Wrocław,Wrocław.......... ... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-16, 21:04   #31
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław...-długie

HEJ DZIEWCZYNY [img]icons/icon40.gif[/img]

Basen. Tych na Teatralnej tez nie lubie, a zwlaszcza tego z boku. MOj ulubiony to jednak ten na Raclawickiej.
Sport. Dosc dlugo chodzilam na Aerobik do 'Promyka' na ul. Scinawskiej (Szczepin) do Anety. I bardzo sobie chwalilam te zajecia. Chociaz musze przyznac, ze klub to zaden. Szatnia w zasadzie zadna, pokoj do przebierania, prysznice na uboczu i nie wiem czy w ogole ktos tam chodzil. Po prostu sala z lustrami, tanio, dobra prowadzaca, mila atmosfera, bo jak sie dlugo cwiczy to babeczki sie juz znaja, a poza tym odpoczywaja tam, wiec nie pamietam zeby kiedykolwiek ktoras byla niemila. Ja tam naprawde odpoczywalam psychicznie. Warunki niestety dosc nedzne. Ale jak sie mialo trzy minuty drogi na aerobik, to co tu wybrzydzac na warunki. W wiekszosci przychodzilam w stroju, a wlasna wanna tez lepsza od publicznego prysznica [img]icons/icon7.gif[/img]
NAtomiast chodzilam troche na silownie i na badmintona do hali na Kozanowie (byla Golaski Sport). Jesli chodzi o badmintona, squasha czy tenis to normalnie, korty jak korty. Silownia. Kobiet nie za wiele. Dosc duzo sprzetu, sa rowerki, stepery, bieznie i dosc duzo innych przyrzadow. NIe wiem jak teraz, ale mi wskazowek udzielal trener (po AWF-ie, fizjoterapeuta i masazysta zarazem) nie doscv, ze baaaaardzo sympatyczny, to jeszcze naprawde wiedzial co mowi i znal sie na tym. Zreszta za kazdym razem mozna bylo sobie z nim porozmawiac, zawsze jak sie mialo watpliwosci to doradzil, pokazal jak wykonywac dane cwiczenie na co zwrocic uwage. Jako trenera na silowni oceniam na 5, lecz niestety nie znam nazwiska. Natomiast nie wiem kto teraz tam jest. Zreszta byl tez inny, o ktorym w zasadzie tyle dobrego nie moge powiedziec. Natomiast oprocz silowni odbywaja sie rozne zajecia z callaneticsu, aerobiku, ale takie rozne, to uklady choreograficzne, to na uda, posladki i brzuch, lecz nie chodzilam, wiec nie wiem. Jest na miejscu sauna, kosmetyczka, fryzjer (w niedziele mozna sie umowic) i masaze. Jakosc? Nie mam zielonego pojecia. Zawsze wpadalam tam na krotko, do dwoch godzin i biegiem z powrotem do dziecka. Ceny uwazam za wysokie, choc po zmianie wlasciciela spadly i zdaje sie, ze dla studentow na sporty "rakietowe" mieli znizki. Szatnia dosc czysta, choc meska ponoc nie, wiadomosci od sprzataczki, prysznice na styl niemiecki, wszystkie razem, bez zadnych zaslonek, takie otwarte kabiny.Numeracja szfek w szatni tez zakrecona, trudno znalezc. Ogolnie: za drogo, ale tego typu hal spotowych powinno byc na peczki.

Rany julek, zadna z nas nie pisze o kosmetyczkach, czy we Wroclawiu naprawde nie ma dobrych?
Byla moze ktoras z WAs w salonie Erisa na Traugutta? Ja palnuje sie wybrac gdzies, ale nie wiem gdzie? A juz dobre kilka lat nie bylam, zw wzgledu wlasnie na warunki, atmosfere i zwlaszcza panie kosmetyczki. MAcie moze jakies typy? NApiszcie.
POzdrowionka,
Wiola
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-16, 23:02   #32
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław...-długie

Czesc Wiola!
Dzięki za ten wywod o sporcie [img]icons/icon7.gif[/img]
W tym centrum na Kozanowie jeszcze nie byłam, bo słyszałam, że ceny są wysokie..Może pamiętasz ile tam przykładowo kosztowała siłownia?A z resztą nie będę Cię męczyć, poszukam sama. Może mają jakąś stronke www?
Bardziej ciekawi mnie ten basen na Racławickiej.Masz karnety czy chodzisz jednorazowo?Słyszałam że o karnety jest bardzo cięzko i w ogole dużo ludzi,ale czy to prawda?Ceny pewnie takie jak na Teatralnej?

Co do kosmetyczki to nie mogę polecić nic na 100 % bo idealnej jesczez nie znalazłam, a po drugie rzadko chodzę.
Co do gabinetu ERIS na Traugutta to mogę tylko powiedzieć, że mojej koleżance "skopali" tam zamykanie naczynek. Wyglądała gorzej niż przed zabiegiem!Ale trudno oceniać cały gabinet na podstawie opinii jednej osoby. Ja np. bardzo lubię kosmetyki Eris, ale naczynka raczej bym tam odradzała..Acha,ceny nie są też najniższe..

To chyba tyle na razie
Szukamy nadal dobrej kosmetyczki

Pozdr.
Acqua
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-17, 08:59   #33
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98
Re: Wrocław,Wrocław...-długie

Hej Dziewczynki [img]icons/icon20.gif[/img]

Baseny we Wrocławiu wszystkie są co nawyżej "takie se".
Ja chodze na "szkolne" - bo mam blisko, a wszędzie jest tak samo. [img]icons/icon9.gif[/img]

Kosemtyczki ...... temat rzeka - zwiedziłam już wiele.
Byłam pare lat temu (niedługo po otwarciu) w ERIS na ul. Trauguta. Też bardzo lubię i używam od lat kosemtyków ERIS. Ale salon kosemtyczny mnie nie zachwycił - też zamykałam naczynka - efekt mizerny. Więcej nie byłam bo mnie nie zachwyciło, a poza tym przyznam się, że mi zupłenie nie po drodze.

Jesli chodzi o naczynka to z wszystkiego co próbowałam - najlepszy efekt - zamykanie laserem na ul. Jaracza w Centrum Terapii Laserwoej. Boli (nie wierzcie reklamom) bardzo - i jest to nieprzyjemne [img]icons/icon30.gif[/img] (chyba, że ktoś ma jedno czy dwa naczynka) Wygląda się okropnie (opuchnięta, czerwona morda [img]icons/icon30.gif[/img], mniej więcej przez tydzień (tą Panią mąż bije) Ale potem jest naprawdę piękny efekt. (nie liczcie na cuda - walka z naczynkami nigdy się nie kończy) . Kosztuje (na policzki) 300,- zł. ale warto.
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-17, 09:20   #34
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98
Re: Wrocław,Wrocław...-długie

Cd.
(ja niestety pracuję - więc piszę z przerwami)

Kosmetyczki...... - Był super gabinet (czysto, kulturalnie, pachnąco, dobre kosemtyki...) ale już nie istnieje (był b. drogi) na ul. Igielnej - THALGO.
Fajnie było też w Rynku Gabinet ORLANE i CLARENS - ale tez drogo i bardzo dawno nie byłam (brak fuduszy) i nie wiem czy jeszcze jest może się gdzieś przeniósł.

Z własnych doświadczeń stwierdzam, że markowe - firmowe (Clarens, Thalgo, Orlane, Guarelen ....) gabinety (bardzo drogie) są okej jesli chodzi o warunki, oprawę, kosemtyki (markowe) Ale to po prostu bankructwo - chodzić tam regularnie - to się pójdzie z torabmi. [img]icons/icon31.gif[/img]

Ja ostatnio - (z lenistwa) chodzę koło miejsca zamieszkania do osiedlowej kosemtyczki - robię regularnie depilację nóg , hennę, robiłam tez serię zabiegów na naczynka (COLDMARINE THALGO - ok). I jest całkiem przyzwoicie.
ul. Zemska 23/25.

Na razie [img]icons/icon40.gif[/img]
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-17, 09:21   #35
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98
Re: Wrocław,Wrocław...-długie

Cd.
(ja niestety pracuję - więc piszę z przerwami)

Kosmetyczki...... - Był super gabinet (czysto, kulturalnie, pachnąco, dobre kosemtyki...) ale już nie istnieje (był b. drogi) na ul. Igielnej - THALGO.
Fajnie było też w Rynku Gabinet ORLANE i CLARENS - ale tez drogo i bardzo dawno nie byłam (brak fuduszy) i nie wiem czy jeszcze jest może się gdzieś przeniósł.

Z własnych doświadczeń stwierdzam, że markowe - firmowe (Clarens, Thalgo, Orlane, Guarelen ....) gabinety (bardzo drogie) są okej jesli chodzi o warunki, oprawę, kosemtyki (markowe) Ale to po prostu bankructwo - chodzić tam regularnie - to się pójdzie z torabmi. [img]icons/icon31.gif[/img]

Ja ostatnio - (z lenistwa) chodzę koło miejsca zamieszkania do osiedlowej kosemtyczki - robię regularnie depilację nóg , hennę, robiłam tez serię zabiegów na naczynka (COLDMARINE THALGO - ok). I jest całkiem przyzwoicie.
ul. Zemska 23/25.

Na razie [img]icons/icon40.gif[/img]
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-17, 09:43   #36
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław...-długie

Hej [img]icons/icon7.gif[/img]
Kosmetyczek też już wiele zwiedziłam i jak udało mi się znaleź taką, z której byłam zadowolona to poszła na macierzyński i już nie wróciła do tego samego gabinetu [img]icons/icon9.gif[/img] a szkoda bo bardzo mi odpowiadała.
Cały czas eksperymentuję. Jakiś czas temu nawet zadałam pytanie na grupie o polecenie sprawdzonego salonu i dostałam namiar na ul. Piastowską (salon Wiola). Byłam tam i sam zabieg oczyszczania bardzo mi się podobał. Nie miałam żadnych sensacji pooczyszczeniowych [img]icons/icon7.gif[/img] W cenie zawarta jest również wizyta kontrolna na drugi dzień. W razie jakiś niespodzianek robią poprawki. Tylko brakowało mi tam intymności i spokoju [img]icons/icon9.gif[/img] Kosmetyczki krzyczą do siebie przez ściany (tam są poustawiane takie ściano-parawany)i w ogóle nie odpoczęłam ale sam zabieg był godny polecenia [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-18, 08:34   #37
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98
Re: Wrocław,Wrocław...-długie

Dziewczynki - poczytałam sobie na sąsiednich wiadomościach o agyptos - i chyba mi się podoba [img]icons/icon10.gif[/img]:
Czy któraś z wrocławianek była na tym i gdzie???????
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-06-20, 13:51   #38
Paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 27
GG do Paula
Re: Wrocław,Wrocław...-długie

A czytałyście o tym nowym tuszu L'oreal Lash Architest 3d Dramatic Mascara? Nie wiecie może czy jest gdzieś do dostania we Wrocławiu? Strasznie bym go chciała mieć..... [img]icons/icon26.gif[/img]
Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-25, 09:54   #39
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

Hej WROCŁAWIANKI!!!!!!

Pojechałyscie wszystkie na wakacje, czy co?????
(zazdrość mnie zżera)

Czy któraś może polecić dobrego dermatologa - zwiedziłam kilku - bez zachwytu..

Czekam na odpowiedz....
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-25, 10:16   #40
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

Hej Annmi [img]icons/icon7.gif[/img]
Na wakacje jeszcze nie wyjechałam ale jestem w fazie przygotowań (w niedzielę wyjazd) i "trochę" czasu mi to zabiera [img]icons/icon7.gif[/img]
Co do dermatologa to byłam parę razy u dr Wilczek -Stępniak. Ona jest właściwie dermatochirurgiem więc jak jest coś na skórze do usunięcią, wypalenia to polecam. To jest starsza Pani, która była "szefową" na oddziale dermatologicznym w szpitalu. Teraz jest juz na emeryturze i przyjmuje tylko prywatnie w gabinecie na Piłsudskiego.

Pa
Marzena
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-25, 11:23   #41
atwpro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 8
GG do atwpro
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...



<Witam wszystkie wrocławianki (i nie tylko)</p>


Zainteresowanych profesjonalnym fryzjerem, masażem relaksacyjnym, odchudzającym lub kosmetyczką zapraszam do nowego salonu na pl. Teatralnym 8 - OCEAN URODY. W ofercie mamy również ziołowe kąpiele wyszczuplajace. Dla wszystkich użytkowników wizaz.pl na hasło "wizaz.pl" oferujemy 10% zniżki na wszystkie zabiegi. Salon otwarty jest od 10:00 do 21:00, w soboty do 18:00, rejestracja telefoniczna pod nr tel. (071) 793 26 86, na miejscu natrysk, kawa, herbata gratis.</p>


Miła obsługa, kompleksowe zabiegi i pełen komfort</p>
atwpro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-06-27, 20:35   #42
Paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 27
GG do Paula
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

<font size=3> [b] <font color=red>DZiewczynki pomocyyyy!!!!!!! Ja najszybciej muszę mieć Joannę Extra (do rozjaśniania), zjeździłam dzisiaj pół Wrocławia i nigdzie nie dostałam.Wszystkie inne rodzaje Joasiek były , oczywiście, tylko mojej nie. Może któraś z was wie, gdzie to kupię? Jutro raniutko idę znowu na zakupy, ale nie wiem gdzie mam się skierować najpierw.Pomóżcie!!!!!Mus zę ją szybciutko mieć!!!!!!!! [img]icons/icon26.gif[/img] [img]icons/icon26.gif[/img] [img]icons/icon26.gif[/img]
(Byłam w Tesco, Pedecie, w Carrefour i tam nie dostałam)
Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-28, 07:48   #43
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

Witam Wrocław!!!
Bardzo miło, że jest nas trochę - możemy powymieniać się kosmetycznymi doświadczeniami. Jestem właśnie po urlopie stąd tak późna odpowiedź. Pozdrawiam wszystkie klubowiczki!!!
PS. Ja też chodzę do UNIQUE - rewelacja!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-28, 09:28   #44
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

Do Lili

Bardzo się cieszę, że się odezwałaś, ale co to jest UNIQUE???? [img]icons/icon21.gif[/img]

Przepraszam za niewiedzę, ale ja nie wiem ???????
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-28, 10:12   #45
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

Hej Wrocławianki!
Ciesze sie, że coraz nas więcej! Co do fryzjera to przez jakiś czas chodziłam na Kiełbaśnicza i jest nieźle ale nadal szukam ideału! Może któraś z was wie gdzie robią tanio i dokładnie tipsy? Byłam w Laurencie ale straszna drożyzna!! Pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-28, 10:16   #46
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

I ja tez nie wiem! Co to jest UNIQUE???
[img]icons/icon21.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-28, 10:34   #47
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

UNIQUE to salon fryzjerski mieszczący się na ul. Kazimierza Wielkiego, gdzie pracują bardzo dobrzy fryzjerzy, pracujący wcześniej w Laurencie. Osobiście chodzę do Sebastiana - już od kilku lat i zawsze jestem zadowolona - gdy wychodzę, zawsze czuję się wspaniale!!! Polecam!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-28, 10:48   #48
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

Aha! Dzieki, dzieki [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-28, 11:24   #49
atwpro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 8
GG do atwpro
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...



Witam</p>


Zapraszam do nowootwartego OCEANU URODY na pl. Teatralnym 8 (róg ul. Świdnickiej). Tipsy - od 99 zł, do 15 lipca jest promocja na usługi fryzjerskie: balayage od 97 zł (normalnie 150 zł), refleksy od 61 zł (normalnie 95 zł).
Oprócz tego zapraszam na masaże i usługi kosmetyczne - do 15 lipca szalone promocje cenowe.
atwpro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-06-28, 11:33   #50
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

Do 15 lipca, a nawet dluzej to mnie we Wroclawiu nie bedzie.
A tak ponadto, to pewnie troche zachowujemy rezerwe, bo nie mamy pojecia co nas tam spotka. Oczywiscie najlepiej przyjsc i sie przekonac, ale z drugiej strony, my chcemy byc pewne, choc troszke, jakosci uslug, kwalifikacji personelu, milo spedzonego czasu, itd.
Pozdrowienia,
Wiola
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-28, 12:35   #51
atwpro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 8
GG do atwpro
Re: Wrocław,Wrocław.......... ...

Lokal powstał od zera dokładnie miesiac temu, zatem nie spodziewajcie się rudery. W gabinecie kosmetycznym i masażu jest jedno stanowisko, gabinet masażu jest wyposazony w natrysk (do dyspozycji każdego Klienta), szatnię. Ręczniki każdy Klient również otrzymuje od nas, fryzjerka jest doświadczoną specjalistką w zakresie doboru i wykonania dowolnych fryzur, kosmetyczka jest właścicielką szkoły Wizażu i Stylizacji we Wrocławiu - wykonuje bardzo kompleksowe usługi. Masażyści cieszą się od samego początku dość sporym zainteresowaniem, na wyposażeniu jest również wanna do kąpieli wyszczuplających. To są fakty - wrażeń nie mogę Wam podać - to każdy musi sprawdzić sam. Zapraszam na wizję lokalną - to nic nie kosztuje. Adres pl. Teatralny 8 (róg ul. Świdnickiej) jak któraś z Pań będzie w okolicy zapraszam żeby sprawdziła warunki i wtedy się podzieli informacjami jako osoba obiektywna. Pozdrawiam. tel do recepcji (071) 793 26 86, czynne od 10:00 do 21:00 w soboty od 10:00-18:00
atwpro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 17:11   #52
gizix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
GG do gizix
Dot.: Wrocław,Wrocław.......... ...

l

Edytowane przez gizix
Czas edycji: 2013-03-02 o 18:30
gizix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 17:22   #53
gizix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
GG do gizix
Smile Wrocław: POlecam salony fryzjerskie godne zaufania!

Jeżeli szukacie fryzjera to polecam Broadwaya, robia super fryzury na każde okazje zresztą sami zobaczcie http://studiobroadway.com.pl/ - jedyna wadą tego salonu jest cennik...ale zalety przeważają: B. miła atmosfera i zadowolony klijent! Natomiast jeżeli szukacie tańszych usług to polecam salon "Marta" - Fryzjer godny zaufania
gizix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 23:51   #54
Red_Roose
Raczkowanie
 
Avatar Red_Roose
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
GG do Red_Roose
Dot.: Wrocław,Wrocław.......... ...

Mam pytanie,czy salon OCEAN URODY ma swoja strone internetowa? Bo wlasnie szukalam na necie i ta,ktora znalazlam,nie otwiera mi sie...
A jestem zainteresowana jakims zabiegiem na twarz oraz makijazem i chcialabym poznac cennik salonu. Do kiedy sa teraz promocje cenowe na te dwie ww.przeze mnie rzeczy? Z gory dziekuje za odpowiedz
Red_Roose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 20:47   #55
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Re: Wrocław,Wrocław...-długie

Cytat:
Napisane przez Annmi Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki [img]icons/icon20.gif[/img]

Baseny we Wrocławiu wszystkie są co nawyżej "takie se".
Ja chodze na "szkolne" - bo mam blisko, a wszędzie jest tak samo. [img]icons/icon9.gif[/img]

Kosemtyczki ...... temat rzeka - zwiedziłam już wiele.
Byłam pare lat temu (niedługo po otwarciu) w ERIS na ul. Trauguta. Też bardzo lubię i używam od lat kosemtyków ERIS. Ale salon kosemtyczny mnie nie zachwycił - też zamykałam naczynka - efekt mizerny. Więcej nie byłam bo mnie nie zachwyciło, a poza tym przyznam się, że mi zupłenie nie po drodze.

Jesli chodzi o naczynka to z wszystkiego co próbowałam - najlepszy efekt - zamykanie laserem na ul. Jaracza w Centrum Terapii Laserwoej. Boli (nie wierzcie reklamom) bardzo - i jest to nieprzyjemne [img]icons/icon30.gif[/img] (chyba, że ktoś ma jedno czy dwa naczynka) Wygląda się okropnie (opuchnięta, czerwona morda [img]icons/icon30.gif[/img], mniej więcej przez tydzień (tą Panią mąż bije) Ale potem jest naprawdę piękny efekt. (nie liczcie na cuda - walka z naczynkami nigdy się nie kończy) . Kosztuje (na policzki) 300,- zł. ale warto.


Też bylam na Jaracza na zamykanie naczynek za 1 naczynko zaplaciłam 100 pln i jestem zadowolona. Faktycznie starszliwie boli
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:26   #56
hormonsolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wrocław,Wrocław.......... ...

spam!

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2007-09-20 o 21:41
hormonsolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 06:51   #57
31kociak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Re: Wrocław,Wrocław...

Hej wszystkim Wrocławiankom ... odwiedziłam kiedyś pasaż Magdalena na ul Szewskiej i zobaczyłam ze jest tam optyk zostałam zaskoczona bardzo pozytywnie pełna kultura pan który wybierał mi oprawki zapytal w jakim stylu chciałam bym miec oprawki w jakie cenie wybrał mi chyba z 12 opraw i wszystkie pasowały miałam problem którą mam wybrać więc pan zapytał się czy chce miec zrobione fotki w tych oprawach i moze przesłac mi e-mailem do przemyslenia fotki zostały przesłane w bardzo dobrej jakosci acha jeszcze jedno ze wybieranie troche trwało zaproponowano mi kawe , sok , wodę polecam tego pana ....
31kociak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 12:52   #58
silvi27
Raczkowanie
 
Avatar silvi27
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tu i tam ;-)
Wiadomości: 394
GG do silvi27 Send a message via Skype™ to silvi27
Dot.: Wrocław,Wrocław.......... ...

Hej dziewczynki. Ja też jestem z Wrocławia. Co prawda od roku ale Wrocławianka "pełną gębą".
Jeśli chodzi o obcinanie włosów to ja też miałam ten sam problem. Odkąd pamiętam zawsze wychodziłam z zakładu niezadowolona i zniechęcona, i nigdy nie wracałam do tego samego miejsca. W zeszłym roku poszłam na próbę przy ulicy Pereca jest Studio Stylizacji OKIŁ. Robiłam obcięcie pół długich włosów i balejaż. Siedziałam tam 2 godziny. Zapłaciłam 200 złotych (kwota niebagatelna) a mimo to po raz pierwszy w życiu wyszłam zadowolona z uśmiechem na ustach. Fryzura była ferfekt. I wiecie co Wam powiem, mimo takich cen wszystkie fotele były zajęte. Ludzi opór. To jak na razie jedyne znane mi miejsce, jeśli chodzi o włosy, gdzie nie szkoda rozstać się z pieniędzmi
Pozdrawiam Was wszystkie
__________________
SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI BO TAK SZYBKO ODCHODZĄ...

Felcia Franuś
silvi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 19:05   #59
Hebryka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Wrocław,Wrocław.......... ...

Dziewczyny, gdzie chodzicie na manicure?
Hebryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:10   #60
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocław,Wrocław.......... ...

Hey Dziewczynki,

salony piękności? A co chcecie dokładnie robić?

Salon fryzjerski polecam szalone nożyczki.
Masaże w hotelu wrocław, lady fitness.
Kosmetyka na przeciwko hotelu holiday

Zależy co konkretnie

Pozdrawiam piękne Wrocławianki

Co do kosmetyczek na Traugutta nie polecam żadnej prócz tej w gabinecie Dr. Ireny Ir.
A tipsy na Traugutta to porażka wszędzie ;/

Edytowane przez morelle_
Czas edycji: 2009-10-07 o 20:13
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.