cera z rozszerzonymi porami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-21, 09:31   #1
asja_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1

cera z rozszerzonymi porami


dowiedzialam sie wlasnie od kosmetyczki, ze mam cere z rozszerzonymi porami i powinnam uzywac specjalnych kremow...nawet poradzila mi dwa takie kremy: 1wszy to firmy Neutrogena, a drugi Vichy..jeszcze zadnego nawet nie znalazlam w sklepie (vichy to chyba tylko w aptekach), ale chce zorientowac sie w temacie i zapytac, czy takie kremy rzeczywiscie skutecznie zmniejszaja pory i jaki jest najlepszy, ktory polecany.

Pewnie ten temat juz byl poruszany, przepraszam wiec z gory za powtorki, ale dopiero sie zarejestrowalam, jeszcze sie tu sprawnie nie poruszam i mam klopoty ze znalezieniem wlasciwych odpowiedzi, nie jestem tez w stanei przeszukac calego formu. Bede bardzo wdzieczna za podpowiedzi.
asja_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 09:46   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: cera z rozszerzonymi porami

kosmetyczka poleciła ci kremy z kwasami- kwasy ładnie działają przy zaskórnikach. mozesz się o nich dowiedzieć więcej używając forumowej wyszukiwarki i czytając artykuł Basi Kwiatkowskiej o kwasach AHA i NHA, który znajduje się w dziale biochemia urody.
Neutrogena ma dwa rodzaje preparatów "na pory":
-Visibly Refined- słabe
-Clear Pore treatment- łagodny preparat trudny do zdobycia
Vichy ma: "Normaderm-krem nawilżający przeciwko niedoskonałościom"- nie nzawilża, matuje, zawiera alkohol
jeśli masz wrażliwą cere- wybierz neutrogena clear pore treatment.
jeśli masz lekko wrażliwą cere trochę przetłuszczającą się- wybierz La Roche Posay Effaclar K. (apteka)
jeśli nie masz wrażliwej cery- wybierz Avene Diacneal, Avene Cleanance K. (apteka)
jeśłi masz niewrażliwą cerę tłustą z grudkami i zaskórnikami- wybierz SVR Lysanel active (apteka)

zajrzałam do Twojego profilu: sucha skóra mało skłonna do podrażnień- neutrogean clear pore treatment lub mocniejszy Avene Diacneal.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 09:53   #3
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
Dot.: cera z rozszerzonymi porami

czesc!!oba kremy sa w KWC tam masz wszystkie opinie na ich temat.ten z VICHY to pewnie NORMDERM(dostepny tylko w aptekach),a ten z NEUTROGENY to VISIBLY REFLIED(pewnie zle napisalam nazwe ale tak jakos sie nazywa ;-) ) -mozesz go kupic np w TESCO.zaweraja one w swoim skaledzie kwasy ktore maja za zadanie oczyscic cere ,zluszczyc naskorek no i zmniejszyc widocznosc porow. aczkolwiek wydaje mi sie ze sa lepsze kremy takie jak EFFACLAR K lub GLYCO A . ja uzywalam jednego z silniejszych kremow LYSANEL ACTIV no i niestety po zuzyciu 20ch tubek moje pory wygladaly podobnie jak wczesniej a przybylo mi kilka dodatkowych blizn po wysypie pryszczy ktory jest podobno normalnym zjawiskiem na poczatku uzywania kwasow. teraz nieuzywam jedynie toniku zawierajacego kwas BHA ale pory wyladaja tak jak wczesniej.niestety dla osob o rozszerzonych porach pozostalo jedynie pogodzic sie ze swoja uroda, bo natura obdarzyla nas taka cera pozdrawiam
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 09:55   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: cera z rozszerzonymi porami

Cytat:
Napisane przez anastasia
dla osob o rozszerzonych porach pozostalo jedynie pogodzic sie ze swoja uroda, bo natura obdarzyla nas taka cera pozdrawiam
niestety, to w dużym stopniu prawda- rozmiar porów mamy w genach. ich wyglad można poprawić tylko trochę.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 12:02   #5
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: cera z rozszerzonymi porami

Cytat:
Napisane przez Justy
niestety, to w dużym stopniu prawda- rozmiar porów mamy w genach. ich wyglad można poprawić tylko trochę.
kurde, tylko po kim? moi rodzice nie mają rozszerzonych porów ani przetłuszczającej się cery... za 20 lat samo mi przejdzie?
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.