Ćwiczenia na ręce - bary ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-28, 22:53   #1
Kahna66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2

Ćwiczenia na ręce - bary ?


Hej ;** Mam małe pytanie. Otóż chodzę na siłownię i wykonuję mnóstwo ćwiczeń na nogi.Trener pokazał mi też ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej na rękach, ale ja nie daję tam rady na najniższym poziomie ;( Mój problem to brak ćwiczeń własnie na SPALANIE tłuszczu w rękach a nie na wzmacnianie, bo nie chcę sobie zrobić tzw barów. Szukałam w internecie, ale nie jest to konkretnie opisane na co działa. Może wy coś znacie ? Interesuje mnie trening raczej bez żadnyuch przyrządów, bo dysponuję jedynie ciężarkami 2kg i 6 kg.Wiecie, po prostu nie chcę żeby mi się ramiona rozrosły a chciałabym żeby mi zanikał tłuszcz na nich... Piszcie ;**
Kahna66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 09:33   #2
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Ćwiczenia na ręce - bary ?

Dziwny ten trener
Spalanie tłuszczu nie zależy od rodzaju ćwiczeń siłowych, tylko od sposobu odżywiania przede wszystkim. W drugiej kolejności od używanego obciążenia i ilości powtórzeń w serii. Nie da się ćwiczeń siłowych podzielić na te od spalania tłuszczu i te od wmacniania mięśni, to jakieś nieporozumienie
Wykonywanie "mnóstwa ćwiczeń na nogi" nie jest najlepszym sposobem na ich wyszczuplenie... Dobry trening to taki, w którym jest 1 ćwiczenie na każdą dużą grupę mięśni.
Przy prawidłowym sposobie odżywiania i odpowiednim planie treningowym tłuszcz spala się z całego ciała, a nie oddzielnie rąk, a oddzielnie nóg. Nie ma możliwości spalania miejscowego. Jeśli schudniesz, to schudną Ci i ręce, i nogi, i talia itd.
Ćwiczenia na biceps i triceps opisane są w wątkach redakcyjnych u góry forum, możesz też zajrzeć do atlasu ćwiczeń na kulturystyka.pl.
A jakie właściwie ćwiczenia pokazał Ci trener "na spalanie tkanki tłuszczowej na rękach"??
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 11:40   #3
Kahna66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Ćwiczenia na ręce - bary ?

Hm . nie wiem jak ci to dokładnie opisać żebyś sobie dobrze wyobraziła, ale jest to taki wiszący ciężarek, którego muszę wyprostowana przyciągać z góry na dół . mam najniższy poziom a zrobię parę razy i potem już nie daję rady


a co do tych ćwiczeń to dużo biegam (bo pół godziny 8 km/h) potem robię ćwiczenia na łydki, uda. w domu robię też aerobiczną szóstke weidera.



dzięki za rade ;*
Kahna66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.