Kosmetyki mineralne Buff'd - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-13, 11:05   #721
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
hmm w sumie to 2 beige neutral i buttered tan w zależności jak jestem opalona to widzę, że pewnie w nic nie trafiłam
Chyba nie bedzie tak źle. Nie znam tych odcieni EDM, ale mam wrażenie, że pod względem jasności/ciemności może Ci pasować Cream (Almond chyba będzie zbyt żółty), a przy opaleniźnie Warm. A jakby tonacja była nieodpowiednia, to tymi odcieniami, które zamówiłaś, możesz regulować poziom żółci/różu, tzn. np. Apricot możesz wykorzystać do zneutralizowania żółci. Gołąbek miała Cream i Warm (oba odcienie odziedziczyłam ja ), a pasuje jej właśnie Beige Neutral. Cream był zdaje się trochę za żółty dla niej. Dobrze mówię, Gołąbku?

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-04-13 o 11:12
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:27   #722
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że zamawiasz duże paczki. Jesteś chyba pionierką w tej dziedzinie, jeśli chodzi o Buff'd . Ciemniejszy zestaw wygląda ciekawie.


zdecydowałam się na duże bo promocja była a Buff'd mnie lubi , ja jego też wiec wzięłam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 12:11   #723
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

a ja nie mogę używać buff'd bo mnie uczulają
szkoda, bo są tacy przyjaźni dla klienta

inne minerały nie (edm, egm, lumiere, joppa) a jak te nałożyłam to za chwilę purpurowe zapuchnięte, załzawione oczy okropnie piekące i purpurowe placki na skórze
lorri, ty jestes guru składowym - jak to jest możliwe?
dodam, że nic innego nie zmieniałam - krem, mycie itp
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 12:45   #724
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
lorri, ty jestes guru składowym - jak to jest możliwe?
Ano na przykład tak: http://www.coastalscents.com/cfwebst...oxide-msds.cfm

Któraś z dziewczyn pisała o ataku kaszlu.
Stężenie wysokie, więc kto wie, może to właśnie winowajca. Wielu podejrzanych tu nie ma, a ten jest największym zbójem (a ja mu wszystko wybaczam).

Mam nadzieję, że nie nastraszyłam nikogo. A jeśli jednak, to pocieszę, że są też podkłady zupełnie pozbawione tego składnika, z najbardziej znanych: DreamWorld, formuły Vapor i Storm. Mniej znane:

Earth's Beauty, Mineral Colours Original Foundation
Earth's Beauty, Mineral Colours Plus SPF 15 Foundation Powder
Mineral Magic Cosmetics, Mineral Foundation
Rejuva Minerals, Loose Powder Foundation, All Skin Types
Rejuva Minerals, Loose Powder Foundation, Extra Coverage
Rejuva Minerals, Loose Powder Foundation, Pure Silk For Mature Skin
Rejuva Minerals, Loose Powder Foundation, Purely Basic For Sensitive Skin
Zosimos Botanicals, Mineral Foundation

Guru, hłe hłe...

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-04-13 o 13:00
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 21:47   #725
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Wybaczcie OT.

Lorri uwielbiam Cię

Rozwiązałaś mój problem, bo ostatnio zauważyłam że nie mogę większości minerałów stosować w okolicach oczu, piekły mnie, swędziały, robiły królika itp., a Vapor mi wręcz koi skórę (po jednym dniu znikło mi uczulenie na policzkach) Myślałam, że to od filtra itp. Teraz już wiem, że to na 100% tytan robi mi kuku
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 11:29   #726
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

dostałam maila z Buffd, napisałam do nich w niedzielę z prośba o pomoc w doborze koloru strasznie są sympatyczni
Cytat:
I think the 20% Wool and 80% Lace mix would be the next darkest shades but still similar to your Bisque / Sungrass mix. Cream is quite a bit darker than Lace and Wool so I am not sure if that would work. I can always send you a small sample bag of Cream as well incase you need to darken the Lace / Wool mixture up even more.


I hope that helps.

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 18:53   #727
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Wybaczcie OT.

Lorri uwielbiam Cię

Rozwiązałaś mój problem, bo ostatnio zauważyłam że nie mogę większości minerałów stosować w okolicach oczu, piekły mnie, swędziały, robiły królika itp., a Vapor mi wręcz koi skórę (po jednym dniu znikło mi uczulenie na policzkach) Myślałam, że to od filtra itp. Teraz już wiem, że to na 100% tytan robi mi kuku
Cieszę się . Ja z oczami i kolorówką jakąkolwiek mam wieczne utrapienie (bez kolorówki zresztą też). Najgorzej reaguję na kosmetyki z talkiem. Na górną powiekę pod cienie daję fluid Sante, potem delikatnie musnę STF-em i już żadnych proszków poza cieniem (tylko na wyjście) nie kładę. Dziwię się, że po Buff'd nie pieką mnie oczy, bo do tej pory miałam zawsze tak, że jak próbowałam użyć jakiegoś pudru sypkiego (na talku, mice itd.), to do podrażnienia spojówek wystarczyło to, co się napyliło przy nakładaniu. Mój Buff'd się widać mało pyli (Original jest dość kremowy) albo TiO2 mnie nie rusza.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 20:33   #728
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Dziewczyny całkowicie nie wychodzi mi nakładanie korektora Mint.... Albo w ogóle nic nie przykrywa albo mi wychodzi zielone:O grrrr

Jeszcze pytanie... Co będzie nieco ciemniejsze od fair original? Bardzo podoba mi się ta bladość, którą uzyskuję nakładając go, ale niestety jest chyba jednak za jasny.

Odpowiedni pędzel poprawi jakość podkłądu na buzi? Muszę kupić polecany EDM Flat Top, bo na razie męczę się z pędzlem, który został mi po Loreal True Match "Minerals"
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:28   #729
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Odpowiedni pędzel poprawi jakość podkłądu na buzi?
Odpowiedni pędzel dopiero pozwoli Ci w ogóle poznać jakość podkładu. To jest najprawdziwsza z prawd, minerałowy aksjomat.

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Co będzie nieco ciemniejsze od fair original? Bardzo podoba mi się ta bladość, którą uzyskuję nakładając go, ale niestety jest chyba jednak za jasny.
Też sobie kiedyś zadałam to pytanie. Wrażenia przy Fair Or. (na twarzy mojej siostry) miałam takie same jak Ty. Tonacja w sam raz, ale siostra przefarbowała się na czarno, zwiększył się kontrast między włosami i twarzą i zrobił jej się lekki "gothic look".

Buff'd nie ma takiego odcienia w ofercie, a powinien mieć. Napiszę do nich kiedyś z propozycją miksu. Brakuje im właśnie w miarę neutralnego odcienia, trochę ciemniejszego niż Fair. Ja uzyskuję go, np. dodając Cream. Polecam Custom Mix: 70% Fair Original, 30% Cream Original
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:32   #730
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Odpowiedni pędzel dopiero pozwoli Ci w ogóle poznać jakość podkładu. To jest najprawdziwsza z prawd, minerałowy aksjomat.



Też sobie kiedyś zadałam to pytanie. Wrażenia przy Fair Or. (na twarzy mojej siostry) miałam takie same jak Ty. Tonacja w sam raz, ale siostra przefarbowała się na czarno, zwiększył się kontrast między włosami i twarzą i zrobił jej się lekki "gothic look".

Buff'd nie ma takiego odcienia w ofercie, a powinien mieć. Napiszę do nich kiedyś z propozycją miksu. Brakuje im właśnie w miarę neutralnego odcienia, trochę ciemniejszego niż Fair. Ja uzyskuję go, np. dodając Cream. Polecam Custom Mix: 70% Fair Original, 30% Cream Original

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź...
No to nic czas zrobić zamówienie na EDM i kupić ten pędzelek.
Z drugiej strony są dostępne na all. za ok 52 zł z przesyłką i muszę policzyć co mi się bardziej opłaca...
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:47   #731
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź...
No to nic czas zrobić zamówienie na EDM i kupić ten pędzelek.
Z drugiej strony są dostępne na all. za ok 52 zł z przesyłką i muszę policzyć co mi się bardziej opłaca...
na pewno bardziej bedzie ci sie oplacalo kupic w grupowym zamowieniu bo wyjdzie ok 20zl bez przesylki. na all sie duuzo przeplaca
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 21:53   #732
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
na pewno bardziej bedzie ci sie oplacalo kupic w grupowym zamowieniu bo wyjdzie ok 20zl bez przesylki. na all sie duuzo przeplaca
No w sumie masz rację, a przy okazji można próbki zamówić.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:59   #733
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
na pewno bardziej bedzie ci sie oplacalo kupic w grupowym zamowieniu bo wyjdzie ok 20zl bez przesylki. na all sie duuzo przeplaca
Ale ma się gwarancję, że się dostanie i to po kilku dniach, a nie... Ja czekałam na EDM tak długo, że straciłam nadzieję i wzięłam na Allegro. Nie ma prostego przelicznika, już o tym było gdzie indziej.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 09:13   #734
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Ale ma się gwarancję, że się dostanie i to po kilku dniach, a nie... Ja czekałam na EDM tak długo, że straciłam nadzieję i wzięłam na Allegro. Nie ma prostego przelicznika, już o tym było gdzie indziej.
niby tak ale dla mnie akurat czekanie na pedzel nie bylo problemem, bo i tak czekalam na mineraly jeszcze
zalezy kto co woli mi bardziej odpowiada zamawianie u producenta.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 09:17   #735
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Na razie spróbowałam na wątku grupowym, bo zamawiając całą paczkę, chyba małe prawdopodobieństwo, że się zgubi. Gorzej z pocztą polską, z którą miałam parę nie miłych sytuacji i już im nie ufam. No zobaczymy jak nie wyjdzie to z all wezmę.

No tylko te oczekiwanie.
Ale mnie np. na Buff`d bardzo mile zaskoczyli, bo próbki doszły w niecały tydzień.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 09:33   #736
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Mi jeszcze żadna paczka nie zaginęła, kity dochodzą w 11dni, więc nie jest źle.

Lorri, wysłane.

edit: Ojojoj, myślałam, że jestem na plotkowym. Przepraszam za OT.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 16:06   #737
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Złożyłam przed chwilą swoje pierwsze zamówienie
Nie wiem czy trafię w kolory ale żółte tony, zazwyczaj mnie nie zawodzą (przynajmniej nie bardziej niż inne kolorki)
Wybrałam Cornsilk i Sungrass w formułach Light i Original, cienie: Gun Metal i Thunder Cloud, róże: Sugar Coated i Flush oraz Yarn (który jest zdaję się jakimś primerem)
Szkoda, że póki co relacja na sucho-bez zdjęć
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 16:45   #738
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

W poniedziałek złożyłam pierwsze zamówienie . Okropnie długo na to czekałam. Najpierw na dowód, potem na konto i zapoznanie się z paypalem. Więc cieszę się bardzo bardzo mocno . Pędzle i próbki z EDM też już do mnie idą. Ale bardziej sympatyczne Buffd mi się wydało, więc mam nadzieję, że z moją buzią się polubi . Wszystko w próbkowym rozmiarze. Trochę tego będzie- w sumie 25$ wydałam. To świetnie, że paczki szybko przychodzą. Następny tydzień będzie jednym wielkim testowaniem. Już się nie mogę doczekać.
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 16:54   #739
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

a ja zamowilam przed chwilka kolejne probki ale tylko podkladow. ostatnio wzielam same jasniutkie bo troche zmylily mnie kolory. teraz wzielam bisque, magnolia i lace (wszystkie w formule light, poprzednio bralam original) mam nadzieje ze mi przypasuje ta formula. nastawialam sie na EDM ale chcialabym tez sie polubic z Buff'd, a tak, zeby nie bylo monopolu
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 19:01   #740
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Nie ma reguł jeśli chodzi o trwałość podkładów, trzeba testować, dobrać odpowiednie podłoże (krem, primer), narzędzia aplikacyjne (u mnie minerały się lepiej trzymają i twarz jest dłużej matowa, jak na koniec postempluję się pudrem w kamieniu za pomocą puszka). Formuła Original z niewielką ilością dodatków (m.in. stearynianem magnezu) trzyma się na mojej skórze genialnie, nie ściera się, nigdy nic mi się nie zwarzyło, ale niektóre dziewczyny mają inne doświadczenia. Dlatego najlepiej spróbować Light i Original. Wzięłabym taki zestaw próbek:

80% Fair Original, 20% Fair Light (żeby sprawdzić odcień)
80% Fair Original, 20% Sungrass Light
50% Fair Original, 30% BisqueOriginal, 20% BisqueLight
50% Fair Light, 50% Bisque Light (dla wypróbowania formuły Light)

Nie wiem, ile próbek planujesz zamówić. Jakbyś chciała jeszcze coś, to z bardziej eksperymentalnych propozycji mam taką: 50% Fawn + 50% Cream (po uwzględnieniu formuł, np. 50% Fawn Original, 30% Cream Original, 20% Cream Light). Nie wiem, na ile taki miks różniłby się od Fair, ale powinien wyjść fajny jasny neutralny beż.

Kolory w poszczególnych formułach różnią się nieznacznie, tzn. w woreczku mogą wyglądać inaczej (np. niektóre odcienie w Light wydają się bardziej różowe), a po roztarciu na skórze różnicy nie będzie widać. Poza tym, podkłady Buff'd pięknie dopasowują się do karnacji, przynajmniej mojej. Nie zauważyłam też nigdy, żeby kolor ciemniał na twarzy (EDM i DreamWorld mi ciemnieją).
Dziękuję, zamawiam właśnie 4 próbki, które mi poradziłaś.
Chciałabym wziąźć też jakiś primer. Który mi polecacie do tego zestawu odcieni??

I jeszcze korektor. Ale to chyba awaken soft bylby najlepszy? (tylko, że ja nie chce go pod oczy tylko na zamaskowanie "czerwonych niedoskonałości")
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2009-04-15 o 19:04
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 21:49   #741
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Na razie spróbowałam na wątku grupowym, bo zamawiając całą paczkę, chyba małe prawdopodobieństwo, że się zgubi. Gorzej z pocztą polską, z którą miałam parę nie miłych sytuacji i już im nie ufam. No zobaczymy jak nie wyjdzie to z all wezmę.

No tylko te oczekiwanie.
Ale mnie np. na Buff`d bardzo mile zaskoczyli, bo próbki doszły w niecały tydzień.
oni sa pieruńsko szybcy do mnie zdecydowanie najszybciej dochodzą właśnie ich przesyłki (i mają fajne znaczki z jakimis stworami etniczno-lodowymi)

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Złożyłam przed chwilą swoje pierwsze zamówienie
Nie wiem czy trafię w kolory ale żółte tony, zazwyczaj mnie nie zawodzą (przynajmniej nie bardziej niż inne kolorki)
Wybrałam Cornsilk i Sungrass w formułach Light i Original, cienie: Gun Metal i Thunder Cloud, róże: Sugar Coated i Flush oraz Yarn (który jest zdaję się jakimś primerem)
Szkoda, że póki co relacja na sucho-bez zdjęć
Hmm, z tego co pamietam dla Ciebie ich żółcie mogą być jednak zbyt żółte (cornsilka nie mam ale sungrass jest naprawdę fest żółty), mam też cień Gun Metal, kolor baaardzo fajny ale u mnie się roluje, za to bardzo grzecznie sie spisuje jako eyeliner z uzyciem mixing medium
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 21:54   #742
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Chyba nie bedzie tak źle. Nie znam tych odcieni EDM, ale mam wrażenie, że pod względem jasności/ciemności może Ci pasować Cream (Almond chyba będzie zbyt żółty), a przy opaleniźnie Warm. A jakby tonacja była nieodpowiednia, to tymi odcieniami, które zamówiłaś, możesz regulować poziom żółci/różu, tzn. np. Apricot możesz wykorzystać do zneutralizowania żółci. Gołąbek miała Cream i Warm (oba odcienie odziedziczyłam ja ), a pasuje jej właśnie Beige Neutral. Cream był zdaje się trochę za żółty dla niej. Dobrze mówię, Gołąbku?
no nic poczekamy zobaczymy jak dojdzie co tam będzie można mieszać
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 23:59   #743
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Dziękuję, zamawiam właśnie 4 próbki, które mi poradziłaś.
Chciałabym wziąźć też jakiś primer. Który mi polecacie do tego zestawu odcieni??

I jeszcze korektor. Ale to chyba awaken soft bylby najlepszy? (tylko, że ja nie chce go pod oczy tylko na zamaskowanie "czerwonych niedoskonałości")
Pudry są transparentne, więc jest duża dowolność w wyborze odcienia (próbowałam nawet Earthen - kolor był ledwie widoczny na skórze). Gdybyś chciała puder matowy, to lepszy będzie Setting Powder (np. odcienie Angelica, Downy). Finishing Powder jest bardziej rozświetlający.

Awaken Soft wygląda zachęcająco, powinien być mocno kryjący - nie zawiera miki, tylko TiO2 i ZnO + pigmenty kolorowe. Będę musiała kiedyś wypróbować . Podoba mi się też Cornflower, podobno można nim zneutralizować pomarańczowe tony.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-04-16 o 08:52
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 09:39   #744
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Hmm, z tego co pamietam dla Ciebie ich żółcie mogą być jednak zbyt żółte (cornsilka nie mam ale sungrass jest naprawdę fest żółty), mam też cień Gun Metal, kolor baaardzo fajny ale u mnie się roluje, za to bardzo grzecznie sie spisuje jako eyeliner z uzyciem mixing medium
Tak myślisz, kurczę sama nie wiem Ale z drugiej strony panicznie boję się wszelkich domieszek czerwieni i różu w podkładach. Ostatnio z EDM używam Fawn i wygląda jednak lepiej niż Olive czy Golden Fair (bo lepiej gasi zaczerwienienie na twarzy a przez to lepiej dopasowuje się do szyji ). No nic, najwyżej przypniecie mi łatkę polskiego żółtka (bez urazy dla azjatów-bardzo ich lubię)
A rolowania cieni też się właśnie obawiam bo mam do tego skłonności. Muszę poczytać o tych mixingach bo narazie jestem w tym temacie zielona, dzięki za wskazówkę
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 10:24   #745
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Tak myślisz, kurczę sama nie wiem Ale z drugiej strony panicznie boję się wszelkich domieszek czerwieni i różu w podkładach. Ostatnio z EDM używam Fawn i wygląda jednak lepiej niż Olive czy Golden Fair (bo lepiej gasi zaczerwienienie na twarzy a przez to lepiej dopasowuje się do szyji ). No nic, najwyżej przypniecie mi łatkę polskiego żółtka (bez urazy dla azjatów-bardzo ich lubię)
A rolowania cieni też się właśnie obawiam bo mam do tego skłonności. Muszę poczytać o tych mixingach bo narazie jestem w tym temacie zielona, dzięki za wskazówkę
Każda skóra inna, może uu Ciebie nie będą się rolować, a co do żółci ja wolę Sungrass niż Fawn i też w sumie lubię własną żółtkowość Beże z Buff'd mają stosunkowo wyraźną nutkę żółtą, możesz np próbować bisque przy okazji (agabil chyba pisała że w jednej z formuł on juz prawie żółty)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 10:51   #746
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Każda skóra inna, może uu Ciebie nie będą się rolować, a co do żółci ja wolę Sungrass niż Fawn i też w sumie lubię własną żółtkowość Beże z Buff'd mają stosunkowo wyraźną nutkę żółtą, możesz np próbować bisque przy okazji (agabil chyba pisała że w jednej z formuł on juz prawie żółty)
Bisque jest z nutka óżłci w formule original. Zresztą w albumie są moje zdjęcia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 12:36   #747
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

zrobilam dzis sobie mieszanke z biscuit i sungrass(oba original), dodalam troche multitasking i ciutke fairly light EDM, odcien mi sie nawet podoba (choc brakowalo mi odrobinke doslownie zolci ale balam sie przesadzic z farly light). mam ta mieszanke na twarzy 2 godziny, podklad nie zniknal, nie zwarzyl sie, sie nie swiece. miejscami tylko zrobil sie taki "suchy" jakby, przy nakladaniu samego EDM (intensive) tez sie tak czasami zdarza. ja wnioskuje, ze musze bardziej nawilzyc cere, zeby wygladalo to lepiej. mam racje? no i leca do mnie probki w formule light, moze one beda lepiej wygladaly.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 22:28   #748
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Tak myślisz, kurczę sama nie wiem Ale z drugiej strony panicznie boję się wszelkich domieszek czerwieni i różu w podkładach. Ostatnio z EDM używam Fawn i wygląda jednak lepiej niż Olive czy Golden Fair (bo lepiej gasi zaczerwienienie na twarzy a przez to lepiej dopasowuje się do szyji ).
W podkładach Buff'd różu jak na lekarstwo, z jasnych tylko Fawn, Magnolia, Apricot (już mniej jasny). Fair ma nutkę brzoskwiniową bardzo delikatną, w sumie jest neutralny. A przy żółtkach Buff'd Golden Fair się chowa.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 22:47   #749
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

daaawno mnie tu nie było. używałam sobie buff'd od stycznia, a teraz znowu zamówiłam sobie masę próbek mam to szczęście, że bardzo podpasowały mi te minerały, choć były pierwszymi z zamówionych. jednak próbuję dalej jeśli chodzi o mieszanki. zmieniam tylko odrobinę % w kolorach, w formułach już nie marudzę. no i w tym zamówieniu odważyłam się i wzięłam porcelain na rozświetlenie cieni pod oczami ..
teraz używam kremu z filtrem 50 i troszkę mi się kłócą, ale może zacznę delikatnie odciskać chusteczką ? pogodzić jakoś muszę, o!

poza tym .. kocham kurs CAD
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 07:24   #750
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Kolejny watek przez który sie przebijamMinerały sa jak wirus
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 09:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.