Angel Liqueur - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-03, 15:44   #1
negra_paloma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: z własnej woli
Wiadomości: 48

Angel Liqueur


W KWC nie znalazłam o nim nic. Czy Wizaznki ktore go maja- miały mogą coś o nim napisać porównując do klasyka?
Przepraszam jesli powielam watek, ale nie znalazlam osobnego otym zapachu. Byl watek w ktorym Wizzanki kupowaly butelke ale tylko wyczytalam, ze dla jednej (przepraszam ale zapomnialam nicka) byl rozczarowaniem nie wiem czy porownywala go do klasycznego aniolka.
Dlatego jesli moge prosic - jaks opinia, bo jestem w kropce czy kupowac, w ciemno a jest okazja. Klasyka uwielbiam.
negra_paloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 17:46   #2
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Angel Liqueur

Likier jest zdecydowanie słodszy (żeby nie rzec ulepowaty) niż klasyk, aż czuć tę gęstość. O ile EdP jest dla niektórych bardzo słodkie, to można wyobrazić sobie Liqueur Nuty klasyka są chyba wszystkie. Jest upojny, lekko alkoholowy jakby. Pięknie nosi się w chłodniejsze dni, w cieple może zamęczyć. To Angel do kwadratu Można mu zarzucić, że "za bardzo" poszedł w tym słodkim kierunku.
Wiem, że sporo osób, które kochają EdP namiętnie i od lat lekko się nim rozczarowało. Nie wiem, czy to kwestia oczekiwań, faktem jest że dla nich chyba Angel może być tylko jeden bo to żywa legenda. Ideału nie da się przeskoczyć
Ja wyznawczynią jestem od niedawna i w moim świecie współistnieją i EdP i Likier i Le Lys. Każdy to Angel, każdy inny, każdy kocham
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 21:20   #3
negra_paloma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: z własnej woli
Wiadomości: 48
Dot.: Angel Liqueur

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Likier jest zdecydowanie słodszy (żeby nie rzec ulepowaty) niż klasyk, aż czuć tę gęstość. O ile EdP jest dla niektórych bardzo słodkie, to można wyobrazić sobie Liqueur Nuty klasyka są chyba wszystkie. Jest upojny, lekko alkoholowy jakby. Pięknie nosi się w chłodniejsze dni, w cieple może zamęczyć. To Angel do kwadratu Można mu zarzucić, że "za bardzo" poszedł w tym słodkim kierunku.
Wiem, że sporo osób, które kochają EdP namiętnie i od lat lekko się nim rozczarowało. Nie wiem, czy to kwestia oczekiwań, faktem jest że dla nich chyba Angel może być tylko jeden bo to żywa legenda. Ideału nie da się przeskoczyć
Ja wyznawczynią jestem od niedawna i w moim świecie współistnieją i EdP i Likier i Le Lys. Każdy to Angel, każdy inny, każdy kocham
Bardzo dziękuję angel jest dla mnie tak piękny, że zaczęłam szukać wokół niego właśnie w krainie Lys i Liqueur Słodycz uwielbiam ito taką z welonem za mną, z takim zapachowym ogonem. Trochę niepokoi mnie ta alkoholowość, ale chyba się skuszę. W ciemno był też Angel bo był prezentem i okazał się początkiem fascynacji całą linią - krem, mgiełka do włosów, także pomógł mi Twój opis i chyba mnie skusil ostatecznie. no i nie tak daleko do zimy
negra_paloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 21:48   #4
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Angel Liqueur

Alkoholowość to nic groźnego Taki słooodki likier. Acha, trwały jest również jak diabli. Eee, jak Anioł
Też uwielbiam Angelową pielęgnację
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 10:14   #5
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Angel Liqueur

Widziałam ostatnio na Allegro u jednej wizażanki, miała odlewke 5 ml Liquer za 35 zł plus przesyłka
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 11:23   #6
lady_poison
Zakorzenienie
 
Avatar lady_poison
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mszczonów/Warszawa
Wiadomości: 4 489
Dot.: Angel Liqueur

A ja nie widzę jakiejś wielkiej różnicy. Likier jest faktycznie troszkę słodszy, gęściejszy, mniej pazurzasty (odrobinę mniej w nim paczuli). Ja wolę edp, bo to co najbardziej kocham w Angelu to właśnie paczula
__________________
Instagram
lady_poison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 14:30   #7
negra_paloma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: z własnej woli
Wiadomości: 48
Dot.: Angel Liqueur

Cytat:
Napisane przez lady_poison Pokaż wiadomość
A ja nie widzę jakiejś wielkiej różnicy. Likier jest faktycznie troszkę słodszy, gęściejszy, mniej pazurzasty (odrobinę mniej w nim paczuli). Ja wolę edp, bo to co najbardziej kocham w Angelu to właśnie paczula

Właśnie Ciebie kojarzę z Liqueur bo pamiętam z wątku o wspólnym zakupie butelki Ja już zdecydowana i kupuję Liqueur, też dodaje rozpędu to że jest limitowany i potem mogę mieć trudności z kupnem a zrobić zapasy innych które kocham i nie są wycofane czy limitowane będzie czas.
__________________
Oddam nowe Dior 5 tki Pink Extase za Dior Ready to Glow
zdjęcia Pink Extase na Targowym
negra_paloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 14:53   #8
lady_poison
Zakorzenienie
 
Avatar lady_poison
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mszczonów/Warszawa
Wiadomości: 4 489
Dot.: Angel Liqueur

Cytat:
Napisane przez negra_paloma Pokaż wiadomość
Właśnie Ciebie kojarzę z Liqueur bo pamiętam z wątku o wspólnym zakupie butelki Ja już zdecydowana i kupuję Liqueur, też dodaje rozpędu to że jest limitowany i potem mogę mieć trudności z kupnem a zrobić zapasy innych które kocham i nie są wycofane czy limitowane będzie czas.
No tak Brałam 5 ml. I cieszę się, że nie więcej, bo cena zaporowa, przynajmniej wtedy była.
Miłego pachnienia w każdym bądź razie.
__________________
Instagram
lady_poison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.