Kobieta za kierownicą! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-14, 13:44   #61
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Kobieta za kierownicą!

Cytat:
Napisane przez isabel mountain Pokaż wiadomość
hahaha chyba nie wpadła na to, że zadzwoni po nich po to, aby oni dali JEJ mandat
oj tam! przecież to miejsce jej się należało
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 23:54   #62
Akasta
Zadomowienie
 
Avatar Akasta
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 1 813
Dot.: Kobieta za kierownicą!

Mój ojciec uważa, że kobiety mają często gorszą orientację w terenie, źle oceniają odległość i dlatego ogólnie nie jeżdżą za dobrze.
Ale ma też on znajomą, bardzo dziewczęcą kobietę, która jeździ jak rajdowiec, w ogóle się nie boimy z nią jeździć.
A z moją mamą się bałam, bo jeździła bardzo źle i bardzo wolno.
Różnie bywa. Sama nie wiem.
Akasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 09:44   #63
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Kobieta za kierownicą!

Ja zauważyłam, że:

1. Kobiety mają więcej stłuczek/małych kolizji bo... kobiety myślą za kierownicą. w 99% przypadków podejmują dobrą decyzję tylko bardzo często zbyt późno.
2. Mężczyźni mają więcej wypadków, bo reagują od razu i mają 50/50 uda się albo nie uda.

Taka podstawowa różnica.

I myślę, że nie ma co generalizować. Są i faceci i kobiety którzy jeżdzą dobrze, jak sieroty i jak idioci. Tylko każdy widzi to co chce widzieć.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 10:37   #64
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Kobieta za kierownicą!

Potrzebowałam zjechać z lewego pasa na prawy i z niego zjechać w drogę do szpitala do babci - nikt mnie nie wpuścił na prawy pas i jeszcze mnie otrąbili że jadę dozwoloną prędkością Bo przecież na lewym się depcze na gaz! Musiałam się zawracać żeby dotrzeć
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 10:55   #65
sab_eth
Raczkowanie
 
Avatar sab_eth
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 178
Dot.: Kobieta za kierownicą!

to ja z kolei nie przypominam sobie szczególnie niefajnego zachowania facetów (chociaż raz trafił mi się buc to pokazałam mu do kolejnych świateł kto tu ma lepsze przyspieszenie ), ostentacyjnego wyprzedzania też nie (kilku mi nawet zjechało z lewego pasa, zresztą sama często wyprzedzam) natomiast trzy razy to właśnie kobieta na mnie zatrąbiła ponieważ to ona nie znała przepisów czy który pas do czego. na przykład ostatnio, stoję na prawym (są jeszcze 3), który służy i do skrętu i do jazdy prosto, zaraz za skrzyżowaniem mam wjechać w prawo, duży ruch więc zajęłam prawy bo potem mogłabym nie zdążyć zmienić, chociaż staram się nie blokować prawoskrętów. zielona warunkowa a ona na mnie trąbi, bo idiotka nie spojrzała który pas do czego. miałam ochotę zabić znam mnóstwo świetnych kobiet kierowców, ale i kilka, które są tak zajęte dojechaniem do celu, że niech się wali niech się pali, nawet nie zauważy, jakby jedna była na drodze, zero zrozumienia dla pojęcia płynności ruchu
sab_eth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 11:11   #66
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Kobieta za kierownicą!

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Potrzebowałam zjechać z lewego pasa na prawy i z niego zjechać w drogę do szpitala do babci - nikt mnie nie wpuścił na prawy pas i jeszcze mnie otrąbili że jadę dozwoloną prędkością Bo przecież na lewym się depcze na gaz! Musiałam się zawracać żeby dotrzeć
Ja bym stanęła i czekała;p;p żartuję.

Ja za to zauwazylam, ze moj TŻ ma problem ze zmianą pasa i wspomnianymi kierunkowskazami. Dla mnie logiczne jest, ze wrzucam kierunek i jadę chwile dalej danym pasem aż ktos mnie wpusci/znajdzie się przerwa. A on to wszystko na ostatnia chwile i narzeka, ze nie ma mozliwosci;p;p

Ja w sumie uwazam sie za dobrego kierowce, nie mialam ani jednej stłuczki ani nic przez 5 lat jak jezdze. I mam w nosie co inni mysla na drodze, jeśli ich wkurzam (bo np. jadę przepisowo) to jest to ich problem a nie moj. A ostatnio jezdze przepisowo bo... sporo na tym oszczędzam kasy a czasu niewiele tracę...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 11:22   #67
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Kobieta za kierownicą!

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Potrzebowałam zjechać z lewego pasa na prawy i z niego zjechać w drogę do szpitala do babci - nikt mnie nie wpuścił na prawy pas i jeszcze mnie otrąbili że jadę dozwoloną prędkością Bo przecież na lewym się depcze na gaz! Musiałam się zawracać żeby dotrzeć
Trzeba lekko wjechać w takiej sytuacji na pas który chce się zająć i w końcu ktoś wpuści. Ja tak często robię i nie tylko ja, bo mało kiedy ktoś się domyśli by cię wpuścić, a przecież jakoś pas trzeba zmienić. A jak wjedziesz mu trochę na pas to któryś się w końcu zlituje

To nie ja zjadam literki tylko mój LG.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-15, 12:03   #68
lamadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 147
Dot.: Kobieta za kierownicą!

A ja uważam, że kobieta może być lepszym kierowcą od mężczyzny!
lamadeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 12:11   #69
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Kobieta za kierownicą!

Cytat:
Napisane przez lamadeleine Pokaż wiadomość
A ja uważam, że kobieta może być lepszym kierowcą od mężczyzny!
Nikt nie mówi, że tak nie może być. Jest wielu facetów, którzy do jeżdżenia się nie nadają kompletnie, ale dotyczy to także kobiet. I odwrotnie- są faceci, którzy urodzili się z kierownicą w rękach, ale są też takie kobiety.

Któraś z dziewczyn pisała, że "po co prawo jazdy, misio będzie mnie woził". Takie podejście i o z serii "hihihi, nie umiem parkować, hihihi" sprawia, że kobiety jako kierowcy postrzegane są właśnie tak, a nie inaczej.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 20:40   #70
isabel mountain
Raczkowanie
 
Avatar isabel mountain
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Kiece
Wiadomości: 99
Dot.: Kobieta za kierownicą!

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam, że:

1. Kobiety mają więcej stłuczek/małych kolizji bo... kobiety myślą za kierownicą. w 99% przypadków podejmują dobrą decyzję tylko bardzo często zbyt późno.
2. Mężczyźni mają więcej wypadków, bo reagują od razu i mają 50/50 uda się albo nie uda.

Taka podstawowa różnica.

I myślę, że nie ma co generalizować. Są i faceci i kobiety którzy jeżdzą dobrze, jak sieroty i jak idioci. Tylko każdy widzi to co chce widzieć.

Coś w tym jest - ile osób tyle przypadków
__________________
http://bakcylove.pl/
isabel mountain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 21:40:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.