Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-13, 15:30   #1861
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Ann221 Pokaż wiadomość
Dziewczyny posiadające podkłady kryjące z AM - czy Wasz podkład ma w sobie błyszczące drobinki ? Jakby któraś z Was mogła sprawdzić w sztucznym świetle to byłoby super, bo odpisano mi że "wszystkie nasze produkty, również podkłady kryjące, zawierają w swoim składzie mikę, która posiada odbijające światło drobinki." ja posiadam próbki podkładów kryjących, lecz krycie jest naprawdę znikome, a drobinek rozświetlających jest pełno byłam pewna że pomylono próbki lecz skoro ten podkład jest naprawdę kryjący, to jak w takim razie wygląda rozświetlający
Ja mam kryjący z AM kolor golden fairest i golden fair. I powiem, że jak je pierwszy raz zobaczyłam (dawno temu) to też myślałam że dostałam rozświetlający bo na ręce widać było mieniące się drobinki. Ale po nałożeniu na twarz nie miałam wątpliwości, że dostałam kryjący. Bo krycie było przeogromne :P I na twarzy te drobinki nie sprawiają wrażenia jakbyś wpadła do brokatu tylko dają taki naturalny glow, który wygląda naprawdę świeżo i zdrowo Choć tez zależy co u kogo :P
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 15:47   #1862
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

U mnie krycie jest znikome, porównywalne z kremem tonującym...
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 17:32   #1863
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A ile warstw nakładasz? Chociaż u mnie przy nałożeniu jednej już widać krycie...
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 17:45   #1864
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

na całą twarz jedną, po czym na miejsca, w których potrzebuję większego krycia nakładam drugą (wcześniej nakładałam jeszcze trzecią, ale efektu nie było więc nie chciałam marnować próbki) ledwo ledwo maskuje mi cienie pod oczami. Pieprzyki tak jakby były wcale nie ruszone, a zależy mi na tym żeby chociaż odrobinę je zakryć.
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 19:49   #1865
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

U mnie przy jednej warstwie matującego jest mocne krycie.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 20:14   #1866
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Przyślą mi jeszcze jedną próbkę podkładu kryjącego i wtedy porównam. Jeśli dalej będzie problem z kryciem to naprawdę się wkurzę trwałość za to jest rewelacyjna.
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 22:13   #1867
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
U mnie przy jednej warstwie matującego jest mocne krycie.
u mnie też, krycie oceniam bardzo wysoko.

Boję się brokatu w rozświetlającym. Generalnie rozświetlające wersje minerałów dla mnie zbyt się błyszczą.
Inaczej jest z Luminesse Lumiere, ale tak rozświetlenie jest raczej umowne- tak delikatne. Natomiast krycie lekkie-srednie (mnie odpowiadza), ale trwałość mała (nie używam primera).
Zastanawiam się, jak wyglądałby matowy zmieszany z rozświetlającym.

Korektorów prawie nie używam, ale ponieważ przed wakacjami dostałam próbki, właśnie z Annabelle to dzisiaj postanowiłam użyć. Mam ciemny- dobry odcień, ale za różowy, i średni- za jasny i zielony, siny. Postanowiłam je troszkę zmieszać. Chyba nie wiem, ja to nakładać. Mam pędzelki języczkowe i muszę nimi spróbować, może efekt będzie lepszy. W każdym razie nie byłam szczególnie zadowolona. Osypywały się, przykryte podkładem rozstały rozproszone, nie kryją przesuszonych zmian, a takie głównie mam. Myślę, że mogłabym zmieszać je z kremem lub olejem kokosowym.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 19:56   #1868
magd102
Rozeznanie
 
Avatar magd102
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 551
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Skoro jesteś golden Fair w Annabelle to mogę Cię zapytać jakiego koloru w Amilie próbowałaś?
O, a jak się kryjąca formuła sprawdza u Ciebie, przy suchej skórze? Nie zasusza Cię na wiórek? Jak pisałam do Annabelle to do suchej skóry polecili mi właśnie wersję matującą albo rozświetlającą. Kryjąca jest rzekomo za mocna. Ja póki co próbowałam właśnie rozświetlającej i całkiem sobie chwaliłam, ale efekt Edzia ze Zmierzchu finalnie pchnął mnie do zakupu Lily Lolo. Jak wypróbujesz matującą, to daj znać jak się u Ciebie sprawdziła
Mam Amilie creme brulle ale jeszcze prawde powiedziawszy nie sprawdzałam bo mam wrażenie,że jest za... żółta. No i mam w woreczku strunowym wiec czekam az z AM wykończe próbke by przesypać i dopiero sprawdzić bo woreczki doprowadzają mnie do ...

Kryjąca formuła genialnie mi się sprawdzała przy zmieszaniu z kremem - ładne krycie,idealnie się wtapia i największa trwałość więc chyba przy tym zostane - chyba że matujący mnie zadziwi na sucho

A aktualnie na sucho... mniejsza trwałość mimo używania pudru perłowego i mam wrażenie,że widać mi puder... ale pytalam chlopaka oraz siostre i twierdzą,że nic nie widzą i póki co próbuje dobrze nawilżyć cere przed nałożeniem podkładu... ale mam wrażenie że najbardziej mi go widać pod oczami jak maskuje cienie

Ech i mam napisane na stronie,że doszła wpłata 12tego ale do tej pory nie wysłali i musze się pożegnać z nadzieją,że dostanę paczkę jutro... Wcześniej jak zamawiałam wysyłali dzień później
__________________

„Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterie; to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.”


magd102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 22:46   #1869
natka605
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Czy któraś z Was się orientuje czy jest różnica pomiędzy kolorami w podkładach kryjących i matujących? Obecnie mam Golden Fair i Golden Fairest kryjący, teraz bardziej odpowiada mi chyba Golden Fairest. Natomiast mam problem, ponieważ strasznie się świece już po godzinie.. Więc pomyślałam, że zamówię matujący Tylko gdzieś czytałam, że matujące są ciemniejsze Nie chcę bawić się już w próbki
natka605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 12:24   #1870
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wymieniłam się na próbkę Golden Light i myślałam, że to już będzie to, ale była by dobra w lato. Na razie jest za ciemna. Poza tym, jest zbyt oliwkowa, nie wyglądam w niej zdrowo. Nie jest złocista, tylko wręcz przyszarzała. Czy Golden Fair też ma taki sine tony w sobie, czy może jest normalnie żółtawy?
Ma ktoś może porównanie różnych odcieni w wersji light i fair?

Edit: znalazłam zdjęcia
Goldeny:
http://1.bp.blogspot.com/-JHON7shVxX...kopia_fhdr.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-EOiOGxuwsk...kopia_fhdr.jpg
Fair wygląda trochę lepiej, ale nie jest to typowy odcień dla osób które zwykle wybierają odcienie z nazwą golden.

A tutaj dowód, że annabelle, poza odcieniem oliwkowym posiada jeszcze dwa chłodne:
http://4.bp.blogspot.com/-NaVRQ0jes7...3g/s1600/4.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-vuq8sJOWIH...ac/s1600/5.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-LEznRVvFwe...rY/s1600/4.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-RyzjvIJ-AI...xk/s1600/5.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-lmVDNM-XNn...0/IMG_5520.jpg

Myślałam, żeby spróbować jeszcze natural light, ale chyba sobie już daruję, to już jest wg mnie chłodny kolor, a w przypadku dwóch najjaśniejszych wydaje się niemal biały na większości zdjęć. Tak blada na pewno nie jestem. Golden za to zwykle wydaje się być ciut ciemniejszy od pozostałych. Jakby ktoś miał na wymiankę to proszę o kontakt.

Kolejna edycja: Ech, jak się stopił, to już nie jest ani za ciemny, ani za siny. Dodam, że u mnie przy Annabelle sprawdza się tylko metoda aplikacji na mokro. Na początku była moją ulubioną, dziś nie lubię jej. Nie wszystkie podkłady się do tego oczywiście nadają- z Pixie robiła mi się po prostu błoto i plamy. Nie lubię, bo wydaje mi się, że trudniej równomiernie rozprowadzić i nakładanie trwa dłużej. Więcej produktu się też zużywa. Z Annabelle nie mogę inaczej, bo inaczej z porów na policzkach robi kratery. I tak teraz nakładam na policzki cieniutką warstwę. Na razie to mi wystarcza, ale zobaczymy, co będzie potem, i na ile mnie to urządza- bo to rumień na polikach właśnie chcę przykryć, krost raczej nie mam. No i ciekawa jestem, czy mnie AM nie zapcha.
Wracając jeszcze do metody na mokro- nie używam hydrolatów (boję się uczuleń i nie będę biegać z łazienki do lodówki), więc używam wody termalnej. Czy taka metoda nie wysuszy skóry- zawsze miałam wbite do głowy, że woda sama w sobie wysusza, ale z termalną pewnie jest inaczej, prawda? Ponadto, pewnie sporo trzeba odczekać przed wyjściem na ewentualny mróz, prawda?

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2013-11-15 o 14:06
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 14:31   #1871
magd102
Rozeznanie
 
Avatar magd102
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 551
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Nie wiem jak jest z woda termalna,ale mysle ze powinno sie poczekac az termalan "wyparuje" z twarzy przed wyjsciem na mróz

Ja wczoraj marudzilam ze paczki nie ma,po czym o 21 dostałam wiadomość że wysłana i przed chwilą przyniósł mi ją listonosz

Od razu moge powiedzieć - golden fair kryjący jest odrobine jasniejszy od matującego - jutro poszukam czy nie mam gdzies zdjec z niego i porównam do matującego.
Dostałam też próbke golden fair rozświetlającego i na ręce pięknie iskrzy pod lampką - jutro pomaluje sobie twarz w połowie matującym i rozświetlającym i zobaczymy jaka będzie różnica w każdym razie na ręce jest ciemniejszy od matującego - matujący na ręce jest jasny, a rozświetlajacy praktycznie stopił się ze skórą

Gratis dostałam próbke różu SUNRISE i jest piekny,nie wiem czy go pokaze na zdjeciu bo nie umiem jeszcze malować się różem jest dośc mocny musze przyznac więc na pewno pokaze go na zdjęciu na łapie.

Niestety nie porównam podkladu z golden fair kryjącego do reszty bo mi sie skonczyl ale porównam z innymi [natural,beige ]które mam i z golden light

Jeszcze co do matu,a kryjącego - matujący o wiele ładniej mi sie stapia ze skórą,wyglada bardziej naturalnie przy aplikacji na sucho jestem ciekawa jak bedzie z trwalościa a krycie ma bardzo podobne do kryjącego
__________________

„Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterie; to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.”


magd102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 21:12   #1872
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mi teraz strasznie ciastują podkłady Annabelle, wkurzam się, bo odzwyczaiłam się od tych tradycyjnych.

formuła matująca nic nie matuje, po poł godz świecę się jak latarnia . I to z pudrem fixującym!
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 10:28   #1873
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez magd102 Pokaż wiadomość
Jeszcze co do matu,a kryjącego - matujący o wiele ładniej mi sie stapia ze skórą,wyglada bardziej naturalnie przy aplikacji na sucho jestem ciekawa jak bedzie z trwalościa a krycie ma bardzo podobne do kryjącego
a to ci ciekawe. ja się zraziłam do kryjącego, jednak jest zbyt ciężki dla mnie. nie cierpię tego pudrowego wykończenia. nakładam tylko na sucho, drobinki widać mi na twarzy i się osadzają w załamaniach, mimo dobrego kremu jako bazy, małej ilości pudru, a czasem mgiełki do wykończenia.
może ktoś jeszcze to potwierdzi? że matujący lepiej stapia się ze skórą od kryjącego?
jakie minusy matujący?

na rozświetlający się na pewno nie zdecyduję, efekt edwarda skutecznie mnie odstrasza )
zastanawiam się czy nie brać w ciemno zestawu matującego, czy może lepiej poczekać na nową formułę dla suchelców.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 12:10   #1874
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cześć dziewczęta
Od kilku dni was podczytuję, ponieważ przymierzam się do przygody z minerałami i wybór padł na Annabelle
Nigdy nie umiałam sama dobrać odcienia podkładu, więc w koszyku sklepu wylądowały cztery próbki z jaśniejszymi odcieniami plus dwa korektory.
Mam skórę skłonną do zaczerwień, a zimą wiecznie czerwone policzki więc wybrałam kryjące golden fair oraz beige fair i natural light, a także matujący beige light. Oglądałam wrzucone przez was swatche i myślę, że coś z tych próbek będzie mi pasować
Teraz zastanawiam się czy klikać czy jednak spróbować innych odcieni...
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 13:08   #1875
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja mam goldeny i bardzo fajnie maskują zaczerwienienia A co to reszty to nie testowałam bo by mi zrobiły efekt świnki
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 13:18   #1876
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Aż tak bardzo są różowe? To może lepiej wezmę więcej próbek goldenów do testów.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 13:31   #1877
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
zastanawiam się czy nie brać w ciemno zestawu matującego, czy może lepiej poczekać na nową formułę dla suchelców.
Mają być jakieś nowości?

mamaAmelka to prawda, wszystkie są dość chłodne. Nawet goldeny (od jasnego w dół) mają chłodne podtony. Jaśniejszych jeszcze nie próbowałam, więc ciężko mi powiedzieć.
Pamiętaj, żeby dobierać odcień w miejscu gdzie nie masz zaczerwienień, a nie na rumieńce

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2013-11-16 o 13:34
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 13:59   #1878
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Mają być jakieś nowości?

mamaAmelka to prawda, wszystkie są dość chłodne. Nawet goldeny (od jasnego w dół) mają chłodne podtony. Jaśniejszych jeszcze nie próbowałam, więc ciężko mi powiedzieć.
Pamiętaj, żeby dobierać odcień w miejscu gdzie nie masz zaczerwienień, a nie na rumieńce
gdzieś czytałam o tym, chyba nawet na tym wątku
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 14:11   #1879
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość

mamaAmelka to prawda, wszystkie są dość chłodne. Nawet goldeny (od jasnego w dół) mają chłodne podtony. Jaśniejszych jeszcze nie próbowałam, więc ciężko mi powiedzieć.
Pamiętaj, żeby dobierać odcień w miejscu gdzie nie masz zaczerwienień, a nie na rumieńce
Dzięki za poradę
Człowiek całe życie się uczy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 15:35   #1880
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Czy może któraś z Was wie, który kolor będzie najbardziej zbliżony do cream z Lucy Minerals?
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 23:33   #1881
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Ann221 Pokaż wiadomość
Ja mam goldeny i bardzo fajnie maskują zaczerwienienia A co to reszty to nie testowałam bo by mi zrobiły efekt świnki
U mnie też Goldeny mają delikatną zieloną nutę, dzięki której trochę niwelują zaczerwienienia. A przynajmniej nie podkreślają ich jak natural
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 19:33   #1882
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A ja zrobiłam eksperyment i wymieszałam Titanie 1 z Pixie i golden fairest kryjący i jest super
A tak w ogóle zakochałam się w różu NUDE! Na początku jak go zobaczyłam w pojemniku to sobie pomyślałam że przecież to nie może ładnie wyglądać takie buro-fioletowo-beżowe coś z nutą różu. Na ręce też zaszczególnie nie wyglądało. Ale przecież jak kupiłam próbkę to musze ją choć raz zaaplikować na twarz. I to co zobaczyłam było nieziemskie
Na buzi zero fioletu, ani innych burych kolorów. Twary wygląda żywo i zdrowo, kolor nie jest nachalny tylko taki w sam raz. Nawet nie wiem jak to opisac :P Wprost przepięknie!
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 21:32   #1883
magd102
Rozeznanie
 
Avatar magd102
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 551
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny przepraszam,jednak nie miałam w ten weekened czasu by porobic zdjęcia [tzn.miałam wieczorami ale myśle,że lepiej jak zrobie zdjecia przy dziennym świetle a nie sztucznym ] - mysle ze na tygodniu mi sie uda to jednak zrobic .
ale moge juz powiedziec kilka słów - róż - piękny kolor ale szybko schodzi, po 3 h starl mi sie na tyle,że było widac jedynie że coś tam muśniete na policzku BYŁO
mat użyłam na inny krem niż wczesniej kryjący i może dlatego - ale ogólnie szybciej mi zszedł, na nosie nic nie było po użyciu chusteczki i nie ładnie to wyglądało... nastepnym razem spróbuje wymieszac podklad z kremem
__________________

„Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterie; to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.”


magd102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 17:12   #1884
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny! Pilna informacja
Na kanale Czarszki, a dokładnie tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=cA8Eze59UBk
jest informacja, że AM ma w planie stworzyć nowe kolory podkładów. Kto chce, proszony jest o umieszczenie propozycji w komentarzu do filmiku. Miejmy nadzieje, że faktycznie powstanie coś nowego co ucieszy wiele z Nas
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 18:57   #1885
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Pilna informacja
Na kanale Czarszki, a dokładnie tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=cA8Eze59UBk
jest informacja, że AM ma w planie stworzyć nowe kolory podkładów. Kto chce, proszony jest o umieszczenie propozycji w komentarzu do filmiku. Miejmy nadzieje, że faktycznie powstanie coś nowego co ucieszy wiele z Nas
Pięknie! Już się tam wypowiedziałam! I dodałam horrendalne zdjęcie swej buzi - będę okropnie dbać o cerę by się nie pudrować intensywnie ale nowego podkładu nie kupię dopóki nie walną porcelanki, bunt
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 19:12   #1886
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Super, że firma wyszła z taką inicjatywą
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 13:47   #1887
Agitella
Raczkowanie
 
Avatar Agitella
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

hej dziewczyny, mam takie pytanie, bardziej sie oplaca kupic 4g pelnowymiarowego podkladu czy lepiej kupic 4 próbki po 1g?
Agitella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 14:14   #1888
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziwne pytanie...
Kwotowo wychodzi tak samo, ale jak ma się jeden cały, to nie trzeba do niczego przesypywać i ma się opakowanie z sitkiem.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 11:17   #1889
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

cenowo tak samo wychodzi
zależy czy wciąż szukasz swojego odcienia czy jak
po co kupować np 4 próbki tego samego koloru, jak lepiej jedno pełnowymiarowe, z którego wygodniej się korzysta...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 13:51   #1890
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
cenowo tak samo wychodzi
zależy czy wciąż szukasz swojego odcienia czy jak
po co kupować np 4 próbki tego samego koloru, jak lepiej jedno pełnowymiarowe, z którego wygodniej się korzysta...
Zgadzam się, choc ja akurat czasem zmieniam kosmetyki, bo zmieniaja sie potrzeby mojej cery, po drugie nakladam 1 cienka warstwe, nie maluje sie codziennie wiec probka jasniejszego podkladu chyba mi starczy na zime, potem pewnie zlapie troche slonca a nie gwarantuje ze za rok dalej bede uzywac am w tej samej formule

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.