, farba też może doprowadzić do silnego uczulenia, dlatego należy wykonywać testy przed zabiegiem... W każdym razie, preparat fajny, pytanie na ile skutecznie prostuje. Przecież nawet Encanto nie u wszystkich się sprawdza pod tym względem...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 13:00   #2047
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Fajny skład

Ale to Ty dodajesz keratynę do całej butli? Nie boisz się, że szybciej kosmetyk Ci się popsuje albo nie wiem, zmieni się jego ph?

odlewam sobie trochę do pudełka po odżywce i wtedy dodaję keratynę

a ja jestem zainteresowana działaniem tego coco choco czy jak mu tam

może któraś z was kiedyś spróbuje to chętnie się dowiem jak to dziala i na jak dlugo, bo szczerze mówiąc 5-6h spędzone prz encanto mnie bardzo męczy i osobę która mi w tym pomaga, chciałabym znaleźc produkt w którym prostowanie wykonuje się raz nie dwa jak w przypadku encanto
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2012-04-07 o 13:02
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 15:42   #2048
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez MarinaRR Pokaż wiadomość
A ty uważasz się za kulturalną napadając na nowe Użytkowniczki i wymyślając kłamstwa, że niby coś reklamuje, a testowany przez mnie kosmetyk nie jest godny zaufania???
CHYBA KAŻDY MA TU WOLNOŚĆ SŁOWA i możliwość wypowiedzenia się pozytywnie o wypróbowanych kosmetykach???
Czy tylko Ty i Twoja pseudo reklama Encanto....?
Widać, że nic nie robisz tylko mierzysz ile Twoje włosy mają długości, a jak jesteś taka obeznana w tematyce rozlewania tego środka, to pewnie sama go sprzedajesz na Allegro, skoro od razu podejrzewasz innych o nieuczciwe zamiary- uderz w stół....

Co do zdjęć to są ORYGINALNE zdjęcia po zabiegu CocoChoco, ale ,że krążą w necie i różne firmy je podbierają, to raczej nie jest nowość i niestety nikogo nie dziwi...

FORMALDEHYD to przeszłość teraz głównym utrwalaczem są substancje naturalnego pochodzenia jak ekstrakt z kakaowca, oraz inne naturalne wspomagacze.

Od kilku lat miałam bardzo duży problem z włosami po ciężkiej chorobie i bardzo dużo czytałam na ten temat. Owszem spróbowałam rok temu Encanto, ale to był błąd, bo bardzo podrażnił moją skórę głowy i wyniszczył włosy..
Od tamtej pory szukałam produktu z przystępnej cenie, ale najważniejsze bezpiecznego dla osób takich jak ja- z dużą nadwrażliwością.

Zabieg, który miałam wykonany produktami CocoChoco zupełnie inaczej się sprawdził niż Encanto, o składnikach możecie poczytać na stronie http://www.cocochoco.pl/index.php/o-...cocochoco.html i nie jest to absolutnie reklama, tylko chęć poinformowania i polecenia godnego zaufania kosmetyku.

Zresztą co tu reklamować jak to produkty profesjonalne do salonów, więc jakby co to "powinnam" umieścić info na forum fryzjerskim w celach promocyjnych.

Pozdrawiam Wszystkie Eksperymentujące Wizazanki

pszczola2000 nie wchodzę już z Tobą w dyskusje, bo niepotrzebnie obie tracimy czas.


Wesołych Świąt życzę!
Chyba Ty tracisz... Nie jesteś w stanie zabronić mi cytować Twoich żalów.
Jeśli jesteś nową użytkowniczką portalu wizaż to zapraszam do regulaminu, a poźniej do przeczytania wątku w którym chce się swoje opinie pisać, by wiedzieć o czym w ogóle napisać.
Tak masz rację sprzedaje na allegro, i wszyscy sprzedawcy są moimi kontami prywatnymi, i rehusik, i bidzis, d4ntee,encantogdańsk, encantopolska, rosja stany czy chiny,care4you tez moje a i seol aip też moj. Przypomnij mi u którego z moich podwładnych zakupiłaś Encanto?
(żal.pl)

wklej proszę linka do zdjęć które wstawiłaś by nas utwierdziły że masz rację i że są one po zabiegu CC.

i wstaw swoje zdjęcia przed/po encanto i przed/po cc, chętnie zobaczymy i porównmy rezultaty, bo tak jak założycielka wątku przekonała nas dowodami własnymi/faktycznymi/realnymi
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 09:36   #2049
Lajla1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 40
GG do Lajla1000
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ale tu sie kłócą aż nie miło sie robi... Dziewczyny święta więc dajcie spokój

No to ja już po moim drugim encanto, jestem zadowolona
Tylko czy tym razem encanto wytrzyma na moich włoskach dłużej niż za pierwszym razem?
Za pierwszym razem efekt trwał nie całe 2 miesiące a włoski myłam szamponem babydream i używałam odżywki tej z garniera tym razem do kupie sobie jeszcze keratyne tą hydrolizowaną
Lajla1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 19:45   #2050
MarinaRR
Przyczajenie
 
Avatar MarinaRR
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Lajla1000 Pokaż wiadomość
Ale tu sie kłócą aż nie miło sie robi... Dziewczyny święta więc dajcie spokój

Widzę, że są tutaj normalne i życzliwe osoby, które nie negują wszystkiego z góry byle bić pianę. SUPER!


*Oczywiście wstawię zdjęcia po CocoChoco BO W TYM WYPADKU EFEKT BYŁ SUPER i warto to zobaczyć.

Aaliyah1981, również dziękuję, za przedstawienie składu.
Kosmetyk nie zawiera FORMALDEHYDU jedynie ALDEHYD.
Formaldehyd (Encanto) to inaczej ALDEHYD MRÓWKOWY (kwas mrówkowy kojarzycie?) jest gazem o charakterystycznej, duszącej woni i jest silną trucizną.
Natomiast ALDEHYD (CocoChoco, QOD) występuje w przyrodzie w dojrzałych owocach i w kawie, kakao i nie jest toksycznym, trującym związkiem.


Ingredients CocoChoco Brazilian keratin treatment does NOT contain FORMALDEHYDE, it contains ALDEHYDE COMPOUND, that work the same and are less harmful.
-Składniki CocoChoco Brazylian Keratin Treatment NIE POSIADAJĄ w składnie formaldehydu, zawierają aldehyd- który posiada właściwości utrwalające, ale jest o wiele mniej szkodliwy.



Dlatego ja nie chcę niszczyć włosów i skóry głowy, jeśli mogę wybrać skuteczny, ale bezpieczny dla zdrowia środek !
MarinaRR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 21:23   #2051
AdaiBambi
Raczkowanie
 
Avatar AdaiBambi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Anglia Leicester
Wiadomości: 70
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Na prawdę dajcie już spokój.
Jedna woli encanto druga coś innego i nie ma o co się kłócić .

Ja w piątek zamówiłam 60ml encanto i nie mogę się doczekać .
Czytałam, że jedna dziewczyna nie zmyła w ogóle odżywki i efekt był super, włosy idealnie proste w przeciwieństwie jak zmywała nie całe 50%.
Co o tym sądzicie?
AdaiBambi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 22:03   #2052
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hmm... jeśli jakakolwiek próba dyskusji jest uznawana za nawoływanie do kłótni to cóż, chyba rozmowa nie ma sensu... Pojawia się jakiś produkt, chyba wszyscy chętnie się z nim zapoznają. Mnie po prostu nie przekonuje hurra-optymizm, bo wydaje mi się podejrzany. Tym bardziej, że wiadomo, jak to jest z amerykańskimi oznaczeniami INCI. Fajnie, że ktoś napisał o nowym preparacie i ma coś na jego temat do powiedzenia. Ale czemu, jak ktoś (w tym przypadku ja) pyta się np. o skład INCI i zaznacza, że składnik, o którym napisałaś, że odpowiada za utrwalenie prostowania, nie jest wyszczególniony na stronie podanej przez Ciebie, a Ty się nawet nie odnosisz do mojego zapytania, to dla mnie to nie jest żadna dyskusja Bo rozmowa, która opiera się na atakach personalnych w ogóle nie jest nawet zgodna z regulaminem forum. Chyba, że według Ciebie jestem "nienormalna i nieżyczliwa" dlatego, że zadaję pytania

A co do tej wzmianki o aldehydzie mrówkowym- tak, chyba wszyscy przerabiali to w podstawówce, natomiast co młodsi zapewne w gimnazjum. No i każdy, kto czytał ten wątek wie dokładnie czym jest formaldehyd i jaką może wywołać reakcję organizmu, a także jakie choroby przy długotrwałym nań narażeniu.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 10:04   #2053
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Dzięki, kochana Super, że chciało Ci się poszukać

No fakt, skład fajny, ale w Encanto też nie jest najgorszy A aldehyd oczywiście jest. Tzn. ja uważam, że jak np. ktoś pali (czynnie czy biernie ) to jemu i tak powinno być wszystko jedno, aczkolwiek kontakt ze skórą z (form)aldehydem może spowodować silną alergię. Z drugiej strony, farba też może doprowadzić do silnego uczulenia, dlatego należy wykonywać testy przed zabiegiem... W każdym razie, preparat fajny, pytanie na ile skutecznie prostuje. Przecież nawet Encanto nie u wszystkich się sprawdza pod tym względem...
nie ma za co prosze bardzo tez szukam czegos co bedzie mniej szkodliwa alternatywa dla Encanto

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez MarinaRR Pokaż wiadomość
A ty uważasz się za kulturalną napadając na nowe Użytkowniczki i wymyślając kłamstwa, że niby coś reklamuje, a testowany przez mnie kosmetyk nie jest godny zaufania???
CHYBA KAŻDY MA TU WOLNOŚĆ SŁOWA i możliwość wypowiedzenia się pozytywnie o wypróbowanych kosmetykach???
Czy tylko Ty i Twoja pseudo reklama Encanto....?
Widać, że nic nie robisz tylko mierzysz ile Twoje włosy mają długości, a jak jesteś taka obeznana w tematyce rozlewania tego środka, to pewnie sama go sprzedajesz na Allegro, skoro od razu podejrzewasz innych o nieuczciwe zamiary- uderz w stół....

Co do zdjęć to są ORYGINALNE zdjęcia po zabiegu CocoChoco, ale ,że krążą w necie i różne firmy je podbierają, to raczej nie jest nowość i niestety nikogo nie dziwi...

FORMALDEHYD to przeszłość teraz głównym utrwalaczem są substancje naturalnego pochodzenia jak ekstrakt z kakaowca, oraz inne naturalne wspomagacze.

Od kilku lat miałam bardzo duży problem z włosami po ciężkiej chorobie i bardzo dużo czytałam na ten temat. Owszem spróbowałam rok temu Encanto, ale to był błąd, bo bardzo podrażnił moją skórę głowy i wyniszczył włosy..
Od tamtej pory szukałam produktu z przystępnej cenie, ale najważniejsze bezpiecznego dla osób takich jak ja- z dużą nadwrażliwością.

Zabieg, który miałam wykonany produktami CocoChoco zupełnie inaczej się sprawdził niż Encanto, o składnikach możecie poczytać na stronie http://www.cocochoco.pl/index.php/o-...cocochoco.html i nie jest to absolutnie reklama, tylko chęć poinformowania i polecenia godnego zaufania kosmetyku.

Zresztą co tu reklamować jak to produkty profesjonalne do salonów, więc jakby co to "powinnam" umieścić info na forum fryzjerskim w celach promocyjnych.

Pozdrawiam Wszystkie Eksperymentujące Wizazanki


pszczola2000 nie wchodzę już z Tobą w dyskusje, bo niepotrzebnie obie tracimy czas.


Wesołych Świąt życzę!
ja takze czekam na real fotki ..niestety te ze stronek mnie nie przekonuja tym bardziej ,ze widze je wszedzie np u sprzedajacych konkurencyjne produkty .

Nie dziw sie ,ze jestesmy nie ufne kilka razy ktos na tym forum naduzyl naszego zaufania ,oszukal nas ...no i nie da sie ukryc wszystkie te produkty sa drogie ...np dla mnie jest problemem wywalic 100 funtow w bloto ..jesli cos okaze sie zupelnym niewypalem..Wiec jesli nie stanowi to problemu wstac prosze moze swoje fotki ...tak dla porownania
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 10:18   #2054
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez AdaiBambi Pokaż wiadomość
Na prawdę dajcie już spokój.
Jedna woli encanto druga coś innego i nie ma o co się kłócić .

Ja w piątek zamówiłam 60ml encanto i nie mogę się doczekać .
Czytałam, że jedna dziewczyna nie zmyła w ogóle odżywki i efekt był super, włosy idealnie proste w przeciwieństwie jak zmywała nie całe 50%.
Co o tym sądzicie?

a powiedz mi wogole jak zmyć tą odzywkę? i co potem z ociekającymi włosami siedzieć? to nawet nierealne, ja za pierwszym razem ściągnęłam nadmiar papierowym ręczniczkiem a za drugim razem wcale i wszystko jest git
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 10:39   #2055
MarinaRR
Przyczajenie
 
Avatar MarinaRR
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
Tez szukam czegos co bedzie mniej szkodliwa alternatywa dla Encanto

Nie dziw sie ,ze jestesmy nie ufne kilka razy ktos na tym forum naduzyl naszego zaufania ,oszukal nas ...no i nie da sie ukryc wszystkie te produkty sa drogie ...np dla mnie jest problemem wywalic 100 funtow w bloto ..jesli cos okaze sie zupelnym niewypalem..Wiec jesli nie stanowi to problemu wstac prosze moze swoje fotki ...tak dla porownania

Właśnie trochę tego nie rozumiem, bo została niejako zaatakowana, jako osoba, która chce na siłę coś zareklamować.
Nazwa Encanto i inne: QOD, Colpolla oraz linki do produktów przewijają się prze forum non-stop i nikogo to nie dziwi, a mnie tutaj ktoś chce od razu posądzić o nie wiadomo jaką promocję bo wymieniłam nazwę CocoChoco i podałam adres polskiej strony...
Myślałam, że chodzi o to żeby coś DOBREGO polecać sobie nawzajem, tak jak w innych wątkach polecam krem Clinique czy perfumy Toma Forda, ale nie jestem przedstawicielem tych firm
Wydaje mi się, że właściciele firm mają więcej rzeczy do roboty niż siedzieć na forach...?

Wg mnie CocoChoco jest bardzo dobrym keratynowym produktem, o wiele mniej szkodliwym niż inne no i cena mnie nie przeraża jak np QOD....


p.s. fotki wstawię na tygodniu jak wrócę ze Świąt.

Pozdrawiam
MarinaRR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 11:04   #2056
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez MarinaRR Pokaż wiadomość
Właśnie trochę tego nie rozumiem, bo została niejako zaatakowana, jako osoba, która chce na siłę coś zareklamować.
Nazwa Encanto i inne: QOD, Colpolla oraz linki do produktów przewijają się prze forum non-stop i nikogo to nie dziwi, a mnie tutaj ktoś chce od razu posądzić o nie wiadomo jaką promocję bo wymieniłam nazwę CocoChoco i podałam adres polskiej strony...
Myślałam, że chodzi o to żeby coś DOBREGO polecać sobie nawzajem, tak jak w innych wątkach polecam krem Clinique czy perfumy Toma Forda, ale nie jestem przedstawicielem tych firm
Wydaje mi się, że właściciele firm mają więcej rzeczy do roboty niż siedzieć na forach...?

Wg mnie CocoChoco jest bardzo dobrym keratynowym produktem, o wiele mniej szkodliwym niż inne no i cena mnie nie przeraża jak np QOD....


p.s. fotki wstawię na tygodniu jak wrócę ze Świąt.

Pozdrawiam

no właśnie przedstawiciele takich firm wysyłają swoich pracowników na takie fora, żeby reklamowali produkty

z łaski swojej wyłącz pogrubienie i wstaw realne fotki po zabiegu, i tak nikt ci w to nie uwierzy dopóki, któraś z nas tego nie wypróbuje na sobie

i jak mnie wzrok nie myli na forum już wspominałaś o tym coco w zeszłym roku
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2012-04-09 o 11:08
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 12:42   #2057
MarinaRR
Przyczajenie
 
Avatar MarinaRR
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

[QUOTE=

i jak mnie wzrok nie myli na forum już wspominałaś o tym coco w zeszłym roku[/QUOTE]

A Encanto czy Copolla ile razy już było wymieniane?
Dziwne stwierdzenie.
Możesz spróbować produktu albo nie, naprawdę mało mnie to interesuje..

Zdjęcia dodam na tygodniu ;-)
MarinaRR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 18:40   #2058
AlexisN.
Raczkowanie
 
Avatar AlexisN.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 142
Thumbs up Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez MarinaRR Pokaż wiadomość


Wg mnie CocoChoco jest bardzo dobrym keratynowym produktem, o wiele mniej szkodliwym niż inne no i cena mnie nie przeraża jak np QOD....

Ja także nasłuchałam się negatywnych komentarzy o Encanto, bo koleżanki sprowadziły zestaw z USA i same sobie robiły prostowanie.
Sama bałabym się zrobić ten zabieg w domu, więc za namową fryzjerki wykonałam zabieg u niej. Pracowała na kosmetykach CocoChoco i przyznam, że efekt jest świetny, mogę polecić.

Zapłaciłam 260 zł za zabieg, bo te kosmetyki są dość niedrogie jak na keratynę (np za QOD w Wawie chcą 600 zł :-O)
To prawda- nie zawierają formaldehydu i nie dusiłam się podczas zabiegu
__________________
FashionAndTheCity.pl
Ulubiony blog modowy
AlexisN. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 20:13   #2059
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez MarinaRR Pokaż wiadomość
Właśnie trochę tego nie rozumiem, bo została niejako zaatakowana, jako osoba, która chce na siłę coś zareklamować.
Nazwa Encanto i inne: QOD, Colpolla oraz linki do produktów przewijają się prze forum non-stop i nikogo to nie dziwi, a mnie tutaj ktoś chce od razu posądzić o nie wiadomo jaką promocję bo wymieniłam nazwę CocoChoco i podałam adres polskiej strony...
Myślałam, że chodzi o to żeby coś DOBREGO polecać sobie nawzajem, tak jak w innych wątkach polecam krem Clinique czy perfumy Toma Forda, ale nie jestem przedstawicielem tych firm
Wydaje mi się, że właściciele firm mają więcej rzeczy do roboty niż siedzieć na forach...?

Wg mnie CocoChoco jest bardzo dobrym keratynowym produktem, o wiele mniej szkodliwym niż inne no i cena mnie nie przeraża jak np QOD....


p.s. fotki wstawię na tygodniu jak wrócę ze Świąt.

Pozdrawiam

zapewne wszystkich zirytowało wstawione zdjęcie przez Ciebie, dlatego tak to wyszło...
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 21:48   #2060
MarinaRR
Przyczajenie
 
Avatar MarinaRR
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez AlexisN. Pokaż wiadomość
Ja także nasłuchałam się negatywnych komentarzy o Encanto, bo koleżanki sprowadziły zestaw z USA i same sobie robiły prostowanie.
Sama bałabym się zrobić ten zabieg w domu, więc za namową fryzjerki wykonałam zabieg u niej. Pracowała na kosmetykach CocoChoco i przyznam, że efekt jest świetny, mogę polecić.

Właśnie o tym pisałam, że u mnie też był super efekt i mogę polecić takie keratynowe prostowanie włosów, bo produkt CC jest godny zaufania.

MarinaRR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 21:50   #2061
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
zapewne wszystkich zirytowało wstawione zdjęcie przez Ciebie, dlatego tak to wyszło...
mysle ,ze od tego sie zaczelo

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez MarinaRR Pokaż wiadomość
Właśnie trochę tego nie rozumiem, bo została niejako zaatakowana, jako osoba, która chce na siłę coś zareklamować.
Nazwa Encanto i inne: QOD, Colpolla oraz linki do produktów przewijają się prze forum non-stop i nikogo to nie dziwi, a mnie tutaj ktoś chce od razu posądzić o nie wiadomo jaką promocję bo wymieniłam nazwę CocoChoco i podałam adres polskiej strony...
Myślałam, że chodzi o to żeby coś DOBREGO polecać sobie nawzajem, tak jak w innych wątkach polecam krem Clinique czy perfumy Toma Forda, ale nie jestem przedstawicielem tych firm
Wydaje mi się, że właściciele firm mają więcej rzeczy do roboty niż siedzieć na forach...?

Wg mnie CocoChoco jest bardzo dobrym keratynowym produktem, o wiele mniej szkodliwym niż inne no i cena mnie nie przeraża jak np QOD....


p.s. fotki wstawię na tygodniu jak wrócę ze Świąt.

Pozdrawiam
to ja czekam na fotki

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez AlexisN. Pokaż wiadomość
Ja także nasłuchałam się negatywnych komentarzy o Encanto, bo koleżanki sprowadziły zestaw z USA i same sobie robiły prostowanie.
Sama bałabym się zrobić ten zabieg w domu, więc za namową fryzjerki wykonałam zabieg u niej. Pracowała na kosmetykach CocoChoco i przyznam, że efekt jest świetny, mogę polecić.

Zapłaciłam 260 zł za zabieg, bo te kosmetyki są dość niedrogie jak na keratynę (np za QOD w Wawie chcą 600 zł :-O)
To prawda- nie zawierają formaldehydu i nie dusiłam się podczas zabiegu
moglabys napisac jakie mialas wlosy tzn czy krecone czy falowane ..zniszczone ????czy moglabys wstawic jakies fotki przed i po zabiegu ...jak dlugo utrzymal ci sie efekt ????
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 21:53   #2062
MarinaRR
Przyczajenie
 
Avatar MarinaRR
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
zapewne wszystkich zirytowało wstawione zdjęcie przez Ciebie, dlatego tak to wyszło...

Wcale mnie to nie dziwi i jestem wściekła na tą dziewczynę, że wystawiła mnie na pośmiewisko wysyłając te skradzione zdjęcia.
Co do tego przyznałam moją winę i przeprosiłam właścicielkę.

Natomiast to, że jestem posądzana o pseudo promocję i moja opinia jest ignorowana, to już jest po prostu bardzo przykre, zwłaszcza, że jestem dość nowa na forum i czasami nie umiem się to odnaleźć.
No nic kłócić się tutaj z nikim nie chcę, może komuś pomogę podsuwając sprawdzony produkt i zrobię dobry uczynek.

Dobrej nocy
MarinaRR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 08:29   #2063
AlexisN.
Raczkowanie
 
Avatar AlexisN.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 142
Thumbs up Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
moglabys napisac jakie mialas wlosy tzn czy krecone czy falowane ..zniszczone ????czy moglabys wstawic jakies fotki przed i po zabiegu ...jak dlugo utrzymal ci sie efekt ????

Miałam dość zniszczone, cienkie włosy, dlatego bałam się wykonania zabiegu. Generalnie mam falowane i jak na razie minął 3 miesiąc i efekt prostych, gładkich i lśniących włosów nadal jest. Na wiosnę tzn w maju, zrobię znowu CocoChoco u tej samej fryzjerki to poproszę żeby zrobiła mi zdjęcia, to same ocenicie.
Ja jestem bardzo zadowolona z rezultatów, włosy bardzo łatwo się teraz układają i modelują

Pozdrawiam Dziewczyny
__________________
FashionAndTheCity.pl
Ulubiony blog modowy
AlexisN. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 14:00   #2064
pinula30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 34
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

witam
Mam do Was pare pytań. mam nadzieje ze mi pomożecie.
jestem młoda mama i totlnie nie mam czasu zeby ogarnac codziennie to co mam na głowie. Dlatego myślałam o x-tenso, ale odpada bo mam rozjaśniane włosy. Teraz rozważam Encanto.
Moje włosy sa troche za ramiona i sa z reguły proste ale odwijaja mi sie końce a od połowy długości sie pusza falując.
Moje pierwsze pytanie dotyczy tego, czy wiązanie w koński ogon nie popsuje efektu Encanto. Bo na codzien w domu chodze z włosami związanymi w kitke, ale chca wyjsc z dzieckiem na spacer też trzeba jakoś wyglądac a nie zawsze jest czas zajac sie swoim wyglądem.
Po drugie włosy myje codziennie, ma to jakiś wpływ na efekt zabiegu??
Potrzecie czy włosy po myciu zawsze trzeba suszyc suszarka czy moga wyschnac same i czy np przed pójsciem do łóżka musza byc całkowicie suche??
Skad mam wziac encanto w ilości wystarczającej na jeden zabieg??
no i na konie jest ktoś z rzeszowa kto by mi to zrobił??
z góry dzieki za odpowiedzi
pinula30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 14:15   #2065
AdaiBambi
Raczkowanie
 
Avatar AdaiBambi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Anglia Leicester
Wiadomości: 70
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pinula30 Pokaż wiadomość
witam
Mam do Was pare pytań. mam nadzieje ze mi pomożecie.
jestem młoda mama i totlnie nie mam czasu zeby ogarnac codziennie to co mam na głowie. Dlatego myślałam o x-tenso, ale odpada bo mam rozjaśniane włosy. Teraz rozważam Encanto.
Moje włosy sa troche za ramiona i sa z reguły proste ale odwijaja mi sie końce a od połowy długości sie pusza falując.
Moje pierwsze pytanie dotyczy tego, czy wiązanie w koński ogon nie popsuje efektu Encanto. Bo na codzien w domu chodze z włosami związanymi w kitke, ale chca wyjsc z dzieckiem na spacer też trzeba jakoś wyglądac a nie zawsze jest czas zajac sie swoim wyglądem.
Po drugie włosy myje codziennie, ma to jakiś wpływ na efekt zabiegu??
Potrzecie czy włosy po myciu zawsze trzeba suszyc suszarka czy moga wyschnac same i czy np przed pójsciem do łóżka musza byc całkowicie suche??
Skad mam wziac encanto w ilości wystarczającej na jeden zabieg??
no i na konie jest ktoś z rzeszowa kto by mi to zrobił??
z góry dzieki za odpowiedzi
Na allegro sprzedają po 50ml zestawu i na włosy za ramiona wystarczyło by może na 2x (cena około 60zł).


Ja ma pytanie. Dzis przyszedł do mnie zestaw i wieczorem będą miała nakładane. Wybieram się zaraz do rossmanna i czy mogę dostać tam jakaś maskę? szampon kupuję baby dream, odżywkę isana hair wygładzająca, ale nie wiem gdzie i jaką mogę kupić maskę?

Internet odpada.

Do tego, czy ten skład jest ok?
Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone Copolyol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Parfum, Isopropyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolione, Citric Acid, Butylphnelyl Methylpropional, CI 19140.

Edytowane przez AdaiBambi
Czas edycji: 2012-04-10 o 14:47
AdaiBambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 15:52   #2066
Lajla1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 40
GG do Lajla1000
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

W aptece powinnaś dostać taką maseczke
Lajla1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 17:06   #2067
laura039
Raczkowanie
 
Avatar laura039
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 40
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

hej
mam pare pytań dotyczących encanto
przeczytałam tylko pare stron z tego wątku bo nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego mam nadzieje ,że ktoś udzieli mi odpowiedzi bo chyba się zdecyduje.
tak więc czy po paru miesiącach po użyciu encanto włosy powracają do stanu sprzed zabiegu? i czy jak się coś nie uda co wtedy?
laura039 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 17:28   #2068
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Lajla1000 Pokaż wiadomość
W aptece powinnaś dostać taką maseczke
jej chyba nie chodziło o maseczkę na twarz tylko o maskę na włosy, której można używać po encanto

Cytat:
Napisane przez laura039 Pokaż wiadomość
hej
mam pare pytań dotyczących encanto
przeczytałam tylko pare stron z tego wątku bo nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego mam nadzieje ,że ktoś udzieli mi odpowiedzi bo chyba się zdecyduje.
tak więc czy po paru miesiącach po użyciu encanto włosy powracają do stanu sprzed zabiegu? i czy jak się coś nie uda co wtedy?
nikt nie da CI 100% kiedy i jak wrócą.... wszystko zależy od struktury włosa - czyli sprawa indywidualna.
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 15:28   #2069
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

mam dwa pytania:
1)keratyna nei wysuszy mi wlosow? mam suche i łamliwe

2)mozna stosowac z olejkiem kokosowyM?

okropnie sie boje ze mi je zniszczy ..mam troche zniszczone ale nie chce jzu ich sciac.
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-04-13 o 18:52
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 19:14   #2070
Kasiik86
Przyczajenie
 
Avatar Kasiik86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Olej kokosowy jak najbardziej można używać. Jest świetny! Ja jestem 4 miesiące po Encanto, włoski się już trochę kręcą, ale u mnie keratyna poprawiła stan moich włosów, więc jak najbardziej na plusnie mam jednej rozdwojonej końcówki
Kasiik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.