Dzieciaczki styczeń 06 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-15, 21:51   #1
humbak
Rozeznanie
 
Avatar humbak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 936

Dzieciaczki styczeń 06!


edit Mariqa: No jakże by mogło Humbaczątka zabraknąć w tym wątku -
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (20,1 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez Mariqa
Czas edycji: 2006-05-18 o 09:48
humbak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 08:56   #2
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dzieciaczki styczeń 06

Na prośbe Mariqi zakładam ten wątek!
Tegoroczne mamusie styczniowe zapraszam !
Pozdrawiam!
jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 09:08   #3
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Dzięki
Mam nadzieję, że nadal aktywnie będziecie się dzielić wrażeniami z macierzyństwa
A ja tęsknię za Katesią na forum... wcześniej było jej "pełno", a teraz tak pusto
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 09:21   #4
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Cytat:
Napisane przez Mariqa
Dzięki
Mam nadzieję, że nadal aktywnie będziecie się dzielić wrażeniami z macierzyństwa
Ja też mam taką nadzieje,wkońcu teraz najważniesze sa dzieciaczki i to o nich piszemy

http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/tickers4591.gif
jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 09:42   #5
humbak
Rozeznanie
 
Avatar humbak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 936
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

I zdjęcia mojego dzidziora zamieszczone z takim trudem i wysiłkiem zostały w starym wątku! Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuu!!!
humbak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 09:47   #6
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Cytat:
Napisane przez humbak
I zdjęcia mojego dzidziora zamieszczone z takim trudem i wysiłkiem zostały w starym wątku! Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuu!!!
Humbaczku wybacz ,ale możesz zamieścic przecież je tutaj,będą to pierwsze zdjęcia !
jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 09:50   #7
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

zrobione nawet jako pierwsze bo jakos nie potrafie go obsunąc w dół
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 09:51   #8
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Humbak no i jest Twoje maleństwo,jak miło
Mariqa

Dorzuce jeszcze fotke swojej niuni!

Edytowane przez jastin83
Czas edycji: 2007-01-04 o 13:23 Powód: usówam zdjęcia.
jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 10:28   #9
humbak
Rozeznanie
 
Avatar humbak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 936
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

DZIĘKUJEMY MARIQA BARDZO, BARDZO, JESTESMY USATYSFAKCJONOWANE
humbak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 11:45   #10
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Mariqa a wątek o naszych styczniowych dzieciach nie będzie zamkniety,bo my już się zżyłyśmy i fajnie ze styczniowymi mamusiami pogaworzyć.
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 16:37   #11
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Dziewczyny ja mam takie pytanko do was.
Bo tutaj mowa o styczniowych dzieciaczkach, my co prawda też czujemy się styczniowe ale jakby nie było to tak naprawde jestesmy grudniowe. Czy ja też mogę nadal z wami pisać, bo bardzo się zżyłam z wami i tak bez pisania i dzielenia się rozwojem mojej Wikunii tutaj byłoby mi smutno.
Buziaczki
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 16:49   #12
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Cytat:
Napisane przez Alien
Dziewczyny ja mam takie pytanko do was.
Bo tutaj mowa o styczniowych dzieciaczkach, my co prawda też czujemy się styczniowe ale jakby nie było to tak naprawde jestesmy grudniowe. Czy ja też mogę nadal z wami pisać, bo bardzo się zżyłam z wami i tak bez pisania i dzielenia się rozwojem mojej Wikunii tutaj byłoby mi smutno.
Buziaczki
Alienku kochana przecież to nadal ten sam wątek tylko nazwa inna,my tez z Wikunia zżyłyśmy sie bardzo ze wszystkimi mamusiami
Alien oczywiście że masz pisać,no ja sobie nie wyobrażam żebym miała niewiedzieć co u Was słychać,no i wogóle co słychac u innych mamusiek

dla Wiktorki i dla Ciebie!!!
jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 19:13   #13
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Ja też się zżyłam strasznie z Wami wszystkimi. Nie ma dnia zebym nie czytała co napisałyście a i sama musze dorzucić coś od siebie.
Dziewczynki czy Wasze brzdące też pieją z zachwytu? Bo moja tak głośno to robi, że szok. Gęba jej się nie zamyka. Chyba będzie z niej straszna gaduła.
Ja takze bardzo tesknie za Katesią, smutno tu bez niej strasznie. Kasiu dla Ciebie, Agatki i Andrzejka.
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 19:36   #14
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Iwonka moja Amelka również pieje,a my się w domu wszyscy z tego cieszymy. Jak włączy się jej płyta to tak przez 10 minutek nadaje,śmiee się głośno jak stara. A dzisiaj nauczyłam ją cmokać języczkiem,jak tata wrócił z pracy to był cyrk.Dziewczynki a czy Wasze maluszki w kąpieli się chichrają bo moja bardzo,chyba ma łaskotki. Alienku pisz o wszystkim,póki mamy neta. Katesiu odezwij się ,cóż tam u Agatki.
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 09:41   #15
humbak
Rozeznanie
 
Avatar humbak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 936
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Dziewczynki złote!!! Co tu tak niemrawo się zrobiło??? Czy tylko ja mam chwile czasu, żeby coś skrobnąć?

Dzisiaj jest przysięga mojego brata w Warszawie, i tak strasznie chciałam jechać z Lili, mąż nie dostał urlopu z pracy, a u rodziców zabrakło jednego miejsca w samochodzie. I nie pojechałyśmy, strasznie mi żal. To wszystko wina tych głupich fotelików, jakbym Lili wzięła na kolanko toby miejsce było!!!

Dziewczynki, nie wiem co się dzieje, ale chce mi się ciągle jeść, ciągle chodze głodna. Tasiemca mam czy co . Wieczorem to się z całej siły powstrzymuje żeby czegoś nie zeżreć. Oszukuje się troche dużo pijąc, ale co zjem to moje .

Piszcie kochane, bo taki się zastuj zrobił, że aż przykro .
humbak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 10:10   #16
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

No wlasnie,nie wiem co tu tak niemrawo sie zrobiło ostatnio
Kobietki chyba czasu nie mają.
U nas pogoda fatalna,pada deszcz więc jak Wikunia śpi to ja siedze na kompie,ja to chyba sie uzależniłam od wizażu,bo nawet obiadu nie chce mi się gotować,a mój TŻ jak przychodzi z pracy to się wścieka ,ale co tam rączki mu nie odpadna jak sam cos sobie czasami zrobi
Humbak a u mnie wręcz odwrotnie,wogóle nie mam apetytu,jak bym nie karmiła Wiktorki to wcale bym nie jadła,zato pije litrami,mleko,wode,soki,a le to mi chyba jeszcze zostało po ciązy bo jak miałam brzuszek to tez bardzo duzo piłam.

http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/tickers4591.gif
jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 11:03   #17
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Ja staram sie odzwyczaic od wchodzenia po kilka razy na forum, bo przez to też nie chce mi sie nic robic. Na dodatek spie ile fabryka da. A że Kasia po mamie odziedziczyła to, że jest śpiochem, to śpimy razem. Własnie wyszłam z łóżka, bo nie posprzątane, a ja w południe jeszcze gniję w wyrze. Wiec się wygramoliłam i co pierwsze zrobiłam? Oczywiscie przyszłam tutaj.
Ale teraz juz biore sie za robote, nie ma co. Do usłyszenia później!
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 11:58   #18
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Dziewczynki ja również mam apetyt jak cholerka. Ale muszę się ograniczać,właśnie od dzisiaj zaczęłam dietę miesięczną ,gdyż 18 czerwca chrzciny i zamierzam sobie sprawić jaką kreację,ale póki co to na razie dietka. Po ciąży pozostała mi jeszcze nadwaga 3 kg,ale przy moim niskim wzroście jest to widoczne. Ja również jak nie wychodzę z Amelką na dwór to kładę się z nia i tak sobie kimamy godzinkę. Dzisiaj z rańca juz szykuję na obiadek wątróbkę z cebulką,młode ziemniaczki i mizeria.Ostatnio mam takiego lenia ,że nawet mi się gotową nie chce,a co dopiero posprzątać 76m Jutro planujemy skoczyć nad jeziorko,jak nie będzie padało,także muszę Amelci zakupić preparat na komary.
Podajcie mi stronkę,gdzie można zakupić fotelik taki do 13kg,bo dotychczas Amelcia jeżdziła w gondoli z głębokiego wóżka,ale pora jej już fotelik nabyć. Acha a jak macie linki do ciuszków na chrzest,to również proszę podajcie,bo niedługo uroczystość chrzcin.
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 13:04   #19
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Cytat:
Napisane przez Nel7
Podajcie mi stronkę,gdzie można zakupić fotelik taki do 13kg,bo dotychczas Amelcia jeżdziła w gondoli z głębokiego wóżka,ale pora jej już fotelik nabyć. Acha a jak macie linki do ciuszków na chrzest,to również proszę podajcie,bo niedługo uroczystość chrzcin.
Nel nie wiem czy Ci się opłaca wydawać pieniądze na taki fotelik, ja ma takie nosidełko ,ale już ono mi długo nie posłuży mała jak zacznie siedziec to odrazu kupimy jej fotelik,poza tym wysuwa sie z niego i musze zapinac ją w pasy co nie jest zbyd wygodne,fakte że Tobie bedzie wygodniej bo takie nosidełko ma odrazu bujaczek i bedziesz mogła wszedzie ze soba nosić małą,ja np.jak robie obiad to zabieram ja do kuchni i ona sobie patrzy co mamusia robi!Ale jeszcze mysle z miesiac i zakupimy fotelik normalny.
Może ktoś mógłby odsprzedać Ci używany bo tanie to to nie jest,kosztuje praktycznie tyle co nowy,ten normalny fotelik.
Popatrz może na allegro,tam może znajdziesz jakiś w dobrej cenie i w dobrym stanie,bo nowego naprawde sie nie opłaca kupować,lepiej później kupić nowy normalny fotel ,ale jeśli Ci bardzo zależy to wysylam Ci linka
Pozdrawiam ,może coś znajdziesz?


Ten jest całkiem w dobrej cenie i nawet niezły
http://www.allegro.pl/item102903256_...e_kolory_.html
Ten też:
http://www.allegro.pl/item104508738_...wy_softbe.html

Link do allegro:
http://www.allegro.pl/11849_foteliki...r=t&view=gtext

Edytowane przez jastin83
Czas edycji: 2006-05-19 o 13:31
jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-19, 15:18   #20
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Jastin dzięki bardzo A jaki Ty zamierzasz kupić fotelik,to może ja też od razu taki zakupię. Bo przecież nasze szczęścia ze stycznia więc prawie rówieśniczki.Jasne,że zamierzam kupić używany,bo akurat takie rzeczy to są drogie a przecież na długo nie służą. Pozdrawiam,jak znajdziesz coś na necie o ciuszkach na chrzest to daj znać.
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 15:27   #21
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Nel oprócz allegro
http://www.allegro.pl/1499_okazje_chrzest.html
polecam Ci zajrzeć do lokalnych Anonsów, jeśli u Was wychodzą korzystając z lokalnego ogłoszenia po prostu masz możliowść pomacania i nawet przymierzenia ubranka, na dodatek nie płacisz za przesyłkę
Po fotelik warto też sie wybrać do komisu, ludziska po swoich potomkach zostwiają tam sprawny sprzęt w bardzo przystępnej cenie.
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 15:32   #22
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Witam was dziewczynki
Ja przez ostatnie dni mniej się udzielam a to dlatego, że mnie przerazliwe chorubsko złpało, pedwo mówie, sline przełykam z nosa się leje jak deszczówka, ledwo chodze a temperatura juz ponad 38 C Buuuuuuuuu
Tak bardzo się boję żeby się Wikunia odemnie tylko nie zaraziła.
No i nie wiem co ja mam zrobić, karmić ją piersią czy nie ? A bardzo nie chciałabym teraz przerywać karmieia bo boję się, że potem ona moze juz piersi nie chcieć
Chcialam z rana iść do lekarza ale mnie nie przyjeli bo było tyle chorych, że pani juz zapisywac pacjentów nie chciała wiec się dopiero wieczorem wybieram. Ehhh tak to jest jak się samemu nie mieszka a rodzinka choruje chodzi po miekszniau i zarazki roznosi

A co do apetytu to też mam wieeeelki, no wczoraj i dzisiaj wyjątkowo mi się zmienjszył przez to gardło

Ide się wygrzewać do łóżka.
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 15:55   #23
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Cytat:
Napisane przez Nel70
Jastin dzięki bardzo A jaki Ty zamierzasz kupić fotelik,to może ja też od razu taki zakupię. Bo przecież nasze szczęścia ze stycznia więc prawie rówieśniczki.Jasne,że zamierzam kupić używany,bo akurat takie rzeczy to są drogie a przecież na długo nie służą. Pozdrawiam,jak znajdziesz coś na necie o ciuszkach na chrzest to daj znać.
Nel kochana jeszcze nie wiem jaki kupie fotelik jak mała zacznie siedzieć.
Za tydzień na tvn style w takim programie "Mamo już jestem"będą mówić jak dobrać fotelik dla maluszka,więc jeśli masz możliwość to sobie obejrzyj( ale nie wiem o ktorej to puszczają,zreszta później lecą powtórki cały tydzień o różnych porach)
Wiem napewno że przy zakupie,takiego fotela ważne jest to żeby głowka była jak najbardziej chroniona,w niektórych nie ma wogóle takich obudów po bokach,więc napewno na to bede zwracać uwage,no i oczywiście na cene,mam nadzieje ze do góra 250 zł sie wyrobie ,chociaż znając życie to różnie może być,wszystko takie drogie ,ale no cóż taki fotelik to posłuzy nam na dłużej,bo te nosidełko co teraz mam to może jeszcze z miesiąc.
Jak kupie to zrobie zdjecie i wam pokaże
A jeśli chodzi o ciuszki to chyba Ci nie pomoge,ja Wiktorke juz chrzciłam,a zresztą całą wyprawke kupowała moja mama,także nie mam pojęcia gdzie tego można szukać,patrzyłam na allegro ale same badziewie tam
Nel a Ty z ciekawości chcesz zobaczyć te ubranka do chrztu na necie czy z zamiarem kupna?
jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 16:09   #24
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Alienku wracaj szybciutko do zdrowia
dla Ciebie i Wikuni!
jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 16:23   #25
humbak
Rozeznanie
 
Avatar humbak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 936
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Cytat:
Napisane przez Alien
Witam was dziewczynki
Ja przez ostatnie dni mniej się udzielam a to dlatego, że mnie przerazliwe chorubsko złpało, pedwo mówie, sline przełykam z nosa się leje jak deszczówka, ledwo chodze a temperatura juz ponad 38 C Buuuuuuuuu
Tak bardzo się boję żeby się Wikunia odemnie tylko nie zaraziła.
No i nie wiem co ja mam zrobić, karmić ją piersią czy nie ? A bardzo nie chciałabym teraz przerywać karmieia bo boję się, że potem ona moze juz piersi nie chcieć
Chcialam z rana iść do lekarza ale mnie nie przyjeli bo było tyle chorych, że pani juz zapisywac pacjentów nie chciała wiec się dopiero wieczorem wybieram. Ehhh tak to jest jak się samemu nie mieszka a rodzinka choruje chodzi po miekszniau i zarazki roznosi

A co do apetytu to też mam wieeeelki, no wczoraj i dzisiaj wyjątkowo mi się zmienjszył przez to gardło

Ide się wygrzewać do łóżka.

Alien karm, czytałam w fachowej literaturze ze nalezy karmic nawet podczas choroby, bo dziecko razem z mlekiem, dostaje przeciwciała matki, czy cos takiego, o ile dobrze pamietam, ale jestem pewna ze karmic podczas choroby nalezy. Nie chce mi sie teraz tego szukac, ale jak znajde to Ci napisze.

Zyczymy duzo zdrówka!!!!
humbak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 18:31   #26
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Alienku napisałam Ci na pw.Powracaj kochana jak najszybciej do zdrówka. Jastin ja zamierzam kupić ciuszki na chrzest nawet z internetu,moja siostra kupiła i była zadowolona. Mariqa dzięki za podpowiedż.
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 20:55   #27
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

czesc dziewuszki

jak ja strasznie za wami tęsknie , ale jak wracam do domciu to albo nadganiam chwile z agacia i andrzejkiem, albo jak agacia śpi -nadrabiam zaległosci domowe....

ciesz sie ze o mnie pamiętacie , ja tez na bierzaco podczytuje, ale na pisanie juz nie mam czasu ....

mój TŻ był w srode z agacia na szczepieniu-była bardzo dzielna , wazy 7160, a dł. ma 69cm-takze mimo przejscia na nutramigen-rosnie (o dziwo teraz jz jej smakuje-zjada mi 5 razy dziennie po 170 ml, a oprócz tego cały słoiczek zupki, jak tak dalej pójdzie to mi sie roztyje )


Alienku zdróweczka

Nel, Iwonko Mariczko

ide spac bo jutro znowu do pracy .

Nel wysle ci na pw strone mojej firmy to obejrzysz sobie foteliki a jak wybierzesz to moze spróbuje policzyc w cenach hurtowych i wysłac paczka-oczywiscie jesli sie zdecydujesz na cos .

buziaczki
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 21:03   #28
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Nel tera zajrzałam na tę strone-no cóz wybór nie jest zbyt wielki, ale przy kazdym foteliku jest nazwa producenta-to mozesz wejsc na ich strone i ja moge zamówic bezposrednio od nich ...oczywsice nie namawiam ale jak bedziesz chciała to sie nie krepuj

dobra juz spadam, do zobaczonka
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 12:24   #29
MartusiaJ
Rozeznanie
 
Avatar MartusiaJ
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 531
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

Kochane! wchodzę sobie na wizaz i co widzę?? otóz i nowy wąteczek mamy oj jak to zleciało faktycznie ... a dopiero co rodziłyśmy mam wrażenie..
przepraszam Was że nie udzielam się na forum. ale czytam na bieżąco, naprawdę w miarę możnośći of course
jest jednakl światełko w tunelu moje drogie, bo być może (nie chcę zapeszać) od czerwca będę wreszcie miala internet, cos się zapowiadaa
wiec wreszcie bedę mogła być bardziej z Wami, tak jak to było za czssów ciąży.
zdjęć Kubusia oczywiście nie mam, bo szanowwny mężulek nie raczył (ach ten brak czasu!! ) zgrać ich na płyte cobym mogła przeniesc je do tego kompa z którego u rodziców piszę
ale Wasze dzieciaczki śliczne
Alienku karm karm!! Humbak ma rację , ja też byłam chora, miałam straszną temperaturę, Kubuś nic nie złapał, i Twojej Wikuni też nic nie będzie, zobaczysz!te przeciwciała to piękna rzecz!
Katesiu trzymaj się w pracy
Nel co do chrztu, ja nie kupowałam ubranka stricte chrzcielnego, białego, więc nie doradze, ja jestem zwolenniczką "im mniej tym lepiej i ładniej" , minimalizm gorą, no ale z córcią to może inaczej jest. chrzest Kuby był w Wielkanoc- był w kremowych sztruksach, kupionych za 24 zł w "Smyku" i kremowym polarku wkładanym przez głowę, przezent od dobrej cioci z Francji a co więc się nie wykosztowałam. sztruksy nadaja się i na codzień, więc Kubuś ich namietnie używa na codzienne spacerki
Nel a co do nadwagi Twojej to gruba przesada, widizałam zdjecia lasko jedna!oj nieładnie tak przesadzać ! 3 kilo nawet jeśli jest to super wyglądasz kochana.
co do fotelikow- rany! to już trza kupować nowe??? te nosidełka to do ilu kilogramow śa??
całuję Was i śliczne dzieicaczki
__________________
znowu tutaj z Wami
MartusiaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 12:33   #30
MartusiaJ
Rozeznanie
 
Avatar MartusiaJ
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 531
Dot.: Dzieciaczki styczeń 06

oj ale ze mnie ofiara- teraz spojrzalam na linki do fotelików, a ja mysłalam, że już trza kupować takie siedzace dla większych malenstw-chyba coraz bardziej pusta sie robię
__________________
znowu tutaj z Wami
MartusiaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.