Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-28, 12:54   #1231
baby girl13
Raczkowanie
 
Avatar baby girl13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 34
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

mam podobny problem...próbowałam już wszystkiego!;(najwieksze rozstepy mam na udach i w okolicach piersi..nie wiem co mam robic !co stosowac??!!jak mozna temu zapobiec??!! również chciałabym sprobowac ten peeling Lirene body anti-cellulite choc wiadomo ze nie jest on od rozstepów ale u mnie i tak objawia to sie cellulitem wiec jak cos wiadomo to piszcie!! ))
baby girl13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 14:44   #1232
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Witajcie,
Oficjalnie dołączam do grona walczących z rozstępami. Zamówiłam w aptece maść z mocznikiem, o której przeczytałam na forum kulturystyka (w tym wątku chyba też ktoś wspominał) i poinformuje o efektach. Rozstępy powstały u mnie po odchudzaniu (zrzuciłam 9 kilo w pół roku), najbardziej ucierpiał biust. Ale to było półtora roku temu, więc teraz to już stare rozstępy.
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 14:56   #1233
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez blondie-b1 Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam z Allegro od Sprzedawcy annsol1 i jestem bardz zadowolona - cena konkurencyjna i długi termin ważności

też u niej zamawiałam Galenica ale wydaje mi się to podejrzane. po pierwsze od kilku miesięcy obserwuje jej aukcje i cały czas ma napisane że wyprzedaż zapasów, a sprzedała już tego koło 400 szt. i ma, a raczej miała bardzo tanio bo po 70 zł. po moim dociekliwym mailu podwyższyła cenę o 8 zł i w niektórych aukcjach już nie pisze że to wyprzedaż zapasów.
po za tym pytałam innego sprzedawcę który sprzedaje po 85 zł o jego źródła i cenę i powiedział że apteki dlatego mają dużo drożej (u mnie ok. 99 zł) bo zamawiają po 2-3 szt. a on zamawia dużo i ma taniej ale że poniżej 75 zł to absolutnie się nie da bo tyle to nawet w hurtowni nie kosztuje!!!
kupowałam u tej annsol i w sumie trudno powiedzieć czy to podróbka bo o ile po pierwszej aptecznej tubce miałam już jakieś efekty to po tej od niej nic już się nie zmieniło i jakby się trochę inaczej wchłaniał.
ja raczej już u niej nie kupię
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 15:00   #1234
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aralia83 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Oficjalnie dołączam do grona walczących z rozstępami. Zamówiłam w aptece maść z mocznikiem, o której przeczytałam na forum kulturystyka (w tym wątku chyba też ktoś wspominał) i poinformuje o efektach. Rozstępy powstały u mnie po odchudzaniu (zrzuciłam 9 kilo w pół roku), najbardziej ucierpiał biust. Ale to było półtora roku temu, więc teraz to już stare rozstępy.
już się tu pytałam o tą maść ale jakoś nikt nie odpowiedział a jestem jej bardzo ciekawa. to jest jakiś gotowy specyfik czy robiony??? ma jakąś nazwę? ile kosztuje?
tez próbowałam wszystkiego co się da i efekty marne
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 07:15   #1235
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Oni robią taką maść w aptece, nie ma nazwy. Jest na receptę i lekarz musi tam wpisać proporcje składników. O efektach się narazie nie wypowiem, bo użyłam jej dopiero dwa razy. Za 10 zł dostałam całkiem sporą porcję, tylko nie wiem jeszcze jak będzie z wydajnością.
W każdym razie za taką cenę warto spróbować, zwłaszcza, że sama się nadarzyła okazja do wypisania recepty.
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 21:07   #1236
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

ja tez walczę z rozstępami które pojawiły sie znikąd te na biodrach i pośladkach były od razu białe i pojawiły sie bardzo wcześnie a te na udach sa nadal czerwone i okropnie wyglądają. zaczęły sie robić mi sie tez na górnej części łydki także muszę znaleźć jakiś dobry specyfik

Aralia83 jak już będziesz używała go dłużej to napisz o efektach
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 06:40   #1237
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
już się tu pytałam o tą maść ale jakoś nikt nie odpowiedział a jestem jej bardzo ciekawa. to jest jakiś gotowy specyfik czy robiony??? ma jakąś nazwę? ile kosztuje?
tez próbowałam wszystkiego co się da i efekty marne
A jeśli chcesz gotowa maść:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-mlekowym.html
(nie chcę robić rekalmy, ale w Dbam O Zdrowie kosztuje równo 13,40 więc to naprawde taniutki w porównaniu z ceną np. xeriala, który ma mniejsze stężenie mocznika)
Własnie kupiłam, niedługo zdam relacje z używania. Opis, skałd i cena powaliły mnie na kolana, zobaczymy czy sam pecyfik tez jest taki cudowny
Na razie na rozstępy używam... Lysanelu Bo nie mam innego kremu z kwasami. I robię peeling aspirynowy. Na przebarwienia z twarzy pół roku kwasowania dało zaje**e efekty, mam nadzieję ze z biodrami i piersiami też da radę.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 07:08   #1238
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

agacior co to jest peeling aspirynowy?
W tej maści, którą kupiłaś jest podobne stężenie mocznika, co w mojej robionej tylko w Cerko są jeszcze inne składniki i też jest taniutka Daj znać jakie efekty.
Ja o swojej mogę narazie powiedzieć tylko tyle, że kiepsko się rozprowadza. O efektach (jeśli jakieś będą) wypowiem się jak ją poużywam chociaż z miesiąc.
jak mi nie pomoże kupie chyba Galenica, miał bardzo dobre recenzje na wizażu, tylko już wypadł z najlepszych.
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 09:43   #1239
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

W cerko jest jeszcze kwas mlekowy (= złuszczanie skóry = lepsze działanie ) Dziewczyny, które sie bawiły AHA i BHA wiedza, o co chodzi- ja po pól roku używania kwasów pozbyłam się z twarzy blizn i przebarwień i blizn potrądzikowych w 90%. Licze na to ze na rozstęopy te pomogą.
jest jeszcze alkohol co powduje lepsze wchłąnanie.
Rozprowadza się w miarę dobrze, jest baaaardzo gęsta i już czuję ze starczy co najmneij na rok (jest jej 75 ml). Troche piecze po nałozeniu, ale bardzo delikatnie (działanie kwasu), o piersiach nie ma oczywiscie co mówić po dwóch uzyciach, za to na łokciach po dwóch nocach z cerkodermem widac ogromną różnicę. Narazie jestem zadowolona

Acha a co do peelingu aspirynowego-
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=91607
ja robie tak że nakąłdam na twarz, szyje, dekolt (używam polopiryny wiec wychodzi tego wiecej), masuję tak jakbym robiła peeling a potem zostawiam. Aspiryna to też kwas więc też działa przeciw przebarwieniom, bliznom itp.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:53   #1240
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Dzięki za odpowiedź i koniecznie opisz jak zauważysz konkretne działanie cerko na rozstępy.
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:31   #1241
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

acha, i jescze cos mogę polecić:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...acy-biust.html
gdyby nie ta ocena o uczuleniu, średnia byłaby wyższa, jeśli nie najwyższa w całym dziale biust/dekolt; przeanalizowałam skład i mi się bardzo spodobał (słodki migdał jako nawilżacz, bardzo ładnie , wyciag z Kigelii (http://pl.wikipedia.org/wiki/Kigelia) i to wcale nie na końcu składu, kolagen, mocznik, bluszcz, witaminę A, Pantenol... A do tego wydajny (bardzo gesty) pachnie jak pasta do zębów dla dzieci i w super-pharm kosztuje teraz 8 zł. Słuchajcie, ja w takie cuda, że powiększa itepe oczywiscie nie wierzę, ale że poprawił wygląd skóry- to na pewno widzę, ujędrnił też, może wzmocnił naczynia krwionośne (tego nie widać), ale mój TŻ już drugi raz stwierdził, nie wiedząc wcale że coś smaruję w biust, że są większe...
Czy to jakiś hormonalny psikus? Czy przytyłam? Czy może rzeczywiście coś działa? Jak na razie raczej dążę do tego żeby pozbyć się ciałka, wtedy ocenie faktyczne działanie kremu... Czyli za jakieś 2 miesiące, nie 2 tygodnie... Ale dla samej przyjemnosci stosowania uważam, że warto kupic ten zapach...
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 14:01   #1242
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

agacior89 a jaki ten balsam ma związek z rozstępami?
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 14:12   #1243
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
acha, i jescze cos mogę polecić:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...acy-biust.html
gdyby nie ta ocena o uczuleniu, średnia byłaby wyższa, jeśli nie najwyższa w całym dziale biust/dekolt; przeanalizowałam skład i mi się bardzo spodobał (słodki migdał jako nawilżacz, bardzo ładnie , wyciag z Kigelii (http://pl.wikipedia.org/wiki/Kigelia) i to wcale nie na końcu składu, kolagen, mocznik, bluszcz, witaminę A, Pantenol... A do tego wydajny (bardzo gesty) pachnie jak pasta do zębów dla dzieci i w super-pharm kosztuje teraz 8 zł. Słuchajcie, ja w takie cuda, że powiększa itepe oczywiscie nie wierzę, ale że poprawił wygląd skóry- to na pewno widzę, ujędrnił też, może wzmocnił naczynia krwionośne (tego nie widać), ale mój TŻ już drugi raz stwierdził, nie wiedząc wcale że coś smaruję w biust, że są większe...
Czy to jakiś hormonalny psikus? Czy przytyłam? Czy może rzeczywiście coś działa? Jak na razie raczej dążę do tego żeby pozbyć się ciałka, wtedy ocenie faktyczne działanie kremu... Czyli za jakieś 2 miesiące, nie 2 tygodnie... Ale dla samej przyjemnosci stosowania uważam, że warto kupic ten zapach...
Używałam kiedyś tego, ale nie zachwycam się. Teraz biust smaruje abocosun (czy jakoś tak), bo wygrałam ten kremik w konkursie internetowym. Też bez rewelacji, ale chyba jest ciut lepszy.
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 17:44   #1244
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
agacior89 a jaki ten balsam ma związek z rozstępami?
Po pierwse- akurat była mowa o biuscie. Po drugie- naprawde dobrze nawilża. A to ważne w walce z rozstępami, nie?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 21:04   #1245
Kalawala
Raczkowanie
 
Avatar Kalawala
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 207
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

rozstępy.jpg

Rozstępy można prezentować jeśli nie da się ich wyeliminować. Pupa tego dziewczęcia nie wygląda źle nawet z prążkami a na rozkładówkach ścierają je komputerowo.
Kalawala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 06:30   #1246
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Kalawala Pokaż wiadomość
Załącznik 1417698

Rozstępy można prezentować jeśli nie da się ich wyeliminować. Pupa tego dziewczęcia nie wygląda źle nawet z prążkami a na rozkładówkach ścierają je komputerowo.
Nie wygląda źle, bo prążki są niewielkie a poza tym kto wie, może ma podkład na pupie?

Zresztą takimi rozstępami nie wie czy ktos się przejmuje, ja mam podone na biodrach i nie one sę moim utrapienem; za to piersi mam całe w długich, głębokich bruzdach i zalezy mi na tym, zeby je chociaz troszeczkę spłycić...
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 06:56   #1247
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

To ta dziewczyna z programu MTV Zakochaj się w Tili Teqili?
może nie wygląda tragicznie, ale jakie to byłoby przyjemne mieć głaciutką skórę.
Agacior mamy ten sam cel
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 20:44   #1248
Kalawala
Raczkowanie
 
Avatar Kalawala
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 207
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Aralia83 Pokaż wiadomość
To ta dziewczyna z programu MTV Zakochaj się w Tili Teqili?
Tak to ona, a poza tym jest bardziej doborowe towarzystwo posiadające rozstępy na biuście.
rEECC223088398469.jpgsr347_becki66649042.jpg
Kalawala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 23:39   #1249
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

pocieszajace

hihih
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 08:45   #1250
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

na moim monitorze to u żadnej z nich nie zobaczyłam ani cienia rozstępów za to moje widać z odległości kilku metrów
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 09:45   #1251
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
po za tym pytałam innego sprzedawcę który sprzedaje po 85 zł o jego źródła i cenę i powiedział że apteki dlatego mają dużo drożej (u mnie ok. 99 zł) bo zamawiają po 2-3 szt. a on zamawia dużo i ma taniej ale że poniżej 75 zł to absolutnie się nie da bo tyle to nawet w hurtowni nie kosztuje!!!
Mój TŻ pracuje w hurtowni farmaceutycznej i Galenic na rozstępy kosztuje tam ok 80 zł
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 09:54   #1252
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

No to już na pewno nie kupię u tej pani z allegro bo jakim cudem ona sprzedawała po 70 teraz tylko przez mojego maila po 78 i jeszcze jej sie to opłaca
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 10:15   #1253
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Jeszcze jest taka możliwość, że pudełko jest zniszczone i wtedy można kupić taniej, ale to tylko pracownicy mogą tak kupić inaczej to poprostu utylizują nigdy to nie są setki sztuk (najwyżej kilka opakowań). Takie hurtownie (a ta o kórej mówię jest jedną z największych w Polsce) obniżają też cenę jeśli mają duże zapasy czegoś co ma bliski termin ważności.
Krótko mówiąc w cenie poniżej 80 PLN nie warto kupować, chyba że się obserwowało sprzedawce i miewa od czasu do czasu pojedyńcze sztuki, a zwłaszca bez podełka.
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 11:26   #1254
Agnieszka8222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 13
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Hej dziewczyny ja też mam problemy z rozstępami o 4 lat. Pojawiły sie jak byłam w ciąży i do dzisiaj nie moge sie ich pozbyć. To dla mnie koszmar. Mam je na piersiach, pośladkach i udach oraz troche na brzuchu. Te na pośladkach i udach są czerone i sine. Te na piersiach nie maja koloru ale za to są straszne pręgi i mam jeszcze obwisłe piersi bo w ciąży przytyłam 30 kg. Tak, że nawet w staniku wyglądają okropnie. Sama pomarszczona skóra. Moje piersi wyglądaja jak bym miała 70 lat, a mam dopiero 25 lat. Te wszystkie rozstepy na moim ciele to dla mnie okropny koszmar. Wstydze sie wyjść na plaże bo mam okropne ciało, nawet przed mężem sie wstydze rozebrać. Używałam kremu Cepan i łykałam wit. A+E bo tak mi zalecił dermatolog. Czytałam już tyle o kremach i żelach, że już sama nie wiem co jest dobre. Czytałam też o jakiś kwasach, ale dokładnie to nie rozumiem co to za kwasy. Pomóżcie
Agnieszka8222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 12:18   #1255
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka8222 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja też mam problemy z rozstępami o 4 lat. Pojawiły sie jak byłam w ciąży i do dzisiaj nie moge sie ich pozbyć. To dla mnie koszmar. Mam je na piersiach, pośladkach i udach oraz troche na brzuchu. Te na pośladkach i udach są czerone i sine. Te na piersiach nie maja koloru ale za to są straszne pręgi i mam jeszcze obwisłe piersi bo w ciąży przytyłam 30 kg. Tak, że nawet w staniku wyglądają okropnie. Sama pomarszczona skóra. Moje piersi wyglądaja jak bym miała 70 lat, a mam dopiero 25 lat. Te wszystkie rozstepy na moim ciele to dla mnie okropny koszmar. Wstydze sie wyjść na plaże bo mam okropne ciało, nawet przed mężem sie wstydze rozebrać. Używałam kremu Cepan i łykałam wit. A+E bo tak mi zalecił dermatolog. Czytałam już tyle o kremach i żelach, że już sama nie wiem co jest dobre. Czytałam też o jakiś kwasach, ale dokładnie to nie rozumiem co to za kwasy. Pomóżcie
z piersiami to też miałam taką masakrę po ciąży że myślałam że jedynym wyjściem jest je obciąć i przeszczepić nowe .były całe obwisłe i czerwone bo tyle było rozstępów że centymetra normalnej zdrowej skóry trudno było wypatrzeć powiem ci że też ogarniało mnie zniechęcenie i jak je oglądałam to płakać mi się chciało. dopiero po roku regularnego wmasowywania różnych preparatów to na rozstępy to ujędrniających polepszyły się i skóra obkurczyła. rozstępy nadal są ale już zbielały trochę się spłyciły. minęło już ponad 3 lata a ja dalej walczę dzień w dzień!!! no ale już od jakiegoś czasu piersi zaczęły przypominać piersi a nie suszone śliwki tak że tylko wytrwałość może pomóc......
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 13:00   #1256
Agnieszka8222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 13
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Może mogłabyś mi podpowiedzieć jakich kosmetyków używałaś na te rozstępy?
Agnieszka8222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 14:01   #1257
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Galenic elancyl koncentrat na rozstępy (na niektórych działa super na mnie nie podziałał aż tak dobrze ale jednak...) ok 90 zł w aptece

teraz mam krem na blizny i rozstępy AVA szybko wybiela i ujędrnia ok. 20 (trudno go kupić ja kupiłam w necie i jeszcze kupię zważywszy że na mnie działa lepiej niż galenic)

Tocoreduct forte pharmaceris na początku dał mi bardzo widoczne efekty ale potem jakoś przestał działać, też szybko rozjaśnia - ok 33 zł w aptece

super jest krem ujędrniający dr eris body art do biustu C+ czyni cuda z biustem i warto wypróbować mimo ceny 49 zł....

to są w zasadzie 4 produkty które mi pomogły i które teraz zamiennie używam.
bo tych co nic nie dały albo pogarszały stan też było kilka.....
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 14:36   #1258
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Przyłączam się do pytania Agnieszki. Też sporo czytałam o kwasach na wizażu, ale w sumie nie wiem co to konkretnie jest.
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 18:15   #1259
Kalawala
Raczkowanie
 
Avatar Kalawala
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 207
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

scarlett-johansson-10170602.jpgrozstepy1.jpgrozstepy7.jpg

Krem AVA jest rzeczywiście dobry i ampułki Lierac (wypróbowane na plecach brata na świeże czerwone prążki) - efekty po miesiącu a po roku od kuracji to ja tam nic nie widzę (lepsze jego zdaniem niż zielonkawy żel Galenic, który też wypróbował).
Kalawala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 18:46   #1260
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Wow teraz to nawet ja zobaczyłam te rozstępy gwiazd
kurcze dla mnie galenic za ok. stówkę to juz rozpusta (ale starcza na 1,5 miesiąca) a co dopiero lierac ktory jak wlasnie sprawdzilam trzeba używać 2 razy dziennie po jednej ampułce czyli miesięczna kuracja to ok 300 zł a jak pisze dalej najlepiej stosować 6-8 tyg.
choć jak tak policzyć ile wydałam przez te 3 lata na inne tańsze kremy to się okaże że duuużo więcej
żebym wiedziała że na mnie te ampułki podziałają to bym się może szarpnęła
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.