Kosmetyki mineralne LaurEss - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-14, 12:12   #841
Isztar01
Raczkowanie
 
Avatar Isztar01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Persuasion
co sadzicie o tym rozu? Czy ktos widzial go na zywo? jest tai sam jak na zdjeciu?
Isztar01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 22:28   #842
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Potrzebuję wsparcia i podtrzymania na duchu .
Baaaardzo mi się podoba to jak Lauress leży na mojej twarzy. Kupiłam próbki primera Light, podkładu Soft Tan i pudru Light i jest... cudnie, świetliście i przyzwoicie nawet przy filtrze SPF50. Jedyny problem - coś mnie zapycha. Nie wiem co, możliwe, ze to mika ? Czytałam watek zwątpieniowy, dziewczyny radzą czekać a ja patrzę na swoją buzie i płakać mi się chce. Powiedzcie mi proszę, że któraś z Was to z Lauressem przeszła i rzeczywiście po jakimś czasie to minęło... Czy w ogóle możliwe, że to mica? Chciałabym zamówić pełne opakowania ale przez te dodatkowe atrakcje waham się .
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 22:46   #843
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Jaco Pokaż wiadomość
Potrzebuję wsparcia i podtrzymania na duchu .
Baaaardzo mi się podoba to jak Lauress leży na mojej twarzy. Kupiłam próbki primera Light, podkładu Soft Tan i pudru Light i jest... cudnie, świetliście i przyzwoicie nawet przy filtrze SPF50. Jedyny problem - coś mnie zapycha. Nie wiem co, możliwe, ze to mika ? Czytałam watek zwątpieniowy, dziewczyny radzą czekać a ja patrzę na swoją buzie i płakać mi się chce. Powiedzcie mi proszę, że któraś z Was to z Lauressem przeszła i rzeczywiście po jakimś czasie to minęło... Czy w ogóle możliwe, że to mica? Chciałabym zamówić pełne opakowania ale przez te dodatkowe atrakcje waham się .
A może to to słynne oczyszczanie odminerałowe Nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale sama to przechodziłam przy EDM. Obaraczałam wtedy winą o zapychanie wszystko, co się da, ale do niczego nie doszłam, a potem dowiedziałam się o tym zjawisku. I faktycznie jak samo przyszło, tak samo przeszło Gdzieś tu powinien być wątek na ten temat, poszukaj.
EDIT: Jeszcze jedno. Jeśli Soft'y Ci pasują, to spróbuj primera i finishera Medium, bardziej współgrają Mnie Light'y wybledzały strasznie, a też zaczynałam od Soft'a w lecie. Teraz mam Radiant i też jest ok. A jak zdecydujesz się na dłuższą przygodę z Lauress, to mam na zbyciu Soft Tan w formule Ethereal, praktycznie cały słoiczek, tylko kilka razy testowany (ja jednak jestem Gold).

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2010-02-15 o 22:52
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 22:54   #844
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

MagJa,
Czytałam. Tylko ... ja juz stara jestem i marzą mi się jakieś konkretniejsze argumenty dlaczego się tak dzieje. Nie wypada mi już tak jak nastolatce z syfem na samym środku nosa z domu wyjść więc jeśli mam zaciskać zęby to chciałabym wiedzieć jak długo i z czego to wynika. Poza tym głasków mi potrzeba, bo mi się co nieco na kawałki rozpada jak widzę promocję -20% i nie mogę zamówić. A co gorsza boję się, ze w ogóle będę się musiała pożegnać zanim jeszcze się przywitałam .
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 23:33   #845
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Jaco Pokaż wiadomość
MagJa,
Czytałam. Tylko ... ja juz stara jestem i marzą mi się jakieś konkretniejsze argumenty dlaczego się tak dzieje. Nie wypada mi już tak jak nastolatce z syfem na samym środku nosa z domu wyjść więc jeśli mam zaciskać zęby to chciałabym wiedzieć jak długo i z czego to wynika. Poza tym głasków mi potrzeba, bo mi się co nieco na kawałki rozpada jak widzę promocję -20% i nie mogę zamówić. A co gorsza boję się, ze w ogóle będę się musiała pożegnać zanim jeszcze się przywitałam .
Ale ja też już dawno nastolatką nie jestem, za rok 30stka mi stuknie, trądziku nie przechodziłam, a to oczyszczanie mnie dopadło. Co prawda u mnie to był wysyp małych krosteczek, jak kaszka, ale i to do normalnych przecież nie należy.
A próbowałaś odstawić minerały zupełnie i zobaczyć czy jest poprawa?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 00:09   #846
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Jaco Pokaż wiadomość
Potrzebuję wsparcia i podtrzymania na duchu .
Baaaardzo mi się podoba to jak Lauress leży na mojej twarzy. Kupiłam próbki primera Light, podkładu Soft Tan i pudru Light i jest... cudnie, świetliście i przyzwoicie nawet przy filtrze SPF50. Jedyny problem - coś mnie zapycha. Nie wiem co, możliwe, ze to mika ? Czytałam watek zwątpieniowy, dziewczyny radzą czekać a ja patrzę na swoją buzie i płakać mi się chce. Powiedzcie mi proszę, że któraś z Was to z Lauressem przeszła i rzeczywiście po jakimś czasie to minęło... Czy w ogóle możliwe, że to mica? Chciałabym zamówić pełne opakowania ale przez te dodatkowe atrakcje waham się .
Poprobowalabym na innym filtrze lub bez filtra
Dalam sobie spokoj z filtrami,znalazlam dla siebie krem ideal i musze stwierdzic,ze mineraly leza zupelnie inaczej,zdecydowanie lepiej.
Nie poddawaj sie zbyt latwo,trzymam kciuki
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 14:57   #847
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Jaco Pokaż wiadomość
Potrzebuję wsparcia i podtrzymania na duchu .
Baaaardzo mi się podoba to jak Lauress leży na mojej twarzy. Kupiłam próbki primera Light, podkładu Soft Tan i pudru Light i jest... cudnie, świetliście i przyzwoicie nawet przy filtrze SPF50. Jedyny problem - coś mnie zapycha. Nie wiem co, możliwe, ze to mika ? Czytałam watek zwątpieniowy, dziewczyny radzą czekać a ja patrzę na swoją buzie i płakać mi się chce. Powiedzcie mi proszę, że któraś z Was to z Lauressem przeszła i rzeczywiście po jakimś czasie to minęło... Czy w ogóle możliwe, że to mica? Chciałabym zamówić pełne opakowania ale przez te dodatkowe atrakcje waham się .

Witaj
Nie sadzę, by winowajcą były minerałki, a zwłaszcza Lauress Ja bardzo długo szukałam idealnego podkładu mineralnego, też już miałam wątpliwości...nie mniej jednak zauważyłam,że niektóre minerały wysuszały moją cerę przez co bardziej się świeciła w strefie T (mam mieszaną cerę) i zwiększało się sebum Myślę,że może ten filtr hmm. czasami mogą być to hormony po prostu, bez względu na wiek.
tompola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 18:45   #848
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Podręczę Was jeszcze, dobrze?

Filtr (Klorane) używam od dawna i nigdy dotąd mnie nie zapychał. Przyprószałam go sypkim pudrem Guerlaina z talkiem (sic!) na pierwszym miejscu w składzie i nic się nie działo. Teraz zmieniełam Guerlaina na Lauress'a i po zmyciu makijażu mam buzię usianą czarnymi kropkami. Nie jest a'la uczuleniowa kaszka, to regularne mini wągierki, pory są ewidentnie brudne. Cerę mam mieszaną, retinoidy to jej dobry przyjaciel.

Teraz pytanie: skoro jedyna rzecz, którą podmieniłam to Guerlain na Lauressa to wskazywałoby to że to właśnie Lauress jest winowajcą.
Chyba że...... cięzki filtr w zestawie z minerałami daje taką tapetę, która "odcina" skórze możliwość normalnego funkcjonowania...to sugerujecie proponując odstawienie filtra?

Lauressa mam w formule Elementhal, uczuleniowcem nie jestem.

Edytowane przez Jaco
Czas edycji: 2010-02-16 o 18:46
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:13   #849
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Jaco, nikt Ci nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie czy to oczyszczanie czy zapychanie.
Jak stosujesz i nadal zamierzasz stosować retinoidy to bym się nawet nie zastanawiała nad odstawieniem filtra.
Ja również nakładam minerały na filtr i nie mam z tym problemu, nie powstaje żadna tapeta Być może jednak dla Twojej skóry ten filtr + te minerały to za dużo.
Akurat może LaurEssy nie są dla Ciebie, próbowałaś coś innego, czy to Twoje pierwsze minerały? Hmm, one zawierają mały dodatek z kokosa (ponoć niekomodogenny) i nikt do tej pory się nie skarżył na zapychanie, no ale wszystko jest możliwe...
Poza tym spróbuj pomalować się samym podkładem bez primera i wykończeniówki, bo może to któreś z nich Ci podtyka pory
Ja bym pokombinowała
__________________
65

250
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 20:15   #850
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Sam podkład bez primera też zapychał - od niego zaczęłam. To moje pierwsze minerały, trafione pod względem tego jak wyglądają na twarzy i moich odczuć (delikatne, kremowe , zero pudrowości) więc szkoda mi zrezygnować. Zamienię na razie filtr na lżejszy (HOL Avene) i zamówię Subtle Tana w wersji minimalist. Jeśli to nie pomoże to trudno, będę szukać dalej w innych firmach.

Dzięki za Waszą cierpliwość , jeśli przyjdzie Wam cokolwiek jeszcze na myśl to będę wdzięczna.
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 20:21   #851
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

masz podobny kolor skory do mojej, sprobuj z egm formule YG co skolo koloru whitney

a we wszystkichh firmach szukaj odcieni medium lub mrdium light w dziale neutral, balanced tone
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 21:44   #852
oki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
cienie z kolekcji Gem light,
bardzo fajne, satynowe, błyszczące.
bardzo mało sypią do słoiczka.
murmur-Smoky plum with sapphire blue sparks
rumor-Taupe with mauve tones
jazz singer-Deep plum purple with rose and blue sparks, cudny fiolet!!

ale 8,8$ za cień to za dużo jak dla mnie
Na podstawie tych swatchy zamówiłam sobie próbkę murmur - dzisiaj przyszła paczuszka - i jestem zachwycona tym cieniem taki ładny szaro-fioletowy, pięknie mieniący. Mam swój ulubiony bardzo podobny z Artdeco i szukałam odpowiednika mineralnego - i już znalazłam co więcej jest chyba jeszcze lepszy bo ładniej się mieni - jutro przetestuje razem z podkladami
oki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 00:47   #853
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Rzadko zamawiam z LaurEssa, bo coś nie polubiliśmy się za bardzo (delikatnie mówiąc), ale jako iż moja cera w okresie buntu zimowego zaczęła odrzucać wszystkie moje podkłady, robię kolejne podejścia...
No i się zastanawiam.. Oni zawsze tak długo wysyłają paczki? Dostałam dzisiaj maila, ze moje zamówienie własnie zostało wysłane. Po 7 dniach od złożenia zamówienia. Oni tak mają, czy to jak znowu moje szczęscie...?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 08:55   #854
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

chyba nie zawsze, raczej maja duzo roboty przez promocje.. tak podejrzewam, bo ja zamawialam dwa razy i dwa razy szybko wyslali.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 17:35   #855
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Ja na ostatnią przesyłkę czekalam....połtora miesiąca. Już myślalam że mi ukradli po drodze, przestałam czekać aż tu raptem przyszła.
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 17:57   #856
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Jaco Pokaż wiadomość
Ja na ostatnią przesyłkę czekalam....połtora miesiąca. Już myślalam że mi ukradli po drodze, przestałam czekać aż tu raptem przyszła.
Dobrze wiedzieć w takim razie nastawiam się na kwiecień ale uciesze się jak dotrą
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 11:06   #857
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Mam LaurEssa, mam LaurEssa, oba zamówienia
Iwonalodz - nie musisz czekać do kwietnia.. Ba, nawet do marca nie musisz

i... napisałam grzecznie, że ubolewam nad faktem, że mają tak drogie próbki błyszczyków do ust, a oni.. przysłali mi 15 próbek z odręczną notką, że dziękują za zainteresowanie i życzą miłych testów
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 11:18   #858
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Mam LaurEssa, mam LaurEssa, oba zamówienia
Iwonalodz - nie musisz czekać do kwietnia.. Ba, nawet do marca nie musisz

i... napisałam grzecznie, że ubolewam nad faktem, że mają tak drogie próbki błyszczyków do ust, a oni.. przysłali mi 15 próbek z odręczną notką, że dziękują za zainteresowanie i życzą miłych testów
Kasiu 15 próbek Ci przysłali o jak miło z ich strony testuj, testuj i pisz a raczej kuś na swoim blogu
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 11:36   #859
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Mam LaurEssa, mam LaurEssa, oba zamówienia
Iwonalodz - nie musisz czekać do kwietnia.. Ba, nawet do marca nie musisz

i... napisałam grzecznie, że ubolewam nad faktem, że mają tak drogie próbki błyszczyków do ust, a oni.. przysłali mi 15 próbek z odręczną notką, że dziękują za zainteresowanie i życzą miłych testów
Cóż za miła, wiosenna niespodzianka!!!

Czekam na opinie o błyszczykach, bo sama mam dwa kolory na oku, ale słyszałam różne opinie. Czy mogłabyś tez pocykac w realu te kolorki, byłabym baaardzo wdzięczna
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2010-02-23 o 11:40
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 18:40   #860
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

lauressowy dzień dzisiaj ja tez dostałam moje próbasy dzisiaj

Cathy, no chyba je też muszę zacząć Lauren narzekać że tak drogo i mnie nie stać

i niespodzianka: byłam pewna, że skoro Soft Fawn to mój kolor jesienny, to Radiant na teraz bedzie w sam raz..
a tu guzik, nic bardziej błędnego - w miarę blednięcia opalenizny robię się coraz bardziej żółta poziom ciemnoty ten sam, ale rodzina kolorystyczna inna - Soft Gold będzie odcieniem zimowym
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 14:03   #861
Ewula4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 223
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Witajcie!

Zachęcona pozytywnymi opiniami chciałabym wypróbować minerałki z Laures. Narazie testuje EDM i polubiłam się z odcieniem Fairly Light Neutral (formuła kryjąca) choć mam wrażenie że podkreśla pory. Może podpowiecie mi jaki odcien próbek zamówić? myślałam o gentle ivory lub subtel neutral??
__________________
...
Ewula4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 14:12   #862
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Ewula4 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Zachęcona pozytywnymi opiniami chciałabym wypróbować minerałki z Laures. Narazie testuje EDM i polubiłam się z odcieniem Fairly Light Neutral (formuła kryjąca) choć mam wrażenie że podkreśla pory. Może podpowiecie mi jaki odcien próbek zamówić? myślałam o gentle ivory lub subtel neutral??
skoro fln to raczej w kategorię fawn celuj, tak na poziomie subtle/radiant w elementalu
możesz też spróbować ivory, ciut bardziej różowawe
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 15:48   #863
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Ewula4 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Zachęcona pozytywnymi opiniami chciałabym wypróbować minerałki z Laures. Narazie testuje EDM i polubiłam się z odcieniem Fairly Light Neutral (formuła kryjąca) choć mam wrażenie że podkreśla pory. Może podpowiecie mi jaki odcien próbek zamówić? myślałam o gentle ivory lub subtel neutral??
Hej Musisz mieć podobną do mnie karnację
Tez uzywałam tego odcienia z EDM, a teraz dla mnie świetnie nadają się Lauress Radiant Neutral Elemental lub Etheral
tompola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 18:04   #864
Jaco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 124
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Od kilku dni łamię wszelkie zasady "retinoidowania" pomijając filtr i kładąc minerały na "gołą" skórę.
Ze wstępnych obserwacji wychodzi mi że:
* filtr samodzielnie mnie nie zapycha.
* Lauress samodzielnie...chyba też nie...?
* Filtr plus Lauress robi mi z twarzy jesień średniowiecza .

Cuda Panie, cuda...
Jaco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 18:33   #865
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Ewula4 Pokaż wiadomość
Zachęcona pozytywnymi opiniami chciałabym wypróbować minerałki z Laures. Narazie testuje EDM i polubiłam się z odcieniem Fairly Light Neutral (formuła kryjąca) choć mam wrażenie że podkreśla pory. Może podpowiecie mi jaki odcien próbek zamówić? myślałam o gentle ivory lub subtel neutral??
Aktualnie używam Radiant Gold Elemental na zmianę z Fairly Light Neutral Original-Glo i jak dla mnie one są zbliżone. Może nie formułami, ale Intenvsive też używałam i też doszłam do podobnych wniosków, że i podkreśla pory i widać go na twarzy. Na Twoim miejscu spróbowałabym formuły Elemental, a jeśli potrzebujesz większego krycia to Ethereal w tonacji Radiant Gold jeśli jesteś ciepła, a jeśli neutralna to Radiant Tan.

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
skoro fln to raczej w kategorię fawn celuj, tak na poziomie subtle/radiant w elementalu
możesz też spróbować ivory, ciut bardziej różowawe
Ivory odradzam, na mnie Radiant Ivory wyglądał po prostu trupio, a był pierwszym, który testowałam zaraz po FLN EDM. W pierwszej chwili myślałam, że będzie ok, ale jednak byłam w nim nienaturalnie blada.
Fawn'ów nie testowałam, więc się nie wypowiem, ale jeśli chodzi o stopień jasności, to jednak bardziej skłaniałabym się ku Radiant. Subtle może być już za jasny, a tu wiosna idzie, słońca będzie coraz więcej i nawet jak jeszcze teraz może i ujdzie, to zaraz będzie za jasny.

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Hej Musisz mieć podobną do mnie karnację
Tez uzywałam tego odcienia z EDM, a teraz dla mnie świetnie nadają się Lauress Radiant Neutral Elemental lub Etheral
Hehe, no proszę, co twarz, to opinia Jedna z nas poleca Fawn i Ivory, druga Neutral, a trzecia Gold i Tan Chyba za bardzo Ewuli4 nie pomogłyśmy
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 19:13   #866
Ewula4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 223
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Bardzo mi pomogłyście! ponieważ wiem mniej więcej w jakich przedziałach szukać odpowiedniego odcienia, strasznie Wam dziękuję.
A macie jakiś faworytów wśród primerów i pudrów wykończeniowych??

a zamówienia wyłacznie indywidualne?
__________________
...

Edytowane przez Ewula4
Czas edycji: 2010-02-25 o 19:16
Ewula4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 19:19   #867
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Ewula- Lauress Ultimate Finish Light- puder sypki wykańczacz Dla mnie super...a testowałam różności. Jeśli w czymś pomogłam to super- ja dłuuuuugo szukałam, aż trafiłam na Lauress i tak , jak TY szukałam podobnie

Właściwie , to musisz sama potestować...oprócz podkładu Radiant Neutral mnie pasują :
Radiant Petal ,Radiant Ginger, Soft Ginger , Soft Petal .

Edytowane przez tompola
Czas edycji: 2010-02-25 o 19:21
tompola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 19:33   #868
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Ewula4 Pokaż wiadomość
Bardzo mi pomogłyście! ponieważ wiem mniej więcej w jakich przedziałach szukać odpowiedniego odcienia, strasznie Wam dziękuję.
A macie jakiś faworytów wśród primerów i pudrów wykończeniowych??

a zamówienia wyłacznie indywidualne?
Wszystko zależy od tego jaką masz cerę i czego oczekujesz. Osobiście z racji cery mieszanej skłonnej do przesuszeń używam primera Kick Start Medium, a finishera Fantastic Finish Medium, bo lepiej wygładza od Finishing Touch. Tych typowo matujących nie testowałam, nie potrzebuję. Generalnie spróbuj dopasować je pod swoje potrzeby, a jeśli chodzi moc kolorystyczną, bierz Medium. Light za bardzo Cię wybledzi.

Co do zamówień są organizowane i zbiorowe
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 19:40   #869
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Mnie Light w ogóle nie wybledza Jest odrobinkę beżowy, dostosowywuje się do karnacji ( mam jasną, ale ku delikatnie średniej) Nie wysusza, nie włazi w pory...Fajnie matuje- na dłuuugo, wygładza...
Ja jeszcze nie testowałam wszystkiego z Lauress, więc Mag Ja ma pewnie lepsze doświadczenie w tej firmie, aczkolwiek dla mnie firma nr 1
tompola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 20:13   #870
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Mnie Light w ogóle nie wybledza Jest odrobinkę beżowy, dostosowywuje się do karnacji ( mam jasną, ale ku delikatnie średniej) Nie wysusza, nie włazi w pory...Fajnie matuje- na dłuuugo, wygładza...
Ja jeszcze nie testowałam wszystkiego z Lauress, więc Mag Ja ma pewnie lepsze doświadczenie w tej firmie, aczkolwiek dla mnie firma nr 1
Ja też wcale tak dużo nie testowałam, są tu większe znawczynie
Ale Light - i primer i finisher - są dla mnie stanowczo za jasne.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-26 12:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.