Ojej :( BRZYDKO! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-15, 06:44   #1
sweetkh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 21

Ojej :( BRZYDKO!


Hej wczoraj namowiona przez kolezanki i pół rodziny obcielam sobie grzywkę, na taka 'modna' prosta...
co sie okazalo...
wygladam okropnie, tysiac razy lepiej bylo mi kiedy grzywki nie mialam lub kiedy mialam ja na bok... no i teraz mam pytanie do Was:
31 marca mam 18 urodziny, chce wygladac bosko a z taką grzywką nie bede napewno
w tym momencie siega ona do brwi... czy w te kilka tygodni odrosnie ona chociaz troche, zeby sciać ją na bok? ale oczywiscie zeby ten skos nie zaczynal sie od polowy czola (bo niestety czolo mam lekko zachodzące na plecy ;p)
z gory dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam
sweetkh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 07:37   #2
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: Ojej :( BRZYDKO!

A wiesz , to wszystko zalezy od wlosow jak ci rosna . Jesli tak 1 cm na miesiac to grzywka powinna byc dlugosci za brwi jesli szybciej to jeszcze lepiej . No nie wiem . Modne sa uczesania takie np. podniesione wlosy i spiete w kucyk . Moze jesli sie bedzie dalo to tak zrobisz ? Do tego wystarczy tylko mocny lakier i chyba wsuwki .... Mozesz spiac grzywke do gory . Lub poprostu isc do fryzjerki zeby ci cos poradzila , bo ci sie nie podoba .A moze stosuj jakies domowe sposoby na poroswt wlosow ? Np. Olejek rycynowy ( wszystko tutaj - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=15706 ) Byly rozne sposoby . Powinny pomoc . Jest WAX - bardzo polecany , Seboradin - tez polecany , czarna rzepa - podobno przyspiesza . Jest tego dosyc duzo . Poczytaj a na pewno grzywka urosnie i wszystko bedzie OK

Edytowane przez Morellaa
Czas edycji: 2008-02-15 o 08:04
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 08:04   #3
sweetkh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 21
Dot.: Ojej :( BRZYDKO!

Ehh gdyby nie to czoło to moglabym sie czesac do gory .. no ale jest tak wielkie, ze lepiej go nei pokazywac! a do fryzjerki sie boje, bo co jesli bedzie jeszcze gorzej? eh. mam nadzieje, ze szybko odrosnie
sweetkh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 09:23   #4
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Ojej :( BRZYDKO!

moze podciac ja asymetrycznie na ukos? jezeli bylo Ci ladnie w grzywce na bok to moze w takiej tez
tez uleglam modzie grzywkowej z nienajlepszym rezultatem niestety. naszczescie wlosy odrastaja
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 16:01   #5
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: Ojej :( BRZYDKO!

to zależy jak szybo i włosy rosną każdemu w innym tępie ale niemożesz sobie jakos spinkami spinac ? albo do góry narazie? coś pokombinuj i bedzie gites pozdrawiam
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 17:34   #6
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Ojej :( BRZYDKO!

Zostaw teraz tę grzywkę w spokoju, zainwestuj w Waxa i inne specyfiki na porost włosów, przy okazji ładnie je odżywisz Wtedy zobaczysz przed urodzinami, ile Ci urosły i co się da z nimi zrobić... Tylko już nie kombinuj, żebyś na 18. nie poszła w peruce - idź do sprawdzonego fryzjera. Będzie dobrze, nie panikuj, to tylko włosy i szybko odrosną A teraz spróbuj znaleźć swój sposób układania tej grzywki, może bardziej na bok ją zaczesuj? Albo bardziej na emo?
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.