Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-14, 19:33   #2431
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Korektorow z EDM mam kilka, wszystkie "kolorowe" i uzywam ich jako cieni do powiek, cielistego nie mam zadnego. Pod oczy uzywam tradycyjnego HR (kiedys wklepywalam palcem, teraz uzywam pedzelka tylko), bo proszki za bardzo mi wysuszaly powieki i odznaczaly sie pudrowa warstwa, a na twarz punktowo uzywam podkladu mineralnego, tego samego co na cala twarz i nic mi sie nie odznacza dzieki temu.

A probowalyscie EK Seniora do plynnych rozswietlaczy?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 19:46   #2432
fluxus9
A cobra on my left...
 
Avatar fluxus9
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dzięki za tak błyskawiczny i zwielokrotniony odzew!

Mnie się Sunlight bardzo ładnie wtapia, ale to pewnie dlatego, że nie przestawiłam się jeszcze do końca na minerały i nakładam go na podkład w płynie Problem z minerałami mam taki, że jeśli nałożę za mało warstw, to są za mało kryjące, a jeśli jestem zadowolona z krycia, to efekt jest bardzo "tapetowy". Ale planuję bardziej się przyłożyć do testów, jak już wykończę tradycyjne podkłady, które używam jeszcze ze względów oszczędnościowo- praktycznych

Dla zainteresowanych napiszę, jak dokładnie wygląda moja poranna "tapetka" oparta na miksie mineralno- tradycyjnym
Mam nadzieję, że to nie OT...

1. Krok pierwszy- nakładam na gołą skórę (zimą ew. na lekki krem lub tonik, ale latem za bardzo bym sie błyszczała) podkład Avon w kolorze Nude (jasny, żółtawy, lekki podkład) na całe okolice oka (pod oczami, cała górna powieka, odrobina na skronie), a na resztę twarzy Satin Liquid Maybelline w odcieniu Ivory. W okolicach żuchwy, brwi, włosów wycieram nadmiar podkładu chusteczką higieniczną.
2. Następnie nakładam korektor na pojedyńcze przebarwienia i wypryski- do tego służy mi obecnie podkład EDM Golden Fair Intensive, a ponieważ jest troszkę za jasny nakładam na to jeszcze korektor w sztyfcie beżowo-zielony Tea Tree Oriflame (sam za mało kryjący).
3. Nakładam róż pędzlem do różu z kucyka firmy Inglot- ostatnio Snuggle EDM.
4. Potem omiatam twarz Rice Powder Sunlight pędzlem Skunkless Foptic (na początku próbowałam robić to przed różem, ale róż i tak mi się dobrze "trzyma", a na ryżowym rozprowadzał mi się zbyt tępo; z tego samego względu odpada nakładanie zwykłego podkładu na ryżowy)- cała twarz, łącznie z powiekami
5. Nakładam na dolną powiekę Sunlight Corrector, a na górną Aussie Perk mi up, szczególnie podkreślając kącik (cieni używam tylko na większe wyjścia albo jak mam więcej czasu, co rano przed pracą niestety się nie zdarza :/). Obecnie robię to Eye Kabuki, ale leci już do mnie Eye Blending Blush i wtedy na górną przeznaczę Eye Kabuki, a na dolną, co prawda niezgodnie z przeznaczeniem, Eye Blending Brush (sądzę, ze będzie delikatniejszy dla skóry).
6. Następnie nakładam brązer- jest to "podkład brązujący 3w1" Wibo (bardzo chwalony na KWC), który mi się połamał, więc zrobiłam z niego sypki i wrzuciłam do umytego słoiczka po kremie, dodając trochę podkładu EDM Sandy Medium Original Glo, żeby dodać mu blasku, trwałości i podkręcić trochę kolor, który jest raczej subtelny. Brązer nakładam LH Kabuki- pod kośćmi policzkowymi, czoło, nos, broda, ew. dekolt i szyja. W sumie może powinnam go nakładać przed różem, ale z kolei wolę nie nakładać ryżowego na brązer, bo za bardzo mi przenosi brązer na resztę twarzy, a przed różem też nie chcę ze względów opisanych powyżej...
Chyba mam trochę kłopotu z kolejnościa
7. Potem jeszcze utrwalam brwi brązowym korektorem do brwi Delia Glamour.
(opcjonalnie 8. jeśli mam naprawdę duużo czasu (ze względu na moją pedantyczność nie potrafię zrobić tego szybko, a niedokładnie pomalowane lub posklejane rzęsy wyglądają wg mnie tragicznie) maluję rzęsy tuszem Maybelline Lash Expansion.
9. W tramwaju nakładam błyszczyk - obecnie grejpfrutowa pomadka Nivea- tak, efekt błyszczyka! lub ślicznie pachnący Bell Light Colour Diamond Lip Gloss nr 208 (koralowo- pomarańczowy ze złotymi drobinkami).

TAADAA!


Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam

Pewnie się zaraz posypią krytyczne uwagi, że nie wykorzystuję "zbawiennej mocy minerałów" nie nakładając ich bezpośrednio na skórę, ale pocieszam sie tym, że może usłyszę też jakieś przydatne porady
Wychodzę bowiem z założenia, że w świat minerałów należy wchodzić stopniowo
fluxus9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:07   #2433
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Chodzi o olej jojoba?
Tak myślę że zwykły olej ,pisali jojoba,chyba te ich amerykańskie są takie jak nasze ... gdzieś, był wątek na edm o tym że korektor pod okiem wygląda jak tynk i co zrobić z tym , może inne pomysły były ale nie pamiętam teraz
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:26   #2434
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AdaD Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś na forum Edm że fajnie wychodzi korektor pod oczy zmieszany z jojoba albo z jakimś kremem, wtedy podobno jest mniej widoczny w zmarszczkach i nie ma tynku ale osobiście jeszcze nie próbowałam ...
A ja probowalam I faktycznie jest o niebo lepiej... niby zmarszczek nie mam... ale kazde zalamanie pod oczami widac przez co korektory pod oczami wygladaly tragicznie... a na kremiku lepiej sie wtapiaja..
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:28   #2435
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AdaD Pokaż wiadomość
Tak myślę że zwykły olej ,pisali jojoba,chyba te ich amerykańskie są takie jak nasze ... gdzieś, był wątek na edm o tym że korektor pod okiem wygląda jak tynk i co zrobić z tym , może inne pomysły były ale nie pamiętam teraz
Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
A ja probowalam I faktycznie jest o niebo lepiej... niby zmarszczek nie mam... ale kazde zalamanie pod oczami widac przez co korektory pod oczami wygladaly tragicznie... a na kremiku lepiej sie wtapiaja..
W takim razie koniecznie musze tego wyprobowac
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:38   #2436
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Zachecam wszystkich do zakupu pedzli EDM Blending Brush i Angled Brow&Liner Brush, oba sa absolutnie genialne. Musze przyznac, ze bija na glowe pedzle MAC, Clinique i Sephora
Na dniach postaram sie zrobic krotki opis roznych pedzli, porownan miedzy markami, itp. O ile sie to komus przyda

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-07-14 o 20:40
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:42   #2437
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zachecam wszystkich do zakupu pedzli EDM Blending Brush i Angled Brow&Liner Brush, oba sa absolutnie genialne. Musze przyznac, ze bija na glowe pedzle MAC, Clinique i Sephora
Na dniach postaram sie zrobic krotki opis roznych pedzli, porownan miedzy markami, itp. O ile sie to komus przyda
tak tak przyda w sumie mam oba ale porównanie się przyda
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:46   #2438
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zachecam wszystkich do zakupu pedzli EDM Blending Brush i Angled Brow&Liner Brush, oba sa absolutnie genialne. Musze przyznac, ze bija na glowe pedzle MAC, Clinique i Sephora
Na dniach postaram sie zrobic krotki opis roznych pedzli, porownan miedzy markami, itp. O ile sie to komus przyda
przyda
czekam na opisy pedzli
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:54   #2439
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zachecam wszystkich do zakupu pedzli EDM Blending Brush i Angled Brow&Liner Brush, oba sa absolutnie genialne. Musze przyznac, ze bija na glowe pedzle MAC, Clinique i Sephora
Na dniach postaram sie zrobic krotki opis roznych pedzli, porownan miedzy markami, itp. O ile sie to komus przyda
czuje sie skuszona

do mnie dzisiaj przyszedl chamagne i viki's radiant ! Oby dwa cudenka! Champagne najlepszy rozswietlacz jaki mialam do rozswietlania oczu bomba!.... a viki's bosko lezy na policzkach! Na wakacje jak znalazl

No i moj flatiii.... zakochalam sie

Tylko boje sie ze jak wrzuce obydwa na buziaka to bede na prawde GLOW
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 21:02   #2440
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja się uzależniłam od podkładu Ivory, świetnie maskuje zaczerwienienie twarzy w przeciwieństwie do korektora Mint po którym jestem zielono- trupio blada Wiem, może nie potrafię nakładać, ale nie przypadł mi do gustu. Sunlight jest z kolei dla mnie za żółty. Nakupiłam sobie tych małych pojemniczków i teraz niedawno testowałam to wszystko. Czy podkład edm na dłuższą metę zaczyna zapychać pory? Bo strasznie się tego obawiam ;/
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 22:15   #2441
evil dildo
Przyczajenie
 
Avatar evil dildo
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny, czy ktoras moze mi pomoc z dobraniem koloru?
Zawsze tak szybko doradzacie.... Drugi post na stronie 80.
evil dildo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 09:49   #2442
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez evil dildo Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Pomozcie prosze dobrac kolor podkladu, korektora i rozu dla mojej siostry.
W rzeczywistosci ma troche wiecej odcieni zolci, niz na zdjeciach.
Na wstępie zaznaczę, że do miana znawcy mi daleko i lepiej mogą doradzić Ci dziewczyny, które od dawna siedzą w temacie minerałów, ale swoje już potestowałam, więc

Nie wiem czy zdjęcia nie przekłamują, ale na moje oko Twoja siostra ma sporo różowo-brzoskwiniowych podtonów. Piszesz też że ma więcej żółci niż widać na fotkach. Moim zdaniem - jak chodzi o podkłady - kategoria Olive odpada od razu. Warmy w EDM też są na moje oko dość żółte (przynajmniej Buttered Tan który mam w domu). Nie da się dobrać odcienia podkładu na podstawie zdjęcia, więc napiszę to, co było pisane na tym forum już milion razy - TRZEBA ZAMAWIAĆ PRÓBKI Niech siostra spróbuje z kategoriami Buff, Cool, Beige i może Golden, ale te obstawiałabym na końcu.

Korektor - to zależy co ma do ukrycia a róż to już w ogóle indywidualna sprawa wg mnie. Każdy kolor można odpowiednio wystopniować osiągając różne efekty.

Poczytajcie forum, sprawdźcie jaki kolor buzi mają dziewczyny używające konkretnych odcieni podkładów (część ma albumy w profilach), oglądajcie swatche (w podpisie rozwielitki kilka przydatnych linków ). Nie da rady inaczej niż metodą prób i błędów. Każda z nas to przeszła i w końcu każda znalazła idealne kosmetyki
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:33   #2443
ks222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Ja się uzależniłam od podkładu Ivory, świetnie maskuje zaczerwienienie twarzy w przeciwieństwie do korektora Mint po którym jestem zielono- trupio blada Wiem, może nie potrafię nakładać, ale nie przypadł mi do gustu.
tez miałam takie odczucie co do minta ale posłuchałam dziweczyn, które radziły żeby oproszyć twarz zwykłym pedzlem
i też tak robie teraz - po porstu oproszam pedzlem policzki i noc a potem flacikiem podklad stepluje i rozcieram
i bomba - czerwone znika a nie widać zielonego

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

fluxus9 - super opis
ile czasu ci zajmuje to wszystko?
ks222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:58   #2444
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez evil dildo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ktoras moze mi pomoc z dobraniem koloru?
Zawsze tak szybko doradzacie.... Drugi post na stronie 80.
Propozycja dla siostry
Podkład:
kategoria golden i/lub warm
golden winged butter
warm buttered tan

Jeżeli jest jaśniejsza niż na zdjęciu to golden light, warm soft butter peach

Na pewno nic z kategorii: cool i olive.

Korektor:
zakrywający wypryski lub ewentualnie inne mniejsze zmiany- intensive concealer medium lub coś jaśniejszego jeżeli nie ma ciemniejszej karnacji

Róż:
Praktycznie każdy Zależy co lubi ale wydaje mi się, że brzoskwinka jakaś z brązem ładnie będzie wyglądać.

No i kolor podkładu dobierała i niedługo mam nadzieję znowu będzie dobierać idealnie Pastereczka
Zamów zestaw darmowych sampli a później testuj i w razie czego wklej zdjęcia na forum z paskami różnych odcieni podkładów na policzku
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-15 o 11:01
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 11:18   #2445
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez ks222 Pokaż wiadomość
tez miałam takie odczucie co do minta ale posłuchałam dziweczyn, które radziły żeby oproszyć twarz zwykłym pedzlem
i też tak robie teraz - po porstu oproszam pedzlem policzki i noc a potem flacikiem podklad stepluje i rozcieram
i bomba - czerwone znika a nie widać zielonego

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

fluxus9 - super opis
ile czasu ci zajmuje to wszystko?
opraszasz zwyklym pedzlem tego minta, czy juz mowisz o nakladaniu podkladu na minta?
Opisz dokladniej bo jestem ciekawa

U mnie tuz po nalozeniu podkladu na mint jest super, ale juz za 5min widac biale plamy w miejscu nalozenia, strasznie mi rozjasnia skore
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 07:36   #2446
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Zamówiłam moje pierwsze minerałki, dzięki dobraniu kolorów przez Pastereczkę i Lorri, zobaczymy czy trafione: ;-) Długo się zbierałam do tego hehe
- korektor EDM mint
-podkład multi-tasking neutral i pink tam, wszystko formuła intensive.
Do tego pędzel LHK. To będzie moje pierwsze starcie, zobaczymy hehe. Na więcej narazie mnie nie stać, a korektor multi-tasking by się przydał.

Dziewczyny, słuchajcie jak zamawia się próbkę na allegro w tych woreczkach, to wygodne to jest do nakładania? Na ile Wam starcza taki woreczek? Tam bodajże 1ml jest.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 07:57   #2447
fluxus9
A cobra on my left...
 
Avatar fluxus9
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ks222 - zazwyczaj ok. 40 minut razem z modelowaniem włosów, a jeśli sie super sprężę i robię niedokładnie, to ok. 30 .
Z kolei taki "full wypas" z tuszem i cieniami ok. godzinę.

Cóż, zapewne nie jestem najlepsza nauczycielką jesli chodzi o oszczędność czasu
fluxus9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 08:23   #2448
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez fluxus9 Pokaż wiadomość
ks222 - zazwyczaj ok. 40 minut razem z modelowaniem włosów, a jeśli sie super sprężę i robię niedokładnie, to ok. 30 .
Z kolei taki "full wypas" z tuszem i cieniami ok. godzinę.

Cóż, zapewne nie jestem najlepsza nauczycielką jesli chodzi o oszczędność czasu

Nie mogę tego nie skomentować
Dziewczyno! zazdroszczę cierpliwości
Mnie kiedyś (patrz: jak nie wiedziałam, że minerały istnieją ) makijaż zajmował jakieś 15 min - zanim wszystko roztarłam żeby plam nie było itp...
Teraz, mój minerałowy (niewidoczny i za to kocham minerały) makijaż zajmuje mi jakiś 8 min
Więc jeszcze raz napisze - podziwiam podziwiam



Muszę dodać, że wczoraj dostałam paczuchę od WhiteInnocent i się zakochałam... w różu DVR!!!!!!!!!! Matko - cudo!!!!!!!!!! Nawet moja mama mnie spytała (ona jest całkowicie anty-makijażowa ;P ) czym jest to ładne coś na moich policzkach
Piękny! Kiedyś będzie mój w bigu...
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...






Edytowane przez wiedzma86
Czas edycji: 2009-07-16 o 08:26
wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 08:46   #2449
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
Teraz, mój minerałowy (niewidoczny i za to kocham minerały) makijaż zajmuje mi jakiś 8 min
Więc jeszcze raz napisze - podziwiam podziwiam
a ja podziwiam cie za te 8 min
mi zrobienie pełnego makijażu zajmuje ok 30min
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 09:03   #2450
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
a ja podziwiam cie za te 8 min
mi zrobienie pełnego makijażu zajmuje ok 30min


Moim zdaniem minerały są dla osób leniwych:P czyli m.in. dla mnie
raz, dwa maźnie korektorem, potem idzie w ruch flat top z FLN matte, róż ( kolor w zależności od nastroju ), rzęsy i finito
Wiadomo, że na "większe" wyjścia to dłużej... czasem same rzęsy potrafię malować 5 min - ale ta opcja tylko wtedy, jak mi zależy
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 09:06   #2451
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
a ja podziwiam cie za te 8 min
mi zrobienie pełnego makijażu zajmuje ok 30min
Ja też jestem w szoku - 30 minut to masa czasu! Mnie to tyle zajmuje tylko kiedy maluję się na jakieś duże wyjście, wesele czy coś. Ale wtedy to głównie z powiekami się tyle czasu miziam bo twarz... max 10 minut i po sprawie no chyba że czekasz między nałożeniem kolejnych warstw w jakimś celu czy o co chodzi?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 09:11   #2452
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

O matko Jestem w szoku - w zeszłym tygodniu w czwartek... albo nawet i w piątek zamówiłam sample z EDM i właśnie je otrzymala
Ojj róż soft touch jest piękny... ale strasznie jasny :|
Jak znajdę chwilę ( tylko kiedy to nastąpi... ) to porobię swatche
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 09:26   #2453
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ja się najpierw muszę wysmarować kremami i filtrami, później nałożyć bambusa i korektor pod oczy, puder, nałożyć cienie, tusz, róż i tak schodzi tyle czasu
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 09:32   #2454
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
ja się najpierw muszę wysmarować kremami i filtrami, później nałożyć bambusa i korektor pod oczy, puder, nałożyć cienie, tusz, róż i tak schodzi tyle czasu

A to wszystko wyjaśnia Ja filtry też nakładam - ale trochę sobie czekam jak mi się wchłonie do matu Chociaż lirenka nie ma z tym większych problemów
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 09:59   #2455
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny, zapraszam na plotkowy, tam możecie sobie pogadać a tu naprawdę zostawcie informacje o EDM.

To już chyba kolejne ostrzeżenie
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 09:59   #2456
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

witam, bo piszę tu po raz pierwszy mimo że pilnie śledzę większość podforum
próbowałam dziś złożyć kolejny kit EDM i chciałam wrzucić do kita za 34$ paletkę (są przy nich opcje add to kit/ add tu cart / add to wish list)
ale odpowiada mi że nie można dodać paletki do tego kita, spróbowała też z full kitem i ta sama odpowiedź - zawsze tak jest? po co w takim razie dają opcję dodaj do kitu?

na marginesie: użyłam wyszukiwarki, ale może źle szukałam

Foxxy to ty wklejałaś eye kabuki Jr? czy wiesz kiedy to maleństwo się pojawi?
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:00   #2457
moodlishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z innej bajki
Wiadomości: 213
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Czesc dziewczyny rzadko sie tu udzielam ale regularnie podczytuje
Wczoraj dostalam kolejne probki z EDM i moj upragniony LHK i w zwiaku z tym mam pytanie bo moj LHK strasznie smierdzi tak jakos jak kon i do tego wypada z niego mnostwo wlosow. Wczoraj jak sie nim maznelam to czulam caly czas ten zapach, no normalnie jakbym stala kolo konia . Tez tak mialyscie? Dzisiaj go wypiore moze to cos da. Jestem strasznie zla bo tak na niego czekalam a tu taka przykra niespodzianka . I jeszcze te wlosy jak beda tak wypadac to niedlugo lysy zostanie. Mam FL i z niego wypadly moze 3 wloski i koniec a z LHK caly czas leca
Musialam sie wyzalic.
__________________
Ironia życia leży w tym, że żyję się je do przodu, a rozumie do tyłu.
moodlishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:16   #2458
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

mi z LHK wypadło ok 10 włosów, chyba w takich mniej więcej granicach to norma.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:35   #2459
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
witam, bo piszę tu po raz pierwszy mimo że pilnie śledzę większość podforum
próbowałam dziś złożyć kolejny kit EDM i chciałam wrzucić do kita za 34$ paletkę (są przy nich opcje add to kit/ add tu cart / add to wish list)
ale odpowiada mi że nie można dodać paletki do tego kita, spróbowała też z full kitem i ta sama odpowiedź - zawsze tak jest? po co w takim razie dają opcję dodaj do kitu?

na marginesie: użyłam wyszukiwarki, ale może źle szukałam

Foxxy to ty wklejałaś eye kabuki Jr? czy wiesz kiedy to maleństwo się pojawi?
do zadnego kita nie mozna dodać paletki, nic co jest kategori Best sellers nie wchodzi do kita.

"po co w takim razie dają opcję dodaj do kitu?"
kto to wie?

Eye kabuki junior jest fainy, musze go mieć, mysle że pojawi sie na początku sierpnia.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:49   #2460
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

https://www.everydayminerals.com/ind...=44&Itemid=104

przeciez nie ma opcji add to kit.. jest tylko add to cart i add to wish list

Do kitu nie mozna dodac, bo to zacheca to wydawania wiecej kasiory Ot taka ich strategia
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.