Dzieciaczki lutowo-marcowe 06 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-06, 16:21   #301
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Dziewczyny śliczne te Wasze Maleństwa!!! Kasiulko sukieneczka Oliwki REWELACYJNA!
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-06, 20:24   #302
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Cytat:
Napisane przez Joasiaa
Kasiulka Oliwka wygladała przepieknie. Sukienka ładna, chyba też ją zamówie Julce (tylko czy nie będzie gorąco). Normalnie aniołeczek. Tort też świetny, bardzo elegancki. A dlaczego nie ma Twojego zdjęcia?
Kuruj się kochana
Joasiu, mojego zdjecia nie ma bo raz ze nie lubie pokazywac swojej paszczy a dwa zdjecia były robione naszym aparatem i własciwie mnie na nich nie ma. Mam tylko jedno zdjecie jak stoje nad tortem z głupią miną i zastanawiam sie jak go pokroic ... wiecej fotek bede miała jak paparazzi z rodziny zrobią nam zrzut na płytke . A sukienke to mysle ze warto zamowic, za niewielkie w sumie pieniadze, zrobiona b. ładnie i starannie, a na lato można zamowic z wiekszym ażurkiem i ubrac cos lekkiego pod spód (Oliwka miała body z dlugim rękawem i ciepłe rajstopki). Tylko kapelusik jej zjeżdżał z główki (zreszta Oliwka namietnie gubi wszystkie czapki), lepsza jest taka czapeczka - grzybek - Oliwka tez ją miała i jakos lepiej sie trzymała na łepku
A żarcie to było tradycyjne - śląska kuchnia - na obiad rosół, rolady z modrom kapustom i slaskie kluchy, potem tort i lody i na koniec zimna płyta - 2 sałatki, wedliny, warzywa itp. Nic nadzwyczajnego. Impreza była w domu ale nie u nas tylko u moich rodziców bo mają wieksze mieszkanie.

co do zielonych kupek to gdzies czytałam z moga sie pojawiac jesli mleczko było zbyt letnie, ale nie wiem ile w tym prawdy. Oliwce zielone kupy tez sie trafiają, ale rzadko.
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-06, 21:40   #303
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kasiulko Oliwka wygląda przepięknie i sukienusia naprawde bardzo fajna. Rosną nam fajniutkie wiazażanki . Nasi chłopcy będą się mieli o kogo bić .
Jeżeli chodzi o zielone kupki to Mati też miał, gdy bolał go brzuszek. Teraz jest ok. Kostko może to wina jeszcze dobrze nie wykształconego układu trawiennego. Dobrze, że Natalka nie ma kolek bo dałaby Ci popalić. Ja też jestem ostatnio osłabiona i często kręci mi się w głowie, ale niestety do lekarza nie mam jak iść. Jak kiedyś padne to TŻ będzie dopiero pluł sobie w gardło .
Ch_aga skoro bierzesz antybiotyk to przestajesz na ten czas karmić piersią?
TŻ poszedł na piwko , a ja jak zwykle kłade się spać. Dobranoc dziewczyny .
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-06, 21:47   #304
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Dobranoc Płatku.
Twój TŻ poszedł na piwko a mój w robocie. No jak przyjdzie to jak myślicie o czym pogadamy? Jak było w robocie. Albo ja mam jakieś wygórowane chore wymagania albo mnie to życie przerasta wogóle to jest mi źle chce mi się płakać i mam dosyć wszystkiego. tak: sama nie wiem czego chce słysze to non-stop.
Dobranoc
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 08:41   #305
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

czesc kobitki - co u Was? Ja dzis jestem jak przeżuta i wypluta, czuje sie coraz gorzej, prawie nie umiem mowic bo mnie tak zatyka.... na szczescie Oliwka spi, ale jak sie obudzi to nie wiem kto bedzie ją nosil bo ja nie mam siły .. do lekarza tez nie mam jak isc bo przeca nie bede ciągała Oliwki ze sobą, no przerąbka po prostu
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 08:47   #306
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kasiulko -- ja też chora, niestety biorę antybiotyk.
Płatku -- tak, mogę normalnie karmić.
Zmykam, bo zaraz idziemy zrobić Muszkowi USG brzuszka ze względu na przedłużającą się żółtaczkę. On przeziębiony i ja, wolałabym siedzieć w domku. Ale skoro wizyta umówiona to nie będę jej przekładać. POgoda w miarę ładna więc jakoś dotrzemy na miejsce
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 08:55   #307
agika11
Zadomowienie
 
Avatar agika11
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 749
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Napatrzeć się nie mogę na zdjęcia Oliwki z chrztu. Ślicznie wyglądała. A sukieneczka rewelka.
Płatku, Meme wasze chłopaki też fajowe - a jakie mają fajne czuprynki. Mój Kamilek to jest mały łysolek - a właściwie to mówię do niego disco polowiec - z przodu krótkie z tyłu długie. Dopiero mu się nowe włoski zasiały.
Widzę, że jakaś epidemia zapanowała na forum DZiewczyny kurujcie się szybciutko bo pogoda się robi w końcu.
Ale mieliśmy dziś noc mały do 3 nad ranem marudził. Nie płakał tylko marudził w łóżeczku. Pierwszy raz od urodzenia taka nieprzespana noc. Nie wiem co mu jest. Od wczoraj jest jakiś pobudzony - jakby się kawy opił. Teraz odsypia.

Dziś czeka nas mycie kolejnych okien i pranie firan wiec papatki i miłego dzionka.
agika11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 11:37   #308
Meme
Zadomowienie
 
Avatar Meme
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: bielsko- biała
Wiadomości: 1 030
GG do Meme
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kasiulka, ślicznie Oliwka wyglądała na chcrzcie! Piękna Młoda Dama nam kolejna rosnie!

A propos Młodych Dam, to chcę tylko powiedzieć, ze taka jedna, najstarsza tutaj, kończy dziś 4 miesiące...Wszystkiego dobrego Joasiu dla ciebie i twojej Ślicznej Julci! A tak poza tym to obiecuje być wspaniałą teściową majac taką synową, nie moze byc inaczej!

Dziś dałam Fifkowi po raz 1 troche soczku z jabłek, z Hippa. Bardzo mu smakował, na początku dałam mu łyżeczką, ale soczek był wszędzie tylko nie w buzi . Tak samo jest z kaszką, Fifek za nia przepada, ale zanim zje, to kaszkę ma wszędzie, z nosem i powiekami włącznie. O tym, jak ja wygladam podczas karmienia nie wspominam...Kupiłam też czoraj Bebiko2R, z kleikiem ryzowym Bałam sie ze mu nie zasmakuje, ale było wrecz na odrót, zjadał az mu sie uszy trzesły. Spał od 21 - 4.30. takze dzis mam troche jeśli chodzi o wyspanie się. O 10 znowu była kaszka i troche Bebilonu. Tej kaszki, to on za duzo nie zjada, robie mu na 40ml Bebilonu i sypie tyle, zeby było konkretne. Zamierzam wsyłać dzis tż po zakupy i pzry okazji zeby kupił jabłka albo marchewke z Hipp'cia. Zobaczymy, jak to mu "siadzie".

Poza tym to ja juz popakowałam prawie połowę szafy Fifkowych ciuchów - wszystko malutkie. Dobzre ,ze troche sama kupłam, troche dostał od rodziny itp,. Pomijam fakt, ze kupiłam mu body itp na 68rozmiar i okazują sie być jak ulał, czyli za długo w tym nie pochodzi. Jednego pajaco - śpiochy ma na 74 rozmiar i jest na niego idealny, troszke tylko ma za długie nogawki, ale dosłownie minimalnie. Ja nie wiem, jak tak dalej pójdzie to z torbami pójdziemy pzry jego apetycie i szybkosci wyrastania z ubrań...

Qrna chata, ja tez cos nie ten teges sieczuję...głowa mnie boli i cała jestem jakas rozchwiana...i ciagle nie mam okresu!!!!!!!!!
__________________
Kategorycznie odmawiam dalszego rozmnażania

FILIPEK
http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...pek+ma+już.png

MADZIA
http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbu...+Madzia+ma.png
Meme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 12:23   #309
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Jaka śliczna rybeńka
Kasiulka masz śliczną córeczkę
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 14:01   #310
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

witajcie kochane!
strasznie sie za wami steskniłam na nic prawie nie mam czasu
2tyg temu wroocilam do pracy jak juz moowilam meme w moim przypadku kazy grosz sie przydaje
mały tomcio wazy juz 6,5kg bydle jedne! jest zdrowy i grzeczny jak nigdy wczesniej
ja zas wracam juz do normalnego wyglądu choc do rozm 36 sporo brakuje ale jest juz całkiem całkiem w tym tyg pstrykne kilka fotek ujawnie sie wam nom i oczywiscie pokarze swego prosiaczka kochanego
dziewczyny czy usatalona jest juz data spotkania? jesli tak to bardzo prosze niech ktooras wysle mi sms
wasze dzieciaczki sa przecudne i sliczne płatku i meme wy tez wyglądacie slicznie nie wypowiem sie co do reszty poniewaz bo nie byłam wstanie przejzec całego wątku
kasiulko Oliveczka wygląda jak aniołek w tej bieli słodka jak miodek
ok dziewczyny koncze zajze tu niebawem
3mcie sie cieplutko i ucałucie swoije pociechy papappa
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 15:19   #311
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Malina bardzo miło że o nas pamietasz. Dobrze słyszeć że się wam układa na swoim. Jesteś dzielna dziewczyna dałaś sobie ze wszystkim rade oby tak dalej.

Meme czujesz taki układ my teściowe jedna i druga chciałaby postawić na swoim, chyba byśmy się pozabijały Dzieki jeszcze raz za życzenia dla Julki.

Byliśmy dzisiaj na szczepieniu. Julcia-Kulcia waży bagatela 6800 i ma 62cm. Nie jest wysoka ale wage ma konretną. Do tego w klacie ma już 45cm przybrała 6cm przez 1,5 miesiąca. Dzielnie zniosła szczepienie. Płakała ale tylko chwilke. Śmiała się do wszystkich dzieci i ogladała wszystko do okoła. Teraz śpi wymęczona wrażeniami na balkonie.
Byłam w szoku jeśli chodzi o konsultacje z jedzeniem Spokojnie mam jej dawać kaszke, deserek raz dziennie i raz dziennie danie warzywne. Na mleku bardzo przybiera a warzywka i owoce też sa wartościowe a tak nie tuczą. Troche się bałam że jej za wcześnie wprowadziłam a okazało się że bardzo dobrze robie.
Chorowitki wracajcie do zdrowia w weekend ma byc ładnie więc szkoda czasu na siedzenie w domu. Mam nadzieje że szybko wrócicie do formy.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 17:06   #312
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

dziewczyny nie przejmujcie sie tymi ciuszkami. ja co miesiac kupowalam rozmiar wieksze. na razie stanelam na 86. ale teraz jest troche lepiej. nie ubieram jej w spiochy i pajace wiec wystarczy ze kupie rozmiar wieksze i podwine rekawki. ale tak szczerze, na stojaco za dlugie (ale bez przesady) a na siedzac w wozku po kostkach przynajmniej nie wieje . guzik mnie obchodzi ze moze inni mowia ze za dlugie, przynakmniej nie co miesiac wymieniam tak na prawde calej garderoby. a tak szczerze powiedziawszy chocby rozmiar sie zgadzal to albo nogawki za dlugie albo rekawki podwijac trzeba. zauwazylyscie to .

jeszcze troche a trzeba bedzie zalozyc watek "wyswatajmy dzieci swe". normalnie na tym spotkaniu do rekoczynow chyba dojdzie . szkoda ze mnie nie bedzie.

wracajcie do zdrowia kochane .
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 18:41   #313
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Cześć kobitki ja dzisaj czuje sie fatalniej niż wczoraj rozłożyło mnie i nie zapowiada się na szybkie wyzdrowienie , nawet nie mam już siły czytać, a tu marude tzreba wykąpać i oporządzić . My jeszcze wciskamy się w niektóre rzeczy na 62cm, ale body już 68. Szkoda, że dzieci tak szybko rosną .

Joasiu tysiąc buziaczków dla Julci ode mnie i Mateuszka. Jestem w szoku, że Julcia ma tak urozmaicone już menu, my jesteśmy tylko na piersi tzn. Mati .

Malina fajnie, że do nas zaglądnełaś. Czekamy na fotki , właśnie nie pokazywałaś się jeszcze . Joasiu może się nam przypomnisz ?

Dziewczyny tak sobie myślałam co my robimy z TŻ na spotkaniu? Bo jak nas zawiozą to przecież muszą na nas poczekać i co wygnamy ich aby pozwiedzali miasto ? No bo jak to się mówi po co brać "drzewo do lasu" .
Ok. uciekam, głowa mi pęka .
Kasiulko, Ch_aga wracajcie szybko do zdrówka .
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 19:33   #314
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Płatku nie ma problemu napewno wrzuce swoje zdjęcie tylko TŻ musi mi jakieś zrobić bo jak narazie to ja jestem naczelnym fotografem rodziny.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 20:31   #315
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Ok. Joasiu czekamy , a może i nowe koleżanki się nam pokażą? Co Wy na to dziewczyny ?
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 10:42   #316
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Cześć dziewczyny jak tam zdrówko? Ja niestety mam jeszcze większy katar , ale chociaż ból głowy troche minął. Byłam z małym na spacerku jest taka śliczna pogoda, że żal siedzieć w domu. Mati pospał, a ja poczytałam gazete na ławce . Ostatnio pozwala mi posiedzieć na ławce i nie musze z nim non stop jeździć wózkiem jak to zwykle bywa. A Was gdzie wszystkie wywiało dzisiaj, że znowu jestem sama na wątku? Ok. zaglądne tu później .
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 13:32   #317
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Płatku -- ja jestem ale dopiero od 13.10 bo do tej godziny spaliśmy U nas też dziś cieplutko ale malutki dalej kaszle a ja już prawie straciłam głos więc siedzimy w domku. Wracaj szybciutko do zdrówka
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 13:55   #318
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Witajcie!

Kasiulko jak słodko Oliwka wyglądała w tej sukienusi . Ja jeszcze nie wiem jaką Natalka będzie miała sukienkę. Chrzestna zobowiązała się jej kupić. Wiem tylko, że podobno ma z przodu trzy różyczki i jest z krótkim rękawkiem. To dobrze, bo ma być prawie 30 stopni...uff... Zobaczę ją dopiero w sobotę, dzień przed chrztem. Ja mam na razie biały sweterek i białe paputki .

Tatuś z córą na spacerku, a ja korzystam z wolnego czasu (praca, obiad,no i wizaż obowiązkowo ). Chociaż wolałabym ja iść z Natusią na spacerek, no ale niestety póki co to muszę się sprężać z pracą mgr .

Byłam wczoraj po jakiś elegancki ciuch na chrzest, żeby wyglądać jak człowiek. Zanim kupiłam, to się tyle wychodziłam, że nogi wieczorem moczyłam. No cóż odzwyczaiłam się już od tak długiego chodzenia :-(.

Mamusie kurujcie się

Ja zmykam, czas ucieka....
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 16:50   #319
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

witajcie

co do urozamicenia diety to ja tez to zrobiłam 2tyg temu podaje małemu kaszki np bananowa i malinowa niby sa po 4m ale pediatra powiedziala ze to tylko ksiązkowe normy daje mu tez zupki z gerbera i deserki bardzo je lubi daje tez biszkopty i czekolade mały jest zdroow jak ryba takie jedzenie smakuje mu lepiej wiecej spi i jest najedzony <nareszcie>

u nas dzis bardzo ciepło było bo teraz to chyba zacznie lac tesknie juz za takim normalnym latem ale puki co na plaze i tak nie zagoszcze ale chciałabym chociaz normalną pogode bez deszczu

jutro ide z tomaszkiem na szczepienie pewno bedzie spał cały dzien wiec bede miec chwile oddechu bo wziełam sobie wolny dzien hehheh zrobie sobie odnowe biologiczna przyda mi sie szczerze

ok dziewczyny zajze jutro pozdr
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-08, 19:29   #320
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Ale tu dzisiaj pustki. Pewnie dziewczyny się kurują.
Zrobiłam sobie obiecane zdjęcia ale wyszłam tak koszmarnie że narazie się Wam nie przypomnę bo mogłabym wystraszyć a po co Wkleje później ale jakieś ludzkie nie potworkowe
Malina ty to jesteś odważna czekolada (taka normalna???? wiem że to głupie pytanie) zwykłe glutenowe biszkopty???? Jeśli małemu nic nie jest to super ale ja jednak bym się bała. Nie jestem za tym żeby super dokładnie przestrzegać książkowych zaleceń i sama dałam pewne produkty wcześniej ale chyba trzeba troche uważać.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 20:16   #321
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Oj my mamy dzisiaj ciężkie popołudnie mały marudzi i grymasi. Cały czas się ślini i bierze rączki do buzi, ssie je na całego, aż się trzęsie jak mu je zbieram od buzi i obawiam się czy to przypadkiem nie swędzą go dziąsła. Biedak jest jeszcze za mały i nie ptrafi dłużej niż pare sekund trzymać w rączce gryzaczek no i wziąść go do buzi.
Malina ja Cię kobieto podziwiam jak świetnie dajesz sobie rade z Tomaszkiem zwłaszcza, że musisz pracować i jesteście przecież sami. Ja też jak Joasia chyba nie odważyłabym się dać małemu czekolade i biszkopty, ale jak Tomkowi nic nie jest to dobrze. Aha czekamy na obiecane zdjęcia .

Joasiu nie ściemniaj założe się że wyszłaś bardzo ładnie na zdjęciach, ja też przecież do wszystkich nie pozuję i wcale się nie przejmuje tym jak wyjde gdzieś z kwaśną miną i bez makijażu i nie gadaj tylko pokazuj te zdjęcia bo inaczej zobacz co Cię czeka .
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 20:29   #322
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

moja Oliwka tez spędza dnie z łapką w buzi, a smoczek wypluwa...tez sie zastanawiam czy to aby nie zęby... oby jeszcze nie bo to trochę wczesnie.
Oliwka jak na razie wyłącznie ciągnie cycusia i chyba tak bedzie do konca 6 miesiaca, no może troszke wczesniej zaczne jej cos innego podawac bo przeciez wracam do pracy. Ale do 5 miesiaca to nie zamierzam nic innego podawac. A smaku czekolady to Oliwka zbyt prędko nie pozna bo boje sie o jej ząbki (te których jeszcze nie ma ), ja mam słabe i wolałabym zeby nie odziedziczyła po mnie
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 20:34   #323
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kasiulko ja też nie mam zamiaru dokarmiać miałego do 6 miesiąca jak mi się uda oczywiście cały czas karmić piersią , jedynie mam zmiar wprowadzić soczek jabłkowy jak zaczną się upały . Oj boję się tego ząbkowania, mam nadzieję, że Mati nie zacznie szybciej ząbkować niż w szóstym miesiącu .
Joasiu cóż to za zmiany? Fajny avatar
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 21:02   #324
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Jutro nas czeka wizyta u lekarza, Natalka robi od 5 dni zielone kupy, a na dodatek dzisiaj były w nich smużki krwi . Nie wiem czy to przypadkiem nie od tego, że zjadłam smażone mięso, już nie wiem . Daje jej Lakcid jak lekarz wcześniej zalecił, ale jej nie przechodzi .
Mimo tego jest uśmiechnięta i odpukać nic innego jej nie dolega .

A to dwumiesięczna Natusia .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Resize of DSC00143.JPG (114,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of DSC00153.JPG (120,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of DSC00154.JPG (91,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Resize of DSC00155.JPG (119,1 KB, 24 załadowań)
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 21:08   #325
Meme
Zadomowienie
 
Avatar Meme
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: bielsko- biała
Wiadomości: 1 030
GG do Meme
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Opad rączek! Natka jest rewelacyjna!
__________________
Kategorycznie odmawiam dalszego rozmnażania

FILIPEK
http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...pek+ma+już.png

MADZIA
http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbu...+Madzia+ma.png
Meme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 05:46   #326
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kostko poprostu śliczną masz córeczke .
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 07:03   #327
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kostko śliczna ... jak tak patrze na nasze dzieciaczki to stwierdzam ze bardzo sie nam udały , same słodziaki .... szkoda ze Wam nie moge pokazac jak sie Oliwka smieje bo jak tylko wyciągam aparat to robi poważną/zdziwioną minę .
Kostko jak sie spisuje mata ? (my mamy taką samą, Oliwka ja bardzo lubi czego niesttey nie mogę powiedziec o karuzelce która totalnie sie jej znudziła )
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 07:41   #328
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Cytat:
Napisane przez kasiulka
Kostko śliczna ... jak tak patrze na nasze dzieciaczki to stwierdzam ze bardzo sie nam udały , same słodziaki .... szkoda ze Wam nie moge pokazac jak sie Oliwka smieje bo jak tylko wyciągam aparat to robi poważną/zdziwioną minę .
Kostko jak sie spisuje mata ? (my mamy taką samą, Oliwka ja bardzo lubi czego niesttey nie mogę powiedziec o karuzelce która totalnie sie jej znudziła )
Ja mam to samo z Mateuszem, tak śmieje się na całego, a tylko wyciąge aparat to mina zdziwiona . Rzeczywiście dzieciaczki mamy dorodne i co najważniejsze zdrowe . Kasiulko jak zdrówko? Ja mam potworny katar ledwo oddycham. Kurcze od wczoraj Mati zrobił się strasznie marudny. Kolki to nie są bo się nie wije tylko grymasi i popłakuje nawet na rękach .
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 08:10   #329
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Kostko -- Natalka cudo
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 09:46   #330
agika11
Zadomowienie
 
Avatar agika11
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 749
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

cześć dziewczyny
Kostko - Natalka super babeczka . My też wczoraj zakupiliśmy matę (najpierw rodzice się pobawili i byli zachwyceni )- mały najbardziej zainteresowany jest lusterkiem i "gada" do siebie. Chyba jednak to trafiony zakup.
Ale dziś w nocy się uśmiałam. MAły obudził się o 2 w nocy (zawsze wstaje około 3 do czego chyba mój organizm się zdążył przyzwyczaić) no i nie mogłam wstać. W końcu żartem mówię do TŻ - "Idź daj mu cycusia", a on w pół śnie odpowiada: " No wiesz Aga - to jak idziesz mu dać, to co ja jeszcze będę z cyckiem biegał" Normalnie mnie rozwalił - jak wstałam to od razu sobie ten tekst zapisałam by do rana bie zapomnieć.
No to tyle - papatki
agika11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.