Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-22, 21:47   #4471
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Kurcze, zaginął mi gdzieś kabel do telefonu, a chętnie bym wrzuciła odrosty.
Chociaż narazie tak szczerze to kiepsko je widać - mają z 1,5cm, a ja już się czuję okropnie
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 22:05   #4472
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

moje odrosty maja 3 cm i poki co czuje sie z nimi dobrze
poki co mam w planie nic nie robic do lipca - dopiero wtedy bede mogla powiedziec cos o wlasnym kolorze i podjac decyzje "co dalej z tym tematem"
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 22:43   #4473
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
moje odrosty maja 3 cm i poki co czuje sie z nimi dobrze
poki co mam w planie nic nie robic do lipca - dopiero wtedy bede mogla powiedziec cos o wlasnym kolorze i podjac decyzje "co dalej z tym tematem"
A duży masz kontrast pomiędzy naturalnymi a farbowanymi?
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 06:40   #4474
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

tak z 3-4 tony
moj kolor farbowany to jasny bezowy blond a naturalny to naturalny blond
ale nie mam dlugich wlosow dlatego fryzura wyglada na starannie zaplanowana - jeszcze troche i bedzie wygladala tak jakbym na ciemniejszych wlosach miala bardzo geste jasne pasemka.
jest ok.
az sie dziwie, ze tak to spokojnie przyjmuje, bo latami mialam najjasniejszy
z mozliwych blondow (nie bialy, raczej taki blond barbie).
teraz bardzo chcialabym zobaczyc jak wygladaja moje wlasne wlosy - i zapuscic je ile sie da
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 08:45   #4475
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
sto lat! i niech Ci włoski szybko rosną

antybiotyk dostałam ale na razie próbuję leczyć się bez, bo lekarka powiedziała żeby spróbować bez a jak się nie polepszy do środy wieczorem to mam zacząć brać antybiotyk, więc mam nadzieję, że jednak obejdzie się bez antybiotyku ja na uczelni nie dałabym rady usiedzieć przez ten męczący katar i kaszel, poza tym wykładowcy by mnie chyba wyrzucali co raz z auli ja niestety katar mam bardzo rzadko, tylko przy chorobie i już mam go serdecznie dosyć, zdarłam sobie już nos od ciągłego wydmuchiwania ;/ tyle dobrego, że przynajmniej temperatury nie mam
i Tobie kochana szybkiego powrotu do zdrowia!
Ja się wybroniłam z antybiotyku, ze zwolnienia też, ale widzę, że to był zły pomysł, bo chyba nie wysiedzę dzisiaj na zajęciach. Jeszcze zimno mi się zrobiło! :/ A jutro miałam mieć wizytę u dentysty i będę musiała chyba odwołać...

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
XYOLA i AGAA91 wracajcie do zdrowia


Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a mnie przyjmiecie do swojego grona ?

Napisałam wiadomość,ale nikt mi nie odp
Jasne witamy

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Xyola i Agaa91 WRACAJTA DO ZDROWICZKA !
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 09:16   #4476
biemi
Raczkowanie
 
Avatar biemi
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Worldwide
Wiadomości: 160
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Ja się tak do Was dziewczyny przyczajam i przyczajam, zaczytuję się w Waszych odpowiedziach

Ach co to byłby za cud mieć taką silną wolę i nie farbować, ja potraktowałam swoje farbowańce naturalnym blondem i mnie na koniec farbowania podkusiło maznąć 3cm odrosty :/ efekt nie dokońca zadowalający ale chociaż różnica mniejsza, teraz mam postanowienie że jeszcze tylko raz farbowańce przyciemnie i będę czekać i podziwiać swoje naturalki

biemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 12:26   #4477
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Dziewczyny, poryczałam się przed lustrem
Oglądałam moje odrosty, w świetle dziennym i WIDZĘ SIWE WŁOSY!! Czy to możliwe, w wieku 23 lat?
Ratunku i co teraz? Chyba nici z zapuszczania naturalnych, skoro już mam siwe włosy.
A może to jednak moje wrażenie?
Nie no,ale te włosy są w niektórych miejscach całkowicie białe, a tak to takie biało-siwo-szare
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 12:32   #4478
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Namietne_Usta witamy

Ivonea
Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Ja się wybroniłam z antybiotyku, ze zwolnienia też, ale widzę, że to był zły pomysł, bo chyba nie wysiedzę dzisiaj na zajęciach. Jeszcze zimno mi się zrobiło! :/ A jutro miałam mieć wizytę u dentysty i będę musiała chyba odwołać...
ja też bez antybiotyku jednak nie dam rady bo czuję się coraz gorzej i gorączka na dodatek doszła... a Ty wracaj do domu jak najszybciej i wygrzewaj się pod kołderką
Cytat:
Napisane przez biemi Pokaż wiadomość
Ja się tak do Was dziewczyny przyczajam i przyczajam, zaczytuję się w Waszych odpowiedziach

Ach co to byłby za cud mieć taką silną wolę i nie farbować, ja potraktowałam swoje farbowańce naturalnym blondem i mnie na koniec farbowania podkusiło maznąć 3cm odrosty :/ efekt nie dokońca zadowalający ale chociaż różnica mniejsza, teraz mam postanowienie że jeszcze tylko raz farbowańce przyciemnie i będę czekać i podziwiać swoje naturalki

witamy też myślałam , że nie mam silnej woli a okazało się, że mam chcieć to móc!

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poryczałam się przed lustrem
Oglądałam moje odrosty, w świetle dziennym i WIDZĘ SIWE WŁOSY!! Czy to możliwe, w wieku 23 lat?
Ratunku i co teraz? Chyba nici z zapuszczania naturalnych, skoro już mam siwe włosy.
A może to jednak moje wrażenie?
Nie no,ale te włosy są w niektórych miejscach całkowicie białe, a tak to takie biało-siwo-szare
na pewno nie jest tak źle jak piszesz pokaż zdjęcia to zobaczymy czy jest tak rzeczywiście
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 12:34   #4479
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
Namietne_Usta witamy

Ivonea

ja też bez antybiotyku jednak nie dam rady bo czuję się coraz gorzej i gorączka na dodatek doszła... a Ty wracaj do domu jak najszybciej i wygrzewaj się pod kołderką

witamy też myślałam , że nie mam silnej woli a okazało się, że mam chcieć to móc!

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------


na pewno nie jest tak źle jak piszesz pokaż zdjęcia to zobaczymy czy jest tak rzeczywiście
Nie mogę znaleźć kabla

To widać tak z bliska, z daleka są poprostu szare.
A z bliska? Niektóre włosy są białe, siwe.

Cóż, widocznie mój czas nadszedł,jesli chodzi o pierwsze siwe włosy
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 13:27   #4480
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Dziewczyny nie martwcie się tak tymi siwymi włosami. Jeśli to Was pocieszy to ja pierwsze siwki miałam już w wieku 16 lat. Teraz mam 22 lata i tych siwych włosów jest naprawdę sporo, a że mój naturalny kolor jest dość ciemny, a siwe wręcz białe to są one bardzo widoczne. Nie powstrzymało mnie to jednak przed powrotem do swoich naturalnych włosków, bo szczerze mówiąc to wolę tę moją siwiznę, ale zdrową niż jednolity farbowany kolor i zniszczone włosy. Z resztą powiem Wam, że te siwki wcale mi nie przeszkadzają, a nawet je polubiłam i już nie zwracam na nie uwagi. Uważam nawet, że to wygląda całkiem oryginalnie. Teraz takie czasy, że wszyscy maskują siwiznę, bo tak się przyjęło, a ja mam to w nosie i dumnie pokazuję moje włoski w takim kolorze jaki mają. A to czy się one komuś podobają czy nie to już mnie nie obchodzi. Ważne, że ja widzę różnicę między tym co było po wieloletnim farbowaniu, a tym co jest teraz. Dlatego nie załamujcie się od razu na starcie. Poczekajcie jeszcze trochę, bo naprawdę warto. Najwyżej jak za jakiś czas uznacie, że jednak siwizna jest dla Was nie do przeżycia to ją zakryjecie, a może okaże się, że pokochacie ją tak jak ja. Trzymam za was kciuki kobitki
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 13:41   #4481
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poryczałam się przed lustrem
Oglądałam moje odrosty, w świetle dziennym i WIDZĘ SIWE WŁOSY!! Czy to możliwe, w wieku 23 lat?
Ratunku i co teraz? Chyba nici z zapuszczania naturalnych, skoro już mam siwe włosy.
A może to jednak moje wrażenie?
Nie no,ale te włosy są w niektórych miejscach całkowicie białe, a tak to takie biało-siwo-szare
Przyznam się, że mam troszkę mniej lat od Ciebie() a również zauważyłam już siwe włosy u siebie :/ Chyba za bardzo się w życiu stresowałam, ale na szczęście widać je tylko z bliska jak się przypatrzę... (Chyba, że mam takie beznadziejne naturalki i płatają mi filga, że nie są jednolite tylko mają różne odcienie ) Jednak nie poddaję się i zapuszczam swoje!

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
ja też bez antybiotyku jednak nie dam rady bo czuję się coraz gorzej i gorączka na dodatek doszła... a Ty wracaj do domu jak najszybciej i wygrzewaj się pod kołderką
No właśnie grzeję się teraz pod kołdrą, ale idę na 16 jeszcze raz do lekarza, jednak nie dałam rady na uczelni wysiedzieć i zwolnienie jest konieczne...

Zdrowiej kochana
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 13:46   #4482
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Eh,dzięki za słowa wsparcia
Twoje włosy mają długość 6cm,tak?
A moglabys pokazac?



Ja już sama niewiem co robić.
Chyba farbuję.
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 13:58   #4483
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
moje odrosty maja 3 cm i poki co czuje sie z nimi dobrze
poki co mam w planie nic nie robic do lipca - dopiero wtedy bede mogla powiedziec cos o wlasnym kolorze i podjac decyzje "co dalej z tym tematem"
ja też czekam do czerwca/lipca aż będę widzieć więcej naturalnego kolorku mojego - bo na dzień dzisiejszy to nawet nie potrafię określić jaki to własciwie jest kolor
a jak zapytałam Tż'ta to stwierdził, że siwy

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Ja już sama niewiem co robić.
Chyba farbuję.
nie łam się i bądz dzielna, daj swoim włoskom trochę czasu, aż odrost będzie większy - wtedy ocenisz jak ten kolor się prezentuje, niema co ulegać chwili
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:25   #4484
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
ja też czekam do czerwca/lipca aż będę widzieć więcej naturalnego kolorku mojego - bo na dzień dzisiejszy to nawet nie potrafię określić jaki to własciwie jest kolor
a jak zapytałam Tż'ta to stwierdził, że siwy


nie łam się i bądz dzielna, daj swoim włoskom trochę czasu, aż odrost będzie większy - wtedy ocenisz jak ten kolor się prezentuje, niema co ulegać chwili

moj TŻ to samo.. ze siwy i brzydki i ze w blondzie mi ladnie .. brat też, że ''nijaki''... i jak pokazywalam mu jakies stare foto, to powiedzial '' blondzie ci najlepiej'' przykro mi troche, ale nie poddam sie

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2011-03-23 o 14:26
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:37   #4485
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
moj TŻ to samo.. ze siwy i brzydki i ze w blondzie mi ladnie .. brat też, że ''nijaki''... i jak pokazywalam mu jakies stare foto, to powiedzial '' blondzie ci najlepiej'' przykro mi troche, ale nie poddam sie
moj Tż na szczęscie nie uzył słowa "brzydki"
pocieszam się, że jak zetnę w końcu te farbowance to naturalki będą się lepiej prezentować bo tak w porownaniu do tej farby to troche faktycznie szaro wyglądają...
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:47   #4486
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
moj Tż na szczęscie nie uzył słowa "brzydki"
pocieszam się, że jak zetnę w końcu te farbowance to naturalki będą się lepiej prezentować bo tak w porownaniu do tej farby to troche faktycznie szaro wyglądają...

no ja mam małą różnicę miedzy kolorami.. farbowane maja nieco cieplejszy odcień, a naturalki no mysie.. postaram się zapuścić swoje, a co później to zobaczymy Po takich słowach już chodzą mi głupie myśli po głowie... Ostatnio się z nim posprzeczałam, to powiedział , że komentuje jego koleżanki, a sama mam o wiele gorsze włosy i jaki kolor...
zero wsparcia.
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 17:30   #4487
daniell119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: za rogiem
Wiadomości: 9
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Ojej, jak można tak powiedzieć? Skarb90 współczuję, nie martw się masz śliczne włoski już ja bym z nim porozmawialadobrze że ja mam pełne wsparcie od mojego chłopaka. Nie przejmujcie się siwymi włosami, moja mama gdy miała 22 lata była już cała siwa, no i wielkiego wyboru nie miała...ja mam 20 i siwe pasmo z tyłu głowy i na czubku z resztą też.
daniell119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 17:39   #4488
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
no ja mam małą różnicę miedzy kolorami.. farbowane maja nieco cieplejszy odcień, a naturalki no mysie.. postaram się zapuścić swoje, a co później to zobaczymy Po takich słowach już chodzą mi głupie myśli po głowie... Ostatnio się z nim posprzeczałam, to powiedział , że komentuje jego koleżanki, a sama mam o wiele gorsze włosy i jaki kolor...
zero wsparcia.
nie przejmuj sie, faceci się nie znają
jak mi mój wyskoczył z tym szarym to mu na to "eee ty sie nie znasz" i olałam (co się mam dołowac), i tak będę zapuszczać naturalki
u mnie to różnicę widać najbardziej jak wezmę pasmo włosów i przyłoze te ciemne do odrostu.... ale tak jak są spięte to ok jest, a nawet jak rozpuszcze to nie ma tragedii - da sie przeżyc
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 18:05   #4489
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

faceci tak gadaja bo od zawsze wiadomo ze"mezczyzni wola blondynki".
mozna sie ratowac naturalnymi metodami .
ja by przetrwac ten najgorszy okres kupilam dzis sobei odzywke rozjasniajaca - nie ma w sobie nic sztucznego, same naturalne ekstrakty z cytryny, rumianku i czegos tam jeszcze.
zobacze jak bedzie dzialac, poki co wlosy mi lsnia jak szalone
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 18:11   #4490
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
moj TŻ to samo.. ze siwy i brzydki i ze w blondzie mi ladnie .. brat też, że ''nijaki''... i jak pokazywalam mu jakies stare foto, to powiedzial '' blondzie ci najlepiej'' przykro mi troche, ale nie poddam sie
o kurde, kochana tylko się nie poddawaj, udowodnij mu, że masz piękne naturalki i świetnie się w nich czujesz a w końcu będzie mu głupio, że tak napisał


a ja poszłam do lekarza po zwolnienie, a dostałam antybiotyk
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 18:16   #4491
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez daniell119 Pokaż wiadomość
Ojej, jak można tak powiedzieć? Skarb90 współczuję, nie martw się masz śliczne włoski już ja bym z nim porozmawialadobrze że ja mam pełne wsparcie od mojego chłopaka. Nie przejmujcie się siwymi włosami, moja mama gdy miała 22 lata była już cała siwa, no i wielkiego wyboru nie miała...ja mam 20 i siwe pasmo z tyłu głowy i na czubku z resztą też.


wiesz.. ja uwazam, ze mam lepsze wlosy w porownaniu do tego co bylo kiedys.. a dla niego najlepiej mi w jasnych- niewazne czy siano jest na glowie , czy koncowki odpadaja..


Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
nie przejmuj sie, faceci się nie znają
jak mi mój wyskoczył z tym szarym to mu na to "eee ty sie nie znasz" i olałam (co się mam dołowac), i tak będę zapuszczać naturalki
u mnie to różnicę widać najbardziej jak wezmę pasmo włosów i przyłoze te ciemne do odrostu.... ale tak jak są spięte to ok jest, a nawet jak rozpuszcze to nie ma tragedii - da sie przeżyc

ja tez zapuszczam i nic mnie nie powstrzyma, pozniej wstawie moze moje stare zdjecia z poniszczonymi włosami tak dla zmotywowania

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
faceci tak gadaja bo od zawsze wiadomo ze"mezczyzni wola blondynki".
mozna sie ratowac naturalnymi metodami .
ja by przetrwac ten najgorszy okres kupilam dzis sobei odzywke rozjasniajaca - nie ma w sobie nic sztucznego, same naturalne ekstrakty z cytryny, rumianku i czegos tam jeszcze.
zobacze jak bedzie dzialac, poki co wlosy mi lsnia jak szalone

no mojemu to ogolnie podobaja sie bardziej ciemnowłose, ale ja akurat w wydaniu blond..hehe chociaz kiedys zobaczyl dziewczyne z naturalnymi i powiedzial, ze ma fajny kolorwiec trzeba czekac az cale odrosna i wtedy bedzie efekt, a nie 2 cm odrostu

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
o kurde, kochana tylko się nie poddawaj, udowodnij mu, że masz piękne naturalki i świetnie się w nich czujesz a w końcu będzie mu głupio, że tak napisał


a ja poszłam do lekarza po zwolnienie, a dostałam antybiotyk

nie poddam chociaz wrocilam z miasta , a tam na drzwiach.. PROMOCJA - pasemka, baleyage i farbowanie za 50 zł nowo otwarty zakład i pewnie chca zebrac klientow (bo to małe miasto.) troche kusi, ale z drugiej strony wyobrazam sobie co by sie stalo z moimi wlosami. NIE FARBUJE poza tym szkoda mi zatracac tego, ze mam taki kolor na glowie, ze odrosty az tak nie rzucaja sie w oczy

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2011-03-23 o 18:17
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 18:56   #4492
MikiCziki
Raczkowanie
 
Avatar MikiCziki
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Moja Droga!!!!

Proszę napisz mi koniecznie co to za odżywka rozjaśniającą o przyzwoitym składzie, poluję właśnie od jakiegoś czasu na takie cudeńko Czekam z niecierpliwością na info o firmie, nazwie i gdzie ją można dostać... Ach ciekawe czy w ogóle działa...

Pozdrawiam i przy okazji witam wszystkie nowe dziewczyny!!!! Pamiętajcie, że zawsze są tu mile widziane takie świeżynki


---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

laudik to pytanko do Ciebie oczywiście
MikiCziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:13   #4493
Lave
Raczkowanie
 
Avatar Lave
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 89
Dot.: Kolor zbliżony do naturalnego mysio-średniego blondu

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
obawiam sie ze zaden sztuczny kolor nie bedzie tym samym co naturalny.
najlepiej chyba dac im rosnac a potem te rozjasniane sciac

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

zwlaszcza, ze odrosty - i to duze sa bardzo modne ostatnio (nawet farbuje sie wlosy w ten sposob by wygladaly jak odrosty)

Ale ja chciałabym kolor po prostu zbliżony, nie musi być identyczny, ale chciałabym aby wyglądał dość naturalnie i był w tonacji średniego mysiego blondu...
Żeby odrosty nie wyglądały makabrycznie.
__________________
I jeśli odwrócisz się do nieba zdasz sobie sprawę,
że zostały miliony gwiazd i każda jedna jest marzeniem
do spełnienia.
Chociaż niektóre się wypalą, znajdziesz wiele,
które dopiero zaczynają świecić.

( D.M )
Lave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:31   #4494
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
moj TŻ to samo.. ze siwy i brzydki i ze w blondzie mi ladnie .. brat też, że ''nijaki''... i jak pokazywalam mu jakies stare foto, to powiedzial '' blondzie ci najlepiej'' przykro mi troche, ale nie poddam sie
O kurde, co za motywacja
Moja koleżanka tak samo: "ojej, to taki mysi kolor." ja na to,że chcę właśnie zapuscic naturalne włosy a ona "oj nie, zwariowalas" ...

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
no ja mam małą różnicę miedzy kolorami.. farbowane maja nieco cieplejszy odcień, a naturalki no mysie.. postaram się zapuścić swoje, a co później to zobaczymy Po takich słowach już chodzą mi głupie myśli po głowie... Ostatnio się z nim posprzeczałam, to powiedział , że komentuje jego koleżanki, a sama mam o wiele gorsze włosy i jaki kolor...
zero wsparcia.
U mnie chyba podobnie będzie - farbowane cieplejsze niż odrost naturalek.
Nie przejmuj się tymi słowami


Swoją drogą - ja to bym sobie z nim pogadała chętnie


Wracając do tematu - mnie pociesza to,że w wakacje , jak świeci słońce to moje włosy potrafią zmienić odcień nawet o kilka tonów (szczególnie mocne słońce za granicą)
Liczę,że jesli dotrwam z odrostami do wakacji i wyjadę to wówczas będzie to lepiej wyglądało - jak słońce zajmie się naturalnymi włosami. A tak w lipcu-sierpniu to bym miała już pewnie ok 8cm odrostu..

Eh, z drugiej strony - mam kiepską motywację Jak sobie myśle, ile to czasu zajmie - zapuszczanie tych naturalnych.
I potem znów trzeba będzie obciąć wlosy, żeby to wyrównać.
A na dodatek, jesli mam te siwe to niewiem,czy to jest sens - niedługo trzeba będzie znów farbować, żeby zakryć siwiznę


__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam

Edytowane przez Namietne_Usta
Czas edycji: 2011-03-23 o 19:32
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:35   #4495
miss_alchemist
Raczkowanie
 
Avatar miss_alchemist
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 259
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Ja bym się nie przejmowała sformułowaniami pt "mysie włosy". Ten mały odrost to słońca nie widział, jest go tylko kawałeczek i na tle intensywnego koloru farby może na początku nie wyglądać super. Należałoby porównywać raczej całe naturalki z całymi farbowańcami, żeby zobaczyć prawdziwą różnicę.

A mnie się ciężko motywować zniszczeniami włosów, bo farbowałam henną Jedyne, co mnie motywuje do zapuszczania naturalek, to zmęcznie tym pacianiem i fakt, że zapuszczam teraz włosy. A potem, jak będą już długie, to powrót do naturalek jeszcze trudniejszy... Czasem jednak kuszą te żywe brązy i rudości.
miss_alchemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:39   #4496
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Eh,dzięki za słowa wsparcia
Twoje włosy mają długość 6cm,tak?
A moglabys pokazac?



Ja już sama niewiem co robić.
Chyba farbuję.


Jeśli to do mnie, to chętnie służę wsparciem, bo wiem, że czasem jest ciężko. Sama wracałam do naturalek pięć razy i dopiero za piątym mi się to udało. Na dzień dzisiejszy moje włosy w najdłuższym miejscu mają już jakieś 9,5 cm. 6 cm miały zaraz po ścięciu. Wstawiłabym fotkę, ale wierz mi, że w tej chwili to nie mam na głowie żadnej fryzury. Włoski sobie po prostu rosną jak chcą i średnio to wygląda. Co prawda ja ich nie układam, bo leniuch jestem w tej kwestii, jak bym się trochę postarała to coś by się dało z tych włosów zrobić. Ale jeśli chcesz to pod koniec 112 strony znajdziesz fotkę moich włosków po ścięciu.

Edytowane przez Natalisis
Czas edycji: 2011-03-23 o 19:49
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:40   #4497
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Dziewczyny jeśli nie macie w genach młodego osiwienia to przestańcie się stresować ! Też rok temu zauważyłam siwe włosy takie pojedyncze pod włosami może z 5 sztuk, ale to był dla mnie szok, wyrywałam je bo nie mogłam na nie patrzeć, postanowiłam wrzucić na luz i mniej się stresować - teraz na dzień dzisiejszy nie mam nowych siwych, nie widzę ich i nawet nie wiem czy są jeszcze te stare...
Teraz bardzo dużo młodych dziewczyn zaczyna siwieć...
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:53   #4498
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Coś dla zmotywowania Agnieszka Szulim i jej włosy parę lat temu , gdy rozjaśniała i mniej więcej obecne z roku 2010/2011
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pulpit.jpg (93,0 KB, 99 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:55   #4499
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Moja Droga!!!!

Proszę napisz mi koniecznie co to za odżywka rozjaśniającą o przyzwoitym składzie, poluję właśnie od jakiegoś czasu na takie cudeńko Czekam z niecierpliwością na info o firmie, nazwie i gdzie ją można dostać... Ach ciekawe czy w ogóle działa...

Pozdrawiam i przy okazji witam wszystkie nowe dziewczyny!!!! Pamiętajcie, że zawsze są tu mile widziane takie świeżynki


---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

laudik to pytanko do Ciebie oczywiście
http://www.nakedbodycare.co.uk/hair/...nditioner.html

kupilam ja w bootsie.
co do dzialania - bede testowac - i dam znac jak dziala.
oczywiscie najbardziej mnei interesuje jej dzialanie na moich naturalnych.
poki co widze ze sa niezle zmelanzowane - i lsnia wszystkimi bnlaskami blondu - wiec jakby efekt optycnzy zostal osiagniety.
a w zalozeniu ma stopniowo rozjasniac
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 21:05   #4500
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
o kurde, kochana tylko się nie poddawaj, udowodnij mu, że masz piękne naturalki i świetnie się w nich czujesz a w końcu będzie mu głupio, że tak napisał


a ja poszłam do lekarza po zwolnienie, a dostałam antybiotyk
nie dał Ci zwolnienia?? :O co za lekarz... mnie od razu zapytała lekarka czy chcę zwolnienie, i dobrze zrobiłam, że wzięłam
Cytat:
Napisane przez Lave Pokaż wiadomość
Ale ja chciałabym kolor po prostu zbliżony, nie musi być identyczny, ale chciałabym aby wyglądał dość naturalnie i był w tonacji średniego mysiego blondu...
Żeby odrosty nie wyglądały makabrycznie.
nawet takie makabryczne odrosty da się znieść, jestem tego żywym przykładem
Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Coś dla zmotywowania Agnieszka Szulim i jej włosy parę lat temu , gdy rozjaśniała i mniej więcej obecne z roku 2010/2011
o matko, jaki tragiczny blond ten po lewej mega różnica we włosach, dobrze, że już kończymy z tym sztucznym kolorem

Skarb90, brawo za odpowiednie podejście
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.